Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sokolský půlmaraton

31.10.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Sokolský půlmaraton
  • datum konání: 31.10.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Kunvald

Sociální sítě

Místo konání

Sokolovna Kunvald
11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 do 10:40 hodin

Startovné

předem 150 Kč přihlášení do 21. 10. 2015 na http://www.czechtriseries.cz/, poté 200 Kč, zahrnuje zázemí tělocvičny, občerstvení na trati i v cíli, výsledkovou listinu a bohaté sportovní zážitky!!!

Popis tratě

dlouhá 21 097 metrů, převýšení 600 m, po asfaltových cestách, běží se ve dvou okruzích, start a cíl u Sokolovny

Ceny pro vítěze

finanční, dle kategorií

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://sokol-kunvald.wz.cz/

E-mailová adresa

sokol.kunvald@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:14:21109,98
2MA213Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9001:19:0497,93
3MA416Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9301:21:2192,09
4MA543Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8101:21:3291,62
5MA662Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8401:22:0790,13
6MA720Miřejovský JiříTJ Sokol Ústí nad Orlicí7901:22:5887,96
7MA849Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:24:3084,04
8MA1172Jor MartinActivity Lanškroun8701:26:1179,74
9MA1564Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8101:28:4073,39
10MA1717Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8501:30:0869,64
11MA1941Borovec AlexChoceň7601:31:0567,22
12MA2042Krejsa TomášKUS Sopotnice7701:31:1067,00
13MA2159Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8101:31:3266,07
14MA2369Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:32:0764,57
15MA2632Štumpf EduardTJ Sokol Kunvald8001:34:3258,40
16MA3153Koblížek MiroslavKOB Ústí nad Orlicí9201:37:0252,01
17MA3258Holubec MiroslavOstrov7601:37:2251,16
18MA3333Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7601:37:4050,39
19MA3461Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8001:38:1548,90
20MA3746Marhold PetrChoceň7801:38:5047,41
21MA4131Špaček MartinFitness Kopidlno8501:39:5344,73
21MA4130Svoboda JiříDolní Čermná7801:39:5344,73
23MA4314Koreček RichardNepasický Cykloteam7601:40:0144,38
24MA4635Živný Marek3D Fitness RT9101:41:4440,00
25MA4981Motl VojtěchDolní Dobrouč8301:42:0039,32
26MA5088Purkert MartinJablonné nad Orlicí9001:43:2635,65
27MA5521Müller Janbez oddílu8201:45:2030,80
28MA5819Linhart FrantišekTJ Sokol Pražský8201:46:3527,60
29MA5970Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:47:3125,22
30MA6425Roleček MilanPěčín7601:49:4819,38
31MA6682Coufal MartinTJ Sokol Jehnědí8301:50:3617,34
32MA6775Zezulka MartinKněžství8001:51:2515,25
33MA6824Barvínek MartinŽamberk8001:52:2312,78
34MA6977Holeček LukášLukavice9401:52:5611,37
35MA7052Marhold LubošHorní Jelení7701:53:329,84
36MA719Javůrek Petr-8201:53:429,41
37MA7867Hovorka TomášFORT SMC Ústí nad Orlicí7601:58:293,00
38MA7910Jirčík ZdeněkSokol Kameničná8801:58:433,00
39MA8086Skalický MilanTJ SOKOL Kameničná8101:58:573,00
40MA8157Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8401:59:503,00
41MA8274Růžička TomášPASIVITY Žamberk8502:01:183,00
-MA-38Klapka RomanHEFA RUN TEAM87DNF-
Muži B 40-49 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB38Hejl RadekKrálíky7201:19:09114,50
2MB1315Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7201:28:1693,14
3MB1427Scheuer JanActivity Lanškroun6601:28:3692,36
4MB1847Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7201:30:2588,10
5MB2278Vencl JiříVENCL-SERVIS Žamberk7401:31:4385,05
6MB243Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team-Sokol Hradec Králové7001:33:0481,89
7MB2756Mařík Jiří3D FITNESS RACE TEAM7201:34:5277,67
8MB2851Doležal MartinSPS Sázava7001:35:2476,42
9MB2980Suchodol JosefTJ Sokol Čermná6701:36:0274,94
10MB3834Vošlajer ZdeněkPerun Sitné7301:39:1967,24
11MB4040Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6901:39:3166,77
12MB4554Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6601:41:2062,52
13MB4763Jurajda PavelTK Letohrad7401:41:4761,46
14MB5366Rapčák MichalBK Malá Lipovka7301:44:0356,15
15MB5673Poslušný RomanSAK OH7101:45:2752,87
16MB6022Nádhera PetrHradec Králové6701:48:2845,80
17MB6176Zpěvák JiříDolní Čermná6701:48:4944,98
18MB6284Borek PetrBRZDY Horní Čermná7001:49:2043,77
19MB6383Hruban JanČeská Třebová6601:49:3343,26
Muži C 50-59 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC92Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:25:19104,26
2MC1268Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6101:27:2399,52
3MC1645Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6401:28:4996,23
4MC2526Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:33:2285,79
5MC3028Skalický JosefActivityLA.cz Žichlínek6201:36:3478,45
6MC356Fikejs Vladimír3D Fitness Race Team5701:38:3373,90
7MC3950Krátký LubošLanškroun6201:39:2371,98
8MC514Drozd JiříMOPOS Pardubice5701:43:4761,89
9MC5465Jindra JiříDolní Kunvald6201:45:0858,79
10MC5711Kollárik PavolDuslo Šalá5801:46:0656,57
11MC6571Pádivý RichardBEZVA BĚŽKY CZ6201:50:3446,33
12MC7212Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:53:5838,53
13MC7336Hodek RomanTJ Sokol Kunvald6001:54:3337,19
14MC7479Nastoupil Petr-6301:54:3936,96
15MC7587Morávek IvanŽamberk6501:55:1635,54
16MC7760Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:57:1530,99
17MC8437Jedlička VáclavVodáci Žamberk6102:05:0113,17
18MC8639Novotný Přemysl3D Fitness Žamberk5902:32:473,00
Muži D 60 let a starší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD511Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:43:47100,00
Ženy A 34 let a mladší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4485Nováková BaboraSokol Kunvald8301:41:07100,67
2ZA4818Lauterbachová LucieLíšnice8101:41:4899,33
Ženy B 35-44 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1055Metelková TáňaTJ SOKOL Hradec Králové7201:26:03128,03
2ZB365Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:38:47102,59
3ZB7648Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:55:2469,38
4ZB827Fojtíková HanaPASIVITY Žamberk7902:01:1857,59
Ženy C 45 let a starší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8523Nechvílová MiroslavaAC Choceň6002:22:54100,00
Trať 21,096 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:14:21109,98
2MA213Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9001:19:0497,93
1MB38Hejl RadekKrálíky7201:19:09114,50
3MA416Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9301:21:2192,09
4MA543Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8101:21:3291,62
5MA662Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8401:22:0790,13
6MA720Miřejovský JiříTJ Sokol Ústí nad Orlicí7901:22:5887,96
7MA849Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:24:3084,04
1MC92Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:25:19104,26
1ZB1055Metelková TáňaTJ SOKOL Hradec Králové7201:26:03128,03
8MA1172Jor MartinActivity Lanškroun8701:26:1179,74
2MC1268Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6101:27:2399,52
2MB1315Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7201:28:1693,14
3MB1427Scheuer JanActivity Lanškroun6601:28:3692,36
9MA1564Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8101:28:4073,39
3MC1645Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6401:28:4996,23
10MA1717Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8501:30:0869,64
4MB1847Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7201:30:2588,10
11MA1941Borovec AlexChoceň7601:31:0567,22
12MA2042Krejsa TomášKUS Sopotnice7701:31:1067,00
13MA2159Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8101:31:3266,07
5MB2278Vencl JiříVENCL-SERVIS Žamberk7401:31:4385,05
14MA2369Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:32:0764,57
6MB243Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team-Sokol Hradec Králové7001:33:0481,89
4MC2526Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:33:2285,79
15MA2632Štumpf EduardTJ Sokol Kunvald8001:34:3258,40
7MB2756Mařík Jiří3D FITNESS RACE TEAM7201:34:5277,67
8MB2851Doležal MartinSPS Sázava7001:35:2476,42
9MB2980Suchodol JosefTJ Sokol Čermná6701:36:0274,94
5MC3028Skalický JosefActivityLA.cz Žichlínek6201:36:3478,45
16MA3153Koblížek MiroslavKOB Ústí nad Orlicí9201:37:0252,01
17MA3258Holubec MiroslavOstrov7601:37:2251,16
18MA3333Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7601:37:4050,39
19MA3461Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8001:38:1548,90
6MC356Fikejs Vladimír3D Fitness Race Team5701:38:3373,90
2ZB365Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:38:47102,59
20MA3746Marhold PetrChoceň7801:38:5047,41
10MB3834Vošlajer ZdeněkPerun Sitné7301:39:1967,24
7MC3950Krátký LubošLanškroun6201:39:2371,98
11MB4040Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6901:39:3166,77
21MA4130Svoboda JiříDolní Čermná7801:39:5344,73
21MA4131Špaček MartinFitness Kopidlno8501:39:5344,73
23MA4314Koreček RichardNepasický Cykloteam7601:40:0144,38
1ZA4485Nováková BaboraSokol Kunvald8301:41:07100,67
12MB4554Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6601:41:2062,52
24MA4635Živný Marek3D Fitness RT9101:41:4440,00
13MB4763Jurajda PavelTK Letohrad7401:41:4761,46
2ZA4818Lauterbachová LucieLíšnice8101:41:4899,33
25MA4981Motl VojtěchDolní Dobrouč8301:42:0039,32
26MA5088Purkert MartinJablonné nad Orlicí9001:43:2635,65
1MD511Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:43:47100,00
8MC514Drozd JiříMOPOS Pardubice5701:43:4761,89
14MB5366Rapčák MichalBK Malá Lipovka7301:44:0356,15
9MC5465Jindra JiříDolní Kunvald6201:45:0858,79
27MA5521Müller Janbez oddílu8201:45:2030,80
15MB5673Poslušný RomanSAK OH7101:45:2752,87
10MC5711Kollárik PavolDuslo Šalá5801:46:0656,57
28MA5819Linhart FrantišekTJ Sokol Pražský8201:46:3527,60
29MA5970Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:47:3125,22
16MB6022Nádhera PetrHradec Králové6701:48:2845,80
17MB6176Zpěvák JiříDolní Čermná6701:48:4944,98
18MB6284Borek PetrBRZDY Horní Čermná7001:49:2043,77
19MB6383Hruban JanČeská Třebová6601:49:3343,26
30MA6425Roleček MilanPěčín7601:49:4819,38
11MC6571Pádivý RichardBEZVA BĚŽKY CZ6201:50:3446,33
31MA6682Coufal MartinTJ Sokol Jehnědí8301:50:3617,34
32MA6775Zezulka MartinKněžství8001:51:2515,25
33MA6824Barvínek MartinŽamberk8001:52:2312,78
34MA6977Holeček LukášLukavice9401:52:5611,37
35MA7052Marhold LubošHorní Jelení7701:53:329,84
36MA719Javůrek Petr-8201:53:429,41
12MC7212Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:53:5838,53
13MC7336Hodek RomanTJ Sokol Kunvald6001:54:3337,19
14MC7479Nastoupil Petr-6301:54:3936,96
15MC7587Morávek IvanŽamberk6501:55:1635,54
3ZB7648Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:55:2469,38
16MC7760Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:57:1530,99
37MA7867Hovorka TomášFORT SMC Ústí nad Orlicí7601:58:293,00
38MA7910Jirčík ZdeněkSokol Kameničná8801:58:433,00
39MA8086Skalický MilanTJ SOKOL Kameničná8101:58:573,00
40MA8157Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8401:59:503,00
4ZB827Fojtíková HanaPASIVITY Žamberk7902:01:1857,59
41MA8274Růžička TomášPASIVITY Žamberk8502:01:183,00
17MC8437Jedlička VáclavVodáci Žamberk6102:05:0113,17
1ZC8523Nechvílová MiroslavaAC Choceň6002:22:54100,00
18MC8639Novotný Přemysl3D Fitness Žamberk5902:32:473,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:14:21108,18
2MA213Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9001:19:0496,02
3MB38Hejl RadekKrálíky7201:19:0995,80
4MA416Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9301:21:2190,12
5MA543Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8101:21:3289,65
6MA662Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8401:22:0788,15
7MA720Miřejovský JiříTJ Sokol Ústí nad Orlicí7901:22:5885,95
8MA849Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:24:3082,00
9MC92Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:25:1979,89
10MA1172Jor MartinActivity Lanškroun8701:26:1177,66
11MC1268Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6101:27:2374,56
12MB1315Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7201:28:1672,28
13MB1427Scheuer JanActivity Lanškroun6601:28:3671,42
14MA1564Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8101:28:4071,25
15MC1645Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6401:28:4970,86
16MA1717Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8501:30:0867,46
17MB1847Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7201:30:2566,73
18MA1941Borovec AlexChoceň7601:31:0565,01
19MA2042Krejsa TomášKUS Sopotnice7701:31:1064,80
20MA2159Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8101:31:3263,85
21MB2278Vencl JiříVENCL-SERVIS Žamberk7401:31:4363,38
22MA2369Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:32:0762,35
23MB243Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team-Sokol Hradec Králové7001:33:0459,90
24MC2526Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:33:2259,12
25MA2632Štumpf EduardTJ Sokol Kunvald8001:34:3256,11
26MB2756Mařík Jiří3D FITNESS RACE TEAM7201:34:5255,25
27MB2851Doležal MartinSPS Sázava7001:35:2453,88
28MB2980Suchodol JosefTJ Sokol Čermná6701:36:0252,24
29MC3028Skalický JosefActivityLA.cz Žichlínek6201:36:3450,87
30MA3153Koblížek MiroslavKOB Ústí nad Orlicí9201:37:0249,66
31MA3258Holubec MiroslavOstrov7601:37:2248,80
32MA3333Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7601:37:4048,03
33MA3461Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8001:38:1546,52
34MC356Fikejs Vladimír3D Fitness Race Team5701:38:3345,75
35MA3746Marhold PetrChoceň7801:38:5045,02
36MB3834Vošlajer ZdeněkPerun Sitné7301:39:1943,77
37MC3950Krátký LubošLanškroun6201:39:2343,60
38MB4040Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6901:39:3143,26
39MA4130Svoboda JiříDolní Čermná7801:39:5342,31
39MA4131Špaček MartinFitness Kopidlno8501:39:5342,31
41MA4314Koreček RichardNepasický Cykloteam7601:40:0141,97
42MB4554Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6601:41:2038,57
43MA4635Živný Marek3D Fitness RT9101:41:4437,54
44MB4763Jurajda PavelTK Letohrad7401:41:4737,41
45MA4981Motl VojtěchDolní Dobrouč8301:42:0036,85
46MA5088Purkert MartinJablonné nad Orlicí9001:43:2633,15
47MD511Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:43:4732,25
47MC514Drozd JiříMOPOS Pardubice5701:43:4732,25
49MB5366Rapčák MichalBK Malá Lipovka7301:44:0331,56
50MC5465Jindra JiříDolní Kunvald6201:45:0828,77
51MA5521Müller Janbez oddílu8201:45:2028,25
52MB5673Poslušný RomanSAK OH7101:45:2727,95
53MC5711Kollárik PavolDuslo Šalá5801:46:0626,27
54MA5819Linhart FrantišekTJ Sokol Pražský8201:46:3525,03
55MA5970Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:47:3122,62
56MB6022Nádhera PetrHradec Králové6701:48:2820,17
57MB6176Zpěvák JiříDolní Čermná6701:48:4919,26
58MB6284Borek PetrBRZDY Horní Čermná7001:49:2017,93
59MB6383Hruban JanČeská Třebová6601:49:3317,37
60MA6425Roleček MilanPěčín7601:49:4816,73
61MC6571Pádivý RichardBEZVA BĚŽKY CZ6201:50:3414,75
62MA6682Coufal MartinTJ Sokol Jehnědí8301:50:3614,66
63MA6775Zezulka MartinKněžství8001:51:2512,56
64MA6824Barvínek MartinŽamberk8001:52:2310,06
65MA6977Holeček LukášLukavice9401:52:568,64
66MA7052Marhold LubošHorní Jelení7701:53:327,09
67MA719Javůrek Petr-8201:53:426,66
68MC7212Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:53:585,98
69MC7336Hodek RomanTJ Sokol Kunvald6001:54:334,47
70MC7479Nastoupil Petr-6301:54:394,21
71MC7587Morávek IvanŽamberk6501:55:163,00
72MC7760Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:57:153,00
73MA7867Hovorka TomášFORT SMC Ústí nad Orlicí7601:58:293,00
74MA7910Jirčík ZdeněkSokol Kameničná8801:58:433,00
75MA8086Skalický MilanTJ SOKOL Kameničná8101:58:573,00
76MA8157Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8401:59:503,00
77MA8274Růžička TomášPASIVITY Žamberk8502:01:183,00
78MC8437Jedlička VáclavVodáci Žamberk6102:05:013,00
79MC8639Novotný Přemysl3D Fitness Žamberk5902:32:473,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1055Metelková TáňaTJ SOKOL Hradec Králové7201:26:03119,44
2ZB365Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:38:4792,73
3ZA4485Nováková BaboraSokol Kunvald8301:41:0787,83
4ZA4818Lauterbachová LucieLíšnice8101:41:4886,40
5ZB7648Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:55:2457,86
6ZB827Fojtíková HanaPASIVITY Žamberk7902:01:1845,48
7ZC8523Nechvílová MiroslavaAC Choceň6002:22:543,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 98%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 88%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 98%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Super zázemí, jeden ze závodů na který se vždycky budu těšit i přes opětovné 4.místo a podvrtnutý kotník před cílem :)
roman.sedlacek
Dík Sokolům z Kunvaldu za perfektně zvládnutý závod. Slunečné počasí, ovečky a kravky kolem trati, to vše umocnilo pěkný zážitek ze závodu. Na shledanou za rok. Libor Kopecký
libor.kopec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód