Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Hradecký maraton

11.10.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Hradecký maraton
  • datum konání: 11.10.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.sportvisio.cz/zavody/maraton-hradec-kralove.html

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 29 let a mladší (trať 42,195 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161567Jeřábek Jakubfajnlekarna.cz8903:10:0866,90
2MA321803Danko FilipPraha8703:18:2456,76
3MA441795Hrabík JiříFBC Hvězdy Česká Skalice8903:23:0750,98
4MA751560Volár Tomáš-9403:30:5041,52
5MA821843Peška Miroslav51.275765 14.7343909803:34:27100,00
6MA871854Došek JanSKP Nymburk8803:37:0133,94
7MA891765Hofman Milan-9603:37:09109,29
8MA921786Stava MartinCrossfit Commited8903:37:4733,00
9MA1061738Kulda JanSDH Kvíčala8803:42:0327,77
10MA1091660Jaroš Štěpán-9703:43:04104,09
11MA1301645Krkoška Pavel-8603:49:5218,19
12MA1401610Beránek Jan-9203:51:2616,26
13MA1451849Krupka Pavel-8803:51:5215,73
14MA1481809Juračka MarekHLS Czech8803:52:5814,38
15MA1541551Šrajer Martin-9103:54:1612,79
16MA1641552Štandera Martin-8903:55:5110,85
17MA1731729Verster Rigardt-8803:57:248,95
18MA1911789Labuda Tomáš-9604:02:5886,62
19MA1931790Frýdl Ondřej-9204:03:013,00
20MA1991572Petiška OndřejHradecké střely9704:07:3282,61
21MA2051799Vostruha MiroslavDěčín9004:10:103,00
22MA2081833Konvalina LukášSKI Klub Dobruška9204:10:413,00
23MA2591596Andráš Jakub-9704:40:2953,67
24MA2621558Dvořák VladimírMT Žebrák8704:42:573,00
25MA2691865Foltín TomášRungo.cz8604:51:503,00
26MA2751766Sedláček Jan-9104:58:593,00
27MA2781754Jiruška Martin-8705:04:153,00
28MA2811756Sekyra MichalBěžíme.cz9205:04:493,00
29MA2941824Říha Radek-9205:46:553,00
Muži 30-39 let (trať 42,195 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11868Čivrný JiříEleven Run Team8002:36:12108,50
2MB31547Bavor JanSK Miletín8402:43:4599,24
3MB41817Czerný PavelKarviná8102:49:2792,26
4MB71566Mazůrek RomanSKP Česká Lípa8002:56:5983,02
5MB81743Friček JanGE Money Health Ahead8002:57:0282,96
6MB91832Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8102:57:2382,53
7MB111614Medlík JanLKT 80 Šumperk8203:02:2376,40
8MB121889Synek PetrKanoistika Sokol Pražský8503:03:3674,91
9MB141873Pokorný VáclavBrno7803:07:1270,49
10MB171604Pavlů RomanSK JESENIOVA / Praha7903:10:5365,98
11MB231651Mrázek Jiří-8503:14:0961,97
12MB281679Štefanča Richard-8103:16:5858,52
13MB331629Nouzovský MilošGoMango Hradec Králové7603:18:3856,48
14MB341706Senius Jan-7903:19:5554,90
15MB401841Novák Petr-8103:22:0152,33
16MB411695Škrobák JiříKlub přátel sv. Jána8203:22:2251,90
17MB451691Vanek Ondrej-8303:23:1950,74
18MB501792Muška Libor-8303:24:5048,88
19MB561749Jiskra JaroslavDolní Újezd7803:26:2646,91
20MB571698Staněk DanielPardubice7803:26:3546,73
21MB581634Lechner Roman-8203:27:0646,10
22MB591633Bouchal MartinSokol pražský8203:27:0746,08
23MB601836Špaček MartinFitness Kopidlno8503:27:1545,91
24MB621797Dostál JanLazaři8303:27:4545,30
25MB631850Fiala Milan-7603:27:4745,26
26MB651806Marhold PetrChoceň7803:28:2844,42
27MB691742Myšák TomášMuscle Bank Hradec Králové8503:29:4542,85
28MB741736Cihlář JanAC Praha 18908303:30:4241,68
29MB751593Vlček Janindividuálně8003:30:5041,52
30MB781851Jelínek Štěpán-7803:31:0441,23
31MB791846Dvořák TomášSCF Praha7603:32:3239,44
32MB811631Šlambora JakubGomango8103:33:1938,48
33MB861821Kohoutek Petr-8303:36:5933,98
34MB881594Sedláček Jan-7803:37:0433,88
35MB901592Stohwasser PetrNabla8203:37:2333,49
36MB1001820Lauryn RadekLAURYN7603:39:5630,36
36MB1001757Strejček Tomáš-8303:39:5630,36
38MB1041890Němec MichalRADIOKING8003:40:3229,63
39MB1051891Šparlinek MarcelRETIA Pardubice7703:40:3629,55
40MB1071573Červenka JaroslavDobřenice7903:42:0527,73
41MB1101579Dušek MartinLibřice7703:43:3125,97
42MB1121886Dinga Miroslav-7603:44:1725,03
43MB1131684Šanda MiloslavSDH Sloupno8003:44:2024,97
44MB1151733Musil LukášFincentrum, a.s.8503:45:0224,11
45MB1171875Stibor PavelBrno8003:46:5821,74
46MB1231750Kořínek Miroslav-8103:48:5719,31
47MB1251549Holub KarelTopMonks7903:49:0919,06
47MB1251623Vaniš Ondřej-8003:49:0919,06
47MB1251782Vaniš Martin-7603:49:0919,06
50MB1291575Zubal Miloš-8303:49:4818,27
51MB1371802Dlabáček LukášOrel Řečkovice7903:50:5416,92
52MB1501635Mádle MiroslavLyžařský klub Broumov7603:53:3513,63
53MB1511780Matucha TomášAusterlitz Adventure7903:53:3613,61
54MB1521711Frolík MichalSWcontrol8303:53:4913,34
55MB1551663Tomek Jan-7903:54:1812,75
56MB1601649Novák AlešPardubice8203:55:1311,63
57MB1651595Hloušek MilanHradec Králové7603:56:1710,32
58MB1681725Doležal Jan-7603:56:419,83
58MB1681707Kupsa Vítězslav-7603:56:419,83
60MB1701719Primas PetrČSOB8203:56:449,77
61MB1721624Matějka Jaroslav-8303:57:189,07
62MB1741773Hlaváč JaroslavRáječko8303:57:528,38
63MB1761569Kubín ŠtěpánBěžci Na hodinářce7803:57:578,28
64MB1781563Novák Ladislav-7803:59:545,88
65MB1821561Čížek PetrGoMango Hradec Králové7704:00:514,72
66MB1831739Bureš MartinAXIOM PROVIS7704:01:503,51
67MB1871598Vostrý MiroslavMK Kladno7704:02:113,09
68MB1891762Palatáš JiříBalóny Hradec7604:02:513,00
69MB1921632Filip Lukáš-7604:02:593,00
70MB1941653Prückner MichalPardubice8004:03:483,00
71MB2001712Šíma Zdeněk-8204:08:113,00
72MB2041715Marek Jaroslav-8104:09:323,00
73MB2091676Kantor RomanKbely7704:10:443,00
74MB2141700Eichler Jakub-7904:11:133,00
75MB2221696Solař MichaelAXIOM PROVIS7904:15:533,00
76MB2241760Vojtěšek ZbyněkBudEx7704:16:123,00
77MB2321693Baťka MichalBAK SEAL 6 Team7904:21:033,00
78MB2331570Pohl JosefPardubické střely8404:21:073,00
79MB2341550Findeis LukášČeská pirátská strana8504:21:523,00
80MB2351882Pouč DavidSportovní klub hasičů Královéh7904:22:403,00
81MB2361818Žáček PavelAndělka's Team7604:22:523,00
82MB2381863Vakula RadoslavKysucky klub maratonu Čadca7804:23:193,00
83MB2421848Landa JanSpartak Žebrák Muay Thai Kickb7604:25:093,00
84MB2481835Krummer Dušan-8004:28:413,00
85MB2521590Pavlík Michal-8104:36:303,00
86MB2541845Svoboda David-8304:36:433,00
87MB2551555Rýz Bohuslav-7704:38:043,00
88MB2561788Vohryzek Jan-8004:38:093,00
89MB2581689Losenický JanROZKOŠ bez RIZIKA8104:39:233,00
90MB2601839Plas JakubCrossfit Commited8504:40:433,00
91MB2641811Maliňák Davidnic7804:43:243,00
92MB2661855Jalovec JanAK studiotesa7904:49:063,00
93MB2681764Říha Pavel-8004:51:433,00
94MB2721630Hoder JanTriClub Dobruška8404:55:313,00
95MB2731702Oplt Vojtěch-8404:56:403,00
96MB2761740Heger MichalAK Moravska Trebova8105:00:263,00
97MB2771612Horák Martin-7605:03:003,00
98MB2841793Herzog Pavel kryštofFkc Louny7605:18:563,00
99MB2851842Vincent Stanislav-7905:21:193,00
100MB2881589Večeřa Petr-7905:26:573,00
100MB2881800Večeřa Martin-7905:26:573,00
102MB2911666Jahelka AlešHradecké střely8305:38:393,00
Muži 40-49 let (trať 42,195 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC21730Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7402:41:32108,78
2MC51718Štangler DavidTrutnov Tri Team7402:51:1797,24
3MC61808Sedláček MichalSilvini Madshus team7502:54:0293,98
4MC101769Lášek JosefIOS Hradec Králové6903:01:0685,62
5MC131710Lender JanUnicorn Systems7303:06:0679,70
6MC151830Benko Jan-7403:09:3775,54
7MC181583Doucha JiříHvězda Pardubice7103:11:2373,44
8MC191554Zoubek MichalPardubice7303:13:4070,74
9MC201815Vít PavelVella Team7103:13:4470,66
10MC211785Šafář Pavel-7003:14:0870,19
10MC211871Komínek JiříTJ Lokomotiva Břeclav7103:14:0870,19
12MC251748Kozlík RadekKoďa tým Brno6703:14:5869,20
13MC261616Pradáč Petr-6603:15:0968,98
14MC271626Vejběra JanCYKLO POKR6603:16:2467,51
15MC291825Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7503:17:0066,79
16MC301847Kristek JiříRETIA Pardubice6703:17:5365,75
17MC311559Volár PavelMalšova Lhota6603:17:5565,71
18MC371857Klíma DavidRychnov nad Kněžnou7103:21:1661,74
19MC381866Kujan RenéBehani.Sport.cz7403:21:2561,57
20MC391582Zubr Hynekneregistrován7303:21:3261,43
21MC421801Belobrad IvanŽamberk6603:22:3860,13
22MC431565Broulík LuděkJiskra Jaroměř-Potocký7103:22:4959,91
23MC471763Tulach Janquick-step7403:24:2857,96
24MC481600Karel Petrneregistrován7503:24:3757,78
25MC521677Kaška FilipDUKASE7103:25:4756,40
26MC541678Kostka KarelTrutnov7303:25:5956,16
27MC551669Bělaška PřemyslLiberec7403:26:2455,67
28MC611784Moravec Jiří-7203:27:3554,27
29MC641721Mrklovsky PetrAK Emila Zatopka Koprivnice6603:28:1353,52
30MC661746Cibulka JiříHoroklub Česká Třebova7503:28:5452,71
31MC671588Grulich TomášProstějov7203:29:0452,51
32MC681668Kostovský PetrSH Kvíčala7403:29:2552,10
33MC711578Pavlů DušanKrleš7403:29:5751,46
34MC731813Kusý ViktorSk ElfaSports7303:30:4050,62
35MC771636Nádhera PetrHradec Králové6703:31:0050,22
36MC801864Bilík MartinOrel Brno Řečkovice6803:32:4848,09
37MC831823Floriš PetrSCHOTT Lanškroun7203:35:1645,17
38MC841807Hák MichalSokol Studenec7503:36:1444,03
39MC931548Drbal Zbyněk-7103:38:0041,94
40MC941670Horák VladislavSKK Spartak Čtyřkoly7403:38:1541,64
41MC951856Rückl Jan-7503:38:4840,99
42MC981810Štrof MichalTenis Úpice7303:39:3640,04
43MC1021557Dušánek RudolfSK Podfara Nový Hrádek7003:40:0139,55
44MC1031741Novák Lukáš-6603:40:2739,04
45MC1081814Tulis Petr-7403:42:1037,00
46MC1111859Fišer JiříT Sokol Říkov6703:43:5434,95
47MC1161680Němeček Vratislavnaatyp7303:45:1133,43
48MC1181542Rezler JiříPS Cycling7103:47:0331,22
49MC1201723Fabiánek Bronislav-7203:47:1530,99
50MC1221744Bartoš AntonínSKP Šumperk7303:48:1329,84
51MC1241878Hlávko Roman-7503:49:0228,87
52MC1321761Kirsch RadomírBAK SEAL 6 Team7503:50:2327,28
53MC1351607Schmidt RomanHradecké střely7503:50:4426,86
53MC1351816Vanický Pavel-7103:50:4426,86
55MC1381690Kubín MartinLoko Trutnov7003:51:0126,53
56MC1391771Bis DaliborBullman team7503:51:1926,17
57MC1411591Klik Stanislavžádný club7403:51:2726,01
58MC1421778Šťastník OndřejBeta Ursus Orienteering7203:51:3725,82
59MC1431646Sákra Lukáš-7003:51:4225,72
60MC1441627Tichý JiříOlomouc7003:51:4525,66
61MC1461831Čihák Petr-6903:52:2624,85
62MC1471774Tyleček PavelBrno7303:52:5424,30
63MC1581834Trampota Tomáš-7503:55:0021,81
64MC1591656Zamouřil PetrRajP Malšova Lhota6803:55:0121,79
65MC1611683Satrapa OndřejFC Květinov7403:55:1521,52
66MC1631805Dobiáš LuděkPoděbrady7303:55:3321,16
67MC1661701Hanousek Miroslav-7003:56:1820,27
68MC1791759Šrejber Miloslav-7304:00:2115,48
69MC1851728Matějek JaromírAtletic Třebíč7104:01:5913,54
70MC1951722Holoubek JindřichBrno6804:05:149,70
71MC2031603Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7304:09:095,06
72MC2101564Vaněk PetrFitness & Relax LEV Nový Bydžo6604:10:453,17
73MC2151768Pencák MarcelTJ Warta Horní Měcholupy7504:11:523,00
73MC2151872Ulrych VáclavArts Café fan club7304:11:523,00
75MC2171876Taišl JiříPraha6604:11:553,00
76MC2181783Motal Petr-7104:12:023,00
77MC2201586Trebichavský Pavel-7304:14:033,00
78MC2211777Koča Bohumil-7104:14:423,00
79MC2231655Sláma Zdeněk-6604:16:093,00
80MC2281869Zmeškal Zdenek-7104:19:573,00
81MC2391686Tajcnár Michal-7404:23:393,00
82MC2401732Doležal Karel-7204:23:483,00
83MC2411796Ort Pavel-7304:24:053,00
84MC2431877Havlín Jan-6604:25:583,00
85MC2441546Sháněl MartinDuPont7304:27:103,00
86MC2451650Bürger JaroslavDuPont6604:27:113,00
86MC2451615Pulkrábek Jiří-6804:27:113,00
88MC2491621Bartoš PetrZahrádkáři Svatý Jiří6604:30:563,00
89MC2501708Suchan Kamil-7104:32:203,00
90MC2571571Petiška EduardHradecké střely7104:38:233,00
91MC2611844Jelínek Jaroslav-7404:41:593,00
92MC2631737Krobot Tomas-7104:43:063,00
93MC2711681Kolář ZdeněkULITA-HOBRA ORIENTEERING BROUM7104:55:173,00
94MC2791659Hložek MichalHostivice6805:04:473,00
95MC2871605Procházka JanVLK Chrudim7305:22:303,00
96MC2921812Hájek Karel-7405:39:063,00
Muži 50-59 let (trať 42,195 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD491577Hofman FrantišekBýšť6303:24:45103,32
2MD701858Matoušek Jiří-6503:29:4698,50
3MD721601Veselý PetrŠestajovice6503:30:0698,18
4MD1141587Křováček JaromírLiga 100 HK6003:44:3884,22
5MD1181602Chládek JosefSokol OB Žamberk5903:47:0381,90
6MD1211767Hrček PetrBrandýs nad Labem6103:47:1881,66
7MD1341887Ulma TomášPraha6403:50:3778,47
8MD1491852Albrecht VáclavSKČNB HK5903:53:2875,73
9MD1561581Jakeš JosefSK OB Týniště n.O.6503:54:2674,81
10MD1751860Fátor MiloslavTJ Maratonstav Úpice6403:57:5671,44
11MD1801688Kubeš Jan-6304:00:3468,91
12MD1861553Fidler JiříKPC Ždírec nad Doubravou6404:02:0467,47
13MD1891772Dubsky VlastimilSTS Chvojkovice - Brod6404:02:5166,72
14MD1981709Horák VáclavLibčany5604:06:4462,99
15MD2111861Linhart MilanLongobucco6404:10:5359,00
16MD2251609Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6204:17:1052,97
17MD2281585Karas MilanHavlickuv Brod6204:19:5750,29
18MD2301628Vejvoda JiříSK ASSPRO Náchod6204:20:2549,85
19MD2371641Frýdl MiroslavHradec Králové6404:23:0147,35
20MD2471883Němec BedřichMissiva Moravské Budějovice6404:28:2042,24
21MD2511776Bečvařík JirkaSplašená Lokomotiva Chlumec na6004:35:4635,10
22MD2651819Matthews DougPraha 6 - Dejvice6404:45:5325,38
23MD2671543Néma TiborRANCH - N6404:50:1921,12
24MD2901838Divín DušanKarolínšti hřebci6505:29:123,00
Muži 60 let a starší (trať 42,195 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1711853Kohoutek JaromírW&SSC5503:57:03104,97
2ME1841599Krumer MiroslavMK Ostrov4904:01:57100,94
3ME2061828Ondruš JanUltrajan5504:10:1794,09
Ženy 29 let a mladší (trať 42,195 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA961661Klimešová PetraGoMango Hradec Králové8703:39:2289,09
2ZA1331648Egertová Nela-9103:50:3078,38
3ZA1571699Sáblíková Jindřiška-8603:54:4374,33
4ZA1881827Prokopová Veronika-8704:02:4566,61
5ZA1971837Hanáková Radkapraha 98604:05:4363,75
6ZA2011613Kunstová Adéla-8704:08:1261,37
7ZA2271692Prikrylova Barbara-9004:17:3352,38
8ZA2831884Jirsáková KateřinaSDH Zvole9805:18:55100,00
9ZA2851611Šimůnková Petra-8705:21:193,00
Ženy 30-39 let (trať 42,195 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB361879Hricisin DanaPraha8103:21:05106,67
2ZB511662Nechanická Jana-8403:25:35102,34
3ZB851694Staňková Pavla-7903:36:3683,03
4ZB901674Pecinová LucieRungo.cz8103:37:2390,99
5ZB991606Teichmanová Veronika-8003:39:5279,76
6ZB1281745Stašková Lenka-8103:49:2879,38
7ZB1611862Nováková Andrea-8303:55:1573,82
8ZB1671673Bartošová Klára-8303:56:3672,52
9ZB1811544Rychterová EvaLeháro7604:00:4058,92
10ZB1961682Nesládková DagmarVlčice8204:05:3463,90
11ZB2131664Nekulová AlenaRUN4FUN Hradec Králové8004:11:0248,54
12ZB2191642Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7904:12:3646,97
13ZB2311829Pešková Jana-8004:20:5438,66
14ZB2531885Stárková PetraKRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ8304:36:4133,98
15ZB2731703Larionova Marianna-8004:56:403,00
16ZB2821724Haraga PetraBáječné ženy v běhu8505:04:506,91
17ZB2951779Holdova Kamila-8105:47:153,00
Ženy 40-49 let (trať 42,195 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC241562Rambová MarcelaGoMango7403:14:17105,39
2ZC351804Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7203:20:2199,31
3ZC461720Tůmová DagmarSpartak Vrchlabí7103:24:2195,30
4ZC531781Pachtová IvaMK Seitl Ostrava7003:25:58111,44
5ZC971640Páralová MarkétaMetrostav7003:39:2999,07
6ZC1311787Kašparová BohumilaLitomyšl6903:49:5789,49
7ZC1531867Jampílková LucieL+L team7303:54:1365,39
8ZC1771637Wolfová MartinaONO7303:58:1961,28
9ZC2021687Rudolfová JanaBAK SEAL 6 TEAM7104:08:4850,78
10ZC2121726Doležalová Petra-7404:10:5548,66
11ZC2261888Tajdušová Martina-7204:17:2042,23
12ZC2701671Ježková Mirka-7304:54:055,42
13ZC2791752Hložková Michaela-6805:04:4720,98
14ZC2931608Dohnalová JitkaBáječné ženy v běhu6805:42:573,00
Ženy 50 let a starší (trať 42,195 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2071751Slámová Vladimíra-6404:10:2070,83
Trať 42,195 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11868Čivrný JiříEleven Run Team8002:36:12108,50
1MC21730Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7402:41:32108,78
2MB31547Bavor JanSK Miletín8402:43:4599,24
3MB41817Czerný PavelKarviná8102:49:2792,26
2MC51718Štangler DavidTrutnov Tri Team7402:51:1797,24
3MC61808Sedláček MichalSilvini Madshus team7502:54:0293,98
4MB71566Mazůrek RomanSKP Česká Lípa8002:56:5983,02
5MB81743Friček JanGE Money Health Ahead8002:57:0282,96
6MB91832Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8102:57:2382,53
4MC101769Lášek JosefIOS Hradec Králové6903:01:0685,62
7MB111614Medlík JanLKT 80 Šumperk8203:02:2376,40
8MB121889Synek PetrKanoistika Sokol Pražský8503:03:3674,91
5MC131710Lender JanUnicorn Systems7303:06:0679,70
9MB141873Pokorný VáclavBrno7803:07:1270,49
6MC151830Benko Jan-7403:09:3775,54
1MA161567Jeřábek Jakubfajnlekarna.cz8903:10:0866,90
10MB171604Pavlů RomanSK JESENIOVA / Praha7903:10:5365,98
7MC181583Doucha JiříHvězda Pardubice7103:11:2373,44
8MC191554Zoubek MichalPardubice7303:13:4070,74
9MC201815Vít PavelVella Team7103:13:4470,66
10MC211785Šafář Pavel-7003:14:0870,19
10MC211871Komínek JiříTJ Lokomotiva Břeclav7103:14:0870,19
11MB231651Mrázek Jiří-8503:14:0961,97
1ZC241562Rambová MarcelaGoMango7403:14:17105,39
12MC251748Kozlík RadekKoďa tým Brno6703:14:5869,20
13MC261616Pradáč Petr-6603:15:0968,98
14MC271626Vejběra JanCYKLO POKR6603:16:2467,51
12MB281679Štefanča Richard-8103:16:5858,52
15MC291825Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7503:17:0066,79
16MC301847Kristek JiříRETIA Pardubice6703:17:5365,75
17MC311559Volár PavelMalšova Lhota6603:17:5565,71
2MA321803Danko FilipPraha8703:18:2456,76
13MB331629Nouzovský MilošGoMango Hradec Králové7603:18:3856,48
14MB341706Senius Jan-7903:19:5554,90
2ZC351804Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7203:20:2199,31
1ZB361879Hricisin DanaPraha8103:21:05106,67
18MC371857Klíma DavidRychnov nad Kněžnou7103:21:1661,74
19MC381866Kujan RenéBehani.Sport.cz7403:21:2561,57
20MC391582Zubr Hynekneregistrován7303:21:3261,43
15MB401841Novák Petr-8103:22:0152,33
16MB411695Škrobák JiříKlub přátel sv. Jána8203:22:2251,90
21MC421801Belobrad IvanŽamberk6603:22:3860,13
22MC431565Broulík LuděkJiskra Jaroměř-Potocký7103:22:4959,91
3MA441795Hrabík JiříFBC Hvězdy Česká Skalice8903:23:0750,98
17MB451691Vanek Ondrej-8303:23:1950,74
3ZC461720Tůmová DagmarSpartak Vrchlabí7103:24:2195,30
23MC471763Tulach Janquick-step7403:24:2857,96
24MC481600Karel Petrneregistrován7503:24:3757,78
1MD491577Hofman FrantišekBýšť6303:24:45103,32
18MB501792Muška Libor-8303:24:5048,88
2ZB511662Nechanická Jana-8403:25:35102,34
25MC521677Kaška FilipDUKASE7103:25:4756,40
4ZC531781Pachtová IvaMK Seitl Ostrava7003:25:58111,44
26MC541678Kostka KarelTrutnov7303:25:5956,16
27MC551669Bělaška PřemyslLiberec7403:26:2455,67
19MB561749Jiskra JaroslavDolní Újezd7803:26:2646,91
20MB571698Staněk DanielPardubice7803:26:3546,73
21MB581634Lechner Roman-8203:27:0646,10
22MB591633Bouchal MartinSokol pražský8203:27:0746,08
23MB601836Špaček MartinFitness Kopidlno8503:27:1545,91
28MC611784Moravec Jiří-7203:27:3554,27
24MB621797Dostál JanLazaři8303:27:4545,30
25MB631850Fiala Milan-7603:27:4745,26
29MC641721Mrklovsky PetrAK Emila Zatopka Koprivnice6603:28:1353,52
26MB651806Marhold PetrChoceň7803:28:2844,42
30MC661746Cibulka JiříHoroklub Česká Třebova7503:28:5452,71
31MC671588Grulich TomášProstějov7203:29:0452,51
32MC681668Kostovský PetrSH Kvíčala7403:29:2552,10
27MB691742Myšák TomášMuscle Bank Hradec Králové8503:29:4542,85
2MD701858Matoušek Jiří-6503:29:4698,50
33MC711578Pavlů DušanKrleš7403:29:5751,46
3MD721601Veselý PetrŠestajovice6503:30:0698,18
34MC731813Kusý ViktorSk ElfaSports7303:30:4050,62
28MB741736Cihlář JanAC Praha 18908303:30:4241,68
29MB751593Vlček Janindividuálně8003:30:5041,52
4MA751560Volár Tomáš-9403:30:5041,52
35MC771636Nádhera PetrHradec Králové6703:31:0050,22
30MB781851Jelínek Štěpán-7803:31:0441,23
31MB791846Dvořák TomášSCF Praha7603:32:3239,44
36MC801864Bilík MartinOrel Brno Řečkovice6803:32:4848,09
32MB811631Šlambora JakubGomango8103:33:1938,48
5MA821843Peška Miroslav51.275765 14.7343909803:34:27100,00
37MC831823Floriš PetrSCHOTT Lanškroun7203:35:1645,17
38MC841807Hák MichalSokol Studenec7503:36:1444,03
3ZB851694Staňková Pavla-7903:36:3683,03
33MB861821Kohoutek Petr-8303:36:5933,98
6MA871854Došek JanSKP Nymburk8803:37:0133,94
34MB881594Sedláček Jan-7803:37:0433,88
7MA891765Hofman Milan-9603:37:09109,29
4ZB901674Pecinová LucieRungo.cz8103:37:2390,99
35MB901592Stohwasser PetrNabla8203:37:2333,49
8MA921786Stava MartinCrossfit Commited8903:37:4733,00
39MC931548Drbal Zbyněk-7103:38:0041,94
40MC941670Horák VladislavSKK Spartak Čtyřkoly7403:38:1541,64
41MC951856Rückl Jan-7503:38:4840,99
1ZA961661Klimešová PetraGoMango Hradec Králové8703:39:2289,09
5ZC971640Páralová MarkétaMetrostav7003:39:2999,07
42MC981810Štrof MichalTenis Úpice7303:39:3640,04
5ZB991606Teichmanová Veronika-8003:39:5279,76
36MB1001820Lauryn RadekLAURYN7603:39:5630,36
36MB1001757Strejček Tomáš-8303:39:5630,36
43MC1021557Dušánek RudolfSK Podfara Nový Hrádek7003:40:0139,55
44MC1031741Novák Lukáš-6603:40:2739,04
38MB1041890Němec MichalRADIOKING8003:40:3229,63
39MB1051891Šparlinek MarcelRETIA Pardubice7703:40:3629,55
9MA1061738Kulda JanSDH Kvíčala8803:42:0327,77
40MB1071573Červenka JaroslavDobřenice7903:42:0527,73
45MC1081814Tulis Petr-7403:42:1037,00
10MA1091660Jaroš Štěpán-9703:43:04104,09
41MB1101579Dušek MartinLibřice7703:43:3125,97
46MC1111859Fišer JiříT Sokol Říkov6703:43:5434,95
42MB1121886Dinga Miroslav-7603:44:1725,03
43MB1131684Šanda MiloslavSDH Sloupno8003:44:2024,97
4MD1141587Křováček JaromírLiga 100 HK6003:44:3884,22
44MB1151733Musil LukášFincentrum, a.s.8503:45:0224,11
47MC1161680Němeček Vratislavnaatyp7303:45:1133,43
45MB1171875Stibor PavelBrno8003:46:5821,74
5MD1181602Chládek JosefSokol OB Žamberk5903:47:0381,90
48MC1181542Rezler JiříPS Cycling7103:47:0331,22
49MC1201723Fabiánek Bronislav-7203:47:1530,99
6MD1211767Hrček PetrBrandýs nad Labem6103:47:1881,66
50MC1221744Bartoš AntonínSKP Šumperk7303:48:1329,84
46MB1231750Kořínek Miroslav-8103:48:5719,31
51MC1241878Hlávko Roman-7503:49:0228,87
47MB1251549Holub KarelTopMonks7903:49:0919,06
47MB1251623Vaniš Ondřej-8003:49:0919,06
47MB1251782Vaniš Martin-7603:49:0919,06
6ZB1281745Stašková Lenka-8103:49:2879,38
50MB1291575Zubal Miloš-8303:49:4818,27
11MA1301645Krkoška Pavel-8603:49:5218,19
6ZC1311787Kašparová BohumilaLitomyšl6903:49:5789,49
52MC1321761Kirsch RadomírBAK SEAL 6 Team7503:50:2327,28
2ZA1331648Egertová Nela-9103:50:3078,38
7MD1341887Ulma TomášPraha6403:50:3778,47
53MC1351607Schmidt RomanHradecké střely7503:50:4426,86
53MC1351816Vanický Pavel-7103:50:4426,86
51MB1371802Dlabáček LukášOrel Řečkovice7903:50:5416,92
55MC1381690Kubín MartinLoko Trutnov7003:51:0126,53
56MC1391771Bis DaliborBullman team7503:51:1926,17
12MA1401610Beránek Jan-9203:51:2616,26
57MC1411591Klik Stanislavžádný club7403:51:2726,01
58MC1421778Šťastník OndřejBeta Ursus Orienteering7203:51:3725,82
59MC1431646Sákra Lukáš-7003:51:4225,72
60MC1441627Tichý JiříOlomouc7003:51:4525,66
13MA1451849Krupka Pavel-8803:51:5215,73
61MC1461831Čihák Petr-6903:52:2624,85
62MC1471774Tyleček PavelBrno7303:52:5424,30
14MA1481809Juračka MarekHLS Czech8803:52:5814,38
8MD1491852Albrecht VáclavSKČNB HK5903:53:2875,73
52MB1501635Mádle MiroslavLyžařský klub Broumov7603:53:3513,63
53MB1511780Matucha TomášAusterlitz Adventure7903:53:3613,61
54MB1521711Frolík MichalSWcontrol8303:53:4913,34
7ZC1531867Jampílková LucieL+L team7303:54:1365,39
15MA1541551Šrajer Martin-9103:54:1612,79
55MB1551663Tomek Jan-7903:54:1812,75
9MD1561581Jakeš JosefSK OB Týniště n.O.6503:54:2674,81
3ZA1571699Sáblíková Jindřiška-8603:54:4374,33
63MC1581834Trampota Tomáš-7503:55:0021,81
64MC1591656Zamouřil PetrRajP Malšova Lhota6803:55:0121,79
56MB1601649Novák AlešPardubice8203:55:1311,63
7ZB1611862Nováková Andrea-8303:55:1573,82
65MC1611683Satrapa OndřejFC Květinov7403:55:1521,52
66MC1631805Dobiáš LuděkPoděbrady7303:55:3321,16
16MA1641552Štandera Martin-8903:55:5110,85
57MB1651595Hloušek MilanHradec Králové7603:56:1710,32
67MC1661701Hanousek Miroslav-7003:56:1820,27
8ZB1671673Bartošová Klára-8303:56:3672,52
58MB1681707Kupsa Vítězslav-7603:56:419,83
58MB1681725Doležal Jan-7603:56:419,83
60MB1701719Primas PetrČSOB8203:56:449,77
1ME1711853Kohoutek JaromírW&SSC5503:57:03104,97
61MB1721624Matějka Jaroslav-8303:57:189,07
17MA1731729Verster Rigardt-8803:57:248,95
62MB1741773Hlaváč JaroslavRáječko8303:57:528,38
10MD1751860Fátor MiloslavTJ Maratonstav Úpice6403:57:5671,44
63MB1761569Kubín ŠtěpánBěžci Na hodinářce7803:57:578,28
8ZC1771637Wolfová MartinaONO7303:58:1961,28
64MB1781563Novák Ladislav-7803:59:545,88
68MC1791759Šrejber Miloslav-7304:00:2115,48
11MD1801688Kubeš Jan-6304:00:3468,91
9ZB1811544Rychterová EvaLeháro7604:00:4058,92
65MB1821561Čížek PetrGoMango Hradec Králové7704:00:514,72
66MB1831739Bureš MartinAXIOM PROVIS7704:01:503,51
2ME1841599Krumer MiroslavMK Ostrov4904:01:57100,94
69MC1851728Matějek JaromírAtletic Třebíč7104:01:5913,54
12MD1861553Fidler JiříKPC Ždírec nad Doubravou6404:02:0467,47
67MB1871598Vostrý MiroslavMK Kladno7704:02:113,09
4ZA1881827Prokopová Veronika-8704:02:4566,61
13MD1891772Dubsky VlastimilSTS Chvojkovice - Brod6404:02:5166,72
68MB1891762Palatáš JiříBalóny Hradec7604:02:513,00
18MA1911789Labuda Tomáš-9604:02:5886,62
69MB1921632Filip Lukáš-7604:02:593,00
19MA1931790Frýdl Ondřej-9204:03:013,00
70MB1941653Prückner MichalPardubice8004:03:483,00
70MC1951722Holoubek JindřichBrno6804:05:149,70
10ZB1961682Nesládková DagmarVlčice8204:05:3463,90
5ZA1971837Hanáková Radkapraha 98604:05:4363,75
14MD1981709Horák VáclavLibčany5604:06:4462,99
20MA1991572Petiška OndřejHradecké střely9704:07:3282,61
71MB2001712Šíma Zdeněk-8204:08:113,00
6ZA2011613Kunstová Adéla-8704:08:1261,37
9ZC2021687Rudolfová JanaBAK SEAL 6 TEAM7104:08:4850,78
71MC2031603Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7304:09:095,06
72MB2041715Marek Jaroslav-8104:09:323,00
21MA2051799Vostruha MiroslavDěčín9004:10:103,00
3ME2061828Ondruš JanUltrajan5504:10:1794,09
1ZD2071751Slámová Vladimíra-6404:10:2070,83
22MA2081833Konvalina LukášSKI Klub Dobruška9204:10:413,00
73MB2091676Kantor RomanKbely7704:10:443,00
72MC2101564Vaněk PetrFitness & Relax LEV Nový Bydžo6604:10:453,17
15MD2111861Linhart MilanLongobucco6404:10:5359,00
10ZC2121726Doležalová Petra-7404:10:5548,66
11ZB2131664Nekulová AlenaRUN4FUN Hradec Králové8004:11:0248,54
74MB2141700Eichler Jakub-7904:11:133,00
73MC2151872Ulrych VáclavArts Café fan club7304:11:523,00
73MC2151768Pencák MarcelTJ Warta Horní Měcholupy7504:11:523,00
75MC2171876Taišl JiříPraha6604:11:553,00
76MC2181783Motal Petr-7104:12:023,00
12ZB2191642Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7904:12:3646,97
77MC2201586Trebichavský Pavel-7304:14:033,00
78MC2211777Koča Bohumil-7104:14:423,00
75MB2221696Solař MichaelAXIOM PROVIS7904:15:533,00
79MC2231655Sláma Zdeněk-6604:16:093,00
76MB2241760Vojtěšek ZbyněkBudEx7704:16:123,00
16MD2251609Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6204:17:1052,97
11ZC2261888Tajdušová Martina-7204:17:2042,23
7ZA2271692Prikrylova Barbara-9004:17:3352,38
17MD2281585Karas MilanHavlickuv Brod6204:19:5750,29
80MC2281869Zmeškal Zdenek-7104:19:573,00
18MD2301628Vejvoda JiříSK ASSPRO Náchod6204:20:2549,85
13ZB2311829Pešková Jana-8004:20:5438,66
77MB2321693Baťka MichalBAK SEAL 6 Team7904:21:033,00
78MB2331570Pohl JosefPardubické střely8404:21:073,00
79MB2341550Findeis LukášČeská pirátská strana8504:21:523,00
80MB2351882Pouč DavidSportovní klub hasičů Královéh7904:22:403,00
81MB2361818Žáček PavelAndělka's Team7604:22:523,00
19MD2371641Frýdl MiroslavHradec Králové6404:23:0147,35
82MB2381863Vakula RadoslavKysucky klub maratonu Čadca7804:23:193,00
81MC2391686Tajcnár Michal-7404:23:393,00
82MC2401732Doležal Karel-7204:23:483,00
83MC2411796Ort Pavel-7304:24:053,00
83MB2421848Landa JanSpartak Žebrák Muay Thai Kickb7604:25:093,00
84MC2431877Havlín Jan-6604:25:583,00
85MC2441546Sháněl MartinDuPont7304:27:103,00
86MC2451650Bürger JaroslavDuPont6604:27:113,00
86MC2451615Pulkrábek Jiří-6804:27:113,00
20MD2471883Němec BedřichMissiva Moravské Budějovice6404:28:2042,24
84MB2481835Krummer Dušan-8004:28:413,00
88MC2491621Bartoš PetrZahrádkáři Svatý Jiří6604:30:563,00
89MC2501708Suchan Kamil-7104:32:203,00
21MD2511776Bečvařík JirkaSplašená Lokomotiva Chlumec na6004:35:4635,10
85MB2521590Pavlík Michal-8104:36:303,00
14ZB2531885Stárková PetraKRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ8304:36:4133,98
86MB2541845Svoboda David-8304:36:433,00
87MB2551555Rýz Bohuslav-7704:38:043,00
88MB2561788Vohryzek Jan-8004:38:093,00
90MC2571571Petiška EduardHradecké střely7104:38:233,00
89MB2581689Losenický JanROZKOŠ bez RIZIKA8104:39:233,00
23MA2591596Andráš Jakub-9704:40:2953,67
90MB2601839Plas JakubCrossfit Commited8504:40:433,00
91MC2611844Jelínek Jaroslav-7404:41:593,00
24MA2621558Dvořák VladimírMT Žebrák8704:42:573,00
92MC2631737Krobot Tomas-7104:43:063,00
91MB2641811Maliňák Davidnic7804:43:243,00
22MD2651819Matthews DougPraha 6 - Dejvice6404:45:5325,38
92MB2661855Jalovec JanAK studiotesa7904:49:063,00
23MD2671543Néma TiborRANCH - N6404:50:1921,12
93MB2681764Říha Pavel-8004:51:433,00
25MA2691865Foltín TomášRungo.cz8604:51:503,00
12ZC2701671Ježková Mirka-7304:54:055,42
93MC2711681Kolář ZdeněkULITA-HOBRA ORIENTEERING BROUM7104:55:173,00
94MB2721630Hoder JanTriClub Dobruška8404:55:313,00
95MB2731702Oplt Vojtěch-8404:56:403,00
15ZB2731703Larionova Marianna-8004:56:403,00
26MA2751766Sedláček Jan-9104:58:593,00
96MB2761740Heger MichalAK Moravska Trebova8105:00:263,00
97MB2771612Horák Martin-7605:03:003,00
27MA2781754Jiruška Martin-8705:04:153,00
13ZC2791752Hložková Michaela-6805:04:4720,98
94MC2791659Hložek MichalHostivice6805:04:473,00
28MA2811756Sekyra MichalBěžíme.cz9205:04:493,00
16ZB2821724Haraga PetraBáječné ženy v běhu8505:04:506,91
8ZA2831884Jirsáková KateřinaSDH Zvole9805:18:55100,00
98MB2841793Herzog Pavel kryštofFkc Louny7605:18:563,00
99MB2851842Vincent Stanislav-7905:21:193,00
9ZA2851611Šimůnková Petra-8705:21:193,00
95MC2871605Procházka JanVLK Chrudim7305:22:303,00
100MB2881589Večeřa Petr-7905:26:573,00
100MB2881800Večeřa Martin-7905:26:573,00
24MD2901838Divín DušanKarolínšti hřebci6505:29:123,00
102MB2911666Jahelka AlešHradecké střely8305:38:393,00
96MC2921812Hájek Karel-7405:39:063,00
14ZC2931608Dohnalová JitkaBáječné ženy v běhu6805:42:573,00
29MA2941824Říha Radek-9205:46:553,00
17ZB2951779Holdova Kamila-8105:47:153,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11868Čivrný JiříEleven Run Team8002:36:12105,35
2MC21730Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7402:41:3298,71
3MB31547Bavor JanSK Miletín8402:43:4595,94
4MB41817Czerný PavelKarviná8102:49:2788,84
5MC51718Štangler DavidTrutnov Tri Team7402:51:1786,56
6MC61808Sedláček MichalSilvini Madshus team7502:54:0283,13
7MB71566Mazůrek RomanSKP Česká Lípa8002:56:5979,45
8MB81743Friček JanGE Money Health Ahead8002:57:0279,39
9MB91832Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8102:57:2378,95
10MC101769Lášek JosefIOS Hradec Králové6903:01:0674,32
11MB111614Medlík JanLKT 80 Šumperk8203:02:2372,72
12MB121889Synek PetrKanoistika Sokol Pražský8503:03:3671,21
13MC131710Lender JanUnicorn Systems7303:06:0668,09
14MB141873Pokorný VáclavBrno7803:07:1266,72
15MC151830Benko Jan-7403:09:3763,71
16MA161567Jeřábek Jakubfajnlekarna.cz8903:10:0863,07
17MB171604Pavlů RomanSK JESENIOVA / Praha7903:10:5362,13
18MC181583Doucha JiříHvězda Pardubice7103:11:2361,51
19MC191554Zoubek MichalPardubice7303:13:4058,66
20MC201815Vít PavelVella Team7103:13:4458,58
21MC211785Šafář Pavel-7003:14:0858,08
21MC211871Komínek JiříTJ Lokomotiva Břeclav7103:14:0858,08
23MB231651Mrázek Jiří-8503:14:0958,06
24MC251748Kozlík RadekKoďa tým Brno6703:14:5857,04
25MC261616Pradáč Petr-6603:15:0956,81
26MC271626Vejběra JanCYKLO POKR6603:16:2455,26
27MB281679Štefanča Richard-8103:16:5854,55
28MC291825Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7503:17:0054,51
29MC301847Kristek JiříRETIA Pardubice6703:17:5353,41
30MC311559Volár PavelMalšova Lhota6603:17:5553,37
31MA321803Danko FilipPraha8703:18:2452,76
32MB331629Nouzovský MilošGoMango Hradec Králové7603:18:3852,47
33MB341706Senius Jan-7903:19:5550,87
34MC371857Klíma DavidRychnov nad Kněžnou7103:21:1649,19
35MC381866Kujan RenéBehani.Sport.cz7403:21:2549,00
36MC391582Zubr Hynekneregistrován7303:21:3248,86
37MB401841Novák Petr-8103:22:0148,26
38MB411695Škrobák JiříKlub přátel sv. Jána8203:22:2247,82
39MC421801Belobrad IvanŽamberk6603:22:3847,49
40MC431565Broulík LuděkJiskra Jaroměř-Potocký7103:22:4947,26
41MA441795Hrabík JiříFBC Hvězdy Česká Skalice8903:23:0746,89
42MB451691Vanek Ondrej-8303:23:1946,64
43MC471763Tulach Janquick-step7403:24:2845,20
44MC481600Karel Petrneregistrován7503:24:3745,02
45MD491577Hofman FrantišekBýšť6303:24:4544,85
46MB501792Muška Libor-8303:24:5044,75
47MC521677Kaška FilipDUKASE7103:25:4743,56
48MC541678Kostka KarelTrutnov7303:25:5943,31
49MC551669Bělaška PřemyslLiberec7403:26:2442,79
50MB561749Jiskra JaroslavDolní Újezd7803:26:2642,75
51MB571698Staněk DanielPardubice7803:26:3542,57
52MB581634Lechner Roman-8203:27:0641,92
53MB591633Bouchal MartinSokol pražský8203:27:0741,90
54MB601836Špaček MartinFitness Kopidlno8503:27:1541,74
55MC611784Moravec Jiří-7203:27:3541,32
56MB621797Dostál JanLazaři8303:27:4541,11
57MB631850Fiala Milan-7603:27:4741,07
58MC641721Mrklovsky PetrAK Emila Zatopka Koprivnice6603:28:1340,53
59MB651806Marhold PetrChoceň7803:28:2840,22
60MC661746Cibulka JiříHoroklub Česká Třebova7503:28:5439,68
61MC671588Grulich TomášProstějov7203:29:0439,47
62MC681668Kostovský PetrSH Kvíčala7403:29:2539,04
63MB691742Myšák TomášMuscle Bank Hradec Králové8503:29:4538,62
64MD701858Matoušek Jiří-6503:29:4638,60
65MC711578Pavlů DušanKrleš7403:29:5738,37
66MD721601Veselý PetrŠestajovice6503:30:0638,18
67MC731813Kusý ViktorSk ElfaSports7303:30:4037,48
68MB741736Cihlář JanAC Praha 18908303:30:4237,44
69MB751593Vlček Janindividuálně8003:30:5037,27
69MA751560Volár Tomáš-9403:30:5037,27
71MC771636Nádhera PetrHradec Králové6703:31:0037,06
72MB781851Jelínek Štěpán-7803:31:0436,98
73MB791846Dvořák TomášSCF Praha7603:32:3235,15
74MC801864Bilík MartinOrel Brno Řečkovice6803:32:4834,82
75MB811631Šlambora JakubGomango8103:33:1934,18
76MA821843Peška Miroslav51.275765 14.7343909803:34:2732,76
77MC831823Floriš PetrSCHOTT Lanškroun7203:35:1631,75
78MC841807Hák MichalSokol Studenec7503:36:1430,54
79MB861821Kohoutek Petr-8303:36:5929,61
80MA871854Došek JanSKP Nymburk8803:37:0129,56
81MB881594Sedláček Jan-7803:37:0429,50
82MA891765Hofman Milan-9603:37:0929,40
83MB901592Stohwasser PetrNabla8203:37:2329,11
84MA921786Stava MartinCrossfit Commited8903:37:4728,61
85MC931548Drbal Zbyněk-7103:38:0028,34
86MC941670Horák VladislavSKK Spartak Čtyřkoly7403:38:1528,03
87MC951856Rückl Jan-7503:38:4827,34
88MC981810Štrof MichalTenis Úpice7303:39:3626,35
89MB1001820Lauryn RadekLAURYN7603:39:5625,93
89MB1001757Strejček Tomáš-8303:39:5625,93
91MC1021557Dušánek RudolfSK Podfara Nový Hrádek7003:40:0125,83
92MC1031741Novák Lukáš-6603:40:2725,29
93MB1041890Němec MichalRADIOKING8003:40:3225,18
94MB1051891Šparlinek MarcelRETIA Pardubice7703:40:3625,10
95MA1061738Kulda JanSDH Kvíčala8803:42:0323,29
96MB1071573Červenka JaroslavDobřenice7903:42:0523,25
97MC1081814Tulis Petr-7403:42:1023,15
98MA1091660Jaroš Štěpán-9703:43:0422,03
99MB1101579Dušek MartinLibřice7703:43:3121,46
100MC1111859Fišer JiříT Sokol Říkov6703:43:5420,99
101MB1121886Dinga Miroslav-7603:44:1720,51
102MB1131684Šanda MiloslavSDH Sloupno8003:44:2020,45
103MD1141587Křováček JaromírLiga 100 HK6003:44:3820,07
104MB1151733Musil LukášFincentrum, a.s.8503:45:0219,57
105MC1161680Němeček Vratislavnaatyp7303:45:1119,39
106MB1171875Stibor PavelBrno8003:46:5817,17
107MD1181602Chládek JosefSokol OB Žamberk5903:47:0317,06
107MC1181542Rezler JiříPS Cycling7103:47:0317,06
109MC1201723Fabiánek Bronislav-7203:47:1516,81
110MD1211767Hrček PetrBrandýs nad Labem6103:47:1816,75
111MC1221744Bartoš AntonínSKP Šumperk7303:48:1315,61
112MB1231750Kořínek Miroslav-8103:48:5714,69
113MC1241878Hlávko Roman-7503:49:0214,59
114MB1251549Holub KarelTopMonks7903:49:0914,44
114MB1251623Vaniš Ondřej-8003:49:0914,44
114MB1251782Vaniš Martin-7603:49:0914,44
117MB1291575Zubal Miloš-8303:49:4813,63
118MA1301645Krkoška Pavel-8603:49:5213,55
119MC1321761Kirsch RadomírBAK SEAL 6 Team7503:50:2312,91
120MD1341887Ulma TomášPraha6403:50:3712,62
121MC1351607Schmidt RomanHradecké střely7503:50:4412,47
121MC1351816Vanický Pavel-7103:50:4412,47
123MB1371802Dlabáček LukášOrel Řečkovice7903:50:5412,26
124MC1381690Kubín MartinLoko Trutnov7003:51:0112,12
125MC1391771Bis DaliborBullman team7503:51:1911,74
126MA1401610Beránek Jan-9203:51:2611,60
127MC1411591Klik Stanislavžádný club7403:51:2711,58
128MC1421778Šťastník OndřejBeta Ursus Orienteering7203:51:3711,37
129MC1431646Sákra Lukáš-7003:51:4211,27
130MC1441627Tichý JiříOlomouc7003:51:4511,20
131MA1451849Krupka Pavel-8803:51:5211,06
132MC1461831Čihák Petr-6903:52:2610,35
133MC1471774Tyleček PavelBrno7303:52:549,77
134MA1481809Juračka MarekHLS Czech8803:52:589,69
135MD1491852Albrecht VáclavSKČNB HK5903:53:289,07
136MB1501635Mádle MiroslavLyžařský klub Broumov7603:53:358,92
137MB1511780Matucha TomášAusterlitz Adventure7903:53:368,90
138MB1521711Frolík MichalSWcontrol8303:53:498,63
139MA1541551Šrajer Martin-9103:54:168,07
140MB1551663Tomek Jan-7903:54:188,03
141MD1561581Jakeš JosefSK OB Týniště n.O.6503:54:267,86
142MC1581834Trampota Tomáš-7503:55:007,15
143MC1591656Zamouřil PetrRajP Malšova Lhota6803:55:017,13
144MB1601649Novák AlešPardubice8203:55:136,88
145MC1611683Satrapa OndřejFC Květinov7403:55:156,84
146MC1631805Dobiáš LuděkPoděbrady7303:55:336,47
147MA1641552Štandera Martin-8903:55:516,10
148MB1651595Hloušek MilanHradec Králové7603:56:175,56
149MC1661701Hanousek Miroslav-7003:56:185,53
150MB1681707Kupsa Vítězslav-7603:56:415,06
150MB1681725Doležal Jan-7603:56:415,06
152MB1701719Primas PetrČSOB8203:56:444,99
153ME1711853Kohoutek JaromírW&SSC5503:57:034,60
154MB1721624Matějka Jaroslav-8303:57:184,29
155MA1731729Verster Rigardt-8803:57:244,16
156MB1741773Hlaváč JaroslavRáječko8303:57:523,58
157MD1751860Fátor MiloslavTJ Maratonstav Úpice6403:57:563,50
158MB1761569Kubín ŠtěpánBěžci Na hodinářce7803:57:573,48
159MB1781563Novák Ladislav-7803:59:543,00
160MC1791759Šrejber Miloslav-7304:00:213,00
161MD1801688Kubeš Jan-6304:00:343,00
162MB1821561Čížek PetrGoMango Hradec Králové7704:00:513,00
163MB1831739Bureš MartinAXIOM PROVIS7704:01:503,00
164ME1841599Krumer MiroslavMK Ostrov4904:01:573,00
165MC1851728Matějek JaromírAtletic Třebíč7104:01:593,00
166MD1861553Fidler JiříKPC Ždírec nad Doubravou6404:02:043,00
167MB1871598Vostrý MiroslavMK Kladno7704:02:113,00
168MD1891772Dubsky VlastimilSTS Chvojkovice - Brod6404:02:513,00
168MB1891762Palatáš JiříBalóny Hradec7604:02:513,00
170MA1911789Labuda Tomáš-9604:02:583,00
171MB1921632Filip Lukáš-7604:02:593,00
172MA1931790Frýdl Ondřej-9204:03:013,00
173MB1941653Prückner MichalPardubice8004:03:483,00
174MC1951722Holoubek JindřichBrno6804:05:143,00
175MD1981709Horák VáclavLibčany5604:06:443,00
176MA1991572Petiška OndřejHradecké střely9704:07:323,00
177MB2001712Šíma Zdeněk-8204:08:113,00
178MC2031603Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7304:09:093,00
179MB2041715Marek Jaroslav-8104:09:323,00
180MA2051799Vostruha MiroslavDěčín9004:10:103,00
181ME2061828Ondruš JanUltrajan5504:10:173,00
182MA2081833Konvalina LukášSKI Klub Dobruška9204:10:413,00
183MB2091676Kantor RomanKbely7704:10:443,00
184MC2101564Vaněk PetrFitness & Relax LEV Nový Bydžo6604:10:453,00
185MD2111861Linhart MilanLongobucco6404:10:533,00
186MB2141700Eichler Jakub-7904:11:133,00
187MC2151872Ulrych VáclavArts Café fan club7304:11:523,00
187MC2151768Pencák MarcelTJ Warta Horní Měcholupy7504:11:523,00
189MC2171876Taišl JiříPraha6604:11:553,00
190MC2181783Motal Petr-7104:12:023,00
191MC2201586Trebichavský Pavel-7304:14:033,00
192MC2211777Koča Bohumil-7104:14:423,00
193MB2221696Solař MichaelAXIOM PROVIS7904:15:533,00
194MC2231655Sláma Zdeněk-6604:16:093,00
195MB2241760Vojtěšek ZbyněkBudEx7704:16:123,00
196MD2251609Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6204:17:103,00
197MD2281585Karas MilanHavlickuv Brod6204:19:573,00
197MC2281869Zmeškal Zdenek-7104:19:573,00
199MD2301628Vejvoda JiříSK ASSPRO Náchod6204:20:253,00
200MB2321693Baťka MichalBAK SEAL 6 Team7904:21:033,00
201MB2331570Pohl JosefPardubické střely8404:21:073,00
202MB2341550Findeis LukášČeská pirátská strana8504:21:523,00
203MB2351882Pouč DavidSportovní klub hasičů Královéh7904:22:403,00
204MB2361818Žáček PavelAndělka's Team7604:22:523,00
205MD2371641Frýdl MiroslavHradec Králové6404:23:013,00
206MB2381863Vakula RadoslavKysucky klub maratonu Čadca7804:23:193,00
207MC2391686Tajcnár Michal-7404:23:393,00
208MC2401732Doležal Karel-7204:23:483,00
209MC2411796Ort Pavel-7304:24:053,00
210MB2421848Landa JanSpartak Žebrák Muay Thai Kickb7604:25:093,00
211MC2431877Havlín Jan-6604:25:583,00
212MC2441546Sháněl MartinDuPont7304:27:103,00
213MC2451650Bürger JaroslavDuPont6604:27:113,00
213MC2451615Pulkrábek Jiří-6804:27:113,00
215MD2471883Němec BedřichMissiva Moravské Budějovice6404:28:203,00
216MB2481835Krummer Dušan-8004:28:413,00
217MC2491621Bartoš PetrZahrádkáři Svatý Jiří6604:30:563,00
218MC2501708Suchan Kamil-7104:32:203,00
219MD2511776Bečvařík JirkaSplašená Lokomotiva Chlumec na6004:35:463,00
220MB2521590Pavlík Michal-8104:36:303,00
221MB2541845Svoboda David-8304:36:433,00
222MB2551555Rýz Bohuslav-7704:38:043,00
223MB2561788Vohryzek Jan-8004:38:093,00
224MC2571571Petiška EduardHradecké střely7104:38:233,00
225MB2581689Losenický JanROZKOŠ bez RIZIKA8104:39:233,00
226MA2591596Andráš Jakub-9704:40:293,00
227MB2601839Plas JakubCrossfit Commited8504:40:433,00
228MC2611844Jelínek Jaroslav-7404:41:593,00
229MA2621558Dvořák VladimírMT Žebrák8704:42:573,00
230MC2631737Krobot Tomas-7104:43:063,00
231MB2641811Maliňák Davidnic7804:43:243,00
232MD2651819Matthews DougPraha 6 - Dejvice6404:45:533,00
233MB2661855Jalovec JanAK studiotesa7904:49:063,00
234MD2671543Néma TiborRANCH - N6404:50:193,00
235MB2681764Říha Pavel-8004:51:433,00
236MA2691865Foltín TomášRungo.cz8604:51:503,00
237MC2711681Kolář ZdeněkULITA-HOBRA ORIENTEERING BROUM7104:55:173,00
238MB2721630Hoder JanTriClub Dobruška8404:55:313,00
239MB2731702Oplt Vojtěch-8404:56:403,00
240MA2751766Sedláček Jan-9104:58:593,00
241MB2761740Heger MichalAK Moravska Trebova8105:00:263,00
242MB2771612Horák Martin-7605:03:003,00
243MA2781754Jiruška Martin-8705:04:153,00
244MC2791659Hložek MichalHostivice6805:04:473,00
245MA2811756Sekyra MichalBěžíme.cz9205:04:493,00
246MB2841793Herzog Pavel kryštofFkc Louny7605:18:563,00
247MB2851842Vincent Stanislav-7905:21:193,00
248MC2871605Procházka JanVLK Chrudim7305:22:303,00
249MB2881589Večeřa Petr-7905:26:573,00
249MB2881800Večeřa Martin-7905:26:573,00
251MD2901838Divín DušanKarolínšti hřebci6505:29:123,00
252MB2911666Jahelka AlešHradecké střely8305:38:393,00
253MC2921812Hájek Karel-7405:39:063,00
254MA2941824Říha Radek-9205:46:553,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC241562Rambová MarcelaGoMango7403:14:17104,32
2ZC351804Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7203:20:2198,21
3ZB361879Hricisin DanaPraha8103:21:0597,47
4ZC461720Tůmová DagmarSpartak Vrchlabí7103:24:2194,18
5ZB511662Nechanická Jana-8403:25:3592,94
6ZC531781Pachtová IvaMK Seitl Ostrava7003:25:5892,55
7ZB851694Staňková Pavla-7903:36:3681,84
8ZB901674Pecinová LucieRungo.cz8103:37:2381,05
9ZA961661Klimešová PetraGoMango Hradec Králové8703:39:2279,06
10ZC971640Páralová MarkétaMetrostav7003:39:2978,94
11ZB991606Teichmanová Veronika-8003:39:5278,55
12ZB1281745Stašková Lenka-8103:49:2868,88
13ZC1311787Kašparová BohumilaLitomyšl6903:49:5768,40
14ZA1331648Egertová Nela-9103:50:3067,84
15ZC1531867Jampílková LucieL+L team7303:54:1364,10
16ZA1571699Sáblíková Jindřiška-8603:54:4363,60
17ZB1611862Nováková Andrea-8303:55:1563,06
18ZB1671673Bartošová Klára-8303:56:3661,70
19ZC1771637Wolfová MartinaONO7303:58:1959,97
20ZB1811544Rychterová EvaLeháro7604:00:4057,60
21ZA1881827Prokopová Veronika-8704:02:4555,50
22ZB1961682Nesládková DagmarVlčice8204:05:3452,67
23ZA1971837Hanáková Radkapraha 98604:05:4352,52
24ZA2011613Kunstová Adéla-8704:08:1250,02
25ZC2021687Rudolfová JanaBAK SEAL 6 TEAM7104:08:4849,41
26ZD2071751Slámová Vladimíra-6404:10:2047,87
27ZC2121726Doležalová Petra-7404:10:5547,28
28ZB2131664Nekulová AlenaRUN4FUN Hradec Králové8004:11:0247,16
29ZB2191642Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7904:12:3645,58
30ZC2261888Tajdušová Martina-7204:17:2040,82
31ZA2271692Prikrylova Barbara-9004:17:3340,60
32ZB2311829Pešková Jana-8004:20:5437,22
33ZB2531885Stárková PetraKRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ8304:36:4121,33
34ZC2701671Ježková Mirka-7304:54:053,80
35ZB2731703Larionova Marianna-8004:56:403,00
36ZC2791752Hložková Michaela-6805:04:473,00
37ZB2821724Haraga PetraBáječné ženy v běhu8505:04:503,00
38ZA2831884Jirsáková KateřinaSDH Zvole9805:18:553,00
39ZA2851611Šimůnková Petra-8705:21:193,00
40ZC2931608Dohnalová JitkaBáječné ženy v běhu6805:42:573,00
41ZB2951779Holdova Kamila-8105:47:153,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód