Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

4. Pekelný kilometr

1.7.2015, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Pekelný kilometr
  • datum konání: 1.7.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace



Propozice poháru Pekelný kilometr 2015:

Seriál závodů ve zdolávání sjezdovky v České Třebové.
Pořadatel soutěže: Šimůnek, s.r.o. ve spolupráci s Eko Bi s. r. o., Česká Třebová
Statistik soutěže: Milan Kebrle, tel. 732 965 590, e-mail: team@iscarex.cz

Seriál obsahuje 5 závodů, celkové výsledky jsou zařazeny do Iscarex poháru 2015.
Termíny závodů:
1) 1. 4. 2015
2) 6. 5. 2015
3) 3. 6. 2015
4) 1. 7. 2015
5) 29. 8. 2015 - večerní závod - vyhlášení série závodů

Kategorie trať 1 km:
Dorostenci - 16-17 let (r. 98-99)
Junioři - 18-19 let (r. 96-97)
Muži A - 20-39 let (r. 76-95)
Muži B - 40-49 let (r. 66-75)
Muži C - 50-59 let (r. 56-65)
Muži D - 60-69 let (r. 46-55)
Muži E - 70 let a starší (r. 45 a starší)

Dorostenky 16-17 let (r. 98-99)
Juniorky - 18-19 let (r. 96-97)
Ženy A - 20-34 let (r. 81-95)
Ženy B - 35-44 let (r. 71-80)
Ženy C - 45-54 let (r. 61-70)
Ženy D - 55 let a starší (r. 60 a starší)

Kategorie trať 500 m:
Starší žáci 14-15 let (r. 00-01)
Mladší žáci 12-13 let (r. 02-03)

Starší žákyně 14-15 let (r. 00-01)
Mladší žákyně 12-13 let (r. 02-03)

Kategorie trať 250 m:
Nejmladší žáci II 10-11 let (r. 04-05)
Nejmladší žáci I 8-9 let (r. 06-07)

Nejmladší žákyně II 10-11 let (r. 04-05)
Nejmladší žákyně I 8-9 let (r. 06-07)

Kategorie trať 100 m:
Chlapci 7 let a mladší (r. 08 a mladší)
Dívky 7 let a mladší (r. 08 a mladší)

Bodování:
Počet získaných bodů je úměrný výkonu. Součet nejlepších časů každého závodníka bude porovnán s průměrem prvních tří závodníků v kategorii. Tomuto průměru je přidělena hodnota 100 bodů. Z pěti závodů se budou sčítat tři nejlepší dosažené časy. Závodník s časem 150% a horším již nezíská žádný bod. Při rovnosti bodů rozhoduje větší počet lepších umístění. Podmínkou zařazení do celkového hodnocení Pekelného kilometru je absolvování alespoň 3 běhů.

Celkový výsledek běžce v poháru Pekelný kilometr 2015 bude započítán do Iscarex poháru 2015.

Místo konání:
Sportovní areál Peklák, Česká Třebová
Intervalový start - jeden závodník po 30 s. Každý závodník dostane přiřazený startovní čas.
První start v 17:00 hodin (29. 8. - od 18:00 hodin) pro tratě 100 m, 250 m a 500 m, pro trať 1 km od 17:45 hodin (29. 8. - od 20:30 hodin).

Přihlášky:
V místě startu, od 16:00 do 16:45 hodin (29. 8. - od 17:00 do 17:45 hodin) pro tratě 100 m, 250 m a 500 m, od 16:00 do 17:30 (29. 8. - od 17:00 do 20:00 hodin) pro trať 1 km.

Startovné:
Jednotné 30 Kč / závod (předškolní děti zdarma)

Popis tratě:
Trať 100 m pro předškolní děti do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 250 m pro žáky a žákyně do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 500 m do poloviny sjezdovky, travnatý povrch.
Trať 1 km na vrchol sjezdovky, travnatý povrch, převýšení 150 m.

Ceny a vyhlášení vítězů:
Vyhlášení vítězů se uskuteční a ceny budou uděleny pouze za celý seriál, po posledním závodě 29. 8. 2015. Ceny je možné převzít pouze osobně. Odměněni budou vždy první 3 závodníci ve vypsaných kategoriích. Závodníci obdrží věcné ceny a volné poukazy na sportoviště (plavecký bazén, lanové centrum, SKI areál).

Sponzoři poháru:
Šimůnek, s.r.o.
Iscarex, s.r.o.
Eko Bi s.r.o., Česká Třebová

Ostatní informace u pořadatele soutěže:
Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845
cncvyroba@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2116Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:28-
2C223Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:00:32-
3C2419Gregora Lukᚎichlínek0800:00:33-
4C262Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:00:35-
5C2722Trávníček JanTRAFO Team0900:00:36-
6C21011Lochman JanISCAREX Junior team ČT0800:00:36-
7C21110Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:39-
8C2128Pietkiewicz ŠtěpánRybník0900:00:41-
9C2131Cvrček JáchymAtletika Polička1000:00:41-
10C21425Jež JanČeská Třebová0800:00:42-
11C21715Škrabánek DominikČeská Třebová1000:00:47-
12C21817Topinka TobiášLanškroun1000:00:54-
13C22026Janda MatyášČeská Třebová1000:00:56-
14C22314Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:01:00-
15C22424Jež Dominik-1100:01:08-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D239Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:00:32-
2D2521Trávníčková LindaTRAFO Team0900:00:35-
3D2812Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:36-
3D287Kynclová SofieČeská Třebová0800:00:36-
5D21520Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:00:42-
6D21623Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:00:46-
7D21818Sýkorová KateřinaHabeš Česká Třebová1100:00:54-
8D2216Němcová NatálieLitomyšl1100:00:56-
9D2224Bartošová VeronikaDolní Újezd1100:00:57-
10D2255Čechalová DominikaČeská Třebová1300:01:54-
11D22613Dufková MarieISCAREX Česká Třebová1300:02:29-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1115Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:22-
2M122Němec JakubLitomyšl0700:01:23-
3M1314Bryška TomášTJ Svitavy0700:01:33-
4M1422Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:01:37-
5M157Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:01:57-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1410Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:21-
2Z1813Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:34-
3Z1916Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:38-
4Z11020Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:39-
5Z1118Bednářová KateřinaTJ Svitavy0600:01:39-
6Z11319Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:44-
7Z1149Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:46-
8Z11512Polášková EliškaVolejbal Česká Třebová0600:01:57-
9Z1174Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:29-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M226Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:15-
2M235Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:18-
3M2521Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:23-
4M2718Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:31-
5M2123Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:40-
6M21611Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:59-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z211Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:01:10-
2Z2617Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:25-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M352Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:04:37-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z313Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:32-
2Z334Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:50-
3Z361Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:19-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M425Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:36-
2M446Hai HonzaActivity Lanškroun0100:03:50-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5126Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:56-
2M5625Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:14-
Dorostenky (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ548Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:12-
2MJ1235Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:05:50-
3MJ3550Kučera JanČeská Třebová9700:07:53-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4345Čížová Barbora-9600:08:23-
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA240Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:03-
2MA453Hájek DanielAtletika Polička8900:05:04-
3MA738Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:20-
4MA849Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:25-
5MA933Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:05:29-
6MA1043Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:37-
7MA132Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:51-
8MA1627Válka Michal-9300:06:12-
9MA1721Kovář JanSKB Česká Třebová8100:06:13-
10MA1823Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:06:16-
11MA2237Švec MartinVK Choceň8700:06:59-
12MA2914Vaculík MiroslavTJ Svitavy8500:07:34-
13MA331Cvrček MartinDivoká Šárka7900:07:40-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB341Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:03-
2MB1520Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:05:56-
3MB2029Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:38-
4MB2151Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:06:50-
5MB2315Linhart TomášBouchači z Jelenice7200:07:11-
6MB2428Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:07:14-
7MB2817Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:32-
8MB3119Hruban JanČeská Třebová6600:07:38-
9MB3711Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:04-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1136Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:49-
2MC1431Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:53-
3MC4744Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:08:56-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2532Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:19-
2MD3430Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:07:41-
3MD386Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:04-
4MD3912Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:09-
5MD459Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:44-
6MD524Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:11:39-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3042Jelénková IvaAtletiko Zdiby8900:07:35-
2ZA4139Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:20-
3ZA4446Bendová IlonaČeská Třebová8800:08:25-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2722Fojtíková HanaŽamberk7900:07:24-
2ZB3252Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:40-
3ZB365Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:07:59-
4ZB4018Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:18-
5ZB4616Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:51-
6ZB483Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:59-
7ZB4913Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:41-
8ZB508Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:10:35-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1947Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:25-
2ZC2634Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:21-
3ZC4210Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:22-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5124Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:41-
2ZD537Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:12:42-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1115Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:22-
2M122Němec JakubLitomyšl0700:01:23-
3M1314Bryška TomášTJ Svitavy0700:01:33-
4M1422Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:01:37-
5M157Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:01:57-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z313Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:32-
1M425Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:36-
2Z334Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:50-
2M446Hai HonzaActivity Lanškroun0100:03:50-
1M352Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:04:37-
3Z361Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:19-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5126Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:56-
1MA240Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:03-
1MB341Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:03-
2MA453Hájek DanielAtletika Polička8900:05:04-
1MJ548Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:12-
2M5625Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:14-
3MA738Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:20-
4MA849Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:25-
5MA933Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:05:29-
6MA1043Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:37-
1MC1136Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:49-
2MJ1235Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:05:50-
7MA132Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:51-
2MC1431Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:53-
2MB1520Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:05:56-
8MA1627Válka Michal-9300:06:12-
9MA1721Kovář JanSKB Česká Třebová8100:06:13-
10MA1823Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:06:16-
1ZC1947Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:25-
3MB2029Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:38-
4MB2151Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:06:50-
11MA2237Švec MartinVK Choceň8700:06:59-
5MB2315Linhart TomášBouchači z Jelenice7200:07:11-
6MB2428Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:07:14-
1MD2532Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:19-
2ZC2634Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:21-
1ZB2722Fojtíková HanaŽamberk7900:07:24-
7MB2817Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:32-
12MA2914Vaculík MiroslavTJ Svitavy8500:07:34-
1ZA3042Jelénková IvaAtletiko Zdiby8900:07:35-
8MB3119Hruban JanČeská Třebová6600:07:38-
2ZB3252Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:40-
13MA331Cvrček MartinDivoká Šárka7900:07:40-
2MD3430Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:07:41-
3MJ3550Kučera JanČeská Třebová9700:07:53-
3ZB365Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:07:59-
9MB3711Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:04-
3MD386Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:04-
4MD3912Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:09-
4ZB4018Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:18-
2ZA4139Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:20-
3ZC4210Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:22-
1ZJ4345Čížová Barbora-9600:08:23-
3ZA4446Bendová IlonaČeská Třebová8800:08:25-
5MD459Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:44-
5ZB4616Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:51-
3MC4744Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:08:56-
6ZB483Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:59-
7ZB4913Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:41-
8ZB508Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:10:35-
1ZD5124Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:41-
6MD524Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:11:39-
2ZD537Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:12:42-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Překvapivý výsledek v kategorii nejmladší žáci II. Vítěz se zlepšil takřka o celý startovní interval oproti PK2
vaclav.hornych
ve středu zůstala na Pekláku modrá sportovní bunda.....
simunkova.pavla
vaclav.hornych - jj, je to fakt velka zahada ze kdyz bylo na 2.pk mokro a blato, ze byly byly casy horsi o tech cca 20-30s :-O
turekm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód