hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Pardubická pětka na dráze

8.7.2015, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická pětka na dráze
  • datum konání: 8.7.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Hvězda SKP Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
17:00 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

60 Kč

Popis tratě

Polytan (8 drah po celém okruhu)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Hvězda SKP Pardubice – oddíl atletiky
Čs. armády 2515, 530 02 Pardubice
Tel., fax : 466 304 881

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

hvezda-pardubice@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 8)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:15:50103,01
2MA314Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9600:15:59100,00
3MA48Valko TomášSokol Hradec Králové9300:16:0899,27
4MA510Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:1597,72
5MA812Rohlík VáclavAC Pardubice8000:17:3281,81
6MA99Mocek TomášAC Pardubice7900:17:4179,83
7MA1220Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:1073,95
8MA1410Kahánek RadekAC TJ Jičín9000:18:2271,44
9MA155Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:18:3668,48
10MA1722Novák PavelKRB Chrudim8100:19:4354,61
11MA2015Firkušný MartinSmiřice8200:20:0450,31
12MA2823Novák PetrHSK7700:22:0026,14
13MA2912Novák JakubPřelouč8300:22:0924,21
14MA3518Marhold LubošHorní Jelení7700:22:4716,47
15MA4313Pavlík PetrHorní Jelení8000:24:513,00

Muži B 40-49 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB21Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:55107,81
2MB613Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:16:30100,62
3MB711Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:1591,57
4MB189Skalický PetrNelahozeves7300:19:5958,50
5MB2217Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:20:2353,81
6MB407Moník MilanSmiřice6900:24:088,43
7MB486Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:26:013,00
-MB-3Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice66DNF-

Muži C 50-59 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC104Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:17:49102,41
2MC115Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:0699,26
3MC136Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:1198,33
4MC1923Ryzner MiroslavSK Srch6100:20:0377,71
5MC2121Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:20:1475,53
6MC3721Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:23:0044,80
7MC5319Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:28:003,00

Muži D 60-69 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2515Hájek FrantišekFGT Stolany4900:20:50100,21
2MD266Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:20:51100,01
3MD271Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:20:5299,78
4MD3216Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:2385,35
5MD385Hruša ZdeněkJirčany4600:23:4771,87
6MD4213Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:24:4462,72
7MD4517Vilhelm VáclavSokol Řetová5100:25:0060,17
8MD461Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:25:1358,07

Muži E 70 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME512Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:26:54158,40
2ME5612Doleček FrantišekTJ Slavoj Stará Boleslav4300:30:58136,99
3ME608Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2700:56:074,61

Ženy A 34 let a mladší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3320Schwaningerová PetraRockMachine-Cyklomax8200:22:26107,22
2ZA394Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:24:0792,78
3ZA4910Najmanová MarcelaHradec Králové0300:26:11100,00

Ženy B 35-44 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB162Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:18:58120,73
2ZB3011Dostálová PetraLanškroun7800:22:1489,70
3ZB318Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:1589,57
4ZB343Horáková JanaCafé Bajer Pardubice7100:22:2787,73
5ZB3611Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:22:5483,46
6ZB4115Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:24:1271,16
7ZB509Najmanová MarcelaHradec Králové7500:26:4047,83
8ZB5919Marholdová MichaelaHorní Jelení7700:32:063,00

Ženy C 45-54 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC234Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:20:29114,18
2ZC247Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:20:47111,44
3ZC442Wirtová RenataCafé Bajer Pardubice6800:24:5374,38
4ZC4716Cinková JitkaPardubice6800:25:1970,34
5ZC5218Šternerová HanaHradec Králové6300:27:3450,00
6ZC5722Hrdá PavlínaPřelouč6900:31:3813,05

Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5414Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:30:10104,40
2ZD5514Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:30:28102,36
3ZD583Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:31:5393,24

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:15:50103,01
1MB21Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:55107,81
2MA314Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9600:15:59100,00
3MA48Valko TomášSokol Hradec Králové9300:16:0899,27
4MA510Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:1597,72
2MB613Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:16:30100,62
3MB711Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:1591,57
5MA812Rohlík VáclavAC Pardubice8000:17:3281,81
6MA99Mocek TomášAC Pardubice7900:17:4179,83
1MC104Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:17:49102,41
2MC115Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:0699,26
7MA1220Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:1073,95
3MC136Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:1198,33
8MA1410Kahánek RadekAC TJ Jičín9000:18:2271,44
9MA155Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:18:3668,48
1ZB162Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:18:58120,73
10MA1722Novák PavelKRB Chrudim8100:19:4354,61
4MB189Skalický PetrNelahozeves7300:19:5958,50
4MC1923Ryzner MiroslavSK Srch6100:20:0377,71
11MA2015Firkušný MartinSmiřice8200:20:0450,31
5MC2121Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:20:1475,53
5MB2217Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:20:2353,81
1ZC234Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:20:29114,18
2ZC247Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:20:47111,44
1MD2515Hájek FrantišekFGT Stolany4900:20:50100,21
2MD266Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:20:51100,01
3MD271Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:20:5299,78
12MA2823Novák PetrHSK7700:22:0026,14
13MA2912Novák JakubPřelouč8300:22:0924,21
2ZB3011Dostálová PetraLanškroun7800:22:1489,70
3ZB318Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:1589,57
4MD3216Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:2385,35
1ZA3320Schwaningerová PetraRockMachine-Cyklomax8200:22:26107,22
4ZB343Horáková JanaCafé Bajer Pardubice7100:22:2787,73
14MA3518Marhold LubošHorní Jelení7700:22:4716,47
5ZB3611Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:22:5483,46
6MC3721Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:23:0044,80
5MD385Hruša ZdeněkJirčany4600:23:4771,87
2ZA394Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:24:0792,78
6MB407Moník MilanSmiřice6900:24:088,43
6ZB4115Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:24:1271,16
6MD4213Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:24:4462,72
15MA4313Pavlík PetrHorní Jelení8000:24:513,00
3ZC442Wirtová RenataCafé Bajer Pardubice6800:24:5374,38
7MD4517Vilhelm VáclavSokol Řetová5100:25:0060,17
8MD461Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:25:1358,07
4ZC4716Cinková JitkaPardubice6800:25:1970,34
7MB486Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:26:013,00
3ZA4910Najmanová MarcelaHradec Králové0300:26:11100,00
7ZB509Najmanová MarcelaHradec Králové7500:26:4047,83
1ME512Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:26:54158,40
5ZC5218Šternerová HanaHradec Králové6300:27:3450,00
7MC5319Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:28:003,00
1ZD5414Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:30:10104,40
2ZD5514Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:30:28102,36
2ME5612Doleček FrantišekTJ Slavoj Stará Boleslav4300:30:58136,99
6ZC5722Hrdá PavlínaPřelouč6900:31:3813,05
3ZD583Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:31:5393,24
8ZB5919Marholdová MichaelaHorní Jelení7700:32:063,00
3ME608Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2700:56:074,61

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:15:50100,98
2MB21Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:5599,96
3MA314Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9600:15:5999,06
4MA48Valko TomášSokol Hradec Králové9300:16:0897,21
5MA510Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:1595,64
6MB613Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:16:3092,47
7MB711Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:1583,05
8MA812Rohlík VáclavAC Pardubice8000:17:3279,56
9MA99Mocek TomášAC Pardubice7900:17:4177,56
10MC104Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:17:4975,98
11MC115Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:0672,40
12MA1220Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:1071,62
13MC136Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:1171,35
14MA1410Kahánek RadekAC TJ Jičín9000:18:2269,09
15MA155Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:18:3666,10
16MA1722Novák PavelKRB Chrudim8100:19:4352,09
17MB189Skalický PetrNelahozeves7300:19:5948,63
18MC1923Ryzner MiroslavSK Srch6100:20:0347,97
19MA2015Firkušný MartinSmiřice8200:20:0447,75
20MC2121Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:20:1445,50
21MB2217Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:20:2343,75
22MD2515Hájek FrantišekFGT Stolany4900:20:5038,06
23MD266Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:20:5137,80
24MD271Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:20:5237,49
25MA2823Novák PetrHSK7700:22:0023,32
26MA2912Novák JakubPřelouč8300:22:0921,37
27MD3216Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:2318,58
28MA3518Marhold LubošHorní Jelení7700:22:4713,56
29MC3721Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:23:0010,66
30MD385Hruša ZdeněkJirčany4600:23:473,00
31MB407Moník MilanSmiřice6900:24:083,00
32MD4213Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:24:443,00
33MA4313Pavlík PetrHorní Jelení8000:24:513,00
34MD4517Vilhelm VáclavSokol Řetová5100:25:003,00
35MD461Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:25:133,00
36MB486Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:26:013,00
37ME512Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:26:543,00
38MC5319Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:28:003,00
39ME5612Doleček FrantišekTJ Slavoj Stará Boleslav4300:30:583,00
40ME608Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2700:56:073,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB162Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:18:58111,15
2ZC234Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:20:2995,93
3ZC247Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:20:4792,92
4ZB3011Dostálová PetraLanškroun7800:22:1478,47
5ZB318Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:1578,32
6ZA3320Schwaningerová PetraRockMachine-Cyklomax8200:22:2676,51
7ZB343Horáková JanaCafé Bajer Pardubice7100:22:2776,39
8ZB3611Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:22:5471,89
9ZA394Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:24:0759,77
10ZB4115Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:24:1258,93
11ZC442Wirtová RenataCafé Bajer Pardubice6800:24:5352,22
12ZC4716Cinková JitkaPardubice6800:25:1947,78
13ZA4910Najmanová MarcelaHradec Králové0300:26:1139,14
14ZB509Najmanová MarcelaHradec Králové7500:26:4034,36
15ZC5218Šternerová HanaHradec Králové6300:27:3425,45
16ZD5414Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:30:103,00
17ZD5514Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:30:283,00
18ZC5722Hrdá PavlínaPřelouč6900:31:383,00
19ZD583Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:31:533,00
20ZB5919Marholdová MichaelaHorní Jelení7700:32:063,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód