Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Václava Čevony 3 km dráha

10.6.2015, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Václava Čevony 3 km dráha
  • datum konání: 10.6.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - oddíl atletiky

Sociální sítě

Místo konání

atletický stadion v Ústí nad Orlicí
18:00 hodin

Přihlášky

do 17:30 hodin na místě

Startovné

50 Kč

Popis tratě

osmidráha s umělým povrchem

Ceny pro vítěze

V závodech mužů prvních 5 závodníků ve výši 2000,- 1500,- 1000,- 500,- 300,- při splnění limitu 1:57.0 na 800 m a 8:59.0 na 3000 m.
V případě nesplnění se odměna krátí na polovinu.
V závodě žen na 3000 m první 3 závodnice ve výši 1000,- 700,- 500,-

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

eva.hublova@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kourek LukášNové Město na Moravě8800:08:32103,42
2MA22Kubec DominikHvězda SKP Pardubice9600:08:40106,39
3MA33Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:08:40100,30
4MA44Trávníček MatějNové Město na Moravě9200:08:5196,28
5MA55Nechvíl PetrAC Spartak Choceň9100:08:5295,70
6MA66Vondra VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí9800:08:54106,06
7MA77Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:08:5993,34
8MA88Kovář JáchymJiskra Litomyšl9600:09:0397,82
9MA99Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9600:09:0895,78
10MA1010Vebr PatrikJiskra Ústí nad Orlicí9800:09:10100,36
11MA1111Honců MiloslavSK Nové Město nad Metují9400:09:1188,59
12MA1212Růžek MichalHvězda SKP Pardubice9900:09:2993,58
13MA1316Pavliš MartinHvězda SKP Pardubice9800:09:3391,86
14MA1417Málek VojtěchAC Slovan Liberec9900:09:3591,29
15MA1518Hájek DanielAtletika Polička8900:09:3579,36
16MA1619Libnar VojtěchSK Nové Město nad Metují9900:09:4288,86
17MA1713Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:09:4276,55
18MA1820Hejl RadekLetohrad7200:09:44104,07
19MA1921Augusta ČeněkSK Nové Město nad Metují9800:09:4687,44
20MA2022Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:09:5899,37
21MA2114Křeček JiříSokol Kolín9800:09:5883,01
22MA2223Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:09:5970,19
23MA2424Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:10:0696,56
24MA2525Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:10:1265,13
25MA2831Krátký LubošLanškroun6200:10:27119,82
26MA2926Moskva RomanŽamberk7500:10:3088,57
27MA3027Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:10:3188,21
28MA3128Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:10:33118,07
29MA3329Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:10:4851,35
30MA3432Živný Marek3D Fitness Žamberk9100:10:5449,00
31MA3533Moravec Filip3D Fitness Žamberk8800:10:5947,11
32MA3634Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:11:0178,10
33MA3735Kalous PetrSK Žamberk7700:11:3134,94
34MA4130Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:11:5759,20
35MA4336Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:12:0621,48
36MA4437Trnka PavelAtletika Polička9900:12:0935,22
37MA4738Červ MiloslavAtletika Polička5000:13:01104,23
38MA4939Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:13:3595,77
39MA5040Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:13:4862,11
40MA5241Bielčik JindřichLichkov4000:15:59147,01
41MA5342Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:25:4752,99
-MA-15Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí88DNF-
Ženy (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2343Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:10:06103,37
2ZA2644Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:10:15124,34
3ZA2745Homolková HanaNové Město na Moravě9600:10:2696,63
4ZA3246Pulgretová KateřinaNové Město na Moravě9900:10:46113,20
5ZA3847Müllerová VěraVamberk9000:11:35101,65
6ZA3948Ptáková AnnaDvůr Králové nad Labem9900:11:4695,78
7ZA4049Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:11:57102,20
8ZA4250Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:12:0391,02
9ZA4551Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:12:1297,80
10ZA4652Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:12:55108,47
11ZA4853Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:13:1174,01
12ZA5154Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:14:0391,53
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kourek LukášNové Město na Moravě8800:08:32103,42
2MA22Kubec DominikHvězda SKP Pardubice9600:08:40106,39
3MA33Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:08:40100,30
4MA44Trávníček MatějNové Město na Moravě9200:08:5196,28
5MA55Nechvíl PetrAC Spartak Choceň9100:08:5295,70
6MA66Vondra VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí9800:08:54106,06
7MA77Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:08:5993,34
8MA88Kovář JáchymJiskra Litomyšl9600:09:0397,82
9MA99Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9600:09:0895,78
10MA1010Vebr PatrikJiskra Ústí nad Orlicí9800:09:10100,36
11MA1111Honců MiloslavSK Nové Město nad Metují9400:09:1188,59
12MA1212Růžek MichalHvězda SKP Pardubice9900:09:2993,58
13MA1316Pavliš MartinHvězda SKP Pardubice9800:09:3391,86
14MA1417Málek VojtěchAC Slovan Liberec9900:09:3591,29
15MA1518Hájek DanielAtletika Polička8900:09:3579,36
16MA1619Libnar VojtěchSK Nové Město nad Metují9900:09:4288,86
17MA1713Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:09:4276,55
18MA1820Hejl RadekLetohrad7200:09:44104,07
19MA1921Augusta ČeněkSK Nové Město nad Metují9800:09:4687,44
20MA2022Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:09:5899,37
21MA2114Křeček JiříSokol Kolín9800:09:5883,01
22MA2223Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:09:5970,19
1ZA2343Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:10:06103,37
23MA2424Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:10:0696,56
24MA2525Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:10:1265,13
2ZA2644Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:10:15124,34
3ZA2745Homolková HanaNové Město na Moravě9600:10:2696,63
25MA2831Krátký LubošLanškroun6200:10:27119,82
26MA2926Moskva RomanŽamberk7500:10:3088,57
27MA3027Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:10:3188,21
28MA3128Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:10:33118,07
4ZA3246Pulgretová KateřinaNové Město na Moravě9900:10:46113,20
29MA3329Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:10:4851,35
30MA3432Živný Marek3D Fitness Žamberk9100:10:5449,00
31MA3533Moravec Filip3D Fitness Žamberk8800:10:5947,11
32MA3634Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:11:0178,10
33MA3735Kalous PetrSK Žamberk7700:11:3134,94
5ZA3847Müllerová VěraVamberk9000:11:35101,65
6ZA3948Ptáková AnnaDvůr Králové nad Labem9900:11:4695,78
7ZA4049Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:11:57102,20
34MA4130Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:11:5759,20
8ZA4250Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:12:0391,02
35MA4336Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:12:0621,48
36MA4437Trnka PavelAtletika Polička9900:12:0935,22
9ZA4551Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:12:1297,80
10ZA4652Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:12:55108,47
37MA4738Červ MiloslavAtletika Polička5000:13:01104,23
11ZA4853Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:13:1174,01
38MA4939Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:13:3595,77
39MA5040Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:13:4862,11
12ZA5154Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:14:0391,53
40MA5241Bielčik JindřichLichkov4000:15:59147,01
41MA5342Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:25:4752,99
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kourek LukášNové Město na Moravě8800:08:32102,00
2MA22Kubec DominikHvězda SKP Pardubice9600:08:4099,14
3MA33Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:08:4098,86
4MA44Trávníček MatějNové Město na Moravě9200:08:5194,81
5MA55Nechvíl PetrAC Spartak Choceň9100:08:5294,22
6MA66Vondra VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí9800:08:5493,51
7MA77Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:08:5991,85
8MA88Kovář JáchymJiskra Litomyšl9600:09:0390,24
9MA99Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9600:09:0888,13
10MA1010Vebr PatrikJiskra Ústí nad Orlicí9800:09:1087,45
11MA1111Honců MiloslavSK Nové Město nad Metují9400:09:1187,06
12MA1212Růžek MichalHvězda SKP Pardubice9900:09:2980,22
13MA1316Pavliš MartinHvězda SKP Pardubice9800:09:3378,40
14MA1417Málek VojtěchAC Slovan Liberec9900:09:3577,78
15MA1518Hájek DanielAtletika Polička8900:09:3577,76
16MA1619Libnar VojtěchSK Nové Město nad Metují9900:09:4275,20
17MA1713Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:09:4274,94
18MA1820Hejl RadekLetohrad7200:09:4474,45
19MA1921Augusta ČeněkSK Nové Město nad Metují9800:09:4673,69
20MA2022Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:09:5869,03
21MA2114Křeček JiříSokol Kolín9800:09:5868,97
22MA2223Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:09:5968,53
23MA2424Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:10:0665,80
24MA2525Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:10:1263,44
25MA2831Krátký LubošLanškroun6200:10:2757,56
26MA2926Moskva RomanŽamberk7500:10:3056,60
27MA3027Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:10:3156,19
28MA3128Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:10:3355,20
29MA3329Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:10:4849,56
30MA3432Živný Marek3D Fitness Žamberk9100:10:5447,18
31MA3533Moravec Filip3D Fitness Žamberk8800:10:5945,29
32MA3634Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:11:0144,54
33MA3735Kalous PetrSK Žamberk7700:11:3133,03
34MA4130Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:11:5722,79
35MA4336Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:12:0619,47
36MA4437Trnka PavelAtletika Polička9900:12:0918,09
37MA4738Červ MiloslavAtletika Polička5000:13:013,00
38MA4939Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:13:353,00
39MA5040Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:13:483,00
40MA5241Bielčik JindřichLichkov4000:15:593,00
41MA5342Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:25:473,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2343Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:10:06103,28
2ZA2644Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:10:15100,17
3ZA2745Homolková HanaNové Město na Moravě9600:10:2696,55
4ZA3246Pulgretová KateřinaNové Město na Moravě9900:10:4690,13
5ZA3847Müllerová VěraVamberk9000:11:3574,37
6ZA3948Ptáková AnnaDvůr Králové nad Labem9900:11:4670,56
7ZA4049Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:11:5767,27
8ZA4250Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:12:0365,21
9ZA4551Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:12:1262,09
10ZA4652Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:12:5548,40
11ZA4853Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:13:1142,93
12ZA5154Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:14:0326,15

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód