hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR

15.8.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR
  • datum konání: 15.8.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX, s.r.o.

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.kralicak.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

zobrazit další fotogalerie (celkem 8)

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 88)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1373Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9601:05:54108,65
2MJ24153Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9801:09:0499,45
3MJ336Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9601:11:4091,90
4MJ4897Vondra VojtěchTJ Jiskra Ústí Nad Orlicí9801:16:0679,01
5MJ7422Vebr PatrikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9801:22:1261,32
6MJ127208Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9601:33:5127,45
7MJ19572Bulička DominikAK Kroměříž0302:08:183,00

Muži A (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA176Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:58:46104,23
2MA2183Kučera LukášVSK Univerzita Brno8101:00:3198,43
3MA32Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:00:5197,33
4MA4184Kučera MartinVSK Univerzita Brno8001:01:1595,96
5MA516Havlíček JanASK Slavia Praha7901:01:3295,03
6MA6192Blaha TomášAK Kroměříž7601:02:0193,44
7MA7189Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9501:02:1392,77
8MA8164Vagenknecht FrantišekKP Nová Paka7701:02:3891,35
9MA9141Vaš DavidTJ Sokol České Budějovice9001:03:1189,51
10MA1075Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:04:2385,51
11MA11139Lichý TomášTJ TŽ Třinec9401:04:5283,91
12MA12199Hrdina PavelAK Perná8801:04:5383,89
13MA14161Dvořák PavelAC Prostějov8201:05:5580,40
14MA1599Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:05:5980,19
15MA1688Herda JanSKP Nymburk8301:06:0280,04
16MA18180Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9001:06:3878,05
17MA213Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7601:08:1372,75
18MA22263Sikora OndřejAtletika Zábřeh7701:08:2572,08
19MA2795Smatana Petr AK OLOMOUC7701:09:5966,89
20MA29123Hruška JanOlfin Car - Vella Trutnov8901:10:5163,96
21MA3080Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8101:11:0563,21
22MA31194Roháček JanRunsport Team8201:11:2761,98
23MA3478Majoroš MichalPolice nad Metují 8601:12:4157,91
24MA3794Havran JanISCAREX Česká Třebová9301:13:0756,46
25MA38314Kněžínek VítBabičina běžecká buňka9101:13:3255,04
26MA4042Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8001:13:5153,98
27MA4224Dryml MojmírRunSport Team8601:14:1052,95
28MA4464Krunčík PavelSki Skuhrov n. B.8501:14:3451,62
29MA45288Minář MarekMagnus Orienteering9401:15:2248,93
30MA46134Malý JiříPlanet Toys7701:15:3548,22
31MA47115Kavrentzis KonstantinCyklo Polách a Syn8101:15:4247,81
32MA5063Heller TomášHradec Králové8101:16:2145,69
33MA53101Kalný PetrKRB Chrudim8101:17:5340,58
34MA599Radiměřský KarelAtletika Polička8701:18:3538,22
35MA60249Šplíchal JanSokol Valteřice8301:18:4137,92
36MA6182Beneš MilanPolička7801:19:1136,21
37MA63113Honzíček MichalKRB Chrudim8801:19:5333,89
38MA65103Lorenz MarekBalaz extreme team Ostrava7901:20:3231,71
39MA66142Tatýrek RomanPraha9401:20:3931,32
40MA6746Jor MartinActivity Lanškroun8701:20:4031,28
41MA68321Pospíšil JosefMoravská Třebová8501:20:5130,67
42MA70237Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:21:1329,43
43MA72128Šimák JanHradec Hrálové8301:21:4427,71
44MA73119Vortel OndřejČervenka8701:22:1126,22
45MA75238Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:22:5323,89
46MA76246Odložil PetrHrabová7801:22:5923,59
47MA77156Mráz VáclavASK Slavia Praha8301:22:5923,56
48MA797Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7601:23:0922,99
49MA80126Malý LukášMHPC Králíky8301:23:2722,00
50MA81315Sáňka Ondřej-8401:23:3021,86
51MA8474Janů LiborŠumperk7801:23:5720,36
52MA8796Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:24:1819,16
53MA89165Richter DavidTOFIDO7701:25:1016,29
54MA9158Kovář JanSKB Ceska Trebova8101:26:0613,21
55MA94311Knotek David-8201:26:4011,32
56MA9862Marhold PetrChoceň7801:27:398,03
57MA9977Musil TomášOlomouc8201:27:407,99
58MA102170Kochánek PetrNotable8701:27:577,00
59MA108229Clemenz SilvioPSV Zittau7901:28:464,28
60MA111150Roleček MilanPěčín7601:29:593,00
61MA11435Pumprla RostislavSK Salith Sumtex8501:30:133,00
62MA115320Blaško RadekHorní Morava8001:30:163,00
63MA116112Skála JanRunSport Team 8501:30:293,00
64MA124130Fryauf JanStokkur8901:32:383,00
65MA126106Hyksa TomášHoroTým Nechťák8301:33:143,00
66MA131313Řiháček Štěpán-8301:35:053,00
67MA13238Makovec Alešpekařství Makovec s.r.o.7701:35:093,00
68MA13443Novák PetrHSK - cycling team7701:35:163,00
69MA135163Růžička TomášCTB Cycling Team Brandýs8501:35:213,00
70MA14159Červenka Jaroslav AK Dobřenice7901:36:373,00
71MA146259Vlasák RadimSokol Česká7901:37:303,00
72MA149104Suk MartinRybník8801:39:063,00
73MA15047Helia Michalak kunice8001:40:023,00
74MA15348Pernica PavelAK Kunice7601:41:553,00
75MA157286Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7901:43:183,00
76MA158322Bárta AdamMoravská Třebová9201:43:513,00
77MA16181Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:45:313.00
78MA163116Gavlas Lubomír amater7601:46:153,00
79MA166152Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:47:353,00
80MA17121Navratil Vítfyzická osoba8101:50:003,00
81MA189110Bok IvanČsOL UnO8802:01:533,00
82MA191306Staněk Vratislav-8102:04:453,00
83MA192254Švec MartinUhelná Příbram7702:05:153,00
84MA193226Čudek VladimírČudla team7902:06:483,00
85MA194318Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8202:08:163,00
86MA203137Stránský TomášLight Core8102:26:003,00

Muži B (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB195Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:06:55102,42
2MB2015Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:07:21101,14
3MB23117Malý JanELEVEN RUN TEAM7301:08:5796,44
4MB49131Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:16:1375,00
5MB55138Chrudina RobertOstrava7301:18:0969,29
6MB57127Zachař JiříSruby7201:18:1768,86
7MB58245Dušil JaroslavŽár trvá7001:18:3268,16
8MB6969Scheuer JanActivity Lanškroun6601:21:0760,49
9MB8257Oberländer JanSokol Senohraby7501:23:3653,16
10MB85129Hladík VladimírAJUR SPORT6801:24:1151,47
11MB86250Kristek JiříRetia Pardubice6701:24:1551,24
12MB9225Jasiok PřemyslTREK 13247401:26:0845,70
13MB96293Bednář ZbyněkJamné7301:27:1242,55
14MB97193Vlach BorisAUSTERLITZ ADVENTURE7301:27:1842,24
15MB104266Tešnar MarekPetřvald7501:28:0240,08
16MB109148Uher JurajTT137301:29:2036,24
17MB110111Tempír JiříSokol Štíty7501:29:4535,03
18MB12071Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7301:31:2929,93
19MB121261Vích PetrOlomouc7301:31:4729,02
20MB122195Kyzlink KarelASK TT SKI BLANSKO6901:32:0728,04
21MB128145Jedziniak Michalostrava7401:34:4420,33
22MB13365Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6601:35:1118,97
23MB138155Myšák MilanTJ Sokol Jehnědí6601:36:0716,21
24MB143230Hejtmánek MiroslavŽár trvá7001:37:1512,90
25MB144290Rapčák MichalBK Malá Lipovka7301:37:1512,88
26MB145225Heger JiříSMART Team6901:37:2712,31
27MB14828Bartoš AntonínSKP Šumperk7301:38:368,90
28MB15452Nádhera PetrHradec Králové6701:42:393,00
29MB168305Olžbut VítZábřeh7401:48:403,00
30MB173252Smrček PavelDeníčky7301:50:423,00
31MB174124Pavelka RadekJičín6601:51:003,00
32MB175240Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:51:043,00
33MB18892Konečný JaroslavŠťastní lidé6902:00:503,00
34MB190105Nasku PetrVysoké Mýto7502:04:123,00
35MB19731Borek PetrBrzdy Horní Čermná7002:09:383,00

Muži C (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2579Jančík BořekSVARTES Hořice6401:09:16101,74
2MC26265Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:09:49100,19
3MC2898Filingr ČeněkBěžecký klub F-C Kadaň6101:10:3398,07
4MC3913Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:13:3889,24
5MC54122Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5901:18:0676,46
6MC62207Klimeš PetrSlavoj Stará Boleslav5801:19:4171,93
7MC64107Hausvater KarelOK Slavia Hradec Králové5801:20:0470,81
8MC78248Novotný MilanOK 99 Hradec Králové6501:23:0662,15
9MC9037Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:25:2655,47
10MC9387Vanta JosefTriclub Dobruška6201:26:2652,62
11MC9530Skalický JosefActivity La Žichlínek6201:26:5051,45
12MC101144Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6501:27:4548,84
13MC103330Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:28:0048,13
14MC11749Dobiš JanAK Orličky5701:30:4340,35
15MC139235Groš ŠtefanSK Valašského Království6101:36:3223,70
16MC15544Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:42:505,66
17MC17853Blaško ŠtefanHorní Morava5901:54:093,00
18MC18226Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:55:483,00
19MC185143Kotlík PetrHavířov5601:59:203,00
20MC201160Kobliha MilanBiatlon Prostějov5702:13:123,00
21MC207125Halenka MilanDolní Morava6202:55:083,00

Muži D (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD71118Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:21:26111,59
2MD10066Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:27:4397,05
3MD11391Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:30:1091,36
4MD119343Kosek MiroslavASPV Těchonín5501:31:1688,83
5MD125347Tempír FrantišekSokol Štíty4901:32:4085,59
6MD129344Hájek FrantišekFGT Stolany4901:34:5380,47
7MD137264Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5401:35:4278,56
8MD15239Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:41:2765,26
9MD159310Macháček Martin-5501:44:0059,35
10MD167162Červ MiloslavATLETIKA POLIČKA5001:48:3148,91
11MD16989Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:48:4448,40
12MD17990Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:54:0935,88
13MD18750Sadílek OtaActivity Lanškroun4602:00:4220,73
14MD202210Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5102:18:233,00
15MD2061Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4902:46:543,00

Muži E (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME14056Metelka JosefSpartak Police4401:36:34116,77
2ME160154Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4401:44:22101,99
3ME181120Jašek Paveltj liga 100 Olomouc4501:55:1881,24
4ME186341Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4402:00:2871,42
5ME199262Boušek PetrLedská4502:10:1352,92

Juniorky (trať 5 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ111Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:32:34118,38
2ZJ5173Poláčková PavlínaAK Olymp Brno9600:37:1092,80
3ZJ6331Hrochová TerezaAC Česká Lípa9600:37:5388,81
4ZJ8136Galaczová EvaTJ TŽ Třinec9600:40:1475,64
5ZJ9329Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:40:3773,50
6ZJ1254Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:41:2968,70
7ZJ28146Kulhánková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou0000:51:3912,00
8ZJ5333Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:03:303,00

Ženy A (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA17202Nováková PetraPSK Olymp Praha9301:06:09117,24
2ZA35201Fričková PavlaPSK Olymp Praha8201:12:5098,81
3ZA56200Vévodová MartinaAK Perná9001:18:1283,95
4ZA105176Filipiová EvaTJ Šumperk8601:28:0856,51
5ZA106140Haramulová LenkaASK Slavia Praha8701:28:1356,28
6ZA10712Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:28:3055,52
7ZA118247Novotná MarkétaOK 99 Hradec Králové9401:30:5548,81
8ZA16245Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:45:467,79
9ZA165196Meluzínová AndreaVavřinec8101:46:455,10
10ZA204135Balcarová KateřinaTJ Loko Česká Třebová8202:26:003,00

Ženy B (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3214Sekyrová IvanaAK Sokolov7101:11:29103,80
2ZB36186Mertová MichaelaActivity Lanškroun7601:13:0199,58
3ZB4185Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:14:0696,63
4ZB43177Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:14:2295,89
5ZB51109Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:16:3689,77
6ZB88100Barnetová DenisaVellness Hotel Vista **** Dolní Morava7301:24:2768,22
7ZB130147Honsová HanaActivity lanškroun7901:35:0139,23
8ZB1368Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:35:3337,74
9ZB15610Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:43:1016,82
10ZB16455Fojtíková HanaŽamberk7901:46:407,23
11ZB17027Krňávková EvaTriSK Olomouc7501:48:583,00
12ZB172251Myslivcová DenisaDeníčky7701:50:413,00
13ZB17617Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:51:153,00
14ZB184312Dokoupilová Kateřina-7801:58:113,00

Ženy C (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC52203Klimešová JanaUSK Praha7001:17:11115,42
2ZC8386Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:23:38100,03
3ZC11284Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:30:0684,55
4ZC14283Kabilová MartinaAces Team Karlovy Vary6901:36:4168,79
5ZC14718Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:37:4466,31
6ZC177149Machalická LibušeOlomouc6401:52:4330,45
7ZC18020Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová 6301:55:1524,41
8ZC1834Jirásková EvaLanškroun6401:56:3721,12
9ZC20851Nádherová HanaHradec Králové6803:05:213,00

Ženy D (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD123204Mališová KarlaUSK Praha6001:32:26127,71
2ZD151114Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:40:09113,29
3ZD196243Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5802:09:1759,00
4ZD19840Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:10:0557,51
5ZD200157Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5502:13:1251,68
6ZD20519Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4802:30:3019,44

Lidový běh (trať 5 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB229Kadoch MichalSalomon team8700:33:07-
2LB3239Dočkálek Michal-9200:35:51-
3LB4345Prášek ŠtefanVSK Univerzita Brno0000:36:59-
4LB7317Pešta MartinCKFV Nová Paka7800:39:31-
5LB10231Plášil MatějSokol Senohrady9900:40:55-
6LB11221Wastl MiroslavHvězda SKP Pardubice6000:40:59-
7LB13328Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7400:41:43-
8LB14300Shánělec LukášLipnoman7600:44:31-
9LB15346Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:44:48-
10LB16222Linhart JindřichPSK Olymp Praha5800:45:23-
11LB17292Remarová EliškaSK Chotěboř9900:45:27-
12LB18151Marhold LubošHorní Jelení7700:45:52-
13LB1961Marholdová LucieChoceň8300:47:06-
14LB20340Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9600:47:29-
15LB21319Melymuk Lisa-8100:48:00-
16LB22291Čapek MatějSK Chotěboř9600:48:01-
17LB23307Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:48:58-
18LB24258Bendová IlonaČeská Třebová8800:49:44-
19LB25325Mikyska JakubSKITRI Jablonné nad Orlicí0400:50:59-
20LB26205Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:51:16-
21LB27348Vebr MichalČeská Třebová7800:51:20-
22LB29339Frydrychová KateřinaSKI Skuhrov nad Bělou0000:52:28-
23LB3034Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:52:54-
24LB31232Čížová Barbora-9600:53:05-
25LB32302Skounic AlfredISCAR ČR6300:53:15-
26LB33133Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:53:26-
27LB34281Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:53:47-
28LB35219Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:54:09-
29LB36220Tumová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:54:42-
30LB37350Moravec JiříJM Team Letohrad6700:55:00-
31LB38168Jireček VratislavVinotéka Kolín9900:57:23-
32LB3970Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:57:41-
33LB40253Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:57:47-
34LB41206Pečenka LiborKHB Radegast6100:57:56-
35LB42308Marhold JanChoceň0800:58:20-
36LB43166Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:58:53-
37LB44349Moravec JanTJ Team Letohrad0200:59:10-
38LB4532Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:59:35-
39LB46284Hladil JakubVranová Lhota0601:00:24-
40LB47132Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0001:00:34-
41LB4893Konečná MartinaŠťastní lidé7301:00:34-
42LB49338Zemanová NikaSKI Skuhrov nad Bělou9901:00:42-
43LB5068Minaříková IvaHorní Jelení7901:00:57-
44LB51167Jireček VratislavVinotéka Kolín7601:01:30-
45LB52327Mikysková TerezaSKITRI Jablonné nad Orlicí9701:02:36-
46LB54299Klimešová PetraPSK Olymp Praha0301:03:40-
47LB55326Mikysková BarboraSKITRI Jablonné nad Orlicí0201:04:09-
48LB56260Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4701:04:38-
49LB57287Strejček Jiří-5601:08:07-
50LB58218Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:09:11-
51LB59169Hladil RomanVranová Lhota7701:10:07-
52LB60224Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0601:10:34-
53LB61223Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:10:34-
54LB62158Marholdová AnetaHorní Jelení0701:11:05-
55LB63159Marholdová MichaelaHorní Jelení7701:11:05-
56LB64228Scheuerová IlonaActivity Lanškroun6601:12:50-
57LB65172Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:13:15-
58LB66216Kalousek MilanAK Sokolov6201:14:21-
59LB67236Kovář MiloslavKČT Česká Třebová4401:15:10-
60LB68285Hladil RomanVranová Lhota0401:17:19-
61LB69234Kovářová VěraKČT Česká Třebová5101:18:06-
62LB70301Skounic AlfredISCAR ČR0301:18:09-
63LB71309Paulišová AgnesaChoceň6201:18:20-
64LB72227Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:18:37-
65LB73289Vondroušová Libuše-5501:20:08-
66LB74294Petránková Květa-6001:20:59-
67LB75295Matyáš MartinDolní Dobrouč8501:21:12-
68LB76298Matyášová HanaDolní Dobrouč8601:21:16-
69LB77233Motyčková VlastaISCAREX Česká Třebová5601:23:36-
70LB78297Matyášová HanaDolní Dobrouč8601:24:49-
71LB79296Matyáš PavelDolní Dobrouč6101:24:58-
72LB80256Tobiáš JáchymŽamberk0601:26:37-
73LB81255Tobiášová NatálieŽamberk0301:26:42-
74LB82303Brzobohatá EliškaISCAR ČR0401:31:04-
75LB83324Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:32:05-
76LB84323Bulíčková JarmilaAK Kroměříž8001:32:05-
77LB85257Fojtíková HanaŽamberk5201:36:27-
78LB86242Skounic AdamISCAR ČR0601:37:21-
79LB87304Brzobohatá MartinaISCAR ČR7801:37:49-
80LB88241Skounicová ŠárkaISCAR ČR7301:37:50-
81LB89171Steinmetzová VeronikaNotable9401:38:57-
82LB90121Hyksa TomášHoroTým Nechťák0901:39:47-
83LB91342Hyksa LukášNechťák1101:40:02-
84LB92108Hyksová HedvikaHoroTým Nechťák8201:40:16-
85LB93283Peterka MilanSvitavy5601:46:24-
86LB94282Peterková IrenaSvitavy5501:46:26-
87LB95316Komůrková VěraŠiroký Důl5301:59:15-
88LB96217Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1003:08:33-
-LB-244Krausová Lenka-56DNF-

Trať 5 km, 520 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ111Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:32:34118,38
1LB229Kadoch MichalSalomon team8700:33:07-
2LB3239Dočkálek Michal-9200:35:51-
3LB4345Prášek ŠtefanVSK Univerzita Brno0000:36:59-
2ZJ5173Poláčková PavlínaAK Olymp Brno9600:37:1092,80
3ZJ6331Hrochová TerezaAC Česká Lípa9600:37:5388,81
4LB7317Pešta MartinCKFV Nová Paka7800:39:31-
4ZJ8136Galaczová EvaTJ TŽ Třinec9600:40:1475,64
5ZJ9329Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:40:3773,50
5LB10231Plášil MatějSokol Senohrady9900:40:55-
6LB11221Wastl MiroslavHvězda SKP Pardubice6000:40:59-
6ZJ1254Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:41:2968,70
7LB13328Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7400:41:43-
8LB14300Shánělec LukášLipnoman7600:44:31-
9LB15346Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:44:48-
10LB16222Linhart JindřichPSK Olymp Praha5800:45:23-
11LB17292Remarová EliškaSK Chotěboř9900:45:27-
12LB18151Marhold LubošHorní Jelení7700:45:52-
13LB1961Marholdová LucieChoceň8300:47:06-
14LB20340Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9600:47:29-
15LB21319Melymuk Lisa-8100:48:00-
16LB22291Čapek MatějSK Chotěboř9600:48:01-
17LB23307Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:48:58-
18LB24258Bendová IlonaČeská Třebová8800:49:44-
19LB25325Mikyska JakubSKITRI Jablonné nad Orlicí0400:50:59-
20LB26205Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:51:16-
21LB27348Vebr MichalČeská Třebová7800:51:20-
7ZJ28146Kulhánková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou0000:51:3912,00
22LB29339Frydrychová KateřinaSKI Skuhrov nad Bělou0000:52:28-
23LB3034Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:52:54-
24LB31232Čížová Barbora-9600:53:05-
25LB32302Skounic AlfredISCAR ČR6300:53:15-
26LB33133Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:53:26-
27LB34281Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:53:47-
28LB35219Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:54:09-
29LB36220Tumová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:54:42-
30LB37350Moravec JiříJM Team Letohrad6700:55:00-
31LB38168Jireček VratislavVinotéka Kolín9900:57:23-
32LB3970Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:57:41-
33LB40253Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:57:47-
34LB41206Pečenka LiborKHB Radegast6100:57:56-
35LB42308Marhold JanChoceň0800:58:20-
36LB43166Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:58:53-
37LB44349Moravec JanTJ Team Letohrad0200:59:10-
38LB4532Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:59:35-
39LB46284Hladil JakubVranová Lhota0601:00:24-
40LB47132Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0001:00:34-
41LB4893Konečná MartinaŠťastní lidé7301:00:34-
42LB49338Zemanová NikaSKI Skuhrov nad Bělou9901:00:42-
43LB5068Minaříková IvaHorní Jelení7901:00:57-
44LB51167Jireček VratislavVinotéka Kolín7601:01:30-
45LB52327Mikysková TerezaSKITRI Jablonné nad Orlicí9701:02:36-
8ZJ5333Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:03:303,00
46LB54299Klimešová PetraPSK Olymp Praha0301:03:40-
47LB55326Mikysková BarboraSKITRI Jablonné nad Orlicí0201:04:09-
48LB56260Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4701:04:38-
49LB57287Strejček Jiří-5601:08:07-
50LB58218Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:09:11-
51LB59169Hladil RomanVranová Lhota7701:10:07-
52LB60224Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0601:10:34-
53LB61223Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:10:34-
54LB62158Marholdová AnetaHorní Jelení0701:11:05-
55LB63159Marholdová MichaelaHorní Jelení7701:11:05-
56LB64228Scheuerová IlonaActivity Lanškroun6601:12:50-
57LB65172Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:13:15-
58LB66216Kalousek MilanAK Sokolov6201:14:21-
59LB67236Kovář MiloslavKČT Česká Třebová4401:15:10-
60LB68285Hladil RomanVranová Lhota0401:17:19-
61LB69234Kovářová VěraKČT Česká Třebová5101:18:06-
62LB70301Skounic AlfredISCAR ČR0301:18:09-
63LB71309Paulišová AgnesaChoceň6201:18:20-
64LB72227Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:18:37-
65LB73289Vondroušová Libuše-5501:20:08-
66LB74294Petránková Květa-6001:20:59-
67LB75295Matyáš MartinDolní Dobrouč8501:21:12-
68LB76298Matyášová HanaDolní Dobrouč8601:21:16-
69LB77233Motyčková VlastaISCAREX Česká Třebová5601:23:36-
70LB78297Matyášová HanaDolní Dobrouč8601:24:49-
71LB79296Matyáš PavelDolní Dobrouč6101:24:58-
72LB80256Tobiáš JáchymŽamberk0601:26:37-
73LB81255Tobiášová NatálieŽamberk0301:26:42-
74LB82303Brzobohatá EliškaISCAR ČR0401:31:04-
75LB83324Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:32:05-
76LB84323Bulíčková JarmilaAK Kroměříž8001:32:05-
77LB85257Fojtíková HanaŽamberk5201:36:27-
78LB86242Skounic AdamISCAR ČR0601:37:21-
79LB87304Brzobohatá MartinaISCAR ČR7801:37:49-
80LB88241Skounicová ŠárkaISCAR ČR7301:37:50-
81LB89171Steinmetzová VeronikaNotable9401:38:57-
82LB90121Hyksa TomášHoroTým Nechťák0901:39:47-
83LB91342Hyksa LukášNechťák1101:40:02-
84LB92108Hyksová HedvikaHoroTým Nechťák8201:40:16-
85LB93283Peterka MilanSvitavy5601:46:24-
86LB94282Peterková IrenaSvitavy5501:46:26-
87LB95316Komůrková VěraŠiroký Důl5301:59:15-
88LB96217Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1003:08:33-

Trať 13 km, 963 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA176Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:58:46104,23
2MA2183Kučera LukášVSK Univerzita Brno8101:00:3198,43
3MA32Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:00:5197,33
4MA4184Kučera MartinVSK Univerzita Brno8001:01:1595,96
5MA516Havlíček JanASK Slavia Praha7901:01:3295,03
6MA6192Blaha TomášAK Kroměříž7601:02:0193,44
7MA7189Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9501:02:1392,77
8MA8164Vagenknecht FrantišekKP Nová Paka7701:02:3891,35
9MA9141Vaš DavidTJ Sokol České Budějovice9001:03:1189,51
10MA1075Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:04:2385,51
11MA11139Lichý TomášTJ TŽ Třinec9401:04:5283,91
12MA12199Hrdina PavelAK Perná8801:04:5383,89
1MJ1373Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9601:05:54108,65
13MA14161Dvořák PavelAC Prostějov8201:05:5580,40
14MA1599Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:05:5980,19
15MA1688Herda JanSKP Nymburk8301:06:0280,04
1ZA17202Nováková PetraPSK Olymp Praha9301:06:09117,24
16MA18180Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9001:06:3878,05
1MB195Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:06:55102,42
2MB2015Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:07:21101,14
17MA213Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7601:08:1372,75
18MA22263Sikora OndřejAtletika Zábřeh7701:08:2572,08
3MB23117Malý JanELEVEN RUN TEAM7301:08:5796,44
2MJ24153Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9801:09:0499,45
1MC2579Jančík BořekSVARTES Hořice6401:09:16101,74
2MC26265Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:09:49100,19
19MA2795Smatana Petr AK OLOMOUC7701:09:5966,89
3MC2898Filingr ČeněkBěžecký klub F-C Kadaň6101:10:3398,07
20MA29123Hruška JanOlfin Car - Vella Trutnov8901:10:5163,96
21MA3080Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8101:11:0563,21
22MA31194Roháček JanRunsport Team8201:11:2761,98
1ZB3214Sekyrová IvanaAK Sokolov7101:11:29103,80
3MJ336Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9601:11:4091,90
23MA3478Majoroš MichalPolice nad Metují 8601:12:4157,91
2ZA35201Fričková PavlaPSK Olymp Praha8201:12:5098,81
2ZB36186Mertová MichaelaActivity Lanškroun7601:13:0199,58
24MA3794Havran JanISCAREX Česká Třebová9301:13:0756,46
25MA38314Kněžínek VítBabičina běžecká buňka9101:13:3255,04
4MC3913Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:13:3889,24
26MA4042Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8001:13:5153,98
3ZB4185Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:14:0696,63
27MA4224Dryml MojmírRunSport Team8601:14:1052,95
4ZB43177Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:14:2295,89
28MA4464Krunčík PavelSki Skuhrov n. B.8501:14:3451,62
29MA45288Minář MarekMagnus Orienteering9401:15:2248,93
30MA46134Malý JiříPlanet Toys7701:15:3548,22
31MA47115Kavrentzis KonstantinCyklo Polách a Syn8101:15:4247,81
4MJ4897Vondra VojtěchTJ Jiskra Ústí Nad Orlicí9801:16:0679,01
4MB49131Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:16:1375,00
32MA5063Heller TomášHradec Králové8101:16:2145,69
5ZB51109Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:16:3689,77
1ZC52203Klimešová JanaUSK Praha7001:17:11115,42
33MA53101Kalný PetrKRB Chrudim8101:17:5340,58
5MC54122Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5901:18:0676,46
5MB55138Chrudina RobertOstrava7301:18:0969,29
3ZA56200Vévodová MartinaAK Perná9001:18:1283,95
6MB57127Zachař JiříSruby7201:18:1768,86
7MB58245Dušil JaroslavŽár trvá7001:18:3268,16
34MA599Radiměřský KarelAtletika Polička8701:18:3538,22
35MA60249Šplíchal JanSokol Valteřice8301:18:4137,92
36MA6182Beneš MilanPolička7801:19:1136,21
6MC62207Klimeš PetrSlavoj Stará Boleslav5801:19:4171,93
37MA63113Honzíček MichalKRB Chrudim8801:19:5333,89
7MC64107Hausvater KarelOK Slavia Hradec Králové5801:20:0470,81
38MA65103Lorenz MarekBalaz extreme team Ostrava7901:20:3231,71
39MA66142Tatýrek RomanPraha9401:20:3931,32
40MA6746Jor MartinActivity Lanškroun8701:20:4031,28
41MA68321Pospíšil JosefMoravská Třebová8501:20:5130,67
8MB6969Scheuer JanActivity Lanškroun6601:21:0760,49
42MA70237Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:21:1329,43
1MD71118Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:21:26111,59
43MA72128Šimák JanHradec Hrálové8301:21:4427,71
44MA73119Vortel OndřejČervenka8701:22:1126,22
5MJ7422Vebr PatrikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9801:22:1261,32
45MA75238Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:22:5323,89
46MA76246Odložil PetrHrabová7801:22:5923,59
47MA77156Mráz VáclavASK Slavia Praha8301:22:5923,56
8MC78248Novotný MilanOK 99 Hradec Králové6501:23:0662,15
48MA797Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7601:23:0922,99
49MA80126Malý LukášMHPC Králíky8301:23:2722,00
50MA81315Sáňka Ondřej-8401:23:3021,86
9MB8257Oberländer JanSokol Senohraby7501:23:3653,16
2ZC8386Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:23:38100,03
51MA8474Janů LiborŠumperk7801:23:5720,36
10MB85129Hladík VladimírAJUR SPORT6801:24:1151,47
11MB86250Kristek JiříRetia Pardubice6701:24:1551,24
52MA8796Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:24:1819,16
6ZB88100Barnetová DenisaVellness Hotel Vista **** Dolní Morava7301:24:2768,22
53MA89165Richter DavidTOFIDO7701:25:1016,29
9MC9037Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:25:2655,47
54MA9158Kovář JanSKB Ceska Trebova8101:26:0613,21
12MB9225Jasiok PřemyslTREK 13247401:26:0845,70
10MC9387Vanta JosefTriclub Dobruška6201:26:2652,62
55MA94311Knotek David-8201:26:4011,32
11MC9530Skalický JosefActivity La Žichlínek6201:26:5051,45
13MB96293Bednář ZbyněkJamné7301:27:1242,55
14MB97193Vlach BorisAUSTERLITZ ADVENTURE7301:27:1842,24
56MA9862Marhold PetrChoceň7801:27:398,03
57MA9977Musil TomášOlomouc8201:27:407,99
2MD10066Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:27:4397,05
12MC101144Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6501:27:4548,84
58MA102170Kochánek PetrNotable8701:27:577,00
13MC103330Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:28:0048,13
15MB104266Tešnar MarekPetřvald7501:28:0240,08
4ZA105176Filipiová EvaTJ Šumperk8601:28:0856,51
5ZA106140Haramulová LenkaASK Slavia Praha8701:28:1356,28
6ZA10712Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:28:3055,52
59MA108229Clemenz SilvioPSV Zittau7901:28:464,28
16MB109148Uher JurajTT137301:29:2036,24
17MB110111Tempír JiříSokol Štíty7501:29:4535,03
60MA111150Roleček MilanPěčín7601:29:593,00
3ZC11284Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:30:0684,55
3MD11391Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:30:1091,36
61MA11435Pumprla RostislavSK Salith Sumtex8501:30:133,00
62MA115320Blaško RadekHorní Morava8001:30:163,00
63MA116112Skála JanRunSport Team 8501:30:293,00
14MC11749Dobiš JanAK Orličky5701:30:4340,35
7ZA118247Novotná MarkétaOK 99 Hradec Králové9401:30:5548,81
4MD119343Kosek MiroslavASPV Těchonín5501:31:1688,83
18MB12071Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7301:31:2929,93
19MB121261Vích PetrOlomouc7301:31:4729,02
20MB122195Kyzlink KarelASK TT SKI BLANSKO6901:32:0728,04
1ZD123204Mališová KarlaUSK Praha6001:32:26127,71
64MA124130Fryauf JanStokkur8901:32:383,00
5MD125347Tempír FrantišekSokol Štíty4901:32:4085,59
65MA126106Hyksa TomášHoroTým Nechťák8301:33:143,00
6MJ127208Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9601:33:5127,45
21MB128145Jedziniak Michalostrava7401:34:4420,33
6MD129344Hájek FrantišekFGT Stolany4901:34:5380,47
7ZB130147Honsová HanaActivity lanškroun7901:35:0139,23
66MA131313Řiháček Štěpán-8301:35:053,00
67MA13238Makovec Alešpekařství Makovec s.r.o.7701:35:093,00
22MB13365Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6601:35:1118,97
68MA13443Novák PetrHSK - cycling team7701:35:163,00
69MA135163Růžička TomášCTB Cycling Team Brandýs8501:35:213,00
8ZB1368Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:35:3337,74
7MD137264Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5401:35:4278,56
23MB138155Myšák MilanTJ Sokol Jehnědí6601:36:0716,21
15MC139235Groš ŠtefanSK Valašského Království6101:36:3223,70
1ME14056Metelka JosefSpartak Police4401:36:34116,77
70MA14159Červenka Jaroslav AK Dobřenice7901:36:373,00
4ZC14283Kabilová MartinaAces Team Karlovy Vary6901:36:4168,79
24MB143230Hejtmánek MiroslavŽár trvá7001:37:1512,90
25MB144290Rapčák MichalBK Malá Lipovka7301:37:1512,88
26MB145225Heger JiříSMART Team6901:37:2712,31
71MA146259Vlasák RadimSokol Česká7901:37:303,00
5ZC14718Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:37:4466,31
27MB14828Bartoš AntonínSKP Šumperk7301:38:368,90
72MA149104Suk MartinRybník8801:39:063,00
73MA15047Helia Michalak kunice8001:40:023,00
2ZD151114Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:40:09113,29
8MD15239Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:41:2765,26
74MA15348Pernica PavelAK Kunice7601:41:553,00
28MB15452Nádhera PetrHradec Králové6701:42:393,00
16MC15544Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:42:505,66
9ZB15610Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:43:1016,82
75MA157286Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7901:43:183,00
76MA158322Bárta AdamMoravská Třebová9201:43:513,00
9MD159310Macháček Martin-5501:44:0059,35
2ME160154Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4401:44:22101,99
77MA16181Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:45:313.00
8ZA16245Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:45:467,79
78MA163116Gavlas Lubomír amater7601:46:153,00
10ZB16455Fojtíková HanaŽamberk7901:46:407,23
9ZA165196Meluzínová AndreaVavřinec8101:46:455,10
79MA166152Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:47:353,00
10MD167162Červ MiloslavATLETIKA POLIČKA5001:48:3148,91
29MB168305Olžbut VítZábřeh7401:48:403,00
11MD16989Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:48:4448,40
11ZB17027Krňávková EvaTriSK Olomouc7501:48:583,00
80MA17121Navratil Vítfyzická osoba8101:50:003,00
12ZB172251Myslivcová DenisaDeníčky7701:50:413,00
30MB173252Smrček PavelDeníčky7301:50:423,00
31MB174124Pavelka RadekJičín6601:51:003,00
32MB175240Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:51:043,00
13ZB17617Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:51:153,00
6ZC177149Machalická LibušeOlomouc6401:52:4330,45
17MC17853Blaško ŠtefanHorní Morava5901:54:093,00
12MD17990Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:54:0935,88
7ZC18020Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová 6301:55:1524,41
3ME181120Jašek Paveltj liga 100 Olomouc4501:55:1881,24
18MC18226Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:55:483,00
8ZC1834Jirásková EvaLanškroun6401:56:3721,12
14ZB184312Dokoupilová Kateřina-7801:58:113,00
19MC185143Kotlík PetrHavířov5601:59:203,00
4ME186341Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4402:00:2871,42
13MD18750Sadílek OtaActivity Lanškroun4602:00:4220,73
33MB18892Konečný JaroslavŠťastní lidé6902:00:503,00
81MA189110Bok IvanČsOL UnO8802:01:533,00
34MB190105Nasku PetrVysoké Mýto7502:04:123,00
82MA191306Staněk Vratislav-8102:04:453,00
83MA192254Švec MartinUhelná Příbram7702:05:153,00
84MA193226Čudek VladimírČudla team7902:06:483,00
85MA194318Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8202:08:163,00
7MJ19572Bulička DominikAK Kroměříž0302:08:183,00
3ZD196243Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5802:09:1759,00
35MB19731Borek PetrBrzdy Horní Čermná7002:09:383,00
4ZD19840Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:10:0557,51
5ME199262Boušek PetrLedská4502:10:1352,92
5ZD200157Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5502:13:1251,68
20MC201160Kobliha MilanBiatlon Prostějov5702:13:123,00
14MD202210Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5102:18:233,00
86MA203137Stránský TomášLight Core8102:26:003,00
10ZA204135Balcarová KateřinaTJ Loko Česká Třebová8202:26:003,00
6ZD20519Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4802:30:3019,44
15MD2061Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4902:46:543,00
21MC207125Halenka MilanDolní Morava6202:55:083,00
9ZC20851Nádherová HanaHradec Králové6803:05:213,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA176Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:58:46104,23
2MA2183Kučera LukášVSK Univerzita Brno8101:00:3198,43
3MA32Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:00:5197,33
4MA4184Kučera MartinVSK Univerzita Brno8001:01:1595,96
5MA516Havlíček JanASK Slavia Praha7901:01:3295,03
6MA6192Blaha TomášAK Kroměříž7601:02:0193,44
7MA7189Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9501:02:1392,77
8MA8164Vagenknecht FrantišekKP Nová Paka7701:02:3891,35
9MA9141Vaš DavidTJ Sokol České Budějovice9001:03:1189,51
10MA1075Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:04:2385,51
11MA11139Lichý TomášTJ TŽ Třinec9401:04:5283,91
12MA12199Hrdina PavelAK Perná8801:04:5383,89
13MJ1373Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9601:05:5480,49
14MA14161Dvořák PavelAC Prostějov8201:05:5580,40
15MA1599Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:05:5980,19
16MA1688Herda JanSKP Nymburk8301:06:0280,04
17MA18180Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9001:06:3878,05
18MB195Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:06:5577,07
19MB2015Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:07:2175,63
20MA213Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7601:08:1372,75
21MA22263Sikora OndřejAtletika Zábřeh7701:08:2572,08
22MB23117Malý JanELEVEN RUN TEAM7301:08:5770,32
23MJ24153Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9801:09:0469,94
24MC2579Jančík BořekSVARTES Hořice6401:09:1669,26
25MC26265Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:09:4967,46
26MA2795Smatana Petr AK OLOMOUC7701:09:5966,89
27MC2898Filingr ČeněkBěžecký klub F-C Kadaň6101:10:3364,98
28MA29123Hruška JanOlfin Car - Vella Trutnov8901:10:5163,96
29MA3080Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8101:11:0563,21
30MA31194Roháček JanRunsport Team8201:11:2761,98
31MJ336Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9601:11:4061,28
32MA3478Majoroš MichalPolice nad Metují 8601:12:4157,91
33MA3794Havran JanISCAREX Česká Třebová9301:13:0756,46
34MA38314Kněžínek VítBabičina běžecká buňka9101:13:3255,04
35MC3913Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:13:3854,71
36MA4042Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8001:13:5153,98
37MA4224Dryml MojmírRunSport Team8601:14:1052,95
38MA4464Krunčík PavelSki Skuhrov n. B.8501:14:3451,62
39MA45288Minář MarekMagnus Orienteering9401:15:2248,93
40MA46134Malý JiříPlanet Toys7701:15:3548,22
41MA47115Kavrentzis KonstantinCyklo Polách a Syn8101:15:4247,81
42MJ4897Vondra VojtěchTJ Jiskra Ústí Nad Orlicí9801:16:0646,49
43MB49131Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:16:1346,13
44MA5063Heller TomášHradec Králové8101:16:2145,69
45MA53101Kalný PetrKRB Chrudim8101:17:5340,58
46MC54122Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5901:18:0639,84
47MB55138Chrudina RobertOstrava7301:18:0939,68
48MB57127Zachař JiříSruby7201:18:1739,20
49MB58245Dušil JaroslavŽár trvá7001:18:3238,41
50MA599Radiměřský KarelAtletika Polička8701:18:3538,22
51MA60249Šplíchal JanSokol Valteřice8301:18:4137,92
52MA6182Beneš MilanPolička7801:19:1136,21
53MC62207Klimeš PetrSlavoj Stará Boleslav5801:19:4134,57
54MA63113Honzíček MichalKRB Chrudim8801:19:5333,89
55MC64107Hausvater KarelOK Slavia Hradec Králové5801:20:0433,26
56MA65103Lorenz MarekBalaz extreme team Ostrava7901:20:3231,71
57MA66142Tatýrek RomanPraha9401:20:3931,32
58MA6746Jor MartinActivity Lanškroun8701:20:4031,28
59MA68321Pospíšil JosefMoravská Třebová8501:20:5130,67
60MB6969Scheuer JanActivity Lanškroun6601:21:0729,76
61MA70237Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:21:1329,43
62MD71118Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:21:2628,74
63MA72128Šimák JanHradec Hrálové8301:21:4427,71
64MA73119Vortel OndřejČervenka8701:22:1126,22
65MJ7422Vebr PatrikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9801:22:1226,20
66MA75238Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:22:5323,89
67MA76246Odložil PetrHrabová7801:22:5923,59
68MA77156Mráz VáclavASK Slavia Praha8301:22:5923,56
69MC78248Novotný MilanOK 99 Hradec Králové6501:23:0623,18
70MA797Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7601:23:0922,99
71MA80126Malý LukášMHPC Králíky8301:23:2722,00
72MA81315Sáňka Ondřej-8401:23:3021,86
73MB8257Oberländer JanSokol Senohraby7501:23:3621,49
74MA8474Janů LiborŠumperk7801:23:5720,36
75MB85129Hladík VladimírAJUR SPORT6801:24:1119,58
76MB86250Kristek JiříRetia Pardubice6701:24:1519,33
77MA8796Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:24:1819,16
78MA89165Richter DavidTOFIDO7701:25:1016,29
79MC9037Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:25:2615,41
80MA9158Kovář JanSKB Ceska Trebova8101:26:0613,21
81MB9225Jasiok PřemyslTREK 13247401:26:0813,07
82MC9387Vanta JosefTriclub Dobruška6201:26:2612,09
83MA94311Knotek David-8201:26:4011,32
84MC9530Skalický JosefActivity La Žichlínek6201:26:5010,73
85MB96293Bednář ZbyněkJamné7301:27:129,52
86MB97193Vlach BorisAUSTERLITZ ADVENTURE7301:27:189,17
87MA9862Marhold PetrChoceň7801:27:398,03
88MA9977Musil TomášOlomouc8201:27:407,99
89MD10066Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:27:437,81
90MC101144Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6501:27:457,69
91MA102170Kochánek PetrNotable8701:27:577,00
92MC103330Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:28:006,86
93MB104266Tešnar MarekPetřvald7501:28:026,73
94MA108229Clemenz SilvioPSV Zittau7901:28:464,28
95MB109148Uher JurajTT137301:29:203,00
96MB110111Tempír JiříSokol Štíty7501:29:453,00
97MA111150Roleček MilanPěčín7601:29:593,00
98MD11391Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:30:103,00
99MA11435Pumprla RostislavSK Salith Sumtex8501:30:133,00
100MA115320Blaško RadekHorní Morava8001:30:163,00
101MA116112Skála JanRunSport Team 8501:30:293,00
102MC11749Dobiš JanAK Orličky5701:30:433,00
103MD119343Kosek MiroslavASPV Těchonín5501:31:163,00
104MB12071Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7301:31:293,00
105MB121261Vích PetrOlomouc7301:31:473,00
106MB122195Kyzlink KarelASK TT SKI BLANSKO6901:32:073,00
107MA124130Fryauf JanStokkur8901:32:383,00
108MD125347Tempír FrantišekSokol Štíty4901:32:403,00
109MA126106Hyksa TomášHoroTým Nechťák8301:33:143,00
110MJ127208Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9601:33:513,00
111MB128145Jedziniak Michalostrava7401:34:443,00
112MD129344Hájek FrantišekFGT Stolany4901:34:533,00
113MA131313Řiháček Štěpán-8301:35:053,00
114MA13238Makovec Alešpekařství Makovec s.r.o.7701:35:093,00
115MB13365Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6601:35:113,00
116MA13443Novák PetrHSK - cycling team7701:35:163,00
117MA135163Růžička TomášCTB Cycling Team Brandýs8501:35:213,00
118MD137264Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5401:35:423,00
119MB138155Myšák MilanTJ Sokol Jehnědí6601:36:073,00
120MC139235Groš ŠtefanSK Valašského Království6101:36:323,00
121ME14056Metelka JosefSpartak Police4401:36:343,00
122MA14159Červenka Jaroslav AK Dobřenice7901:36:373,00
123MB143230Hejtmánek MiroslavŽár trvá7001:37:153,00
124MB144290Rapčák MichalBK Malá Lipovka7301:37:153,00
125MB145225Heger JiříSMART Team6901:37:273,00
126MA146259Vlasák RadimSokol Česká7901:37:303,00
127MB14828Bartoš AntonínSKP Šumperk7301:38:363,00
128MA149104Suk MartinRybník8801:39:063,00
129MA15047Helia Michalak kunice8001:40:023,00
130MD15239Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:41:273,00
131MA15348Pernica PavelAK Kunice7601:41:553,00
132MB15452Nádhera PetrHradec Králové6701:42:393,00
133MC15544Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:42:503,00
134MA157286Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7901:43:183,00
135MA158322Bárta AdamMoravská Třebová9201:43:513,00
136MD159310Macháček Martin-5501:44:003,00
137ME160154Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4401:44:223,00
138MA16181Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:45:313.00
139MA163116Gavlas Lubomír amater7601:46:153,00
140MA166152Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:47:353,00
141MD167162Červ MiloslavATLETIKA POLIČKA5001:48:313,00
142MB168305Olžbut VítZábřeh7401:48:403,00
143MD16989Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:48:443,00
144MA17121Navratil Vítfyzická osoba8101:50:003,00
145MB173252Smrček PavelDeníčky7301:50:423,00
146MB174124Pavelka RadekJičín6601:51:003,00
147MB175240Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:51:043,00
148MC17853Blaško ŠtefanHorní Morava5901:54:093,00
149MD17990Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:54:093,00
150ME181120Jašek Paveltj liga 100 Olomouc4501:55:183,00
151MC18226Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:55:483,00
152MC185143Kotlík PetrHavířov5601:59:203,00
153ME186341Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4402:00:283,00
154MD18750Sadílek OtaActivity Lanškroun4602:00:423,00
155MB18892Konečný JaroslavŠťastní lidé6902:00:503,00
156MA189110Bok IvanČsOL UnO8802:01:533,00
157MB190105Nasku PetrVysoké Mýto7502:04:123,00
158MA191306Staněk Vratislav-8102:04:453,00
159MA192254Švec MartinUhelná Příbram7702:05:153,00
160MA193226Čudek VladimírČudla team7902:06:483,00
161MA194318Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8202:08:163,00
162MJ19572Bulička DominikAK Kroměříž0302:08:183,00
163MB19731Borek PetrBrzdy Horní Čermná7002:09:383,00
164ME199262Boušek PetrLedská4502:10:133,00
165MC201160Kobliha MilanBiatlon Prostějov5702:13:123,00
166MD202210Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5102:18:233,00
167MA203137Stránský TomášLight Core8102:26:003,00
168MD2061Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4902:46:543,00
169MC207125Halenka MilanDolní Morava6202:55:083,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA17202Nováková PetraPSK Olymp Praha9301:06:09111,41
2ZB3214Sekyrová IvanaAK Sokolov7101:11:2996,20
3ZA35201Fričková PavlaPSK Olymp Praha8201:12:5092,39
4ZB36186Mertová MichaelaActivity Lanškroun7601:13:0191,82
5ZB4185Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:14:0688,76
6ZB43177Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:14:2287,99
7ZB51109Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:16:3681,64
8ZC52203Klimešová JanaUSK Praha7001:17:1179,94
9ZA56200Vévodová MartinaAK Perná9001:18:1277,05
10ZC8386Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:23:3861,59
11ZB88100Barnetová DenisaVellness Hotel Vista **** Dolní Morava7301:24:2759,25
12ZA105176Filipiová EvaTJ Šumperk8601:28:0848,73
13ZA106140Haramulová LenkaASK Slavia Praha8701:28:1348,50
14ZA10712Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:28:3047,72
15ZC11284Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:30:0643,13
16ZA118247Novotná MarkétaOK 99 Hradec Králové9401:30:5540,79
17ZD123204Mališová KarlaUSK Praha6001:32:2636,51
18ZB130147Honsová HanaActivity lanškroun7901:35:0129,14
19ZB1368Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:35:3327,60
20ZC14283Kabilová MartinaAces Team Karlovy Vary6901:36:4124,35
21ZC14718Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:37:4421,39
22ZD151114Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:40:0914,46
23ZB15610Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:43:105,86
24ZA16245Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:45:463,00
25ZB16455Fojtíková HanaŽamberk7901:46:403,00
26ZA165196Meluzínová AndreaVavřinec8101:46:453,00
27ZB17027Krňávková EvaTriSK Olomouc7501:48:583,00
28ZB172251Myslivcová DenisaDeníčky7701:50:413,00
29ZB17617Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:51:153,00
30ZC177149Machalická LibušeOlomouc6401:52:433,00
31ZC18020Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová 6301:55:153,00
32ZC1834Jirásková EvaLanškroun6401:56:373,00
33ZB184312Dokoupilová Kateřina-7801:58:113,00
34ZD196243Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5802:09:173,00
35ZD19840Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:10:053,00
36ZD200157Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5502:13:123,00
37ZA204135Balcarová KateřinaTJ Loko Česká Třebová8202:26:003,00
38ZD20519Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4802:30:303,00
39ZC20851Nádherová HanaHradec Králové6803:05:213,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 99%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 99%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 99%
Ceny vítězům: 98%
Celkový dojem ze závodu: 99%

Závod hodnotilo celkem 9 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Pořadatelé odvedli 100% práci a za to zaslouží jedničku s hvězdičkou
anna.bacova
Závod byl po všech stránkách perfektně připraven.Velké poděkování pořadatelům.
hlavacekrk
Perfektní, bohužel jsme museli před vyhodnocením odejet
strejcek.j
Velmi pěkně připravený závod, jako ostatně každý rok. Už se těším na příští rok.
bozenadvorak

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód