hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Pardubická desítka na dráze

14.10.2015, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická desítka na dráze
  • datum konání: 14.10.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Hvězda SKP Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
15:30 hodin (pro závodníky s přepokládanou výkonností nad 40 min)
17:00 hodin (pro závodníky s přepokládanou s výkonností pod 40 min)

Přihlášky

v závodní kanceláři od 14:30 hodin

Startovné

60 Kč

Popis tratě

Polytan (8 drah po celém okruhu)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Hvězda SKP Pardubice – oddíl atletiky
Čs. armády 2515, 530 02 Pardubice
Tel., fax: 466 304 881

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

hvezda-pardubice@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:32:43115,50
2MA229Hejl RadekKrálíky7200:34:23110,70
3MA330Nechvíl PetrAC Choceň9100:36:3393,91
4MA431Vokolek MichalAC Pardubice7200:36:3498,67
5MA51Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:0890,60
6MA62Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:37:5686,11
7MA732Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:38:0085,68
8MA833Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:38:0190,63
9MA934Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:02105,27
10MA1035Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:38:0590,32
11MA1136Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:16104,09
12MA123Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:39:28100,00
13MA1337Živný Marek3D Fitness Race Team9100:40:2072,55
14MA144Zachař JiříSruby7200:40:3876,20
15MA155Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:5390,64
16MA166Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:41:0289,91
17MA188Ryzner MiroslavSK Srch6100:42:2782,65
18MA1938Novák PavelKRB Chrudim8100:42:3360,02
19MA209Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:43:04109,52
20MA2211Roleček MilanPěčín7600:43:5152,75
21MA2514Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:44:34102,91
22MA2639Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:44:4853,30
23MA2715Marhold LubošHorní Jelení7700:45:1844,47
24MA2917Novák PetrHSK7700:45:4342,21
25MA3018Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:46:3661,42
26MA3240Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:4755,33
27MA3320Krajtl SvatoplukPardubice4900:48:0287,57
28MA3421Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:48:0653,69
29MA3522Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:48:4350,53
30MA3623Leszkow PetrMK Hlinsko4400:52:16100,00
31MA3724Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:54:4857,65
32MA3825Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:56:3010,69

Ženy (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA177Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:42:13103,89
2ZA2110Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:43:05106,09
3ZA2312Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:5396,11
4ZA2413Hlavová EvaPardubice7700:44:3299,57
5ZA2816Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:45:4294,33
6ZA3119Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:46:47100,00
7ZA3926Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:57:12104,30
8ZA4027Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:59:4395,70

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:32:43115,50
2MA229Hejl RadekKrálíky7200:34:23110,70
3MA330Nechvíl PetrAC Choceň9100:36:3393,91
4MA431Vokolek MichalAC Pardubice7200:36:3498,67
5MA51Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:0890,60
6MA62Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:37:5686,11
7MA732Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:38:0085,68
8MA833Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:38:0190,63
9MA934Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:02105,27
10MA1035Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:38:0590,32
11MA1136Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:16104,09
12MA123Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:39:28100,00
13MA1337Živný Marek3D Fitness Race Team9100:40:2072,55
14MA144Zachař JiříSruby7200:40:3876,20
15MA155Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:5390,64
16MA166Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:41:0289,91
1ZA177Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:42:13103,89
17MA188Ryzner MiroslavSK Srch6100:42:2782,65
18MA1938Novák PavelKRB Chrudim8100:42:3360,02
19MA209Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:43:04109,52
2ZA2110Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:43:05106,09
20MA2211Roleček MilanPěčín7600:43:5152,75
3ZA2312Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:5396,11
4ZA2413Hlavová EvaPardubice7700:44:3299,57
21MA2514Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:44:34102,91
22MA2639Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:44:4853,30
23MA2715Marhold LubošHorní Jelení7700:45:1844,47
5ZA2816Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:45:4294,33
24MA2917Novák PetrHSK7700:45:4342,21
25MA3018Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:46:3661,42
6ZA3119Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:46:47100,00
26MA3240Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:4755,33
27MA3320Krajtl SvatoplukPardubice4900:48:0287,57
28MA3421Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:48:0653,69
29MA3522Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:48:4350,53
30MA3623Leszkow PetrMK Hlinsko4400:52:16100,00
31MA3724Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:54:4857,65
32MA3825Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:56:3010,69
7ZA3926Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:57:12104,30
8ZA4027Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:59:4395,70

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:32:43110,59
2MA229Hejl RadekKrálíky7200:34:23100,98
3MA330Nechvíl PetrAC Choceň9100:36:3388,43
4MA431Vokolek MichalAC Pardubice7200:36:3488,33
5MA51Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:0885,03
6MA62Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:37:5680,42
7MA732Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:38:0079,98
8MA833Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:38:0179,87
9MA934Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:0279,80
10MA1035Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:38:0579,55
11MA1136Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:1678,46
12MA123Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:39:2871,53
13MA1337Živný Marek3D Fitness Race Team9100:40:2066,51
14MA144Zachař JiříSruby7200:40:3864,70
15MA155Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:5363,26
16MA166Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:41:0262,43
17MA188Ryzner MiroslavSK Srch6100:42:2754,22
18MA1938Novák PavelKRB Chrudim8100:42:3353,64
19MA209Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:43:0450,63
20MA2211Roleček MilanPěčín7600:43:5146,17
21MA2514Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:44:3441,97
22MA2639Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:44:4840,63
23MA2715Marhold LubošHorní Jelení7700:45:1837,68
24MA2917Novák PetrHSK7700:45:4335,36
25MA3018Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:46:3630,22
26MA3240Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:4723,33
27MA3320Krajtl SvatoplukPardubice4900:48:0221,90
28MA3421Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:48:0621,47
29MA3522Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:48:4317,90
30MA3623Leszkow PetrMK Hlinsko4400:52:163,00
31MA3724Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:54:483,00
32MA3825Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:56:303,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA177Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:42:13103,94
2ZA2110Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:43:0599,89
3ZA2312Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:5396,17
4ZA2413Hlavová EvaPardubice7700:44:3293,16
5ZA2816Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:45:4287,75
6ZA3119Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:46:4782,74
7ZA3926Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:57:1234,31
8ZA4027Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:59:4322,64

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód