hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Královský běh Kujebinou

20.9.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Královský běh Kujebinou
  • datum konání: 20.9.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Vysoké Mýto

Sociální sítě

Místo konání

Vysoké Mýto, Jungmannovy sady, ZŠ Javornického
10:20 - 13:00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 9:30 hodin, uzávěr 20 minut před startem kategorie

Startovné

Kategorie dorostu a juniorů - 50 Kč
Kategorie dospělých - 80 Kč
Vysoké Mýto Hobby - 50 Kč
Žáci - 30 Kč
Pivní běh - 30 Kč

Popis tratě

Délka: 5 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tel. 606 609 501

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

acvysmyto@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.9.2016Královský běh Kujebinou218
21.9.2014Královský běh Kujebinou226
15.9.2013Královský běh Kujebinou250
16.9.2012Královský běh Kujebinou274
18.9.2011Královský běh Kujebinou190
19.9.2010Královský běh Kujebinou166
20.9.2009Královský běh Kujebinou192
21.9.2008Královský běh Kujebinou141
23.9.2007Královský běh Kujebinou122
17.9.2006Královský běh Kujebinou178
18.9.2005Královský běh Kujebinou136
19.9.2004Královský běh Kujebinou108
22.9.20021. ročník, Královský běh Kujebinou10

Statistika závodu Královský běh Kujebinou

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 2211

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kouřil Karel7212
Marek Jiří4311
Frydrychová Eliška0111
Kopecký Libor5610
Šimůnková Pavla7710
Kouřil Tomáš9310
Kopecký Jan9010
Doskočil Jan9710
Vondra Vojtěch9810
Šafář Jaroslav519
Smolák Petr949
Matyášová Jana659
Smoláková Alexandra989
Gregora Filip029
Kozáková Denisa799
Nechvíl Petr919
Bielčik Jindřich408
Brychta Jakub088
Borková Agáta028
Mlynář Vojtěch988
Zenkl Adam958
Zachař Jiří728
Keprtová Miloslava488
Boháč Bonifác018
Smoláková Valérie938
Razým Jan578
Řemínek Matěj867
Borek Petr707
Dudycha Jakub057
Stránská Adéla917
Krátká Anna697
Marholdová Aneta077
Smoláková Jiřina697
Razým Lukáš797
Šimůnek Jan037
Šimůnek Jan827
Borek Viktor047
Smoláková Dominika007
Stránská Michaela977
Boháč Pankrác067
Martincová Kristýna937
Spilko Zdeněk647
Nechvílová Miroslava607
Gregorová Monika007
Doskočilová Eliška007
Brádle Václav377
Ducháček Bedřich597
Jirásková Eva647
Pokorný Milan647
Gregorová Michaela046

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1119Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:16-
2C1420Duchoslav LukášDuch tým1100:00:20-
3C1621Kořínek JáchymAC Vysoké Mýto1100:00:21-
4C1722Topinka TobiášLanškroun1000:00:22-
5C1823Macek AntonínNábytek Jelen1100:00:23-
6C11024Dostál OndřejMŠ Lidická1100:00:24-
7C11225Blaha AntonínVysoké Mýto1100:00:25-
7C11226Novák MikulášMŠ Kamarádi Vysoké Mýto1100:00:25-
9C11727Kozel LukášPardubice1000:00:27-
10C11928Vítovský DobiášVysoké Mýto1100:00:28-
10C11929Novák KrištovBrteč1100:00:28-
12C12230Dudycha DanielZŠ Jiráskova1100:00:31-
13C12331Balcar PatrikVysoké Mýto1200:00:32-
14C12732Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:35-
15C12833Tomka PatrikMŠ Pod Smrkem Vysoké Mýto1200:00:38-
16C13034Dejdar VílémAC Vysoké Mýto1200:00:39-
17C13535Zapletal MichaelMikroelektronika1300:01:01-

Děvčata 5 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D121Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:17-
2D132Fenclová HanaPardubice1000:00:19-
3D143Kurková AnnaTisová1000:00:20-
4D184Mikysková EvaVysoké Mýto1100:00:23-
5D1105Kozlová JanaPardubice1000:00:24-
6D1126Dejdarová AnnaAC Vysoké Mýto1000:00:25-
6D1127Bartošová VeronikaDolní Újezd1100:00:25-
8D1168Franková EmmaTwins Letohrad1100:00:26-
9D1179Franková NelaTwins Letohrad1100:00:27-
10D12110Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:00:30-
11D12311Kurková AndreaTisová1300:00:32-
12D12512Teichmanová DanielaDuch tým1300:00:33-
13D12613Zástěrová NatálieMŠ Pod Smrkem1000:00:34-
14D12814Paulusová IngridVysoké Mýto1400:00:38-
15D13115Sobotková VeronikaVysoké Mýto1200:00:42-
16D13216Sobotková ZuzanaVysoké Mýto1200:00:45-
17D13317Čechalová DominikaČeská Třebová1300:00:52-
18D13418Duchoslavová TeaDuch tým1400:00:55-

Chlapci 6-7 let (trať 0,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2148Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:39-
2C2249Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:00:42-
3C2350Šafr VítZŠ Knířov0900:00:44-
4C2451Marhold DanielHorní Jelení0900:00:47-
5C2552Balcar DominikVysoké Mýto0900:00:49-
6C2653Uhlíř ViliamAC Vysoké Mýto0900:00:51-
6C2654Vojáček ProkopVysoké Mýto0900:00:51-
8C2855Tošovský JakubAC Vysoké Mýto0900:00:52-

Děvčata 6-7 let (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2136Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:43-
1D2137Šafářová KarolínaČeská Třebová0800:00:43-
3D2338Nimshausová HelenaZŠ Jiráskova0800:00:45-
3D2339Kořínková EmaAC Vysoké Mýto0800:00:45-
5D2542Dudychová MichaelaZŠ Jiráskova0800:00:46-
5D2541Štrupová EliškaVysoké Mýto0800:00:46-
5D2540Podzimková AlžbětaZŠ Knířov0800:00:46-
8D2843Kouřímová EmmaVysoké Mýto0900:00:48-
9D2944Csernyanszká VeronikaAC Vysoké Mýto0800:00:49-
10D21045Majerová EmaVysoké Mýto0800:00:50-
11D21146Dundová EmaSport-zone Hradec Králové0900:00:51-
12D21247Podzimková EliškaZŠ Knířov0800:00:52-

Nejmladší žáci I (trať 0,72 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1168Boháč PankrácAC Choceň0600:02:28111,06
2M1269Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:02:3799,57
3M1470Rozlivka AdamZŠ Jiráskova0600:02:4589,36
4M1571Bryška TomášATJ Svitavy0700:02:4688,09
5M1672Mlynář MarekVencl Tým Ústí n. Orlicí0700:02:4786,81
5M1673Kurka OndřejTisová0700:02:4786,81
7M11074Hrdina JakubTým Pohoda0600:02:5280,43
8M11275Bartoš KryštofFC SVRATKA BRNO0700:02:5675,32
9M11476Kurka FilipTisová0600:02:5872,77
10M11877Topinka AdamActivity Lanškroun0700:03:1649,79
11M12078Hejkrlík OndřejAC Vysoké Mýto0700:03:2538,30
12M12179Plocek MartinAC Vysoké Mýto0700:03:2735,74
13M12280Blaha VojtěchAC Vysoké Mýto0700:03:2933,19

Nejmladší žákyně I (trať 0,72 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1356Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:43104,79
2Z1657Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:02:47100,00
3Z1958Dostálová TerezaZŠ Jiráskova0700:02:5195,21
4Z11059Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:02:5294,01
5Z11360Rouhová NelaZŠ Javornická0700:02:5788,02
6Z11561Červená VeronikaDukla Polička0600:03:0282,04
7Z11663Paulusová NicoleAC Vysoké Mýto0700:03:0380,84
7Z11662Mikysková KateřinaAC Vysoké Mýto0600:03:0380,84
9Z11864Vojáčková NatálieVysoké Mýto0700:03:1665,27
10Z12365Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:03:3246,11
11Z12466Marholdová AnetaHorní Jelení0700:03:4234,13
12Z12567Hakelová Ester-0700:03:4530,54

Nejmladší žáci II (trať 0,98 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2188Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:03:22100,99
1M2189Spilko DanielAC Vysoké Mýto0400:03:22100,99
3M2390Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:2598,03
3M2391Flídr AdamAC Vysoké Mýto0500:03:2598,03
5M2592Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:2895,07
6M2793Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:3291,13
7M2994Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:3489,16
8M21195Dudycha JakubAC Vysoké Mýto0500:03:3786,21
9M21296Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:03:3984,24
10M21397Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:4281,28
11M21598Jeništa KrištofAC Vysoké Mýto0500:04:0261,58
12M21699Štrup TomášVysoké Mýto0500:04:0657,64

Nejmladší žákyně II (trať 0,98 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2581Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:28103,46
2Z2882Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:3398,74
3Z2983Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:3497,80
4Z21484Podzimková KláraAC Vysoké Mýto0500:03:4884,57
5Z21785Bartošová NatálieSK SPEED BRNO0500:04:1063,78
6Z21886Macková DenisaTisová0400:04:1460,00
7Z21987Dostálová BarboraZŠ Jiráskova0500:04:1757,17

Mladší žáci (trať 1,28 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31108Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:00109,52
2M32109Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:05:2295,56
3M33110Severa TomášAC Vysoké Mýto0200:05:2394,92
4M34111Boháč ServácAC Choceň0200:05:2792,38
5M38112Brzlínek LukášAC Vysoké Mýto0300:05:4183,49
6M314113Csernyanszky DenisAC Vysoké Mýto0300:05:5972,06
7M318114Frydrych BedřichAC Choceň0300:06:2555,56

Mladší žákyně (trať 1,28 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z35100Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:05:31105,10
2Z36101Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:05:4099,80
3Z311102Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:05:4895,09
4Z313103Bartošková KláraAC Vysoké Mýto0200:05:5889,21
5Z315104Štěpánková VeronikaAC Vysoké Mýto0200:06:0883,32
6Z316105Mlejnková PetraAC Vysoké Mýto0200:06:2076,25
7Z319106Kvapilová MichaelaAC Vysoké mýto0300:06:2672,72
8Z322107Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:06:5257,41

Starší žáci (trať 2,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41122Boháč BonifácAC Choceň0100:08:34110,10
2M42123Gregora JanActivity Lanškroun0000:08:51103,82
3M46124Hai HonzaActivity Lanškroun0100:09:3986,08

Starší žákyně (trať 1,28 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z46115Frydrychová EliškaAC Choceň0100:05:40101,94
2Z49116Doskočilová EliškaAC Vysoké Mýto0000:05:43100,19
3Z410117Derková MartinaActivity Lanškroun0100:05:4797,86
4Z412118Spilková AnetaAC Vysoké Mýto0100:05:5294,95
5Z416119Dostálová TerezaAC Vysoké Mýto0100:06:2078,64
6Z420120Výšková VanesaAC Vysoké Mýto0100:06:4066,99
6Z420121Hladíková LucieBučina0000:06:4066,99

Dorostenci (trať 2,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51131Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:08:56102,21
2M52132Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:01100,37
3M53133Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:09:0997,42
4M54134Kačerovský MichalVencl Tým Ústí n. Orlicí9800:09:3089,67
5M55135Křivohlávek JanAC Vysoké Mýto9900:14:183,00

Dorostenky (trať 2,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z53125Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:08:59106,81
2Z54126Kalousová TerezaVencl tým Ústí n.O.9800:09:2796,77
3Z55127Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:09:2896,42
4Z57128Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:09:5985,30
5Z58129Výšková NatálieAC Vysoké Mýto9800:10:3771,68
6Z59130Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:11:3849,82

Junioři 18-19 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ13161Pokorný DavidSpartak Rychnov nad Kněžnou9700:18:46105,86
2MJ22162Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:19:5494,14

Muži A 20-39 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1163Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:15:51104,52
2MA2164Zenkl AdamSSK Vítkovice9500:16:2098,56
3MA3165Hübl RadekRumsport Team8800:16:2896,92
4MA4166Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:5192,19
5MA6167Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:17:5978,21
6MA8168Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:18:1574,92
7MA10169Jor MartinActivity Lanškroun8700:18:3471,02
8MA11170Smolák PetrEcotex Vysoké Mýto9400:18:3770,40
9MA12171Buriánek Tomᚎižkovský Tygři8900:18:3969,99
10MA15172Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:18:5267,32
11MA16173Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:5965,88
12MA29174Sládek FrantišekEcotex Vysoké Mýto8300:21:1138,75
13MA32175Sejpka MartinVysoké Mýto9200:21:5230,32
14MA33176Blaha PetrEcotex Vysoké Mýto7800:22:0228,26
15MA36177Marhold LubošHorní Jelení7700:22:1824,97
16MA39178Holas DavidVysoké Mýto9500:22:4220,04
17MA41179Hakkel PavelAutoservis Mňuk7900:22:4419,63
18MA42180Škorpil JaromírMikroelektronika8200:22:5617,16
19MA46181Neuwtirth TomášMikroelektronika8700:23:2311,61
20MA50182Franko MartinNákup Letohrad8000:23:515,86
21MA53183Hrdina MichalTým Pohoda7900:24:004,01
22MA54184Steklík LubošAutoservis Mňuk7800:24:023,60
23MA57185Šlechta JakubVysoké Mýto8800:24:103,00
24MA58186Macák OndřejIveco Vysoké Mýto8700:24:383,00
25MA63187Němeček StanislavVT Data8500:25:553,00
26MA65188Zapletal MichalMikroelektronika Vysoké Mýto8200:25:593,00
27MA73189Steklík JanAutoservis Mňuk7800:26:553,00

Muži B 40-49 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5190Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:14107,57
2MB6191Hejl RadekKrálíky7200:17:5999,19
3MB9192Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:3193,24
4MB14193Moskva RomanPasivity Žamberk7500:18:4989,89
5MB20194Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:19:3681,14
6MB21195Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:19:3880,77
7MB24196Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:20:0376,12
8MB26197Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:20:1274,44
9MB31198Jirout BohumilGomango7300:21:4656,95
10MB34199Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7100:22:0852,85
11MB43200Kalousek JanHvězda Pardubice7100:23:0642,06
12MB44201Vítek BohuslavIveco Vysoké Mýto7500:23:1540,38
13MB48202Krejčí PavelIveco Vysoké Mýto7400:23:3337,03
14MB49203Plíhal TomášPardubice7500:23:3736,29
15MB55204Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:0630,89
16MB60205Prokopec DanielMikroelektronika Vysoké Mýto7000:24:5921,03
17MB68206Tměj ZdeněkIveco Vysoké Mýto7500:26:196,14
18MB72207Hladík PavelAutoservis Mňuk7400:26:473,00
19MB80208Mňuk RomanAutoservis Mňuk7200:28:233,00

Muži C 50-59 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC18209Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:07120,78
2MC28210Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:54104,06
3MC52211Kopecký LiborIveco (AC Vysoké Mýto)5600:23:5975,16
4MC55212Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:24:0674,06
5MC61213Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:25:3460,31
6MC83214Pokorný JanSpartak Rychnov nad Kněžnou6400:29:2424,37
7MC86215Vopařil KarelVT Data6500:30:3712,97
7MC86216Vopařil JosefVT Data6200:30:3712,97

Muži D 60-69 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD30217Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:28105,54
2MD35218Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:0999,35
3MD37219Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:22:3795,12
4MD47220Ráb PavelČeská Třebová5200:23:2987,27
5MD62221Vilhelm VáclavSokol Řetová5100:25:4067,49
6MD74222Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:27:3550,13

Muži E 70 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME66223Leszkow PetrMK Hlinsko4400:26:06110,11
2ME77224Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:28:0296,04
3ME79225Bielčik JindřichLichkov4000:28:2093,86
4ME84226Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:29:3784,52
5ME91227Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:32:0466,69
6ME93228Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:54:553,00

Ženy A 18-34 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA19136Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:12131,37
2ZA25137Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:20:06100,00
3ZA39138Trnková DenisaVysoké Mýto9400:22:42100,63
4ZA69139Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:26:2567,99
5ZA78140Dušková AlenaMikroelektronika8800:28:1851,45

Ženy B 35-44 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB17141Fenclová MartaAC Pardubice7600:19:06116,10
2ZB22142Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:19:54108,40
3ZB45143Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:23:1975,50
4ZB51144Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:5669,56
5ZB59145Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:24:5859,61
6ZB64146Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:25:5750,15
7ZB75147Frydrychová RadkaAC Choceň7400:27:5531,21
8ZB80148Němečková ZuzanaVysoké Mýto8000:28:2326,72
9ZB85149Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:29:5212,44
10ZB88150Severová KarolínaMikroelektronika Vysoké Mýto7400:31:143,00

Ženy C 45-54 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC27151Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:50120,57
2ZC38152Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:40104,78
3ZC67153Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:26:1074,64
4ZC70154Jirásková EvaLanškroun6400:26:3371,34
5ZC71155Smoláková JiřinaEcotex Vysoké Mýto6900:26:4469,76
6ZC76156Hellerová HanaHradec Králové6100:27:5659,43
7ZC82157Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:28:4053,11

Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD89158Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:22107,99
2ZD90159Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:32:03103,81
3ZD92160Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:34:3688,20

Muži HOBBY (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MH1229Zachař JiříSruby7200:12:29-
2MH2230Svoboda JiříVysoké Mýto9800:12:41-
3MH3231Boháč BonifácAC Choceň0100:12:42-
4MH4232Slavík RadekAC Vinice6600:13:00-
5MH5233Boháč PankrácAC Choceň0600:13:18-
6MH6234Mikulecký VojtěchTisová9600:13:25-
7MH7235Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:13:35-
8MH8236Šilar JakubVysoké Mýto8700:13:57-
9MH10237Spilko DanielAC Vysoké Mýto0400:15:10-
10MH11238Kurka ZdeněkFTC Vysoké Mýto8000:15:18-
11MH12239Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:15:30-
12MH14240Pokorný MilanSK Vraclav6400:15:45-
13MH15241Šafr JiříVysoké Mýto7700:15:46-
14MH16242Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:15:58-
15MH21243Němec AlešFTC Vysoké Mýto8000:16:51-
16MH26244Baier ViktorVysoké Mýto7600:18:37-

Ženy HOBBY (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZH9245Rolečková EvaVysoké Mýto7100:14:39-
2ZH13246Víšková NatálieAC Vysoké Mýto9800:15:39-
3ZH16247Spilková AnetaVysoké Mýto0100:15:58-
4ZH18248Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:16:06-
5ZH19249Kurková RadkaTisová7800:16:16-
6ZH20250Kučerová LenkaAC Pardubice9500:16:48-
7ZH22251Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:17:04-
8ZH23252Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:18:23-
9ZH24253Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:18:27-
10ZH25254Kurková MonikaTisová8000:18:34-
11ZH27255Marholdová MichaelaHorní Jelení7700:21:29-

Trať 0,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1119Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:16-
1D121Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:17-
2D132Fenclová HanaPardubice1000:00:19-
3D143Kurková AnnaTisová1000:00:20-
2C1420Duchoslav LukášDuch tým1100:00:20-
3C1621Kořínek JáchymAC Vysoké Mýto1100:00:21-
4C1722Topinka TobiášLanškroun1000:00:22-
4D184Mikysková EvaVysoké Mýto1100:00:23-
5C1823Macek AntonínNábytek Jelen1100:00:23-
5D1105Kozlová JanaPardubice1000:00:24-
6C11024Dostál OndřejMŠ Lidická1100:00:24-
7C11225Blaha AntonínVysoké Mýto1100:00:25-
6D1127Bartošová VeronikaDolní Újezd1100:00:25-
6D1126Dejdarová AnnaAC Vysoké Mýto1000:00:25-
7C11226Novák MikulášMŠ Kamarádi Vysoké Mýto1100:00:25-
8D1168Franková EmmaTwins Letohrad1100:00:26-
9C11727Kozel LukášPardubice1000:00:27-
9D1179Franková NelaTwins Letohrad1100:00:27-
10C11929Novák KrištovBrteč1100:00:28-
10C11928Vítovský DobiášVysoké Mýto1100:00:28-
10D12110Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:00:30-
12C12230Dudycha DanielZŠ Jiráskova1100:00:31-
13C12331Balcar PatrikVysoké Mýto1200:00:32-
11D12311Kurková AndreaTisová1300:00:32-
12D12512Teichmanová DanielaDuch tým1300:00:33-
13D12613Zástěrová NatálieMŠ Pod Smrkem1000:00:34-
14C12732Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:35-
15C12833Tomka PatrikMŠ Pod Smrkem Vysoké Mýto1200:00:38-
14D12814Paulusová IngridVysoké Mýto1400:00:38-
16C13034Dejdar VílémAC Vysoké Mýto1200:00:39-
15D13115Sobotková VeronikaVysoké Mýto1200:00:42-
16D13216Sobotková ZuzanaVysoké Mýto1200:00:45-
17D13317Čechalová DominikaČeská Třebová1300:00:52-
18D13418Duchoslavová TeaDuch tým1400:00:55-
17C13535Zapletal MichaelMikroelektronika1300:01:01-

Trať 0,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2136Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:43-
1D2137Šafářová KarolínaČeská Třebová0800:00:43-
3D2338Nimshausová HelenaZŠ Jiráskova0800:00:45-
3D2339Kořínková EmaAC Vysoké Mýto0800:00:45-
5D2542Dudychová MichaelaZŠ Jiráskova0800:00:46-
5D2541Štrupová EliškaVysoké Mýto0800:00:46-
5D2540Podzimková AlžbětaZŠ Knířov0800:00:46-
8D2843Kouřímová EmmaVysoké Mýto0900:00:48-
9D2944Csernyanszká VeronikaAC Vysoké Mýto0800:00:49-
10D21045Majerová EmaVysoké Mýto0800:00:50-
11D21146Dundová EmaSport-zone Hradec Králové0900:00:51-
12D21247Podzimková EliškaZŠ Knířov0800:00:52-

Trať 0,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2148Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:39-
2C2249Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:00:42-
3C2350Šafr VítZŠ Knířov0900:00:44-
4C2451Marhold DanielHorní Jelení0900:00:47-
5C2552Balcar DominikVysoké Mýto0900:00:49-
6C2653Uhlíř ViliamAC Vysoké Mýto0900:00:51-
6C2654Vojáček ProkopVysoké Mýto0900:00:51-
8C2855Tošovský JakubAC Vysoké Mýto0900:00:52-

Trať 0,72 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1168Boháč PankrácAC Choceň0600:02:28111,06
2M1269Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:02:3799,57
1Z1356Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:43104,79
3M1470Rozlivka AdamZŠ Jiráskova0600:02:4589,36
4M1571Bryška TomášATJ Svitavy0700:02:4688,09
5M1673Kurka OndřejTisová0700:02:4786,81
5M1672Mlynář MarekVencl Tým Ústí n. Orlicí0700:02:4786,81
2Z1657Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:02:47100,00
3Z1958Dostálová TerezaZŠ Jiráskova0700:02:5195,21
7M11074Hrdina JakubTým Pohoda0600:02:5280,43
4Z11059Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:02:5294,01
8M11275Bartoš KryštofFC SVRATKA BRNO0700:02:5675,32
5Z11360Rouhová NelaZŠ Javornická0700:02:5788,02
9M11476Kurka FilipTisová0600:02:5872,77
6Z11561Červená VeronikaDukla Polička0600:03:0282,04
7Z11663Paulusová NicoleAC Vysoké Mýto0700:03:0380,84
7Z11662Mikysková KateřinaAC Vysoké Mýto0600:03:0380,84
9Z11864Vojáčková NatálieVysoké Mýto0700:03:1665,27
10M11877Topinka AdamActivity Lanškroun0700:03:1649,79
11M12078Hejkrlík OndřejAC Vysoké Mýto0700:03:2538,30
12M12179Plocek MartinAC Vysoké Mýto0700:03:2735,74
13M12280Blaha VojtěchAC Vysoké Mýto0700:03:2933,19
10Z12365Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:03:3246,11
11Z12466Marholdová AnetaHorní Jelení0700:03:4234,13
12Z12567Hakelová Ester-0700:03:4530,54

Trať 0,98 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2189Spilko DanielAC Vysoké Mýto0400:03:22100,99
1M2188Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:03:22100,99
3M2390Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:2598,03
3M2391Flídr AdamAC Vysoké Mýto0500:03:2598,03
5M2592Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:2895,07
1Z2581Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:28103,46
6M2793Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:3291,13
2Z2882Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:3398,74
3Z2983Moskvová AgátaKB Letohrad0500:03:3497,80
7M2994Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:3489,16
8M21195Dudycha JakubAC Vysoké Mýto0500:03:3786,21
9M21296Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:03:3984,24
10M21397Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:4281,28
4Z21484Podzimková KláraAC Vysoké Mýto0500:03:4884,57
11M21598Jeništa KrištofAC Vysoké Mýto0500:04:0261,58
12M21699Štrup TomášVysoké Mýto0500:04:0657,64
5Z21785Bartošová NatálieSK SPEED BRNO0500:04:1063,78
6Z21886Macková DenisaTisová0400:04:1460,00
7Z21987Dostálová BarboraZŠ Jiráskova0500:04:1757,17

Trať 1,28 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31108Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:00109,52
2M32109Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:05:2295,56
3M33110Severa TomášAC Vysoké Mýto0200:05:2394,92
4M34111Boháč ServácAC Choceň0200:05:2792,38
1Z35100Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:05:31105,10
1Z46115Frydrychová EliškaAC Choceň0100:05:40101,94
2Z36101Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:05:4099,80
5M38112Brzlínek LukášAC Vysoké Mýto0300:05:4183,49
2Z49116Doskočilová EliškaAC Vysoké Mýto0000:05:43100,19
3Z410117Derková MartinaActivity Lanškroun0100:05:4797,86
3Z311102Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:05:4895,09
4Z412118Spilková AnetaAC Vysoké Mýto0100:05:5294,95
4Z313103Bartošková KláraAC Vysoké Mýto0200:05:5889,21
6M314113Csernyanszky DenisAC Vysoké Mýto0300:05:5972,06
5Z315104Štěpánková VeronikaAC Vysoké Mýto0200:06:0883,32
5Z416119Dostálová TerezaAC Vysoké Mýto0100:06:2078,64
6Z316105Mlejnková PetraAC Vysoké Mýto0200:06:2076,25
7M318114Frydrych BedřichAC Choceň0300:06:2555,56
7Z319106Kvapilová MichaelaAC Vysoké mýto0300:06:2672,72
6Z420120Výšková VanesaAC Vysoké Mýto0100:06:4066,99
6Z420121Hladíková LucieBučina0000:06:4066,99
8Z322107Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:06:5257,41

Trať 2,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41122Boháč BonifácAC Choceň0100:08:34110,10
2M42123Gregora JanActivity Lanškroun0000:08:51103,82
1Z53125Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:08:59106,81
2Z54126Kalousová TerezaVencl tým Ústí n.O.9800:09:2796,77
3Z55127Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:09:2896,42
3M46124Hai HonzaActivity Lanškroun0100:09:3986,08
4Z57128Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:09:5985,30
5Z58129Výšková NatálieAC Vysoké Mýto9800:10:3771,68
6Z59130Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:11:3849,82

Trať 2,7 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51131Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:08:56102,21
2M52132Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:01100,37
3M53133Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:09:0997,42
4M54134Kačerovský MichalVencl Tým Ústí n. Orlicí9800:09:3089,67
5M55135Křivohlávek JanAC Vysoké Mýto9900:14:183,00

Trať 3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MH1229Zachař JiříSruby7200:12:29-
2MH2230Svoboda JiříVysoké Mýto9800:12:41-
3MH3231Boháč BonifácAC Choceň0100:12:42-
4MH4232Slavík RadekAC Vinice6600:13:00-
5MH5233Boháč PankrácAC Choceň0600:13:18-
6MH6234Mikulecký VojtěchTisová9600:13:25-
7MH7235Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:13:35-
8MH8236Šilar JakubVysoké Mýto8700:13:57-
1ZH9245Rolečková EvaVysoké Mýto7100:14:39-
9MH10237Spilko DanielAC Vysoké Mýto0400:15:10-
10MH11238Kurka ZdeněkFTC Vysoké Mýto8000:15:18-
11MH12239Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:15:30-
2ZH13246Víšková NatálieAC Vysoké Mýto9800:15:39-
12MH14240Pokorný MilanSK Vraclav6400:15:45-
13MH15241Šafr JiříVysoké Mýto7700:15:46-
3ZH16247Spilková AnetaVysoké Mýto0100:15:58-
14MH16242Zamastil AlexAC Vysoké Mýto0200:15:58-
4ZH18248Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:16:06-
5ZH19249Kurková RadkaTisová7800:16:16-
6ZH20250Kučerová LenkaAC Pardubice9500:16:48-
15MH21243Němec AlešFTC Vysoké Mýto8000:16:51-
7ZH22251Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:17:04-
8ZH23252Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:18:23-
9ZH24253Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:18:27-
10ZH25254Kurková MonikaTisová8000:18:34-
16MH26244Baier ViktorVysoké Mýto7600:18:37-
11ZH27255Marholdová MichaelaHorní Jelení7700:21:29-

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1163Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:15:51104,52
2MA2164Zenkl AdamSSK Vítkovice9500:16:2098,56
3MA3165Hübl RadekRumsport Team8800:16:2896,92
4MA4166Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:5192,19
1MB5190Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:14107,57
5MA6167Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:17:5978,21
2MB6191Hejl RadekKrálíky7200:17:5999,19
6MA8168Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:18:1574,92
3MB9192Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:3193,24
7MA10169Jor MartinActivity Lanškroun8700:18:3471,02
8MA11170Smolák PetrEcotex Vysoké Mýto9400:18:3770,40
9MA12171Buriánek Tomᚎižkovský Tygři8900:18:3969,99
1MJ13161Pokorný DavidSpartak Rychnov nad Kněžnou9700:18:46105,86
4MB14193Moskva RomanPasivity Žamberk7500:18:4989,89
10MA15172Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:18:5267,32
11MA16173Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:5965,88
1ZB17141Fenclová MartaAC Pardubice7600:19:06116,10
1MC18209Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:07120,78
1ZA19136Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:12131,37
5MB20194Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:19:3681,14
6MB21195Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:19:3880,77
2MJ22162Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:19:5494,14
2ZB22142Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:19:54108,40
7MB24196Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:20:0376,12
2ZA25137Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:20:06100,00
8MB26197Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:20:1274,44
1ZC27151Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:50120,57
2MC28210Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:54104,06
12MA29174Sládek FrantišekEcotex Vysoké Mýto8300:21:1138,75
1MD30217Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:28105,54
9MB31198Jirout BohumilGomango7300:21:4656,95
13MA32175Sejpka MartinVysoké Mýto9200:21:5230,32
14MA33176Blaha PetrEcotex Vysoké Mýto7800:22:0228,26
10MB34199Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7100:22:0852,85
2MD35218Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:0999,35
15MA36177Marhold LubošHorní Jelení7700:22:1824,97
3MD37219Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:22:3795,12
2ZC38152Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:40104,78
3ZA39138Trnková DenisaVysoké Mýto9400:22:42100,63
16MA39178Holas DavidVysoké Mýto9500:22:4220,04
17MA41179Hakkel PavelAutoservis Mňuk7900:22:4419,63
18MA42180Škorpil JaromírMikroelektronika8200:22:5617,16
11MB43200Kalousek JanHvězda Pardubice7100:23:0642,06
12MB44201Vítek BohuslavIveco Vysoké Mýto7500:23:1540,38
3ZB45143Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:23:1975,50
19MA46181Neuwtirth TomášMikroelektronika8700:23:2311,61
4MD47220Ráb PavelČeská Třebová5200:23:2987,27
13MB48202Krejčí PavelIveco Vysoké Mýto7400:23:3337,03
14MB49203Plíhal TomášPardubice7500:23:3736,29
20MA50182Franko MartinNákup Letohrad8000:23:515,86
4ZB51144Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:5669,56
3MC52211Kopecký LiborIveco (AC Vysoké Mýto)5600:23:5975,16
21MA53183Hrdina MichalTým Pohoda7900:24:004,01
22MA54184Steklík LubošAutoservis Mňuk7800:24:023,60
15MB55204Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:0630,89
4MC55212Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:24:0674,06
23MA57185Šlechta JakubVysoké Mýto8800:24:103,00
24MA58186Macák OndřejIveco Vysoké Mýto8700:24:383,00
5ZB59145Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:24:5859,61
16MB60205Prokopec DanielMikroelektronika Vysoké Mýto7000:24:5921,03
5MC61213Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:25:3460,31
5MD62221Vilhelm VáclavSokol Řetová5100:25:4067,49
25MA63187Němeček StanislavVT Data8500:25:553,00
6ZB64146Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:25:5750,15
26MA65188Zapletal MichalMikroelektronika Vysoké Mýto8200:25:593,00
1ME66223Leszkow PetrMK Hlinsko4400:26:06110,11
3ZC67153Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:26:1074,64
17MB68206Tměj ZdeněkIveco Vysoké Mýto7500:26:196,14
4ZA69139Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:26:2567,99
4ZC70154Jirásková EvaLanškroun6400:26:3371,34
5ZC71155Smoláková JiřinaEcotex Vysoké Mýto6900:26:4469,76
18MB72207Hladík PavelAutoservis Mňuk7400:26:473,00
27MA73189Steklík JanAutoservis Mňuk7800:26:553,00
6MD74222Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:27:3550,13
7ZB75147Frydrychová RadkaAC Choceň7400:27:5531,21
6ZC76156Hellerová HanaHradec Králové6100:27:5659,43
2ME77224Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:28:0296,04
5ZA78140Dušková AlenaMikroelektronika8800:28:1851,45
3ME79225Bielčik JindřichLichkov4000:28:2093,86
8ZB80148Němečková ZuzanaVysoké Mýto8000:28:2326,72
19MB80208Mňuk RomanAutoservis Mňuk7200:28:233,00
7ZC82157Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:28:4053,11
6MC83214Pokorný JanSpartak Rychnov nad Kněžnou6400:29:2424,37
4ME84226Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:29:3784,52
9ZB85149Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:29:5212,44
7MC86216Vopařil JosefVT Data6200:30:3712,97
7MC86215Vopařil KarelVT Data6500:30:3712,97
10ZB88150Severová KarolínaMikroelektronika Vysoké Mýto7400:31:143,00
1ZD89158Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:22107,99
2ZD90159Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:32:03103,81
5ME91227Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:32:0466,69
3ZD92160Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:34:3688,20
6ME93228Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:54:553,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1163Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:15:51104,52
2MA2164Zenkl AdamSSK Vítkovice9500:16:2098,56
3MA3165Hübl RadekRumsport Team8800:16:2896,92
4MA4166Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:5192,19
5MB5190Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:1487,46
6MA6167Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:17:5978,21
6MB6191Hejl RadekKrálíky7200:17:5978,21
8MA8168Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:18:1574,92
9MB9192Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:3171,63
10MA10169Jor MartinActivity Lanškroun8700:18:3471,02
11MA11170Smolák PetrEcotex Vysoké Mýto9400:18:3770,40
12MA12171Buriánek Tomᚎižkovský Tygři8900:18:3969,99
13MJ13161Pokorný DavidSpartak Rychnov nad Kněžnou9700:18:4668,55
14MB14193Moskva RomanPasivity Žamberk7500:18:4967,93
15MA15172Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:18:5267,32
16MA16173Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:5965,88
17MC18209Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:0764,23
18MB20194Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:19:3658,27
19MB21195Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:19:3857,86
20MJ22162Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:19:5454,57
21MB24196Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:20:0352,72
22MB26197Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:20:1250,87
23MC28210Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:5442,24
24MA29174Sládek FrantišekEcotex Vysoké Mýto8300:21:1138,75
25MD30217Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:2835,25
26MB31198Jirout BohumilGomango7300:21:4631,55
27MA32175Sejpka MartinVysoké Mýto9200:21:5230,32
28MA33176Blaha PetrEcotex Vysoké Mýto7800:22:0228,26
29MB34199Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7100:22:0827,03
30MD35218Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:0926,82
31MA36177Marhold LubošHorní Jelení7700:22:1824,97
32MD37219Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:22:3721,07
33MA39178Holas DavidVysoké Mýto9500:22:4220,04
34MA41179Hakkel PavelAutoservis Mňuk7900:22:4419,63
35MA42180Škorpil JaromírMikroelektronika8200:22:5617,16
36MB43200Kalousek JanHvězda Pardubice7100:23:0615,11
37MB44201Vítek BohuslavIveco Vysoké Mýto7500:23:1513,26
38MA46181Neuwtirth TomášMikroelektronika8700:23:2311,61
39MD47220Ráb PavelČeská Třebová5200:23:2910,38
40MB48202Krejčí PavelIveco Vysoké Mýto7400:23:339,56
41MB49203Plíhal TomášPardubice7500:23:378,74
42MA50182Franko MartinNákup Letohrad8000:23:515,86
43MC52211Kopecký LiborIveco (AC Vysoké Mýto)5600:23:594,21
44MA53183Hrdina MichalTým Pohoda7900:24:004,01
45MA54184Steklík LubošAutoservis Mňuk7800:24:023,60
46MB55204Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:063,00
46MC55212Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:24:063,00
48MA57185Šlechta JakubVysoké Mýto8800:24:103,00
49MA58186Macák OndřejIveco Vysoké Mýto8700:24:383,00
50MB60205Prokopec DanielMikroelektronika Vysoké Mýto7000:24:593,00
51MC61213Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:25:343,00
52MD62221Vilhelm VáclavSokol Řetová5100:25:403,00
53MA63187Němeček StanislavVT Data8500:25:553,00
54MA65188Zapletal MichalMikroelektronika Vysoké Mýto8200:25:593,00
55ME66223Leszkow PetrMK Hlinsko4400:26:063,00
56MB68206Tměj ZdeněkIveco Vysoké Mýto7500:26:193,00
57MB72207Hladík PavelAutoservis Mňuk7400:26:473,00
58MA73189Steklík JanAutoservis Mňuk7800:26:553,00
59MD74222Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:27:353,00
60ME77224Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:28:023,00
61ME79225Bielčik JindřichLichkov4000:28:203,00
62MB80208Mňuk RomanAutoservis Mňuk7200:28:233,00
63MC83214Pokorný JanSpartak Rychnov nad Kněžnou6400:29:243,00
64ME84226Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:29:373,00
65MC86215Vopařil KarelVT Data6500:30:373,00
65MC86216Vopařil JosefVT Data6200:30:373,00
67ME91227Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:32:043,00
68ME93228Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:54:553,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB17141Fenclová MartaAC Pardubice7600:19:06103,09
2ZA19136Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:12102,06
3ZB22142Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:19:5494,85
4ZA25137Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:20:0692,78
5ZC27151Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:5085,22
6ZC38152Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:4066,32
7ZA39138Trnková DenisaVysoké Mýto9400:22:4265,98
8ZB45143Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:23:1959,62
9ZB51144Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:5653,26
10ZB59145Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:24:5842,61
11ZB64146Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:25:5732,47
12ZC67153Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:26:1030,24
13ZA69139Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:26:2527,66
14ZC70154Jirásková EvaLanškroun6400:26:3326,29
15ZC71155Smoláková JiřinaEcotex Vysoké Mýto6900:26:4424,40
16ZB75147Frydrychová RadkaAC Choceň7400:27:5512,20
17ZC76156Hellerová HanaHradec Králové6100:27:5612,03
18ZA78140Dušková AlenaMikroelektronika8800:28:188,25
19ZB80148Němečková ZuzanaVysoké Mýto8000:28:237,39
20ZC82157Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:28:404,47
21ZB85149Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:29:523,00
22ZB88150Severová KarolínaMikroelektronika Vysoké Mýto7400:31:143,00
23ZD89158Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:223,00
24ZD90159Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:32:033,00
25ZD92160Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:34:363,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Ahoj, ve výsledcích úplně chybí Hanka Homolková, r.96, doběhla celkově 4.
adel.stranska
Zdravím, a co lidovka na 3km, nevidím žádné výsledky, chudáci hobby běžci..., to jim nebyl měřen čas?
virgitt
Ahoj, ve výsledcích mám přesně o 1 minutu lepší čas než jsem zaběhl (místo 22:18 má být 23:18) - upozorňoval jsem na to pořadatele už po závodě a skutečně se jednalo o přepis od časomíry do počítače. Jinak jako obvykle povedený závod v krásném prostředí s výbornou organizací a atmosférou. Díky. Luboš Marhold
lubos.marhold
Pridana Hana Homolkova a kategorie HOBBY.
team
A co výsledky firemních týmů? Kolik jich vlastně bylo?
a

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód