hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Velká Pardubická cross-country

17.10.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Velká Pardubická cross-country
  • datum konání: 17.10.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

dostihové závodiště Pardubice
9:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

Online zde: www.sportt.cz

Prezentace:

od 8:00 hodin v tiskovém středisku na Závodišti

Startovné

300 Kč, na místě 400 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
tel. 777 571 106

Leták pořadatele ve formátu JPG

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.acpce.cz

E-mailová adresa

ac-pardubice@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.10.2018Velká Pardubická cross-country-
14.10.2017Velká Pardubická cross-country194
15.10.2016Barth Velká Pardubická cross-country113
18.10.2014Velká Pardubická cross-country62
12.10.2013Velká Pardubická cross-country93
14.10.2012Velká Pardubická Cross-Country115
16.10.2011Velká Pardubická cross-country108
19.10.2008Velká pardubická cross-country125
15.10.2006Velká Pardubická Cross Country125
16.10.2005Velká pardubická cross-country EAA165
17.10.2004Cross country - Pardubice22
19.10.2003Velká pardubická cross-country23
20.10.200233. ročník, Velká pardubická cross country 200259
21.10.200132. ročník, Cross - country Pardubice307

Statistika závodu Velká Pardubická cross-country

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1511

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Fenclová Marta768
Metelková Táňa728
Krátká Anna697
Jirásko Dušan737
Doležal Stanislav387
Keprtová Miloslava487
Jirásková Eva647
Bajer Milan556
Šternerová Hana636
Matyášová Jana656
Kozáková Denisa796
Červ Miloslav506
Jirásko Lubomír716
Jelínková Magdalena455
Nejedlý Michal695
Pechek František535
Jelínek Matěj425
Meduna Josef835
Vorel Milan405
Kraus Václav645
Šťastný Jaromír305
Mannlová Jana805
Kovář Jáchym965
Mocek Tomáš795
Krunka Kamil865
Stránský Aleš605
Vacková Hana565
Smrčka Miloš545
Novák Pavel815
Fiala Jaroslav385
Leheček Antonín314
Kubrová Dagmar634
Frydrychová Eliška014
Šimurda Zdeněk564
Kratochvíl Miloš754
Hypešová Natálie994
Málek Jaroslav464
Petržílek Zdeněk554
Vašíček Martin714
Nečas Josef584
Kalousek Jan714
Slabihoud Aleš754
Hellerová Hana614
Šůcha Václav464
Kamínková Petra734
Včelák Jan734
Zajíc Jan534
Krátký František434
Bednář Josef504
Olšan Martin874

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 20)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 6 let a mladší (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11200Strnad VítekAC Pardubice0900:01:45-
2C12202Raim LadislavNový Hradec0900:01:52-
3C15255Kalný VojtěchKrb Chrudim1000:01:56-

Děvčata 6 let a mladší (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D13258Fenclová HanaPardubice1000:01:54-
2D14204Hlaváčková NelaAC Pardubice0900:01:55-
3D16248Fišáková LucieMLA1000:01:57-
4D17249Hácová BeátaPardubice0900:01:58-
5D18257Matýsová Sophia-1000:02:15-
6D19256Pitterová Valerie-1000:02:20-
7D110203Kudláčková TerezaSK DNF1000:02:23-
8D111250Bernardová LuciePardubice1100:02:47-
9D112201Malenovská Bára-1000:03:04-

Nejmladší žáci I (trať 1,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M114218Moravec JakubAC Pardubice0700:09:00108,51
2M117214Karel DavidIscarex junior team Česká Třebová0800:09:4891,49

Nejmladší žákyně I (trať 1,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z116224Trojanová ViktoriePardubice plavecký oddíl0800:09:23100,00

Nejmladší žáci II (trať 1,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M24209Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:06:58101,90
2M26211Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:07:0698,10

Nejmladší žákyně II (trať 1,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z24210Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:06:58109,57
2Z28212Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:07:17100,91
3Z210217Kovačičová Barbora-0500:07:4289,52
4Z213208Strnadová ElenaAC Pardubice0500:08:5854,90

Mladší žáci (trať 1,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32206Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:06:47104,95
2M33222Kapoun JanAC Polička0300:06:52102,56
3M37231Seifert MaxŠAK Pardubice0300:07:1392,49
4M311230Šulc JanSrnojedy0200:07:4676,68
5M315221Novotný MarekŠAK Pardubice0300:09:0538,82

Mladší žákyně (trať 1,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31213Štodková PavlaASK Blansko0300:06:41118,42
2Z39219Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:07:2498,94
3Z312205Pořízková VeronikaAtletika Svitavy0200:08:0082,64

Starší žáci (trať 2,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41220Chlup TomášActivity Lanškroun0000:08:19113,81
2M42232Novotný MiloslavSKP Pardubice0000:09:0297,76
3M43236Říha JakubŠAK Pardubice0000:09:2788,43
4M48238Miler AdamTJ Sokol Jaroměř0000:10:2068,66
5M49229Šulc MartinSrnojedy0000:10:2267,91
6M412225Trojan MatoušČVK Pardubice0000:11:5234,33

Starší žákyně (trať 2,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z410227Frydrychová EliškaAC Choceň/Choceň0100:11:35109,33
2Z413215Veselková ZuzanaAC Pardubice0100:11:59102,74
3Z414216Vavřinová TerezaAC Pardubice0100:12:5387,93

Dorostenci (trať 3,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51198Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:29106,37
2M52197Vondra VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:11:32105,53
3M53242Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:12:3488,10
4M54239Zástěra OndřejGreen Berents9900:50:213,00
5M55240Šimůnek KarelGreen Berents9901:00:413,00

Dorostenky (trať 2,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54247Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:31106,22
2Z55243Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:09:5897,06
3Z56199Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:09:5996,72
4Z57241Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:10:0594,68
5Z511237Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:11:5059,05

Junioři 18-19 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2152Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:34:51113,39
2MJ8120Moravec JiříRP ČD Cargo a.s., GŘ9600:39:5186,61

Juniorky 18-19 let (trať 6,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1193Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:26:14128,35
2ZJ6143Pejšková LucieČD a.s., ZAP Ostrava9600:32:3087,35
3ZJ8184Zázvorková JanaČD a.s., DKV Olomouc9700:32:5884,30

Muži A 20-39 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1153Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:34:43109,10
2MA3134Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:35:25105,25
3MA7137Glier MichalČD a.s., DKV Brno8200:38:5985,64
4MA9101Rohlík VáclavAC Pardubice8000:40:0479,69
5MA11151Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:40:2477,85
6MA13146Kafka OndřejSokol Víska8900:41:0574,10
7MA14123Lachnit JanSŽDC S.O., GŘ8000:41:1073,64
8MA15108Heller TomášHradec Králové8100:41:1173,55
9MA16154Krupka LukášCYKLO POINT Jičín8300:41:2272,54
10MA18113Svoboda OndřejČD Telematika a.s.7600:42:3865,57
11MA22132Svoboda JanSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové8300:43:3060,81
12MA26253Malátek AntonínPardubice7700:45:3849,08
13MA28133Dvořák ČestmírSŽDC s.o., OŘ Ústí nad Labem7700:45:4948,07
14MA29261Voráček MilanSlamerbanger8600:45:5947,15
15MA30117Verner LubošČD Cargo a.s., PJ Ústí nad Labem7900:46:0646,51
16MA32162Pidanič MichalPardubice8700:46:2644,68
17MA40119Hruboš AdamČD a.s., ZAP Ostrava9500:49:3327,54
18MA4233Žeravík Marekneregistrován8400:50:1323,87
19MA46148Verster Rigardt-8800:51:0519,11
20MA48252Zadrobílek MartinKapříci7900:51:3915,99
21MA50112Zdráhal MilanČD a.s., GŘ Praha8100:52:0014,07
22MA5134Kramář RadimAC Pardubice8800:52:0313,79
23MA52104Bláhovec Jiří-9200:52:0413,70
24MA53129Vaculík JarmilSŽDC s.o., OŘ Brno7900:53:077,93
25MA55105Hofman JiříSokol Rosice nad Labem8700:53:226,55
26MA57159Hroch VáclavBěžíme.cz9300:53:553,53
27MA5835Hrevuš AlexandrBřehy7900:54:143,00
28MA5931Žabčík MarekPardubice8000:54:383,00
29MA61160Drdla Matěj-9200:56:013,00
30MA66235Marco Tasisto-9001:01:523,00
31MA69161Bartoš Ladislav-8501:04:493,00

Muži B 40-49 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4114Horáček MichalSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7500:36:48101,82
2MB5128Veber TomášLK Tatran Chodov7400:37:06100,21
3MB630Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:37:3197,97
4MB12116Vacek MartinČD a.s., DKV Česká Třebová6900:40:4680,46
5MB19131Novotný PavelSŽDC s.o., OŘ Plzeň6700:42:4769,60
6MB20155Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:43:2066,64
7MB21138Čapek LubomírČD Cargo a.s., PJ Ústí nad Labem7400:43:2466,28
8MB23126Cibulka JiříSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7500:43:3165,65
9MB24139Hnát MiroslavČD Cargo a.s., PJ Praha7100:44:5957,76
10MB25136Šmehlík OndřejOSŽ7200:45:2255,69
11MB27149Šreibr JosefLípa n.O.7500:45:4153,99
12MB31125Loučan JanSŽDC s.o. OŘ Praha7200:46:0751,65
13MB3432Novotný ZdeněkTITAN-NEUROREHABILITACE Pardub7200:46:3149,50
14MB36233Novotný MilošSKP Pardubice7300:47:4842,59
15MB38135Beneš JiříČD a.s., ZAP Ostrava6900:48:3638,28
16MB3936Povolný LukášPřelouč7400:49:0635,59
17MB41103Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:50:0630,20
18MB43109Bělohlávek JiříPardubice7100:50:3427,69
19MB44121Marťák MiroslavČD Cargo a.s., SOKV Ostrava6800:50:4027,15
20MB45111Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:51:0225,18
21MB49141Urbánek RobertSŽDC s.o., OŘ Olomouc7500:51:4321,50
22MB54118Jílek RomanČD a.s., DKV Olomouc7300:53:1513,24
23MB55130Šabata PetrČD a.s., ZC Česká Třebová7400:53:2212,61
24MB60262Hakl DanielSK Los Lobos7100:55:063,28
25MB65127Hruboš MilanČD a.s., ZAP Ostrava6701:01:193,00
26MB67260Moník MilanMT Smiřice6901:03:523,00

Muži C 50-59 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC10150Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:18114,95
2MC17246Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:42:27105,08
3MC37157Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:47:5579,97
4MC64107Pudil IvoChrudim6100:59:4825,41
5MC68156Nejedlý Čestmír-6301:04:025,97

Muži D 60-69 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD33140Kubišta OtoSŽDC s.o., OŘ Hradec Králové5300:46:28107,17
2MD35145Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:46:36106,62
3MD47223Červ MiloslavAtletika Polička5000:51:3186,21
4MD62142Šůcha Václavčlen OSŽ4600:56:1666,50
5MD63110Bednář JosefPočaply5000:56:2865,67

Muži E 70 let a starší (trať 6,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME17166Doležal StanislavBK Pardubice3800:38:31116,34
2ME19164Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:39:05113,64
3ME31167Engliš Jiřídůchodce ČD a.s.3800:48:1470,01
4ME32163Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:48:2569,14
5ME37165Soukup JiříLIGA 100 Hradec Králové2701:24:373,00

Ženy A 20-34 let (trať 6,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3191Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:38128,87
2ZA9172Halecká Elena-9000:34:2287,17
3ZA10234Hubková KateřinaSvetBehu.cz8400:34:5383,97
4ZA12188Voltová Ivana-8400:35:5977,15
5ZA14177Muchová BarboraČD a.s., ZAP Olomouc8500:36:1975,09
6ZA15179Toušová SimonaČD a.s., GŘ Praha8200:37:2668,17
7ZA20181Gojná TerezaOSŽ9000:39:3754,65
8ZA21180Gajdošíková MarkétaČD a.s., GŘ Praha8500:39:4054,34
9ZA29186Rozkošová VeronikaIntersport8700:45:5815,33
10ZA33189Klementová Šárka-8400:51:043,00
10ZA33194Lédlová Lucie-8300:51:043,00
10ZA33190Prázová Barbora-8400:51:043,00
13ZA36196Slavíková Lucie-8400:53:123,00

Ženy B 35-44 let (trať 6,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2195Fenclová MartaAC Pardubice7600:26:23120,28
2ZB4169Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:29:02102,23
3ZB7254Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:32:4077,48
4ZB13176Marková EvaČD a.s., OPT Olomouc7500:36:1453,19
5ZB16187Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:37:5541,72

Ženy C 45-54 let (trať 6,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5192Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:41127,73
2ZC11171Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:35:0596,39
3ZC18174Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:38:3775,88
4ZC22178Miturová RadkaOSŽ6500:40:1766,21
5ZC23173Hellerová HanaHradec Králové6100:41:1360,79
6ZC24144Pejšková SvatavaČD a.s., ZAP Ostrava6900:41:3858,37
7ZC26259Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:42:0955,38
8ZC27182Bašková RomanaSŽDC s.o., OŘ Praha6900:42:2753,64

Ženy D 55 let a starší (trať 6,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD25168Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:41:42113,68
2ZD28226Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:45:2697,00
3ZD30170Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:47:0989,33

Trať 0,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11200Strnad VítekAC Pardubice0900:01:45-
2C12202Raim LadislavNový Hradec0900:01:52-
1D13258Fenclová HanaPardubice1000:01:54-
2D14204Hlaváčková NelaAC Pardubice0900:01:55-
3C15255Kalný VojtěchKrb Chrudim1000:01:56-
3D16248Fišáková LucieMLA1000:01:57-
4D17249Hácová BeátaPardubice0900:01:58-
5D18257Matýsová Sophia-1000:02:15-
6D19256Pitterová Valerie-1000:02:20-
7D110203Kudláčková TerezaSK DNF1000:02:23-
8D111250Bernardová LuciePardubice1100:02:47-
9D112201Malenovská Bára-1000:03:04-

Trať 1,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31213Štodková PavlaASK Blansko0300:06:41118,42
1M32206Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:06:47104,95
2M33222Kapoun JanAC Polička0300:06:52102,56
1Z24210Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:06:58109,57
1M24209Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:06:58101,90
2M26211Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:07:0698,10
3M37231Seifert MaxŠAK Pardubice0300:07:1392,49
2Z28212Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:07:17100,91
2Z39219Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:07:2498,94
3Z210217Kovačičová Barbora-0500:07:4289,52
4M311230Šulc JanSrnojedy0200:07:4676,68
3Z312205Pořízková VeronikaAtletika Svitavy0200:08:0082,64
4Z213208Strnadová ElenaAC Pardubice0500:08:5854,90
1M114218Moravec JakubAC Pardubice0700:09:00108,51
5M315221Novotný MarekŠAK Pardubice0300:09:0538,82
1Z116224Trojanová ViktoriePardubice plavecký oddíl0800:09:23100,00
2M117214Karel DavidIscarex junior team Česká Třebová0800:09:4891,49

Trať 2,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41220Chlup TomášActivity Lanškroun0000:08:19113,81
2M42232Novotný MiloslavSKP Pardubice0000:09:0297,76
3M43236Říha JakubŠAK Pardubice0000:09:2788,43
1Z54247Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:31106,22
2Z55243Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:09:5897,06
3Z56199Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:09:5996,72
4Z57241Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:10:0594,68
4M48238Miler AdamTJ Sokol Jaroměř0000:10:2068,66
5M49229Šulc MartinSrnojedy0000:10:2267,91
1Z410227Frydrychová EliškaAC Choceň/Choceň0100:11:35109,33
5Z511237Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:11:5059,05
6M412225Trojan MatoušČVK Pardubice0000:11:5234,33
2Z413215Veselková ZuzanaAC Pardubice0100:11:59102,74
3Z414216Vavřinová TerezaAC Pardubice0100:12:5387,93

Trať 3,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51198Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:29106,37
2M52197Vondra VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:11:32105,53
3M53242Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:12:3488,10
4M54239Zástěra OndřejGreen Berents9900:50:213,00
5M55240Šimůnek KarelGreen Berents9901:00:413,00

Trať 6,7 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1193Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:26:14128,35
1ZB2195Fenclová MartaAC Pardubice7600:26:23120,28
1ZA3191Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:38128,87
2ZB4169Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:29:02102,23
1ZC5192Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:41127,73
2ZJ6143Pejšková LucieČD a.s., ZAP Ostrava9600:32:3087,35
3ZB7254Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:32:4077,48
3ZJ8184Zázvorková JanaČD a.s., DKV Olomouc9700:32:5884,30
2ZA9172Halecká Elena-9000:34:2287,17
3ZA10234Hubková KateřinaSvetBehu.cz8400:34:5383,97
2ZC11171Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:35:0596,39
4ZA12188Voltová Ivana-8400:35:5977,15
4ZB13176Marková EvaČD a.s., OPT Olomouc7500:36:1453,19
5ZA14177Muchová BarboraČD a.s., ZAP Olomouc8500:36:1975,09
6ZA15179Toušová SimonaČD a.s., GŘ Praha8200:37:2668,17
5ZB16187Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:37:5541,72
1ME17166Doležal StanislavBK Pardubice3800:38:31116,34
3ZC18174Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:38:3775,88
2ME19164Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:39:05113,64
7ZA20181Gojná TerezaOSŽ9000:39:3754,65
8ZA21180Gajdošíková MarkétaČD a.s., GŘ Praha8500:39:4054,34
4ZC22178Miturová RadkaOSŽ6500:40:1766,21
5ZC23173Hellerová HanaHradec Králové6100:41:1360,79
6ZC24144Pejšková SvatavaČD a.s., ZAP Ostrava6900:41:3858,37
1ZD25168Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:41:42113,68
7ZC26259Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:42:0955,38
8ZC27182Bašková RomanaSŽDC s.o., OŘ Praha6900:42:2753,64
2ZD28226Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:45:2697,00
9ZA29186Rozkošová VeronikaIntersport8700:45:5815,33
3ZD30170Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:47:0989,33
3ME31167Engliš Jiřídůchodce ČD a.s.3800:48:1470,01
4ME32163Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:48:2569,14
10ZA33190Prázová Barbora-8400:51:043,00
10ZA33189Klementová Šárka-8400:51:043,00
10ZA33194Lédlová Lucie-8300:51:043,00
13ZA36196Slavíková Lucie-8400:53:123,00
5ME37165Soukup JiříLIGA 100 Hradec Králové2701:24:373,00

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1153Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:34:43109,10
1MJ2152Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:34:51113,39
2MA3134Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:35:25105,25
1MB4114Horáček MichalSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7500:36:48101,82
2MB5128Veber TomášLK Tatran Chodov7400:37:06100,21
3MB630Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:37:3197,97
3MA7137Glier MichalČD a.s., DKV Brno8200:38:5985,64
2MJ8120Moravec JiříRP ČD Cargo a.s., GŘ9600:39:5186,61
4MA9101Rohlík VáclavAC Pardubice8000:40:0479,69
1MC10150Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:18114,95
5MA11151Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:40:2477,85
4MB12116Vacek MartinČD a.s., DKV Česká Třebová6900:40:4680,46
6MA13146Kafka OndřejSokol Víska8900:41:0574,10
7MA14123Lachnit JanSŽDC S.O., GŘ8000:41:1073,64
8MA15108Heller TomášHradec Králové8100:41:1173,55
9MA16154Krupka LukášCYKLO POINT Jičín8300:41:2272,54
2MC17246Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:42:27105,08
10MA18113Svoboda OndřejČD Telematika a.s.7600:42:3865,57
5MB19131Novotný PavelSŽDC s.o., OŘ Plzeň6700:42:4769,60
6MB20155Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:43:2066,64
7MB21138Čapek LubomírČD Cargo a.s., PJ Ústí nad Labem7400:43:2466,28
11MA22132Svoboda JanSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové8300:43:3060,81
8MB23126Cibulka JiříSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7500:43:3165,65
9MB24139Hnát MiroslavČD Cargo a.s., PJ Praha7100:44:5957,76
10MB25136Šmehlík OndřejOSŽ7200:45:2255,69
12MA26253Malátek AntonínPardubice7700:45:3849,08
11MB27149Šreibr JosefLípa n.O.7500:45:4153,99
13MA28133Dvořák ČestmírSŽDC s.o., OŘ Ústí nad Labem7700:45:4948,07
14MA29261Voráček MilanSlamerbanger8600:45:5947,15
15MA30117Verner LubošČD Cargo a.s., PJ Ústí nad Labem7900:46:0646,51
12MB31125Loučan JanSŽDC s.o. OŘ Praha7200:46:0751,65
16MA32162Pidanič MichalPardubice8700:46:2644,68
1MD33140Kubišta OtoSŽDC s.o., OŘ Hradec Králové5300:46:28107,17
13MB3432Novotný ZdeněkTITAN-NEUROREHABILITACE Pardub7200:46:3149,50
2MD35145Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:46:36106,62
14MB36233Novotný MilošSKP Pardubice7300:47:4842,59
3MC37157Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:47:5579,97
15MB38135Beneš JiříČD a.s., ZAP Ostrava6900:48:3638,28
16MB3936Povolný LukášPřelouč7400:49:0635,59
17MA40119Hruboš AdamČD a.s., ZAP Ostrava9500:49:3327,54
17MB41103Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:50:0630,20
18MA4233Žeravík Marekneregistrován8400:50:1323,87
18MB43109Bělohlávek JiříPardubice7100:50:3427,69
19MB44121Marťák MiroslavČD Cargo a.s., SOKV Ostrava6800:50:4027,15
20MB45111Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:51:0225,18
19MA46148Verster Rigardt-8800:51:0519,11
3MD47223Červ MiloslavAtletika Polička5000:51:3186,21
20MA48252Zadrobílek MartinKapříci7900:51:3915,99
21MB49141Urbánek RobertSŽDC s.o., OŘ Olomouc7500:51:4321,50
21MA50112Zdráhal MilanČD a.s., GŘ Praha8100:52:0014,07
22MA5134Kramář RadimAC Pardubice8800:52:0313,79
23MA52104Bláhovec Jiří-9200:52:0413,70
24MA53129Vaculík JarmilSŽDC s.o., OŘ Brno7900:53:077,93
22MB54118Jílek RomanČD a.s., DKV Olomouc7300:53:1513,24
25MA55105Hofman JiříSokol Rosice nad Labem8700:53:226,55
23MB55130Šabata PetrČD a.s., ZC Česká Třebová7400:53:2212,61
26MA57159Hroch VáclavBěžíme.cz9300:53:553,53
27MA5835Hrevuš AlexandrBřehy7900:54:143,00
28MA5931Žabčík MarekPardubice8000:54:383,00
24MB60262Hakl DanielSK Los Lobos7100:55:063,28
29MA61160Drdla Matěj-9200:56:013,00
4MD62142Šůcha Václavčlen OSŽ4600:56:1666,50
5MD63110Bednář JosefPočaply5000:56:2865,67
4MC64107Pudil IvoChrudim6100:59:4825,41
25MB65127Hruboš MilanČD a.s., ZAP Ostrava6701:01:193,00
30MA66235Marco Tasisto-9001:01:523,00
26MB67260Moník MilanMT Smiřice6901:03:523,00
5MC68156Nejedlý Čestmír-6301:04:025,97
31MA69161Bartoš Ladislav-8501:04:493,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1153Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:34:43101,59
2MJ2152Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:34:51100,83
3MA3134Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:35:2597,59
4MB4114Horáček MichalSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7500:36:4889,68
5MB5128Veber TomášLK Tatran Chodov7400:37:0687,97
6MB630Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:37:3185,59
7MA7137Glier MichalČD a.s., DKV Brno8200:38:5977,20
8MJ8120Moravec JiříRP ČD Cargo a.s., GŘ9600:39:5172,25
9MA9101Rohlík VáclavAC Pardubice8000:40:0471,01
10MC10150Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:1869,68
11MA11151Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:40:2469,11
12MB12116Vacek MartinČD a.s., DKV Česká Třebová6900:40:4667,01
13MA13146Kafka OndřejSokol Víska8900:41:0565,20
14MA14123Lachnit JanSŽDC S.O., GŘ8000:41:1064,72
15MA15108Heller TomášHradec Králové8100:41:1164,63
16MA16154Krupka LukášCYKLO POINT Jičín8300:41:2263,58
17MC17246Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:42:2757,39
18MA18113Svoboda OndřejČD Telematika a.s.7600:42:3856,34
19MB19131Novotný PavelSŽDC s.o., OŘ Plzeň6700:42:4755,48
20MB20155Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:43:2052,34
21MB21138Čapek LubomírČD Cargo a.s., PJ Ústí nad Labem7400:43:2451,96
22MA22132Svoboda JanSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové8300:43:3051,39
23MB23126Cibulka JiříSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7500:43:3151,29
24MB24139Hnát MiroslavČD Cargo a.s., PJ Praha7100:44:5942,91
25MB25136Šmehlík OndřejOSŽ7200:45:2240,72
26MA26253Malátek AntonínPardubice7700:45:3839,20
27MB27149Šreibr JosefLípa n.O.7500:45:4138,91
28MA28133Dvořák ČestmírSŽDC s.o., OŘ Ústí nad Labem7700:45:4938,15
29MA29261Voráček MilanSlamerbanger8600:45:5937,20
30MA30117Verner LubošČD Cargo a.s., PJ Ústí nad Labem7900:46:0636,53
31MB31125Loučan JanSŽDC s.o. OŘ Praha7200:46:0736,43
32MA32162Pidanič MichalPardubice8700:46:2634,62
33MD33140Kubišta OtoSŽDC s.o., OŘ Hradec Králové5300:46:2834,43
34MB3432Novotný ZdeněkTITAN-NEUROREHABILITACE Pardub7200:46:3134,15
35MD35145Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:46:3633,67
36MB36233Novotný MilošSKP Pardubice7300:47:4826,81
37MC37157Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:47:5526,15
38MB38135Beneš JiříČD a.s., ZAP Ostrava6900:48:3622,24
39MB3936Povolný LukášPřelouč7400:49:0619,38
40MA40119Hruboš AdamČD a.s., ZAP Ostrava9500:49:3316,81
41MB41103Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:50:0613,67
42MA4233Žeravík Marekneregistrován8400:50:1313,00
43MB43109Bělohlávek JiříPardubice7100:50:3411,00
44MB44121Marťák MiroslavČD Cargo a.s., SOKV Ostrava6800:50:4010,43
45MB45111Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:51:028,33
46MA46148Verster Rigardt-8800:51:058,05
47MD47223Červ MiloslavAtletika Polička5000:51:315,57
48MA48252Zadrobílek MartinKapříci7900:51:394,81
49MB49141Urbánek RobertSŽDC s.o., OŘ Olomouc7500:51:434,43
50MA50112Zdráhal MilanČD a.s., GŘ Praha8100:52:003,00
51MA5134Kramář RadimAC Pardubice8800:52:033,00
52MA52104Bláhovec Jiří-9200:52:043,00
53MA53129Vaculík JarmilSŽDC s.o., OŘ Brno7900:53:073,00
54MB54118Jílek RomanČD a.s., DKV Olomouc7300:53:153,00
55MA55105Hofman JiříSokol Rosice nad Labem8700:53:223,00
55MB55130Šabata PetrČD a.s., ZC Česká Třebová7400:53:223,00
57MA57159Hroch VáclavBěžíme.cz9300:53:553,00
58MA5835Hrevuš AlexandrBřehy7900:54:143,00
59MA5931Žabčík MarekPardubice8000:54:383,00
60MB60262Hakl DanielSK Los Lobos7100:55:063,00
61MA61160Drdla Matěj-9200:56:013,00
62MD62142Šůcha Václavčlen OSŽ4600:56:163,00
63MD63110Bednář JosefPočaply5000:56:283,00
64MC64107Pudil IvoChrudim6100:59:483,00
65MB65127Hruboš MilanČD a.s., ZAP Ostrava6701:01:193,00
66MA66235Marco Tasisto-9001:01:523,00
67MB67260Moník MilanMT Smiřice6901:03:523,00
68MC68156Nejedlý Čestmír-6301:04:023,00
69MA69161Bartoš Ladislav-8501:04:493,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1193Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:26:14103,86
2ZB2195Fenclová MartaAC Pardubice7600:26:23102,74
3ZA3191Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:3893,40
4ZB4169Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:29:0282,93
5ZC5192Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:4178,07
6ZJ6143Pejšková LucieČD a.s., ZAP Ostrava9600:32:3057,01
7ZB7254Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:32:4055,76
8ZJ8184Zázvorková JanaČD a.s., DKV Olomouc9700:32:5853,52
9ZA9172Halecká Elena-9000:34:2243,05
10ZA10234Hubková KateřinaSvetBehu.cz8400:34:5339,19
11ZC11171Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:35:0537,69
12ZA12188Voltová Ivana-8400:35:5930,97
13ZB13176Marková EvaČD a.s., OPT Olomouc7500:36:1429,10
14ZA14177Muchová BarboraČD a.s., ZAP Olomouc8500:36:1928,47
15ZA15179Toušová SimonaČD a.s., GŘ Praha8200:37:2620,12
16ZB16187Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:37:5516,51
17ZC18174Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:38:3711,28
18ZA20181Gojná TerezaOSŽ9000:39:373,80
19ZA21180Gajdošíková MarkétaČD a.s., GŘ Praha8500:39:403,43
20ZC22178Miturová RadkaOSŽ6500:40:173,00
21ZC23173Hellerová HanaHradec Králové6100:41:133,00
22ZC24144Pejšková SvatavaČD a.s., ZAP Ostrava6900:41:383,00
23ZD25168Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:41:423,00
24ZC26259Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:42:093,00
25ZC27182Bašková RomanaSŽDC s.o., OŘ Praha6900:42:273,00
26ZD28226Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:45:263,00
27ZA29186Rozkošová VeronikaIntersport8700:45:583,00
28ZD30170Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:47:093,00
29ZA33189Klementová Šárka-8400:51:043,00
29ZA33194Lédlová Lucie-8300:51:043,00
29ZA33190Prázová Barbora-8400:51:043,00
32ZA36196Slavíková Lucie-8400:53:123,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód