Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Heřmanická Osmička

10.10.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Heřmanická Osmička
  • datum konání: 10.10.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: XTC Heřmanice

Sociální sítě

Místo konání

Horní Heřmanice – hřiště
9:30 - 12:00 hodin

Přihlášky

online zde: www.xct.cz
na místě od 8:00 hodin

Startovné

Děti a žactvo zdarma pro předem přihlášené přes internet do 9.10.2015 12:00 hodin, po tomto termínu a při prezentaci 10,- Kč.
Dorost a dospělí 100,- Kč pro předem přihlášené do 9.10.2015 12:00 hodin, po tomto termínu a při prezentaci 150,- Kč.
Startovné je možné uhradit při prezentaci nebo bankovním převodem na účet 2900339738, kód banky: 2010 (FIO banka). Do poznámky platby uveďte jméno a příjmení závodníka, popř. závodníků.
V ceně startovného je zahrnuto občerstvení v cíli a pro dospělé polévka.

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
Závod dorostu a dospělých se běží na 2 km okruhu (převýšení jednoho 2 km okruhu je 40 m)
Závody dětí a žactva se běží na okruzích 250 m a 1000 m s minimálním převýšením

Ceny pro vítěze

Závodníci na prvních třech místech obdrží diplom, medaili a věcné ceny od partnerů závodu.
Všechny děti k kategorii mrňata obdrží po doběhu do cíle drobný dárek.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.xct.cz/

E-mailová adresa

jaroslav.knapek@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.9.2021Heřmanická osmička-
27.9.2020Heřmanická osmička-
29.9.2019Heřmanická osmička194
6.10.2018Heřmanická osmička156
7.10.2017Heřmanická osmička205
1.10.2016Heřmanická Osmička126
14.9.2014Heřmanická osmička104
22.9.2013Heřmanická osmička117
23.9.2012Heřmanická osmička158
25.9.2011Heřmanická osmička146
19.9.2010Heřmanická OSMIČKA10

Statistika závodu Heřmanická Osmička

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 1216

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Gregora Filip029
Borek Viktor049
Borková Agáta029
Resler Filip098
Borek Petr708
Jirásková Eva648
Serbousková Sára048
Krátký Luboš627
Knápek Šimon077
Knápková Anežka107
Krátká Hana957
Nechvíl Petr916
Tempír František496
Nechvílová Miroslava606
Dušková Lenka806
Költö Matěj036
Gregora Zdenek736
Buriánek Roman656
Borková Adéla756
Stránský Aleš606
Sadílek Ota466
Tempír Tomáš776
Keprtová Miloslava486
Belobrad Ivan665
Chládková Nikola075
Dostálek Petr675
Hanáková Klára025
Stránská Adéla915
Derková Martina015
Kumpoštová Andrea055
Költö Tobias105
Hlaváček Zdeněk545
Hamplová Tereza055
Kačerovský Michal985
Miřejovský Jiří795
Knápková Rozálie135
Reslerová Veronika065
Bílá Ella095
Moravec Jakub995
Hypešová Natálie995
Chládková Karolína004
Šimůnková Pavla774
Gregora Jan004
Sejkorová Lenka634
Brusenbauch Alan114
Koubová Elen094
Brychta Jakub084
Vebr Patrik984
Gregorová Eliška124
Dostálek Šimon Josef104

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 3 let a mladší (trať 0,03 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11116Doskočil JakubRokytnice1200:00:05-
2C18120Tempír JáchymHejčín1300:00:21-
Děvčata 3 let a mladší (trať 0,03 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1232Gregorová EliškaŽichlínek1200:00:07-
2D1322Foglová EliškaEliška1200:00:08-
3D14121Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:12-
4D153Bílá EmmaXCT.cz1300:00:16-
5D164Knápková RozálieXCT.cz1300:00:17-
6D1737Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:19-
7D19105Dostálková Barbora AnnaSlunce1200:00:22-
Chlapci 4-6 let (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2243Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:01:11-
2C26107Mikula DaliborTJ Spartak Letohrad1000:01:25-
3C29125Topinka TobiášLanškroun1000:01:43-
4C211119Tempír LukášHejčín1000:01:55-
5C212106Dostálek Šimon JosefSlunce1000:01:59-
Děvčata 4-6 let (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21113Málková LucieKB Letohrad1000:01:09-
2D2338Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:13-
3D2433Gregorová AnnaŽichlínek1000:01:16-
4D25114Doskočilová NikolaŽamberk1000:01:20-
5D276Knápková AnežkaXCT Horní Heřmanice1000:01:30-
6D2825Bílá EllaXCT.cz0900:01:34-
7D21015Martincová MonikaTJ Jiskra Králíky1000:01:47-
8D21328Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:02:16-
9D214112Beranová AnnaXCT.cz Horní Heřmanice1100:02:19-
Nejmladší žáci I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11102Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:02:10104,22
2M12115Málek MichalKB Letohrad0700:02:13100,45
3M13127Mlynář MarekVencl team UnO0700:02:1695,32
4M15109Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:1991,55
5M1834Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:3369,53
6M11239Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:4059,28
7M113101Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:02:4157,77
8M1168Nový TomášTJ Spartak Letohrad0600:02:4452,79
9M1187Doskočil OndřejTJ Spartak Letohrad0600:02:4551,89
10M121103Kubeš FilipVýprachtice0600:02:4946,30
11M1232Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:02:5043,89
12M125122Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:03:0423,53
Nejmladší žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z14131Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:17109,03
2Z1649Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:02:23101,35
3Z1723Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:02:3189,62
4Z19130Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:02:3781,93
5Z11045Hájková ZuzanaVOTJ Lanškroun0800:02:3780,81
6Z11144Hájková BarboraVOTJ Lanškroun0600:02:4077,18
7Z11442Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:02:4175,37
8Z11516Bajt MarekKrálíky0700:02:4373,55
9Z11617Martincová DenisaTJ Jiskra Králíky0800:02:4471,04
10Z119111Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:02:4570,06
11Z1209Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:02:4767,26
12Z12218Martincová KamilaTJ Jiskra Králíky0600:02:5063,63
13Z12448Bilerová RozálieActivity Lanškroun0700:02:5654,27
14Z1261Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:03:1627,45
15Z12710Skalická EliškaTJ Spartak Letohrad0600:03:2415,86
Nejmladší žáci II (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22104Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:03:27106,18
2M2326Jadrný TomášIscarex Junior Team ČT0400:03:32102,06
3M2650Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:03:4391,76
4M2941Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:5183,79
5M210124Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:5282,76
Nejmladší žákyně II (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2147Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:23109,78
2Z24110Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:3797,13
3Z2514Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:03:4193,10
4Z2719Chlumecká BarboraTJ Jiskra Králíky0400:03:4986,16
5Z2829Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:4985,41
6Z21135Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:03:5778,76
7Z2125Knápková KláraXCT.cz0400:04:3542,40
Mladší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3131Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:49107,87
2M3224Költö MatějKB Letohrad0300:03:56101,90
3M34118Vebr DominikIscarex junior team Česká Třebová0300:04:1090,23
4M35128Kapoun JanPolička0300:04:3073,34
5M3913Prokopec DavidTJ Spartak Letohrad0300:05:1139,23
6M31012Slodičák RadekTJ Spartak Letohrad0300:05:2329,15
Mladší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z33117Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:04:10116,05
2Z3636Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:3696,73
3Z3711Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad0200:04:4987,22
4Z3820Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:05:0873,50
5Z31140Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:2560,59
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4127Chlup TomášActivity Lanškroun0000:08:08105,05
2M4246Gregora JanActivity Lanškroun0000:08:3494,95
Starší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z43108Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:09:02117,50
2Z44126Derková MartinaActivity Lanškroun0100:10:0197,71
3Z45129Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:10:3984,80
4Z4621Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:12:4043,84
Dorostenci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5113Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:14:59103,15
2M5234Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:12100,44
3M5351Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:3096,41
4M544Gregora JakubActivity Lanškroun9800:16:2384,83
5M5750Moravec JakubJM Team Letohrad9900:20:3230,28
Dorostenky (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5511Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:19:23106,16
2Z5629Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:19:35104,08
3Z5839Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:21:0189,76
4Z5912Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:27:3324,39
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ128Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:29:42111,29
2MJ549Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:33:1688,71
Juniorky 18-19 let (trať 8 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA36Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:42102,03
2MA448Jor MartinActivity Lanškroun8700:33:0399,91
3MA630Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:33:2198,07
4MA916Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:1592,64
5MA1531Kosuciński SlawomirULKS Bystrzyca Kłodzka8100:36:2279,83
6MA181Skála JanRUN SPORT Team8500:38:0969,05
7MA2114Tempír TomášHejčín7700:38:5064,88
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB226Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:30:29116,32
2MB832Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:33:3997,22
3MB122Jadrný LubomírCzech Outdoor Extreme Team7300:35:2786,46
4MB1454Kašpařík TomášSK Přerov7500:36:2081,06
5MB1652Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:36:3479,66
6MB1756Doležal MartinSPS Sázava7000:37:4672,42
7MB1953Tempír JiříSokol Štíty7500:38:3967,17
8MB223Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:39:1963,13
9MB2345Pražák TomášJiskra Hylváty - kuželky7100:39:2462,60
10MB2744Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:41:3549,49
11MB2925Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:42:2244,72
12MB319Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:4336,60
13MB3340Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:44:5229,69
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC718Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:33108,26
2MC1136Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:35:0899,23
3MC1357Hanuš PetrCHT Pardubice6400:36:1892,52
-MC-42Krátký LubošLanškroun62DNF-
Muži D 60-69 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2010Tempír FrantišekSokol Štíty4900:38:46104,19
2MD2435Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:39:4599,26
3MD2627Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:40:1796,55
4MD3217Červ MiloslavAtletika Polička5000:44:2375,79
5MD3747Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:48:2655,37
Muži E 70 let a starší (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4238Bielčik JindřichLichkov4000:54:38158,74
2ME4522Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:06:48127,28
3ME4637Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:50:3713,99
Ženy A 20-34 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1019Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:34:30138,80
2ZA3543Uhrová AliceVýprachtice9000:46:0484,76
3ZA3641Krátká HanaLanškroun9500:47:5176,45
-ZA-46Faltejsková JanaLanškroun95DNF-
Ženy B 35-44 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2533Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:04108,13
2ZB2855Honsová HanaActivity Lanškroun7900:42:0098,88
3ZB3023Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:43:1492,99
4ZB395Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:50:4157,24
5ZB418Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:54:1240,45
Ženy C 45-54 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3424Jirásková EvaLanškroun6400:45:47107,78
2ZC3815Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:49:3092,22
Ženy D 55 let a starší (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4021Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:52:25110,32
2ZD437Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:55:00101,01
3ZD4420Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:58:2488,67
Trať 0,03 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11116Doskočil JakubRokytnice1200:00:05-
1D1232Gregorová EliškaŽichlínek1200:00:07-
2D1322Foglová EliškaEliška1200:00:08-
3D14121Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:12-
4D153Bílá EmmaXCT.cz1300:00:16-
5D164Knápková RozálieXCT.cz1300:00:17-
6D1737Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:19-
2C18120Tempír JáchymHejčín1300:00:21-
7D19105Dostálková Barbora AnnaSlunce1200:00:22-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21113Málková LucieKB Letohrad1000:01:09-
1C2243Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:01:11-
2D2338Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:13-
3D2433Gregorová AnnaŽichlínek1000:01:16-
4D25114Doskočilová NikolaŽamberk1000:01:20-
2C26107Mikula DaliborTJ Spartak Letohrad1000:01:25-
5D276Knápková AnežkaXCT Horní Heřmanice1000:01:30-
6D2825Bílá EllaXCT.cz0900:01:34-
3C29125Topinka TobiášLanškroun1000:01:43-
7D21015Martincová MonikaTJ Jiskra Králíky1000:01:47-
4C211119Tempír LukášHejčín1000:01:55-
5C212106Dostálek Šimon JosefSlunce1000:01:59-
8D21328Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:02:16-
9D214112Beranová AnnaXCT.cz Horní Heřmanice1100:02:19-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11102Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:02:10104,22
2M12115Málek MichalKB Letohrad0700:02:13100,45
3M13127Mlynář MarekVencl team UnO0700:02:1695,32
1Z14131Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:17109,03
4M15109Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:1991,55
2Z1649Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:02:23101,35
3Z1723Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:02:3189,62
5M1834Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:3369,53
4Z19130Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:02:3781,93
5Z11045Hájková ZuzanaVOTJ Lanškroun0800:02:3780,81
6Z11144Hájková BarboraVOTJ Lanškroun0600:02:4077,18
6M11239Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:4059,28
7M113101Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:02:4157,77
7Z11442Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:02:4175,37
8Z11516Bajt MarekKrálíky0700:02:4373,55
9Z11617Martincová DenisaTJ Jiskra Králíky0800:02:4471,04
8M1168Nový TomášTJ Spartak Letohrad0600:02:4452,79
9M1187Doskočil OndřejTJ Spartak Letohrad0600:02:4551,89
10Z119111Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:02:4570,06
11Z1209Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:02:4767,26
10M121103Kubeš FilipVýprachtice0600:02:4946,30
12Z12218Martincová KamilaTJ Jiskra Králíky0600:02:5063,63
11M1232Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:02:5043,89
13Z12448Bilerová RozálieActivity Lanškroun0700:02:5654,27
12M125122Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:03:0423,53
14Z1261Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:03:1627,45
15Z12710Skalická EliškaTJ Spartak Letohrad0600:03:2415,86
Trať 0,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2147Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:23109,78
1M22104Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:03:27106,18
2M2326Jadrný TomášIscarex Junior Team ČT0400:03:32102,06
2Z24110Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:3797,13
3Z2514Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:03:4193,10
3M2650Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:03:4391,76
4Z2719Chlumecká BarboraTJ Jiskra Králíky0400:03:4986,16
5Z2829Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:4985,41
4M2941Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:5183,79
5M210124Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:5282,76
6Z21135Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:03:5778,76
7Z2125Knápková KláraXCT.cz0400:04:3542,40
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3131Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:49107,87
2M3224Költö MatějKB Letohrad0300:03:56101,90
1Z33117Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:04:10116,05
3M34118Vebr DominikIscarex junior team Česká Třebová0300:04:1090,23
4M35128Kapoun JanPolička0300:04:3073,34
2Z3636Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:3696,73
3Z3711Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad0200:04:4987,22
4Z3820Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:05:0873,50
5M3913Prokopec DavidTJ Spartak Letohrad0300:05:1139,23
6M31012Slodičák RadekTJ Spartak Letohrad0300:05:2329,15
5Z31140Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:2560,59
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4127Chlup TomášActivity Lanškroun0000:08:08105,05
2M4246Gregora JanActivity Lanškroun0000:08:3494,95
1Z43108Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:09:02117,50
2Z44126Derková MartinaActivity Lanškroun0100:10:0197,71
3Z45129Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:10:3984,80
4Z4621Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:12:4043,84
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5113Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:14:59103,15
2M5234Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:12100,44
3M5351Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:3096,41
4M544Gregora JakubActivity Lanškroun9800:16:2384,83
1Z5511Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:19:23106,16
2Z5629Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:19:35104,08
5M5750Moravec JakubJM Team Letohrad9900:20:3230,28
3Z5839Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:21:0189,76
4Z5912Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:27:3324,39
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ128Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:29:42111,29
1MB226Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:30:29116,32
1MA36Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:42102,03
2MA448Jor MartinActivity Lanškroun8700:33:0399,91
2MJ549Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:33:1688,71
3MA630Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:33:2198,07
1MC718Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:33108,26
2MB832Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:33:3997,22
4MA916Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:1592,64
1ZA1019Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:34:30138,80
2MC1136Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:35:0899,23
3MB122Jadrný LubomírCzech Outdoor Extreme Team7300:35:2786,46
3MC1357Hanuš PetrCHT Pardubice6400:36:1892,52
4MB1454Kašpařík TomášSK Přerov7500:36:2081,06
5MA1531Kosuciński SlawomirULKS Bystrzyca Kłodzka8100:36:2279,83
5MB1652Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:36:3479,66
6MB1756Doležal MartinSPS Sázava7000:37:4672,42
6MA181Skála JanRUN SPORT Team8500:38:0969,05
7MB1953Tempír JiříSokol Štíty7500:38:3967,17
1MD2010Tempír FrantišekSokol Štíty4900:38:46104,19
7MA2114Tempír TomášHejčín7700:38:5064,88
8MB223Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:39:1963,13
9MB2345Pražák TomášJiskra Hylváty - kuželky7100:39:2462,60
2MD2435Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:39:4599,26
1ZB2533Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:04108,13
3MD2627Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:40:1796,55
10MB2744Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:41:3549,49
2ZB2855Honsová HanaActivity Lanškroun7900:42:0098,88
11MB2925Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:42:2244,72
3ZB3023Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:43:1492,99
12MB319Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:4336,60
4MD3217Červ MiloslavAtletika Polička5000:44:2375,79
13MB3340Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:44:5229,69
1ZC3424Jirásková EvaLanškroun6400:45:47107,78
2ZA3543Uhrová AliceVýprachtice9000:46:0484,76
3ZA3641Krátká HanaLanškroun9500:47:5176,45
5MD3747Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:48:2655,37
2ZC3815Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:49:3092,22
4ZB395Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:50:4157,24
1ZD4021Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:52:25110,32
5ZB418Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:54:1240,45
1ME4238Bielčik JindřichLichkov4000:54:38158,74
2ZD437Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:55:00101,01
3ZD4420Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:58:2488,67
2ME4522Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:06:48127,28
3ME4637Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:50:3713,99
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ128Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:29:42108,14
2MB226Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:30:29103,09
3MA36Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:4288,78
4MA448Jor MartinActivity Lanškroun8700:33:0386,52
5MJ549Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:33:1685,18
6MA630Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:33:2184,56
7MC718Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:3383,32
8MB832Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:33:3982,61
9MA916Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:1578,76
10MC1136Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:35:0873,11
11MB122Jadrný LubomírCzech Outdoor Extreme Team7300:35:2771,08
12MC1357Hanuš PetrCHT Pardubice6400:36:1865,53
13MB1454Kašpařík TomášSK Přerov7500:36:2065,28
14MA1531Kosuciński SlawomirULKS Bystrzyca Kłodzka8100:36:2265,10
15MB1652Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:36:3463,79
16MB1756Doležal MartinSPS Sázava7000:37:4656,02
17MA181Skála JanRUN SPORT Team8500:38:0953,60
18MB1953Tempír JiříSokol Štíty7500:38:3950,39
19MD2010Tempír FrantišekSokol Štíty4900:38:4649,58
20MA2114Tempír TomášHejčín7700:38:5049,14
21MB223Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:39:1946,06
22MB2345Pražák TomášJiskra Hylváty - kuželky7100:39:2445,49
23MD2435Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:39:4543,27
24MD2627Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:40:1739,82
25MB2744Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:41:3531,44
26MB2925Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:42:2226,33
27MB319Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:4317,63
28MD3217Červ MiloslavAtletika Polička5000:44:2313,27
29MB3340Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:44:5210,22
30MD3747Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:48:263,00
31ME4238Bielčik JindřichLichkov4000:54:383,00
32ME4522Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:06:483,00
33ME4637Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:50:373,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1019Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:34:30122,39
2ZB2533Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:0493,78
3ZB2855Honsová HanaActivity Lanškroun7900:42:0083,83
4ZB3023Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:43:1477,50
5ZC3424Jirásková EvaLanškroun6400:45:4764,30
6ZA3543Uhrová AliceVýprachtice9000:46:0462,85
7ZA3641Krátká HanaLanškroun9500:47:5153,69
8ZC3815Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:49:3045,21
9ZB395Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:50:4139,08
10ZD4021Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:52:2530,16
11ZB418Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:54:1221,03
12ZD437Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:55:0016,90
13ZD4420Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:58:243,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód