Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím řeky Bělé

1.8.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím řeky Bělé
  • datum konání: 1.8.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI a Obecní úřad Skuhrov nad Bělou

Sociální sítě

Místo konání

Skuhrov nad Bělou
10:00 hodin

Přihlášky

na místě do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Povrch: asfalt

Ceny pro vítěze

Prvních 120 přihlášených závodníků obdrží pamětní tričko. Celkový vítěz získá na 1 rok putovní pohár. První tři závodníci v kategorii obdrží diplom a peněžitou nebo věcnou odměnu. Dále budou odměněni jeden muž a žena s nejvíce starty.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Bubeníček
517 03 Skuhrov nad Bělou 150
tel. 604 236 293

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

jiri.bubenicek1@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA464Leplt JiříSK Miletín8500:33:49102,24
2MA6115Majoroš MichalPolice nad Metují8600:34:08100,40
3MA734Bidmon JiříPSK OLYMP Praha9300:34:3997,36
4MA868Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:34:43127,99
5MA1131Rücker PavelBonbon BKL Machov7600:35:4291,23
6MA1559Heller TomášHradec Králové8100:36:1188,34
7MA2093Jor MartinActivity Lanškroun8700:37:0383,27
8MA2220Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:37:2181,60
9MA2332Šolc VítězslavRedpoint ELEVEN Team9100:37:2681,05
10MA2567Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:38:0876,99
11MA2881Šimák JanHradec Králové8300:38:2675,23
12MA2917Pokorný DavidSOOB Spartak Rychnov n.Kn.9700:38:58106,94
13MA3071Rücker JakubBonbon Lhota8800:39:0871,13
14MA31118Singr MartinSKP Nymburk8700:39:2669,42
15MA4412Firkušný MartinSmiřice8200:42:2252,18
16MA47107Kalný PetrKRB Chrudim8100:42:5648,89
17MA5084Týče JanŽamberk8300:43:3844,77
18MA6174Lorenc TomášMAVEA7800:45:2034,90
19MA62108Paulovič LadislavTýniště nad Orlicí7600:45:2634,25
20MA6855Novák PetrHSK-Cycling Team7700:46:1329,68
21MA7462Tarant StanislavSDH Kvasiny9600:47:2565,07

Muži B 40-49 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB136Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:50103,30
2MB211Bartoš DaliborLIAZ Liberec7500:33:3299,10
3MB370Podškubka ViktorELEVEN RUN TEAM7300:33:4797,60
4MB51Hejl RadekLetohrad7200:34:0495,87
5MB945Ulich PetrMT Dobruška6800:35:0290,05
6MB1094Vokolek MichalAC Pardubice7200:35:1289,09
7MB1365Fajfr František3D Fitness Race team Žamberk7200:35:5684,69
8MB14101Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:35:5984,36
9MB2151Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:37:1876,51
10MB2429Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:3075,32
11MB2699Moskva RomanPasivity Žamberk7500:38:1470,96
12MB2752Mazač JaroslavWikov Hronov6800:38:2270,14
13MB3597Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:40:2358,04
14MB4135Mrklovský MiroslavStalak Devoss RK7200:41:3450,96
15MB433Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:42:1946,40
16MB5298Metelka PavelHradec Králové6800:43:5037,39
17MB65102Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:3526,86
18MB69105Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:46:3021,37
19MB7244Rapčák MichalBK Malá Lipovka7300:46:4719,73
20MB7828Jirásko DušanSK Srch7300:48:289,58
21MB8985Andrle RichardVysoké Mýto7400:51:413,00
22MB9247Moník MilanMT Smiřice6900:52:383,00
23MB935Grebennikov BorisRychnov nad Kněžnou7200:53:023,00

Muži C 50-59 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC16111Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:36:23100,72
2MC1713Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:36:3299,93
3MC1810Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:36:3899,35
4MC1926Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:36:4498,76
5MC3753Tarant JiříPraha 105800:41:0574,98
6MC3889Vanta JosefTC Dobruška6200:41:2273,43
7MC426Skalický JosefActivity Lanškroun-Žichlínek6200:41:4071,76
8MC4625Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:4066,33
9MC4963Leplt JiříSK Miletín6100:43:3261,53
10MC5348Horník AlešDvůr Králové nad Labem6100:43:5559,40
11MC5624Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:44:3455,87
12MC57113Smolicha JosefNový Malín5600:44:4255,18
13MC5919Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:44:5553,94
14MC7046Matějíček LubošHovrch6200:46:3145,23
15MC7179Sedlák JiříPřelouč5800:46:4244,17
16MC73114Felkl LuděkNový Malín6000:47:1641,13
17MC81116Tarant LadislavTragéd team Letohrad6000:49:3528,37
18MC8421Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:49:4827,22
19MC8614Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:50:2623,71
20MC10618Pokorný JanSOOB Spartak Rychnov n.Kn.6400:58:403,00
21MC1117Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:04:503,00

Muži D 60-69 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3341Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:00107,81
2MD4040Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:28100,74
3MD4839Krsek MiroslavM. K. Luková4900:43:2591,44
4MD5149Brožek RadmilKRB Chrudim5400:43:4389,98
5MD5522Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:44:3086,17
6MD6086Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:45:0383,57
7MD7577Krajč ZdeněkLoko Trutnov5400:47:2871,96
8MD7676Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:5669,72
9MD8769Groh StanislavAC Vrchlabí4600:50:5155,68
10MD8860Horák LubomírHradec Králové5500:51:3652,06
11MD9078Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:52:2448,27
12MD9172Rücker OldřichBonbon Lhota5500:52:3247,61
13MD9895Bajer MilanCafebajer5500:54:3837,55
14MD10438Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:56:1929,42
-MD-96Krupička MiroslavRUN sport Team53DNF-

Muži E 70-79 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME96100Doležal StanislavBezděkov 333800:53:51101,37
2ME9991Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:54:4997,77
3ME1002Bielčik JindřichLichkov4000:55:0097,09
4ME1149Vorel MilanSlatiňany4001:07:0152,74

Muži F 80 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF9750Jantsch VítězslavELEVEN RUN TEAM3500:53:59100,87
2MF11323Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:06:5852,97
3MF11588Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:40:503,00
4MF11643Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:44:253,00

Ženy A 34 let a mladší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3442Solánská JanaMaratonastv Úpice8500:40:04113,42
2ZA54109Lauterbachová LucieLíšnice8100:44:0095,04
3ZA5882Šimáková KláraHradec Králové8300:44:4591,55
4ZA6657Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:45:4986,58
5ZA7980Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:48:4772,80
6ZA82110Jelénková IvaAtletico Zdiby8900:49:3868,83
7ZA8366Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:49:4268,50
8ZA9416Kasalová MartinaBáječné ženy v běhu8500:53:1252,24
9ZA10283Týčová AnnaLíšnice8700:55:3241,38

Ženy B 35-44 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1287Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:35:45117,77
2ZB32104Kozáková DenisaSKP Pardubice7900:39:2898,82
3ZB4575Tobišková TerezaLitice nad Orlicí7700:42:3083,41
4ZB6354Dostálová PetraLanškroun7800:45:2868,26
5ZB6433Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:45:3367,86
6ZB674Vejběrová EvaCyklo Pokr7600:46:1264,49
7ZB77106Kalná JitkaKRB Chrudim7500:48:1354,23
8ZB8027Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:48:5750,54
9ZB8537Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:50:1044,29
10ZB9573Lorencová AndreaMAVEA7800:53:4526,04
11ZB105103Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:58:343,00

Ženy C 45-54 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3690Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:40:29123,20
2ZC398Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:41:27119,02
3ZC10158Hellerová HanaHradec Králové6100:55:2857,78
4ZC10730Šternerová HanaHradec Králové6300:59:3339,99
5ZC108117Machová HanaÚstí nad Orlicí6601:00:1636,87

Ženy D 55-64 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD10356Vacková HanaSokol Starkoč5600:56:16112,42
2ZD109112Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:00:4397,55
3ZD11061Horáková ZdeňkaHradec Králové5701:02:5990,03

Ženy E 65 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZE11292Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:05:5480,25

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB136Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:50103,30
2MB211Bartoš DaliborLIAZ Liberec7500:33:3299,10
3MB370Podškubka ViktorELEVEN RUN TEAM7300:33:4797,60
1MA464Leplt JiříSK Miletín8500:33:49102,24
4MB51Hejl RadekLetohrad7200:34:0495,87
2MA6115Majoroš MichalPolice nad Metují8600:34:08100,40
3MA734Bidmon JiříPSK OLYMP Praha9300:34:3997,36
4MA868Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:34:43127,99
5MB945Ulich PetrMT Dobruška6800:35:0290,05
6MB1094Vokolek MichalAC Pardubice7200:35:1289,09
5MA1131Rücker PavelBonbon BKL Machov7600:35:4291,23
1ZB1287Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:35:45117,77
7MB1365Fajfr František3D Fitness Race team Žamberk7200:35:5684,69
8MB14101Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:35:5984,36
6MA1559Heller TomášHradec Králové8100:36:1188,34
1MC16111Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:36:23100,72
2MC1713Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:36:3299,93
3MC1810Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:36:3899,35
4MC1926Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:36:4498,76
7MA2093Jor MartinActivity Lanškroun8700:37:0383,27
9MB2151Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:37:1876,51
8MA2220Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:37:2181,60
9MA2332Šolc VítězslavRedpoint ELEVEN Team9100:37:2681,05
10MB2429Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:3075,32
10MA2567Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:38:0876,99
11MB2699Moskva RomanPasivity Žamberk7500:38:1470,96
12MB2752Mazač JaroslavWikov Hronov6800:38:2270,14
11MA2881Šimák JanHradec Králové8300:38:2675,23
12MA2917Pokorný DavidSOOB Spartak Rychnov n.Kn.9700:38:58106,94
13MA3071Rücker JakubBonbon Lhota8800:39:0871,13
14MA31118Singr MartinSKP Nymburk8700:39:2669,42
2ZB32104Kozáková DenisaSKP Pardubice7900:39:2898,82
1MD3341Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:00107,81
1ZA3442Solánská JanaMaratonastv Úpice8500:40:04113,42
13MB3597Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:40:2358,04
1ZC3690Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:40:29123,20
5MC3753Tarant JiříPraha 105800:41:0574,98
6MC3889Vanta JosefTC Dobruška6200:41:2273,43
2ZC398Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:41:27119,02
2MD4040Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:28100,74
14MB4135Mrklovský MiroslavStalak Devoss RK7200:41:3450,96
7MC426Skalický JosefActivity Lanškroun-Žichlínek6200:41:4071,76
15MB433Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:42:1946,40
15MA4412Firkušný MartinSmiřice8200:42:2252,18
3ZB4575Tobišková TerezaLitice nad Orlicí7700:42:3083,41
8MC4625Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:4066,33
16MA47107Kalný PetrKRB Chrudim8100:42:5648,89
3MD4839Krsek MiroslavM. K. Luková4900:43:2591,44
9MC4963Leplt JiříSK Miletín6100:43:3261,53
17MA5084Týče JanŽamberk8300:43:3844,77
4MD5149Brožek RadmilKRB Chrudim5400:43:4389,98
16MB5298Metelka PavelHradec Králové6800:43:5037,39
10MC5348Horník AlešDvůr Králové nad Labem6100:43:5559,40
2ZA54109Lauterbachová LucieLíšnice8100:44:0095,04
5MD5522Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:44:3086,17
11MC5624Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:44:3455,87
12MC57113Smolicha JosefNový Malín5600:44:4255,18
3ZA5882Šimáková KláraHradec Králové8300:44:4591,55
13MC5919Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:44:5553,94
6MD6086Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:45:0383,57
18MA6174Lorenc TomášMAVEA7800:45:2034,90
19MA62108Paulovič LadislavTýniště nad Orlicí7600:45:2634,25
4ZB6354Dostálová PetraLanškroun7800:45:2868,26
5ZB6433Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:45:3367,86
17MB65102Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:3526,86
4ZA6657Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:45:4986,58
6ZB674Vejběrová EvaCyklo Pokr7600:46:1264,49
20MA6855Novák PetrHSK-Cycling Team7700:46:1329,68
18MB69105Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:46:3021,37
14MC7046Matějíček LubošHovrch6200:46:3145,23
15MC7179Sedlák JiříPřelouč5800:46:4244,17
19MB7244Rapčák MichalBK Malá Lipovka7300:46:4719,73
16MC73114Felkl LuděkNový Malín6000:47:1641,13
21MA7462Tarant StanislavSDH Kvasiny9600:47:2565,07
7MD7577Krajč ZdeněkLoko Trutnov5400:47:2871,96
8MD7676Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:5669,72
7ZB77106Kalná JitkaKRB Chrudim7500:48:1354,23
20MB7828Jirásko DušanSK Srch7300:48:289,58
5ZA7980Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:48:4772,80
8ZB8027Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:48:5750,54
17MC81116Tarant LadislavTragéd team Letohrad6000:49:3528,37
6ZA82110Jelénková IvaAtletico Zdiby8900:49:3868,83
7ZA8366Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:49:4268,50
18MC8421Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:49:4827,22
9ZB8537Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:50:1044,29
19MC8614Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:50:2623,71
9MD8769Groh StanislavAC Vrchlabí4600:50:5155,68
10MD8860Horák LubomírHradec Králové5500:51:3652,06
21MB8985Andrle RichardVysoké Mýto7400:51:413,00
11MD9078Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:52:2448,27
12MD9172Rücker OldřichBonbon Lhota5500:52:3247,61
22MB9247Moník MilanMT Smiřice6900:52:383,00
23MB935Grebennikov BorisRychnov nad Kněžnou7200:53:023,00
8ZA9416Kasalová MartinaBáječné ženy v běhu8500:53:1252,24
10ZB9573Lorencová AndreaMAVEA7800:53:4526,04
1ME96100Doležal StanislavBezděkov 333800:53:51101,37
1MF9750Jantsch VítězslavELEVEN RUN TEAM3500:53:59100,87
13MD9895Bajer MilanCafebajer5500:54:3837,55
2ME9991Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:54:4997,77
3ME1002Bielčik JindřichLichkov4000:55:0097,09
3ZC10158Hellerová HanaHradec Králové6100:55:2857,78
9ZA10283Týčová AnnaLíšnice8700:55:3241,38
1ZD10356Vacková HanaSokol Starkoč5600:56:16112,42
14MD10438Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:56:1929,42
11ZB105103Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:58:343,00
20MC10618Pokorný JanSOOB Spartak Rychnov n.Kn.6400:58:403,00
4ZC10730Šternerová HanaHradec Králové6300:59:3339,99
5ZC108117Machová HanaÚstí nad Orlicí6601:00:1636,87
2ZD109112Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:00:4397,55
3ZD11061Horáková ZdeňkaHradec Králové5701:02:5990,03
21MC1117Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:04:503,00
1ZE11292Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:05:5480,25
2MF11323Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:06:5852,97
4ME1149Vorel MilanSlatiňany4001:07:0152,74
3MF11588Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:40:503,00
4MF11643Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:44:253,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB136Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:50103,30
2MB211Bartoš DaliborLIAZ Liberec7500:33:3299,10
3MB370Podškubka ViktorELEVEN RUN TEAM7300:33:4797,60
4MA464Leplt JiříSK Miletín8500:33:4997,39
5MB51Hejl RadekLetohrad7200:34:0495,87
6MA6115Majoroš MichalPolice nad Metují8600:34:0895,52
7MA734Bidmon JiříPSK OLYMP Praha9300:34:3992,40
8MA868Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:34:4391,96
9MB945Ulich PetrMT Dobruška6800:35:0290,05
10MB1094Vokolek MichalAC Pardubice7200:35:1289,09
11MA1131Rücker PavelBonbon BKL Machov7600:35:4286,12
12MB1365Fajfr František3D Fitness Race team Žamberk7200:35:5684,69
13MB14101Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:35:5984,36
14MA1559Heller TomášHradec Králové8100:36:1183,16
15MC16111Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:36:2382,01
16MC1713Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:36:3281,15
17MC1810Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:36:3880,52
18MC1926Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:36:4479,87
19MA2093Jor MartinActivity Lanškroun8700:37:0377,97
20MB2151Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:37:1876,51
21MA2220Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:37:2176,25
22MA2332Šolc VítězslavRedpoint ELEVEN Team9100:37:2675,69
23MB2429Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:3075,32
24MA2567Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:38:0871,53
25MB2699Moskva RomanPasivity Žamberk7500:38:1470,96
26MB2752Mazač JaroslavWikov Hronov6800:38:2270,14
27MA2881Šimák JanHradec Králové8300:38:2669,73
28MA2917Pokorný DavidSOOB Spartak Rychnov n.Kn.9700:38:5866,51
29MA3071Rücker JakubBonbon Lhota8800:39:0865,52
30MA31118Singr MartinSKP Nymburk8700:39:2663,77
31MD3341Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:0060,32
32MB3597Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:40:2358,04
33MC3753Tarant JiříPraha 105800:41:0553,87
34MC3889Vanta JosefTC Dobruška6200:41:2252,17
35MD4040Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:2851,50
36MB4135Mrklovský MiroslavStalak Devoss RK7200:41:3450,96
37MC426Skalický JosefActivity Lanškroun-Žichlínek6200:41:4050,34
38MB433Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:42:1946,40
39MA4412Firkušný MartinSmiřice8200:42:2246,11
40MC4625Šolc VítězslavBKL Machov5700:42:4044,40
41MA47107Kalný PetrKRB Chrudim8100:42:5642,74
42MD4839Krsek MiroslavM. K. Luková4900:43:2539,90
43MC4963Leplt JiříSK Miletín6100:43:3239,15
44MA5084Týče JanŽamberk8300:43:3838,52
45MD5149Brožek RadmilKRB Chrudim5400:43:4338,07
46MB5298Metelka PavelHradec Králové6800:43:5037,39
47MC5348Horník AlešDvůr Králové nad Labem6100:43:5536,82
48MD5522Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:44:3033,33
49MC5624Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:44:3432,96
50MC57113Smolicha JosefNový Malín5600:44:4232,20
51MC5919Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:44:5530,84
52MD6086Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:45:0330,08
53MA6174Lorenc TomášMAVEA7800:45:2028,41
54MA62108Paulovič LadislavTýniště nad Orlicí7600:45:2627,75
55MB65102Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:3526,86
56MA6855Novák PetrHSK-Cycling Team7700:46:1323,06
57MB69105Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:46:3021,37
58MC7046Matějíček LubošHovrch6200:46:3121,31
59MC7179Sedlák JiříPřelouč5800:46:4220,16
60MB7244Rapčák MichalBK Malá Lipovka7300:46:4719,73
61MC73114Felkl LuděkNový Malín6000:47:1616,83
62MA7462Tarant StanislavSDH Kvasiny9600:47:2515,87
63MD7577Krajč ZdeněkLoko Trutnov5400:47:2815,60
64MD7676Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:5612,81
65MB7828Jirásko DušanSK Srch7300:48:289,58
66MC81116Tarant LadislavTragéd team Letohrad6000:49:353,00
67MC8421Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:49:483,00
68MC8614Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:50:263,00
69MD8769Groh StanislavAC Vrchlabí4600:50:513,00
70MD8860Horák LubomírHradec Králové5500:51:363,00
71MB8985Andrle RichardVysoké Mýto7400:51:413,00
72MD9078Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:52:243,00
73MD9172Rücker OldřichBonbon Lhota5500:52:323,00
74MB9247Moník MilanMT Smiřice6900:52:383,00
75MB935Grebennikov BorisRychnov nad Kněžnou7200:53:023,00
76ME96100Doležal StanislavBezděkov 333800:53:513,00
77MF9750Jantsch VítězslavELEVEN RUN TEAM3500:53:593,00
78MD9895Bajer MilanCafebajer5500:54:383,00
79ME9991Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:54:493,00
80ME1002Bielčik JindřichLichkov4000:55:003,00
81MD10438Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:56:193,00
82MC10618Pokorný JanSOOB Spartak Rychnov n.Kn.6400:58:403,00
83MC1117Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:04:503,00
84MF11323Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:06:583,00
85ME1149Vorel MilanSlatiňany4001:07:013,00
86MF11588Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:40:503,00
87MF11643Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:44:253,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1287Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:35:45113,92
2ZB32104Kozáková DenisaSKP Pardubice7900:39:2894,57
3ZA3442Solánská JanaMaratonastv Úpice8500:40:0491,50
4ZC3690Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:40:2989,27
5ZC398Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:41:2784,29
6ZB4575Tobišková TerezaLitice nad Orlicí7700:42:3078,84
7ZA54109Lauterbachová LucieLíšnice8100:44:0070,97
8ZA5882Šimáková KláraHradec Králové8300:44:4567,07
9ZB6354Dostálová PetraLanškroun7800:45:2863,37
10ZB6433Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:45:3362,96
11ZA6657Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:45:4961,52
12ZB674Vejběrová EvaCyklo Pokr7600:46:1259,52
13ZB77106Kalná JitkaKRB Chrudim7500:48:1349,04
14ZA7980Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:48:4746,12
15ZB8027Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:48:5745,27
16ZA82110Jelénková IvaAtletico Zdiby8900:49:3841,68
17ZA8366Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:49:4241,31
18ZB8537Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:50:1038,89
19ZA9416Kasalová MartinaBáječné ženy v běhu8500:53:1223,14
20ZB9573Lorencová AndreaMAVEA7800:53:4520,26
21ZC10158Hellerová HanaHradec Králové6100:55:2811,29
22ZA10283Týčová AnnaLíšnice8700:55:3211,00
23ZD10356Vacková HanaSokol Starkoč5600:56:167,18
24ZB105103Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:58:343,00
25ZC10730Šternerová HanaHradec Králové6300:59:333,00
26ZC108117Machová HanaÚstí nad Orlicí6601:00:163,00
27ZD109112Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:00:433,00
28ZD11061Horáková ZdeňkaHradec Králové5701:02:593,00
29ZE11292Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:05:543,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 96%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 96%
Vyhlášení výsledků: 96%
Zpracování výsledků: 98%
Ceny vítězům: 88%
Celkový dojem ze závodu: 96%

Závod hodnotilo celkem 14 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

Výborně organizovaný závod,krásné prostředí a i pěkné počasí
tar.anta
s tím bych tak docela nesouhlasil - tolik výfukových plynů jsem nepozřel za celý život, jako za zhruba třičtvrtě hodiny zdejšího běhu
turistickybezec
Hele dej si bacha, nebo na Tebe vlítne Turek nebo Turek2, a i když plácá nesmysly, toho přece needitují a nechají v poho psát opakovaně hulváctví ... Tak si spravíš chuť dneska na Deštné, ale pozor zase první dva km po silnici, stejné, ...
cagwe
Je to silniční závod za plného provozu. S tím člověk prostě musí počítat, nebo neběžet. Letos je pravda, že byl provoz zatím nejsilnější co pamatuji, ale auta jezdily opatrně. Bylo to označené, na obrátce auta zastavovali pokud někdo běžel... Mně tento závod vyloženě sedí. Max spokojenost. Díky Petr B
jampb
cagwe@klikni.cz - dej si bacha, abych neplacl tebe, ty anonymni rozumbrado ;-)
turekm
turistický běžec - jenom 3/4 hodiny? ;-)
jampb1
Fajn závod na zajímavé trase. Auta nevadily - na to musí být člověk co občas trenuje po silnici zvyklý. Rychlé výsledky i vyhlášení - tradičně výborná fotogalerie - dávám jedničku :) Zdraví D.Bartoš
runofil
to: jampb1@centrum.cz ...jo, jenom 3/4 hod. ! ...já nerad papám smog, klika, že další den se dělalo tu Deštnou na " vypláchnutí " ...jo, a až za mnou vypustěj stádo nadrženejch blondýn, pak to půjdu max. za půl hoďky
turistickybezec1
to :turekm@centrum turkay,toho když plácneš, tak se od něj odraziš až na nebesa...ahoooj
turistickybezec2
jinak oragizátor obou běhů byl perfektní ,ale hlavně v tu neděli - makové buchty a řízeček, tak na to jsem těšil cca celý rok a škoda, že jsem nevzal nějaký větší uzlík na cestu se sebou do Jánek příští týden
turistickybezec3
turkay, a koukal jsem, že jsi celkem dobrý horolezec, jen ta výbava tristní, viď ? Skoro jsem v pokušení sesbírat napříč širokou běžeckou veřejností nějaké prachy tobě na nový boty, co ?
turistickybezec4
..tak na vas dva zatim stacej, i kdyz pobezite pod vsema svejma prezdivkama jako jedna velka stafeta :-D
turekm2
po větru máš výhodu ty, proti větru nás neporazíš
turistickybezec5

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód