hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Kozlovský kopec

28.6.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 28.6.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK Iscarex Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, Habrmanova ul., budova VDA
start v 10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 5,2 km
Převýšení: 234 m
Povrch: asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Aleš Stránský
Kozlovská 847
560 02 Česká Třebová
tel.mob.:+420 724 213 134, zam.: +420 465 568 134

E-mailová adresa

ales.stransky@vda.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec-
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 2493

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6925
Stránský Aleš6023
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Šimůnek Jan8218
Zajíc Jan5318
Ducháček Bedřich5918
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Kalous Petr7716
Keprtová Miloslava4816
Jirásková Eva6415
Kebrle Milan7515
Horáček Michal7515
Kalousek Jan4114
Šafář Jaroslav5114
Hofmanová Veronika7814
Mannlová Jana8014
Dušková Lenka8014
Tučný Jan4713
Razým Jan5713
Bielčik Jindřich4012
Zajíc Jakub8912
Sedlák Jiří5812
Javůrek Jiří4812
Krupička Miroslav5312
Vodička Jan4512
Červ Miloslav5012
Merta Jaroslav3511
Wendlig Miroslav5311
Šimůnková Pavla7711
Vraštilová Miloslava5611
Doleček Josef7911
Jelínek Matěj4210
Matyášová Jana6510
Velechovský Jiří5510
Pečenka Libor6110
Vítek Miroslav7210
Krsek Jaroslav5110
Brádle Václav3710
Kostřicová Blanka6110
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Leszkow Petr4410
Kubíček Jan8710
Borek Petr7010
Kolínek František569
Hanuš Petr649
Marhold Luboš779
Heger Vojtěch749

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 4)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ453Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:18:55110,04
2MJ1078Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:20:1297,16
3MJ12129Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:20:3892,79
4MJ1720Grzyb MateuszULKS Bystrica Klodska9900:20:5589,95
5MJ2863Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:22:0777,95
6MJ309Křeček JiříIVAKAR TEAM9800:22:2475,10
7MJ4744Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:24:1955,85
8MJ7986Ondejčík MichalFK Choceň0100:26:5629,69
9MJ103121Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:29:483,00
10MJ13658Toman AdamPasivity Žamberk0100:41:253,00

Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA181Hübl RadekJiskra Ústí nad Oricí8800:18:06104,40
2MA226Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:3898,64
3MA335Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:18:4796,96
4MA75Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:2590,05
5MA9139Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:19:5983,94
6MA142Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:20:4475,95
7MA1692Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:20:5174,55
8MA18107Jedlička PetrDošel dech a ztěžkly nohy8600:21:0073,09
9MA2074Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:21:0472,28
10MA21127Lorenz MarekBalaz extreme team Ostrava7900:21:2668,39
11MA2247Jor MartinActivity Lanškroun8700:21:3167,37
12MA2395Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:21:4465,11
13MA2590Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:5163,81
14MA29143Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:22:1060,35
15MA31119Kochánek PetrNotable8700:22:2857,17
16MA33108Budina JakubBox Club Dynamo Svitavy9300:22:3256,37
17MA3427Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:22:3356,18
18MA40126Hurt OndřejHovězí bota8600:23:2846,33
19MA43142Nepraš Vladimír-9100:23:4243,83
20MA46109Kovář JanSKB Česká Třebová8100:24:0140,31
21MA5049Beneš MichalRUNSPORT8300:24:2536,11
22MA5256Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:24:4532,37
23MA5442Tobek Ondřej-9200:24:5730,36
24MA56138Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:25:0329,13
25MA5882Svoboda DavidLitomyšl8600:25:0528,83
26MA6284Marhold PetrChoceň7800:25:2525,20
27MA64111Kalous PetrSK Žamberk7700:25:3323,80
28MA66116Roleček MilanPěčín7600:25:3922,64
29MA70134Novák PetrHSK7700:26:0118,71
30MA75117Műller TomášJen blbni8300:26:3013,45
31MA7791Velecký Janneregistrován7900:26:4311,10
32MA8177Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:27:037,64
33MA8388Marhold LubošHorní Jelení7700:27:214,36
34MA8596Dvořáček JanTrailrun.cz7900:27:493,00
35MA8868Příborský AlešHlubočky7600:27:573,00
36MA9661Kaplan MilanSK Brčekoly7700:28:483,00
37MA117114Nádhera JiříHradec Králové9300:33:463,00
38MA11997Kafonek ŠtěpánTrailrun.cz9500:34:233,00
39MA131140Kubát ZdeněkBike Centrum8200:38:403,00

Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB537Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:18:58103,65
2MB652Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:09101,79
3MB860Hejl RadekLetohrad7200:19:5194,56
4MB1124Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:3387,29
5MB26125Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:21:5373,46
6MB3270Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:22:3167,06
7MB3594Scheuer JanActivity Lanškroun6600:22:5363,14
8MB36102Zachař JiříSruby7200:23:0062,05
9MB38112Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:23:1160,12
10MB39131Horák OndřejAVA7500:23:2258,21
11MB41132Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:23:3356,35
12MB48141Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:24:2247,90
13MB5357Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:24:5542,18
14MB55100Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:24:5941,49
15MB65105Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:25:3834,78
16MB6945Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:5831,33
17MB72115Nádhera PetrHradec Králové6700:26:2726,23
18MB86124Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:5610,95
19MB9046Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:28:098,64
20MB9443Hruban JanČeská Třebová6600:28:363,93
21MB10464Kolda JiříOpatov7300:29:573,00
22MB108106Šabata PetrČeská Třebová7400:30:373,00

Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1511Jančík BořekSvartes Hořice6400:20:48103,87
2MC1955Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:02101,60
3MC2431Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:21:4794,53
4MC3713Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:23:0182,88
5MC447Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:23:4975,45
6MC6383Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:25:3359,09
7MC7439Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:26:2950,21
8MC8465Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:27:2840,92
9MC8767Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:27:5736,38
10MC9179Sedlák JiříPřelouč5800:28:1833,15
11MC9234Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:2831,56
12MC98137Kobliha MilanLRS Vyškov5700:28:5127,91
13MC11619Pečenka LiborKHB Radegast6100:32:563,00

Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD45118Vynikal BedřichAVA5200:23:54104,60
2MD4973Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:24:24100,50
3MD5721Krsek MiroslavM. K. Luková4900:25:0594,90
4MD5951Hájek FrantišekFGT Stolany4900:25:1094,22
5MD614Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:25:2292,62
6MD8228Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:1477,23
7MD10022Hruša ZdeněkJirčany4600:29:0961,61
8MD10638Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:30:1952,06
9MD11150Tučný JanMK Pardubice4700:31:2143,61
10MD11559Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:32:3533,45
11MD12930Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:37:383,00
12MD1341Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:473,00

Muži E (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8936Metelka JosefSpartak Police4400:28:04114,62
2ME10989Vodička JanMK Radslavice4500:30:4596,84
3ME1133Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:32:0188,54
4ME12066Bielčik JindřichLichkov4000:34:3571,53
5ME123104Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:34:5569,37
6ME126110Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:36:0261,95
7ME13025Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:37:5949,13
8ME135103Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:40:0335,42
9ME14048Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:59:413,00

Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1332Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:20:42154,67
2ZJ6040Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:25:18122,39
3ZJ132122Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:39:2822,95

Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2733Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:55127,60
2ZA68120Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:4896,98
3ZA93128Jelénková IvaAtletiko Zdiby8900:28:3375,42
4ZA95135Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:28:4873,46
5ZA9793Janošíková LenkaChrudim9100:28:4973,29
6ZA101133Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:29:3567,21
7ZA11275Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:31:5249,28

Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB42130Delingerová MarieAVA7600:23:35114,69
2ZB7116Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:26:0894,64
3ZB7699Dostálová PetraLanškroun7800:26:3890,67
4ZB7817Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:4489,94
5ZB8054Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:27:0187,72
6ZB9941Holíková MarkétaSki Skuhrov7300:28:5672,65
7ZB10272Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:29:4666,05
8ZB10715Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:30:2461,12
9ZB11471Vejběrová EvaCyklo Pokr Pardubice7600:32:3244,41
10ZB122101Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:34:5425,70
11ZB127123Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:1115,68
12ZB13387Marholdová MichaelaHorní Jelení7700:39:453,00

Ženy C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5198Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:24:29108,27
2ZC6762Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:4099,02
3ZC7380Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:26:2892,71
4ZC11010Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:5258,29
5ZC12469Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6800:35:0025,92
6ZC1376Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:42:003,00
7ZC139113Nádherová HanaHradec Králové6800:44:133,00

Ženy D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD105136Dvořáková EvaProstějov5500:29:59118,55
2ZD11876Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:34:2092,23
3ZD12123Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:5089,23
4ZD12518Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:35:4783,43
5ZD1288Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:36:4078,11
6ZD13814Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:43:4734,97

Trať 5,2 km, 234 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA181Hübl RadekJiskra Ústí nad Oricí8800:18:06104,40
2MA226Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:3898,64
3MA335Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:18:4796,96
1MJ453Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:18:55110,04
1MB537Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:18:58103,65
2MB652Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:09101,79
4MA75Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:2590,05
3MB860Hejl RadekLetohrad7200:19:5194,56
5MA9139Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:19:5983,94
2MJ1078Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:20:1297,16
4MB1124Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:3387,29
3MJ12129Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:20:3892,79
1ZJ1332Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:20:42154,67
6MA142Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:20:4475,95
1MC1511Jančík BořekSvartes Hořice6400:20:48103,87
7MA1692Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:20:5174,55
4MJ1720Grzyb MateuszULKS Bystrica Klodska9900:20:5589,95
8MA18107Jedlička PetrDošel dech a ztěžkly nohy8600:21:0073,09
2MC1955Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:02101,60
9MA2074Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:21:0472,28
10MA21127Lorenz MarekBalaz extreme team Ostrava7900:21:2668,39
11MA2247Jor MartinActivity Lanškroun8700:21:3167,37
12MA2395Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:21:4465,11
3MC2431Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:21:4794,53
13MA2590Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:5163,81
5MB26125Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:21:5373,46
1ZA2733Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:55127,60
5MJ2863Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:22:0777,95
14MA29143Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:22:1060,35
6MJ309Křeček JiříIVAKAR TEAM9800:22:2475,10
15MA31119Kochánek PetrNotable8700:22:2857,17
6MB3270Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:22:3167,06
16MA33108Budina JakubBox Club Dynamo Svitavy9300:22:3256,37
17MA3427Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:22:3356,18
7MB3594Scheuer JanActivity Lanškroun6600:22:5363,14
8MB36102Zachař JiříSruby7200:23:0062,05
4MC3713Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:23:0182,88
9MB38112Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:23:1160,12
10MB39131Horák OndřejAVA7500:23:2258,21
18MA40126Hurt OndřejHovězí bota8600:23:2846,33
11MB41132Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:23:3356,35
1ZB42130Delingerová MarieAVA7600:23:35114,69
19MA43142Nepraš Vladimír-9100:23:4243,83
5MC447Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:23:4975,45
1MD45118Vynikal BedřichAVA5200:23:54104,60
20MA46109Kovář JanSKB Česká Třebová8100:24:0140,31
7MJ4744Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:24:1955,85
12MB48141Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:24:2247,90
2MD4973Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:24:24100,50
21MA5049Beneš MichalRUNSPORT8300:24:2536,11
1ZC5198Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:24:29108,27
22MA5256Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:24:4532,37
13MB5357Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:24:5542,18
23MA5442Tobek Ondřej-9200:24:5730,36
14MB55100Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:24:5941,49
24MA56138Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:25:0329,13
3MD5721Krsek MiroslavM. K. Luková4900:25:0594,90
25MA5882Svoboda DavidLitomyšl8600:25:0528,83
4MD5951Hájek FrantišekFGT Stolany4900:25:1094,22
2ZJ6040Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:25:18122,39
5MD614Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:25:2292,62
26MA6284Marhold PetrChoceň7800:25:2525,20
6MC6383Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:25:3359,09
27MA64111Kalous PetrSK Žamberk7700:25:3323,80
15MB65105Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:25:3834,78
28MA66116Roleček MilanPěčín7600:25:3922,64
2ZC6762Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:4099,02
2ZA68120Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:4896,98
16MB6945Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:5831,33
29MA70134Novák PetrHSK7700:26:0118,71
2ZB7116Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:26:0894,64
17MB72115Nádhera PetrHradec Králové6700:26:2726,23
3ZC7380Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:26:2892,71
7MC7439Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:26:2950,21
30MA75117Műller TomášJen blbni8300:26:3013,45
3ZB7699Dostálová PetraLanškroun7800:26:3890,67
31MA7791Velecký Janneregistrován7900:26:4311,10
4ZB7817Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:4489,94
8MJ7986Ondejčík MichalFK Choceň0100:26:5629,69
5ZB8054Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:27:0187,72
32MA8177Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:27:037,64
6MD8228Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:1477,23
33MA8388Marhold LubošHorní Jelení7700:27:214,36
8MC8465Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:27:2840,92
34MA8596Dvořáček JanTrailrun.cz7900:27:493,00
18MB86124Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:5610,95
9MC8767Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:27:5736,38
35MA8868Příborský AlešHlubočky7600:27:573,00
1ME8936Metelka JosefSpartak Police4400:28:04114,62
19MB9046Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:28:098,64
10MC9179Sedlák JiříPřelouč5800:28:1833,15
11MC9234Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:2831,56
3ZA93128Jelénková IvaAtletiko Zdiby8900:28:3375,42
20MB9443Hruban JanČeská Třebová6600:28:363,93
4ZA95135Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:28:4873,46
36MA9661Kaplan MilanSK Brčekoly7700:28:483,00
5ZA9793Janošíková LenkaChrudim9100:28:4973,29
12MC98137Kobliha MilanLRS Vyškov5700:28:5127,91
6ZB9941Holíková MarkétaSki Skuhrov7300:28:5672,65
7MD10022Hruša ZdeněkJirčany4600:29:0961,61
6ZA101133Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:29:3567,21
7ZB10272Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:29:4666,05
9MJ103121Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:29:483,00
21MB10464Kolda JiříOpatov7300:29:573,00
1ZD105136Dvořáková EvaProstějov5500:29:59118,55
8MD10638Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:30:1952,06
8ZB10715Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:30:2461,12
22MB108106Šabata PetrČeská Třebová7400:30:373,00
2ME10989Vodička JanMK Radslavice4500:30:4596,84
4ZC11010Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:5258,29
9MD11150Tučný JanMK Pardubice4700:31:2143,61
7ZA11275Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:31:5249,28
3ME1133Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:32:0188,54
9ZB11471Vejběrová EvaCyklo Pokr Pardubice7600:32:3244,41
10MD11559Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:32:3533,45
13MC11619Pečenka LiborKHB Radegast6100:32:563,00
37MA117114Nádhera JiříHradec Králové9300:33:463,00
2ZD11876Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:34:2092,23
38MA11997Kafonek ŠtěpánTrailrun.cz9500:34:233,00
4ME12066Bielčik JindřichLichkov4000:34:3571,53
3ZD12123Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:5089,23
10ZB122101Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:34:5425,70
5ME123104Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:34:5569,37
5ZC12469Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6800:35:0025,92
4ZD12518Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:35:4783,43
6ME126110Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:36:0261,95
11ZB127123Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:1115,68
5ZD1288Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:36:4078,11
11MD12930Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:37:383,00
7ME13025Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:37:5949,13
39MA131140Kubát ZdeněkBike Centrum8200:38:403,00
3ZJ132122Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:39:2822,95
12ZB13387Marholdová MichaelaHorní Jelení7700:39:453,00
12MD1341Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:473,00
8ME135103Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:40:0335,42
10MJ13658Toman AdamPasivity Žamberk0100:41:253,00
6ZC1376Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:42:003,00
6ZD13814Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:43:4734,97
7ZC139113Nádherová HanaHradec Králové6800:44:133,00
9ME14048Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:59:413,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA181Hübl RadekJiskra Ústí nad Oricí8800:18:06104,40
2MA226Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:3898,64
3MA335Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:18:4796,96
4MJ453Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:18:5595,45
5MB537Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:18:5894,90
6MB652Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:0992,97
7MA75Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:2590,05
8MB860Hejl RadekLetohrad7200:19:5185,41
9MA9139Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:19:5983,94
10MJ1078Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:20:1281,58
11MB1124Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:3377,82
12MJ12129Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:20:3876,88
13MA142Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:20:4475,95
14MC1511Jančík BořekSvartes Hořice6400:20:4875,19
15MA1692Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:20:5174,55
16MJ1720Grzyb MateuszULKS Bystrica Klodska9900:20:5573,82
17MA18107Jedlička PetrDošel dech a ztěžkly nohy8600:21:0073,09
18MC1955Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:0272,59
19MA2074Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:21:0472,28
20MA21127Lorenz MarekBalaz extreme team Ostrava7900:21:2668,39
21MA2247Jor MartinActivity Lanškroun8700:21:3167,37
22MA2395Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:21:4465,11
23MC2431Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:21:4764,48
24MA2590Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:5163,81
25MB26125Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:21:5363,37
26MJ2863Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:22:0760,90
27MA29143Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:22:1060,35
28MJ309Křeček JiříIVAKAR TEAM9800:22:2457,83
29MA31119Kochánek PetrNotable8700:22:2857,17
30MB3270Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:22:3156,69
31MA33108Budina JakubBox Club Dynamo Svitavy9300:22:3256,37
32MA3427Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:22:3356,18
33MB3594Scheuer JanActivity Lanškroun6600:22:5352,59
34MB36102Zachař JiříSruby7200:23:0051,45
35MC3713Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:23:0151,13
36MB38112Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:23:1149,43
37MB39131Horák OndřejAVA7500:23:2247,45
38MA40126Hurt OndřejHovězí bota8600:23:2846,33
39MB41132Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:23:3345,50
40MA43142Nepraš Vladimír-9100:23:4243,83
41MC447Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:23:4942,62
42MD45118Vynikal BedřichAVA5200:23:5441,70
43MA46109Kovář JanSKB Česká Třebová8100:24:0140,31
44MJ4744Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:24:1937,10
45MB48141Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:24:2236,67
46MD4973Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:24:2436,28
47MA5049Beneš MichalRUNSPORT8300:24:2536,11
48MA5256Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:24:4532,37
49MB5357Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:24:5530,70
50MA5442Tobek Ondřej-9200:24:5730,36
51MB55100Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:24:5929,98
52MA56138Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:25:0329,13
53MD5721Krsek MiroslavM. K. Luková4900:25:0528,88
54MA5882Svoboda DavidLitomyšl8600:25:0528,83
55MD5951Hájek FrantišekFGT Stolany4900:25:1027,98
56MD614Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:25:2225,86
57MA6284Marhold PetrChoceň7800:25:2525,20
58MC6383Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:25:3323,87
59MA64111Kalous PetrSK Žamberk7700:25:3323,80
60MB65105Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:25:3822,96
61MA66116Roleček MilanPěčín7600:25:3922,64
62MB6945Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:5819,37
63MA70134Novák PetrHSK7700:26:0118,71
64MB72115Nádhera PetrHradec Králové6700:26:2714,04
65MC7439Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:26:2913,69
66MA75117Műller TomášJen blbni8300:26:3013,45
67MA7791Velecký Janneregistrován7900:26:4311,10
68MJ7986Ondejčík MichalFK Choceň0100:26:568,93
69MA8177Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:27:037,64
70MD8228Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:145,52
71MA8388Marhold LubošHorní Jelení7700:27:214,36
72MC8465Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:27:283,03
73MA8596Dvořáček JanTrailrun.cz7900:27:493,00
74MB86124Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:563,00
75MC8767Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:27:573,00
76MA8868Příborský AlešHlubočky7600:27:573,00
77ME8936Metelka JosefSpartak Police4400:28:043,00
78MB9046Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:28:093,00
79MC9179Sedlák JiříPřelouč5800:28:183,00
80MC9234Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:283,00
81MB9443Hruban JanČeská Třebová6600:28:363,00
82MA9661Kaplan MilanSK Brčekoly7700:28:483,00
83MC98137Kobliha MilanLRS Vyškov5700:28:513,00
84MD10022Hruša ZdeněkJirčany4600:29:093,00
85MJ103121Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:29:483,00
86MB10464Kolda JiříOpatov7300:29:573,00
87MD10638Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:30:193,00
88MB108106Šabata PetrČeská Třebová7400:30:373,00
89ME10989Vodička JanMK Radslavice4500:30:453,00
90MD11150Tučný JanMK Pardubice4700:31:213,00
91ME1133Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:32:013,00
92MD11559Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:32:353,00
93MC11619Pečenka LiborKHB Radegast6100:32:563,00
94MA117114Nádhera JiříHradec Králové9300:33:463,00
95MA11997Kafonek ŠtěpánTrailrun.cz9500:34:233,00
96ME12066Bielčik JindřichLichkov4000:34:353,00
97ME123104Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:34:553,00
98ME126110Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:36:023,00
99MD12930Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:37:383,00
100ME13025Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:37:593,00
101MA131140Kubát ZdeněkBike Centrum8200:38:403,00
102MD1341Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:473,00
103ME135103Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:40:033,00
104MJ13658Toman AdamPasivity Žamberk0100:41:253,00
105ME14048Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:59:413,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1332Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:20:42112,34
2ZA2733Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:55101,40
3ZB42130Delingerová MarieAVA7600:23:3586,26
4ZC5198Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:24:2978,10
5ZJ6040Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:25:1870,66
6ZC6762Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:4067,41
7ZA68120Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:4866,13
8ZB7116Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:26:0863,14
9ZC7380Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:26:2860,09
10ZB7699Dostálová PetraLanškroun7800:26:3858,56
11ZB7817Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:4457,72
12ZB8054Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:27:0155,16
13ZA93128Jelénková IvaAtletiko Zdiby8900:28:3341,29
14ZA95135Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:28:4839,03
15ZA9793Janošíková LenkaChrudim9100:28:4938,84
16ZB9941Holíková MarkétaSki Skuhrov7300:28:5637,77
17ZA101133Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:29:3531,84
18ZB10272Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:29:4630,16
19ZD105136Dvořáková EvaProstějov5500:29:5928,26
20ZB10715Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:30:2424,47
21ZC11010Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:5220,27
22ZA11275Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:31:5211,18
23ZB11471Vejběrová EvaCyklo Pokr Pardubice7600:32:325,20
24ZD11876Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:34:203,00
25ZD12123Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:503,00
26ZB122101Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:34:543,00
27ZC12469Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6800:35:003,00
28ZD12518Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:35:473,00
29ZB127123Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:113,00
30ZD1288Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:36:403,00
31ZJ132122Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:39:283,00
32ZB13387Marholdová MichaelaHorní Jelení7700:39:453,00
33ZC1376Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:42:003,00
34ZD13814Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:43:473,00
35ZC139113Nádherová HanaHradec Králové6800:44:133,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód