Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím Orlice

4.10.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím Orlice
  • datum konání: 4.10.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Klášterec nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Klášterec nad Orlicí – fotbalové hřiště
10:00 - 11:15 hodin

Přihlášky

na místě, 8:30 – 9:30 žactvo, 8:30 – 10:30 dorost a dospělí

Startovné

30,- Kč mladší, starší žactvo a dorost, 50,- Kč dospělí, nejmladší a předžactvo 0,- Kč

Popis tratě

Krátké tratě 0,4 – 2 km vedou po loukách v rovinatém terénu, 3 km trať vede zpočátku po rovině, po 0,6 km stoupání po trávě a asfaltu, poté střídavě travnaté a polní cesty v kopcovitém terénu, před cílem seběh po travnaté a polní cestě. Trať 4 km se běží na okruhu 1 + 3 km, trať 6 km se běží 2x, trať 9 km 3x 3 km. Okruh 3 km má převýšení (rozdíl mezi nejvyšším a nejnižším bodem) 60 m.

Ceny pro vítěze

První tři v každé kategorii získají diplomy a drobné věcné ceny, v žákovských kategoriích také medaile. První tři závodníci s nejrychlejšími časy na trati 9 km a první tři závodnice na trati 6 km obdrží finanční prémií. Hodnota věcných cen celkem cca 6.500, finančních cen 2.000 Kč. Po skončení závodu proběhne slosování všech startovních čísel do tomboly.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Jindřich Kalous
561 82 Klášterec nad Orlicí 188
mobil 721 955 026

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.sokolklasterec.cz

E-mailová adresa

sokolklasterec@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.10.2018Běh údolím Orlice193
1.10.2017Běh údolím Orlice219
2.10.2016Běh údolím Orlice273
5.10.2014Běh údolím Orlice293
6.10.2013Běh údolím Orlice207
7.10.2012Běh údolím Orlice148
2.10.2011Běh údolím Orlice194
3.10.2010Běh údolím Orlice218
4.10.2009Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí188
5.10.2008Běh údolím Orlice167
7.10.2007Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí172
8.10.2006Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí155
9.10.2005Běh údolím Orlice v Klášterci168
10.10.2004Běh Údolím Orlice, 16. ročník181
12.10.2003Běh Údolím Orlice, 15. ročník161
19.10.200214. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci145

Statistika závodu Běh údolím Orlice

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3082

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Gregora Filip0212
Novotný Luděk6212
Šroler Zdeněk5211
Sadílek Ota4611
Šafář Jaroslav5111
Fajfr František7211
Šroler Zdeněk8011
Martincová Kristýna9310
Nechvílová Miroslava6010
Krátká Anna6910
Borková Agáta0210
Sejkorová Lenka6310
Borek Petr7010
Hanuš Petr649
Borek Viktor049
Leicht Jiří499
Strnad Adam009
Divíšek Jan009
Keprtová Miloslava489
Gregorová Monika009
Mikyska Tomáš009
Novotný Přemysl599
Matyášová Jana659
Koblížek Jindřich489
Sontáková Lenka919
Bielčik Jindřich409
Kubelka Tomáš938
Kalousová Jitka088
Šimůnek Jan498
Novotná Dora978
Vacek Martin698
Kalous Zdeněk048
Gregorová Michaela048
Kristejnová Aneta078
Stránská Adéla918
Nechvíl Petr918
Stránská Michaela978
Krejčí Stanislav918
Kánský Petr008
Strnad Tomáš698
Dušková Lenka808
Kopecký Libor568
Kristejn Jiří098
Faltusová Kateřina998
Krunčík Pavel858
Krňávek Vojtěch547
Živný Marek917
Kalousek Jan417
Šebek Michal847
Suchodol Vít047

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžáci (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2141Zvoník ŠimonAtletika Žamberk0800:01:20-
2C2231Kubíček TomášTJ Spartak Letohrad0800:01:21-
3C2332Beneš MarekKvasiny0800:01:23-
4C2433Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:24-
5C2540Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:01:26-
6C2643Keprta TomášAtletika Žamberk0800:01:28-
7C2726Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:29-
8C2927Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:01:31-
9C21042Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:01:32-
10C21235Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:01:34-
11C21344Urban AdamFenix ski team Jeseník0800:01:35-
12C21437Kubín JanTJ Spartak Letohrad0800:01:36-
13C21738Adamec FilipTJ Spartak Letohrad0800:01:39-
14C21836Vacek JakubTJ Spartak Letohrad0800:01:43-
15C21928Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:01:44-
16C22034Vítek JanSK Žamberk0900:01:47-
17C22530Zezulka AntonínŽamberk0800:01:49-
17C22539Valenta MartinTJ Spartak Letohrad0800:01:49-
19C22829Pácha OndřejSokol Klášterec0900:01:50-
20C23445Kalous KryštofKlášterec0900:02:36-
Předžákyně (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2814Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:31-
2D2117Štruncová EllaSpartak Letohrad0800:01:33-
3D21510Kouřilová JulieFenix ski team Jeseník0800:01:37-
4D2165Grossmannová LucieSpartak Letohrad0800:01:38-
5D22013Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:47-
6D2226Zezulová SimonaHelvíkovice0800:01:48-
7D2232Kalousová JitkaSokol Klášterec nad Orlicí0800:01:48-
8D22415Kovářová AnnaBudislav0800:01:49-
9D2274Břízová AdélaSokol Klášterec nad Orlicí0800:01:50-
10D2299Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:01:52-
11D23012Hanyková AdélaKostelec0800:01:54-
12D2318Faltusová EmaTJ Spartak Letohard0800:01:55-
13D2321Suchodolová EmmaPraha0900:02:05-
14D23311Slezáková SáraAtletika Žamberk0800:02:35-
-D2-16Kvačková ViktorieTJ. Spartak Letohrad08DNF-
Nejmladší žáci (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1188Boháč PankrácAC Choceň0600:02:46106,23
2M124Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:02:5398,05
3M139Kačena MatějTJ Spartak Letohrad0700:02:5595,72
4M148Steiger AlexanderFenix ski team Jeseník0600:02:5892,22
5M1690Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:03:0188,72
6M171Ondruš MartinRychnov nad Kněžnou0600:03:0386,38
7M1996Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad0600:03:0485,80
8M11192Suchodol OndřejSpartak Letohrad0700:03:0880,54
9M11298Suchodol FrantišekSpartak Letohrad0600:03:1078,21
10M11410Stránský JakubSokol Řetová0700:03:1177,04
11M11693Exler ŠtěpánSpartak Letohrad0700:03:1276,46
12M1187Cenek TomášFenix ski team Jeseník0700:03:1473,54
13M12094Hrdina ŠimonSpartak Letohrad0600:03:1572,37
14M12291Marek MatoušTJ Spartak Letohrad0700:03:1868,87
15M12487Nový TomášBiatlon Letohrad0600:03:1967,70
16M12989Rous MatějKlášterec nad Orlicí0700:03:2659,53
17M13112Jetmar IvanSokol Hylváty0600:03:3054,86
18M13695Kulhavý TadeášTJ Spartak Letohrad0600:03:4240,86
19M1376Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:03:4340,27
20M139100Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:03:5031,52
21M14286Doležal Matyáš3D Fitness0700:03:5525,68
22M14499Urbánek TomášTJ Spartak Letohrad0600:03:5624,51
23M14511Chasák JindřichOrlov0700:03:5822,18
24M14797Plíva JakubTJ Spartak Letohrad0600:04:0118,68
25M1483Krejčí OndřejTJ Spartak Letohrad0700:04:0316,34
26M1512Zezulka AlešHelvíkovice0600:04:0810,51
27M1525Obermajer FilipAtletika Žamberk0600:04:183,00
Nejmladší žákyně (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1566Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:03:00103,64
2Z1765Kožnarová JulieTJ Spartak Letohrad0600:03:03100,36
3Z11061Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:03:0796,00
4Z11263Bergmanová KateřinaTJ Spartak Letohrad0600:03:1092,73
5Z11458Vybíralová KateřinaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0600:03:1191,64
6Z11778Macurová BáraFenix ski team Jeseník0600:03:1290,55
7Z11867Lánová TerezaTJ Spartak Letohrad0600:03:1488,36
8Z12068Semirádová PavlaTJ Spartak Letohrad0600:03:1587,27
9Z12280Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:03:1884,00
10Z12479Krejsová AdélaŽamberk0600:03:1982,91
11Z12670Lánová AnetaIscarex Junior Česká Třebová0700:03:2180,73
12Z12759Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:03:2477,45
13Z12860Vacková KristýnaTJ Spartak Letohrad0700:03:2576,36
14Z12957Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:03:2675,27
15Z13169Šilarová VeronikaTJ Spartak Letohrad0600:03:3070,91
16Z13356Bednářová NatálieSokol Klášterec0600:03:3170,36
17Z13476Korytářová KarolínaFenix ski team Jeseník0700:03:3862,18
18Z13577Vinklerová AnnaFenix ski team Jeseník0600:03:4158,91
19Z13873Vítková AdélaTJ Spartak Letohrad0700:03:4950,18
20Z14071Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:03:5148,00
21Z14164Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:03:5246,91
22Z14262Dvořáková TerezaTJ Spartak Letohrad0700:03:5543,64
23Z14575Pavelcová ElaAtletika Žamberk0700:03:5840,36
24Z14972Svobodová KateřinaTJ Spartak Letohrad0700:04:0532,73
25Z15081Páchová KarolínaSokol Klášterec0700:04:0730,55
-Z1-74Cviková VeronikaAtletika Žamberk06DNF-
Mladší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2130Kalous ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí0400:07:44105,59
2M2229Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:08:0098,88
3M2344Juřík MarekFenix ski team Jeseník0400:08:0895,53
4M2526Šantrůček ŠtěpánLukavice0500:08:2289,66
5M2741Bakeš DanielFenix ski team Jeseník0500:08:2687,99
6M2831Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:08:3484,64
7M21035Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:08:4679,61
8M21146Topinka JonášActivity Lanškroun0500:08:5177,51
9M21334Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:08:5874,58
10M21437Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:09:0073,74
11M21647Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:09:0372,49
12M21745Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:09:1268,72
13M22036Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:09:2264,53
14M22143Velc RomanFenix ski team Jeseník0400:09:2662,85
15M22427Veselý OndřejŽamberk0500:09:2862,01
16M22542Stránský OndřejFenix ski team Jeseník0400:09:3061,17
17M22632Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:09:3459,50
18M22828Akak OndřejSokol Žamberk0500:09:4654,47
19M22939Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:10:1442,74
20M23133Vencl JiříTJ Spartak Letohrad0500:10:2338,97
21M23348Kristek JanRETIA Pardubice0500:10:5724,72
22M23440Urban OndřejFenix ski team Jeseník0500:11:2811,73
23M23538Matyáš JiříAtletika Žamberk0500:14:063,00
Mladší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2115Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:34104,57
2Z2214Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:39100,00
3Z2312Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:03:4495,43
4Z2420Mičkerová MichaelaFenix ski team Jeseník0400:03:5486,30
5Z2513Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:03:5981,74
6Z268Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:04:0081,28
7Z279Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:04:0378,08
8Z281Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:0477,17
9Z2923Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:0576,26
10Z2105Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad0500:04:0675,34
11Z21117Cenková EmaFenix ski team Jeseník0500:04:1071,69
12Z21219Kouřilová EmaFenix ski team Jeseník0500:04:1269,86
13Z21318Korytářová EmaFenix ski team Jeseník0500:04:1765,30
14Z2146Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:04:1864,38
15Z21521Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:04:2260,73
16Z2164Halberštátová SáraTJ Spartak Letohrad0500:04:2855,25
17Z21722Hornová VeronikaSokol Klášterec0400:04:3251,60
18Z21810Suchodolová TerezaTJ Spartak Letohrad0500:04:3351,14
19Z2192Rousová VeronikaSokol Klášterec0500:04:4341,55
20Z2207Hovadová IvetaTJ Spartak Letohrad0500:04:4836,99
21Z22111Šrolerová JanaTJ Spartak Letohrad0500:04:5629,68
22Z2223Dlabková MonikaTJ Spartak Letohrad0500:04:5728,77
23Z22316Bednářová MarikaAtletika Žamberk0500:04:5926,94
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3185Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:11:20103,09
2M3287Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:11:24101,93
3M3393Gregora FilipActivity Lanškroun0200:11:4894,98
4M3489Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:12:0390,64
5M3578Lána JanTJ Spartak Letohrad0200:12:0689,77
6M3690Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:12:1587,16
7M3880Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:12:2085,71
8M31283Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:12:5874,71
9M31384Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:13:0273,55
10M31586Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:13:2267,76
11M31681Bergman JakubTJ Spartak Letohrad0200:13:3065,44
12M31788Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:13:4860,23
13M31979Marek LukášTJ Spartak Letohrad0200:13:5957,05
14M32377Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:14:2549,52
15M32492Schreiber ŠimonAtletika Žamberk0300:14:3347,20
16M32591Kalášek PavelSokol Klášterec0300:15:0338,51
17M32676Plevák RichardSokol Klášterec0200:15:0537,93
18M32882Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:15:4426,64
19M33094Škůrek ŠtěpánPastviny0200:16:3910,71
Starší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3464Jonášová MartinaFenik ski team Jeseník0300:08:12104,63
2Z3568Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:08:22100,66
3Z3958Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:08:3794,71
4Z31265Bakešová DenisaFenik ski team Jeseník0200:08:5288,75
5Z31561Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:09:0185,18
6Z31863Nováčková MonikaFenik ski team Jeseník0300:09:1380,41
7Z31957Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad0200:09:1480,01
8Z32162Nováčková LucieFenik ski team Jeseník0300:09:2675,25
9Z32356Ondrušová KateřinaTJ Spartak Letohrad0200:09:2774,85
10Z32759Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:09:4368,50
11Z33060Lerchová KateřinaTJ Spartak Letohrad0300:10:1555,79
12Z33267Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:4543,88
-Z3-66Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí03DNF-
Mladší dorostenci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4120Chlup TomášActivity Lanškroun0000:14:50110,03
2M4224Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:15:5895,52
3M4316Boháč BonifácAC Choceň0100:16:0394,45
4M4418Remeš TadeášSpartak Letohrad0100:16:5982,50
5M4517Levý DavidSpartak Letohrad0100:17:2776,52
6M4721Vlk JakubSokol Klášterec nad Orlicí0000:17:3874,17
7M4923Miler AdamTJ Sokol Jaroměř0000:18:4859,23
8M41019Hai HonzaActivity Lanškroun0100:18:4959,02
9M41122Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř0000:21:3024,65
Mladší dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z465Strouhalová AnnaFenix ski team Jeseník0100:12:15102,15
2Z481Šilarová MichaelaSpartak Letohrad0100:12:20100,81
3Z4102Mikulová KarolínaSpartak Letohrad0100:12:3497,04
4Z4113Smrčková NatálieSpartak Letohrad0100:12:4594,08
5Z41413Nováčková HelenaFenix ski team Jeseník0000:13:1685,73
6Z4184Chudějová MarkétaSpartak Letohrad0000:13:5375,77
7Z4199Poláková NatálieFenix ski team Jeseník0000:13:5974,16
8Z4218Schreierová AnnaFenix ski team Jeseník0000:14:1769,31
9Z42211Derková MartinaActivity Lanškroun0100:14:2168,24
10Z4276Kořenková JanaFenix ski team Jeseník0000:15:1553,70
11Z4297Rotterová AnnaFenix ski team Jeseník0000:16:2933,78
12Z43112Obermajerová GabrielaSokol Klášterec0100:17:3216,82
13Z43210Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:18:067,67
Starší dorostenci (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5141Žalčík KimFenix ski team Jeseník9900:20:25109,34
2M5245Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:21:4996,26
3M5342Bráblík MichalFenix ski team Jeseník9800:22:0194,40
4M5443Polák DanielFenix ski team Jeseník9800:24:3770,12
5M5644Jilek DariuszULKS Bystrica Klodska9800:25:2462,80
Starší dorostenky (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5634Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:17:31118,74
2Z5832Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:18:01113,57
3Z51231Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:22:2767,69
4Z51333Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:23:1359,76
Junioři 18-19 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3105Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:30:56115,69
2MJ5113Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:32:52104,17
3MJ18102Pechoušek JanFenix ski team Jeseník9700:36:5480,14
4MJ37103Schreier JakubFenix ski team Jeseník9600:39:5761,97
Juniorky 18-19 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2658Goňová NikolaŽamberk9700:34:02101,75
2ZJ2959Skalická KarolínaOBTJ Sokol Žamberk9600:34:3898,25
Muži A 20-39 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1106Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:29:58110,27
2MA2122Hübl RadekRun Sport Team8800:30:16108,37
3MA7119Jor MartinActivity Lanškroun8700:34:3281,36
4MA10117Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:34:4779,77
5MA12111Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:35:1976,40
6MA16108Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:36:0571,54
7MA20121Buriánek Tomᚎižkovský tygři8900:37:0864,90
8MA22124Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:37:2663,00
9MA23114Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:37:3861,73
10MA26118Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:38:1657,72
11MA28116Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:38:4954,24
12MA29112Koreček RichardNepasický Cykloteam7600:38:5453,71
13MA30125Štumpf EduardSokol Kunvald8000:39:0252,87
14MA35109Živný Marek3D Fitness race team9100:39:2650,33
15MA40107Beneš MichalRUNSPORT8300:41:2337,99
16MA43123Růžička TomášCTB Brandýs nad Orlicí8500:43:0826,91
17MA45101Zezulka MartinŽamberk8000:43:4023,53
18MA51104Hrevuš AlexandrBřehy7900:45:1014,03
19MA53110Novák PetrHSK Cycling team7700:46:097,81
20MA55120Kovárník JaroslavPardubice8000:47:163,00
-MA-115Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka76DNF-
Muži B 40-49 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4140Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:02108,82
2MB6152Fajfr František3D Fitness Race Team7200:33:4698,47
3MB9146Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:34:4492,71
4MB11150Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:35:1789,42
5MB13156Moskva RomanPasivity Žamberk7500:35:4187,04
6MB15136Vencl JiříVencl servis Žamberk7400:36:0185,05
7MB17137Jadrný LubomírÚstí nad Orlicí7300:36:1683,55
8MB19155Scheuer JanActivity Lanškroun6600:36:5779,48
9MB21142Procházka PetrOrlov7400:37:1377,88
10MB27154Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:38:2071,22
11MB31151Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:39:0466,84
12MB33138Strouhal TomášFSMB Moravský Beroun7400:39:2265,05
13MB34144Kristek JiříRetia Pardubice6700:39:2564,75
14MB36148Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:39:4862,47
15MB38149Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:40:2458,89
16MB39141Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:41:1254,11
17MB42153Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:41:4450,93
18MB44147Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:43:3639,79
19MB46157Hruban JanČeská Třebová6600:44:0137,30
20MB48145Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:44:3434,02
21MB50139Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:4333,12
22MB52143Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:45:5226,26
Muži C 50-59 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC8161Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:34108,49
2MC14170Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:35:50101,48
3MC24171Hanuš PetrChládek Tintěra Pardubice6400:37:5490,03
4MC25163Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:38:0489,10
5MC32165Krátký LubošLanškroun6200:39:1482,64
6MC41172Chládek JosefOB Žamberk5900:41:3269,90
7MC47166Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:44:0955,40
8MC49168Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:44:4252,35
9MC54164Sedlák JiříPřelouč5800:47:0239,43
10MC56169Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:48:4330,10
11MC57167Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5900:57:583,00
-MC-162Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí63DNF-
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7182Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:20108,41
2MD12184Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:00103,56
3MD16181Švec MiroslavSokol Potštejn5200:29:0888,04
4MD23183Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:32:1565,36
5MD30185Bielčik JindřichLichkov4000:35:12100,00
6MD34186Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:36:4232,98
Ženy A 20-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1055Kožnarová BarboraMladkov9300:26:45111,03
2ZA1557Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:28:5695,60
3ZA1754Benedová LenkaSK Srch8500:29:1593,37
4ZA1852Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:29:3690,89
5ZA2153Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:30:3783,71
6ZA3651Bednářová KateřinaŽamberk8600:50:113,00
-ZA-56Sontáková LenkaActivity Lanškroun91DNF-
Ženy B 35-44 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB970Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:34104,90
2ZB1171Honsová HanaActivity Lanškroun7900:26:53102,57
3ZB1469Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:1592,53
4ZB1972Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:29:3882,37
5ZB2068Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:30:1078,46
6ZB2866Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:34:1348,71
7ZB3367Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:2232,93
Ženy C 45 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC587Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:21107,22
2ZC882Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:26:2199,62
3ZC1384Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:27:1293,16
4ZC2285Cinková JitkaPardubice6800:30:4366,41
5ZC2483Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:32:1754,50
6ZC2581Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:5649,56
7ZC2786Hubálková DanaLukavice6700:34:0940,30
8ZC3191Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:27104,53
9ZC3293Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:35:49102,51
10ZC3592Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:37:3392,95
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2141Zvoník ŠimonAtletika Žamberk0800:01:20-
2C2231Kubíček TomášTJ Spartak Letohrad0800:01:21-
3C2332Beneš MarekKvasiny0800:01:23-
4C2433Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:24-
5C2540Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:01:26-
6C2643Keprta TomášAtletika Žamberk0800:01:28-
7C2726Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:29-
1D2814Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:31-
8C2927Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:01:31-
9C21042Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:01:32-
2D2117Štruncová EllaSpartak Letohrad0800:01:33-
10C21235Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:01:34-
11C21344Urban AdamFenix ski team Jeseník0800:01:35-
12C21437Kubín JanTJ Spartak Letohrad0800:01:36-
3D21510Kouřilová JulieFenix ski team Jeseník0800:01:37-
4D2165Grossmannová LucieSpartak Letohrad0800:01:38-
13C21738Adamec FilipTJ Spartak Letohrad0800:01:39-
14C21836Vacek JakubTJ Spartak Letohrad0800:01:43-
15C21928Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:01:44-
16C22034Vítek JanSK Žamberk0900:01:47-
5D22013Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:47-
6D2226Zezulová SimonaHelvíkovice0800:01:48-
7D2232Kalousová JitkaSokol Klášterec nad Orlicí0800:01:48-
8D22415Kovářová AnnaBudislav0800:01:49-
17C22530Zezulka AntonínŽamberk0800:01:49-
17C22539Valenta MartinTJ Spartak Letohrad0800:01:49-
9D2274Břízová AdélaSokol Klášterec nad Orlicí0800:01:50-
19C22829Pácha OndřejSokol Klášterec0900:01:50-
10D2299Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:01:52-
11D23012Hanyková AdélaKostelec0800:01:54-
12D2318Faltusová EmaTJ Spartak Letohard0800:01:55-
13D2321Suchodolová EmmaPraha0900:02:05-
14D23311Slezáková SáraAtletika Žamberk0800:02:35-
20C23445Kalous KryštofKlášterec0900:02:36-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1188Boháč PankrácAC Choceň0600:02:46106,23
2M124Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:02:5398,05
3M139Kačena MatějTJ Spartak Letohrad0700:02:5595,72
4M148Steiger AlexanderFenix ski team Jeseník0600:02:5892,22
1Z1566Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:03:00103,64
5M1690Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:03:0188,72
6M171Ondruš MartinRychnov nad Kněžnou0600:03:0386,38
2Z1765Kožnarová JulieTJ Spartak Letohrad0600:03:03100,36
7M1996Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad0600:03:0485,80
3Z11061Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:03:0796,00
8M11192Suchodol OndřejSpartak Letohrad0700:03:0880,54
4Z11263Bergmanová KateřinaTJ Spartak Letohrad0600:03:1092,73
9M11298Suchodol FrantišekSpartak Letohrad0600:03:1078,21
10M11410Stránský JakubSokol Řetová0700:03:1177,04
5Z11458Vybíralová KateřinaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0600:03:1191,64
11M11693Exler ŠtěpánSpartak Letohrad0700:03:1276,46
6Z11778Macurová BáraFenix ski team Jeseník0600:03:1290,55
7Z11867Lánová TerezaTJ Spartak Letohrad0600:03:1488,36
12M1187Cenek TomášFenix ski team Jeseník0700:03:1473,54
13M12094Hrdina ŠimonSpartak Letohrad0600:03:1572,37
8Z12068Semirádová PavlaTJ Spartak Letohrad0600:03:1587,27
9Z12280Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:03:1884,00
14M12291Marek MatoušTJ Spartak Letohrad0700:03:1868,87
15M12487Nový TomášBiatlon Letohrad0600:03:1967,70
10Z12479Krejsová AdélaŽamberk0600:03:1982,91
11Z12670Lánová AnetaIscarex Junior Česká Třebová0700:03:2180,73
12Z12759Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:03:2477,45
13Z12860Vacková KristýnaTJ Spartak Letohrad0700:03:2576,36
16M12989Rous MatějKlášterec nad Orlicí0700:03:2659,53
14Z12957Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:03:2675,27
15Z13169Šilarová VeronikaTJ Spartak Letohrad0600:03:3070,91
17M13112Jetmar IvanSokol Hylváty0600:03:3054,86
16Z13356Bednářová NatálieSokol Klášterec0600:03:3170,36
17Z13476Korytářová KarolínaFenix ski team Jeseník0700:03:3862,18
18Z13577Vinklerová AnnaFenix ski team Jeseník0600:03:4158,91
18M13695Kulhavý TadeášTJ Spartak Letohrad0600:03:4240,86
19M1376Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:03:4340,27
19Z13873Vítková AdélaTJ Spartak Letohrad0700:03:4950,18
20M139100Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:03:5031,52
20Z14071Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:03:5148,00
21Z14164Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:03:5246,91
21M14286Doležal Matyáš3D Fitness0700:03:5525,68
22Z14262Dvořáková TerezaTJ Spartak Letohrad0700:03:5543,64
22M14499Urbánek TomášTJ Spartak Letohrad0600:03:5624,51
23Z14575Pavelcová ElaAtletika Žamberk0700:03:5840,36
23M14511Chasák JindřichOrlov0700:03:5822,18
24M14797Plíva JakubTJ Spartak Letohrad0600:04:0118,68
25M1483Krejčí OndřejTJ Spartak Letohrad0700:04:0316,34
24Z14972Svobodová KateřinaTJ Spartak Letohrad0700:04:0532,73
25Z15081Páchová KarolínaSokol Klášterec0700:04:0730,55
26M1512Zezulka AlešHelvíkovice0600:04:0810,51
27M1525Obermajer FilipAtletika Žamberk0600:04:183,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2130Kalous ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí0400:07:44105,59
2M2229Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:08:0098,88
3M2344Juřík MarekFenix ski team Jeseník0400:08:0895,53
1Z3464Jonášová MartinaFenik ski team Jeseník0300:08:12104,63
4M2526Šantrůček ŠtěpánLukavice0500:08:2289,66
2Z3568Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:08:22100,66
5M2741Bakeš DanielFenix ski team Jeseník0500:08:2687,99
6M2831Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:08:3484,64
3Z3958Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:08:3794,71
7M21035Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:08:4679,61
8M21146Topinka JonášActivity Lanškroun0500:08:5177,51
4Z31265Bakešová DenisaFenik ski team Jeseník0200:08:5288,75
9M21334Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:08:5874,58
10M21437Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:09:0073,74
5Z31561Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:09:0185,18
11M21647Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:09:0372,49
12M21745Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:09:1268,72
6Z31863Nováčková MonikaFenik ski team Jeseník0300:09:1380,41
7Z31957Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad0200:09:1480,01
13M22036Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:09:2264,53
8Z32162Nováčková LucieFenik ski team Jeseník0300:09:2675,25
14M22143Velc RomanFenix ski team Jeseník0400:09:2662,85
9Z32356Ondrušová KateřinaTJ Spartak Letohrad0200:09:2774,85
15M22427Veselý OndřejŽamberk0500:09:2862,01
16M22542Stránský OndřejFenix ski team Jeseník0400:09:3061,17
17M22632Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:09:3459,50
10Z32759Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:09:4368,50
18M22828Akak OndřejSokol Žamberk0500:09:4654,47
19M22939Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:10:1442,74
11Z33060Lerchová KateřinaTJ Spartak Letohrad0300:10:1555,79
20M23133Vencl JiříTJ Spartak Letohrad0500:10:2338,97
12Z33267Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:4543,88
21M23348Kristek JanRETIA Pardubice0500:10:5724,72
22M23440Urban OndřejFenix ski team Jeseník0500:11:2811,73
23M23538Matyáš JiříAtletika Žamberk0500:14:063,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3185Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:11:20103,09
2M3287Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:11:24101,93
3M3393Gregora FilipActivity Lanškroun0200:11:4894,98
4M3489Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:12:0390,64
5M3578Lána JanTJ Spartak Letohrad0200:12:0689,77
1Z465Strouhalová AnnaFenix ski team Jeseník0100:12:15102,15
6M3690Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:12:1587,16
7M3880Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:12:2085,71
2Z481Šilarová MichaelaSpartak Letohrad0100:12:20100,81
3Z4102Mikulová KarolínaSpartak Letohrad0100:12:3497,04
4Z4113Smrčková NatálieSpartak Letohrad0100:12:4594,08
8M31283Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:12:5874,71
9M31384Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:13:0273,55
5Z41413Nováčková HelenaFenix ski team Jeseník0000:13:1685,73
10M31586Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:13:2267,76
11M31681Bergman JakubTJ Spartak Letohrad0200:13:3065,44
12M31788Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:13:4860,23
6Z4184Chudějová MarkétaSpartak Letohrad0000:13:5375,77
7Z4199Poláková NatálieFenix ski team Jeseník0000:13:5974,16
13M31979Marek LukášTJ Spartak Letohrad0200:13:5957,05
8Z4218Schreierová AnnaFenix ski team Jeseník0000:14:1769,31
9Z42211Derková MartinaActivity Lanškroun0100:14:2168,24
14M32377Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:14:2549,52
15M32492Schreiber ŠimonAtletika Žamberk0300:14:3347,20
16M32591Kalášek PavelSokol Klášterec0300:15:0338,51
17M32676Plevák RichardSokol Klášterec0200:15:0537,93
10Z4276Kořenková JanaFenix ski team Jeseník0000:15:1553,70
18M32882Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:15:4426,64
11Z4297Rotterová AnnaFenix ski team Jeseník0000:16:2933,78
19M33094Škůrek ŠtěpánPastviny0200:16:3910,71
12Z43112Obermajerová GabrielaSokol Klášterec0100:17:3216,82
13Z43210Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:18:067,67
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4120Chlup TomášActivity Lanškroun0000:14:50110,03
2M4224Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:15:5895,52
3M4316Boháč BonifácAC Choceň0100:16:0394,45
4M4418Remeš TadeášSpartak Letohrad0100:16:5982,50
5M4517Levý DavidSpartak Letohrad0100:17:2776,52
1Z5634Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:17:31118,74
6M4721Vlk JakubSokol Klášterec nad Orlicí0000:17:3874,17
2Z5832Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:18:01113,57
7M4923Miler AdamTJ Sokol Jaroměř0000:18:4859,23
8M41019Hai HonzaActivity Lanškroun0100:18:4959,02
9M41122Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř0000:21:3024,65
3Z51231Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:22:2767,69
4Z51333Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:23:1359,76
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5141Žalčík KimFenix ski team Jeseník9900:20:25109,34
2M5245Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:21:4996,26
3M5342Bráblík MichalFenix ski team Jeseník9800:22:0194,40
4M5443Polák DanielFenix ski team Jeseník9800:24:3770,12
1ZC587Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:21107,22
5M5644Jilek DariuszULKS Bystrica Klodska9800:25:2462,80
1MD7182Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:20108,41
2ZC882Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:26:2199,62
1ZB970Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:34104,90
1ZA1055Kožnarová BarboraMladkov9300:26:45111,03
2ZB1171Honsová HanaActivity Lanškroun7900:26:53102,57
2MD12184Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:00103,56
3ZC1384Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:27:1293,16
3ZB1469Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:1592,53
2ZA1557Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:28:5695,60
3MD16181Švec MiroslavSokol Potštejn5200:29:0888,04
3ZA1754Benedová LenkaSK Srch8500:29:1593,37
4ZA1852Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:29:3690,89
4ZB1972Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:29:3882,37
5ZB2068Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:30:1078,46
5ZA2153Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:30:3783,71
4ZC2285Cinková JitkaPardubice6800:30:4366,41
4MD23183Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:32:1565,36
5ZC2483Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:32:1754,50
6ZC2581Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:5649,56
1ZJ2658Goňová NikolaŽamberk9700:34:02101,75
7ZC2786Hubálková DanaLukavice6700:34:0940,30
6ZB2866Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:34:1348,71
2ZJ2959Skalická KarolínaOBTJ Sokol Žamberk9600:34:3898,25
5MD30185Bielčik JindřichLichkov4000:35:12100,00
8ZC3191Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:27104,53
9ZC3293Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:35:49102,51
7ZB3367Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:2232,93
6MD34186Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:36:4232,98
10ZC3592Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:37:3392,95
6ZA3651Bednářová KateřinaŽamberk8600:50:113,00
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1106Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:29:58110,27
2MA2122Hübl RadekRun Sport Team8800:30:16108,37
1MJ3105Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:30:56115,69
1MB4140Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:02108,82
2MJ5113Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:32:52104,17
2MB6152Fajfr František3D Fitness Race Team7200:33:4698,47
3MA7119Jor MartinActivity Lanškroun8700:34:3281,36
1MC8161Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:34108,49
3MB9146Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:34:4492,71
4MA10117Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:34:4779,77
4MB11150Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:35:1789,42
5MA12111Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:35:1976,40
5MB13156Moskva RomanPasivity Žamberk7500:35:4187,04
2MC14170Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:35:50101,48
6MB15136Vencl JiříVencl servis Žamberk7400:36:0185,05
6MA16108Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:36:0571,54
7MB17137Jadrný LubomírÚstí nad Orlicí7300:36:1683,55
3MJ18102Pechoušek JanFenix ski team Jeseník9700:36:5480,14
8MB19155Scheuer JanActivity Lanškroun6600:36:5779,48
7MA20121Buriánek Tomᚎižkovský tygři8900:37:0864,90
9MB21142Procházka PetrOrlov7400:37:1377,88
8MA22124Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:37:2663,00
9MA23114Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:37:3861,73
3MC24171Hanuš PetrChládek Tintěra Pardubice6400:37:5490,03
4MC25163Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:38:0489,10
10MA26118Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:38:1657,72
10MB27154Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:38:2071,22
11MA28116Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:38:4954,24
12MA29112Koreček RichardNepasický Cykloteam7600:38:5453,71
13MA30125Štumpf EduardSokol Kunvald8000:39:0252,87
11MB31151Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:39:0466,84
5MC32165Krátký LubošLanškroun6200:39:1482,64
12MB33138Strouhal TomášFSMB Moravský Beroun7400:39:2265,05
13MB34144Kristek JiříRetia Pardubice6700:39:2564,75
14MA35109Živný Marek3D Fitness race team9100:39:2650,33
14MB36148Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:39:4862,47
4MJ37103Schreier JakubFenix ski team Jeseník9600:39:5761,97
15MB38149Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:40:2458,89
16MB39141Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:41:1254,11
15MA40107Beneš MichalRUNSPORT8300:41:2337,99
6MC41172Chládek JosefOB Žamberk5900:41:3269,90
17MB42153Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:41:4450,93
16MA43123Růžička TomášCTB Brandýs nad Orlicí8500:43:0826,91
18MB44147Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:43:3639,79
17MA45101Zezulka MartinŽamberk8000:43:4023,53
19MB46157Hruban JanČeská Třebová6600:44:0137,30
7MC47166Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:44:0955,40
20MB48145Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:44:3434,02
8MC49168Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:44:4252,35
21MB50139Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:4333,12
18MA51104Hrevuš AlexandrBřehy7900:45:1014,03
22MB52143Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:45:5226,26
19MA53110Novák PetrHSK Cycling team7700:46:097,81
9MC54164Sedlák JiříPřelouč5800:47:0239,43
20MA55120Kovárník JaroslavPardubice8000:47:163,00
10MC56169Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:48:4330,10
11MC57167Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5900:57:583,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1106Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:29:58102,78
2MA2122Hübl RadekRun Sport Team8800:30:16100,80
3MJ3105Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:30:5696,42
4MB4140Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:0289,18
5MJ5113Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:32:5283,69
6MB6152Fajfr František3D Fitness Race Team7200:33:4677,77
7MA7119Jor MartinActivity Lanškroun8700:34:3272,72
8MC8161Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:3472,50
9MB9146Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:34:4471,41
10MA10117Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:34:4771,08
11MB11150Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:35:1767,79
12MA12111Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:35:1967,57
13MB13156Moskva RomanPasivity Žamberk7500:35:4165,16
14MC14170Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:35:5064,17
15MB15136Vencl JiříVencl servis Žamberk7400:36:0162,96
16MA16108Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:36:0562,52
17MB17137Jadrný LubomírÚstí nad Orlicí7300:36:1661,32
18MJ18102Pechoušek JanFenix ski team Jeseník9700:36:5457,15
19MB19155Scheuer JanActivity Lanškroun6600:36:5756,82
20MA20121Buriánek Tomᚎižkovský tygři8900:37:0855,61
21MB21142Procházka PetrOrlov7400:37:1355,06
22MA22124Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:37:2653,64
23MA23114Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:37:3852,32
24MC24171Hanuš PetrChládek Tintěra Pardubice6400:37:5450,57
25MC25163Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:38:0449,47
26MA26118Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:38:1648,15
27MB27154Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:38:2047,71
28MA28116Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:38:4944,53
29MA29112Koreček RichardNepasický Cykloteam7600:38:5443,99
30MA30125Štumpf EduardSokol Kunvald8000:39:0243,11
31MB31151Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:39:0442,89
32MC32165Krátký LubošLanškroun6200:39:1441,79
33MB33138Strouhal TomášFSMB Moravský Beroun7400:39:2240,91
34MB34144Kristek JiříRetia Pardubice6700:39:2540,59
35MA35109Živný Marek3D Fitness race team9100:39:2640,48
36MB36148Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:39:4838,06
37MJ37103Schreier JakubFenix ski team Jeseník9600:39:5737,07
38MB38149Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:40:2434,11
39MB39141Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:41:1228,85
40MA40107Beneš MichalRUNSPORT8300:41:2327,64
41MC41172Chládek JosefOB Žamberk5900:41:3226,65
42MB42153Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:41:4425,34
43MA43123Růžička TomášCTB Brandýs nad Orlicí8500:43:0816,12
44MB44147Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:43:3613,05
45MA45101Zezulka MartinŽamberk8000:43:4012,61
46MB46157Hruban JanČeská Třebová6600:44:0110,31
47MC47166Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:44:099,43
48MB48145Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:44:346,69
49MC49168Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:44:425,81
50MB50139Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:435,70
51MA51104Hrevuš AlexandrBřehy7900:45:103,00
52MB52143Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:45:523,00
53MA53110Novák PetrHSK Cycling team7700:46:093,00
54MC54164Sedlák JiříPřelouč5800:47:023,00
55MA55120Kovárník JaroslavPardubice8000:47:163,00
56MC56169Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:48:433,00
57MC57167Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5900:57:583,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC587Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:21105,66
2ZC882Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:26:2198,00
3ZB970Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:3496,34
4ZA1055Kožnarová BarboraMladkov9300:26:4594,93
5ZB1171Honsová HanaActivity Lanškroun7900:26:5393,91
6ZC1384Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:27:1291,48
7ZB1469Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:1583,43
8ZA1557Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:28:5678,19
9ZA1754Benedová LenkaSK Srch8500:29:1575,77
10ZA1852Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:29:3673,08
11ZB1972Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:29:3872,83
12ZB2068Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:30:1068,74
13ZA2153Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:30:3765,29
14ZC2285Cinková JitkaPardubice6800:30:4364,52
15ZC2483Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:32:1752,51
16ZC2581Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:5647,53
17ZJ2658Goňová NikolaŽamberk9700:34:0239,10
18ZC2786Hubálková DanaLukavice6700:34:0938,20
19ZB2866Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:34:1337,69
20ZJ2959Skalická KarolínaOBTJ Sokol Žamberk9600:34:3834,50
21ZC3191Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:2728,24
22ZC3293Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:35:4925,43
23ZB3367Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:2221,21
24ZC3592Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:37:3312,14
25ZA3651Bednářová KateřinaŽamberk8600:50:113,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Dobrý den, prosím opravit ve výsledkové listině ročník narození u závodníka č.107 Beneš Michal.Chybně je uvedeno 93 správně má být 83.Děkuji
michalbennybenes
Dobrý den, u předžáků, kde chlapci běželi 400 m je ve výsledcích uveden na 5.místě Suchodol Lukáš č. 27, který však doběhl až po Vojtěchu Moskvovi č. 26. To znamená, že má být až na 8. místě. Názorně je to vidět i na fotkách ze závodů. Prosíme o opravu.
t.jungvirtova
Opraven rocnik narozeni Michala Benese.
team
Po konzultaci s poradatelem zavodu opraveny vysledky kategorie Predzaku.
iscarex

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód