hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Knířovský běh

20.6.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Knířovský běh
  • datum konání: 20.6.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Orel Vysoké Mýto

Sociální sítě

Místo konání

Knířov u Vysokého Mýta
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Popis tratě

Délka: 6,5 km a méně
Povrch: asfaltové a lesní cesty ve zvlněném terénu

Ceny pro vítěze

diplomy a věcné ceny pro první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Smolák
Jiráskova 482/IV
566 01 Vysoké Mýto
tel. 731 897 217

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://knirovskybeh.cz/

E-mailová adresa

smolak.petr@email.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.6.2018Knířovský běh-
10.6.2017Knířovský běh193
11.6.2016Knířovský běh216
28.6.2014Knířovský běh213
15.6.2013Knířovský běh192
16.6.2012Knířovský běh182
18.6.2011Knířovský běh161
19.6.2010Knířovský běh141
27.6.2009Knířovský běh151
31.5.2008Knířovský běh121
16.6.2007Knířovský běh104
10.6.2006Knířovský běh134
4.6.2005Knířovský běh112
12.6.2004Knířovský běh51

Statistika závodu Knířovský běh

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1971

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek Jiří4312
Šafář Jaroslav5110
Smoláková Alexandra9810
Kopecký Libor5610
Smoláková Dominika0010
Kopecký Jan909
Gregora Filip029
Smolák Bedřich039
Sadílek Ota469
Boháč Bonifác019
Smolák Petr949
Nechvíl Petr919
Smoláková Valérie939
Marhold Luboš778
Jirásková Eva648
Šimůnek Jan828
Gregorová Michaela048
Stránská Michaela978
Smolák Šimon088
Šimůnková Pavla778
Nechvílová Miroslava608
Šimůnek Jan498
Šimůnek Jan038
Vacek Martin698
Bielčik Jindřich408
Boháč Pankrác068
Mlynář Vojtěch987
Brychta Jakub087
Vondra Vojtěch987
Razým Jan577
Stránský Aleš607
Jiskrová Anežka967
Kouřil Karel727
Pilnáček Petr657
Štyndl Miroslav577
Gregora Jakub987
Borek Petr707
Štanclová Eliška947
Gregorová Monika007
Svatoš Otakar347
Tomíšek Jindřich397
Borek Viktor047
Sejkorová Lenka636
Borková Agáta026
Siegelová Magdalena656
Šimůnková Zdena586
Smoláková Rita056
Ducháček Bedřich596
Kalous Petr776
Zachař Jiří726

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21177Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:26-
2C22221Horák TomášOrel Silůvky0800:00:26-
3C23185Šenkýř DominikOrel Silůvky0800:00:27-
4C24144Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:27-
5C27129Marhold JanChoceň0800:00:30-
6C210132Pavlík MatějHorní Jelení0900:00:31-
7C212153Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:00:32-
8C213219Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:00:32-
9C214147Hladký TadeášOrel Židenice0800:00:33-
10C215161Hájek JanOrel Troubelice0900:00:34-
11C218176Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:36-
12C220127Marhold DanielHorní Jelení0900:00:37-
13C221184Sys ŠimonVysoké Mýto0900:00:40-
14C222116Novák TadeášKnířov1100:00:40-
15C224146Halas HynekOrel Šitbořice1000:00:41-
16C225216Zejda MatyášOrel Brno-Obřany1100:00:42-
17C226121Čihák Jan MikolášVraclav1000:00:45-
18C227178Topinka TobiášLanškroun1000:00:45-
19C228220Horák DavidOrel Silůvky1000:00:46-
20C232149Hladký MikulášOrel Židenice1200:00:49-
21C233113Stejskal AdamAtletika Jablonné1200:01:01-
22C235122Pavlíček KryštofBystřec1200:01:18-
23C237195Paus JiříOrel Hranice1200:03:38-
24C238140Sabolčik SamuelZámrsk1200:16:00-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D25215Zejdová KateřinaOrel Brno-Obřany0800:00:29-
2D26167Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:30-
3D28198Trojanová MonikaOrel Vyškov0800:00:30-
4D29165Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:30-
5D211155Dudychová MichaelaVysoké Mýto0800:00:31-
6D216145Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:35-
7D217202Tichá ZdislavaOrel Brno-Obřany0900:00:35-
8D219148Hladká LeontýnaOrel Židenice1000:00:37-
9D223139Sabolčiková NelaZámrsk1000:00:40-
10D229201Zenklová Vendula-0900:00:46-
11D230194Pausová TerezaOrel Hranice1000:00:48-
12D231199Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:00:49-
13D234126Tůmová TeaVraclav1000:01:04-
14D236143Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:36-

Nejmladší žáci I (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M12181Boháč PankrácAC Choceň0600:03:08116,48
2M113196Duda JakubOrel Vyškov0700:03:3194,01
3M116112Bryška TomášAtletika Svitavy0700:03:3589,51
4M125193Mirret JanOrel Vyškov0700:04:0461,08
5M126205Tichý AdamOrel Brno-Obřany0600:04:1254,17
6M128154Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:04:1451,85
7M129203Fojt LukášOrel Brno-Obřany0900:05:493,00
8M130204Fojt VojtěchOrel Brno-Obřany0700:05:543,00

Nejmladší žákyně I (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11133Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:55102,88
2Z12115Borková JohankaZAPPA Česká Třebová0700:01:56100,66
3Z13192Tomanová StelaOrel Vyškov0700:01:5896,46
4Z14124Červená VeronikaDukla Polička0600:02:0093,75
5Z15188Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:02:0389,15
6Z16222Horáková NikolaOrel Silůvky0600:02:0388,07
7Z17166Paulusová NicoleAC Vysoké Mýto0700:02:0485,98
8Z18170Bohuslavová EvaOrel Vyškov0700:02:0879,07
9Z19183Kroulíková MichaelaAC Vysoké Mýto0600:02:0978,48
10Z110206Miková JulieOrel Brno-Obřany0600:02:1076,15
11Z111134Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:02:1075,56
12Z112160Šinclová KláraOrel Troubelice0700:02:1862,63
13Z113128Marholdová AnetaHorní Jelení0700:02:2157,29
14Z114171Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:2353,73
15Z115131Pavlíková KláraHorní Jelení0700:02:3730,39
16Z116108Zachařová MarieOrel Vysoké Mýto0700:02:4318,52

Nejmladší žáci II (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M23137Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:13101,36
2M25157Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:1499,91
3M26156Dudycha JakubAC Vysoké Mýto0500:03:1598,73
4M27123Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:2193,10
5M29179Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:2588,68
6M210187Hrouzek ZdeněkOrel Silůvky0400:03:2687,48
7M211164Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:03:2787,03
8M215107Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:3182,43
9M221119Šimon JiříVysoké Mýto0400:03:4172,09
10M227120Čihák MatějVraclav0400:04:1438,53

Nejmladší žákyně II (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21207Pijáková TerezaOrel Brno-Obřany0400:03:07107,56
2Z24118Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:14100,79
3Z28223Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:2291,64
4Z212152Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:2786,59
5Z214125Červená EliškaDukla Polička0400:03:3182,68
6Z217135Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:03:3677,52
7Z218174Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:03:3776,87
8Z219175Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:03:3875,21
9Z220159Hájková MartaOrel Troubelice0400:03:4172,65
10Z222180Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:03:4567,94
11Z223168Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:03:4766,46
12Z224190Škařoupková MichaelaOrel Vyškov0400:03:5657,46

Mladší žáci (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31151Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:31104,42
2M32114Novák MatyášKnířov0200:05:4198,24
3M33111Dostálek VojtěchSpartak Letohrad0200:05:4397,34
4M310218Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:06:2174,42
5M311186Konečný VojtěchOrel Silůvky0200:06:3566,50
6M312163Zamastil AlexVysoké Mýto0200:06:4759,11
7M31749Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:07:4822,95

Mladší žákyně (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z34173Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:05:51101,19
2Z35110Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:05:53100,20
3Z36101Kolegarová AnetaOrel Židenice0200:05:5698,62
4Z37105Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:06:0096,21
5Z38102Kolegarová AnnaOrel Židenice0200:06:0494,25
6Z39109Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:06:1289,68
7Z313141Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:06:5565,13
8Z314208Miková DominikaOrel Brno-Obřany0200:07:0858,08
9Z315158Šinclová JulieOrel Troubelice0200:07:1354,80
10Z316106Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:2846,28
11Z318191Škařoupková KristýnaOrel Vyškov0200:07:5531,01

Starší žáci (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41104Chlup TomášActivity Lanškroun0000:09:06106,72
2M42182Boháč BonifácAC Choceň0100:09:2599,90
3M43138Slavík OndřejOrel Šitbořice0100:09:4393,38
4M44117Pastor PatrikPasivity Žamberk0100:10:0386,47
5M47209Limburský JanOrel Brno-Obřany0100:10:5866,86
6M49224Borák JanSK speed Brno0100:11:5148,09
7M412162Beneš OndřejHorní Jelení0100:12:2037,90
8M416210Tichý MiroslavOrel Brno-Obřany0100:13:419,23
9M422211Fojt OndřejOrel Brno-Obřany0100:15:103,00

Starší žákyně (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z410189Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:12:01116,73
2Z414142Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:13:3193,85
3Z41761Rotnáglová NikolOrel Židenice0100:13:4889,42
4Z420136Čiháková MarieVraclav0100:14:5672,15
5Z421212Miková EliškaOrel Brno-Obřany0000:15:0869,18

Dorostenci (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51225Gregora JakubActivity Lanškroun9800:23:43117,47
2M52733Karas PavelŠitbořice9900:26:1597,91
3M54022Beneš VojtěchAC Vysoké Mýto9900:27:5984,62
4M5531Štěpánek RadekOrel Brno Obřany9800:29:4770,64

Dorostenky (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5547Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:10:36105,66
2Z5660Elbová BarboraOrel Židenice9900:10:5799,31
3Z58200Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:11:1195,03
4Z511103Kolegarová GabrielaOrel Židenice9900:12:1874,64
5Z513197Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:13:1357,85
6Z515214Tichá KateřinaOrel Brno-Obřany9900:13:3650,73
7Z51859Janků JulieOrel Židenice9900:14:0641,59
8Z519213Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:14:3732,06

Junioři 18-19 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ363Moravec JiříOrel Orlice9600:22:29113,69
2MJ2226Nováček OndřejOrel Kuřim9700:24:4095,59
3MJ2376Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:25:1690,72
4MJ2592Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:26:0683,79
5MJ5139Slavík JakubOrel Šitbořice9700:29:1757,36

Juniorky 18-19 let (trať 6,5 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2227Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:22:22103,31
2MA4150Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:22:32101,86
3MA691Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:23:2094,82
4MA7236Jedlička PetrDošel dech8600:23:2294,40
5MA1053Jor MartinActivity Lanškroun8700:23:3991,99
6MA1197Buriánek Tomᚎižkovský tygři8900:23:4191,65
7MA1388Adamec MilanOrel Vyškov7700:23:5190,22
8MA1570Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:24:0787,80
9MA2183Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:24:3983,12
10MA2624Zejda JiříOrel Obřany8500:26:0969,91
11MA29226Siegel JosefAC Choceň8600:26:3066,87
12MA3310Paus AlešOrel Hranice7800:26:5463,44
13MA3511Kroulík RadekDžbánov7700:27:0062,54
14MA3881Němeček MichalVysoké Mýto9000:27:4855,44
15MA4151Marhold PetrChoceň7800:28:0053,66
16MA423Hronek JaroslavOrel Brno Obřany9100:28:0253,35
17MA4750Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:2849,65
18MA57238Marhold LubošHorní Jelení7700:30:2931,87
19MA67234Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:3014,08
20MA7118Pavlík PetrHorní Jelení8000:32:5710,08

Muži B 40-49 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB169Hejl RadekLetohrad7200:22:13106,91
2MB537Moskva RomanPasivity Žamberk7500:23:1797,64
3MB8225Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:23:3295,45
4MB17228Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:24:2587,80
5MB1964Kašpařík PavelOrel Blažovice7500:24:3686,21
6MB20230Scheuer JanActivity Lanškroun6600:24:3885,83
7MB2445Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:25:2479,14
8MB2895Slavík RadekVysoké Mýto6600:26:1871,39
9MB30237Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:26:3369,25
10MB3138Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:26:3668,69
11MB4336Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:28:0955,35
12MB444Mika IvoOrel Brno Obřany6600:28:1154,93
13MB4574Pražák TomášJiskra Hylváty7100:28:1654,25
14MB5030Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:29:0547,10
15MB5954Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:31:0929,13
16MB6942Hladký JiříOrel Židenice7500:32:4914,70
17MB7421Šincl PetrOrel Troubelice6900:33:1810,51

Muži C 50-59 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC973Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:37103,12
2MC1496Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:24:0299,65
3MC1667Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:24:1997,23
4MC1893Siegel JosefChoceň5800:24:3295,44
5MC3629Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:27:3070,71
6MC3784Kunc JosefOrel Vyškov6000:27:4269,04
7MC4828Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:28:3361,89
8MC55232Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:30:0049,89
9MC60235Kobliha MilanVyškov5700:31:4435,37
10MC6282Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:32:0732,27
11MC6490Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:32:1331,40
12MC835Fojt LeošOrel Brno Obřany5700:36:153,00
13MC8789Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:37:433,00
14MC10557Juránek StanislavOrel Židenice5600:55:003,00

Muži D 60-69 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3478Hájek FrantišekFGT Stolany4900:26:57107,00
2MD3962Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:50100,67
3MD4946Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:29:0092,34
4MD6132Hruša ZdeněkJirčany4600:32:0070,82
5MD6372Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:32:1269,36
6MD9052Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:38:0427,35
7MD9879Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:43:583,00

Muži E 70 let a starší (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8471Bielčik JindřichLichkov4000:36:30104,22
2ME8698Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:37:3398,54
3ME8875Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:37:4897,24
4ME9658Holý Jiří JosefOrel Židenice4100:41:2977,47
5ME9741Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:42:1073,79
6ME10268Bradáč AloisŽďár n/Sáz.4000:47:3444,82

Ženy A 20-34 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3255Eliášková TerezaOrel Židenice9500:26:43149,93
2ZA73229Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:33:08113,87
3ZA1019Zejdová EvaOrel Brno Obřany8300:46:5736,21

Ženy B 35-44 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5148Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:17103,13
2ZB5435Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:29:5299,25
3ZB5680Němečková ZuzanaVysoké Mýto8000:30:0697,62
4ZB5844Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:30:4992,89
5ZB6515Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:32:1882,87
6ZB6687Škařoupková IvanaOrel Vyškov7600:32:2582,13
7ZB7234Dostálková LenkaSPV Těchonín7700:33:0078,20
8ZB77231Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:34:2069,15
9ZB7886Dudová VendulaOrel Vyškov7600:34:2368,92
10ZB7943Hladká KláraOrel Židenice7800:34:4166,90
11ZB8917Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:37:5844,78
12ZB9120Kessnerová MartinaOrel Brno Obřany7600:38:0743,75
13ZB9231Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:38:0943,56
14ZB1037Miková RenataOrel Brno Obřany7200:48:293,00

Ženy C 45-54 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4677Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:28:19120,76
2ZC7016Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:32:5391,92
3ZC7556Slabáková LenkaOrel Židenice6600:33:3687,31
4ZC7685Málková AnnaOrel Vyškov6300:33:4086,97
5ZC8013Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:34:5079,58
6ZC8194Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:35:3175,21
7ZC8265Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:36:1470,68
8ZC94100Vaňková EvaOrel Vysoké Mýto6700:38:5254,04
9ZC1008Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:46:216,67

Ženy D 55 let a starší (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD68233Dvořáková EvaProstějov5500:32:37118,96
2ZD8540Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:37:0194,52
3ZD9319Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:38:2886,52
4ZD9514Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:39:4079,85
5ZD9927Stříteská JanaOrel Vysoké Mýto6000:43:5855,95
6ZD10312Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:48:2930,84

Trať 0,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21177Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:26-
2C22221Horák TomášOrel Silůvky0800:00:26-
3C23185Šenkýř DominikOrel Silůvky0800:00:27-
4C24144Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:27-
1D25215Zejdová KateřinaOrel Brno-Obřany0800:00:29-
2D26167Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:30-
5C27129Marhold JanChoceň0800:00:30-
3D28198Trojanová MonikaOrel Vyškov0800:00:30-
4D29165Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:30-
6C210132Pavlík MatějHorní Jelení0900:00:31-
5D211155Dudychová MichaelaVysoké Mýto0800:00:31-
7C212153Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:00:32-
8C213219Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:00:32-
9C214147Hladký TadeášOrel Židenice0800:00:33-
10C215161Hájek JanOrel Troubelice0900:00:34-
6D216145Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:35-
7D217202Tichá ZdislavaOrel Brno-Obřany0900:00:35-
11C218176Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:36-
8D219148Hladká LeontýnaOrel Židenice1000:00:37-
12C220127Marhold DanielHorní Jelení0900:00:37-
13C221184Sys ŠimonVysoké Mýto0900:00:40-
14C222116Novák TadeášKnířov1100:00:40-
9D223139Sabolčiková NelaZámrsk1000:00:40-
15C224146Halas HynekOrel Šitbořice1000:00:41-
16C225216Zejda MatyášOrel Brno-Obřany1100:00:42-
17C226121Čihák Jan MikolášVraclav1000:00:45-
18C227178Topinka TobiášLanškroun1000:00:45-
19C228220Horák DavidOrel Silůvky1000:00:46-
10D229201Zenklová Vendula-0900:00:46-
11D230194Pausová TerezaOrel Hranice1000:00:48-
12D231199Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:00:49-
20C232149Hladký MikulášOrel Židenice1200:00:49-
21C233113Stejskal AdamAtletika Jablonné1200:01:01-
13D234126Tůmová TeaVraclav1000:01:04-
22C235122Pavlíček KryštofBystřec1200:01:18-
14D236143Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:36-
23C237195Paus JiříOrel Hranice1200:03:38-
24C238140Sabolčik SamuelZámrsk1200:16:00-

Trať 0,45 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11133Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:55102,88
2Z12115Borková JohankaZAPPA Česká Třebová0700:01:56100,66
3Z13192Tomanová StelaOrel Vyškov0700:01:5896,46
4Z14124Červená VeronikaDukla Polička0600:02:0093,75
5Z15188Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:02:0389,15
6Z16222Horáková NikolaOrel Silůvky0600:02:0388,07
7Z17166Paulusová NicoleAC Vysoké Mýto0700:02:0485,98
8Z18170Bohuslavová EvaOrel Vyškov0700:02:0879,07
9Z19183Kroulíková MichaelaAC Vysoké Mýto0600:02:0978,48
10Z110206Miková JulieOrel Brno-Obřany0600:02:1076,15
11Z111134Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:02:1075,56
12Z112160Šinclová KláraOrel Troubelice0700:02:1862,63
13Z113128Marholdová AnetaHorní Jelení0700:02:2157,29
14Z114171Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:2353,73
15Z115131Pavlíková KláraHorní Jelení0700:02:3730,39
16Z116108Zachařová MarieOrel Vysoké Mýto0700:02:4318,52

Trať 0,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21207Pijáková TerezaOrel Brno-Obřany0400:03:07107,56
1M12181Boháč PankrácAC Choceň0600:03:08116,48
1M23137Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:13101,36
2Z24118Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:14100,79
2M25157Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:1499,91
3M26156Dudycha JakubAC Vysoké Mýto0500:03:1598,73
4M27123Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:2193,10
3Z28223Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:2291,64
5M29179Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:2588,68
6M210187Hrouzek ZdeněkOrel Silůvky0400:03:2687,48
7M211164Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:03:2787,03
4Z212152Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:2786,59
2M113196Duda JakubOrel Vyškov0700:03:3194,01
5Z214125Červená EliškaDukla Polička0400:03:3182,68
8M215107Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:3182,43
3M116112Bryška TomášAtletika Svitavy0700:03:3589,51
6Z217135Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:03:3677,52
7Z218174Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:03:3776,87
8Z219175Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:03:3875,21
9Z220159Hájková MartaOrel Troubelice0400:03:4172,65
9M221119Šimon JiříVysoké Mýto0400:03:4172,09
10Z222180Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:03:4567,94
11Z223168Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:03:4766,46
12Z224190Škařoupková MichaelaOrel Vyškov0400:03:5657,46
4M125193Mirret JanOrel Vyškov0700:04:0461,08
5M126205Tichý AdamOrel Brno-Obřany0600:04:1254,17
10M227120Čihák MatějVraclav0400:04:1438,53
6M128154Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:04:1451,85
7M129203Fojt LukášOrel Brno-Obřany0900:05:493,00
8M130204Fojt VojtěchOrel Brno-Obřany0700:05:543,00

Trať 1,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31151Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:31104,42
2M32114Novák MatyášKnířov0200:05:4198,24
3M33111Dostálek VojtěchSpartak Letohrad0200:05:4397,34
1Z34173Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:05:51101,19
2Z35110Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:05:53100,20
3Z36101Kolegarová AnetaOrel Židenice0200:05:5698,62
4Z37105Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:06:0096,21
5Z38102Kolegarová AnnaOrel Židenice0200:06:0494,25
6Z39109Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:06:1289,68
4M310218Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:06:2174,42
5M311186Konečný VojtěchOrel Silůvky0200:06:3566,50
6M312163Zamastil AlexVysoké Mýto0200:06:4759,11
7Z313141Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:06:5565,13
8Z314208Miková DominikaOrel Brno-Obřany0200:07:0858,08
9Z315158Šinclová JulieOrel Troubelice0200:07:1354,80
10Z316106Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:2846,28
7M31749Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:07:4822,95
11Z318191Škařoupková KristýnaOrel Vyškov0200:07:5531,01

Trať 2,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41104Chlup TomášActivity Lanškroun0000:09:06106,72
2M42182Boháč BonifácAC Choceň0100:09:2599,90
3M43138Slavík OndřejOrel Šitbořice0100:09:4393,38
4M44117Pastor PatrikPasivity Žamberk0100:10:0386,47
1Z5547Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:10:36105,66
2Z5660Elbová BarboraOrel Židenice9900:10:5799,31
5M47209Limburský JanOrel Brno-Obřany0100:10:5866,86
3Z58200Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:11:1195,03
6M49224Borák JanSK speed Brno0100:11:5148,09
1Z410189Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:12:01116,73
4Z511103Kolegarová GabrielaOrel Židenice9900:12:1874,64
7M412162Beneš OndřejHorní Jelení0100:12:2037,90
5Z513197Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:13:1357,85
2Z414142Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:13:3193,85
6Z515214Tichá KateřinaOrel Brno-Obřany9900:13:3650,73
8M416210Tichý MiroslavOrel Brno-Obřany0100:13:419,23
3Z41761Rotnáglová NikolOrel Židenice0100:13:4889,42
7Z51859Janků JulieOrel Židenice9900:14:0641,59
8Z519213Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:14:3732,06
4Z420136Čiháková MarieVraclav0100:14:5672,15
5Z421212Miková EliškaOrel Brno-Obřany0000:15:0869,18
9M422211Fojt OndřejOrel Brno-Obřany0100:15:103,00

Trať 6,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB169Hejl RadekLetohrad7200:22:13106,91
1MA2227Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:22:22103,31
1MJ363Moravec JiříOrel Orlice9600:22:29113,69
2MA4150Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:22:32101,86
2MB537Moskva RomanPasivity Žamberk7500:23:1797,64
3MA691Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:23:2094,82
4MA7236Jedlička PetrDošel dech8600:23:2294,40
3MB8225Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:23:3295,45
1MC973Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:37103,12
5MA1053Jor MartinActivity Lanškroun8700:23:3991,99
6MA1197Buriánek Tomᚎižkovský tygři8900:23:4191,65
1M51225Gregora JakubActivity Lanškroun9800:23:43117,47
7MA1388Adamec MilanOrel Vyškov7700:23:5190,22
2MC1496Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:24:0299,65
8MA1570Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:24:0787,80
3MC1667Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:24:1997,23
4MB17228Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:24:2587,80
4MC1893Siegel JosefChoceň5800:24:3295,44
5MB1964Kašpařík PavelOrel Blažovice7500:24:3686,21
6MB20230Scheuer JanActivity Lanškroun6600:24:3885,83
9MA2183Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:24:3983,12
2MJ2226Nováček OndřejOrel Kuřim9700:24:4095,59
3MJ2376Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:25:1690,72
7MB2445Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:25:2479,14
4MJ2592Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:26:0683,79
10MA2624Zejda JiříOrel Obřany8500:26:0969,91
2M52733Karas PavelŠitbořice9900:26:1597,91
8MB2895Slavík RadekVysoké Mýto6600:26:1871,39
11MA29226Siegel JosefAC Choceň8600:26:3066,87
9MB30237Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:26:3369,25
10MB3138Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:26:3668,69
1ZA3255Eliášková TerezaOrel Židenice9500:26:43149,93
12MA3310Paus AlešOrel Hranice7800:26:5463,44
1MD3478Hájek FrantišekFGT Stolany4900:26:57107,00
13MA3511Kroulík RadekDžbánov7700:27:0062,54
5MC3629Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:27:3070,71
6MC3784Kunc JosefOrel Vyškov6000:27:4269,04
14MA3881Němeček MichalVysoké Mýto9000:27:4855,44
2MD3962Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:50100,67
3M54022Beneš VojtěchAC Vysoké Mýto9900:27:5984,62
15MA4151Marhold PetrChoceň7800:28:0053,66
16MA423Hronek JaroslavOrel Brno Obřany9100:28:0253,35
11MB4336Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:28:0955,35
12MB444Mika IvoOrel Brno Obřany6600:28:1154,93
13MB4574Pražák TomášJiskra Hylváty7100:28:1654,25
1ZC4677Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:28:19120,76
17MA4750Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:2849,65
7MC4828Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:28:3361,89
3MD4946Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:29:0092,34
14MB5030Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:29:0547,10
1ZB5148Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:17103,13
5MJ5139Slavík JakubOrel Šitbořice9700:29:1757,36
4M5531Štěpánek RadekOrel Brno Obřany9800:29:4770,64
2ZB5435Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:29:5299,25
8MC55232Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:30:0049,89
3ZB5680Němečková ZuzanaVysoké Mýto8000:30:0697,62
18MA57238Marhold LubošHorní Jelení7700:30:2931,87
4ZB5844Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:30:4992,89
15MB5954Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:31:0929,13
9MC60235Kobliha MilanVyškov5700:31:4435,37
4MD6132Hruša ZdeněkJirčany4600:32:0070,82
10MC6282Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:32:0732,27
5MD6372Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:32:1269,36
11MC6490Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:32:1331,40
5ZB6515Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:32:1882,87
6ZB6687Škařoupková IvanaOrel Vyškov7600:32:2582,13
19MA67234Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:3014,08
1ZD68233Dvořáková EvaProstějov5500:32:37118,96
16MB6942Hladký JiříOrel Židenice7500:32:4914,70
2ZC7016Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:32:5391,92
20MA7118Pavlík PetrHorní Jelení8000:32:5710,08
7ZB7234Dostálková LenkaSPV Těchonín7700:33:0078,20
2ZA73229Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:33:08113,87
17MB7421Šincl PetrOrel Troubelice6900:33:1810,51
3ZC7556Slabáková LenkaOrel Židenice6600:33:3687,31
4ZC7685Málková AnnaOrel Vyškov6300:33:4086,97
8ZB77231Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:34:2069,15
9ZB7886Dudová VendulaOrel Vyškov7600:34:2368,92
10ZB7943Hladká KláraOrel Židenice7800:34:4166,90
5ZC8013Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:34:5079,58
6ZC8194Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:35:3175,21
7ZC8265Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:36:1470,68
12MC835Fojt LeošOrel Brno Obřany5700:36:153,00
1ME8471Bielčik JindřichLichkov4000:36:30104,22
2ZD8540Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:37:0194,52
2ME8698Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:37:3398,54
13MC8789Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:37:433,00
3ME8875Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:37:4897,24
11ZB8917Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:37:5844,78
6MD9052Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:38:0427,35
12ZB9120Kessnerová MartinaOrel Brno Obřany7600:38:0743,75
13ZB9231Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:38:0943,56
3ZD9319Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:38:2886,52
8ZC94100Vaňková EvaOrel Vysoké Mýto6700:38:5254,04
4ZD9514Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:39:4079,85
4ME9658Holý Jiří JosefOrel Židenice4100:41:2977,47
5ME9741Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:42:1073,79
7MD9879Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:43:583,00
5ZD9927Stříteská JanaOrel Vysoké Mýto6000:43:5855,95
9ZC1008Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:46:216,67
3ZA1019Zejdová EvaOrel Brno Obřany8300:46:5736,21
6ME10268Bradáč AloisŽďár n/Sáz.4000:47:3444,82
6ZD10312Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:48:2930,84
14ZB1037Miková RenataOrel Brno Obřany7200:48:293,00
14MC10557Juránek StanislavOrel Židenice5600:55:003,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB169Hejl RadekLetohrad7200:22:13101,27
2MA2227Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:22:2299,95
3MJ363Moravec JiříOrel Orlice9600:22:2998,79
4MA4150Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:22:3298,47
5MB537Moskva RomanPasivity Žamberk7500:23:1791,73
6MA691Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:23:2091,31
7MA7236Jedlička PetrDošel dech8600:23:2290,87
8MB8225Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:23:3289,48
9MC973Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:3788,73
10MA1053Jor MartinActivity Lanškroun8700:23:3988,43
11MA1197Buriánek Tomᚎižkovský tygři8900:23:4188,09
12M51225Gregora JakubActivity Lanškroun9800:23:4387,87
13MA1388Adamec MilanOrel Vyškov7700:23:5186,63
14MC1496Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:24:0285,01
15MA1570Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:24:0784,17
16MC1667Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:24:1982,41
17MB17228Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:24:2581,60
18MC1893Siegel JosefChoceň5800:24:3280,50
19MB1964Kašpařík PavelOrel Blažovice7500:24:3679,97
20MB20230Scheuer JanActivity Lanškroun6600:24:3879,58
21MA2183Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:24:3979,40
22MJ2226Nováček OndřejOrel Kuřim9700:24:4079,24
23MJ2376Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:25:1673,98
24MB2445Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:25:2472,69
25MJ2592Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:26:0666,50
26MA2624Zejda JiříOrel Obřany8500:26:0965,97
27M52733Karas PavelŠitbořice9900:26:1565,13
28MB2895Slavík RadekVysoké Mýto6600:26:1864,71
29MA29226Siegel JosefAC Choceň8600:26:3062,88
30MB30237Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:26:3362,51
31MB3138Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:26:3661,94
32MA3310Paus AlešOrel Hranice7800:26:5459,38
33MD3478Hájek FrantišekFGT Stolany4900:26:5758,90
34MA3511Kroulík RadekDžbánov7700:27:0058,47
35MC3629Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:27:3053,95
36MC3784Kunc JosefOrel Vyškov6000:27:4252,16
37MA3881Němeček MichalVysoké Mýto9000:27:4851,26
38MD3962Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:5051,00
39M54022Beneš VojtěchAC Vysoké Mýto9900:27:5949,69
40MA4151Marhold PetrChoceň7800:28:0049,44
41MA423Hronek JaroslavOrel Brno Obřany9100:28:0249,13
42MB4336Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:28:0948,20
43MB444Mika IvoOrel Brno Obřany6600:28:1147,78
44MB4574Pražák TomášJiskra Hylváty7100:28:1647,07
45MA4750Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:2845,36
46MC4828Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:28:3344,49
47MD4946Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:29:0040,59
48MB5030Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:29:0539,72
49MJ5139Slavík JakubOrel Šitbořice9700:29:1737,95
50M5531Štěpánek RadekOrel Brno Obřany9800:29:4733,45
51MC55232Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:30:0031,61
52MA57238Marhold LubošHorní Jelení7700:30:2927,28
53MB5954Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:31:0921,22
54MC60235Kobliha MilanVyškov5700:31:4416,03
55MD6132Hruša ZdeněkJirčany4600:32:0013,71
56MC6282Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:32:0712,70
57MD6372Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:32:1211,89
58MC6490Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:32:1311,77
59MA67234Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:309,19
60MB6942Hladký JiříOrel Židenice7500:32:496,37
61MA7118Pavlík PetrHorní Jelení8000:32:575,12
62MB7421Šincl PetrOrel Troubelice6900:33:183,00
63MC835Fojt LeošOrel Brno Obřany5700:36:153,00
64ME8471Bielčik JindřichLichkov4000:36:303,00
65ME8698Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:37:333,00
66MC8789Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:37:433,00
67ME8875Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:37:483,00
68MD9052Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:38:043,00
69ME9658Holý Jiří JosefOrel Židenice4100:41:293,00
70ME9741Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:42:103,00
71MD9879Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:43:583,00
72ME10268Bradáč AloisŽďár n/Sáz.4000:47:343,00
73MC10557Juránek StanislavOrel Židenice5600:55:003,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3255Eliášková TerezaOrel Židenice9500:26:43109,92
2ZC4677Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:28:1998,47
3ZB5148Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:1791,61
4ZB5435Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:29:5287,51
5ZB5680Němečková ZuzanaVysoké Mýto8000:30:0685,78
6ZB5844Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:30:4980,77
7ZB6515Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:32:1870,17
8ZB6687Škařoupková IvanaOrel Vyškov7600:32:2569,39
9ZD68233Dvořáková EvaProstějov5500:32:3767,92
10ZC7016Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:32:5366,05
11ZB7234Dostálková LenkaSPV Těchonín7700:33:0065,22
12ZA73229Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:33:0864,25
13ZC7556Slabáková LenkaOrel Židenice6600:33:3660,86
14ZC7685Málková AnnaOrel Vyškov6300:33:4060,48
15ZB77231Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:34:2055,65
16ZB7886Dudová VendulaOrel Vyškov7600:34:2355,40
17ZB7943Hladká KláraOrel Židenice7800:34:4153,26
18ZC8013Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:34:5052,17
19ZC8194Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:35:3147,26
20ZC8265Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:36:1442,16
21ZD8540Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:37:0136,59
22ZB8917Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:37:5829,85
23ZB9120Kessnerová MartinaOrel Brno Obřany7600:38:0728,76
24ZB9231Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:38:0928,55
25ZD9319Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:38:2826,33
26ZC94100Vaňková EvaOrel Vysoké Mýto6700:38:5223,45
27ZD9514Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:39:4017,78
28ZD9927Stříteská JanaOrel Vysoké Mýto6000:43:583,00
29ZC1008Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:46:213,00
30ZA1019Zejdová EvaOrel Brno Obřany8300:46:573,00
31ZB1037Miková RenataOrel Brno Obřany7200:48:293,00
31ZD10312Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:48:293,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Prosím o opravu času, měla jsem 29,16. Dík. Pavla.
simunkova.pavla
Myslím, že tam bude nějaký závodník navíc. Čas je o jednoho posunutý. Taky bych měl mít čas 28:59 a Jirka Bubeníček byl přede mnou o větší kus než 9 s ...
jampb
Upraveny casy nekterych zavodniku.
team
Nějaký posun časů tam je, já jsem si naměřil 31.54, ale vzhledem k mé současné výkonosti je to nepodstatné. Jinak závod se mi líbil-pěkně upravená trať v lese. Těším se za rok. Libor
libor.kopec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód