hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Přespolní běh lyžařů v Letohradě

18.10.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Přespolní běh lyžařů v Letohradě
  • datum konání: 18.10.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KB Letohrad

Sociální sítě

Místo konání

Letohrad - Areál biatlonu Šedivský lom
10:00 - 11:25 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 do 9:30 hodin - žáci, ostatní do 10:20. Po ukončení nebude možné se dále přihlašovat.

Startovné

žáci 2006 a ml. zdarma, žactvo a dorost 30,- Kč, dospělí 50,- Kč (junioři a st.)

Popis tratě

Lesní cesty, částečně asfaltový povrch, převýšení max. 40 m

Ceny pro vítěze

Závodníci na prvních třech místech obdrží diplom a věcnou cenu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

tel. 776 775 608

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.biatlonletohrad.cz

E-mailová adresa

biatlon@orlicko.cz

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2132Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0801:37:00-
2C2344Moskva VojtěchPasivity Žamberk0801:41:00-
3C2438Suchodol LukášSokol Klášterec n.Orl.0801:42:00-
4C2531Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0801:45:00-
5C2642Keprta TomášTJ Sokol atletika Žamberk0801:46:00-
6C2946Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0901:48:00-
7C21347Tobiška VáclavAtletika Žamberk0801:51:00-
8C21436Klekar TeodorTJ Spartak Letohrad0901:52:00-
9C21845Karel DavidISCAREX Junior Česká Třebová0801:56:00-
10C21933Kubín JanTJ Spartak Letohrad0801:57:00-
11C22134Vacek JakubTJ Spartak Letohrad0801:58:00-
11C22143Kulhavý KryštofVerměřovice0901:58:00-
13C22337Kristejn JiříSokol Klášterec n.Orl.0902:02:00-
14C22640Nový JakubTJ Spartak Letohrad0902:08:00-
15C22741Kaška MarianDlouhoňovice 980802:10:00-
16C23135Valenta MartinTJ Spartak Letohrad0802:16:00-

Nejmladší žáci (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1192Boháč PankrácAC Choceň0600:03:17103,98
2M12100Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:21100,00
3M1397Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:03:2596,02
4M14117Bureš JosefISCAREX Junior Česká Třebová0600:03:3091,04
5M15104Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad0600:03:3190,05
6M16112Koryčan RichardFenix Ski Team Jeseník0700:03:3685,07
7M17108Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:03:3784,08
8M18111Steiger AlexanderFenix Ski Team Jeseník0600:03:4279,10
9M19107Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:03:4378,11
10M11094Málek MichalTJ Spartak Letohrad0700:03:4576,12
11M111110Cenek TomášFenix Ski Team Jeseník0700:03:4774,13
12M11293Marek MatoušTJ Spartak Letohrad0700:03:4873,13
13M113102Hrdina ŠimonTJ Spartak Letohrad0600:03:4972,14
14M114113Exler ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0700:03:5467,16
15M11596Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:03:5764,18
16M11695Suchodol OndřejTJ Spartak Letohrad0700:03:5863,18
17M117116Tobiáš JáchymŽamberk0600:04:0655,22
18M118105Nový TomášTJ Spartak Letohrad0600:04:0754,23
19M119103Kulhavý TadeášTJ Spartak Letohrad0600:04:0853,23
20M120109Urbánek TomášTJ Spartak Letohrad0600:04:0952,24
21M121115Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:04:1051,24
22M122118Jakeš JakubTJ Spartak Letohrad0700:04:2239,30
23M123101Doleček VojtěchTJ Spartak Letohrad0600:04:2734,33
24M124106Plíva JakubTJ Spartak Letohrad0600:04:3427,36
25M12599Krejčí OndřejTJ Spartak Letohrad0700:04:4615,42
26M12698Kunt MartinTJ Spartak Letohrad0700:05:073,00

Nejmladší žákyně (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z12770Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0603:46:00100,88
2Z12885Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0703:47:00100,00
3Z12969Kožnarová JulieTJ Spartak Letohrad0603:48:0099,12
4Z13067Bergmanová KateřinaTJ Spartak Letohrad0603:48:0299,09
5Z13163Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0703:51:0096,48
6Z13271Lánová TerezaTJ Spartak Letohrad0603:52:0095,59
7Z13372Semirádová PavlaTJ Spartak Letohrad0603:56:0092,07
8Z13476Vybíralová KateřinaSokol Klášterec n.Orl.0604:04:0085,02
9Z13579Macurová BáraFenix Ski Team Jeseník0604:07:0082,38
10Z13682Maixnarová JolanaK.TRI Czech Team0704:15:0075,33
11Z13773Šilarová VeronikaTJ Spartak Letohrad0604:17:0073,57
12Z13884Lánová AnetaISCAREX Junior Česká Třebová0704:20:0070,93
13Z13975Bednářová NatálieSokol Klášterec n.Orl.0604:21:0070,04
14Z14062Vacková KristýnaTJ Spartak Letohrad0704:22:0069,16
15Z14168Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0604:23:0068,28
16Z14286Hájková BarboraLanškroun0604:25:0066,52
17Z14365Vítková AdélaTJ Spartak Letohrad0704:26:0065,64
18Z14466Vrbová KristýnaTJ Spartak Letohrad0704:29:0063,00
19Z14583Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0604:30:0062,11
20Z14674Kristejnová AnetaSokol Klášterec n.Orl.0704:32:0060,35
21Z14778Vinklerová AnnaFenix Ski Team Jeseník0604:38:0055,07
22Z14861Dvořáková TerezaTJ Spartak Letohrad0705:00:0035,68
23Z14964Marešová DanielaTJ Spartak Letohrad0705:11:0025,99
24Z15080Kašková AlexandraDlouhoňovice 980605:12:0025,11
25Z15181Kristenová AndreaISCAREX Junior Česká Třebová0705:27:0011,89

Mladší žáci (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21163Juřík MarekFenix Ski Team Jeseník0400:09:52102,23
2M22167Šantrůček ŠtěpánLukavice0500:10:0099,55
3M23166Gregor JanISCAREX Junior Česká Třebová0400:10:0498,22
4M24162Bakeš DanielFenix Ski Team Jeseník0500:10:0797,22
5M25157Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:10:2690,87
6M27156Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:10:3787,19
7M218158Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:11:2870,16
8M219165Pavelec ŠimonKlub biatlonu Střelka Brno0400:11:3966,48
9M220169Topinka JonášActivity Lanškroun0500:11:4066,15
10M221160Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:11:5062,81
11M222171Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:11:5262,14
12M223164Fajstl RichardKlub biatlonu Střelka Brno0400:11:5561,14
13M227168Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:12:4046,10
14M228159Vencl JiříTJ Spartak Letohrad0500:12:4644,10
15M229161Urban OndřejFenix Ski Team Jeseník0500:13:0737,08
16M230172Kunt StanislavOB Žamberk0400:13:1634,08

Mladší žákyně (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21145Serbousková SáraISCAREX Junior Česká Třebová0400:05:05103,65
2Z22127Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:05:10100,43
3Z23133Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:05:1795,92
4Z24128Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:05:2093,99
5Z25126Horákovská AdélaSK Nové Město na Moravě0500:05:2292,70
6Z26143Hamplová TerezaISCAREX Junior Česká Třebová0500:05:2690,13
7Z27139Mičkerová MichaelaFenix Ski Team Jeseník0400:05:2789,48
8Z28134Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:05:3385,62
9Z29138Cenková EmaFenix Ski Team Jeseník0500:05:3783,05
10Z210132Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:05:5174,03
11Z211144Maixnarová EliškaK.TRI Czech Team0400:05:5273,39
12Z212140Císařová MarkétaKlub biatlonu Střelka Brno0400:05:5472,10
13Z213141Hubálková BarboraLukavice0500:06:1359,87
14Z214130Halberštátová SáraTJ Spartak Letohrad0500:06:1558,58
15Z215135Suchomelová TerezaTJ Spartak Letohrad0500:06:1657,94
16Z216137Rousová VeronikaSokol Klášterec n.Orl.0500:06:1757,30
17Z217136Šrolerová JanaTJ Spartak Letohrad0500:06:1856,65
18Z218129Gapková MonikaTJ Spartak Letohrad0500:06:2254,08
19Z219131Hovadová IvetaTJ Spartak Letohrad0500:06:2353,43
-Z2-142Kulhavá KristýnaLukavice05DNF-

Starší žáci (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3132Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0200:12:36103,55
2M3238Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:12:5299,39
3M3345Vrbenský BenjaminFenix Ski Team Jeseník0200:13:0197,06
4M3440Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:13:1194,46
5M35292Cenek JáchymFenix Ski Team Jeseník0200:13:1892,64
6M3642Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:13:2790,30
7M37298Gregora FilipActivity Lanškroun0200:13:3388,74
8M38294Babánek AdamKlub biatlonu Střelka Brno0200:13:3687,96
9M39293Horčička TomášFenix Ski Team Jeseník0200:13:5084,32
10M31037Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:13:5882,24
11M311291Medek JakubFenix Ski Team Jeseník0200:14:0380,94
12M31231Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:14:0680,16
13M31429Lána JanTJ Spartak Letohrad0200:14:1877,05
14M315295Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:14:2076,53
15M31643Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:14:2575,23
16M31833Ahmadu-Suka NicolasTJ Spartak Letohrad0200:14:3273,41
17M31936Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:14:3373,15
18M32134Bergman JakubTJ Spartak Letohrad0200:14:5866,65
19M32226Zaoral MichalSK Nové Město n. Moravě0300:15:0165,87
20M32339Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:15:0864,05
21M32427Otava TadeášSK Nové Město n. Moravě0300:15:0963,79
22M32530Marek LukášTJ Spartak Letohrad0200:15:1063,53
23M326296Kapoun JanAtletika Polička0300:15:1861,46
24M32741Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:15:2459,90
25M32835Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:15:3357,56
26M330297Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:15:4255,22
27M33228Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:17:1930,01
28M33844Plevák RichardSokol Klášterec nad Orlicí0200:18:496,63

Starší žákyně (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3616Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:10:36100,73
2Z3812Nováčková MonikaFenix Ski Team Jeseník0300:10:3999,79
3Z397Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:10:4099,48
4Z3101Tomášková VeronikaSK Nové Město n. Moravě0300:10:4498,22
5Z31111Nováčková LucieFenix Ski Team Jeseník0300:10:4896,97
6Z3125Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad0200:10:5096,34
7Z31313Bakešová DenisaFenix Ski Team Jeseník0200:10:5694,46
8Z31414Haufová ZuzanaSOH Lukavice0200:11:0990,39
9Z31522Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:11:2286,32
10Z3164Ondrušová KateřinaTJ Spartak Letohrad0200:11:2585,38
11Z3173Orálková KamilaSK Nové Město n. Moravě0300:11:2685,07
12Z3249Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:12:1370,34
13Z3252Plodrová AnnaSK Nové Město n. Moravě0200:12:2566,58
14Z3268Lerchová KateřinaTJ Spartak Letohrad0300:12:2765,95
15Z33115Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:13:5538,38
16Z33210Řeháková HanaFenix Ski Team Jeseník0300:15:2410,50

Dorostenci mladší (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4183Chlup TomášActivity Lanškroun0000:15:45105,09
2M4276Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad0000:16:06100,76
3M4379Urban MatyášTJ Spartak Letohrad0000:16:3894,16
4M4577Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:17:0289,21
5M4668Žváček VladimírSK Nové Město n. Moravě0100:17:0389,00
6M4770Remeš TadeášTJ Spartak Letohrad0100:17:1985,70
7M4881Boháč BonifácAC Choceň0100:17:2883,84
8M41080Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:17:5278,89
9M41475Škrabal HynekKlub biatlonu Střelka Brno0100:18:2572,09
10M41682Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:18:4368,37
11M41771Valíček RobertTJ Spartak Letohrad0100:18:4967,14
12M41878Hermann MatějTJ Spartak Letohrad0000:18:5366,31
13M42166Mareček JonášSK Nové Město n. Moravě0100:19:0064,87
14M42269Levý DavidTJ Spartak Letohrad0100:19:1062,81
15M42567Horákovský RenéSK Nové Město n. Moravě0100:19:2459,92
16M43374Půček MichalKlub biatlonu Střelka Brno0100:20:5640,94

Dorostenky mladší (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41254Babánková BáraKlub biatlonu Střelka Brno0100:14:06104,24
2Z41746Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:14:2799,38
3Z42047Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:14:4096,37
4Z42957Nováčková HelenaFenix Ski Team Jeseník0000:15:3882,95
5Z43153Follerová JanaKlub biatlonu Střelka Brno0100:17:0063,98
6Z43258Schreierová AnnaFenix Ski Team Jeseník0000:17:1959,58
7Z43456Bednárová NatálieFenix Ski Team Jeseník0100:17:3456,11
8Z43550Nováková NatálieFenix Ski Team Jeseník0000:18:0848,25
9Z43652Kořenková JanaFenix Ski Team Jeseník0000:18:2644,08
10Z43749Rotterová AnnaFenix Ski Team Jeseník0000:18:3342,46

Dorostenci starší (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51110Štvrtecký JakubTJ Spartak Letohrad9800:20:28101,67
2M53117Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:3999,89
3M5492Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:4898,44
4M55106Žalčík KimFenix Ski Team Jeseník9900:20:5397,63
5M57112Karlík MikulášTJ Spartak Letohrad9900:22:0985,36
6M59108Bráblík MichalFenix Ski Team Jeseník9800:22:2482,93
7M511115Macháček VojtěchTJ Spartak Letohrad9900:23:0476,47
8M512111Herman OndřejTJ Spartak Letohrad9800:23:2073,89
9M516109Polák DanielFenix Ski Team Jeseník9800:23:4270,34
10M517113Janík JakubTJ Spartak Letohrad9900:24:0366,94
11M526114Ondřejka JiříTJ Spartak Letohrad9900:25:2054,51
12M537116Trnka PetrAtletika Polička9900:28:1925,60

Dorostenky starší (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51995Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:18:54110,00
2Z52494Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:19:20105,64
3Z53591Faltusová SimonaTJ Spartak Letohrad9800:21:2784,36
4Z53893Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:23:3762,58

Junioři 18-19 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2149Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:29:18121,40
2MJ4147Procházka JakubTJ Spartak Letohrad9600:31:43106,67
3MJ13148Suchomel TomášTJ Spartak Letohrad9700:37:2571,93
4MJ16146Schreier JakubFenix Ski Team Jeseník9600:38:5362,99

Juniorky 18-19 let (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ9127Novotná DoraTJ Spartak Letohrad9700:17:32102,53
2ZJ11126Maříková SimonaTJ Spartak Letohrad9600:17:5997,47

Muži A 20-39 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1192Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí8800:28:53112,68
2MA3166Španihel DavidTJ Spartak Letohrad9500:31:4294,42
3MA5182Nechvíl PetrAC Choceň9100:31:5692,90
4MA6188Roháček JanRun Sport Team8200:32:5186,96
5MA7191Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:33:3282,53
6MA8194Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:33:4381,34
7MA9196Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:35:4268,47
8MA10185Živný Marek3D Fitness Race Team9100:35:5567,07
9MA11184Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:36:3063,29
10MA12186Lux MartinT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí9300:36:3762,53
11MA14189Šebek MichalÚstí nad Orlicí8400:37:5254,42
12MA15193Roleček MilanPěčín7600:38:4149,13
13MA17183Purkert MartinJablonné nad Orlicí9000:39:0146,96
14MA18190Růžička TomášPastviny Žamberk8500:39:0546,53
15MA19187Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:41:0034,10
16MA20195Kalous PetrSK Žamberk7700:41:3929,89
17MA21181Novák PetrHSK7700:41:5727,94

Muži B 40-49 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2233Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:20:36108,07
2MB6241Hejl RadekKrálíky7200:21:3698,76
3MB8238Fajfr František3D Fitness Race Team7200:22:1293,17
4MB10234Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:22:5386,80
5MB13237Moskva RomanPasivity Žamberk7500:23:2182,45
6MB19239Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:24:0975,00
7MB20231Jadrný LubomírÚstí nad Orlicí7300:24:1174,69
8MB22229Strnad TomášKB Letohrad6900:24:5567,86
9MB23235Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:25:0266,77
10MB24236Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:25:1065,53
11MB27232Abrahám LuděkBéda Team7500:25:5558,54
12MB28226Hampl AloisOstrov7000:26:0457,14
13MB29230Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:26:1355,75
14MB30242Pražák TomášJiskra Hylváty7100:26:1854,97
15MB31227Steklý PetrSvitavy7400:26:3652,17
16MB36240Hruban JanČeská Třebová6600:27:3842,55
17MB38228Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:2335,56

Muži C 50-59 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC14262Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:24102,02
2MC15267Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:23:25101,88
3MC18265Ožana Václavwww.zakisovaskolabehu.cz6400:24:0696,10
4MC21266Hanuš PetrChládek&Tintěra6400:24:5289,61
5MC25263Krátký LubošLanškroun6200:25:1286,79
6MC34261Bakeš JiříFenix Ski Team Jeseník6200:27:0071,56
7MC43264Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:32:4023,62

Muži D 60 let a starší (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD32282Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:41102,31
2MD33286Kosek MiroslavASPV Těchonín5500:26:48101,44
3MD35284Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:3096,25
4MD39277Švec MiroslavSokol Potštejn5200:28:5585,76
5MD40276Červ MiloslavAtletika Polička5000:29:0284,89
6MD41287Leszkow PetrMK Hlinsko4400:29:05140,76
7MD42283Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:32:0262,67
8MD44285Bielčik JindřichLichkov4000:36:21100,97
9MD45280Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:37:2522,78
10MD46278Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:41:053,00
11MD47279Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:44:0958,27
12MD48281Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:19:453,00

Ženy A 20-34 let (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4169Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:16:40121,43
2ZA23172Nováková BaboraSokol Kunvald8300:19:1893,21
3ZA28168Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:0285,36
4ZA29170Krátká HanaLanškroun9500:20:1383,39
5ZA34167Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:21:2271,07
6ZA37171Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:22:5055,36

Ženy B 35-44 let (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB12216Tobišková TerezaLitice nad Orlicí7700:18:04105,44
2ZB15214Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:4098,98
3ZB20218Honsová HanaActivity Lanškroun7900:18:5995,57
4ZB27215Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:19:5884,98
5ZB30213Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:1881,39
6ZB31217Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:20:5474,93
7ZB36212Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:21:5763,63
8ZB42211Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:25:2027,19

Ženy C 45 let a starší (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC13252Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:18:10113,62
2ZC25251Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:19:24100,97
3ZC32246Žalčíková MarionFenix Ski Team Jeseník6600:20:5585,41
4ZC39249Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:4855,83
5ZC40248Ehrenbergerová MartaČervená5400:24:25109,12
6ZC41247Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:24:52105,60
7ZC43250Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:2885,28

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2132Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0801:37:00-
1D2213Steklá BarboraTJ Svitavy0801:38:00-
2C2344Moskva VojtěchPasivity Žamberk0801:41:00-
3C2438Suchodol LukášSokol Klášterec n.Orl.0801:42:00-
4C2531Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0801:45:00-
5C2642Keprta TomášTJ Sokol atletika Žamberk0801:46:00-
2D2616Hájková ZuzanaLanškroun0801:46:00-
3D2812Čejková KláraISCAREX Junior Česká Třebová0801:47:00-
6C2946Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0901:48:00-
4D2103Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0801:50:00-
4D2105Barnetová ŽofieTJ Spartak Letohrad0801:50:00-
4D2101Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0801:50:00-
7C21347Tobiška VáclavAtletika Žamberk0801:51:00-
8C21436Klekar TeodorTJ Spartak Letohrad0901:52:00-
7D21414Brusenbauchová NelaČeská Třebová0801:52:00-
8D2166Břízová AdélaSokol Klášterec n.Orl.0801:53:00-
9D2174Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0801:54:00-
9C21845Karel DavidISCAREX Junior Česká Třebová0801:56:00-
10C21933Kubín JanTJ Spartak Letohrad0801:57:00-
10D21910Kulhavá KateřinaLukavice0901:57:00-
11C22143Kulhavý KryštofVerměřovice0901:58:00-
11C22134Vacek JakubTJ Spartak Letohrad0801:58:00-
13C22337Kristejn JiříSokol Klášterec n.Orl.0902:02:00-
11D22411Štěpánková LindaAtletika Žamberk0902:04:00-
12D2252Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0802:07:00-
14C22640Nový JakubTJ Spartak Letohrad0902:08:00-
15C22741Kaška MarianDlouhoňovice 980802:10:00-
13D2287Páchová KarolínaSokol Klášterec n.Orl.0802:11:00-
14D2298Koryčanová KarolínaFenix Ski Team Jeseník0902:15:00-
14D22915Sucháčková KarolínaČeská Třebová0802:15:00-
16C23135Valenta MartinTJ Spartak Letohrad0802:16:00-
16D2329Rambová HedvikaLetohrad0902:35:00-

Trať 0,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1192Boháč PankrácAC Choceň0600:03:17103,98
2M12100Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:03:21100,00
3M1397Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:03:2596,02
4M14117Bureš JosefISCAREX Junior Česká Třebová0600:03:3091,04
5M15104Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad0600:03:3190,05
6M16112Koryčan RichardFenix Ski Team Jeseník0700:03:3685,07
7M17108Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:03:3784,08
8M18111Steiger AlexanderFenix Ski Team Jeseník0600:03:4279,10
9M19107Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:03:4378,11
10M11094Málek MichalTJ Spartak Letohrad0700:03:4576,12
11M111110Cenek TomášFenix Ski Team Jeseník0700:03:4774,13
12M11293Marek MatoušTJ Spartak Letohrad0700:03:4873,13
13M113102Hrdina ŠimonTJ Spartak Letohrad0600:03:4972,14
14M114113Exler ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0700:03:5467,16
15M11596Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:03:5764,18
16M11695Suchodol OndřejTJ Spartak Letohrad0700:03:5863,18
17M117116Tobiáš JáchymŽamberk0600:04:0655,22
18M118105Nový TomášTJ Spartak Letohrad0600:04:0754,23
19M119103Kulhavý TadeášTJ Spartak Letohrad0600:04:0853,23
20M120109Urbánek TomášTJ Spartak Letohrad0600:04:0952,24
21M121115Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:04:1051,24
22M122118Jakeš JakubTJ Spartak Letohrad0700:04:2239,30
23M123101Doleček VojtěchTJ Spartak Letohrad0600:04:2734,33
24M124106Plíva JakubTJ Spartak Letohrad0600:04:3427,36
25M12599Krejčí OndřejTJ Spartak Letohrad0700:04:4615,42
26M12698Kunt MartinTJ Spartak Letohrad0700:05:073,00
1Z12770Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0603:46:00100,88
2Z12885Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0703:47:00100,00
3Z12969Kožnarová JulieTJ Spartak Letohrad0603:48:0099,12
4Z13067Bergmanová KateřinaTJ Spartak Letohrad0603:48:0299,09
5Z13163Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0703:51:0096,48
6Z13271Lánová TerezaTJ Spartak Letohrad0603:52:0095,59
7Z13372Semirádová PavlaTJ Spartak Letohrad0603:56:0092,07
8Z13476Vybíralová KateřinaSokol Klášterec n.Orl.0604:04:0085,02
9Z13579Macurová BáraFenix Ski Team Jeseník0604:07:0082,38
10Z13682Maixnarová JolanaK.TRI Czech Team0704:15:0075,33
11Z13773Šilarová VeronikaTJ Spartak Letohrad0604:17:0073,57
12Z13884Lánová AnetaISCAREX Junior Česká Třebová0704:20:0070,93
13Z13975Bednářová NatálieSokol Klášterec n.Orl.0604:21:0070,04
14Z14062Vacková KristýnaTJ Spartak Letohrad0704:22:0069,16
15Z14168Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0604:23:0068,28
16Z14286Hájková BarboraLanškroun0604:25:0066,52
17Z14365Vítková AdélaTJ Spartak Letohrad0704:26:0065,64
18Z14466Vrbová KristýnaTJ Spartak Letohrad0704:29:0063,00
19Z14583Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0604:30:0062,11
20Z14674Kristejnová AnetaSokol Klášterec n.Orl.0704:32:0060,35
21Z14778Vinklerová AnnaFenix Ski Team Jeseník0604:38:0055,07
22Z14861Dvořáková TerezaTJ Spartak Letohrad0705:00:0035,68
23Z14964Marešová DanielaTJ Spartak Letohrad0705:11:0025,99
24Z15080Kašková AlexandraDlouhoňovice 980605:12:0025,11
25Z15181Kristenová AndreaISCAREX Junior Česká Třebová0705:27:0011,89

Trať 1,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21145Serbousková SáraISCAREX Junior Česká Třebová0400:05:05103,65
2Z22127Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:05:10100,43
3Z23133Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:05:1795,92
4Z24128Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:05:2093,99
5Z25126Horákovská AdélaSK Nové Město na Moravě0500:05:2292,70
6Z26143Hamplová TerezaISCAREX Junior Česká Třebová0500:05:2690,13
7Z27139Mičkerová MichaelaFenix Ski Team Jeseník0400:05:2789,48
8Z28134Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:05:3385,62
9Z29138Cenková EmaFenix Ski Team Jeseník0500:05:3783,05
10Z210132Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:05:5174,03
11Z211144Maixnarová EliškaK.TRI Czech Team0400:05:5273,39
12Z212140Císařová MarkétaKlub biatlonu Střelka Brno0400:05:5472,10
13Z213141Hubálková BarboraLukavice0500:06:1359,87
14Z214130Halberštátová SáraTJ Spartak Letohrad0500:06:1558,58
15Z215135Suchomelová TerezaTJ Spartak Letohrad0500:06:1657,94
16Z216137Rousová VeronikaSokol Klášterec n.Orl.0500:06:1757,30
17Z217136Šrolerová JanaTJ Spartak Letohrad0500:06:1856,65
18Z218129Gapková MonikaTJ Spartak Letohrad0500:06:2254,08
19Z219131Hovadová IvetaTJ Spartak Letohrad0500:06:2353,43

Trať 2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21163Juřík MarekFenix Ski Team Jeseník0400:09:52102,23
2M22167Šantrůček ŠtěpánLukavice0500:10:0099,55
3M23166Gregor JanISCAREX Junior Česká Třebová0400:10:0498,22
4M24162Bakeš DanielFenix Ski Team Jeseník0500:10:0797,22
5M25157Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:10:2690,87
1Z3616Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:10:36100,73
6M27156Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:10:3787,19
2Z3812Nováčková MonikaFenix Ski Team Jeseník0300:10:3999,79
3Z397Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:10:4099,48
4Z3101Tomášková VeronikaSK Nové Město n. Moravě0300:10:4498,22
5Z31111Nováčková LucieFenix Ski Team Jeseník0300:10:4896,97
6Z3125Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad0200:10:5096,34
7Z31313Bakešová DenisaFenix Ski Team Jeseník0200:10:5694,46
8Z31414Haufová ZuzanaSOH Lukavice0200:11:0990,39
9Z31522Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:11:2286,32
10Z3164Ondrušová KateřinaTJ Spartak Letohrad0200:11:2585,38
11Z3173Orálková KamilaSK Nové Město n. Moravě0300:11:2685,07
7M218158Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:11:2870,16
8M219165Pavelec ŠimonKlub biatlonu Střelka Brno0400:11:3966,48
9M220169Topinka JonášActivity Lanškroun0500:11:4066,15
10M221160Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:11:5062,81
11M222171Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:11:5262,14
12M223164Fajstl RichardKlub biatlonu Střelka Brno0400:11:5561,14
12Z3249Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:12:1370,34
13Z3252Plodrová AnnaSK Nové Město n. Moravě0200:12:2566,58
14Z3268Lerchová KateřinaTJ Spartak Letohrad0300:12:2765,95
13M227168Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:12:4046,10
14M228159Vencl JiříTJ Spartak Letohrad0500:12:4644,10
15M229161Urban OndřejFenix Ski Team Jeseník0500:13:0737,08
16M230172Kunt StanislavOB Žamberk0400:13:1634,08
15Z33115Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:13:5538,38
16Z33210Řeháková HanaFenix Ski Team Jeseník0300:15:2410,50

Trať 3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3132Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0200:12:36103,55
2M3238Költö MatějTJ Spartak Letohrad0300:12:5299,39
3M3345Vrbenský BenjaminFenix Ski Team Jeseník0200:13:0197,06
4M3440Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:13:1194,46
5M35292Cenek JáchymFenix Ski Team Jeseník0200:13:1892,64
6M3642Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:13:2790,30
7M37298Gregora FilipActivity Lanškroun0200:13:3388,74
8M38294Babánek AdamKlub biatlonu Střelka Brno0200:13:3687,96
9M39293Horčička TomášFenix Ski Team Jeseník0200:13:5084,32
10M31037Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:13:5882,24
11M311291Medek JakubFenix Ski Team Jeseník0200:14:0380,94
12M31231Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:14:0680,16
1Z41254Babánková BáraKlub biatlonu Střelka Brno0100:14:06104,24
13M31429Lána JanTJ Spartak Letohrad0200:14:1877,05
14M315295Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:14:2076,53
15M31643Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0300:14:2575,23
2Z41746Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:14:2799,38
16M31833Ahmadu-Suka NicolasTJ Spartak Letohrad0200:14:3273,41
17M31936Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:14:3373,15
3Z42047Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:14:4096,37
18M32134Bergman JakubTJ Spartak Letohrad0200:14:5866,65
19M32226Zaoral MichalSK Nové Město n. Moravě0300:15:0165,87
20M32339Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:15:0864,05
21M32427Otava TadeášSK Nové Město n. Moravě0300:15:0963,79
22M32530Marek LukášTJ Spartak Letohrad0200:15:1063,53
23M326296Kapoun JanAtletika Polička0300:15:1861,46
24M32741Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:15:2459,90
25M32835Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:15:3357,56
4Z42957Nováčková HelenaFenix Ski Team Jeseník0000:15:3882,95
26M330297Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:15:4255,22
5Z43153Follerová JanaKlub biatlonu Střelka Brno0100:17:0063,98
6Z43258Schreierová AnnaFenix Ski Team Jeseník0000:17:1959,58
27M33228Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:17:1930,01
7Z43456Bednárová NatálieFenix Ski Team Jeseník0100:17:3456,11
8Z43550Nováková NatálieFenix Ski Team Jeseník0000:18:0848,25
9Z43652Kořenková JanaFenix Ski Team Jeseník0000:18:2644,08
10Z43749Rotterová AnnaFenix Ski Team Jeseník0000:18:3342,46
28M33844Plevák RichardSokol Klášterec nad Orlicí0200:18:496,63

Trať 4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4183Chlup TomášActivity Lanškroun0000:15:45105,09
2M4276Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad0000:16:06100,76
3M4379Urban MatyášTJ Spartak Letohrad0000:16:3894,16
1ZA4169Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:16:40121,43
4M4577Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:17:0289,21
5M4668Žváček VladimírSK Nové Město n. Moravě0100:17:0389,00
6M4770Remeš TadeášTJ Spartak Letohrad0100:17:1985,70
7M4881Boháč BonifácAC Choceň0100:17:2883,84
1ZJ9127Novotná DoraTJ Spartak Letohrad9700:17:32102,53
8M41080Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:17:5278,89
2ZJ11126Maříková SimonaTJ Spartak Letohrad9600:17:5997,47
1ZB12216Tobišková TerezaLitice nad Orlicí7700:18:04105,44
1ZC13252Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:18:10113,62
9M41475Škrabal HynekKlub biatlonu Střelka Brno0100:18:2572,09
2ZB15214Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:4098,98
10M41682Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:18:4368,37
11M41771Valíček RobertTJ Spartak Letohrad0100:18:4967,14
12M41878Hermann MatějTJ Spartak Letohrad0000:18:5366,31
1Z51995Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:18:54110,00
3ZB20218Honsová HanaActivity Lanškroun7900:18:5995,57
13M42166Mareček JonášSK Nové Město n. Moravě0100:19:0064,87
14M42269Levý DavidTJ Spartak Letohrad0100:19:1062,81
2ZA23172Nováková BaboraSokol Kunvald8300:19:1893,21
2Z52494Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:19:20105,64
2ZC25251Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:19:24100,97
15M42567Horákovský RenéSK Nové Město n. Moravě0100:19:2459,92
4ZB27215Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:19:5884,98
3ZA28168Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:0285,36
4ZA29170Krátká HanaLanškroun9500:20:1383,39
5ZB30213Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:1881,39
6ZB31217Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:20:5474,93
3ZC32246Žalčíková MarionFenix Ski Team Jeseník6600:20:5585,41
16M43374Půček MichalKlub biatlonu Střelka Brno0100:20:5640,94
5ZA34167Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:21:2271,07
3Z53591Faltusová SimonaTJ Spartak Letohrad9800:21:2784,36
7ZB36212Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:21:5763,63
6ZA37171Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:22:5055,36
4Z53893Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:23:3762,58
4ZC39249Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:4855,83
5ZC40248Ehrenbergerová MartaČervená5400:24:25109,12
6ZC41247Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:24:52105,60
8ZB42211Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:25:2027,19
7ZC43250Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:2885,28

Trať 6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51110Štvrtecký JakubTJ Spartak Letohrad9800:20:28101,67
1MB2233Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:20:36108,07
2M53117Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:3999,89
3M5492Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:4898,44
4M55106Žalčík KimFenix Ski Team Jeseník9900:20:5397,63
2MB6241Hejl RadekKrálíky7200:21:3698,76
5M57112Karlík MikulášTJ Spartak Letohrad9900:22:0985,36
3MB8238Fajfr František3D Fitness Race Team7200:22:1293,17
6M59108Bráblík MichalFenix Ski Team Jeseník9800:22:2482,93
4MB10234Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:22:5386,80
7M511115Macháček VojtěchTJ Spartak Letohrad9900:23:0476,47
8M512111Herman OndřejTJ Spartak Letohrad9800:23:2073,89
5MB13237Moskva RomanPasivity Žamberk7500:23:2182,45
1MC14262Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:24102,02
2MC15267Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:23:25101,88
9M516109Polák DanielFenix Ski Team Jeseník9800:23:4270,34
10M517113Janík JakubTJ Spartak Letohrad9900:24:0366,94
3MC18265Ožana Václavwww.zakisovaskolabehu.cz6400:24:0696,10
6MB19239Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:24:0975,00
7MB20231Jadrný LubomírÚstí nad Orlicí7300:24:1174,69
4MC21266Hanuš PetrChládek&Tintěra6400:24:5289,61
8MB22229Strnad TomášKB Letohrad6900:24:5567,86
9MB23235Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:25:0266,77
10MB24236Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:25:1065,53
5MC25263Krátký LubošLanškroun6200:25:1286,79
11M526114Ondřejka JiříTJ Spartak Letohrad9900:25:2054,51
11MB27232Abrahám LuděkBéda Team7500:25:5558,54
12MB28226Hampl AloisOstrov7000:26:0457,14
13MB29230Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:26:1355,75
14MB30242Pražák TomášJiskra Hylváty7100:26:1854,97
15MB31227Steklý PetrSvitavy7400:26:3652,17
1MD32282Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:41102,31
2MD33286Kosek MiroslavASPV Těchonín5500:26:48101,44
6MC34261Bakeš JiříFenix Ski Team Jeseník6200:27:0071,56
3MD35284Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:3096,25
16MB36240Hruban JanČeská Třebová6600:27:3842,55
12M537116Trnka PetrAtletika Polička9900:28:1925,60
17MB38228Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:2335,56
4MD39277Švec MiroslavSokol Potštejn5200:28:5585,76
5MD40276Červ MiloslavAtletika Polička5000:29:0284,89
6MD41287Leszkow PetrMK Hlinsko4400:29:05140,76
7MD42283Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:32:0262,67
7MC43264Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:32:4023,62
8MD44285Bielčik JindřichLichkov4000:36:21100,97
9MD45280Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:37:2522,78
10MD46278Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:41:053,00
11MD47279Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:44:0958,27
12MD48281Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:19:453,00

Trať 9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1192Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí8800:28:53112,68
1MJ2149Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:29:18121,40
2MA3166Španihel DavidTJ Spartak Letohrad9500:31:4294,42
2MJ4147Procházka JakubTJ Spartak Letohrad9600:31:43106,67
3MA5182Nechvíl PetrAC Choceň9100:31:5692,90
4MA6188Roháček JanRun Sport Team8200:32:5186,96
5MA7191Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:33:3282,53
6MA8194Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:33:4381,34
7MA9196Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:35:4268,47
8MA10185Živný Marek3D Fitness Race Team9100:35:5567,07
9MA11184Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:36:3063,29
10MA12186Lux MartinT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí9300:36:3762,53
3MJ13148Suchomel TomášTJ Spartak Letohrad9700:37:2571,93
11MA14189Šebek MichalÚstí nad Orlicí8400:37:5254,42
12MA15193Roleček MilanPěčín7600:38:4149,13
4MJ16146Schreier JakubFenix Ski Team Jeseník9600:38:5362,99
13MA17183Purkert MartinJablonné nad Orlicí9000:39:0146,96
14MA18190Růžička TomášPastviny Žamberk8500:39:0546,53
15MA19187Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:41:0034,10
16MA20195Kalous PetrSK Žamberk7700:41:3929,89
17MA21181Novák PetrHSK7700:41:5727,94

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1192Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí8800:28:53107,19
2MJ2149Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:29:18104,41
3MA3166Španihel DavidTJ Spartak Letohrad9500:31:4288,39
4MJ4147Procházka JakubTJ Spartak Letohrad9600:31:4388,28
5MA5182Nechvíl PetrAC Choceň9100:31:5686,83
6MA6188Roháček JanRun Sport Team8200:32:5180,72
7MA7191Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:33:3276,15
8MA8194Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:33:4374,93
9MA9196Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:35:4261,69
10MA10185Živný Marek3D Fitness Race Team9100:35:5560,24
11MA11184Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:36:3056,35
12MA12186Lux MartinT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí9300:36:3755,57
13MJ13148Suchomel TomášTJ Spartak Letohrad9700:37:2550,23
14MA14189Šebek MichalÚstí nad Orlicí8400:37:5247,23
15MA15193Roleček MilanPěčín7600:38:4141,78
16MJ16146Schreier JakubFenix Ski Team Jeseník9600:38:5340,44
17MA17183Purkert MartinJablonné nad Orlicí9000:39:0139,55
18MA18190Růžička TomášPastviny Žamberk8500:39:0539,11
19MA19187Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:41:0026,31
20MA20195Kalous PetrSK Žamberk7700:41:3921,97
21MA21181Novák PetrHSK7700:41:5719,97

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4169Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:16:40108,37
2ZJ9127Novotná DoraTJ Spartak Letohrad9700:17:3298,40
3ZJ11126Maříková SimonaTJ Spartak Letohrad9600:17:5993,23
4ZB12216Tobišková TerezaLitice nad Orlicí7700:18:0492,27
5ZC13252Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:18:1091,12
6ZB15214Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:4085,37
7Z51995Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:18:5482,69
8ZB20218Honsová HanaActivity Lanškroun7900:18:5981,73
9ZA23172Nováková BaboraSokol Kunvald8300:19:1878,09
10Z52494Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:19:2077,71
11ZC25251Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:19:2476,94
12ZB27215Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:19:5870,42
13ZA28168Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:0269,66
14ZA29170Krátká HanaLanškroun9500:20:1367,55
15ZB30213Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:1866,59
16ZB31217Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:20:5459,69
17ZC32246Žalčíková MarionFenix Ski Team Jeseník6600:20:5559,50
18ZA34167Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:21:2254,33
19Z53591Faltusová SimonaTJ Spartak Letohrad9800:21:2753,37
20ZB36212Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:21:5747,62
21ZA37171Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:22:5037,46
22Z53893Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:23:3728,46
23ZC39249Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:4826,35
24ZC40248Ehrenbergerová MartaČervená5400:24:2519,26
25ZC41247Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:24:5214,08
26ZB42211Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:25:208,72
27ZC43250Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:283,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód