Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Monaka

20.5.2015, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Monaka
  • datum konání: 20.5.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KRB Chrudim

Sociální sítě

Místo konání

restaurace Monaco, Slatiňany - Hůra
18:00 hodin

Přihlášky

na místě od 16:30 do 17:45 hodin

Startovné

50 Kč (20 Kč na trati 3,6 km)

Popis tratě

Délka: 10 km (malý okruh - 3,6 km)
Lesní kros se značným převýšením na kopci Hůra u Slatiňan

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Klub rekreačních běžců Chrudim
RNDr. Jan Zajíc
Palackého 2548, 530 02 Pardubice 2
Tel. 724 172 882

Internetové stránky

http://krb.hyperlink.cz

E-mailová adresa

jan.zajic@upce.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka129
17.5.2017Malá cena Monaka146
18.5.2016Malá cena Monaka223
25.3.2015309. Malá cena Monaka-
24.12.2014306. Malá cena Monaka-
7.12.2014305. Malá cena Monaka-
9.11.2014304. Malá cena Monaka-
28.9.2014303. Malá cena Monaka-
27.8.2014302. Malá cena Monaka-
23.7.2014301. Malá cena Monaka-
25.6.2014300. Malá cena Monaka96
21.5.2014Malá cena Monaka257
23.4.2014298. Malá cena Monaka-
26.3.2014297. Malá cena Monaka110
22.2.2014Halové Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (neúplné)6
19.1.2014295. Malá cena Monaka199
22.5.2013287. Malá cena Monaka201
17.4.2013286. Malá cena Monaka-
27.3.2013285. Malá cena Monaka-
24.2.2013284. Malá cena Monaka-
20.1.2013283. Malá cena Monaka-
20.6.2012276. Malá cena Monaka183
16.5.2012Malá cena Monaka175
28.3.2012273. Malá cena Monaka107
18.5.2011263. Malá cena Monaka149
11.10.200930. ročník Velké ceny Monaka102
24.6.2009240. Malá cena Monaka135
20.5.2009239. Malá cena Monaka146
25.1.2009235. Malá cena Monaka97
25.6.2008228. Malá cena Monaka153
16.3.2008225. Malá cena Monaka82
17.2.2008224. Malá cena Monaka139
20.1.2008223. Malá cena Monaka150
18.2.2007212. Malá cena Monaka147
11.12.2005197. Malá cena Monaka40
21.3.2005Malá cena Monaka-
25.6.2003168. Malá cena Monaka103
23.4.2003166. Malá cena Monaka31
23.3.2003165. Malá cena Monaka77
28.8.2002157. Malá cena Monaka30
10.7.2002156. Malá cena Monaka20

Statistika závodu Malá cena Monaka

  • ročníků: 42
  • závodníků na všech ročnících: 3433

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Schaffer Petr6025
Jelínek Jaromír7725
Vorel Milan4024
Doležal Stanislav3823
Neruda Miroslav5623
Novák Pavel8122
Brožek Radmil5421
Čapský František4921
Petržílek Zdeněk5521
Bříza Vladimír5121
Hájek František4920
Pitter Vladimír5019
Leszkow Petr4419
Kratochvíl Vladimír6219
Kratochvíl Miloš7518
Krátký Josef6518
Kraus Václav6418
Soukup Jiří2718
Jirásko Dušan7318
Doucha Jiří7118
Hausvater Karel5817
Novotný Zdeněk7217
Müller Robert6917
Jelínková Hana8117
Kubrová Dagmar6316
Novák Petr7816
Červinka Milan6216
Sedlák Jiří5815
Mocek Tomáš7915
Hromádko Jaroslav7114
Novotná Dagmar7014
Vodička Jiří5314
Cach Josef7314
Jirásko Lubomír7114
Chocholouš Dalibor4614
Maier Lukáš7814
Málek Jaroslav4613
Gdula Petr6113
Leszkow Josef5113
Dubský Roman7813
Meduna Josef8313
Pospíchal Jaromír5913
Kalný Petr8113
Novotný Jiří6613
Kocek Pavel7213
Alexa Jiří5313
13
Tučný Jan4712
Šimonek Pavel6612
Rohlík Václav8012

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:31106,71
2MA621Šolc VítězslavRed Point Eleven Team9100:37:5293,92
3MA813Riciu Nicolae AlbertoRumunsko8700:38:0093,20
4MA990Goga TomášPardubice8400:38:0492,83
5MA1527Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:5682,68
6MA1832Roček MartinVysoká u Holic9700:40:21100,00
7MA2858Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:42:2868,89
8MA3084Novák PavelKRB Chrudim8100:42:5966,08
9MA3359Střecha MichalJihlava8900:43:3662,72
10MA3962Hambálek LukášUniverzirta Pardubice8200:44:2458,37
11MA5541Hyksa TomášNehťáci8300:47:2142,31
12MA8287Meduna JosefKRB Chrudim8300:55:433,00
Muži 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB225Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:36:05103,51
2MB366Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:36:43100,06
3MB489Hepner DavidSlavia OB Hradec Králové7600:36:5299,37
4MB795Vodehnal JanSK OMT Pardubice7300:37:5593,53
5MB1192Maier LukášKRB Chrudim7800:38:3490,11
6MB1253Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:39:0187,66
7MB1744Holý MichalSK OMT Pardubice7800:40:1481,04
8MB2073Holan PavelDIP Chrudim7100:40:4578,10
9MB2176Kocek PavelHO Škrovád7200:40:5577,19
10MB2270Zachař JiříSruby7200:41:0676,19
10MB2264Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:41:0676,19
12MB246Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:41:1475,60
13MB2775Jindra AlešChrudim7700:42:1570,07
14MB2948Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:42:5066,75
15MB3140Dubský RomanPřibyslav7800:43:0965,17
16MB3598Vaněk VáclavCafé Bajer Pardubice7200:44:0959,58
17MB4093Matras TomášSK Chrast8000:44:4356,64
18MB4197Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:44:4656,22
19MB4291Koreček RichardCyklo Nepasice7600:44:5455,65
20MB4555Roleček MilanPěčín7600:45:0854,38
21MB5080Číž JosefBohdaneč7100:46:1947,78
22MB5230Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:47:0743,58
22MB5257Gogola JánImel´ (SK)7700:47:0743,58
24MB5752Hrdý JaroslavPardubice7200:47:3141,25
25MB5878Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:48:1637,32
26MB6856Karafiát PetrSkuteč7400:50:5123,10
27MB7047Jirásko DušanSK Srch7300:51:0322,01
28MB731Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:52:0916,19
29MB7485Slabihoud AlešPardubice7500:52:4412,84
Muži 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC516Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:2396,43
2MC1420Šourek KarelRunning Sport Nasavrky6500:39:38105,03
3MC3238Vlasák OttoKřesetice6200:43:1587,24
4MC3451Hladík VladimírKVT Pardubice6800:43:4661,67
5MC4863Vanta JosefTC Dobruška6200:46:0773,13
6MC5582Fábera PetrHradec Králové6900:47:2142,16
7MC60111Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:49:1058,13
8MC7445Svědiroh MiroslavPardubice6500:52:4440,58
9MC8488Müller RobertAR 20 Hradec Králové6900:56:423,00
10MC8674Červinka MilanHO Škrovád6200:57:3516,73
11MC8765Macháček JanCafé Bajer Pardubice6300:57:3616,64
12MC8910Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:57:5615,00
13MC9083Moník MilanSmiřice6900:58:463,00
Muži 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1912Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:40:30100,77
2MD2568Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:41:5094,21
3MD269Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5800:42:0792,81
4MD3719Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:1382,48
5MD388Schaffer PetrMlýn Janderov6000:44:1682,24
6MD4342Bříza VladimírKRB Chrudim5100:44:55101,98
7MD495Brožek RadmilKRB Chrudim5400:46:1596,11
8MD6218Zeman VladimírLO Ledeč nad Sázavou5100:49:1582,88
9MD6323Vodička JiříSokol Maleč5300:49:1882,66
10MD6529Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:49:5954,11
11MD6677Žemlička VladimírSokol Nasavrky5300:50:2178,03
12MD6933Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:51:0049,11
13MD7681Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:53:3936,08
14MD8086Pros PavelKRB Chrudim5500:55:1856,21
15MD8172Leszkow JosefMK Hlinsko5100:55:3954,67
16MD854Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:57:1847,39
-MD-49Šofr ZdeněkPardubice56DNF-
Muži 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4437Hájek FrantišekFGT Stolany4900:44:56101,91
2ME5150Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:46:4294,12
3ME5428Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:47:1891,48
4ME6124Málek JaroslavChotěboř4600:49:1183,17
5ME6714Krajtl SvatoplukPardubice4900:50:4776,12
6ME7271Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:50123,09
7ME7954Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:53:5962,01
8ME9115Tučný JanMK Pardubice4700:58:5640,19
9ME972Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:10:4958,30
Muži 75 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF9222Doležal StanislavBK Pardubice3800:59:2097,50
2MF9569Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:04:3879,41
Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1394Matrasová KateřinaSK Chrast8300:39:23123,02
2ZA4743Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:45:5193,96
3ZA5926Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:48:1783,02
4ZA9679Jelínková HanaKRB Chrudim8101:07:173,00
Ženy 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1067Metelková TáňaSokol Hradec Králové7200:38:29122,16
2ZB1661Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:57115,38
3ZB7146Kührová MilušeSlatiňany7700:51:2462,46
4ZB7717Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:53:5051,22
Ženy 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3639Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:12109,98
2ZC4611Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:45:46103,25
3ZC6496Bulvová HanaSK OB Chrast6600:49:3686,77
4ZC7834Cinková JitkaPardubice6800:53:5468,28
5ZC833Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:55:5859,40
6ZC8860Vacková HanaSokol Starkoč5600:57:41108,01
7ZC937Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:59:42101,29
8ZC9436Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:02:5390,70
9ZC9831Hrdá PavlínaPřelouč6901:11:013,00
Žáci 15 let a mladší (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4742Fábera DavidTJ Sokol Hradec Králové0300:15:06-
2M4844Fábera PetrHradec Králové0100:15:54-
3M4913Kühr JanSlatiňany0100:16:09-
4M41443Fábera MartinHradec Králové0100:17:18-
5M41514Kühr AlešSlatiňany0400:17:20-
6M42128Žigmund DanielChrudim0000:18:28-
7M42235Garan LukášChrudim0100:18:47-
8M42340Jelínek JaromírKRB Chrudim0600:18:48-
9M43927Zajac MarekChrudim0200:26:59-
10M44032Duhajský TomášChrudim0000:28:21-
11M44133Sylven GonzálezChrudim0200:28:22-
Žákyně 15 let a mladší (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z43045Trojanová ViktoriePardubice0800:22:27-
2Z43641Jelínková MichaelaKRB Chrudim0800:25:47-
3Z44230Bartošová ŽanetaChrudim0100:30:32-
4Z44526Červeňáková KristýnaChrudim0700:35:54-
Dorostenci a junioři 16-19 let (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5434Duhajský LukášChrudim9800:14:36-
2M51331Žigmund JaroslavChrudim9900:16:58-
3M51916Smutný RobinChotěboř9600:18:07-
Dorostenky a juniorky 16-19 let (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z53115Chládová KateřinaTURBO Chotěboř9600:22:28-
2Z54336Zaoralová IvetaChrudim9900:31:02-
3Z54629Dzurková ZuzanaChrudim9900:36:48-
Muži - 3,6 km (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M36111Rohlík VáclavAC Pardubice8000:13:06-
2M36210Mocek TomášAC Pardubice7900:13:30-
3M36321Urválek VladimírSpartak Slatiňany9100:14:03-
4M3651Zajíc JakubTJ Sokol Kolín - atletika8900:14:58-
5M3664Podzimek LukášSezemice7900:15:02-
6M361019Čermák JaroslavOrel8000:16:31-
7M361139Pecina VladimírRabštejská Lhota7800:16:32-
8M36167Schwarz JosefSK Chotěboř5500:17:30-
9M361722Košín JakubSK Spartak Slatiňany8700:17:42-
10M36182Hanousek MartinTURBO Chotěboř7900:17:52-
11M362025Jedlička JaroslavChrudim7000:18:23-
12M362637Švercl AlexandrHvězda SKP Pardubice7500:20:18-
13M362918Pilař AlešChotěboř8600:22:11-
14M36326Hezký BořivojRH Pardubice7000:22:28-
15M363320Fiala JaroslavPardubice3800:22:52-
16M363417Chlád JosefChotěboř7200:24:01-
17M364412Ledvina MarekKRB Chrudim8200:31:44-
Ženy - 3,6 km (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z36125Horáková EvaPardubice7500:16:57-
2Z36248Remarová JanaSK Chotěboř6300:18:59-
3Z362523Trojanová ŠárkaSlatiňany8500:19:41-
4Z36279Gregorová VivianaSK Chotěboř6800:20:27-
5Z362838Hašková DášaHO Škrovád7700:22:02-
6Z363524Zumrová AnetaPardubice8100:25:35-
7Z363746Kmochová IvonaHeřmanův Městec6600:25:49-
8Z36383Holinková MarcelaKRB Chrudim6100:26:25-
Trať 3,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M36111Rohlík VáclavAC Pardubice8000:13:06-
2M36210Mocek TomášAC Pardubice7900:13:30-
3M36321Urválek VladimírSpartak Slatiňany9100:14:03-
1M5434Duhajský LukášChrudim9800:14:36-
4M3651Zajíc JakubTJ Sokol Kolín - atletika8900:14:58-
5M3664Podzimek LukášSezemice7900:15:02-
1M4742Fábera DavidTJ Sokol Hradec Králové0300:15:06-
2M4844Fábera PetrHradec Králové0100:15:54-
3M4913Kühr JanSlatiňany0100:16:09-
6M361019Čermák JaroslavOrel8000:16:31-
7M361139Pecina VladimírRabštejská Lhota7800:16:32-
1Z36125Horáková EvaPardubice7500:16:57-
2M51331Žigmund JaroslavChrudim9900:16:58-
4M41443Fábera MartinHradec Králové0100:17:18-
5M41514Kühr AlešSlatiňany0400:17:20-
8M36167Schwarz JosefSK Chotěboř5500:17:30-
9M361722Košín JakubSK Spartak Slatiňany8700:17:42-
10M36182Hanousek MartinTURBO Chotěboř7900:17:52-
3M51916Smutný RobinChotěboř9600:18:07-
11M362025Jedlička JaroslavChrudim7000:18:23-
6M42128Žigmund DanielChrudim0000:18:28-
7M42235Garan LukášChrudim0100:18:47-
8M42340Jelínek JaromírKRB Chrudim0600:18:48-
2Z36248Remarová JanaSK Chotěboř6300:18:59-
3Z362523Trojanová ŠárkaSlatiňany8500:19:41-
12M362637Švercl AlexandrHvězda SKP Pardubice7500:20:18-
4Z36279Gregorová VivianaSK Chotěboř6800:20:27-
5Z362838Hašková DášaHO Škrovád7700:22:02-
13M362918Pilař AlešChotěboř8600:22:11-
1Z43045Trojanová ViktoriePardubice0800:22:27-
1Z53115Chládová KateřinaTURBO Chotěboř9600:22:28-
14M36326Hezký BořivojRH Pardubice7000:22:28-
15M363320Fiala JaroslavPardubice3800:22:52-
16M363417Chlád JosefChotěboř7200:24:01-
6Z363524Zumrová AnetaPardubice8100:25:35-
2Z43641Jelínková MichaelaKRB Chrudim0800:25:47-
7Z363746Kmochová IvonaHeřmanův Městec6600:25:49-
8Z36383Holinková MarcelaKRB Chrudim6100:26:25-
9M43927Zajac MarekChrudim0200:26:59-
10M44032Duhajský TomášChrudim0000:28:21-
11M44133Sylven GonzálezChrudim0200:28:22-
3Z44230Bartošová ŽanetaChrudim0100:30:32-
2Z54336Zaoralová IvetaChrudim9900:31:02-
17M364412Ledvina MarekKRB Chrudim8200:31:44-
4Z44526Červeňáková KristýnaChrudim0700:35:54-
3Z54629Dzurková ZuzanaChrudim9900:36:48-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:31106,71
1MB225Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:36:05103,51
2MB366Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:36:43100,06
3MB489Hepner DavidSlavia OB Hradec Králové7600:36:5299,37
1MC516Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:2396,43
2MA621Šolc VítězslavRed Point Eleven Team9100:37:5293,92
4MB795Vodehnal JanSK OMT Pardubice7300:37:5593,53
3MA813Riciu Nicolae AlbertoRumunsko8700:38:0093,20
4MA990Goga TomášPardubice8400:38:0492,83
1ZB1067Metelková TáňaSokol Hradec Králové7200:38:29122,16
5MB1192Maier LukášKRB Chrudim7800:38:3490,11
6MB1253Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:39:0187,66
1ZA1394Matrasová KateřinaSK Chrast8300:39:23123,02
2MC1420Šourek KarelRunning Sport Nasavrky6500:39:38105,03
5MA1527Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:5682,68
2ZB1661Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:57115,38
7MB1744Holý MichalSK OMT Pardubice7800:40:1481,04
6MA1832Roček MartinVysoká u Holic9700:40:21100,00
1MD1912Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:40:30100,77
8MB2073Holan PavelDIP Chrudim7100:40:4578,10
9MB2176Kocek PavelHO Škrovád7200:40:5577,19
10MB2270Zachař JiříSruby7200:41:0676,19
10MB2264Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:41:0676,19
12MB246Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:41:1475,60
2MD2568Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:41:5094,21
3MD269Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5800:42:0792,81
13MB2775Jindra AlešChrudim7700:42:1570,07
7MA2858Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:42:2868,89
14MB2948Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:42:5066,75
8MA3084Novák PavelKRB Chrudim8100:42:5966,08
15MB3140Dubský RomanPřibyslav7800:43:0965,17
3MC3238Vlasák OttoKřesetice6200:43:1587,24
9MA3359Střecha MichalJihlava8900:43:3662,72
4MC3451Hladík VladimírKVT Pardubice6800:43:4661,67
16MB3598Vaněk VáclavCafé Bajer Pardubice7200:44:0959,58
1ZC3639Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:12109,98
4MD3719Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:1382,48
5MD388Schaffer PetrMlýn Janderov6000:44:1682,24
10MA3962Hambálek LukášUniverzirta Pardubice8200:44:2458,37
17MB4093Matras TomášSK Chrast8000:44:4356,64
18MB4197Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:44:4656,22
19MB4291Koreček RichardCyklo Nepasice7600:44:5455,65
6MD4342Bříza VladimírKRB Chrudim5100:44:55101,98
1ME4437Hájek FrantišekFGT Stolany4900:44:56101,91
20MB4555Roleček MilanPěčín7600:45:0854,38
2ZC4611Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:45:46103,25
2ZA4743Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:45:5193,96
5MC4863Vanta JosefTC Dobruška6200:46:0773,13
7MD495Brožek RadmilKRB Chrudim5400:46:1596,11
21MB5080Číž JosefBohdaneč7100:46:1947,78
2ME5150Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:46:4294,12
22MB5257Gogola JánImel´ (SK)7700:47:0743,58
22MB5230Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:47:0743,58
3ME5428Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:47:1891,48
6MC5582Fábera PetrHradec Králové6900:47:2142,16
11MA5541Hyksa TomášNehťáci8300:47:2142,31
24MB5752Hrdý JaroslavPardubice7200:47:3141,25
25MB5878Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:48:1637,32
3ZA5926Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:48:1783,02
7MC60111Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:49:1058,13
4ME6124Málek JaroslavChotěboř4600:49:1183,17
8MD6218Zeman VladimírLO Ledeč nad Sázavou5100:49:1582,88
9MD6323Vodička JiříSokol Maleč5300:49:1882,66
3ZC6496Bulvová HanaSK OB Chrast6600:49:3686,77
10MD6529Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:49:5954,11
11MD6677Žemlička VladimírSokol Nasavrky5300:50:2178,03
5ME6714Krajtl SvatoplukPardubice4900:50:4776,12
26MB6856Karafiát PetrSkuteč7400:50:5123,10
12MD6933Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:51:0049,11
27MB7047Jirásko DušanSK Srch7300:51:0322,01
3ZB7146Kührová MilušeSlatiňany7700:51:2462,46
6ME7271Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:50123,09
28MB731Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:52:0916,19
8MC7445Svědiroh MiroslavPardubice6500:52:4440,58
29MB7485Slabihoud AlešPardubice7500:52:4412,84
13MD7681Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:53:3936,08
4ZB7717Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:53:5051,22
4ZC7834Cinková JitkaPardubice6800:53:5468,28
7ME7954Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:53:5962,01
14MD8086Pros PavelKRB Chrudim5500:55:1856,21
15MD8172Leszkow JosefMK Hlinsko5100:55:3954,67
12MA8287Meduna JosefKRB Chrudim8300:55:433,00
5ZC833Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:55:5859,40
9MC8488Müller RobertAR 20 Hradec Králové6900:56:423,00
16MD854Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:57:1847,39
10MC8674Červinka MilanHO Škrovád6200:57:3516,73
11MC8765Macháček JanCafé Bajer Pardubice6300:57:3616,64
6ZC8860Vacková HanaSokol Starkoč5600:57:41108,01
12MC8910Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:57:5615,00
13MC9083Moník MilanSmiřice6900:58:463,00
8ME9115Tučný JanMK Pardubice4700:58:5640,19
1MF9222Doležal StanislavBK Pardubice3800:59:2097,50
7ZC937Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:59:42101,29
8ZC9436Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:02:5390,70
2MF9569Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:04:3879,41
4ZA9679Jelínková HanaKRB Chrudim8101:07:173,00
9ME972Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:10:4958,30
9ZC9831Hrdá PavlínaPřelouč6901:11:013,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:31103,26
2MB225Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:36:05100,12
3MB366Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:36:4396,61
4MB489Hepner DavidSlavia OB Hradec Králové7600:36:5295,78
5MC516Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:2392,92
6MA621Šolc VítězslavRed Point Eleven Team9100:37:5290,24
7MB795Vodehnal JanSK OMT Pardubice7300:37:5589,97
8MA813Riciu Nicolae AlbertoRumunsko8700:38:0089,51
9MA990Goga TomášPardubice8400:38:0489,14
10MB1192Maier LukášKRB Chrudim7800:38:3486,37
11MB1253Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:39:0183,87
12MC1420Šourek KarelRunning Sport Nasavrky6500:39:3880,46
13MA1527Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:5678,80
14MB1744Holý MichalSK OMT Pardubice7800:40:1477,13
15MA1832Roček MartinVysoká u Holic9700:40:2176,49
16MD1912Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:40:3075,66
17MB2073Holan PavelDIP Chrudim7100:40:4574,27
18MB2176Kocek PavelHO Škrovád7200:40:5573,35
19MB2270Zachař JiříSruby7200:41:0672,33
19MB2264Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:41:0672,33
21MB246Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:41:1471,60
22MD2568Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:41:5068,27
23MD269Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5800:42:0766,70
24MB2775Jindra AlešChrudim7700:42:1565,96
25MA2858Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:42:2864,76
26MB2948Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:42:5062,73
27MA3084Novák PavelKRB Chrudim8100:42:5961,90
28MB3140Dubský RomanPřibyslav7800:43:0960,98
29MC3238Vlasák OttoKřesetice6200:43:1560,42
30MA3359Střecha MichalJihlava8900:43:3658,49
31MC3451Hladík VladimírKVT Pardubice6800:43:4657,56
32MB3598Vaněk VáclavCafé Bajer Pardubice7200:44:0955,44
33MD3719Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:1355,07
34MD388Schaffer PetrMlýn Janderov6000:44:1654,79
35MA3962Hambálek LukášUniverzirta Pardubice8200:44:2454,05
36MB4093Matras TomášSK Chrast8000:44:4352,30
37MB4197Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:44:4652,02
38MB4291Koreček RichardCyklo Nepasice7600:44:5451,28
39MD4342Bříza VladimírKRB Chrudim5100:44:5551,19
40ME4437Hájek FrantišekFGT Stolany4900:44:5651,10
41MB4555Roleček MilanPěčín7600:45:0849,99
42MC4863Vanta JosefTC Dobruška6200:46:0744,55
43MD495Brožek RadmilKRB Chrudim5400:46:1543,81
44MB5080Číž JosefBohdaneč7100:46:1943,44
45ME5150Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:46:4241,31
46MB5257Gogola JánImel´ (SK)7700:47:0739,01
46MB5230Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:47:0739,01
48ME5428Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:47:1837,99
49MC5582Fábera PetrHradec Králové6900:47:2137,71
49MA5541Hyksa TomášNehťáci8300:47:2137,71
51MB5752Hrdý JaroslavPardubice7200:47:3136,79
52MB5878Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:48:1632,64
53MC60111Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:49:1027,65
54ME6124Málek JaroslavChotěboř4600:49:1127,56
55MD6218Zeman VladimírLO Ledeč nad Sázavou5100:49:1527,19
56MD6323Vodička JiříSokol Maleč5300:49:1826,91
57MD6529Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:49:5923,13
58MD6677Žemlička VladimírSokol Nasavrky5300:50:2121,10
59ME6714Krajtl SvatoplukPardubice4900:50:4718,70
60MB6856Karafiát PetrSkuteč7400:50:5118,33
61MD6933Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:51:0017,49
62MB7047Jirásko DušanSK Srch7300:51:0317,22
63ME7271Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:5012,88
64MB731Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:52:0911,12
65MB7485Slabihoud AlešPardubice7500:52:447,89
65MC7445Svědiroh MiroslavPardubice6500:52:447,89
67MD7681Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:53:393,00
68ME7954Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:53:593,00
69MD8086Pros PavelKRB Chrudim5500:55:183,00
70MD8172Leszkow JosefMK Hlinsko5100:55:393,00
71MA8287Meduna JosefKRB Chrudim8300:55:433,00
72MC8488Müller RobertAR 20 Hradec Králové6900:56:423,00
73MD854Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:57:183,00
74MC8674Červinka MilanHO Škrovád6200:57:353,00
75MC8765Macháček JanCafé Bajer Pardubice6300:57:363,00
76MC8910Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:57:563,00
77MC9083Moník MilanSmiřice6900:58:463,00
78ME9115Tučný JanMK Pardubice4700:58:563,00
79MF9222Doležal StanislavBK Pardubice3800:59:203,00
80MF9569Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:04:383,00
81ME972Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:10:493,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1067Metelková TáňaSokol Hradec Králové7200:38:29104,02
2ZA1394Matrasová KateřinaSK Chrast8300:39:2399,43
3ZB1661Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:5796,55
4ZC3639Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:1274,90
5ZC4611Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:45:4666,93
6ZA4743Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:45:5166,50
7ZA5926Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:48:1754,11
8ZC6496Bulvová HanaSK OB Chrast6600:49:3647,40
9ZB7146Kührová MilušeSlatiňany7700:51:2438,24
10ZB7717Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:53:5025,85
11ZC7834Cinková JitkaPardubice6800:53:5425,51
12ZC833Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:55:5814,98
13ZC8860Vacková HanaSokol Starkoč5600:57:416,24
14ZC937Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:59:423,00
15ZC9436Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:02:533,00
16ZA9679Jelínková HanaKRB Chrudim8101:07:173,00
17ZC9831Hrdá PavlínaPřelouč6901:11:013,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód