Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. Pekelný kilometr

3.6.2015, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Pekelný kilometr
  • datum konání: 3.6.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace



Propozice poháru Pekelný kilometr 2015:

Seriál závodů ve zdolávání sjezdovky v České Třebové.
Pořadatel soutěže: Šimůnek, s.r.o. ve spolupráci s Eko Bi s. r. o., Česká Třebová
Statistik soutěže: Milan Kebrle, tel. 732 965 590, e-mail: team@iscarex.cz

Seriál obsahuje 5 závodů, celkové výsledky jsou zařazeny do Iscarex poháru 2015.
Termíny závodů:
1) 1. 4. 2015
2) 6. 5. 2015
3) 3. 6. 2015
4) 1. 7. 2015
5) 29. 8. 2015 - večerní závod - vyhlášení série závodů

Kategorie trať 1 km:
Dorostenci - 16-17 let (r. 98-99)
Junioři - 18-19 let (r. 96-97)
Muži A - 20-39 let (r. 76-95)
Muži B - 40-49 let (r. 66-75)
Muži C - 50-59 let (r. 56-65)
Muži D - 60-69 let (r. 46-55)
Muži E - 70 let a starší (r. 45 a starší)

Dorostenky 16-17 let (r. 98-99)
Juniorky - 18-19 let (r. 96-97)
Ženy A - 20-34 let (r. 81-95)
Ženy B - 35-44 let (r. 71-80)
Ženy C - 45-54 let (r. 61-70)
Ženy D - 55 let a starší (r. 60 a starší)

Kategorie trať 500 m:
Starší žáci 14-15 let (r. 00-01)
Mladší žáci 12-13 let (r. 02-03)

Starší žákyně 14-15 let (r. 00-01)
Mladší žákyně 12-13 let (r. 02-03)

Kategorie trať 250 m:
Nejmladší žáci II 10-11 let (r. 04-05)
Nejmladší žáci I 8-9 let (r. 06-07)

Nejmladší žákyně II 10-11 let (r. 04-05)
Nejmladší žákyně I 8-9 let (r. 06-07)

Kategorie trať 100 m:
Chlapci 7 let a mladší (r. 08 a mladší)
Dívky 7 let a mladší (r. 08 a mladší)

Bodování:
Počet získaných bodů je úměrný výkonu. Součet nejlepších časů každého závodníka bude porovnán s průměrem prvních tří závodníků v kategorii. Tomuto průměru je přidělena hodnota 100 bodů. Z pěti závodů se budou sčítat tři nejlepší dosažené časy. Závodník s časem 150% a horším již nezíská žádný bod. Při rovnosti bodů rozhoduje větší počet lepších umístění. Podmínkou zařazení do celkového hodnocení Pekelného kilometru je absolvování alespoň 3 běhů.

Celkový výsledek běžce v poháru Pekelný kilometr 2015 bude započítán do Iscarex poháru 2015.

Místo konání:
Sportovní areál Peklák, Česká Třebová
Intervalový start - jeden závodník po 30 s. Každý závodník dostane přiřazený startovní čas.
První start v 17:00 hodin (29. 8. - od 18:00 hodin) pro tratě 100 m, 250 m a 500 m, pro trať 1 km od 17:45 hodin (29. 8. - od 20:30 hodin).

Přihlášky:
V místě startu, od 16:00 do 16:45 hodin (29. 8. - od 17:00 do 17:45 hodin) pro tratě 100 m, 250 m a 500 m, od 16:00 do 17:30 (29. 8. - od 17:00 do 20:00 hodin) pro trať 1 km.

Startovné:
Jednotné 30 Kč / závod (předškolní děti zdarma)

Popis tratě:
Trať 100 m pro předškolní děti do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 250 m pro žáky a žákyně do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 500 m do poloviny sjezdovky, travnatý povrch.
Trať 1 km na vrchol sjezdovky, travnatý povrch, převýšení 150 m.

Ceny a vyhlášení vítězů:
Vyhlášení vítězů se uskuteční a ceny budou uděleny pouze za celý seriál, po posledním závodě 29. 8. 2015. Ceny je možné převzít pouze osobně. Odměněni budou vždy první 3 závodníci ve vypsaných kategoriích. Závodníci obdrží věcné ceny a volné poukazy na sportoviště (plavecký bazén, lanové centrum, SKI areál).

Sponzoři poháru:
Šimůnek, s.r.o.
Iscarex, s.r.o.
Eko Bi s.r.o., Česká Třebová

Ostatní informace u pořadatele soutěže:
Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845
cncvyroba@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
3.6.20203. Pekelný kilometr-
5.6.20193. Pekelný kilometr133
30.5.20183. Pekelný kilometr93
31.5.20173. Pekelný kilometr130
1.6.20163. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
5.6.20133. Pekelný kilometr104
6.6.20123. Pekelný kilometr149
1.6.20113. Pekelný kilometr98
2.6.20103. Pekelný kilometr76
17.6.20093. Pekelný kilometr91
2.7.20083. Pekelný kilometr70

Statistika závodu 3. Pekelný kilometr

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1199

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6312
Sadílek Ota4612
Šimůnek Jan8211
Šimůnková Pavla7710
Stránský Aleš609
Keprtová Miloslava488
Buriánek Roman658
Vacek Martin698
Borek Viktor048
Kostřicová Blanka618
Serbousková Sára048
Borek Petr708
Kubišta Oto537
Borková Agáta027
Preislerová Agáta Nela097
Šimůnková Zdena587
Bureš Josef067
Černá Markéta707
Matyášová Jana657
Šimůnek Jan037
Šafář Jaroslav517
Stránská Michaela976
Červ Miloslav506
Gregora Jan006
Gregorová Monika006
Lánová Aneta076
Kalous Petr776
Pávek Jiří696
Pocsai Sándor706
Bielčik Jindřich406
Gregora Filip026
Stránská Adéla916
Pirklová Markéta795
Gregorová Michaela045
Vávra Jan075
Šimůnek Jan495
Dejdarová Tereza105
Pilgr Luděk765
Burešová Markéta045
Turek Martin805
Sucháčková Karolína085
Vebr Dominik035
Hanáková Klára025
Preislerová Elena065
Adamec Lukáš875
Kačerovský Michal985
Vytlačilová Lenka845
Tlapák Jaroslav875
Krátká Hana955
Vetchá Rozálie075

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2115Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:28-
2C223Motyčka MatyášISCAREX Junior team ČT0800:00:29-
3C2417Gregora LukášZŠ Žichlínek0800:00:33-
4C2714Trávníček JanTRAFO Team0900:00:35-
5C287Lochman JanISCAREX Junior team ČT0800:00:36-
6C2101Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:00:38-
7C2116Pietkiewicz ŠtěpánRybník0900:00:39-
8C21311Jež Jan1. FC Rejlov Česká Třebová0800:00:42-
9C2159Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:44-
10C21722Janda MatyášČeská Třebová1000:00:54-
11C2184Topinka TobiášLanškroun1000:00:59-
12C22010Jež Dominik-1100:01:10-
13C2215Pietkiewicz AdamRybník1100:01:14-
14C2228Kebrle MatoušISCAREX Česká Třebová1100:01:18-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D232Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:31-
2D2512Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:00:33-
3D2613Trávníčková LindaTRAFO Team0900:00:34-
4D2921Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:37-
5D21216Gregorová AnnaŽichlínek1000:00:41-
6D21420Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:00:44-
7D21619Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:00:47-
8D21918Konečná NellyČeská Třebová1000:01:00-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M175Bryška TomášAtletika Svitavy0700:01:30-
2M11412Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:01:47-
3M1168Topinka AdamLanškroun0700:01:50-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z164Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:28-
2Z11015Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:34-
3Z1116Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:41-
4Z11211Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:43-
5Z11513Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:50-
6Z1181Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:14-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M233Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:22-
2M249Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:22-
3M287Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:33-
4M21319Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:45-
5M2172Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:55-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2118Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:01:13-
2Z2217Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:01:16-
3Z2514Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:24-
4Z2910Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:33-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M329Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:28-
2M342Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:49-
3M3910Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:04:54-
4M3101Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:04:55-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z354Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:54-
2Z367Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:04-
3Z31111Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:37-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M413Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:21-
2M436Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:31-
3M475Hai HonzaActivity Lanškroun0100:04:11-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z488Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:29-
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5434Novák DavidSK Donocykl9800:05:26-
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52918Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:07:20-
2Z54432Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:08:20-
3Z55212Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:14-
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ141Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:00-
2MJ1422Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:05:54-
3MJ4251Kučera JanČeská Třebová9700:08:10-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1311Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:53-
2ZJ5115Voclová Radka-9600:09:06-
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA324Roháček JanRun Sport Team8200:05:15-
2MA548Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:30-
3MA650Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:30-
4MA740Schwarzbach Martinneregistrován8200:05:35-
5MA833Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:05:45-
6MA946Sádecký MarekSDH Parník8900:05:46-
7MA1114Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:05:49-
8MA1547Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:54-
9MA1957Kochánek PetrNotable8700:06:09-
10MA2028Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:06:09-
11MA2153Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:06:13-
12MA2444Kovář JanSKB Česká Třebová8100:06:35-
13MA2639Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:06:56-
14MA2738Švec MartinVK Choceň8700:07:07-
15MA3349Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:37-
16MA3556Elčkner MartinNotable8600:07:42-
17MA389Bryška TomášSvitavy7800:07:59-
18MA4125Novotný PetrCTB Brandýs8800:08:08-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB237Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:02-
2MB1235Novák PetrSK Donocykl6700:05:49-
3MB2229Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:06:27-
4MB2542Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:06:45-
5MB288Linhart TomášBouchači z Jelenice7200:07:19-
6MB3416Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:07:37-
7MB377Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:52-
8MB3931Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:01-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1052Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:46-
2MC1645Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:54-
3MC5326Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:18-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3236Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:30-
2MD4554Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:30-
3MD4713Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:47-
4MD506Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:56-
5MD564Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:11:46-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1710Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:56-
2ZA4317Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:20-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB182Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:06:09-
2ZB3127Fojtíková HanaŽamberk7900:07:22-
3ZB3655Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:43-
4ZB4023Dostálová PetraLanškroun7800:08:02-
5ZB4820Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:54-
6ZB5419Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:54-
7ZB5530Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:10:43-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2343Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:29-
2ZC3021Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:21-
3ZC465Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:31-
4ZC491Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:08:55-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD573Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:12:55-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M413Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:21-
1M329Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:28-
2M436Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:31-
2M342Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:49-
1Z354Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:54-
2Z367Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:04-
3M475Hai HonzaActivity Lanškroun0100:04:11-
1Z488Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:29-
3M3910Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:04:54-
4M3101Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:04:55-
3Z31111Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:37-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ141Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:00-
1MB237Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:02-
1MA324Roháček JanRun Sport Team8200:05:15-
1M5434Novák DavidSK Donocykl9800:05:26-
2MA548Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:30-
3MA650Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:30-
4MA740Schwarzbach Martinneregistrován8200:05:35-
5MA833Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:05:45-
6MA946Sádecký MarekSDH Parník8900:05:46-
1MC1052Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:46-
7MA1114Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:05:49-
2MB1235Novák PetrSK Donocykl6700:05:49-
1ZJ1311Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:53-
2MJ1422Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:05:54-
8MA1547Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:54-
2MC1645Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:54-
1ZA1710Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:56-
1ZB182Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:06:09-
9MA1957Kochánek PetrNotable8700:06:09-
10MA2028Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:06:09-
11MA2153Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:06:13-
3MB2229Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:06:27-
1ZC2343Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:29-
12MA2444Kovář JanSKB Česká Třebová8100:06:35-
4MB2542Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:06:45-
13MA2639Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:06:56-
14MA2738Švec MartinVK Choceň8700:07:07-
5MB288Linhart TomášBouchači z Jelenice7200:07:19-
1Z52918Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:07:20-
2ZC3021Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:21-
2ZB3127Fojtíková HanaŽamberk7900:07:22-
1MD3236Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:30-
15MA3349Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:37-
6MB3416Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:07:37-
16MA3556Elčkner MartinNotable8600:07:42-
3ZB3655Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:43-
7MB377Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:52-
17MA389Bryška TomášSvitavy7800:07:59-
8MB3931Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:01-
4ZB4023Dostálová PetraLanškroun7800:08:02-
18MA4125Novotný PetrCTB Brandýs8800:08:08-
3MJ4251Kučera JanČeská Třebová9700:08:10-
2ZA4317Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:20-
2Z54432Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:08:20-
2MD4554Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:30-
3ZC465Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:31-
3MD4713Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:47-
5ZB4820Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:54-
4ZC491Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:08:55-
4MD506Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:56-
2ZJ5115Voclová Radka-9600:09:06-
3Z55212Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:14-
3MC5326Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:18-
6ZB5419Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:54-
7ZB5530Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:10:43-
5MD564Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:11:46-
1ZD573Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:12:55-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód