hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Králický Lískovec

19.9.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Lískovec
  • datum konání: 19.9.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jiskra Králíky

Sociální sítě

Místo konání

Chata Amálka, Králíky
čas prvního startu: 10:00 hodin
čas hlavního závodu: 11:30 hodin

Přihlášky

písemně (telefonicky) na adrese organizátora (B. Novotný), mailem nebo při prezentaci (při prezentaci nutno předat vyplněné a podepsané prohlášení)

Startovné

předžáci/předžákyně (2008 a mladší) zdarma
žactvo - 20 Kč
dorost, junioři + dospělí - 50 Kč

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
Popis terénu tratě: Krátké tratě do 1 km - mírný terén okraj města; ostatní tratě v lesním terénu vrchu Lískovec. Mapa trasy závodu bude zveřejněna v místě startu.

Ceny pro vítěze

věcné ceny v hodnotě: 5.000 Kč, závodníci na prvních třech místech obdrží diplom a medaili, finanční ocenění pro absolutní pořadí muži (včetně juniorů), ženy (včetně juniorek)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lyžařský oddíl při TJ Jiskra Králíky
ředitel závodu: Bedřich Novotný
Dolní 247
561 69 Králíky
telefon 737 754 286

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2123Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:34-
2C2318Topinka TobiášLanškroun1000:00:48-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D222Martincová DenisaTJ Jiskra Králíky0800:00:35-

Nejmladší žáci I (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1124Topinka AdamActivity Lanškroun0700:00:31104,20
2M1213Bajt MarekTJ Jiskra Králíky0700:00:3395,80

Nejmladší žákyně I (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1315Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:49115,63
2Z1420Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:00:5884,37

Nejmladší žáci II (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M229Gregor JanActivity Lanškroun0400:04:18107,24
2M245Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:04:3197,55
3M258Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:3495,21
4M2619Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:4090,57
5M2814Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:04:4289,00
6M2921Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:4388,23
7M2106Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:05:1564,31
8M21312Bajt JaroslavTJ Jiskra Králíky0400:05:1762,34

Nejmladší žákyně II (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2117Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:04:12121,82
2Z2616Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:40102,21
3Z21110Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:05:1775,97
4Z2123Bederková NikolaTJ Jiskra Králíky0500:05:1775,72
5Z2134Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:05:1775,55

Mladší žáci (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M336Gregora FilipActivity Lanškroun0200:12:08123,42
2M3411Urbánek MatyášTýniště Nad Oricí0300:13:5298,17
3M357Bederka LukášTJ Jiskra Králíky0300:15:1378,41
4M3104Mrklovský MatějTJ Jiskra Králíky0300:19:4013,66

Mladší žákyně (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3311Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:23124,32
2Z31522Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:1887,99
3Z3161Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:05:1887,69

Starší žáci (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4110Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:11:48100,93
2M425Gregora JanIscarex Juniorteam Česká Třebová0000:11:5599,07

Starší žákyně (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z468Derková MartinaActivity Lanškroun0100:15:32108,25
2Z4715Kořenková JanaFENIX SKI TEAM Jeseník o.s0000:16:1499,71
3Z4814Nováková NatálieFENIX SKI TEAM Jeseník o.s0000:16:5192,04
4Z4912Rotterová AnnaFENIX SKI TEAM Jeseník o.s0000:17:0888,56
5Z4113Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:20:0252,76

Dorostenci (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5165Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:17:03103,46
2M5288Žalčík KimFENIX SKI TEAM Jeseník o.s9900:17:11101,92
3M5362Grzyb MateuszOpoczno Sport Team9900:17:4994,62
4M5490Bráblík MichalFENIX SKI TEAM Jeseník o.s9800:18:1489,81
5M5564Kačerovský MichalVencl tým Ústí nad Orlicí9800:18:2687,50
6M5789Bedeč JanFENIX SKI TEAM Jeseník o.s9800:19:5670,19

Dorostenky (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51277Kalousová TerezaÚstí na Orlicí9800:21:32105,28
2Z51660Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:22:4294,72

Junioři 18-19 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ28Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:26:09123,07
2MJ1692Schreier JakubFENIX SKI TEAM Jeseník o.s9600:32:5876,93

Muži A 20-39 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA417Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:27:26105,52
2MA67Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:28:2698,35
3MA79Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:28:4596,14
4MA912Fabián JakubTJ Jiskra Králíky9100:29:5188,38
5MA1213Petr RadekKrálíky8500:31:3176,56
6MA135Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:31:3276,43

Muži B 40-49 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB14Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:41108,02
2MB36Hejl RadekKrálíky7200:26:5398,96
3MB53Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:4193,02
4MB810Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:29:1181,85
5MB101Jadrný LubomírCzech Outdoor Extreme Team7300:30:0275,49
6MB1416Doležal MartinSPS Sázava7000:31:4662,48
7MB1515Černý MiroslavMY Z ORLICE OUTDOOR7400:32:2158,14
8MB172Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:5930,97

Muži C 50-59 let (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1111Krátký LubošLanškroun6200:31:06115,04
2MC1814Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:36:0984,96

Muži D 60-69 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1076Tempír FrantišekSokol Štíty4900:20:54104,13
2MD1168Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:2699,23
3MD1480Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:4296,63
4MD2381Hlaváček ZdeněkSKI Skuhrov5400:26:3251,45
5MD2561Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4600:28:0736,48

Muži E 70 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME878Krátký FrantišekKrálíky4300:20:28184,00
2ME3073Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:33:05112,44
3ME3185Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:52:173,56
-ME-86Bielčik JindřichLichkov40DNF-

Ženy A 20-34 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA667Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:17121,35
2ZA1982Krátká HanaLanškroun9500:23:5378,65

Ženy B 35-44 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1369Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:36111,10
2ZB1787Černá JitkaMY Z ORLICE OUTDOOR7900:23:2595,13
3ZB1883Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:3493,77
4ZB2075Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:24:0389,65
5ZB2963Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:1036,07

Ženy C 45-54 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC874Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:28117,11
2ZC1584Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:3098,92
3ZC2191Žalčíková MarionFENIX SKI Jeseník6600:24:1083,97
4ZC2279Jirásková EvaLanškroun6400:25:5468,52
5ZC2466Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:4660,77

Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2670Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:14102,37
2ZD2772Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:29:25101,13
3ZD2871Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:0696,50

Trať 0,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2123Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:34-
1D222Martincová DenisaTJ Jiskra Králíky0800:00:35-
2C2318Topinka TobiášLanškroun1000:00:48-

Trať 0,6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1124Topinka AdamActivity Lanškroun0700:00:31104,20
2M1213Bajt MarekTJ Jiskra Králíky0700:00:3395,80
1Z1315Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:49115,63
2Z1420Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:00:5884,37

Trať 1,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2117Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:04:12121,82
1M229Gregor JanActivity Lanškroun0400:04:18107,24
1Z3311Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:23124,32
2M245Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:04:3197,55
3M258Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:3495,21
4M2619Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:4090,57
2Z2616Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:40102,21
5M2814Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:04:4289,00
6M2921Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:4388,23
7M2106Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:05:1564,31
3Z21110Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:05:1775,97
4Z2123Bederková NikolaTJ Jiskra Králíky0500:05:1775,72
8M21312Bajt JaroslavTJ Jiskra Králíky0400:05:1762,34
5Z2134Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:05:1775,55
2Z31522Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:1887,99
3Z3161Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:05:1887,69

Trať 3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4110Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:11:48100,93
2M425Gregora JanIscarex Juniorteam Česká Třebová0000:11:5599,07
1M336Gregora FilipActivity Lanškroun0200:12:08123,42
2M3411Urbánek MatyášTýniště Nad Oricí0300:13:5298,17
3M357Bederka LukášTJ Jiskra Králíky0300:15:1378,41
1Z468Derková MartinaActivity Lanškroun0100:15:32108,25
2Z4715Kořenková JanaFENIX SKI TEAM Jeseník o.s0000:16:1499,71
3Z4814Nováková NatálieFENIX SKI TEAM Jeseník o.s0000:16:5192,04
4Z4912Rotterová AnnaFENIX SKI TEAM Jeseník o.s0000:17:0888,56
4M3104Mrklovský MatějTJ Jiskra Králíky0300:19:4013,66
5Z4113Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:20:0252,76

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5165Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:17:03103,46
2M5288Žalčík KimFENIX SKI TEAM Jeseník o.s9900:17:11101,92
3M5362Grzyb MateuszOpoczno Sport Team9900:17:4994,62
4M5490Bráblík MichalFENIX SKI TEAM Jeseník o.s9800:18:1489,81
5M5564Kačerovský MichalVencl tým Ústí nad Orlicí9800:18:2687,50
1ZA667Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:17121,35
6M5789Bedeč JanFENIX SKI TEAM Jeseník o.s9800:19:5670,19
1ME878Krátký FrantišekKrálíky4300:20:28184,00
1ZC874Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:28117,11
1MD1076Tempír FrantišekSokol Štíty4900:20:54104,13
2MD1168Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:2699,23
1Z51277Kalousová TerezaÚstí na Orlicí9800:21:32105,28
1ZB1369Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:36111,10
3MD1480Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:4296,63
2ZC1584Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:3098,92
2Z51660Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:22:4294,72
2ZB1787Černá JitkaMY Z ORLICE OUTDOOR7900:23:2595,13
3ZB1883Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:3493,77
2ZA1982Krátká HanaLanškroun9500:23:5378,65
4ZB2075Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:24:0389,65
3ZC2191Žalčíková MarionFENIX SKI Jeseník6600:24:1083,97
4ZC2279Jirásková EvaLanškroun6400:25:5468,52
4MD2381Hlaváček ZdeněkSKI Skuhrov5400:26:3251,45
5ZC2466Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:4660,77
5MD2561Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4600:28:0736,48
1ZD2670Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:14102,37
2ZD2772Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:29:25101,13
3ZD2871Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:0696,50
5ZB2963Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:1036,07
2ME3073Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:33:05112,44
3ME3185Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:52:173,56

Trať 8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB14Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:41108,02
1MJ28Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:26:09123,07
2MB36Hejl RadekKrálíky7200:26:5398,96
1MA417Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:27:26105,52
3MB53Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:4193,02
2MA67Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:28:2698,35
3MA79Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:28:4596,14
4MB810Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:29:1181,85
4MA912Fabián JakubTJ Jiskra Králíky9100:29:5188,38
5MB101Jadrný LubomírCzech Outdoor Extreme Team7300:30:0275,49
1MC1111Krátký LubošLanškroun6200:31:06115,04
5MA1213Petr RadekKrálíky8500:31:3176,56
6MA135Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:31:3276,43
6MB1416Doležal MartinSPS Sázava7000:31:4662,48
7MB1515Černý MiroslavMY Z ORLICE OUTDOOR7400:32:2158,14
2MJ1692Schreier JakubFENIX SKI TEAM Jeseník o.s9600:32:5876,93
8MB172Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:5930,97
2MC1814Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:36:0984,96

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB14Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:41104,28
2MJ28Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:26:09100,68
3MB36Hejl RadekKrálíky7200:26:5395,04
4MA417Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:27:2690,94
5MB53Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:4188,98
6MA67Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:28:2683,23
7MA79Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:28:4580,85
8MB810Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:29:1177,59
9MA912Fabián JakubTJ Jiskra Králíky9100:29:5172,51
10MB101Jadrný LubomírCzech Outdoor Extreme Team7300:30:0271,11
11MC1111Krátký LubošLanškroun6200:31:0662,93
12MA1213Petr RadekKrálíky8500:31:3159,80
13MA135Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:31:3259,67
14MB1416Doležal MartinSPS Sázava7000:31:4657,85
15MB1515Černý MiroslavMY Z ORLICE OUTDOOR7400:32:2153,43
16MJ1692Schreier JakubFENIX SKI TEAM Jeseník o.s9600:32:5848,69
17MB172Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:5925,72
18MC1814Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:36:0924,38

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA667Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:17111,20
2ZC874Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:2899,63
3Z51277Kalousová TerezaÚstí na Orlicí9800:21:3289,18
4ZB1369Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:3688,53
5ZC1584Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:3079,70
6Z51660Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:22:4277,75
7ZB1787Černá JitkaMY Z ORLICE OUTDOOR7900:23:2570,65
8ZB1883Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:3469,13
9ZA1982Krátká HanaLanškroun9500:23:5366,07
10ZB2075Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:24:0364,52
11ZC2191Žalčíková MarionFENIX SKI Jeseník6600:24:1063,32
12ZC2279Jirásková EvaLanškroun6400:25:5446,40
13ZC2466Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:4637,91
14ZD2670Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:1413,68
15ZD2772Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:29:2511,88
16ZD2871Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:065,17
17ZB2963Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:104,53

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 57%
Zvolená trasa závodu: 27%
Značení závodu: 77%
Vyhlášení výsledků: 60%
Zpracování výsledků: 50%
Ceny vítězům: 70%
Celkový dojem ze závodu: 47%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
55%

Názory na závod

No jestli bude trasa za rok stejná jako teď, tak už půjdu raději duatlon do Žamberka :-).
trubkar
Trošku to tam celé vázlo, dlouhé prostoje...určitě se dá v okolí Králík udělat zajímavější závod.
kudlac

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód