Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

30.8.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 30.8.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

OÚ Sázava u Lanškrouna
9:30 hodin

Přihlášky

do 9:00 hodin, Sázava u Lanškrouna - fot. hřiště

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 7,9 km
Převýšení: 375 m
první kilometr po asfaltu, dále polní a lesní cesty

Ceny pro vítěze

finanční, věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Malátek
tel. 723 629 402

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

malatek.jiri@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.9.2018Sázava - Lázek65
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek67
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 1961

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Stránský Aleš6020
Vacek Martin6919
Šimůnek Jan4919
Bielčik Jindřich4019
Jirásková Eva6418
Svatoš Otakar3416
Krsek Miroslav4916
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Keprtová Miloslava4814
Stránský Tomáš6514
Křenek Miroslav5014
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Žák Jiří7113
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Dostálek Petr6713
Ožana Václav6412
Merta Jaroslav3512
Mannlová Jana8012
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Krsek Jaroslav5112
Horáček Michal7511
Vraštilová Miloslava5611
Havran Miroslav3711
Volf Břetislav5211
Tučný Jan4710
Vítek Miroslav7210
Matyášová Jana6510
Doležal Martin7010
Šrutek Stanislav5810
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Ehrig Rudolf489
Javůrek Jiří489
Špacír Ladislav559
Stránská Adéla919
Čechal Milan599
Marek Dalimil609
Tempír František498
Mertová Michaela768
Jorová Ludmila628
Paulů Blanka548
Vytlačilová Lenka848
Krupička Miroslav538

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ664Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí (Vencl tým Ústí nad Or9800:36:32108,89
2MJ918Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:37:48110,01
3MJ1879Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:39:5691,11
4MJ2256Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:41:4789,99
Muži A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA131Hrdina PavelAK Perná8800:33:19116,18
2MA758Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:4397,43
3MA1425Buriánek Tomᚎižkovský tygři8900:38:4386,39
4MA1515Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:0584,37
5MA2014Jor MartinActivity Lanškroun8700:40:1378,11
6MA2644Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:43:1061,84
7MA4998Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:48:5230,39
8MA6376Dresler RomanLanškroun8100:56:083,00
Muži B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB251Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:31103,35
2MB328Hejl RadekLetohrad7200:34:44102,12
3MB437Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:0494,52
4MB868Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:37:0588,73
5MB1196Moskva RomanPasivity Žamberk7500:38:1582,09
6MB1321Ulich PetrMT Dobruška6800:38:3879,90
7MB1674Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:39:2475,53
8MB1716Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:39:2675,34
9MB2186Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:40:4767,65
10MB2413Doležal MartinSPS Sázava7000:42:3157,78
11MB3265Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:44:1348,09
12MB3547Tempír JiříSokol Štíty7500:44:3046,48
13MB5097Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:49:5715,43
14MB5271Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:50:2013,25
15MB5438Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:52:433,00
Muži C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC585Jančík BořekSVARTES Hořice6400:36:29105,94
2MC1077Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:38:0297,70
3MC1236Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:1796,37
4MC2833Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:43:2369,24
5MC3346Krátký LubošLanškroun6200:44:1664,54
6MC3463Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:2863,48
7MC4624Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:48:2642,38
8MC5340Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:52:2621,10
9MC5526Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:52:5518,53
10MC6649Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:59:163,00
11MC6975Pečenka LiborKHB Radegast6101:03:173,00
Muži D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2535Krupička MiroslavRUN SPORT TEAM5300:42:55103,16
2MD2917Krsek MiroslavM. K. Luková4900:43:5098,96
3MD3022Flegl VlastimilBrtev5300:44:0497,89
4MD3684Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:1092,84
5MD3799Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:45:3790,78
6MD3881Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:45:4490,24
7MD4159Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:46:1987,57
8MD4539Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:46:5584,81
9MD5112Švec MiroslavSokol Potštejn5200:50:0370,44
10MD5673Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:54:0951,64
11MD6261Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:56:0043,15
12MD6569Tučný JanMK Pardubice4700:56:5139,25
Muži E (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2327Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:42:00132,06
2ME4778Metelka JosefSpartak Police4400:48:29106,13
3ME6795Bielčik JindřichLichkov4000:59:3461,81
4ME6845Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:00:4157,35
5ME7382Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:01:003,00
Juniorky (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1941Vévodová MartinaAK Perná9000:40:09129,37
2ZA3953Janů IvaŠumperk8100:45:52105,08
3ZA5948Krátká HanaLanškroun9500:55:1065,55
4ZA6472Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:56:4259,04
Ženy B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3143Tobišková TerezaLitice nad Orlicí7700:44:08106,34
2ZB4054Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:46:0897,56
3ZB4255Honsová HanaActivity lanškroun7900:46:2896,10
4ZB4419Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:46:5194,42
5ZB6052Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:55:3556,09
Ženy C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2788Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:17113,03
2ZC4362Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:46:4997,77
3ZC4829Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:48:4889,20
4ZC5734Jirásková EvaLanškroun6400:54:4963,21
5ZC5887Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:55:0262,28
6ZC6132Cinková JitkaDL Ponorka Pardubice6800:55:5358,60
Ženy D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7083Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:04:05111,93
2ZD7142Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:07:47101,08
3ZD7267Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4501:12:3586,99
Trať 7,9 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA131Hrdina PavelAK Perná8800:33:19116,18
1MB251Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:31103,35
2MB328Hejl RadekLetohrad7200:34:44102,12
3MB437Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:0494,52
1MC585Jančík BořekSVARTES Hořice6400:36:29105,94
1MJ664Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí (Vencl tým Ústí nad Or9800:36:32108,89
2MA758Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:4397,43
4MB868Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:37:0588,73
2MJ918Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:37:48110,01
2MC1077Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:38:0297,70
5MB1196Moskva RomanPasivity Žamberk7500:38:1582,09
3MC1236Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:1796,37
6MB1321Ulich PetrMT Dobruška6800:38:3879,90
3MA1425Buriánek Tomᚎižkovský tygři8900:38:4386,39
4MA1515Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:0584,37
7MB1674Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:39:2475,53
8MB1716Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:39:2675,34
3MJ1879Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:39:5691,11
1ZA1941Vévodová MartinaAK Perná9000:40:09129,37
5MA2014Jor MartinActivity Lanškroun8700:40:1378,11
9MB2186Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:40:4767,65
4MJ2256Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:41:4789,99
1ME2327Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:42:00132,06
10MB2413Doležal MartinSPS Sázava7000:42:3157,78
1MD2535Krupička MiroslavRUN SPORT TEAM5300:42:55103,16
6MA2644Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:43:1061,84
1ZC2788Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:17113,03
4MC2833Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:43:2369,24
2MD2917Krsek MiroslavM. K. Luková4900:43:5098,96
3MD3022Flegl VlastimilBrtev5300:44:0497,89
1ZB3143Tobišková TerezaLitice nad Orlicí7700:44:08106,34
11MB3265Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:44:1348,09
5MC3346Krátký LubošLanškroun6200:44:1664,54
6MC3463Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:2863,48
12MB3547Tempír JiříSokol Štíty7500:44:3046,48
4MD3684Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:1092,84
5MD3799Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:45:3790,78
6MD3881Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:45:4490,24
2ZA3953Janů IvaŠumperk8100:45:52105,08
2ZB4054Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:46:0897,56
7MD4159Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:46:1987,57
3ZB4255Honsová HanaActivity lanškroun7900:46:2896,10
2ZC4362Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:46:4997,77
4ZB4419Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:46:5194,42
8MD4539Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:46:5584,81
7MC4624Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:48:2642,38
2ME4778Metelka JosefSpartak Police4400:48:29106,13
3ZC4829Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:48:4889,20
7MA4998Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:48:5230,39
13MB5097Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:49:5715,43
9MD5112Švec MiroslavSokol Potštejn5200:50:0370,44
14MB5271Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:50:2013,25
8MC5340Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:52:2621,10
15MB5438Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:52:433,00
9MC5526Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:52:5518,53
10MD5673Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:54:0951,64
4ZC5734Jirásková EvaLanškroun6400:54:4963,21
5ZC5887Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:55:0262,28
3ZA5948Krátká HanaLanškroun9500:55:1065,55
5ZB6052Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:55:3556,09
6ZC6132Cinková JitkaDL Ponorka Pardubice6800:55:5358,60
11MD6261Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:56:0043,15
8MA6376Dresler RomanLanškroun8100:56:083,00
4ZA6472Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:56:4259,04
12MD6569Tučný JanMK Pardubice4700:56:5139,25
10MC6649Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:59:163,00
3ME6795Bielčik JindřichLichkov4000:59:3461,81
4ME6845Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:00:4157,35
11MC6975Pečenka LiborKHB Radegast6101:03:173,00
1ZD7083Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:04:05111,93
2ZD7142Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:07:47101,08
3ZD7267Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4501:12:3586,99
5ME7382Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:01:003,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA131Hrdina PavelAK Perná8800:33:19105,10
2MB251Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:3198,08
3MB328Hejl RadekLetohrad7200:34:4496,82
4MB437Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:0489,02
5MC585Jančík BořekSVARTES Hořice6400:36:2986,58
6MJ664Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí (Vencl tým Ústí nad Or9800:36:3286,29
7MA758Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:4385,21
8MB868Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:37:0583,07
9MJ918Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:37:4878,88
10MC1077Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:38:0277,51
11MB1196Moskva RomanPasivity Žamberk7500:38:1576,24
12MC1236Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:1776,05
13MB1321Ulich PetrMT Dobruška6800:38:3874,00
14MA1425Buriánek Tomᚎižkovský tygři8900:38:4373,51
15MA1515Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:0571,37
16MB1674Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:39:2469,52
17MB1716Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:39:2669,32
18MJ1879Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:39:5666,40
19MA2014Jor MartinActivity Lanškroun8700:40:1364,74
20MB2186Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:40:4761,42
21MJ2256Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:41:4755,57
22ME2327Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:42:0054,31
23MB2413Doležal MartinSPS Sázava7000:42:3151,28
24MD2535Krupička MiroslavRUN SPORT TEAM5300:42:5548,94
25MA2644Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:43:1047,48
26MC2833Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:43:2346,21
27MD2917Krsek MiroslavM. K. Luková4900:43:5043,58
28MD3022Flegl VlastimilBrtev5300:44:0442,22
29MB3265Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:44:1341,34
30MC3346Krátký LubošLanškroun6200:44:1641,05
31MC3463Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:2839,88
32MB3547Tempír JiříSokol Štíty7500:44:3039,68
33MD3684Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:1035,78
34MD3799Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:45:3733,15
35MD3881Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:45:4432,47
36MD4159Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:46:1929,05
37MD4539Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:46:5525,54
38MC4624Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:48:2616,67
39ME4778Metelka JosefSpartak Police4400:48:2916,38
40MA4998Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:48:5214,14
41MB5097Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:49:577,80
42MD5112Švec MiroslavSokol Potštejn5200:50:037,21
43MB5271Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:50:205,56
44MC5340Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:52:263,00
45MB5438Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:52:433,00
46MC5526Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:52:553,00
47MD5673Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:54:093,00
48MD6261Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:56:003,00
49MA6376Dresler RomanLanškroun8100:56:083,00
50MD6569Tučný JanMK Pardubice4700:56:513,00
51MC6649Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:59:163,00
52ME6795Bielčik JindřichLichkov4000:59:343,00
53ME6845Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:00:413,00
54MC6975Pečenka LiborKHB Radegast6101:03:173,00
55ME7382Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:01:003,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1941Vévodová MartinaAK Perná9000:40:09111,16
2ZC2788Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:1796,42
3ZB3143Tobišková TerezaLitice nad Orlicí7700:44:0892,42
4ZA3953Janů IvaŠumperk8100:45:5284,27
5ZB4054Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:46:0883,02
6ZB4255Honsová HanaActivity lanškroun7900:46:2881,45
7ZC4362Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:46:4979,80
8ZB4419Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:46:5179,64
9ZC4829Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:48:4870,47
10ZC5734Jirásková EvaLanškroun6400:54:4942,17
11ZC5887Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:55:0241,15
12ZA5948Krátká HanaLanškroun9500:55:1040,53
13ZB6052Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:55:3538,57
14ZC6132Cinková JitkaDL Ponorka Pardubice6800:55:5337,16
15ZA6472Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:56:4233,32
16ZD7083Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:04:053,00
17ZD7142Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:07:473,00
18ZD7267Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4501:12:353,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 40%
Zvolená trasa závodu: 80%
Značení závodu: 60%
Vyhlášení výsledků: 70%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 40%
Celkový dojem ze závodu: 40%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
61%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód