hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Kopa běh

12.9.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Kopa běh
  • datum konání: 12.9.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Klub českých turistů Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Jana Marka Marků, Lanškroun
11:00 hodin

Přihlášky

Předem se přihlašujte do 1. 9. 2015 na níže uvedený e-mail, v přihláškách uvádějte: Příjmení, jméno, rok narození, oddíl a kategorii.
Přihlásit se můžete také v místě závodu 12. září 2015 od 9:00 do 10:30 hodin.

Startovné

30 Kč, splatné u prezentace v den závodu

Popis tratě

Délka: 14,5 km
Převážná část trati povede zvlněným terénem po loukách, polních a lesních cestách, po startu se běží po asfaltu s částečným omezením provozu.

Ceny pro vítěze

věcné - vítězové kategorií

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

tel. 775 993 097 (Radim Vetchý)

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.lanskrounskakopa.cz

E-mailová adresa

r.vetchy@gmail.com

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 20-39 let (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1207Hrdina PavelAK Perná8800:51:03106,67
2MA232Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:51:42104,21
3MA43Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:55:4189,12
4MA54Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:55:4888,68
5MA636Jor MartinActivity Lanškroun8700:56:0987,36
6MA935Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:58:3678,08
7MA1048Ehl JaroslavEHL Team8100:59:1075,93
8MA152Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9601:01:24126,43
8MA1546Kučera MatoušEHL Team8301:01:2467,47
10MA2327Svoboda Jiří-7801:05:1952,64
11MA248Vašíček JaroslavLanškroun9201:05:5150,62
12MA2615Vetchý Jan-8501:06:4847,02
13MA2742Kaplánek Jiří-8301:06:5646,52
14MA2911Pavlas JanActivity Lanškroun9601:07:02110,51
15MA472016Růžička TomášCTB8501:18:493,00
16MA49203Mareš Lukáš-8901:19:463,00
17MA50204Beneš Martin-8901:19:473,00
18MA5110Černohous Filipneregistrován9001:20:503,00
19MA52209Sojka Lukáš-8401:22:383,00
20MA5441Chrobák AdamLanškroun0001:23:4963,06
21MA562014Dulkaj Martin-8401:24:453,00
22MA5723Pavelek Roman-7901:24:513,00
23MA5817Skalický DavidJestřábi Lanškroun9201:28:223,00
24MA612018Kováč Radek-8101:31:363,00
25MA6422Adam David-8301:39:123,00
-MA-39Mizerák RadekACTIVITY Lanškroun88DNF-

Muži B 40-49 let (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB340Hejl RadekLetohrad7200:53:29113,57
2MB11201Moskva RomanPasivity Žamberk7500:59:1893,30
3MB1220Mrklovský MiroslavStalak Devos RK7200:59:2193,13
4MB2049Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:04:1176,28
5MB212010Scheuer JanActivity Lanškroun6601:04:2975,23
6MB2225Doležal MartinSPS Sázava7001:04:5873,55
7MB28202Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:07:0066,46
8MB302013Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7101:07:0566,17
9MB3547Borek PetrBRZDY Horní Čermná7001:10:5652,75
10MB3630Hruban JanČeská Třebová6601:11:1551,65
11MB3726Zpěvák Jiří-6701:11:1651,59
12MB402012Vybíral RadekPraha 97401:15:1237,88
13MB462011Šabata PetrČeská Třebová7401:18:3925,85

Muži C 50-59 let (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC831Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:58:01107,36
2MC1418Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:01:0297,34
3MC17205Krátký LubošLanškroun6201:01:3995,30
4MC1813Skalický JosefActivity La6201:01:4694,91
5MC3414Nakládal ČestmírBike Club Svitavy6401:09:1570,06
6MC3843Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5901:12:1160,32
7MC3928Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:13:3155,89
8MC445Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:17:4341,95

Muži D 60-69 let (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2529Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:06:09113,33
2MD4134Červ MiloslavAtletika Polička5001:15:3686,67

Muži E 70 let a starší (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5945Bielčik JindřichLichkov4001:28:58100,00

Ženy A 20-34 let (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA13208Vévodová MartinaAK Perná9001:00:47141,19
2ZA3350Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9801:09:09100,00
3ZA43206Krátká HanaLanškroun9501:17:1798,08
4ZA602017Houdková Pavlína-8901:31:3560,72
-ZA-38Chládková Tereza-95DNF-

Ženy B 35-44 let (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB66Mertová MichaelaActivity Lanškroun7600:56:09131,33
2ZB3116Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:07:2797,38
3ZB427Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:16:0871,30
4ZB472015Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:18:4963,23
5ZB5312Zajfrtová Eva-7201:23:2249,57
6ZB5533Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:23:5547,91

Ženy C 45-54 let (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1937Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:02:19120,30
2ZC321Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:07:39104,92
3ZC4544Cinková JitkaPardubice6801:18:0674,78
4ZC6619Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:53:313,00

Ženy D 55 let a starší (trať 14,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD629Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:32:03111,09
2ZD6321Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:35:16104,49
3ZD6524Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:45:0384,41

Trať 14,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1207Hrdina PavelAK Perná8800:51:03106,67
2MA232Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:51:42104,21
1MB340Hejl RadekLetohrad7200:53:29113,57
3MA43Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:55:4189,12
4MA54Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:55:4888,68
5MA636Jor MartinActivity Lanškroun8700:56:0987,36
1ZB66Mertová MichaelaActivity Lanškroun7600:56:09131,33
1MC831Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:58:01107,36
6MA935Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:58:3678,08
7MA1048Ehl JaroslavEHL Team8100:59:1075,93
2MB11201Moskva RomanPasivity Žamberk7500:59:1893,30
3MB1220Mrklovský MiroslavStalak Devos RK7200:59:2193,13
1ZA13208Vévodová MartinaAK Perná9001:00:47141,19
2MC1418Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:01:0297,34
8MA152Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9601:01:24126,43
8MA1546Kučera MatoušEHL Team8301:01:2467,47
3MC17205Krátký LubošLanškroun6201:01:3995,30
4MC1813Skalický JosefActivity La6201:01:4694,91
1ZC1937Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:02:19120,30
4MB2049Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:04:1176,28
5MB212010Scheuer JanActivity Lanškroun6601:04:2975,23
6MB2225Doležal MartinSPS Sázava7001:04:5873,55
10MA2327Svoboda Jiří-7801:05:1952,64
11MA248Vašíček JaroslavLanškroun9201:05:5150,62
1MD2529Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:06:09113,33
12MA2615Vetchý Jan-8501:06:4847,02
13MA2742Kaplánek Jiří-8301:06:5646,52
7MB28202Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:07:0066,46
14MA2911Pavlas JanActivity Lanškroun9601:07:02110,51
8MB302013Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7101:07:0566,17
2ZB3116Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:07:2797,38
2ZC321Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:07:39104,92
2ZA3350Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9801:09:09100,00
5MC3414Nakládal ČestmírBike Club Svitavy6401:09:1570,06
9MB3547Borek PetrBRZDY Horní Čermná7001:10:5652,75
10MB3630Hruban JanČeská Třebová6601:11:1551,65
11MB3726Zpěvák Jiří-6701:11:1651,59
6MC3843Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5901:12:1160,32
7MC3928Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:13:3155,89
12MB402012Vybíral RadekPraha 97401:15:1237,88
2MD4134Červ MiloslavAtletika Polička5001:15:3686,67
3ZB427Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:16:0871,30
3ZA43206Krátká HanaLanškroun9501:17:1798,08
8MC445Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:17:4341,95
3ZC4544Cinková JitkaPardubice6801:18:0674,78
13MB462011Šabata PetrČeská Třebová7401:18:3925,85
15MA472016Růžička TomášCTB8501:18:493,00
4ZB472015Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:18:4963,23
16MA49203Mareš Lukáš-8901:19:463,00
17MA50204Beneš Martin-8901:19:473,00
18MA5110Černohous Filipneregistrován9001:20:503,00
19MA52209Sojka Lukáš-8401:22:383,00
5ZB5312Zajfrtová Eva-7201:23:2249,57
20MA5441Chrobák AdamLanškroun0001:23:4963,06
6ZB5533Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:23:5547,91
21MA562014Dulkaj Martin-8401:24:453,00
22MA5723Pavelek Roman-7901:24:513,00
23MA5817Skalický DavidJestřábi Lanškroun9201:28:223,00
1ME5945Bielčik JindřichLichkov4001:28:58100,00
4ZA602017Houdková Pavlína-8901:31:3560,72
24MA612018Kováč Radek-8101:31:363,00
1ZD629Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:32:03111,09
2ZD6321Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:35:16104,49
25MA6422Adam David-8301:39:123,00
3ZD6524Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:45:0384,41
4ZC6619Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:53:313,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1207Hrdina PavelAK Perná8800:51:03103,95
2MA232Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:51:42101,45
3MB340Hejl RadekLetohrad7200:53:2994,60
4MA43Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:55:4186,15
5MA54Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:55:4885,71
6MA636Jor MartinActivity Lanškroun8700:56:0984,36
7MC831Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:58:0177,19
8MA935Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:58:3674,95
9MA1048Ehl JaroslavEHL Team8100:59:1072,78
10MB11201Moskva RomanPasivity Žamberk7500:59:1872,26
11MB1220Mrklovský MiroslavStalak Devos RK7200:59:2172,07
12MC1418Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:01:0265,61
13MA152Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9601:01:2464,20
13MA1546Kučera MatoušEHL Team8301:01:2464,20
15MC17205Krátký LubošLanškroun6201:01:3963,24
16MC1813Skalický JosefActivity La6201:01:4662,79
17MB2049Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:04:1153,51
18MB212010Scheuer JanActivity Lanškroun6601:04:2952,36
19MB2225Doležal MartinSPS Sázava7001:04:5850,50
20MA2327Svoboda Jiří-7801:05:1949,16
21MA248Vašíček JaroslavLanškroun9201:05:5147,11
22MD2529Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:06:0945,96
23MA2615Vetchý Jan-8501:06:4843,46
24MA2742Kaplánek Jiří-8301:06:5642,95
25MB28202Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:07:0042,69
26MA2911Pavlas JanActivity Lanškroun9601:07:0242,56
27MB302013Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7101:07:0542,37
28MC3414Nakládal ČestmírBike Club Svitavy6401:09:1534,05
29MB3547Borek PetrBRZDY Horní Čermná7001:10:5627,59
30MB3630Hruban JanČeská Třebová6601:11:1526,37
31MB3726Zpěvák Jiří-6701:11:1626,31
32MC3843Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5901:12:1122,79
33MC3928Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:13:3117,67
34MB402012Vybíral RadekPraha 97401:15:1211,20
35MD4134Červ MiloslavAtletika Polička5001:15:369,67
36MC445Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:17:433,00
37MB462011Šabata PetrČeská Třebová7401:18:393,00
38MA472016Růžička TomášCTB8501:18:493,00
39MA49203Mareš Lukáš-8901:19:463,00
40MA50204Beneš Martin-8901:19:473,00
41MA5110Černohous Filipneregistrován9001:20:503,00
42MA52209Sojka Lukáš-8401:22:383,00
43MA5441Chrobák AdamLanškroun0001:23:493,00
44MA562014Dulkaj Martin-8401:24:453,00
45MA5723Pavelek Roman-7901:24:513,00
46MA5817Skalický DavidJestřábi Lanškroun9201:28:223,00
47ME5945Bielčik JindřichLichkov4001:28:583,00
48MA612018Kováč Radek-8101:31:363,00
49MA6422Adam David-8301:39:123,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB66Mertová MichaelaActivity Lanškroun7600:56:09112,05
2ZA13208Vévodová MartinaAK Perná9001:00:4796,54
3ZC1937Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:02:1991,41
4ZB3116Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:07:2774,23
5ZC321Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:07:3973,56
6ZA3350Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9801:09:0968,54
7ZB427Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:16:0845,16
8ZA43206Krátká HanaLanškroun9501:17:1741,31
9ZC4544Cinková JitkaPardubice6801:18:0638,58
10ZB472015Fojtíková HanaPasivity Žamberk7901:18:4936,18
11ZB5312Zajfrtová Eva-7201:23:2220,95
12ZB5533Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:23:5519,11
13ZA602017Houdková Pavlína-8901:31:353,00
14ZD629Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:32:033,00
15ZD6321Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:35:163,00
16ZD6524Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:45:033,00
17ZC6619Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:53:313,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód