Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Perníková 9

14.11.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Perníková 9
  • datum konání: 14.11.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Ráby u Pardubic
11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 9 km
3 okruhy, lesní cesty, asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
Rumunská 246, Pardubice
tel. 777 571 106

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Hübl RadekRUNSPORT Team8800:29:58106,74
2MA25Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:30:44101,79
3MA571Majoroš MichalPolice nad Metují8600:32:2091,47
4MA720Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:4389,00
5MA875Jor MartinActivity Lanškroun8700:32:4688,68
6MA912Juráš JanVeganRuners Strakonice8400:33:0686,53
7MA1141Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:33:1585,56
8MA1487Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:33:4882,01
9MA1543Rohlík VáclavAC Pardubice8000:33:5381,48
10MA1814Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:34:5674,70
11MA19100Šimák JanHradec Králové8300:35:2671,48
12MA2197Jeníček OndřejFORT SMC Ústí nad Orlicí8800:36:0966,86
13MA2245Hruša VojtěchHradec Králové9900:36:14100,00
14MA2386Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:37:1859,44
15MA246Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:37:4057,08
16MA2969Novák PavelKRB Chrudim8100:39:0747,72
17MA3225Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:40:4337,41
18MA3398Šebek MichalÚstí nad Orlicí8400:40:5636,01
19MA3718Smeták StanislavVysoké Mýto7800:42:1627,41
20MA4644Marhold LubošHorní Jelení7700:45:059,24
21MA5248Pirný LukášPraha7900:48:033,00
Muži B 40-49 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB351Kratochvíl MilošHvězda Pardubic7500:31:08102,88
2MB436Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:17101,93
3MB621Hejl RadekKrálíky7200:32:2195,18
4MB1011Vokolek MichalAC Pardubice7200:33:1189,91
5MB2013Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:35:3175,13
6MB2527Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:38:2756,56
7MB2823Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:39:0352,76
8MB3678Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:41:1938,41
9MB4424Jirásko DušanSK Srch7300:44:3417,83
10MB4856Novotný JiříUNO Srch7100:45:1613,40
11MB5385Kubias OndřejPardubice7400:48:293,00
-MB-90Julínek SimonVelké Popovice72DNF-
Muži C 50-59 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1316Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:36110,70
2MC1734Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:34:10107,51
3MC2752Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:38:4481,78
4MC3046Pavlas AntonínPřibyslav5600:39:3976,62
5MC4740Matějíček LubošHOVRCH6200:45:1345,26
Muži D 60-69 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3417Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:41:06107,17
2MD398Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:42:4399,58
3MD4342Vodička JiříTJ Sokol Maleč5300:44:0493,25
4MD5450Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:49:4166,90
5MD581Horyna MiroslavPraha Zahradní město5400:51:3857,75
6MD6679Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:57:3429,91
-MD-68Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice50DNF-
Muži E 70 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME457Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:48118,54
2ME5726Doležal StanislavBK Pardubice3800:51:0693,02
3ME6047Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:52:1488,43
4ME6115Strnad BohumilAC Čáslav4300:52:5385,80
5ME6930Vorel MilanSlatiňany4001:11:1711,27
Ženy A 34 let a mladší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3557Hronová MarkétaCZECH TRI K. Team9000:41:17112,44
2ZA4099Šimáková KláraHradec Králové8300:43:03104,42
3ZA5128Schwaningerová PetraRockMachine Cyklomax8200:47:4483,14
Ženy B 35-44 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1277Fenclová MartaAC Pardubice7600:33:34112,77
2ZB1649Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:34:01110,26
3ZB312Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:39:5976,98
4ZB3819Vejběrová EvaCyklo Pokr Pardubice7600:42:3262,75
5ZB4132Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:43:0559,68
6ZB5035Kalná JitkaKRB Chrudim7500:46:2241,37
7ZB564Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:50:2718,59
8ZB6210Mrskočová DanaOK Lokomotiva Pardubice7300:52:584,56
-ZB-89Andrýsková HanaVelké Popovice72DNF-
Ženy C 45-54 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2691Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:37119,27
2ZC429Svobodová MiladaStaré Hradiště6900:43:5094,85
3ZC493Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:45:4585,88
4ZC5582Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:50:1364,98
5ZC5939Hellerová HanaHradec Králové6100:52:0556,24
6ZC6722Šternerová HanaHradec Králové6301:01:2912,25
Ženy D 55 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6331Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:53:20102,75
2ZD6437Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:53:47101,09
3ZD6533Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:55:0796,16
4ZD6829Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4501:03:5263,80
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Hübl RadekRUNSPORT Team8800:29:58106,74
2MA25Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:30:44101,79
1MB351Kratochvíl MilošHvězda Pardubic7500:31:08102,88
2MB436Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:17101,93
3MA571Majoroš MichalPolice nad Metují8600:32:2091,47
3MB621Hejl RadekKrálíky7200:32:2195,18
4MA720Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:4389,00
5MA875Jor MartinActivity Lanškroun8700:32:4688,68
6MA912Juráš JanVeganRuners Strakonice8400:33:0686,53
4MB1011Vokolek MichalAC Pardubice7200:33:1189,91
7MA1141Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:33:1585,56
1ZB1277Fenclová MartaAC Pardubice7600:33:34112,77
1MC1316Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:36110,70
8MA1487Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:33:4882,01
9MA1543Rohlík VáclavAC Pardubice8000:33:5381,48
2ZB1649Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:34:01110,26
2MC1734Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:34:10107,51
10MA1814Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:34:5674,70
11MA19100Šimák JanHradec Králové8300:35:2671,48
5MB2013Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:35:3175,13
12MA2197Jeníček OndřejFORT SMC Ústí nad Orlicí8800:36:0966,86
13MA2245Hruša VojtěchHradec Králové9900:36:14100,00
14MA2386Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:37:1859,44
15MA246Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:37:4057,08
6MB2527Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:38:2756,56
1ZC2691Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:37119,27
3MC2752Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:38:4481,78
7MB2823Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:39:0352,76
16MA2969Novák PavelKRB Chrudim8100:39:0747,72
4MC3046Pavlas AntonínPřibyslav5600:39:3976,62
3ZB312Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:39:5976,98
17MA3225Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:40:4337,41
18MA3398Šebek MichalÚstí nad Orlicí8400:40:5636,01
1MD3417Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:41:06107,17
1ZA3557Hronová MarkétaCZECH TRI K. Team9000:41:17112,44
8MB3678Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:41:1938,41
19MA3718Smeták StanislavVysoké Mýto7800:42:1627,41
4ZB3819Vejběrová EvaCyklo Pokr Pardubice7600:42:3262,75
2MD398Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:42:4399,58
2ZA4099Šimáková KláraHradec Králové8300:43:03104,42
5ZB4132Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:43:0559,68
2ZC429Svobodová MiladaStaré Hradiště6900:43:5094,85
3MD4342Vodička JiříTJ Sokol Maleč5300:44:0493,25
9MB4424Jirásko DušanSK Srch7300:44:3417,83
1ME457Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:48118,54
20MA4644Marhold LubošHorní Jelení7700:45:059,24
5MC4740Matějíček LubošHOVRCH6200:45:1345,26
10MB4856Novotný JiříUNO Srch7100:45:1613,40
3ZC493Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:45:4585,88
6ZB5035Kalná JitkaKRB Chrudim7500:46:2241,37
3ZA5128Schwaningerová PetraRockMachine Cyklomax8200:47:4483,14
21MA5248Pirný LukášPraha7900:48:033,00
11MB5385Kubias OndřejPardubice7400:48:293,00
4MD5450Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:49:4166,90
4ZC5582Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:50:1364,98
7ZB564Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:50:2718,59
2ME5726Doležal StanislavBK Pardubice3800:51:0693,02
5MD581Horyna MiroslavPraha Zahradní město5400:51:3857,75
5ZC5939Hellerová HanaHradec Králové6100:52:0556,24
3ME6047Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:52:1488,43
4ME6115Strnad BohumilAC Čáslav4300:52:5385,80
8ZB6210Mrskočová DanaOK Lokomotiva Pardubice7300:52:584,56
1ZD6331Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:53:20102,75
2ZD6437Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:53:47101,09
3ZD6533Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:55:0796,16
6MD6679Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:57:3429,91
6ZC6722Šternerová HanaHradec Králové6301:01:2912,25
4ZD6829Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4501:03:5263,80
5ME6930Vorel MilanSlatiňany4001:11:1711,27
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Hübl RadekRUNSPORT Team8800:29:58104,21
2MA25Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:30:4499,20
3MB351Kratochvíl MilošHvězda Pardubic7500:31:0896,59
4MB436Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:1795,61
5MA571Majoroš MichalPolice nad Metují8600:32:2088,75
6MB621Hejl RadekKrálíky7200:32:2188,64
7MA720Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:4386,24
8MA875Jor MartinActivity Lanškroun8700:32:4685,92
9MA912Juráš JanVeganRuners Strakonice8400:33:0683,74
10MB1011Vokolek MichalAC Pardubice7200:33:1183,19
11MA1141Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:33:1582,76
12MC1316Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:3680,47
13MA1487Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:33:4879,17
14MA1543Rohlík VáclavAC Pardubice8000:33:5378,62
15MC1734Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:34:1076,77
16MA1814Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:34:5671,76
17MA19100Šimák JanHradec Králové8300:35:2668,49
18MB2013Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:35:3167,95
19MA2197Jeníček OndřejFORT SMC Ústí nad Orlicí8800:36:0963,81
20MA2245Hruša VojtěchHradec Králové9900:36:1463,27
21MA2386Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:37:1856,30
22MA246Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:37:4053,90
23MB2527Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:38:2748,78
24MC2752Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:38:4446,93
25MB2823Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:39:0344,86
26MA2969Novák PavelKRB Chrudim8100:39:0744,43
27MC3046Pavlas AntonínPřibyslav5600:39:3940,94
28MA3225Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:40:4333,97
29MA3398Šebek MichalÚstí nad Orlicí8400:40:5632,56
30MD3417Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:41:0631,47
31MB3678Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:41:1930,05
32MA3718Smeták StanislavVysoké Mýto7800:42:1623,85
33MD398Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:42:4320,91
34MD4342Vodička JiříTJ Sokol Maleč5300:44:0412,09
35MB4424Jirásko DušanSK Srch7300:44:348,82
36ME457Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:487,30
37MA4644Marhold LubošHorní Jelení7700:45:055,44
38MC4740Matějíček LubošHOVRCH6200:45:134,57
39MB4856Novotný JiříUNO Srch7100:45:164,25
40MA5248Pirný LukášPraha7900:48:033,00
41MB5385Kubias OndřejPardubice7400:48:293,00
42MD5450Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:49:413,00
43ME5726Doležal StanislavBK Pardubice3800:51:063,00
44MD581Horyna MiroslavPraha Zahradní město5400:51:383,00
45ME6047Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:52:143,00
46ME6115Strnad BohumilAC Čáslav4300:52:533,00
47MD6679Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:57:343,00
48ME6930Vorel MilanSlatiňany4001:11:173,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1277Fenclová MartaAC Pardubice7600:33:34110,36
2ZB1649Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:34:01107,82
3ZC2691Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:3781,83
4ZB312Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:39:5974,11
5ZA3557Hronová MarkétaCZECH TRI K. Team9000:41:1766,76
6ZB3819Vejběrová EvaCyklo Pokr Pardubice7600:42:3259,70
7ZA4099Šimáková KláraHradec Králové8300:43:0356,78
8ZB4132Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:43:0556,59
9ZC429Svobodová MiladaStaré Hradiště6900:43:5052,35
10ZC493Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:45:4541,53
11ZB5035Kalná JitkaKRB Chrudim7500:46:2238,04
12ZA5128Schwaningerová PetraRockMachine Cyklomax8200:47:4430,32
13ZC5582Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:50:1316,29
14ZB564Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:50:2714,97
15ZC5939Hellerová HanaHradec Králové6100:52:055,74
16ZB6210Mrskočová DanaOK Lokomotiva Pardubice7300:52:583,00
17ZD6331Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:53:203,00
18ZD6437Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:53:473,00
19ZD6533Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:55:073,00
20ZC6722Šternerová HanaHradec Králové6301:01:293,00
21ZD6829Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4501:03:523,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód