Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Báječný letní kros

7.6.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Báječný letní kros
  • datum konání: 7.6.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: BŽB a ISCAREX, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

sportovní areál Na Horách, Česká Třebová
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

online zde: registrace
nebo na místě od 9:00 hodin

Startovné

děti a žactvo - 50 Kč
hlavní kategorie - 100 Kč (při online přihlášce)
hlavní kategorie - 150 Kč (na místě)

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
členitý lesnatý a luční terén

Ceny pro vítěze

věcné pro první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.bajecnezenyvbehu.cz/bajecny-letni-kros-pro-kohokoli/

E-mailová adresa

zavod.blk@bajecnezenyvbehu.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.7.2014Báječný letní kros131

Statistika závodu Báječný letní kros

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 131

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Škorpilová Králová Lenka832
Hubáčková Martina852
Šavrdová Míla562
Bosnovič Miloš872
Berg Michal722
Králová Vanda872
Přívozníková Pavla862
Janíčková Kateřina882
Černá Petra772
Frýdecký Tomáš102
Pavlíčková Patricie702
Barvínková Ivana742
Podhajská Zuzana732
Dohnalová Jitka682
Tůmová Lenka632
Bergová Pavla782
Fišer Tomáš082
Dolečková Jana842
Zach Milan672
Hubálek Libor702
Podhajský Jan762
Jeníková Karolína682
Jeníková Petra962

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmenší kluci (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1K11204Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:28-
2K131Hála DanielBáječné ženy v běhu1200:00:37-
3K144Tobias BergBŽB1100:00:44-
4K155Tůma JulianBáječné děti v běhu1200:00:49-
5K162Podhajský JakubBáječné děti v běhu1300:00:56-
6K19180Jirásek Matěj-1400:01:24-
Nejmenší děvčata (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D12179Hašková Barbora-1100:00:34-
2D176Richterová AdélaBŽB1300:01:01-
3D18176Jirásková LilianaBBB Team La1300:01:22-
4D110175Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:37-
Kluci (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1K22190Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:00:43-
2K24177Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:00:47-
3K257Fišer TomášBáječné děti v běhu0800:00:48-
4K2711Renský MatějNáchod0900:00:50-
5K29188Škrabánek DominikČeská Třebová1000:00:51-
6K21010Kadaně MatějBáječné děti v běhu1000:00:51-
7K21212Tůma JindřichBáječné děti v běhu0900:00:56-
8K2138Frýdecký TomášBáječné děti v běhu1000:01:02-
Děvčata (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21205Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:41-
2D23187Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:00:47-
3D2617Renská AdélaNáchod0900:00:49-
4D2815Kasalová AnnaBáječné děti v běhu0800:00:50-
5D21113Bergová AdélkaBŽB0800:00:54-
6D21416Queisnerová LauraBŽB0900:01:02-
7D21514Jiroutová KristýnaBžb1000:01:10-
Nejmladší žáci I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1K31192Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:00:58-
2K3520Mach OndřejBáječné dítě0700:01:07-
3K3618Kadaně MarekBáječné děti v běhu0700:01:12-
4K3919Kala TomášBáječné děti v běhu0700:01:21-
Nejmladší žákyně I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D32185Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:00:59-
2D33203Čejková BarboraAC Choceň0600:01:03-
3D34184Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:05-
4D3722Jiroutová KateřinaBžb0700:01:12-
5D3825Podhajská EliškaBáječné děti v běhu0600:01:18-
Nejmladší žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1K44182Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:02:43-
Nejmladší žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D41178Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:23-
2D42191Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:28-
3D43197Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:36-
4D4726Machová KláraFCBHŠ0500:03:22-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1K55195Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:46-
2K56186Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:02:54-
3K5829Pavlíček MichalKufrujsnámi BŽB0300:03:32-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Starší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1K6131Pařík LukášHC Letňany0100:03:26-
Starší žákyně (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenky (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ132Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:30:29100,00
Juniorky 18-19 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1033Jeníková PetraSpartak Praha 49600:23:45100,00
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA3170Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:33117,35
2MA439Červák JanOOB Luhačovice8100:37:04104,03
3MA7157Trchalík-8700:41:5278,61
4MA838Podhajský JanEtnetera Endorfin7600:41:5378,59
5MA10196Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:42:5672,98
6MA11174Škorpil Ondřej-8700:43:0871,93
7MA1234Bosnovič MilošBáječné Ženy v Běhu8700:43:5667,70
8MA1936Kovář Michalžádný8600:52:3522,01
9MA2535Kadaně Miroslav-7800:56:353,00
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2161Hejl RadekLetohrad7200:32:15131,83
2MB6199Hampl AloisOstrov7000:40:4087,94
3MB9165Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:0980,22
4MB2642Hubálek LiborKufrujsnámi BŽB7000:56:473,89
5MB2740Berg MichalBŽB7200:58:293,00
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1644Dohnal MartinIscarex Česká Třebová6200:49:18112,42
2MC20171Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:53:4195,68
3MC21164Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:54:4191,90
Muži D 60-69 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD15163Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:49:13100,00
Muži E 70 let a starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME947Kánský VladimírSpartak Praha 44000:22:58110,37
2ME16166Bielčik JindřichLichkov4000:25:2989,63
Ženy A 20-34 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2162Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:08109,83
2ZA560Přívozníková PavlaBáječné ženy v běhu8600:21:36105,62
3ZA1156Kasalová MartinaBáječné ženy v běhu8500:23:5784,56
4ZA2153Janíčková KateřinaBáječné ženy v běhu8800:27:0756,00
5ZA3059Procházková MichaelaBŽB8500:28:4241,71
6ZA3255Kadaňová BarboraBáječné ženy v běhu8200:28:5040,57
7ZA38189Mohelníková DitaSvitavy8500:30:2626,15
8ZA40100Vaňkova LucieBáječné ženy v behu8200:31:5013,50
9ZA4598Treglová ŠtěpánkaBáječné ženy v běhu 8300:35:253,00
-ZA-54Jelínková JanaBáječné ženy v běhu84DNF-
-ZA-62Švábíková LenkaPerňa system84DNF-
Ženy B 35-44 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1200Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:54124,43
2ZB1573Paříková SoňaBáječné ženy v běhu7300:24:4891,66
3ZB1757Koutná PetraBáječné ženy v běhu8000:25:4483,91
4ZB1949Bergová PavlaBŽB7800:26:3676,53
5ZB2361Renská LenkaNáchod8000:27:1271,49
6ZB25169Hrušková DarinaČeská Třebová7500:27:2369,96
7ZB2774Pinkasová EditaBáječné ženy v běhu7400:28:2860,90
8ZB3169Hálová GabrielaBáječné ženy v běhu7400:28:4758,29
9ZB3351Hašková DášaZnouzectnost7700:29:0655,60
10ZB3448Baráková MonikaSvitavy7900:29:1853,86
11ZB3575Podhajská ZuzanaBáječné ženy v běhu7300:29:4250,51
12ZB3797Suchánková PetraBáječné ženy v Běhu7300:30:1845,46
13ZB4493Marinkovićová RenátaBáječné ženy v běhu7700:35:223,00
14ZB4777Sirová HanaBźb7300:35:453,00
15ZB4863Bambasová Janabáječné ženy v běhu7200:40:153,00
-ZB-50Chválová LenkaBoulder bar78DNF-
-ZB-65Barvínková IvanaBŽB74DNF-
-ZB-78Zemková HelenaBŽB 72DNF-
Ženy C 45-54 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC670Jeníková KarolínaBáječné ženy v běhu6800:21:56108,80
2ZC7159Jirásková EvaLanškroun6400:22:40102,34
3ZC12160Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:24:1388,86
4ZC2266Dohnalová JitkaBŽB/Iscarex6800:27:0963,33
5ZC2472Pavlíčková PatricieKufrujsnámi BŽB7000:27:1362,67
6ZC3968Hájková RadmilaBŽB7000:31:0329,34
7ZC4171Kmochova IvonaKRB6600:33:179,85
-ZC-80Tůmová LenkaBáječné ženy v běhu, Iscarex63DNF-
Ženy D 55 let a starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2879Karásková DarinaBžb5900:28:31123,10
2ZD4282Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:33:4990,18
3ZD4381Šavrdová MílaBáječné ženy v běhu5600:34:2286,72
4ZD4983Boženka MalečkováBáječné ženy v běhu5300:40:1550,19
Můj první závod - muži (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P2389Renský MichalNáchod7900:21:10-
2P24198Čabla VratislavBŽB7800:21:17-
3P28194Grätz Pavel-6900:22:49-
4P24643Zach MilanBáječné ženy v běhu6700:35:45-
-P2-86Kozel LubošSám za sebe62DNF-
Můj první závod - ženy (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P113167Panušová Petra-7500:24:23-
2P114158Köllnerová-8500:24:41-
3P118183Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:26:11-
4P12085Machová KristýnaBáječné ženy v běhu7800:26:56-
5P12684Kujanová MartinaBŽB5800:27:46-
6P129202Queisnerová LadaBáječné ženy v běhu8100:28:38-
7P136168Pezinková Zdara-7200:29:57-
8P150181Pazderová Alena-5300:45:05-
Ženy bez rozdílu kategorií (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z15172Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:40:02-
2Z113201Čejková PetraChoceň7500:46:49-
3Z114173Ropková MarieBáječné ženy v běhu7700:48:00-
4Z11791Hubáčková MartinaBáječné ženy v běhu8500:51:19-
5Z118105Škorpilová Králová LenkaBŽB8300:52:02-
6Z122193Mohelníková LucieSvitavy8500:54:45-
7Z123103Černá PetraBáječné ženy v běhu7700:54:58-
8Z12490Dolečková JanaBáječné ženy v běhu8400:55:41-
9Z12892Králová VandaBáječné ženy v běhu8700:59:45-
10Z12999Tůmová JitkaBáječné ženy v běhu7900:59:57-
11Z13064Bartoňová LucieBáječné ženy v běhu7301:00:13-
12Z13194Pekárková BlankaBáječné ženy v běhu7201:02:03-
13Z132102Zapletalová DanaČeská Třebová6301:07:39-
-Z1-95Pitelová BarboraBŽB85DNF-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1K11204Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:28-
1D12179Hašková Barbora-1100:00:34-
2K131Hála DanielBáječné ženy v běhu1200:00:37-
3K144Tobias BergBŽB1100:00:44-
4K155Tůma JulianBáječné děti v běhu1200:00:49-
5K162Podhajský JakubBáječné děti v běhu1300:00:56-
2D176Richterová AdélaBŽB1300:01:01-
3D18176Jirásková LilianaBBB Team La1300:01:22-
6K19180Jirásek Matěj-1400:01:24-
4D110175Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:37-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21205Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:41-
1K22190Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:00:43-
2D23187Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:00:47-
2K24177Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:00:47-
3K257Fišer TomášBáječné děti v běhu0800:00:48-
3D2617Renská AdélaNáchod0900:00:49-
4K2711Renský MatějNáchod0900:00:50-
4D2815Kasalová AnnaBáječné děti v běhu0800:00:50-
5K29188Škrabánek DominikČeská Třebová1000:00:51-
6K21010Kadaně MatějBáječné děti v běhu1000:00:51-
5D21113Bergová AdélkaBŽB0800:00:54-
7K21212Tůma JindřichBáječné děti v běhu0900:00:56-
8K2138Frýdecký TomášBáječné děti v běhu1000:01:02-
6D21416Queisnerová LauraBŽB0900:01:02-
7D21514Jiroutová KristýnaBžb1000:01:10-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1K31192Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:00:58-
1D32185Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:00:59-
2D33203Čejková BarboraAC Choceň0600:01:03-
3D34184Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:05-
2K3520Mach OndřejBáječné dítě0700:01:07-
3K3618Kadaně MarekBáječné děti v běhu0700:01:12-
4D3722Jiroutová KateřinaBžb0700:01:12-
5D3825Podhajská EliškaBáječné děti v běhu0600:01:18-
4K3919Kala TomášBáječné děti v běhu0700:01:21-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D41178Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:23-
2D42191Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:28-
3D43197Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:36-
1K44182Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:02:43-
1K55195Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:46-
2K56186Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:02:54-
4D4726Machová KláraFCBHŠ0500:03:22-
3K5829Pavlíček MichalKufrujsnámi BŽB0300:03:32-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1K6131Pařík LukášHC Letňany0100:03:26-
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1200Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:54124,43
1ZA2162Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:08109,83
1P2389Renský MichalNáchod7900:21:10-
2P24198Čabla VratislavBŽB7800:21:17-
2ZA560Přívozníková PavlaBáječné ženy v běhu8600:21:36105,62
1ZC670Jeníková KarolínaBáječné ženy v běhu6800:21:56108,80
2ZC7159Jirásková EvaLanškroun6400:22:40102,34
3P28194Grätz Pavel-6900:22:49-
1ME947Kánský VladimírSpartak Praha 44000:22:58110,37
1ZJ1033Jeníková PetraSpartak Praha 49600:23:45100,00
3ZA1156Kasalová MartinaBáječné ženy v běhu8500:23:5784,56
3ZC12160Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:24:1388,86
1P113167Panušová Petra-7500:24:23-
2P114158Köllnerová-8500:24:41-
2ZB1573Paříková SoňaBáječné ženy v běhu7300:24:4891,66
2ME16166Bielčik JindřichLichkov4000:25:2989,63
3ZB1757Koutná PetraBáječné ženy v běhu8000:25:4483,91
3P118183Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:26:11-
4ZB1949Bergová PavlaBŽB7800:26:3676,53
4P12085Machová KristýnaBáječné ženy v běhu7800:26:56-
4ZA2153Janíčková KateřinaBáječné ženy v běhu8800:27:0756,00
4ZC2266Dohnalová JitkaBŽB/Iscarex6800:27:0963,33
5ZB2361Renská LenkaNáchod8000:27:1271,49
5ZC2472Pavlíčková PatricieKufrujsnámi BŽB7000:27:1362,67
6ZB25169Hrušková DarinaČeská Třebová7500:27:2369,96
5P12684Kujanová MartinaBŽB5800:27:46-
7ZB2774Pinkasová EditaBáječné ženy v běhu7400:28:2860,90
1ZD2879Karásková DarinaBžb5900:28:31123,10
6P129202Queisnerová LadaBáječné ženy v běhu8100:28:38-
5ZA3059Procházková MichaelaBŽB8500:28:4241,71
8ZB3169Hálová GabrielaBáječné ženy v běhu7400:28:4758,29
6ZA3255Kadaňová BarboraBáječné ženy v běhu8200:28:5040,57
9ZB3351Hašková DášaZnouzectnost7700:29:0655,60
10ZB3448Baráková MonikaSvitavy7900:29:1853,86
11ZB3575Podhajská ZuzanaBáječné ženy v běhu7300:29:4250,51
7P136168Pezinková Zdara-7200:29:57-
12ZB3797Suchánková PetraBáječné ženy v Běhu7300:30:1845,46
7ZA38189Mohelníková DitaSvitavy8500:30:2626,15
6ZC3968Hájková RadmilaBŽB7000:31:0329,34
8ZA40100Vaňkova LucieBáječné ženy v behu8200:31:5013,50
7ZC4171Kmochova IvonaKRB6600:33:179,85
2ZD4282Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:33:4990,18
3ZD4381Šavrdová MílaBáječné ženy v běhu5600:34:2286,72
13ZB4493Marinkovićová RenátaBáječné ženy v běhu7700:35:223,00
9ZA4598Treglová ŠtěpánkaBáječné ženy v běhu 8300:35:253,00
4P24643Zach MilanBáječné ženy v běhu6700:35:45-
14ZB4777Sirová HanaBźb7300:35:453,00
15ZB4863Bambasová Janabáječné ženy v běhu7200:40:153,00
4ZD4983Boženka MalečkováBáječné ženy v běhu5300:40:1550,19
8P150181Pazderová Alena-5300:45:05-
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ132Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:30:29100,00
1MB2161Hejl RadekLetohrad7200:32:15131,83
1MA3170Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:33117,35
2MA439Červák JanOOB Luhačovice8100:37:04104,03
1Z15172Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:40:02-
2MB6199Hampl AloisOstrov7000:40:4087,94
3MA7157Trchalík-8700:41:5278,61
4MA838Podhajský JanEtnetera Endorfin7600:41:5378,59
3MB9165Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:0980,22
5MA10196Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:42:5672,98
6MA11174Škorpil Ondřej-8700:43:0871,93
7MA1234Bosnovič MilošBáječné Ženy v Běhu8700:43:5667,70
2Z113201Čejková PetraChoceň7500:46:49-
3Z114173Ropková MarieBáječné ženy v běhu7700:48:00-
1MD15163Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:49:13100,00
1MC1644Dohnal MartinIscarex Česká Třebová6200:49:18112,42
4Z11791Hubáčková MartinaBáječné ženy v běhu8500:51:19-
5Z118105Škorpilová Králová LenkaBŽB8300:52:02-
8MA1936Kovář Michalžádný8600:52:3522,01
2MC20171Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:53:4195,68
3MC21164Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:54:4191,90
6Z122193Mohelníková LucieSvitavy8500:54:45-
7Z123103Černá PetraBáječné ženy v běhu7700:54:58-
8Z12490Dolečková JanaBáječné ženy v běhu8400:55:41-
9MA2535Kadaně Miroslav-7800:56:353,00
4MB2642Hubálek LiborKufrujsnámi BŽB7000:56:473,89
5MB2740Berg MichalBŽB7200:58:293,00
9Z12892Králová VandaBáječné ženy v běhu8700:59:45-
10Z12999Tůmová JitkaBáječné ženy v běhu7900:59:57-
11Z13064Bartoňová LucieBáječné ženy v běhu7301:00:13-
12Z13194Pekárková BlankaBáječné ženy v běhu7201:02:03-
13Z132102Zapletalová DanaČeská Třebová6301:07:39-
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ132Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:30:29112,03
2MB2161Hejl RadekLetohrad7200:32:15101,07
3MA3170Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:3386,91
4MA439Červák JanOOB Luhačovice8100:37:0471,37
5MB6199Hampl AloisOstrov7000:40:4049,14
6MA7157Trchalík-8700:41:5241,71
7MA838Podhajský JanEtnetera Endorfin7600:41:5341,69
8MB9165Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:0940,01
9MA10196Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:42:5635,14
10MA11174Škorpil Ondřej-8700:43:0833,91
11MA1234Bosnovič MilošBáječné Ženy v Běhu8700:43:5628,98
12MD15163Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:49:133,00
13MC1644Dohnal MartinIscarex Česká Třebová6200:49:183,00
14MA1936Kovář Michalžádný8600:52:353,00
15MC20171Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:53:413,00
16MC21164Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:54:413,00
17MA2535Kadaně Miroslav-7800:56:353,00
18MB2642Hubálek LiborKufrujsnámi BŽB7000:56:473,00
19MB2740Berg MichalBŽB7200:58:293,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1200Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:54102,93
2ZA2162Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:08100,74
3ZA560Přívozníková PavlaBáječné ženy v běhu8600:21:3696,33
4ZC670Jeníková KarolínaBáječné ženy v běhu6800:21:5693,22
5ZC7159Jirásková EvaLanškroun6400:22:4086,23
6ZJ1033Jeníková PetraSpartak Praha 49600:23:4576,14
7ZA1156Kasalová MartinaBáječné ženy v běhu8500:23:5774,27
8ZC12160Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:24:1371,65
9ZB1573Paříková SoňaBáječné ženy v běhu7300:24:4866,14
10ZB1757Koutná PetraBáječné ženy v běhu8000:25:4457,44
11ZB1949Bergová PavlaBŽB7800:26:3649,16
12ZA2153Janíčková KateřinaBáječné ženy v běhu8800:27:0744,35
13ZC2266Dohnalová JitkaBŽB/Iscarex6800:27:0944,05
14ZB2361Renská LenkaNáchod8000:27:1243,50
15ZC2472Pavlíčková PatricieKufrujsnámi BŽB7000:27:1343,32
16ZB25169Hrušková DarinaČeská Třebová7500:27:2341,78
17ZB2774Pinkasová EditaBáječné ženy v běhu7400:28:2831,61
18ZD2879Karásková DarinaBžb5900:28:3131,19
19ZA3059Procházková MichaelaBŽB8500:28:4229,38
20ZB3169Hálová GabrielaBáječné ženy v běhu7400:28:4728,69
21ZA3255Kadaňová BarboraBáječné ženy v běhu8200:28:5028,18
22ZB3351Hašková DášaZnouzectnost7700:29:0625,66
23ZB3448Baráková MonikaSvitavy7900:29:1823,71
24ZB3575Podhajská ZuzanaBáječné ženy v běhu7300:29:4219,95
25ZB3797Suchánková PetraBáječné ženy v Běhu7300:30:1814,28
26ZA38189Mohelníková DitaSvitavy8500:30:2613,07
27ZC3968Hájková RadmilaBŽB7000:31:037,28
28ZA40100Vaňkova LucieBáječné ženy v behu8200:31:503,00
29ZC4171Kmochova IvonaKRB6600:33:173,00
30ZD4282Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:33:493,00
31ZD4381Šavrdová MílaBáječné ženy v běhu5600:34:223,00
32ZB4493Marinkovićová RenátaBáječné ženy v běhu7700:35:223,00
33ZA4598Treglová ŠtěpánkaBáječné ženy v běhu 8300:35:253,00
34ZB4777Sirová HanaBźb7300:35:453,00
35ZB4863Bambasová Janabáječné ženy v běhu7200:40:153,00
36ZD4983Boženka MalečkováBáječné ženy v běhu5300:40:153,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 98%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 9 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Luxusní!
Milanorti
Úžasný. ♥♥♥ moc vám děkuji že můžu být s vámi a ještě báječná :-)
b.maleckova
Báječný celý den! Děkujeme. Martina a Anička
masch85

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód