hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Černovírský kros

16.8.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Černovírský kros
  • datum konání: 16.8.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

hostinec U Bobše, Černovír
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

od 9:00 hodin

Startovné

40 Kč - dospělí
10 Kč - děti

Popis tratě

Délka: 4.770 m a méně
kopcovitý terén, asfalt, polní a lesní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Nemšák
Černovír 68
Ústí nad Orlicí
tel. 607 558 436

Propozice pořadatele ve formátu PDF
Kategorie závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

nemsak.miroslav@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2018Černovírský kros-
6.8.2017Černovírský kros151
7.8.2016Černovírský kros132
17.8.2014Černovírský kros173
18.8.2013Černovírský kros183
19.8.2012Černovírský kros185
21.8.2011Černovírský kros182
8.8.2010Černovírský kros164
9.8.2009Černovírský kros190
10.8.2008Černovírský kros149
12.8.2007Černovírský kros148
13.8.2006Černovírský kros141
14.8.2005Černovírský kros137
15.8.2004Černovírský kros53
17.8.2003Černovírský kros, 2. ročník101
24.8.20021. Černovírský kros54

Statistika závodu Černovírský kros

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2143

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hübl Radek8816
Bielčik Jindřich4013
Jelínek Matěj4213
Jelínková Magdalena4512
Šafář Jaroslav5112
Svatoš Otakar3412
Mannlová Jana8012
Jirásková Eva6411
Nemšáková Anna0211
Vacek Martin6911
Borek Viktor0410
Keprtová Miloslava4810
Krupička Miroslav5310
Borková Agáta0210
Matyášová Jana6510
Nemšák Miroslav6910
Stránský Aleš6010
Vondra Vojtěch989
Bubeníček Jiří519
Šimůnek Jan499
Nechvíl Petr919
Borek Petr709
Červ Miloslav509
Sejkorová Lenka639
Elčkner Lukáš018
Frydrychová Eliška018
Šimůnek Jan828
Marhold Luboš778
Moravec Martin848
Frydrych Bedřich038
Ducháček Bedřich598
Brychta Jakub088
Šimůnek Jan038
Bogdał Paweł768
Dušková Lenka808
Horáček Michal758
Sadílek Ota468
Razým Jan578
Krátká Anna697
Boháč Pankrác067
Volf Břetislav527
Ehrig Rudolf487
Marholdová Aneta077
Razým Lukáš797
Mlynář Vojtěch987
Nechvílová Miroslava607
Vacarda Vladimír597
Hruša Zdeněk467
Tomíšek Jindřich397
Boháč Bonifác017

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti 3 roky a mladší (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1146Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:01-
2C1247Horáček FilipČeská Třebová1300:00:01-
3C1364Hejlová EllaLetohrad1300:00:01-
4C1435Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:01-
5C1543Dufková MarieISCAREX junior team ČT1300:00:01-
6C1662Houdek TobiášAC Vysoké Mýto1400:00:01-
-C1-38Krejsová EsterČernovír 8812DNF-

Děti 5 let a mladší (trať 0,12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1953Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:27-
2D11014Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:27-
3D11230Škrabánek DominikČeská Třebová1000:00:27-
4D11336Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:28-
5D11650Kalný VojtěchKRB Chrudim1100:00:31-
6D11823Procházka VladimírČernovír1000:00:32-
7D12054Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:44-
8D12170Cibulová MonikaÚstí nad Orlicí (ZTP)9100:01:40-
-D1-8Schenk SamuelČeská Třebová11DNF-
-D1-32Kauc PetrÚstí nad Orlicí11DNF-

Chlapci 6-7 let (trať 0,12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2125Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:21-
2C2237Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:22-
3C2345Marhold JanChoceň0800:00:24-
4C261Bartoníček DominikJablonné nad Orlicí0800:00:25-
5C2728Lochman JanISCAREX Junior team ČT0800:00:26-
6C2855Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:00:26-
7C21360Marhold DanielHorní Jelení0900:00:28-
8C2155Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:00:30-
9C21765Plašil PetrČernovír 650900:00:32-

Děvčata 6-7 let (trať 0,12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2422Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:24-
2D256Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:25-
3D21133Kaucová MarieÚstá nad Orlicí0900:00:27-
4D21948Pořícká VeronikaTJ SOKOL Černovír0900:00:38-

Nejmladší žáci I (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1413Boháč PankrácAC Choceň0600:01:18107,46
2M1627Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:21100,25
3M1944Mlynář MarekVencl team Ústí nad Orlicí0700:01:2492,29
4M11419Stránský JakubKlub SOKOL Řetová0700:01:2980,85
5M1229Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:01:3856,72
6M12349Pořícký DavidTJ SOKOL Černovír0600:01:4053,48

Nejmladší žákyně I (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1752Klementová LuisaACTIVITY Lanškroun0600:01:22112,05
2Z11361Borková JohankaZAPPA Česká Třebová0700:01:2897,45
3Z11724Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:3190,50
4Z11857Červená VeronikaDukla Polička0600:01:3483,08
5Z11951Chládková NikolaACTIVITY Lanškroun0700:01:3679,37
6Z12021Kubcová DanielaSOKOL Černovír0600:01:3776,83
7Z12131Kaucová KateřinaÚstí nad Orlicí0600:01:3873,81
8Z12459Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:5338,35
9Z12510Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:01:5729,55
10Z12634Kaucová AnnaÚstí nad Orlicí0700:02:0512,40

Nejmladší žáci II (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2316Dítě MarekTJ SOKOL Jaroměř0400:01:18105,96
2M252Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:20100,17
3M2817Potoček VojtěchTJ SOKOL Jaroměř0400:01:2293,88
4M2113Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:01:2684,56
5M21667Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:3074,50

Nejmladší žákyně II (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2139Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:01:12114,25
2Z2256Červená EliškaDukla Polička0400:01:17102,59
3Z21015Moskvová AgátaKB Letohrad0500:01:2483,16
4Z21226Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:2775,13
5Z21541Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:01:2970,98

Mladší žáci (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3212Boháč ServácAC Choceň0200:02:17123,24
2M354Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:02:28109,30
3M3666Dušek JakubOREL Dolní Dobrouč0300:03:0167,46

Mladší žákyně (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3118Pourová AlžbětaTJ SOKOL Jaroměř0200:02:16106,08
2Z3340Šilarová MichaelaACTIVITY Lanškroun0200:02:2297,03
3Z347Hanáková KláraACTIVITY Lanškroun0200:02:2296,89
4Z3768Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:0140,48
5Z3829Nemšáková AnnaSOKOL Černovír0200:03:0140,33

Starší žáci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4111Boháč BonifácAC Choceň0100:03:34119,11
2M4258Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:04:0295,82
3M4342Hai HonzaActivity Lanškroun0100:04:1485,07

Starší žákyně (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4420Derková MartinaActivity Lanškroun0100:04:31106,79
2Z4563Matyášová JitkaOREL Dolní Dobrouč0100:04:5093,21

Muži A 16-39 let (trať 4,96 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA191Hübl RadekRUN sport team8800:17:01110,98
2MA294Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:17:36100,00
3MA4119Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:58101,60
4MA554Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:18:03100,67
5MA782Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:1896,73
6MA855Kačerovský MichalVencl tým ÚO9800:18:1997,73
7MA993Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:18:4292,29
8MA10115Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:19:1486,36
9MA1170Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:19:2384,70
10MA1795Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:1464,15
11MA19129Dlouhý PetrTJ Nové Město na Moravě7600:21:4358,78
12MA2477Beneš MichalRUN sport team8300:23:0144,34
13MA28113Růžička TomášCTB Brandýs n.O.8500:23:2140,64
14MA3427Novák PetrHSK Hradec Králové7700:24:2129,53
15MA37100Ráb RichardDolní Libchavy9300:24:3427,12
16MA4781Coufal MartinTJ SOKOL Jehněndí8300:25:4813,42
17MA4863Marhold LubošHorní Jelení7700:26:0111,02
18MA50112Franko MartinNákup Letohrad8000:26:178,05
19MA62103Strejček JiříPraha8300:28:413,00
20MA7047Marhold PetrChoceň7800:33:303,00

Muži B 40-49 let (trať 4,96 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB365Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:41107,85
2MB664Hejl RadekLetohrad7200:18:07103,14
3MB12111Nemšák MiroslavRUN sport team6900:19:2589,01
4MB13120Moskva RomanPasivity Žamberk7500:20:1180,68
5MB1479Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:20:2977,42
6MB1696Zachař JiříSruby7200:20:4574,52
7MB1887Scheuer JanActivity Lanškroun6600:21:2866,74
8MB21104Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:21:5062,75
9MB2580Jurajda PavelTK Letohrad7400:23:0948,45
10MB2999Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:23:2345,91
11MB31125Pražák TomášJiskra Hylváty ÚO-kuželky7100:23:3044,64
12MB35121Hruban JanČeská Třebová6600:24:2534,68
13MB3689Dušek PavelOREL Dolní Dobrouč7000:24:2933,96
14MB42123Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:1924,90
15MB55124Lebeda MartinExtrem team Hylváty ÚO7300:26:567,33

Muži C 50-59 let (trať 4,96 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC15118Vacarda VladimírELEVEN run team, Liberec5900:20:32108,50
2MC2072Sedláček RomanACTIVITY Lanškroun6400:21:4497,31
3MC23110Krátký LubošLanškroun6200:22:0494,20
4MC39127Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:25:0665,91
5MC5669Grätz LuděkSOKOL Ústí nad Orlicí5800:27:2743,99

Muži D 60-69 let (trať 4,96 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD27126Krsek MiroslavM. K. Luková4900:23:20101,47
2MD30116Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:23:25100,76
3MD3318Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:23:4697,78
4MD4484Červ MiloslavATLETIKA Polička5000:25:2783,46
5MD5486Švec MiroslavSOKOL Potštejn5200:26:3773,53
6MD592Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:28:0660,91
7MD60106Hruša ZdeněkJirčany4600:28:2158,78
8MD67101Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4600:32:0926,45
9MD7656Wendlig MiroslavLuková5300:45:363,00

Muži E 70 let a starší (trať 4,96 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME63117Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:29:58106,56
2ME6675Bielčik JindřichLichkov4000:30:14104,84
3ME6988Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:32:4588,60
4ME7761Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:02:333,00

Ženy A 16-34 let (trať 4,96 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2676Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:23:19129,56
2ZA4029Schwaningerová PetraROCK MACHIN CYKLOMAX, HK8200:25:07106,79
3ZA4359Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:25:23104,74
4ZA5273Obstová KateřinaACTIVITY Lanškroun9900:26:35105,69
5ZA57189Krátká HanaLanškroun9500:27:3088,46
6ZA68107Cejnarová EliškaTJ SOKOL Jaroměř9900:32:1164,75

Ženy B 35-44 let (trať 4,96 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB32128Blažková LadaTJ Nové Město na Moravě7600:23:38109,11
2ZB4144Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:25:1096,72
3ZB45114Fojtíková HanaŽamberk7900:25:2994,17
4ZB4666Kalná JitkaKRB Chrudim7500:25:4392,28
5ZB4985Dostálová PetraLanškroun7800:26:0988,78
6ZB5115Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:2886,22
7ZB5367Barvínková RomanaŽamberk7900:26:3685,15
8ZB5842Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:27:5175,05
9ZB6498Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:30:0457,15
10ZB72122Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:33:4427,53
11ZB7468Marholdová MichaelaHorní Jelení7700:36:157,20

Ženy C 45 let (trať 4,96 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC22190Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:54125,69
2ZC3858Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:24:52102,08
3ZC61105Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:28:3772,23
4ZC6538Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:0860,16
5ZC7183Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:33:37107,08
6ZC73102Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:36:0592,92
7ZC7571Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6600:38:363,00

Trať 0,08 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1146Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:01-
2C1247Horáček FilipČeská Třebová1300:00:01-
3C1364Hejlová EllaLetohrad1300:00:01-
4C1435Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:01-
5C1543Dufková MarieISCAREX junior team ČT1300:00:01-
6C1662Houdek TobiášAC Vysoké Mýto1400:00:01-

Trať 0,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2139Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:01:12114,25
2Z2256Červená EliškaDukla Polička0400:01:17102,59
1M2316Dítě MarekTJ SOKOL Jaroměř0400:01:18105,96
1M1413Boháč PankrácAC Choceň0600:01:18107,46
2M252Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:20100,17
2M1627Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:21100,25
1Z1752Klementová LuisaACTIVITY Lanškroun0600:01:22112,05
3M2817Potoček VojtěchTJ SOKOL Jaroměř0400:01:2293,88
3M1944Mlynář MarekVencl team Ústí nad Orlicí0700:01:2492,29
3Z21015Moskvová AgátaKB Letohrad0500:01:2483,16
4M2113Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:01:2684,56
4Z21226Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:2775,13
2Z11361Borková JohankaZAPPA Česká Třebová0700:01:2897,45
4M11419Stránský JakubKlub SOKOL Řetová0700:01:2980,85
5Z21541Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:01:2970,98
5M21667Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:3074,50
3Z11724Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:3190,50
4Z11857Červená VeronikaDukla Polička0600:01:3483,08
5Z11951Chládková NikolaACTIVITY Lanškroun0700:01:3679,37
6Z12021Kubcová DanielaSOKOL Černovír0600:01:3776,83
7Z12131Kaucová KateřinaÚstí nad Orlicí0600:01:3873,81
5M1229Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:01:3856,72
6M12349Pořícký DavidTJ SOKOL Černovír0600:01:4053,48
8Z12459Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:5338,35
9Z12510Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:01:5729,55
10Z12634Kaucová AnnaÚstí nad Orlicí0700:02:0512,40

Trať 0,6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3118Pourová AlžbětaTJ SOKOL Jaroměř0200:02:16106,08
1M3212Boháč ServácAC Choceň0200:02:17123,24
2Z3340Šilarová MichaelaACTIVITY Lanškroun0200:02:2297,03
3Z347Hanáková KláraACTIVITY Lanškroun0200:02:2296,89
2M354Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:02:28109,30
3M3666Dušek JakubOREL Dolní Dobrouč0300:03:0167,46
4Z3768Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:0140,48
5Z3829Nemšáková AnnaSOKOL Černovír0200:03:0140,33

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4111Boháč BonifácAC Choceň0100:03:34119,11
2M4258Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:04:0295,82
3M4342Hai HonzaActivity Lanškroun0100:04:1485,07
1Z4420Derková MartinaActivity Lanškroun0100:04:31106,79
2Z4563Matyášová JitkaOREL Dolní Dobrouč0100:04:5093,21

Trať 4,96 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA191Hübl RadekRUN sport team8800:17:01110,98
2MA294Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:17:36100,00
1MB365Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:41107,85
3MA4119Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:58101,60
4MA554Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:18:03100,67
2MB664Hejl RadekLetohrad7200:18:07103,14
5MA782Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:1896,73
6MA855Kačerovský MichalVencl tým ÚO9800:18:1997,73
7MA993Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:18:4292,29
8MA10115Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:19:1486,36
9MA1170Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:19:2384,70
3MB12111Nemšák MiroslavRUN sport team6900:19:2589,01
4MB13120Moskva RomanPasivity Žamberk7500:20:1180,68
5MB1479Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:20:2977,42
1MC15118Vacarda VladimírELEVEN run team, Liberec5900:20:32108,50
6MB1696Zachař JiříSruby7200:20:4574,52
10MA1795Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:1464,15
7MB1887Scheuer JanActivity Lanškroun6600:21:2866,74
11MA19129Dlouhý PetrTJ Nové Město na Moravě7600:21:4358,78
2MC2072Sedláček RomanACTIVITY Lanškroun6400:21:4497,31
8MB21104Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:21:5062,75
1ZC22190Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:54125,69
3MC23110Krátký LubošLanškroun6200:22:0494,20
12MA2477Beneš MichalRUN sport team8300:23:0144,34
9MB2580Jurajda PavelTK Letohrad7400:23:0948,45
1ZA2676Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:23:19129,56
1MD27126Krsek MiroslavM. K. Luková4900:23:20101,47
13MA28113Růžička TomášCTB Brandýs n.O.8500:23:2140,64
10MB2999Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:23:2345,91
2MD30116Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:23:25100,76
11MB31125Pražák TomášJiskra Hylváty ÚO-kuželky7100:23:3044,64
1ZB32128Blažková LadaTJ Nové Město na Moravě7600:23:38109,11
3MD3318Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:23:4697,78
14MA3427Novák PetrHSK Hradec Králové7700:24:2129,53
12MB35121Hruban JanČeská Třebová6600:24:2534,68
13MB3689Dušek PavelOREL Dolní Dobrouč7000:24:2933,96
15MA37100Ráb RichardDolní Libchavy9300:24:3427,12
2ZC3858Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:24:52102,08
4MC39127Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:25:0665,91
2ZA4029Schwaningerová PetraROCK MACHIN CYKLOMAX, HK8200:25:07106,79
2ZB4144Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:25:1096,72
14MB42123Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:1924,90
3ZA4359Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:25:23104,74
4MD4484Červ MiloslavATLETIKA Polička5000:25:2783,46
3ZB45114Fojtíková HanaŽamberk7900:25:2994,17
4ZB4666Kalná JitkaKRB Chrudim7500:25:4392,28
16MA4781Coufal MartinTJ SOKOL Jehněndí8300:25:4813,42
17MA4863Marhold LubošHorní Jelení7700:26:0111,02
5ZB4985Dostálová PetraLanškroun7800:26:0988,78
18MA50112Franko MartinNákup Letohrad8000:26:178,05
6ZB5115Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:2886,22
4ZA5273Obstová KateřinaACTIVITY Lanškroun9900:26:35105,69
7ZB5367Barvínková RomanaŽamberk7900:26:3685,15
5MD5486Švec MiroslavSOKOL Potštejn5200:26:3773,53
15MB55124Lebeda MartinExtrem team Hylváty ÚO7300:26:567,33
5MC5669Grätz LuděkSOKOL Ústí nad Orlicí5800:27:2743,99
5ZA57189Krátká HanaLanškroun9500:27:3088,46
8ZB5842Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:27:5175,05
6MD592Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:28:0660,91
7MD60106Hruša ZdeněkJirčany4600:28:2158,78
3ZC61105Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:28:3772,23
19MA62103Strejček JiříPraha8300:28:413,00
1ME63117Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:29:58106,56
9ZB6498Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:30:0457,15
4ZC6538Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:0860,16
2ME6675Bielčik JindřichLichkov4000:30:14104,84
8MD67101Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4600:32:0926,45
6ZA68107Cejnarová EliškaTJ SOKOL Jaroměř9900:32:1164,75
3ME6988Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:32:4588,60
20MA7047Marhold PetrChoceň7800:33:303,00
5ZC7183Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:33:37107,08
10ZB72122Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:33:4427,53
6ZC73102Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:36:0592,92
11ZB7468Marholdová MichaelaHorní Jelení7700:36:157,20
7ZC7571Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6600:38:363,00
9MD7656Wendlig MiroslavLuková5300:45:363,00
4ME7761Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:02:333,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA191Hübl RadekRUN sport team8800:17:01104,78
2MA294Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:17:3698,09
3MB365Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:4197,13
4MA4119Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:5893,88
5MA554Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:18:0392,93
6MB664Hejl RadekLetohrad7200:18:0792,16
7MA782Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:1890,06
8MA855Kačerovský MichalVencl tým ÚO9800:18:1989,87
9MA993Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:18:4285,47
10MA10115Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:19:1479,35
11MA1170Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:19:2377,63
12MB12111Nemšák MiroslavRUN sport team6900:19:2577,25
13MB13120Moskva RomanPasivity Žamberk7500:20:1168,45
14MB1479Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:20:2965,01
15MC15118Vacarda VladimírELEVEN run team, Liberec5900:20:3264,44
16MB1696Zachař JiříSruby7200:20:4561,95
17MA1795Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:1456,41
18MB1887Scheuer JanActivity Lanškroun6600:21:2853,73
19MA19129Dlouhý PetrTJ Nové Město na Moravě7600:21:4350,86
20MC2072Sedláček RomanACTIVITY Lanškroun6400:21:4450,67
21MB21104Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:21:5049,52
22MC23110Krátký LubošLanškroun6200:22:0446,85
23MA2477Beneš MichalRUN sport team8300:23:0135,95
24MB2580Jurajda PavelTK Letohrad7400:23:0934,42
25MD27126Krsek MiroslavM. K. Luková4900:23:2032,31
26MA28113Růžička TomášCTB Brandýs n.O.8500:23:2132,12
27MB2999Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:23:2331,74
28MD30116Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:23:2531,36
29MB31125Pražák TomášJiskra Hylváty ÚO-kuželky7100:23:3030,40
30MD3318Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:23:4627,34
31MA3427Novák PetrHSK Hradec Králové7700:24:2120,65
32MB35121Hruban JanČeská Třebová6600:24:2519,89
33MB3689Dušek PavelOREL Dolní Dobrouč7000:24:2919,12
34MA37100Ráb RichardDolní Libchavy9300:24:3418,16
35MC39127Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:25:0612,05
36MB42123Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:199,56
37MD4484Červ MiloslavATLETIKA Polička5000:25:278,03
38MA4781Coufal MartinTJ SOKOL Jehněndí8300:25:484,02
39MA4863Marhold LubošHorní Jelení7700:26:013,00
40MA50112Franko MartinNákup Letohrad8000:26:173,00
41MD5486Švec MiroslavSOKOL Potštejn5200:26:373,00
42MB55124Lebeda MartinExtrem team Hylváty ÚO7300:26:563,00
43MC5669Grätz LuděkSOKOL Ústí nad Orlicí5800:27:273,00
44MD592Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:28:063,00
45MD60106Hruša ZdeněkJirčany4600:28:213,00
46MA62103Strejček JiříPraha8300:28:413,00
47ME63117Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:29:583,00
48ME6675Bielčik JindřichLichkov4000:30:143,00
49MD67101Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4600:32:093,00
50ME6988Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:32:453,00
51MA7047Marhold PetrChoceň7800:33:303,00
52MD7656Wendlig MiroslavLuková5300:45:363,00
53ME7761Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:02:333,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC22190Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:54109,15
2ZA2676Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:23:1996,80
3ZB32128Blažková LadaTJ Nové Město na Moravě7600:23:3894,05
4ZC3858Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:24:5283,30
5ZA4029Schwaningerová PetraROCK MACHIN CYKLOMAX, HK8200:25:0781,12
6ZB4144Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:25:1080,68
7ZA4359Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:25:2378,79
8ZB45114Fojtíková HanaŽamberk7900:25:2977,92
9ZB4666Kalná JitkaKRB Chrudim7500:25:4375,89
10ZB4985Dostálová PetraLanškroun7800:26:0972,11
11ZB5115Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:2869,35
12ZA5273Obstová KateřinaACTIVITY Lanškroun9900:26:3568,34
13ZB5367Barvínková RomanaŽamberk7900:26:3668,19
14ZA57189Krátká HanaLanškroun9500:27:3060,35
15ZB5842Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:27:5157,30
16ZC61105Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:28:3750,62
17ZB6498Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:30:0437,98
18ZC6538Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:0837,40
19ZA68107Cejnarová EliškaTJ SOKOL Jaroměř9900:32:1119,54
20ZC7183Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:33:377,04
21ZB72122Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:33:446,03
22ZC73102Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:36:053,00
23ZB7468Marholdová MichaelaHorní Jelení7700:36:153,00
24ZC7571Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6600:38:363,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 93%
Celkový dojem ze závodu: 98%

Závod hodnotilo celkem 11 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Pěkná členitá trať, dobrá atmosféra, ale nemuselo být takové horko, užili jsme si to skvěle, pivko teklo proudem a spousta skvělých lidiček. Díky.
lehkaj
Nově zvolená trasa není na závadu,vše ok až na ženské kategorie, které jsou stále o proti mužům pouze nad 45 let
tar.anta
Myslím,že medaile v žákovských kategoriích by nebyla špatná věc.Medaile je medaile.Zvlášť u dětí.Jinak je to skvělí závod.Díky organizátorům.
pneucerveny
Myslím, že je tam chybička u mladších žákyň. Míša Šilarová se Vám propadla ze druhého místa na 4 (bojovala s Klárkou Hanákovou o druhé místo a o čtvrté místo bojovala Agi Borková a Anička Nemšáková).
jampb
Dobrý den, prosím ve výsledcích běhu v Černovíru opravit mé příjmení - kat. ženy B - BRYCHTOVÁ Romana. Ne Brichtová! Děkuji.
romca.nech
Brychtova opravena...
team
Stále je tam chyba u mladších žákyň. 1. Pourová, 2.-3. Šilarová, Hanáková; 4.-5. Borková, Nemšáková....
vibox
Dá už konečně někdo do pořádku výsledky kat. ml.žákyně????? Ota.
ota.la
Je to v řešení - čeká se na odpověď pořadatele ;-)
jampb
Opravena kategorie mladsich zakyn dle pokynu poradatele.
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód