hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Cross po lyžařských tratích

26.9.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cross po lyžařských tratích
  • datum konání: 26.9.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI KLUB Česká Třebová, z.s.

Sociální sítě

Místo konání

areál SKI Hory Česká Třebová, GPS: 49°53´42.666“ N, 16°25´14.553“ E
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

v prostoru startu od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

dospělí 50 Kč
žactvo, dorost a rodinný běh 30 Kč

Popis tratě

běží se po lyžařských tratích
trať 4 km tvoří dva okruhy o délce 3 a 1 km
trať 6 km tvoří 2 okruhy o délce 3 km
trať 9 km tvoří 3 okruhy o délce 3 km
rodinné štafety se běží na okruhu 150 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Zapletal
tel.: 602 141 946

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

jiri.zapletal@czloko.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.9.2017Cross po lyžařských tratích-
24.9.2016Cross po lyžařských tratích235
27.9.2014Cross po lyžařských tratích290
28.9.2013Cross po lyžařských tratích251
22.9.2012Cross po lyžařských tratích178
24.9.2011Cross po lyžařských tratích224
25.9.2010Cross po lyžařských tratích266
26.9.2009Cross po lyžařských tratích170
27.9.2008Cross po lyžařských tratích169
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231
24.9.2005Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188
25.9.2004Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry237
27.9.2003Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník205
6.10.20023. ročník, Kros po lyžařských tratích267
29.9.2001Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory277
24.9.2000Cross po lyžařských tratích276

Statistika závodu Cross po lyžařských tratích

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 3660

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4615
Šafář Jaroslav5115
Vacek Martin6915
Šimůnek Jan8213
Smoláková Alexandra9813
Smoláková Valérie9312
Marek Jiří4312
Jirásková Eva6412
Smolák Petr9412
Gregora Filip0211
Stránská Michaela9711
Smoláková Dominika0011
Bielčik Jindřich4011
Keprtová Miloslava4810
Smoláková Jiřina6910
Stránský Aleš6010
Černá Kristýna9310
Klaclová Šárka9310
Stránská Adéla9110
Šimůnková Pavla7710
Šimůnek Jan4910
Mlynář Vojtěch989
Červ Miloslav509
Šebek Michal849
Dušková Lenka809
Gregorová Michaela049
Buriánek Tomáš899
Čáp Bohuslav519
Hofmanová Veronika789
Čerenkova Petra999
Šimůnek Jan039
Pavel Jan959
Sontáková Lenka918
Borková Agáta028
Vytlačilová Lenka848
Smolák Bedřich038
Vondra Vojtěch988
Dudková Kateřina888
Borek Viktor048
Kebrle Milan758
Hronek Jaroslav918
Nechvíl Petr918
Horáček Michal758
Šimůnková Zdena587
Matyášová Jana657
Krunčík Pavel857
Marek Dalimil607
Preislerová Agáta Nela097
Mikyska Tomáš007
Dobšíček Pavel807

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní chlapci r. 2010 a mladší (trať 0,15 km - louka)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C12116Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:45-
2C15124Škrabánek DominikČeská Třebová1000:00:49-
3C1686Mikula DaliborTJ Spartak Letohrad1000:00:50-
4C112102Horák DavidOrel Silůvky1000:01:03-
5C1132Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:01:04-
6C114176Dostálek Šimon JosefSlunce1000:01:07-
7C11793Bříz Jiří-1200:01:18-
8C118109Paus JiříOrel Hranice1200:01:20-
9C119191Hladký MikulášOrel Židenice1200:01:21-
10C120203Minařík KarelHorní Jelení1200:01:39-
11C124213Petráž Jiří-1400:03:21-

Předškolní děvčata r. 2010 a mladší (trať 0,15 km - louka)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1132Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:00:43-
2D13189Hladká LeontýnaOrel Židenice1000:00:46-
3D14164Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:47-
4D17194Vacková Tereza-1000:00:51-
5D18101Pirklová TerezaOrel Česká Třebová1000:00:57-
6D19110Pausová TerezaOrel Hranice1000:00:58-
7D110153Němcová NatálieLitomyšl1100:00:59-
8D111205Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:03-
9D115132Halasová AnežkaOrel Drnovice u Vyškova1100:01:13-
10D116178Vychronová KristýnaOrel Vyškov1200:01:14-
11D121100Pirklová AnetaOrel Česká Třebová1200:01:46-
12D122206Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:03:02-
13D123192Dufková MarieISCAREX Česká Třebová1300:03:10-

Minižáci r. 08-09 (trať 0,5 km - modrá)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21103Horák TomášOrel Sylůvky0800:02:36-
2C23123Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:02:40-
3C25186Šenkýř DominikOrel Silůvky0800:02:41-
4C21183Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:02:51-
5C216163Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:03-
6C217188Hladký TadeášOrel Židenice0800:03:05-
7C22684Křivka AdamTJ Spartak Letohard0800:03:13-
8C2274Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:03:13-
9C2327Pavlík MatějHorní Jelení0900:03:18-
10C234171Třasák ŠtěpánISCAREX Junior team ČT0800:03:20-
11C235196Marhold DanielHorní Jelení0900:03:24-
12C23787Adamec FilipTJ Spartak Letohard0800:03:27-
13C2405Minařík RichardHorní Jelení0900:03:32-
14C243141Vítek JanSK Žamberk0900:03:37-
15C2446Fojt LukášOrel Brno-Obřany0900:03:40-
16C245180Dostál Tomáš-0900:03:46-

Minižákyně r. 08-09 (trať 0,5 km - modrá)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D218130Trojancová MonikaOrel Vyškov0800:03:06-
2D22191Štruncová EllaSpartak Letohrad0800:03:10-
3D22340Barnetová ŽofieTJ Spartak Letohard0800:03:11-
4D2241Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:03:12-
5D225107Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:03:12-
6D22990Grossmannová LucieSpartak Letohrad0800:03:15-
7D231125Šafářová KarolínaSKI Klub Česká Třebová0800:03:17-
8D23389Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:03:20-
9D23892Třísková Erika-0900:03:27-
10D23939Faltusová EmaTJ Spartak Letohard0800:03:28-
11D24724Tichá ZdislavaOrel Brno-Obřany0900:03:48-

Nejmladší žáci r. 06-07 (trať 0,8 km - červená)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M14120Boháč PankrácAC Choceň0600:03:05106,13
2M15117Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:10100,44
3M1885Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:03:1793,44
4M111119Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:03:2188,50
5M113177Vychron FilipOrel Vyškov0700:03:2584,82
6M11488Kačena MatějTJ Spartak Letohrad0700:03:2684,06
7M116183Mlynář MarekOREL Dolní Dobrouč0700:03:2783,09
8M11833Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:03:2782,15
9M11957Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad0600:03:3178,53
10M12059Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:03:3376,13
11M12653Hrdina ŠimonSpartak Letohrad0600:03:4464,43
12M127152Němec JakubLitomyšl0700:03:4563,21
13M12955Kulhavý TadeášTJ Spartak Letohrad0600:03:5355,68
14M13323Tichý AdamOrel Brno-Obřany0600:04:0345,20
15M134166Kuchař AdamOrel Domanín0700:04:0543,09
16M13552Doleček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad0600:04:0642,07
17M136144Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:04:0938,60
18M13735Krejčí OndřejTJ Spartak Letohard0700:04:1532,16
19M139129Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:04:1729,59
20M1408Fojt VojtěchOrel Brno-Obřany0700:04:443,00
21M14134Kunt MartinSpartak OEZ Letohrad0700:05:093,00
-M1-168Topinka AdamActivity Lanškroun07DNF-

Nejmladší žákyně r. 06-07 (trať 0,5 km - modrá)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z12197Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:36104,14
2Z14136Tomanová StelaOrel Vyškov0700:02:4098,58
3Z16172Borková JohankaZAPPA Česká Třebová0700:02:4197,27
4Z1754Kožnarová JulieSpartak Letohrad0600:02:4987,24
5Z1851Bergmanová KateřinaTJ Spartak Letohrad0600:02:5086,74
6Z19104Horáková NikolaOrel Sylůvky0600:02:5086,13
7Z11037Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:02:5185,24
8Z112207Červená VeronikaDukla Polička0600:02:5283,57
9Z11358Semirádová PavlaTJ Spartak Letohard0600:02:5579,83
10Z11456Lánová TerezaSpartak Letohrad0600:02:5777,70
11Z115108Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:02:5876,05
12Z119198Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:03:0765,34
13Z12038Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:03:0764,39
14Z12236Vacková KristýnaSpartak Letohrad0700:03:1160,18
15Z128167Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:03:1456,16
16Z130143Vítková AdélaTJ Spartak Letohrad0700:03:1653,13
17Z13650Vrbová KristýnaTJ Spartak Letohard0700:03:2739,58
18Z14119Pavlíková KláraHorní Jelení0700:03:3331,66
19Z142195Marholdová AnetaHorní Jelení0700:03:3529,74
20Z14621Minaříková KristýnaHorní Jelení0700:03:4812,95
21Z148147Zachařová MarieOrel Vysoké Mýto0700:04:343,00

Mladší žáci r. 04-05 (trať 1 km - hnědá)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M223Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:03:58104,83
2M25114Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:04:04100,20
3M2894Kamarád VítSK Svratka0500:04:1094,97
4M29201Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:1392,48
5M211150Hanulík VáclavOrel Vyškov0500:04:1690,45
6M212169Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:1888,85
7M213202Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:2385,03
8M21478Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:04:2583,10
9M215159Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:2682,12
10M216187Hrouzek ZdeněkOrel Silůvky0400:04:2880,82
11M217112Koudelka PetrOrel Žatčany0500:04:3178,10
12M219157Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:04:3674,25
13M22080Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:04:3773,23
14M22331Kunt StanislavOB Žamberk0400:04:4665,48
15M22446Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:04:4864,50
16M22549Vencl JiříTJ Spartak Letohrad0500:04:5657,51
17M226106Andrle DavidOrel Česká Třebová0500:04:5757,12

Mladší žákyně r. 04-05 (trať 0,8 km - červená)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21158Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:56103,90
2Z22118Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:5999,76
3Z239Pijáková TerezaOrel Brno-Obřany0400:03:0296,34
4Z2610Svobodová BarboraOrel Brno-Obřany0400:03:1285,88
5Z2777Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:03:1681,30
6Z29126Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:2076,28
7Z21079Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:03:2175,78
8Z21243Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad0500:03:2472,16
9Z21545Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:03:2669,39
10Z21795Sádovská AnežkaSK Svratka0400:03:2768,95
11Z22144Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:03:3460,78
12Z222165Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:03:3460,40
13Z22342Halberštátová SáraTJ Spartak OEZ Letohrad0500:03:3757,67
14Z224122Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:03:3855,95
15Z225174Šilarová Lucie-0500:03:4153,12
16Z228113Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:03:4943,75
17Z23047Suchodolová TerezaTJ Spartak Letohard0500:03:5438,10
18Z231151Hanulíková SilvieOrel Vyškov0500:03:5735,25
19Z23248Šrolerová JanaTJ Spartak Letohard0500:04:0031,45
20Z23841Gapková MonikaSpartak Letohrad0500:04:1614,03

Starší žáci r. 02-03 (trať 2 km - zelená)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3168Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0200:07:45104,96
2M32145Gregora FilipActivity Lanškroun0200:08:0298,04
3M3376Dostálek VojtěchSpartak Letohrad0200:08:0497,00
4M3473Költö MatějSpartak Letohrad0300:08:0795,82
5M3574Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:08:1493,07
6M3767Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:08:3086,25
7M31072Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:08:3584,20
8M31282Veselý JaroslavTJ Spartak Letohard0300:08:4280,95
9M313211Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:09:0173,19
10M31469Ahmadu-Suka NicolasTJ Spartak Letohrad0200:09:0472,09
11M31599Kapoun JanAtletika Polička0300:09:1567,43
12M31670Bergman JakubTJ Spartak Letohrad0200:09:1865,85
13M31875Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:09:3459,27
14M319173Vychron MartinOrel Vyškov0300:09:3857,81
15M320190Konečný VojtěchOrel Silůvky0200:09:4256,14
16M32297Mundil ŠtěpánSK Svratka0200:10:1044,19
17M32366Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:10:3733,01
18M325184Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:11:0222,35

Starší žákyně r. 02-03 (trať 1 km - hnědá)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31175Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:58101,67
2Z3396Kamarádová MarieSK Svratka0200:03:59100,72
3Z3471Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:04:0297,61
4Z3627Kolegarová AnetaOrel Židanice0200:04:0595,69
5Z3726Kolegarová AnnaOrel Židenice0200:04:0694,52
6Z310133Halasová AnnaOrel Drnovice u Vyškova0300:04:1587,41
7Z31828Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:04:3570,24
8Z32181Chmelíčková ZuzanaSpartak OEZ Letohrad0200:04:4165,59
9Z322131Trojancová IvetaOrel Vyškov0300:04:4463,08
10Z327160Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:5950,32
11Z328149Hanulíková LeonaOrel Vyškov0200:05:3024,63

Dorostenci mladší r. 00-01 (trať 3 km - fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41138Chlup TomášActivity Lanškroun0000:12:06103,11
2M42222Swiesiulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:12:2398,50
3M4330Slavík OndraOrel Šitbořice0100:12:2498,40
4M44121Boháč BonifácAC Choceň0100:12:5290,67
5M4565Remeš TadeášTJ Spartak Letohrad0100:13:1385,05
6M47221Soboń PatrykULKS Bystrzyca Klodzdka0100:13:5573,68
7M4864Levý DavidTJ Spartak OEZ Letohrad 0100:14:1667,91
8M41111Limburský JanOrel Brno-Obřany0100:15:4144,85
9M41512Tichý MiroslavOrel Brno-Obřany0100:18:163,00
10M41713Fojt OndřejOrel Brno-Obřany0100:19:423,00

Dorostenky mladší r. 00-01 (trať 2 km - zelená)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z46142Filipová LucieOrel Pozořice0000:08:19103,19
2Z4861Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:08:3198,54
3Z4960Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:08:3198,28
4Z41162Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad0100:08:3895,73
5Z41763Kroulíková ŽanetaTJ Spartak Letohrad0100:09:2477,39
6Z421156Derková MartinaActivity Lanškroun0100:09:4768,52
7Z42429Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:10:3748,67
8Z426181Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:11:0338,49
-Z4-14Němčanská PetraOrel Brno-Obřany01DNF-

Dorostenci starší r. 98-99 (trať 4 km - fialová + hnědá)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51146Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:14:27107,16
2M52200Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:14:58100,26
3M53182Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč -Vencl tým Ústí nad Orlicí9800:15:3392,58
4M5417Štěpánek RadekOrel Brno-Obřany9800:19:0744,87
5M55212Hladký TadeášOrel Židenice0800:25:373,00

Dorostenky starší r. 98-99 (trať 3 km - fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z56128Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:35108,74
2Z59170Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:14:2996,11
3Z510154Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:14:3395,15
4Z51298Halamková VeronikaSK Svratka9800:16:0473,61
5Z51325Kolegarová GabrielaOrel Židenice9900:17:2853,85
6Z514155Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:18:0445,45
7Z51616Tichá KateřinaOrel Brno-Obřany9900:19:1329,19
8Z51815Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:21:483,00

Junioři 18-19 let (trať 6 km - 2x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1223Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:23:15112,44
2MJ5252Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:26:2087,56

Juniorky 18-19 let (trať 4 km - fialová + hnědá)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 9 km - 3x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2229Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:52101,04
2MA3273Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:36:00100,30
3MA4265Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:36:1898,67
4MA5139Adamec MilanOrel Vyškov7700:36:3996,73
5MA7266Jor MartinActivity Lanškroun8700:37:2392,69
6MA8224Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:37:3491,62
7MA9218Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:38:1587,84
8MA10272Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:38:2287,19
9MA11268Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:3086,48
10MA13217Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:39:3880,13
11MA15255Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:40:3674,82
12MA18237Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:41:2570,31
13MA27243Nehybka JosefOrel Židenice9500:45:1848,72
14MA30228Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:46:3141,99
15MA3118Hronek JaroslavOrel Brno-Obřany9100:46:5739,54
16MA32111Paus AlešOrel Hranice7800:47:2636,89
17MA34264Marhold LubošHorní Jelení7700:48:3230,84
18MA35140Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:48:4729,44

Muži B 40-49 let (trať 9 km - 3x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1261Hejl RadekKrálíky7200:35:28107,88
2MB6258Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:46100,80
3MB12238Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:38:3191,32
4MB14115Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:40:1082,41
5MB16148Zachař JiříOrel Vysoké Mýto - Sruby7200:40:3779,98
6MB17277Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:0977,06
7MB19247Doležal MartinSPS Sázava7000:41:3275,01
8MB20179Dostálek PetrBouda6700:42:0172,34
9MB21199Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:42:1171,49
10MB22233Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:42:4768,26
11MB23219Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:42:4868,13
12MB24209Hladký JiříOrel Židenice7500:43:0866,36
13MB25134Halas PetrOrel Vyškov7300:44:1859,98
14MB26127Hampl AloisOstrov7000:44:4957,20
15MB28230Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:45:4452,24
16MB29246Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:46:0949,99
17MB33250Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:48:1238,85
18MB36232Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:49:1832,93
19MB37162Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:51:1022,82

Muži C 50-59 let (trať 6 km - 2x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2245Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:24:46104,81
2MC3275Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:25:3298,77
3MC4270Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:25:5096,42
4MC7234Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:27:5879,57
5MC8249Krátký LubošLanškroun6200:28:1377,59
6MC11269Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:29:5664,00
7MC17135Kunc JosefOrel Vyškov6000:32:2943,95
8MC18283Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:33:0738,97
9MC27280Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:35:3918,99
10MC4420Fojt LeošOrel Brno-Obřany5700:40:433,00
11MC47254Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:42:163,00
12MC53278Sedlák JiříPřelouč5800:55:203,00

Muži D 60 let a starší (trať 6 km - 2x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD10259Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:29:29112,65
2MD13216Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:30:13107,92
3MD22226Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:34:4279,43
4MD30215Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:36:0270,92
5MD39262Bielčik JindřichLichkov4000:40:12107,93
6MD45257Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:40:45105,36
7MD46185Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:41:2037,24
8MD50244Holý JosefOrel Židenice4100:44:3986,71
9MD52231Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:50:133,00
10MD54220Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:26:113,00

Ženy A 20-34 let (trať 6 km - 2x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA15263Lauterbachová LucieLíšnice8100:30:49108,32
2ZA16281Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:32:2098,85
3ZA19260Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:33:1892,83
4ZA25248Krátká HanaLanškroun9500:35:2379,90
5ZA29276Bendová IlonaČeská Třebová8800:35:5876,26
6ZA38242Zdařilová ZuzanaOrel Židanice8300:39:4752,53

Ženy B 35-44 let (trať 6 km - 2x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB9239Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:23110,05
2ZB12284Honsová HanaActivity lanškroun7900:30:03105,74
3ZB20227Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:33:2384,21
4ZB21105Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:34:1578,55
5ZB23193Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:35:0972,70
6ZB26267Kadlecová Jiřina-7800:35:3370,18
7ZB32137Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:36:2364,79
8ZB34235Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:37:4456,02
9ZB35208Hladká KláraOrel Židenice7800:38:4749,28
10ZB41161Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:40:1839,48
11ZB43204Minaříková IvaHorní Jelení7900:40:4236,85
12ZB4822Kessnerová MartinaOrel Brno-Obřany7600:42:2625,69

Ženy C 45 let a starší (trať 6 km - 2x fialová)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6282Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:27:45121,69
2ZC14253Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:30:19105,19
3ZC24251Jirásková EvaLanškroun6400:35:1973,12
4ZC28240Slabáková LenkaOrel Židanice6600:35:4870,04
5ZC31210Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:36:2166,43
6ZC33214Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:37:1960,23
7ZC36279Hubálková DanaSokol Žamberk6700:38:4950,58
8ZC37225Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:39:31106,34
9ZC40236Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:40:15102,73
10ZC42256Vaňková EvaOREL Vysoké Mýto6700:40:3339,47
11ZC49271Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:42:4090,93
12ZC51274Hrozová MilenaOrel Vyškov5400:45:3176,95

Rodinné štafety (trať štafety - 3x 150 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P16MimoniJakub, Romana, Petr 00:01:26-
2P210HorákoviTomáš, Petr, Šárka 00:01:28-
3P34Vencl TýmTomáš, Eliška, Michal 00:01:30-
4P411MlynářoviMarek, Vlastimil, Vojtěch 00:01:32-
5P51Victory GirlsSára, Markéta a Bára 00:01:33-
6P62Iscarex BoysVít, Jan, Tomáš 00:01:34-
7P713Blboni LulečAnežka, Anna, Petr 00:01:39-
8P89OrličkyMonika, Lenka, Iveta 00:01:39-
9P98HladcíLeontýna, Jiří, Tadeáš 00:01:41-
10P1012ObřaňáciKateřina, Jan, Radek 00:01:42-
11P115PreisleroviVeronika, Agátka a Elenka 00:01:47-
12P123JeleniDaniel, Michaela, Luboš 00:01:47-
13P1314JeleňáciIva, Petr, Richard 00:02:02-
14P1415JeleňačkyKlára, Kristýna, Matěj 00:02:07-
15P1516PausoviJiří, Aleš, Tereza 00:02:20-
16P167Borci z ČermnéViktor, Agáta a Petr 00:02:21-

Trať 0,15 km - louka

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1132Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:00:43-
1C12116Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:45-
2D13189Hladká LeontýnaOrel Židenice1000:00:46-
3D14164Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:47-
2C15124Škrabánek DominikČeská Třebová1000:00:49-
3C1686Mikula DaliborTJ Spartak Letohrad1000:00:50-
4D17194Vacková Tereza-1000:00:51-
5D18101Pirklová TerezaOrel Česká Třebová1000:00:57-
6D19110Pausová TerezaOrel Hranice1000:00:58-
7D110153Němcová NatálieLitomyšl1100:00:59-
8D111205Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:03-
4C112102Horák DavidOrel Silůvky1000:01:03-
5C1132Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:01:04-
6C114176Dostálek Šimon JosefSlunce1000:01:07-
9D115132Halasová AnežkaOrel Drnovice u Vyškova1100:01:13-
10D116178Vychronová KristýnaOrel Vyškov1200:01:14-
7C11793Bříz Jiří-1200:01:18-
8C118109Paus JiříOrel Hranice1200:01:20-
9C119191Hladký MikulášOrel Židenice1200:01:21-
10C120203Minařík KarelHorní Jelení1200:01:39-
11D121100Pirklová AnetaOrel Česká Třebová1200:01:46-
12D122206Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:03:02-
13D123192Dufková MarieISCAREX Česká Třebová1300:03:10-
11C124213Petráž Jiří-1400:03:21-

Trať štafety - 3x 150 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P16MimoniJakub, Romana, Petr 00:01:26-
2P210HorákoviTomáš, Petr, Šárka 00:01:28-
3P34Vencl TýmTomáš, Eliška, Michal 00:01:30-
4P411MlynářoviMarek, Vlastimil, Vojtěch 00:01:32-
5P51Victory GirlsSára, Markéta a Bára 00:01:33-
6P62Iscarex BoysVít, Jan, Tomáš 00:01:34-
7P713Blboni LulečAnežka, Anna, Petr 00:01:39-
8P89OrličkyMonika, Lenka, Iveta 00:01:39-
9P98HladcíLeontýna, Jiří, Tadeáš 00:01:41-
10P1012ObřaňáciKateřina, Jan, Radek 00:01:42-
11P115PreisleroviVeronika, Agátka a Elenka 00:01:47-
12P123JeleniDaniel, Michaela, Luboš 00:01:47-
13P1314JeleňáciIva, Petr, Richard 00:02:02-
14P1415JeleňačkyKlára, Kristýna, Matěj 00:02:07-
15P1516PausoviJiří, Aleš, Tereza 00:02:20-
16P167Borci z ČermnéViktor, Agáta a Petr 00:02:21-

Trať 0,5 km - modrá

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21103Horák TomášOrel Sylůvky0800:02:36-
1Z12197Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:36104,14
2C23123Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:02:40-
2Z14136Tomanová StelaOrel Vyškov0700:02:4098,58
3C25186Šenkýř DominikOrel Silůvky0800:02:41-
3Z16172Borková JohankaZAPPA Česká Třebová0700:02:4197,27
4Z1754Kožnarová JulieSpartak Letohrad0600:02:4987,24
5Z1851Bergmanová KateřinaTJ Spartak Letohrad0600:02:5086,74
6Z19104Horáková NikolaOrel Sylůvky0600:02:5086,13
7Z11037Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:02:5185,24
4C21183Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:02:51-
8Z112207Červená VeronikaDukla Polička0600:02:5283,57
9Z11358Semirádová PavlaTJ Spartak Letohard0600:02:5579,83
10Z11456Lánová TerezaSpartak Letohrad0600:02:5777,70
11Z115108Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:02:5876,05
5C216163Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:03-
6C217188Hladký TadeášOrel Židenice0800:03:05-
1D218130Trojancová MonikaOrel Vyškov0800:03:06-
12Z119198Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:03:0765,34
13Z12038Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:03:0764,39
2D22191Štruncová EllaSpartak Letohrad0800:03:10-
14Z12236Vacková KristýnaSpartak Letohrad0700:03:1160,18
3D22340Barnetová ŽofieTJ Spartak Letohard0800:03:11-
4D2241Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:03:12-
5D225107Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:03:12-
7C22684Křivka AdamTJ Spartak Letohard0800:03:13-
8C2274Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:03:13-
15Z128167Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:03:1456,16
6D22990Grossmannová LucieSpartak Letohrad0800:03:15-
16Z130143Vítková AdélaTJ Spartak Letohrad0700:03:1653,13
7D231125Šafářová KarolínaSKI Klub Česká Třebová0800:03:17-
9C2327Pavlík MatějHorní Jelení0900:03:18-
8D23389Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:03:20-
10C234171Třasák ŠtěpánISCAREX Junior team ČT0800:03:20-
11C235196Marhold DanielHorní Jelení0900:03:24-
17Z13650Vrbová KristýnaTJ Spartak Letohard0700:03:2739,58
12C23787Adamec FilipTJ Spartak Letohard0800:03:27-
9D23892Třísková Erika-0900:03:27-
10D23939Faltusová EmaTJ Spartak Letohard0800:03:28-
13C2405Minařík RichardHorní Jelení0900:03:32-
18Z14119Pavlíková KláraHorní Jelení0700:03:3331,66
19Z142195Marholdová AnetaHorní Jelení0700:03:3529,74
14C243141Vítek JanSK Žamberk0900:03:37-
15C2446Fojt LukášOrel Brno-Obřany0900:03:40-
16C245180Dostál Tomáš-0900:03:46-
20Z14621Minaříková KristýnaHorní Jelení0700:03:4812,95
11D24724Tichá ZdislavaOrel Brno-Obřany0900:03:48-
21Z148147Zachařová MarieOrel Vysoké Mýto0700:04:343,00

Trať 0,8 km - červená

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21158Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:56103,90
2Z22118Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:5999,76
3Z239Pijáková TerezaOrel Brno-Obřany0400:03:0296,34
1M14120Boháč PankrácAC Choceň0600:03:05106,13
2M15117Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:10100,44
4Z2610Svobodová BarboraOrel Brno-Obřany0400:03:1285,88
5Z2777Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:03:1681,30
3M1885Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:03:1793,44
6Z29126Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:2076,28
7Z21079Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:03:2175,78
4M111119Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:03:2188,50
8Z21243Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad0500:03:2472,16
5M113177Vychron FilipOrel Vyškov0700:03:2584,82
6M11488Kačena MatějTJ Spartak Letohrad0700:03:2684,06
9Z21545Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:03:2669,39
7M116183Mlynář MarekOREL Dolní Dobrouč0700:03:2783,09
10Z21795Sádovská AnežkaSK Svratka0400:03:2768,95
8M11833Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:03:2782,15
9M11957Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad0600:03:3178,53
10M12059Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:03:3376,13
11Z22144Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:03:3460,78
12Z222165Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:03:3460,40
13Z22342Halberštátová SáraTJ Spartak OEZ Letohrad0500:03:3757,67
14Z224122Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:03:3855,95
15Z225174Šilarová Lucie-0500:03:4153,12
11M12653Hrdina ŠimonSpartak Letohrad0600:03:4464,43
12M127152Němec JakubLitomyšl0700:03:4563,21
16Z228113Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:03:4943,75
13M12955Kulhavý TadeášTJ Spartak Letohrad0600:03:5355,68
17Z23047Suchodolová TerezaTJ Spartak Letohard0500:03:5438,10
18Z231151Hanulíková SilvieOrel Vyškov0500:03:5735,25
19Z23248Šrolerová JanaTJ Spartak Letohard0500:04:0031,45
14M13323Tichý AdamOrel Brno-Obřany0600:04:0345,20
15M134166Kuchař AdamOrel Domanín0700:04:0543,09
16M13552Doleček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad0600:04:0642,07
17M136144Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:04:0938,60
18M13735Krejčí OndřejTJ Spartak Letohard0700:04:1532,16
20Z23841Gapková MonikaSpartak Letohrad0500:04:1614,03
19M139129Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:04:1729,59
20M1408Fojt VojtěchOrel Brno-Obřany0700:04:443,00
21M14134Kunt MartinSpartak OEZ Letohrad0700:05:093,00

Trať 1 km - hnědá

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31175Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:58101,67
1M223Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:03:58104,83
2Z3396Kamarádová MarieSK Svratka0200:03:59100,72
3Z3471Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:04:0297,61
2M25114Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:04:04100,20
4Z3627Kolegarová AnetaOrel Židanice0200:04:0595,69
5Z3726Kolegarová AnnaOrel Židenice0200:04:0694,52
3M2894Kamarád VítSK Svratka0500:04:1094,97
4M29201Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:1392,48
6Z310133Halasová AnnaOrel Drnovice u Vyškova0300:04:1587,41
5M211150Hanulík VáclavOrel Vyškov0500:04:1690,45
6M212169Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:1888,85
7M213202Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:2385,03
8M21478Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:04:2583,10
9M215159Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:2682,12
10M216187Hrouzek ZdeněkOrel Silůvky0400:04:2880,82
11M217112Koudelka PetrOrel Žatčany0500:04:3178,10
7Z31828Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:04:3570,24
12M219157Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:04:3674,25
13M22080Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:04:3773,23
8Z32181Chmelíčková ZuzanaSpartak OEZ Letohrad0200:04:4165,59
9Z322131Trojancová IvetaOrel Vyškov0300:04:4463,08
14M22331Kunt StanislavOB Žamberk0400:04:4665,48
15M22446Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:04:4864,50
16M22549Vencl JiříTJ Spartak Letohrad0500:04:5657,51
17M226106Andrle DavidOrel Česká Třebová0500:04:5757,12
10Z327160Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:5950,32
11Z328149Hanulíková LeonaOrel Vyškov0200:05:3024,63

Trať 2 km - zelená

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3168Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0200:07:45104,96
2M32145Gregora FilipActivity Lanškroun0200:08:0298,04
3M3376Dostálek VojtěchSpartak Letohrad0200:08:0497,00
4M3473Költö MatějSpartak Letohrad0300:08:0795,82
5M3574Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:08:1493,07
1Z46142Filipová LucieOrel Pozořice0000:08:19103,19
6M3767Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:08:3086,25
2Z4861Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:08:3198,54
3Z4960Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:08:3198,28
7M31072Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:08:3584,20
4Z41162Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad0100:08:3895,73
8M31282Veselý JaroslavTJ Spartak Letohard0300:08:4280,95
9M313211Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:09:0173,19
10M31469Ahmadu-Suka NicolasTJ Spartak Letohrad0200:09:0472,09
11M31599Kapoun JanAtletika Polička0300:09:1567,43
12M31670Bergman JakubTJ Spartak Letohrad0200:09:1865,85
5Z41763Kroulíková ŽanetaTJ Spartak Letohrad0100:09:2477,39
13M31875Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:09:3459,27
14M319173Vychron MartinOrel Vyškov0300:09:3857,81
15M320190Konečný VojtěchOrel Silůvky0200:09:4256,14
6Z421156Derková MartinaActivity Lanškroun0100:09:4768,52
16M32297Mundil ŠtěpánSK Svratka0200:10:1044,19
17M32366Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:10:3733,01
7Z42429Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:10:3748,67
18M325184Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:11:0222,35
8Z426181Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:11:0338,49

Trať 3 km - fialová

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41138Chlup TomášActivity Lanškroun0000:12:06103,11
2M42222Swiesiulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:12:2398,50
3M4330Slavík OndraOrel Šitbořice0100:12:2498,40
4M44121Boháč BonifácAC Choceň0100:12:5290,67
5M4565Remeš TadeášTJ Spartak Letohrad0100:13:1385,05
1Z56128Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:13:35108,74
6M47221Soboń PatrykULKS Bystrzyca Klodzdka0100:13:5573,68
7M4864Levý DavidTJ Spartak OEZ Letohrad 0100:14:1667,91
2Z59170Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:14:2996,11
3Z510154Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:14:3395,15
8M41111Limburský JanOrel Brno-Obřany0100:15:4144,85
4Z51298Halamková VeronikaSK Svratka9800:16:0473,61
5Z51325Kolegarová GabrielaOrel Židenice9900:17:2853,85
6Z514155Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:18:0445,45
9M41512Tichý MiroslavOrel Brno-Obřany0100:18:163,00
7Z51616Tichá KateřinaOrel Brno-Obřany9900:19:1329,19
10M41713Fojt OndřejOrel Brno-Obřany0100:19:423,00
8Z51815Limburská EliškaOrel Brno-Obřany9900:21:483,00

Trať 4 km - fialová + hnědá

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51146Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:14:27107,16
2M52200Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:14:58100,26
3M53182Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč -Vencl tým Ústí nad Orlicí9800:15:3392,58
4M5417Štěpánek RadekOrel Brno-Obřany9800:19:0744,87
5M55212Hladký TadeášOrel Židenice0800:25:373,00

Trať 6 km - 2x fialová

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1223Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:23:15112,44
1MC2245Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:24:46104,81
2MC3275Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:25:3298,77
3MC4270Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:25:5096,42
2MJ5252Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:26:2087,56
1ZC6282Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:27:45121,69
4MC7234Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:27:5879,57
5MC8249Krátký LubošLanškroun6200:28:1377,59
1ZB9239Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:23110,05
1MD10259Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:29:29112,65
6MC11269Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:29:5664,00
2ZB12284Honsová HanaActivity lanškroun7900:30:03105,74
2MD13216Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:30:13107,92
2ZC14253Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:30:19105,19
1ZA15263Lauterbachová LucieLíšnice8100:30:49108,32
2ZA16281Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:32:2098,85
7MC17135Kunc JosefOrel Vyškov6000:32:2943,95
8MC18283Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:33:0738,97
3ZA19260Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:33:1892,83
3ZB20227Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:33:2384,21
4ZB21105Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:34:1578,55
3MD22226Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:34:4279,43
5ZB23193Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:35:0972,70
3ZC24251Jirásková EvaLanškroun6400:35:1973,12
4ZA25248Krátká HanaLanškroun9500:35:2379,90
6ZB26267Kadlecová Jiřina-7800:35:3370,18
9MC27280Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:35:3918,99
4ZC28240Slabáková LenkaOrel Židanice6600:35:4870,04
5ZA29276Bendová IlonaČeská Třebová8800:35:5876,26
4MD30215Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:36:0270,92
5ZC31210Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:36:2166,43
7ZB32137Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:36:2364,79
6ZC33214Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:37:1960,23
8ZB34235Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:37:4456,02
9ZB35208Hladká KláraOrel Židenice7800:38:4749,28
7ZC36279Hubálková DanaSokol Žamberk6700:38:4950,58
8ZC37225Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:39:31106,34
6ZA38242Zdařilová ZuzanaOrel Židanice8300:39:4752,53
5MD39262Bielčik JindřichLichkov4000:40:12107,93
9ZC40236Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:40:15102,73
10ZB41161Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:40:1839,48
10ZC42256Vaňková EvaOREL Vysoké Mýto6700:40:3339,47
11ZB43204Minaříková IvaHorní Jelení7900:40:4236,85
10MC4420Fojt LeošOrel Brno-Obřany5700:40:433,00
6MD45257Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:40:45105,36
7MD46185Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:41:2037,24
11MC47254Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:42:163,00
12ZB4822Kessnerová MartinaOrel Brno-Obřany7600:42:2625,69
11ZC49271Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:42:4090,93
8MD50244Holý JosefOrel Židenice4100:44:3986,71
12ZC51274Hrozová MilenaOrel Vyškov5400:45:3176,95
9MD52231Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:50:133,00
12MC53278Sedlák JiříPřelouč5800:55:203,00
10MD54220Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:26:113,00

Trať 9 km - 3x fialová

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1261Hejl RadekKrálíky7200:35:28107,88
1MA2229Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:52101,04
2MA3273Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:36:00100,30
3MA4265Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:36:1898,67
4MA5139Adamec MilanOrel Vyškov7700:36:3996,73
2MB6258Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:46100,80
5MA7266Jor MartinActivity Lanškroun8700:37:2392,69
6MA8224Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:37:3491,62
7MA9218Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:38:1587,84
8MA10272Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:38:2287,19
9MA11268Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:3086,48
3MB12238Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:38:3191,32
10MA13217Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:39:3880,13
4MB14115Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:40:1082,41
11MA15255Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:40:3674,82
5MB16148Zachař JiříOrel Vysoké Mýto - Sruby7200:40:3779,98
6MB17277Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:0977,06
12MA18237Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:41:2570,31
7MB19247Doležal MartinSPS Sázava7000:41:3275,01
8MB20179Dostálek PetrBouda6700:42:0172,34
9MB21199Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:42:1171,49
10MB22233Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:42:4768,26
11MB23219Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:42:4868,13
12MB24209Hladký JiříOrel Židenice7500:43:0866,36
13MB25134Halas PetrOrel Vyškov7300:44:1859,98
14MB26127Hampl AloisOstrov7000:44:4957,20
13MA27243Nehybka JosefOrel Židenice9500:45:1848,72
15MB28230Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:45:4452,24
16MB29246Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:46:0949,99
14MA30228Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:46:3141,99
15MA3118Hronek JaroslavOrel Brno-Obřany9100:46:5739,54
16MA32111Paus AlešOrel Hranice7800:47:2636,89
17MB33250Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:48:1238,85
17MA34264Marhold LubošHorní Jelení7700:48:3230,84
18MA35140Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:48:4729,44
18MB36232Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:49:1832,93
19MB37162Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:51:1022,82

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1261Hejl RadekKrálíky7200:35:28101,76
2MA2229Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:5299,49
3MA3273Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:36:0098,75
4MA4265Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:36:1897,11
5MA5139Adamec MilanOrel Vyškov7700:36:3995,15
6MB6258Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:4694,46
7MA7266Jor MartinActivity Lanškroun8700:37:2391,08
8MA8224Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:37:3490,01
9MA9218Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:38:1586,19
10MA10272Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:38:2285,54
11MA11268Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:3084,82
12MB12238Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:38:3184,68
13MA13217Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:39:3878,42
14MB14115Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:40:1075,48
15MA15255Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:40:3673,07
16MB16148Zachař JiříOrel Vysoké Mýto - Sruby7200:40:3772,97
17MB17277Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:0969,96
18MA18237Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:41:2568,53
19MB19247Doležal MartinSPS Sázava7000:41:3267,85
20MB20179Dostálek PetrBouda6700:42:0165,10
21MB21199Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:42:1164,22
22MB22233Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:42:4760,88
23MB23219Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:42:4860,75
24MB24209Hladký JiříOrel Židenice7500:43:0858,92
25MB25134Halas PetrOrel Vyškov7300:44:1852,34
26MB26127Hampl AloisOstrov7000:44:4949,47
27MA27243Nehybka JosefOrel Židenice9500:45:1846,77
28MB28230Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:45:4444,35
29MB29246Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:46:0942,04
30MA30228Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:46:3139,99
31MA3118Hronek JaroslavOrel Brno-Obřany9100:46:5737,51
32MA32111Paus AlešOrel Hranice7800:47:2634,85
33MB33250Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:48:1230,54
34MA34264Marhold LubošHorní Jelení7700:48:3228,75
35MA35140Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:48:4727,34
36MB36232Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:49:1824,43
37MB37162Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:51:1013,99

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6282Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:27:45108,99
2ZB9239Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:2397,80
3ZB12284Honsová HanaActivity lanškroun7900:30:0393,21
4ZC14253Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:30:1991,32
5ZA15263Lauterbachová LucieLíšnice8100:30:4987,92
6ZA16281Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:32:2077,44
7ZA19260Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:33:1870,78
8ZB20227Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:33:2370,30
9ZB21105Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:34:1564,27
10ZB23193Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:35:0958,04
11ZC24251Jirásková EvaLanškroun6400:35:1956,97
12ZA25248Krátká HanaLanškroun9500:35:2356,47
13ZB26267Kadlecová Jiřina-7800:35:3355,36
14ZC28240Slabáková LenkaOrel Židanice6600:35:4853,67
15ZA29276Bendová IlonaČeská Třebová8800:35:5852,44
16ZC31210Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:36:2149,80
17ZB32137Tomanová LenkaOrel Vyškov7600:36:2349,62
18ZC33214Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:37:1943,15
19ZB34235Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:37:4440,28
20ZB35208Hladká KláraOrel Židenice7800:38:4733,11
21ZC36279Hubálková DanaSokol Žamberk6700:38:4932,82
22ZC37225Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:39:3127,99
23ZA38242Zdařilová ZuzanaOrel Židanice8300:39:4726,20
24ZC40236Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:40:1522,93
25ZB41161Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:40:1822,68
26ZC42256Vaňková EvaOREL Vysoké Mýto6700:40:3320,91
27ZB43204Minaříková IvaHorní Jelení7900:40:4219,87
28ZB4822Kessnerová MartinaOrel Brno-Obřany7600:42:268,00
29ZC49271Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:42:406,36
30ZC51274Hrozová MilenaOrel Vyškov5400:45:313,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

aha, tak já si dal okruh navíc...no, Zátopek to taky dělal
turistickybezec6
super,ale chtělo by to kovové medaile
andreakumpo
Bylo to bezva, kovové medaile by to opravdu chtělo a u výdeje jídla trochu víc kontroly, můj bratr tam dal oba lístky a vzal si jen pití:)
marie.kamaradova99

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód