Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Nekořský kros

24.5.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Nekořský kros
  • datum konání: 24.5.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Nekoř

Sociální sítě

Místo konání

Nekoř - zimní stadion
9:30 - 11:55 hodin

Přihlášky

na místě od 8:45 hodin

Startovné

dospělí 30 Kč

Popis tratě

Délka: 3,4 km a méně
Tratě vedou velmi členitým terénem po lesních cestách, loukách a částečně po asfaltu.

Ceny pro vítěze

První tři v každé kategorii obdrží věcné ceny a diplomy.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

sokol.nekor@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.5.2018Nekořský kros161
21.5.2017Nekořský kros146
22.5.2016Nekořský kros113
25.5.2014Nekořský kros171
26.5.2013Nekořský kros175
27.5.2012Nekořský kros149
29.5.2011Nekořský kros156
30.5.2010Nekořský kros142
24.5.2009Nekořský kros92
25.5.2008Nekořský běh103
27.5.2007Nekořský kros86
28.5.2006Nekořský kros47
29.5.2005Nekořský kros81
23.5.2004Nekořský kros71
24.5.2003Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník89

Statistika závodu Nekořský kros

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 1782

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4013
Matyášová Jana6512
Borek Viktor0411
Nechvíl Petr9111
Smoláková Valérie9310
Smolák Petr9410
Smoláková Alexandra989
Smoláková Jiřina699
Gregora Filip029
Borková Agáta029
Dostálek Petr679
Krejčí Stanislav639
Sadílek Ota469
Gregorová Monika008
Jadrný Lubomír738
Sejkorová Lenka638
Gregorová Michaela048
Nechvílová Miroslava608
Gregora Jan008
Vondra Vojtěch988
Borek Petr708
Abrahám Luděk028
Krejsa Josef597
Dostálek Vojtěch027
Sontáková Lenka917
Smoláková Dominika007
Marhold Petr787
Jandejsek Zdeněk617
Krejčí Stanislav917
Buriánek Roman657
Koblížek Jindřich487
Hanáková Klára026
Kubelka Tomáš936
Moskvová Agáta056
Burešová Markéta046
Marholdová Lucie836
Hrdina Pavel886
Krátký Luboš626
Mikulová Karolína016
Kačerovský Michal986
Bielčik Petr716
Večeř Petr996
Kubelka Petr956
Borková Adéla756
Šafář Jaroslav516
Šilarová Michaela016
Bezstarosti Jan946
Derková Martina016
Novotná Michaela016
Mikysková Svatava036

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M123Boháč PankrácAC Choceň0600:03:50102,58
2M1455Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:03:5499,14
3M16112Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:5598,28
4M182Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:03:5994,85
5M119110Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:04:1283,69
6M12256Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:04:1680,26
7M12440Mikyska FilipBiatlon Letohrad0600:04:1779,40
8M13039Suchodol ŠtěpánBiatlon Letohrad0600:04:2275,11
9M13454Ondruš MartinRychnov0600:04:2869,96
10M13730Hrdina ŠimonBiatlon Letohrad0600:04:3365,67
11M14032Suchomel FrantišekBiatlon Letohrad0600:04:3663,09
12M14438Nový TomášBiatlon Letohrad0600:04:4158,80
13M14617Suchodol OndřejBiatlon Letohrad0700:04:4257,94
14M14957Matouš MarekTJ Spartak Letohrad0700:04:4852,79
15M151111Macháček AdamOrel Dolní Čermná0600:05:0042,49
16M15543Doleček VojtěchBiatlon Letohrad0600:05:1331,33
17M15744Kulhavý TadeášBiatlon Letohrad0600:05:1727,90
18M15831Plíva JakubBiatlon Letohrad0600:05:2421,89
19M16358Kunt MartinTJ Spartak Letohrad0700:06:063,00
20M16441Křivohlávek MilanBiatlon Letohrad0600:06:193,00
21M16546Havran MariánNekoř0700:06:263,00
22M166143Jágr DavidNekoř0601:40:393,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z117Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:02:18101,44
2Z1225Kubíčková NinaBiatlon Letohrad0700:02:19100,00
3Z1324Semirádová PavlaBiatlon Letohrad0600:02:2098,56
4Z1427Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:2197,12
5Z1522Lánová LucieBiatlon Letohrad0600:02:2492,81
6Z1620Bergmanová KateřinaBiatlon Letohrad0600:02:2788,49
7Z1734Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:02:2887,05
7Z1779Červená VeronikaDukla Polička0600:02:2887,05
9Z1921Lánová TerezieBiatlon Letohrad0600:02:2985,61
10Z110106Hájková BarboraVOTJ Lanškroun0600:02:3576,98
10Z11028Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:02:3576,98
12Z11280Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:02:3774,10
13Z113103Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:02:4168,35
14Z11464Vacková KristýnaTJ Spartak Letohrad0700:02:4266,91
15Z11523Čadová AnežkaBiatlon Letohrad0600:02:4365,47
16Z11684Marholdová AnetaHorní Jelení0700:02:4858,27
17Z11790Pavlíková KláraHorní Jelení0700:02:5055,40
18Z118102Vítková AdélaTJ Spartak Letohrad0700:02:5843,88
19Z11933Langerová NikolaNekoř0600:03:0139,57
20Z12077Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:03:0730,94
21Z12165Dvořáková TerezaTJ Spartak Letohrad0700:03:1125,18
Nejmladší žáci II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M28107Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:59104,10
2M215137Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:03100,82
3M217113Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:1095,08
4M22295Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:04:1690,16
5M22497Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:04:1789,34
6M22698Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:04:1888,52
7M227135Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:04:2086,89
8M228138Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:2186,07
9M2329Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:04:2681,97
10M233149Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:2781,15
11M23513Rybka FilipBiatlon Letohrad0500:04:3177,87
12M24229Jirků OndřejBiatlon Letohrad0500:04:3971,31
13M248100Kunt StanislavTJ Spartak Letohrad0400:04:4764,75
14M25942Vencl JiříBiatlon Letohrad0500:05:3029,51
15M26110Havran Daniel-0400:05:549,84
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2853Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:03:59103,56
2Z21311Marková NikolaBiatlon Letohrad0500:04:01101,92
3Z2171Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:04:1094,52
4Z22014Moskvová AgátaBiatlon Letohrad0500:04:1491,23
5Z22126Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:1590,41
6Z22878Červená EliškaDukla Polička0400:04:2185,48
7Z231124Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:2582,19
8Z23618Kubíčková AdélaBiatlon Letohrad0500:04:3276,44
9Z23912Halberštátová SáraBiatlon Letohrad0500:04:3474,79
10Z24161Vrbová PetraTJ Spartak Letohrad0400:04:3871,51
11Z24283Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:04:3970,68
12Z24416Kubíčková ZuzanaBiatlon Letohrad0500:04:4169,04
13Z25082Macháčková PetraOrel Dolní Čermná0400:04:5061,64
14Z25215Hynková VeronikaBiatlon Letohrad0500:05:0648,49
15Z25319Gapková MonikaBiatlon Letohrad0500:05:0946,03
16Z254123Smoláková RitaLanškroun0500:05:1045,21
17Z256144Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:05:1541,10
18Z260152Jungingel Veronika-0500:05:3822,19
19Z262145Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:05:594,93
Mladší žáci (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3167Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0200:05:09102,56
2M32122Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:05:13100,00
3M33133Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:1797,44
4M3469Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:05:2989,78
5M3581Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:05:3387,22
6M3693Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:05:3685,30
7M3886Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:05:4579,55
7M3894Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:05:4579,55
9M31066Lána JanTJ Spartak Letohrad0200:05:4877,64
10M31289Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:06:0069,97
11M313120Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:06:0268,69
12M31570Marek LukášTJ Spartak Letohrad0200:06:0765,50
13M31692Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:06:0864,86
14M31868Ahmadu-Suka NicolasTJ Spartak Letohrad0200:06:1759,11
15M31985Bergman JakubTJ Spartak Letohrad0200:06:2057,19
16M320136Zamastil AlexVysoké Mýto0200:07:0727,16
Mladší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31132Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:49101,73
2Z32162Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:50100,87
3Z34140Jansová DenisaTJ Sokol Deštné v Orl. Horách0200:03:5497,40
4Z3776Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:03:5893,94
5Z3852Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:03:5993,07
6Z3128Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:0092,21
7Z314115Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:04:0290,48
8Z31662Mykysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:04:0587,88
9Z33751Ondrušová KateřinaTJ Spartak Letohrad0200:04:3363,64
10Z34763Lerková KateřinaTJ Spartak Letohrad0300:04:4454,11
Starší žáci (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M44163Chlup TomášActivity Lanškroun0000:06:53111,99
2M464Boháč BonifácAC Choceň0100:07:09104,70
3M48169Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:07:5683,31
4M41087Levý DavidTJ Spartak OEZ Letohrad 0100:08:0380,12
5M4115Pretorius Vojtěch-0100:08:0479,67
6M41288Remeš TadeášTJ Spartak Letohrad0100:08:0778,30
Starší žákyně (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4750Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:05:38107,77
2Z41149Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:05:5399,24
3Z41448Kroulíková ŽanetaTJ Spartak Letohrad0100:06:0492,99
4Z41747Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad0100:06:1189,00
5Z421125Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:07:2049,76
Dorostenci (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51154Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:09104,76
2M52174Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:06:1999,47
3M53121Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:06:2695,77
4M55180Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:5878,84
5M51425Vencl JiříNekoř9800:08:2532,80
6M54520Vaníček TomášLážo plážo9800:59:593,00
Dorostenky (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z520178Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:09:04114,55
2Z525164Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:09:39102,61
3Z530181Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:10:3782,84
Junioři 18-19 let (trať 1,7 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 1,7 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1188Hrdina PavelAK Perná8800:11:49104,50
2MA227Hübl RadekRun Sport8800:12:04100,37
3MA3186Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:12:2395,13
4MA4158Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:4788,51
5MA6130Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:13:4373,07
6MA8196Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:14:0068,38
7MA965Dušek MartinOB Žamberk9500:14:0866,18
8MA11199Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:14:2262,32
9MA12184Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:14:2661,21
10MA22151Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:15:5237,50
11MA25197Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:16:1630,88
12MA2921Roleček MilanTeam pěčín7600:17:2212,68
13MA30102Novák PetrHSK7700:17:2811,03
14MA31161Marhold LubošHorní Jelení7700:17:436,89
15MA3222Vaníček JosefLážo plážo8900:17:475,79
16MA34192Marhold PetrChoceň7800:18:203,00
17MA36159Pavlík PetrHorní Jelení8000:18:433,00
Muži B 40-49 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB57Hejl RadekLetohrad7200:13:33104,65
2MB7114Moskva RomanPasivity Žamberk7500:13:5399,84
3MB10191Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:14:1195,51
4MB1480Zachař JiříSruby7200:14:3988,79
5MB15108Jadrný LubomírCzech Outdoor Extreme Team7300:14:4687,10
6MB1664Vencl JiříVencl Servis Žamberk7400:14:5684,70
7MB17129Scheuer JanActivity Lanškroun6600:15:0682,30
8MB19166Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:15:3176,29
9MB20153Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:15:3974,37
10MB2123Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:15:4572,93
11MB24134Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:16:1166,68
12MB26194Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:16:3161,87
13MB35150Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:18:2334,96
Muži C 50-59 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC13198Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:14:28110,27
2MC1884Krátký LubošLanškroun6200:15:2198,69
3MC2324Kalous TomášRun Sport Team6400:15:5691,04
4MC27103Chládek JosefSokol OB Žamberk5900:16:3283,17
5MC33182Mlynář VlastimilVencl Tým Ústí nad Orlicí6400:18:1660,44
6MC3777Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:19:0050,82
7MC3834Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:19:5738,36
Muži D 60-69 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD28185Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:16:56125,33
2MD39183Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:20:1591,12
3MD408Krňávek Vojtěch-5400:20:5983,55
4MD41172Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:1980,11
5MD42179Wendlig MiroslavLuková5300:59:593,00
Muži E 70 let a starší (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME33171Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:10:46102,24
2ME34175Bielčik JindřichLichkov4000:10:5699,18
3ME36106Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:10:5898,57
4ME41148Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:12:2272,86
Ženy A 20-34 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7189Vévodová MartinaAK Perná9000:07:34122,54
2ZA18190Marholdová LucieChoceň8300:08:5690,49
3ZA223Krátká HanaLanškroun9500:09:0586,97
4ZA2454Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:09:2280,33
5ZA25176Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:09:3973,68
Ženy B 35-44 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB13118Dostálová PetraLanškroun7800:08:23104,28
2ZB15170Barvínková RomanaŽamberk7900:08:26103,11
3ZB17167Vejběrová EvaCyklo Pokr Pardubice7600:08:5392,61
4ZB1938Fojtíková HanaŽamberk7900:09:0388,72
5ZB20116Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:09:0488,33
6ZB23117Dostálková LenkaASPV Těchonín7700:09:1982,49
7ZB2973Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:5966,93
8ZB35160Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:5744,36
9ZB38193Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:11:1836,19
10ZB39147Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:4226,85
11ZB4399Marholdová MichaelaHorní Jelení7700:13:243,00
Ženy C 45-54 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC9187Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:59117,18
2ZC16200Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:30105,34
3ZC27177Jirásková EvaLanškroun6400:09:4377,48
4ZC28195Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:09:4975,19
5ZC3275Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:10:4254,96
Ženy D 55 let a starší (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD31146Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:10:41108,56
2ZD3735Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:11:06101,10
3ZD39157Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:11:4290,34
4ZD42173Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:13:1363,17
5ZD4474Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:14:3538,68
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z117Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:02:18101,44
2Z1225Kubíčková NinaBiatlon Letohrad0700:02:19100,00
3Z1324Semirádová PavlaBiatlon Letohrad0600:02:2098,56
4Z1427Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:2197,12
5Z1522Lánová LucieBiatlon Letohrad0600:02:2492,81
6Z1620Bergmanová KateřinaBiatlon Letohrad0600:02:2788,49
7Z1734Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:02:2887,05
7Z1779Červená VeronikaDukla Polička0600:02:2887,05
9Z1921Lánová TerezieBiatlon Letohrad0600:02:2985,61
10Z110106Hájková BarboraVOTJ Lanškroun0600:02:3576,98
10Z11028Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:02:3576,98
12Z11280Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:02:3774,10
13Z113103Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:02:4168,35
14Z11464Vacková KristýnaTJ Spartak Letohrad0700:02:4266,91
15Z11523Čadová AnežkaBiatlon Letohrad0600:02:4365,47
16Z11684Marholdová AnetaHorní Jelení0700:02:4858,27
17Z11790Pavlíková KláraHorní Jelení0700:02:5055,40
18Z118102Vítková AdélaTJ Spartak Letohrad0700:02:5843,88
19Z11933Langerová NikolaNekoř0600:03:0139,57
20Z12077Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:03:0730,94
21Z12165Dvořáková TerezaTJ Spartak Letohrad0700:03:1125,18
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31132Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:49101,73
1M123Boháč PankrácAC Choceň0600:03:50102,58
2Z32162Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:50100,87
3Z34140Jansová DenisaTJ Sokol Deštné v Orl. Horách0200:03:5497,40
2M1455Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:03:5499,14
3M16112Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:5598,28
4Z3776Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:03:5893,94
4M182Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:03:5994,85
1Z2853Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:03:59103,56
1M28107Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:59104,10
5Z3852Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:03:5993,07
6Z3128Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:0092,21
2Z21311Marková NikolaBiatlon Letohrad0500:04:01101,92
7Z314115Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:04:0290,48
2M215137Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:03100,82
8Z31662Mykysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:04:0587,88
3M217113Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:1095,08
3Z2171Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:04:1094,52
5M119110Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:04:1283,69
4Z22014Moskvová AgátaBiatlon Letohrad0500:04:1491,23
5Z22126Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:1590,41
4M22295Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:04:1690,16
6M12256Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:04:1680,26
7M12440Mikyska FilipBiatlon Letohrad0600:04:1779,40
5M22497Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:04:1789,34
6M22698Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:04:1888,52
7M227135Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:04:2086,89
8M228138Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:2186,07
6Z22878Červená EliškaDukla Polička0400:04:2185,48
8M13039Suchodol ŠtěpánBiatlon Letohrad0600:04:2275,11
7Z231124Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:2582,19
9M2329Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:04:2681,97
10M233149Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:2781,15
9M13454Ondruš MartinRychnov0600:04:2869,96
11M23513Rybka FilipBiatlon Letohrad0500:04:3177,87
8Z23618Kubíčková AdélaBiatlon Letohrad0500:04:3276,44
9Z33751Ondrušová KateřinaTJ Spartak Letohrad0200:04:3363,64
10M13730Hrdina ŠimonBiatlon Letohrad0600:04:3365,67
9Z23912Halberštátová SáraBiatlon Letohrad0500:04:3474,79
11M14032Suchomel FrantišekBiatlon Letohrad0600:04:3663,09
10Z24161Vrbová PetraTJ Spartak Letohrad0400:04:3871,51
11Z24283Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:04:3970,68
12M24229Jirků OndřejBiatlon Letohrad0500:04:3971,31
12M14438Nový TomášBiatlon Letohrad0600:04:4158,80
12Z24416Kubíčková ZuzanaBiatlon Letohrad0500:04:4169,04
13M14617Suchodol OndřejBiatlon Letohrad0700:04:4257,94
10Z34763Lerková KateřinaTJ Spartak Letohrad0300:04:4454,11
13M248100Kunt StanislavTJ Spartak Letohrad0400:04:4764,75
14M14957Matouš MarekTJ Spartak Letohrad0700:04:4852,79
13Z25082Macháčková PetraOrel Dolní Čermná0400:04:5061,64
15M151111Macháček AdamOrel Dolní Čermná0600:05:0042,49
14Z25215Hynková VeronikaBiatlon Letohrad0500:05:0648,49
15Z25319Gapková MonikaBiatlon Letohrad0500:05:0946,03
16Z254123Smoláková RitaLanškroun0500:05:1045,21
16M15543Doleček VojtěchBiatlon Letohrad0600:05:1331,33
17Z256144Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:05:1541,10
17M15744Kulhavý TadeášBiatlon Letohrad0600:05:1727,90
18M15831Plíva JakubBiatlon Letohrad0600:05:2421,89
14M25942Vencl JiříBiatlon Letohrad0500:05:3029,51
18Z260152Jungingel Veronika-0500:05:3822,19
15M26110Havran Daniel-0400:05:549,84
19Z262145Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:05:594,93
19M16358Kunt MartinTJ Spartak Letohrad0700:06:063,00
20M16441Křivohlávek MilanBiatlon Letohrad0600:06:193,00
21M16546Havran MariánNekoř0700:06:263,00
22M166143Jágr DavidNekoř0601:40:393,00
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3167Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0200:05:09102,56
2M32122Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:05:13100,00
3M33133Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:1797,44
4M3469Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:05:2989,78
5M3581Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:05:3387,22
6M3693Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:05:3685,30
1Z4750Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:05:38107,77
7M3894Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:05:4579,55
7M3886Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:05:4579,55
9M31066Lána JanTJ Spartak Letohrad0200:05:4877,64
2Z41149Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:05:5399,24
10M31289Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:06:0069,97
11M313120Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:06:0268,69
3Z41448Kroulíková ŽanetaTJ Spartak Letohrad0100:06:0492,99
12M31570Marek LukášTJ Spartak Letohrad0200:06:0765,50
13M31692Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:06:0864,86
4Z41747Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad0100:06:1189,00
14M31868Ahmadu-Suka NicolasTJ Spartak Letohrad0200:06:1759,11
15M31985Bergman JakubTJ Spartak Letohrad0200:06:2057,19
16M320136Zamastil AlexVysoké Mýto0200:07:0727,16
5Z421125Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:07:2049,76
Trať 1,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51154Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:09104,76
2M52174Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:06:1999,47
3M53121Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:06:2695,77
1M44163Chlup TomášActivity Lanškroun0000:06:53111,99
4M55180Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:5878,84
2M464Boháč BonifácAC Choceň0100:07:09104,70
1ZA7189Vévodová MartinaAK Perná9000:07:34122,54
3M48169Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:07:5683,31
1ZC9187Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:59117,18
4M41087Levý DavidTJ Spartak OEZ Letohrad 0100:08:0380,12
5M4115Pretorius Vojtěch-0100:08:0479,67
6M41288Remeš TadeášTJ Spartak Letohrad0100:08:0778,30
1ZB13118Dostálová PetraLanškroun7800:08:23104,28
5M51425Vencl JiříNekoř9800:08:2532,80
2ZB15170Barvínková RomanaŽamberk7900:08:26103,11
2ZC16200Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:30105,34
3ZB17167Vejběrová EvaCyklo Pokr Pardubice7600:08:5392,61
2ZA18190Marholdová LucieChoceň8300:08:5690,49
4ZB1938Fojtíková HanaŽamberk7900:09:0388,72
1Z520178Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:09:04114,55
5ZB20116Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:09:0488,33
3ZA223Krátká HanaLanškroun9500:09:0586,97
6ZB23117Dostálková LenkaASPV Těchonín7700:09:1982,49
4ZA2454Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:09:2280,33
2Z525164Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:09:39102,61
5ZA25176Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:09:3973,68
3ZC27177Jirásková EvaLanškroun6400:09:4377,48
4ZC28195Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:09:4975,19
7ZB2973Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:5966,93
3Z530181Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:10:3782,84
1ZD31146Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:10:41108,56
5ZC3275Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:10:4254,96
1ME33171Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:10:46102,24
2ME34175Bielčik JindřichLichkov4000:10:5699,18
8ZB35160Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:5744,36
3ME36106Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:10:5898,57
2ZD3735Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:11:06101,10
9ZB38193Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:11:1836,19
3ZD39157Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:11:4290,34
10ZB39147Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:4226,85
4ME41148Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:12:2272,86
4ZD42173Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:13:1363,17
11ZB4399Marholdová MichaelaHorní Jelení7700:13:243,00
5ZD4474Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:14:3538,68
6M54520Vaníček TomášLážo plážo9800:59:593,00
Trať 3,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1188Hrdina PavelAK Perná8800:11:49104,50
2MA227Hübl RadekRun Sport8800:12:04100,37
3MA3186Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:12:2395,13
4MA4158Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:4788,51
1MB57Hejl RadekLetohrad7200:13:33104,65
5MA6130Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:13:4373,07
2MB7114Moskva RomanPasivity Žamberk7500:13:5399,84
6MA8196Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:14:0068,38
7MA965Dušek MartinOB Žamberk9500:14:0866,18
3MB10191Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:14:1195,51
8MA11199Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:14:2262,32
9MA12184Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:14:2661,21
1MC13198Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:14:28110,27
4MB1480Zachař JiříSruby7200:14:3988,79
5MB15108Jadrný LubomírCzech Outdoor Extreme Team7300:14:4687,10
6MB1664Vencl JiříVencl Servis Žamberk7400:14:5684,70
7MB17129Scheuer JanActivity Lanškroun6600:15:0682,30
2MC1884Krátký LubošLanškroun6200:15:2198,69
8MB19166Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:15:3176,29
9MB20153Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:15:3974,37
10MB2123Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:15:4572,93
10MA22151Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:15:5237,50
3MC2324Kalous TomášRun Sport Team6400:15:5691,04
11MB24134Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:16:1166,68
11MA25197Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:16:1630,88
12MB26194Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:16:3161,87
4MC27103Chládek JosefSokol OB Žamberk5900:16:3283,17
1MD28185Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:16:56125,33
12MA2921Roleček MilanTeam pěčín7600:17:2212,68
13MA30102Novák PetrHSK7700:17:2811,03
14MA31161Marhold LubošHorní Jelení7700:17:436,89
15MA3222Vaníček JosefLážo plážo8900:17:475,79
5MC33182Mlynář VlastimilVencl Tým Ústí nad Orlicí6400:18:1660,44
16MA34192Marhold PetrChoceň7800:18:203,00
13MB35150Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:18:2334,96
17MA36159Pavlík PetrHorní Jelení8000:18:433,00
6MC3777Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:19:0050,82
7MC3834Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:19:5738,36
2MD39183Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:20:1591,12
3MD408Krňávek Vojtěch-5400:20:5983,55
4MD41172Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:1980,11
5MD42179Wendlig MiroslavLuková5300:59:593,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1188Hrdina PavelAK Perná8800:11:49104,50
2MA227Hübl RadekRun Sport8800:12:04100,37
3MA3186Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:12:2395,13
4MA4158Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:4788,51
5MB57Hejl RadekLetohrad7200:13:3375,83
6MA6130Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:13:4373,07
7MB7114Moskva RomanPasivity Žamberk7500:13:5370,31
8MA8196Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:14:0068,38
9MA965Dušek MartinOB Žamberk9500:14:0866,18
10MB10191Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:14:1165,35
11MA11199Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:14:2262,32
12MA12184Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:14:2661,21
13MC13198Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:14:2860,66
14MB1480Zachař JiříSruby7200:14:3957,63
15MB15108Jadrný LubomírCzech Outdoor Extreme Team7300:14:4655,70
16MB1664Vencl JiříVencl Servis Žamberk7400:14:5652,94
17MB17129Scheuer JanActivity Lanškroun6600:15:0650,18
18MC1884Krátký LubošLanškroun6200:15:2146,05
19MB19166Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:15:3143,29
20MB20153Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:15:3941,08
21MB2123Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:15:4539,43
22MA22151Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:15:5237,50
23MC2324Kalous TomášRun Sport Team6400:15:5636,40
24MB24134Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:16:1132,26
25MA25197Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:16:1630,88
26MB26194Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:16:3126,75
27MC27103Chládek JosefSokol OB Žamberk5900:16:3226,47
28MD28185Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:16:5619,85
29MA2921Roleček MilanTeam pěčín7600:17:2212,68
30MA30102Novák PetrHSK7700:17:2811,03
31MA31161Marhold LubošHorní Jelení7700:17:436,89
32MA3222Vaníček JosefLážo plážo8900:17:475,79
33MC33182Mlynář VlastimilVencl Tým Ústí nad Orlicí6400:18:163,00
34MA34192Marhold PetrChoceň7800:18:203,00
35MB35150Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:18:233,00
36MA36159Pavlík PetrHorní Jelení8000:18:433,00
37MC3777Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:19:003,00
38MC3834Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:19:573,00
39MD39183Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:20:153,00
40MD408Krňávek Vojtěch-5400:20:593,00
41MD41172Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:193,00
42MD42179Wendlig MiroslavLuková5300:59:593,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7189Vévodová MartinaAK Perná9000:07:34110,31
2ZC9187Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:5999,86
3ZB13118Dostálová PetraLanškroun7800:08:2389,83
4ZB15170Barvínková RomanaŽamberk7900:08:2688,58
5ZC16200Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:3086,91
6ZB17167Vejběrová EvaCyklo Pokr Pardubice7600:08:5377,30
7ZA18190Marholdová LucieChoceň8300:08:5676,04
8ZB1938Fojtíková HanaŽamberk7900:09:0373,12
9Z520178Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:09:0472,70
9ZB20116Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:09:0472,70
11ZA223Krátká HanaLanškroun9500:09:0572,28
12ZB23117Dostálková LenkaASPV Těchonín7700:09:1966,43
13ZA2454Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:09:2265,18
14Z525164Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:09:3958,08
14ZA25176Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:09:3958,08
16ZC27177Jirásková EvaLanškroun6400:09:4356,41
17ZC28195Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:09:4953,90
18ZB2973Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:09:5949,72
19Z530181Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:10:3733,84
20ZD31146Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:10:4132,17
21ZC3275Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:10:4231,75
22ZB35160Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:5725,49
23ZD3735Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:11:0621,73
24ZB38193Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:11:1816,71
25ZB39147Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:426,69
25ZD39157Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:11:426,69
27ZD42173Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:13:133,00
28ZB4399Marholdová MichaelaHorní Jelení7700:13:243,00
29ZD4474Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:14:353,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Prosím o opravu umístění nejmladších žákyň I. Barbora Hájková doběhla společně na 6.místě s Nikolou Chládkovou. Děkuji Hájek Jiří
hajek.72
Dobrý večer. Prosím o opravu. Veronika Reslerová doběhla na osmém místě v kategorii nejmladších žákyň. Děkuji Resler P.
pavel.resler
Super závod. Díky ;-) Jinak asi bude chybička u dívek nejml.žákyně II - První dvě dívky mají čas hodný světového rekordu ;-)
jampb
Dobrý večer. Dle fotek před cílem ze závodu v kategorii nejmladších žákyň vypadly z výsledkové listiny čísla 130, 129, a číslo 106 nebylo určitě na posledním místě. V. Reslerová nedoběhla tedy na osmém místě jak jsem psal. P. Resler
sestakovag
Závod super. Jenom prosím o doplnění výsledků starších žáků. Díky Jirka Ch.
jamchlupovi
Pridana kategorie starsich zaku a provedeno nekolik uprav, o dalsich jedname s poradatelem...
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód