Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Svinnský Iscarex kros

24.7.2015, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Svinnský Iscarex kros
  • datum konání: 24.7.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

obec Svinná (u České Třebové) - Šimůnkovo
17:00 - 19:00 hodin

Přihlášky

16:00 - 18:30 hodin v místě startu , nejpozději 30 minut před startem kategorie

Startovné

dospělí a dorost 50 Kč (trať 5 400 m), ostatní 20 Kč

Popis tratě

Délka: 5,4 km a méně
Povrch: terén

Ceny pro vítěze

ceny dle možnosti pořadatele

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek
tel. 603 513 707

OBČERSTVENÍ - uzená kýta, klobásy a pivo - ZAJIŠTĚNO

Plakát pořadatele ve formátu PDF

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2022Svinnský ISCAREX kros158
6.8.2021Svinnský ISCAREX kros165
7.8.2020Svinnský ISCAREX kros148
9.8.2019Svinnský ISCAREX kros159
27.7.2018Svinnský ISCAREX kros126
28.7.2017Svinnský ISCAREX kros169
15.7.2016Svinnský ISCAREX kros159
25.7.2014Svinnský kros134
6.9.2013Svinnský kros134
27.7.2012Svinnský kros136
29.7.2011Svinnský kros140
22.8.2010Svin(n)ský kros151

Statistika závodu Svinnský Iscarex kros

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1779

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Petr7012
Borek Viktor0412
Jirásková Eva6412
Brychta Jakub0811
Borková Agáta0210
Vacek Martin6910
Kubišta Oto5310
Sejkorová Lenka6310
Keprtová Miloslava489
Šimůnek Jan829
Brychtová Veronika109
Radiměřský Karel879
Sedláček Roman649
Nechvílová Miroslava609
Serbousková Sára049
Krátká Anna699
Bubeníček Jiří518
Dušková Lenka808
Peterková Veronika848
Stránský Aleš608
Grätz Luděk588
Vondra Vojtěch988
Kostřicová Blanka618
Kalousek Jan717
Kouba Radim117
Živný Marek917
Němec Radek777
Šimůnková Pavla777
Fajfr František727
Němcová Natálie117
Scheuer Jan667
Koubová Elen097
Krunčík Pavel857
Buriánek Roman657
Šafář Jaroslav517
Hlaváček Zdeněk547
Bielčik Jindřich407
Belobrad Ivan667
Matyášová Jana657
Kačerovský Michal987
Merta Jaroslav356
Sedláčková Hedvika666
Marhold Luboš776
Pilgr Luděk766
Hübl Radek886
Chaloupka Jan906
Hofmanová Veronika786
Kubíček Jan876
Šimůnek Jan036
Jelínek Matěj426

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2149Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:12-
2C227Lebeda ŠtěpánFort SMC Ústí nad Orlicí1000:00:14-
3C233Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:00:14-
4C2446Marhold DanielHorní Jelení0900:00:14-
5C2631Lochman JanISCAREX Junior team ČT0800:00:15-
6C2710Miláček Ladislav-0900:00:15-
7C2824Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:15-
8C21041Minaříková RichardHorní Jelení0900:00:16-
9C21217Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:16-
10C21530Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:00:18-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2515Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:00:14-
2D2836Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:00:15-
3D21150Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:16-
4D21338Pilgrová AlexandraOB Česká Třebová0900:00:17-
5D21411Jurajdová Natálie-0800:00:17-
6D2165Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:19-
7D2172Bartošová VeronikaDolní Újezd1100:00:21-
8D2184Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:37-
Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1132Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:00:55116,21
2M1414Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:01:0483,79
Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z129Miláčková AndreaSvinná0600:01:00109,74
2Z1322Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:01104,65
3Z1548Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:0785,61
4Z1642Minaříková KristýnaHorní Jelení0700:01:1078,65
Nejmladší žáci II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2263Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:01:52103,89
2M2359Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:5599,41
3M2464Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:01:5696,70
4M2627Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:0188,63
5M271Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:02:0483,09
6M2952Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:1170,52
7M2106Marek Jonáš-0400:02:2350,39
Nejmladší žákyně II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2126Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:01:47119,60
2Z2520Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:5998,24
3Z2868Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:02:0982,16
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3343Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:36122,80
2M3558Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:03:59103,14
3M3661Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:04:3574,06
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3113Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:03:29104,08
2Z3267Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:29103,74
3Z3423Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:4192,18
4Z3753Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:4334,55
Starší žáci (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4125Chlup TomášActivity Lanškroun0000:06:51133,04
2M4271Moravec JakubDlouhoňovice0100:09:3466,96
Starší žákyně (trať 1,8 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5478Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:20:00105,18
2M5674Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:4498,01
3M5844Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:20:5296,80
4M524116Pipek JanRK Letohrad9800:24:3460,67
-M5-18Lebeda ŠtěpánFort SMC Ústí nad Orlicí10DNF-
Dorostenky (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z55695Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:28:49100,00
Junioři 18-19 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ28118Pecháček FilipRaft Klub Letohrad9600:25:06100,09
2MJ29117Kylar AlešRK Letohrad9700:25:0799,91
Juniorky 18-19 let (trať 5,4 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1124Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:24105,28
2MA299Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:27104,78
3MA993Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:20:5689,94
4MA11108Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:21:0887,97
5MA1275Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:5979,36
6MA1470Pistulka OndřejRB2 Praha8100:22:2475,26
7MA1584Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:22:2575,03
8MA2182Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:23:3263,85
9MA2233Kovář JanSKB Česká Třebová8100:23:4561,72
10MA2398Živný Marek3D Fitnes race team9100:23:4961,04
11MA33112Beneš MichalRUNSPORT8300:25:4741,30
12MA36127Marhold PetrChoceň7800:26:2335,24
13MA38102Kalous PetrSK Žamberk7700:26:4431,72
14MA41121Novák PetrHSK7700:27:0228,77
15MA4439Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:1127,19
16MA50104Falta RadimVCC STURM7800:28:2514,87
17MA54125Franko MartinNákup Letohrad8000:28:4012,28
18MA5745Marhold LubošHorní Jelení7700:29:028,58
19MA62130Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:30:223,00
Muži B 40-49 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB394Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:42107,06
2MB5111Hejl RadekLetohrad7200:20:4496,95
3MB7100Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:5095,99
4MB10103Fajfr František3D Fitness Race Team7200:21:0194,08
5MB1780Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:22:5974,87
6MB18115Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:0074,61
7MB1934Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:23:0973,27
8MB2073Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:23:2171,23
9MB2572Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:24:4956,89
10MB27107Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:25:0154,90
11MB32120Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:25:3649,28
12MB3519Hampl AloisOstrov7000:26:2041,96
13MB37110Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:26:2740,93
14MB42106Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:27:0334,98
15MB45119Hruban JanČeská Třebová6600:27:1632,86
16MB5162Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:28:2621,46
17MB5955Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:29:2711,47
18MB748Lebeda MartinExtrém Team Hylváty7300:37:343,00
Muži C 50-59 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1335Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:02110,27
2MC16101Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:48103,75
3MC2691Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:24:5185,98
4MC4689Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:27:5559,56
5MC49105Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:2355,59
6MC6097Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:30:0041,69
Muži D 60-69 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD30128Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:25:08110,29
2MD3487Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:26:09102,50
3MD4888Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:28:1187,21
4MD6469Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:31:0864,89
5MD6786Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:33:3945,95
Muži E 70 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME55109Leszkow PetrMK Hlinsko4400:28:48124,30
2ME6876Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:34:4288,32
3ME69113Bielčik JindřichLichkov4000:34:5187,38
4ME7956Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:41:1848,07
-ME-83Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová34DNF-
Ženy A 20-34 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3121Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:25:09111,41
2ZA40126Lauterbachová LucieLíšnice8100:26:4899,04
3ZA47122Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:28:0489,54
4ZA5237Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:28:2886,58
5ZA65129Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:31:3962,62
Ženy B 35-44 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3981Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:45110,21
2ZB53114Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:3297,50
3ZB5866Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:29:1792,29
4ZB6316Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:30:2284,52
5ZB7260Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:36:4738,98
6ZB7654Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:38:0929,32
7ZB7740Minaříková IvaHorní Jelení7900:38:5623,73
8ZB7847Marholdová MichaelaHorní Jelení7700:40:3112,49
Ženy C 45-54 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4392Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:27:05117,89
2ZC61123Jirásková EvaLanškroun6400:30:0697,70
3ZC6665Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:0484,41
4ZC7396Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6800:36:5551,77
5ZC8090Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:41:2321,82
Ženy D 55 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7051Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:36:12103,51
2ZD7157Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:36:21102,69
3ZD7528Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:37:5993,80
4ZD8177Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:43:2464,42
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1132Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:00:55116,21
1Z129Miláčková AndreaSvinná0600:01:00109,74
2Z1322Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:01104,65
2M1414Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:01:0483,79
3Z1548Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:0785,61
4Z1642Minaříková KristýnaHorní Jelení0700:01:1078,65
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2126Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:01:47119,60
1M2263Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:01:52103,89
2M2359Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:5599,41
3M2464Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:01:5696,70
2Z2520Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:5998,24
4M2627Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:0188,63
5M271Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:02:0483,09
3Z2868Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:02:0982,16
6M2952Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:1170,52
7M2106Marek Jonáš-0400:02:2350,39
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3113Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:03:29104,08
2Z3267Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:29103,74
1M3343Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:36122,80
3Z3423Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:4192,18
2M3558Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:03:59103,14
3M3661Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:04:3574,06
4Z3753Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:4334,55
Trať 1,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4125Chlup TomášActivity Lanškroun0000:06:51133,04
2M4271Moravec JakubDlouhoňovice0100:09:3466,96
Trať 5,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1124Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:24105,28
2MA299Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:27104,78
1MB394Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:42107,06
1M5478Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:20:00105,18
2MB5111Hejl RadekLetohrad7200:20:4496,95
2M5674Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:4498,01
3MB7100Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:5095,99
3M5844Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:20:5296,80
3MA993Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:20:5689,94
4MB10103Fajfr František3D Fitness Race Team7200:21:0194,08
4MA11108Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:21:0887,97
5MA1275Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:5979,36
1MC1335Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:02110,27
6MA1470Pistulka OndřejRB2 Praha8100:22:2475,26
7MA1584Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:22:2575,03
2MC16101Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:48103,75
5MB1780Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:22:5974,87
6MB18115Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:0074,61
7MB1934Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:23:0973,27
8MB2073Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:23:2171,23
8MA2182Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:23:3263,85
9MA2233Kovář JanSKB Česká Třebová8100:23:4561,72
10MA2398Živný Marek3D Fitnes race team9100:23:4961,04
4M524116Pipek JanRK Letohrad9800:24:3460,67
9MB2572Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:24:4956,89
3MC2691Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:24:5185,98
10MB27107Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:25:0154,90
1MJ28118Pecháček FilipRaft Klub Letohrad9600:25:06100,09
2MJ29117Kylar AlešRK Letohrad9700:25:0799,91
1MD30128Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:25:08110,29
1ZA3121Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:25:09111,41
11MB32120Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:25:3649,28
11MA33112Beneš MichalRUNSPORT8300:25:4741,30
2MD3487Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:26:09102,50
12MB3519Hampl AloisOstrov7000:26:2041,96
12MA36127Marhold PetrChoceň7800:26:2335,24
13MB37110Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:26:2740,93
13MA38102Kalous PetrSK Žamberk7700:26:4431,72
1ZB3981Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:45110,21
2ZA40126Lauterbachová LucieLíšnice8100:26:4899,04
14MA41121Novák PetrHSK7700:27:0228,77
14MB42106Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:27:0334,98
1ZC4392Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:27:05117,89
15MA4439Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:1127,19
15MB45119Hruban JanČeská Třebová6600:27:1632,86
4MC4689Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:27:5559,56
3ZA47122Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:28:0489,54
3MD4888Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:28:1187,21
5MC49105Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:2355,59
16MA50104Falta RadimVCC STURM7800:28:2514,87
16MB5162Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:28:2621,46
4ZA5237Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:28:2886,58
2ZB53114Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:3297,50
17MA54125Franko MartinNákup Letohrad8000:28:4012,28
1ME55109Leszkow PetrMK Hlinsko4400:28:48124,30
1Z55695Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:28:49100,00
18MA5745Marhold LubošHorní Jelení7700:29:028,58
3ZB5866Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:29:1792,29
17MB5955Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:29:2711,47
6MC6097Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:30:0041,69
2ZC61123Jirásková EvaLanškroun6400:30:0697,70
19MA62130Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:30:223,00
4ZB6316Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:30:2284,52
4MD6469Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:31:0864,89
5ZA65129Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:31:3962,62
3ZC6665Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:0484,41
5MD6786Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:33:3945,95
2ME6876Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:34:4288,32
3ME69113Bielčik JindřichLichkov4000:34:5187,38
1ZD7051Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:36:12103,51
2ZD7157Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:36:21102,69
5ZB7260Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:36:4738,98
4ZC7396Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6800:36:5551,77
18MB748Lebeda MartinExtrém Team Hylváty7300:37:343,00
3ZD7528Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:37:5993,80
6ZB7654Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:38:0929,32
7ZB7740Minaříková IvaHorní Jelení7900:38:5623,73
8ZB7847Marholdová MichaelaHorní Jelení7700:40:3112,49
4ME7956Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:41:1848,07
5ZC8090Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:41:2321,82
4ZD8177Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:43:2464,42
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1124Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:24101,16
2MA299Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:27100,66
3MB394Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:4298,18
4M5478Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:20:0095,05
5MB5111Hejl RadekLetohrad7200:20:4487,60
6M5674Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:4487,50
7MB7100Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:5086,60
8M5844Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:20:5286,23
9MA993Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:20:5685,50
10MB10103Fajfr František3D Fitness Race Team7200:21:0184,61
11MA11108Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:21:0883,49
12MA1275Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:5974,70
13MC1335Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:0274,21
14MA1470Pistulka OndřejRB2 Praha8100:22:2470,51
15MA1584Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:22:2570,28
16MC16101Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:4866,45
17MB1780Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:22:5964,51
18MB18115Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:0064,24
19MB1934Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:23:0962,84
20MB2073Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:23:2160,70
21MA2182Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:23:3258,86
22MA2233Kovář JanSKB Česká Třebová8100:23:4556,69
23MA2398Živný Marek3D Fitnes race team9100:23:4955,99
24M524116Pipek JanRK Letohrad9800:24:3448,22
25MB2572Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:24:4945,70
26MC2691Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:24:5145,30
27MB27107Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:25:0143,62
28MJ28118Pecháček FilipRaft Klub Letohrad9600:25:0642,85
29MJ29117Kylar AlešRK Letohrad9700:25:0742,61
30MD30128Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:25:0842,52
31MB32120Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:25:3637,74
32MA33112Beneš MichalRUNSPORT8300:25:4735,83
33MD3487Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:26:0931,95
34MB3519Hampl AloisOstrov7000:26:2030,09
35MA36127Marhold PetrChoceň7800:26:2329,65
36MB37110Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:26:2729,00
37MA38102Kalous PetrSK Žamberk7700:26:4426,06
38MA41121Novák PetrHSK7700:27:0223,04
39MB42106Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:27:0322,78
40MA4439Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:1121,42
41MB45119Hruban JanČeská Třebová6600:27:1620,57
42MC4689Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:27:5513,86
43MD4888Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:28:1111,19
44MC49105Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:239,13
45MA50104Falta RadimVCC STURM7800:28:258,85
46MB5162Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:28:268,64
47MA54125Franko MartinNákup Letohrad8000:28:406,21
48ME55109Leszkow PetrMK Hlinsko4400:28:484,84
49MA5745Marhold LubošHorní Jelení7700:29:023,00
50MB5955Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:29:273,00
51MC6097Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:30:003,00
52MA62130Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:30:223,00
53MD6469Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:31:083,00
54MD6786Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:33:393,00
55ME6876Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:34:423,00
56ME69113Bielčik JindřichLichkov4000:34:513,00
57MB748Lebeda MartinExtrém Team Hylváty7300:37:343,00
58ME7956Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:41:183,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3121Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:25:09108,26
2ZB3981Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:4596,05
3ZA40126Lauterbachová LucieLíšnice8100:26:4895,69
4ZC4392Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:27:0593,45
5ZA47122Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:28:0486,03
6ZA5237Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:28:2883,01
7ZB53114Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:3282,39
8Z55695Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:28:4980,31
9ZB5866Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:29:1776,79
10ZC61123Jirásková EvaLanškroun6400:30:0670,55
11ZB6316Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:30:2268,44
12ZA65129Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:31:3958,66
13ZC6665Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:0455,48
14ZD7051Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:36:1224,02
15ZD7157Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:36:2122,86
16ZB7260Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:36:4719,50
17ZC7396Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6800:36:5518,45
18ZD7528Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:37:5910,37
19ZB7654Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:38:099,12
20ZB7740Minaříková IvaHorní Jelení7900:38:563,12
21ZB7847Marholdová MichaelaHorní Jelení7700:40:313,00
22ZC8090Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:41:233,00
23ZD8177Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:43:243,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód