hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Čertovský běh

5.12.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čertovský běh
  • datum konání: 5.12.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Damníkov
10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 do 10:15 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 4 km
Převýšení: 200 m
Povrch: asfalt

Ceny pro vítěze

věcné a finanční pro první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Milan Gloser
561 23 Damníkov 33
tel. 608 570 123

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

milan.gloser@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.12.2018Čertovský běh-
2.12.2017Čertovský běh76
3.12.2016Čertovský běh90
6.12.2014Čertovský běh83
7.12.2013Čertovský běh72
8.12.2012Čertovský běh v Damníkově85
3.12.2011Čertovský běh103
4.12.2010Čertovský běh Damníkov73
5.12.2009Čertovský běh109
6.12.2008Čertovský běh88
1.12.2007Čertovský běh v Damníkově93
2.12.2006Čertovský běh, Damníkov93
3.12.2005Čertovský běh v Damníkově64
4.12.2004Čertovský běh, 21. ročník64
6.12.2003Čertovský běh, 20. ročník62
7.12.200219. ročník, Čertovský běh, Damníkov67
8.12.200118. ročník, Čertovský běh Damníkov53
2.12.2000Čertovský běh, 17. ročník63
4.12.1999Čertovský běh, 16. ročník47

Statistika závodu Čertovský běh

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1385

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4618
Ptáček Ondřej8916
Keprtová Miloslava4816
Vacek Martin6915
Stránský Aleš6015
Šebek Michal8415
Krupička Miroslav5314
Svatoš Otakar3414
Šafář Jaroslav5113
Doleček Josef7913
Švec Miroslav5213
Červ Miloslav5013
Šimůnek Jan4912
Krsek Miroslav4912
Král Jindřich7312
Šimůnek Jan8212
Štyndl Miroslav5711
Nechvíl Petr9111
Jirásková Eva6410
Šimůnková Pavla7710
Bielčik Jindřich4010
Dušková Lenka8010
Ptáček František919
Sejkorová Lenka639
Bielčik Petr719
Mertová Michaela769
Horáček Michal758
Kopecký Jan908
Dobšíček Pavel808
Kubišta Oto538
Wendlig Miroslav538
Živný Marek918
Řemínek Matěj868
Krňávek Vojtěch548
Ptáček Jakub968
Ehrig Rudolf487
Šimůnková Zdena587
Šembera Petr517
Matyášová Jana657
Kopecký Libor567
Stránská Michaela977
Pilgr Luděk767
Ráb Pavel527
Razým Jan577
Kačerovský Michal697
Ptáček Josef877
Jirásková Bára917
Vítek Miroslav727
Buriánek Roman656
Jorová Ludmila626

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Video ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ148Kovář JáchymDUKLA Praha9600:13:54111,10
2MJ518Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:15:0694,79
3MJ610Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:0994,11
4MJ1685Chlup TomášActivity Lanškroun0000:16:3873,95
5MJ1972Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:16:5370,55
6MJ2037Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:17:0068,97
7MJ2181Gregora JakubActivity Lanškroun9800:17:0966,93
8MJ4882Gregora FilipActivity Lanškroun0200:20:2023,67
9MJ5475Cimburek Tomáš-0000:20:3819,59
10MJ6025Doleček OndřejTJ Damníkov0200:21:1211,89
11MJ6224Šípek MatějTJ Damníkov0200:21:1311,66
12MJ823Kozák Michal-0300:25:263,00

Muži A (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA276Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:14:00111,38
2MA319Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:14:47100,82
3MA854Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:4587,80
4MA1059Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:16:0683,08
5MA1258Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:16:1980,16
6MA1441Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:16:2778,37
7MA171Kosucinski TadeuszMountain Top Polanica8100:16:4175,22
8MA1826Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:16:4474,55
9MA2642Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:18:2052,99
10MA2864Živný Marek3D Fitnes race team9100:18:3050,75
11MA3552Kubík JakubVosivejvanovice9300:19:2438,62
12MA4177Ptáček OndřejN.C.A.S.8900:19:4134,81
13MA4974Cimburek Jan-9500:20:2125,82
14MA517Štochl PavelDamníkov8500:20:2724,48
15MA5590Broulík DanielASC 18938900:20:4420,66
16MA7092Černý Jiří-9200:22:153,00
17MA7295Slavík Jiří-8100:22:403,00
18MA7368Ptáček JosefAnenská Studánka8700:22:533,00
19MA8139Straževič MichalTJ Damníkov9400:25:063,00
20MA8438Hrabal Ladislav-9400:25:543,00

Muži B (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB463Hejl RadekKrálíky7200:14:57111,55
2MB723Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:16107,56
3MB228Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:17:2380,88
4MB2357Dejdar MiroslavTřebovice7200:17:5075,21
5MB249Scheuer JanActivity Lanškroun6600:17:5873,53
6MB2788Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:18:2767,44
7MB2856Sirový AlešTřebovice7000:18:3066,81
8MB3443Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:18:5761,13
9MB3812Stečínský MartinOpatov7500:19:2754,83
10MB3940Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:19:3153,99
11MB4083Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:19:3952,31
12MB4261Hruban JanČeská Třebová6600:19:4351,47
13MB5086Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:20:2642,44
14MB5793Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:20:4837,82
15MB5811Korda JiříOpatov7300:21:0534,24
16MB7791Řehák RudolfDamníkov7300:23:245,04
17MB8921Zelinka Michal-7300:27:353,00
18MB925Kozák Milan-7100:33:323,00

Muži C (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC935Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:59111,65
2MC1122Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:16:09109,69
3MC3231Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:18:4778,66
4MC4569Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:20:0064,32
5MC4694Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:20:0962,55
6MC5655Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:20:4755,09
7MC7189Wendlig JosefSokol Damníkov6100:22:3633,68
8MC7467Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:23:0328,38
9MC8579Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:26:363,00

Muži D (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3149Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:18:41105,16
2MD366Ráb PavelČeská Třebová5200:19:2597,51
3MD3714Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:19:2697,33
4MD5928Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:0979,43
5MD6470Švec MiroslavSokol Potštejn5200:21:2077,52
6MD6550Leszkow PetrMK Hlinsko4400:21:32168,14
7MD6773Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:5371,78
8MD7927Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:23:4552,32
9MD9016Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:30:52110,99
10MD9415Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:45:3520,87

Juniorky (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1344Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:16:24129,76
2ZJ4766Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:20:1290,31
3ZJ6065Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:21:1279,93
4ZJ6646Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:21:4973,53
5ZJ924Kozáková Klára-0000:33:323,00

Ženy A (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1545Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:16:34143,26
2ZA6262Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:1399,26
3ZA8353Černohlávková LenkaFDU9300:25:3857,48

Ženy B (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2571Tobišková TerezaLitice nad Orlicí7700:18:00111,85
2ZB3033Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:18:31109,11
3ZB3313Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:55102,26
4ZB4378Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:19:5095,53
5ZB4436Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:19:5195,36
6ZB5234Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:2985,89
7ZB5380Frišová KateřinaČerti Kunčina7900:20:3485,02
8ZB6851Kubíková MonikaVosívejvanovice6900:21:5973,37
9ZB6960Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:22:0173,02
10ZB7584Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:1257,49
11ZB7647Jirásková EvaLanškroun6400:23:1460,48
12ZB7829Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:3157,56
13ZB8020Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:24:1546,52
14ZB8617Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:26:48100,56
15ZB8787Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:26:5119,34
16ZB8830Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:26:5799,44
17ZB9132Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:32:243,00

Trať 4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ148Kovář JáchymDUKLA Praha9600:13:54111,10
1MA276Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:14:00111,38
2MA319Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:14:47100,82
1MB463Hejl RadekKrálíky7200:14:57111,55
2MJ518Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:15:0694,79
3MJ610Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:0994,11
2MB723Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:16107,56
3MA854Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:4587,80
1MC935Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:59111,65
4MA1059Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:16:0683,08
2MC1122Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:16:09109,69
5MA1258Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:16:1980,16
1ZJ1344Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:16:24129,76
6MA1441Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:16:2778,37
1ZA1545Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:16:34143,26
4MJ1685Chlup TomášActivity Lanškroun0000:16:3873,95
7MA171Kosucinski TadeuszMountain Top Polanica8100:16:4175,22
8MA1826Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:16:4474,55
5MJ1972Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:16:5370,55
6MJ2037Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:17:0068,97
7MJ2181Gregora JakubActivity Lanškroun9800:17:0966,93
3MB228Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:17:2380,88
4MB2357Dejdar MiroslavTřebovice7200:17:5075,21
5MB249Scheuer JanActivity Lanškroun6600:17:5873,53
1ZB2571Tobišková TerezaLitice nad Orlicí7700:18:00111,85
9MA2642Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:18:2052,99
6MB2788Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:18:2767,44
7MB2856Sirový AlešTřebovice7000:18:3066,81
10MA2864Živný Marek3D Fitnes race team9100:18:3050,75
2ZB3033Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:18:31109,11
1MD3149Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:18:41105,16
3MC3231Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:18:4778,66
3ZB3313Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:55102,26
8MB3443Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:18:5761,13
11MA3552Kubík JakubVosivejvanovice9300:19:2438,62
2MD366Ráb PavelČeská Třebová5200:19:2597,51
3MD3714Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:19:2697,33
9MB3812Stečínský MartinOpatov7500:19:2754,83
10MB3940Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:19:3153,99
11MB4083Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:19:3952,31
12MA4177Ptáček OndřejN.C.A.S.8900:19:4134,81
12MB4261Hruban JanČeská Třebová6600:19:4351,47
4ZB4378Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:19:5095,53
5ZB4436Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:19:5195,36
4MC4569Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:20:0064,32
5MC4694Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:20:0962,55
2ZJ4766Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:20:1290,31
8MJ4882Gregora FilipActivity Lanškroun0200:20:2023,67
13MA4974Cimburek Jan-9500:20:2125,82
13MB5086Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:20:2642,44
14MA517Štochl PavelDamníkov8500:20:2724,48
6ZB5234Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:2985,89
7ZB5380Frišová KateřinaČerti Kunčina7900:20:3485,02
9MJ5475Cimburek Tomáš-0000:20:3819,59
15MA5590Broulík DanielASC 18938900:20:4420,66
6MC5655Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:20:4755,09
14MB5793Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:20:4837,82
15MB5811Korda JiříOpatov7300:21:0534,24
4MD5928Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:0979,43
3ZJ6065Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:21:1279,93
10MJ6025Doleček OndřejTJ Damníkov0200:21:1211,89
11MJ6224Šípek MatějTJ Damníkov0200:21:1311,66
2ZA6262Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:1399,26
5MD6470Švec MiroslavSokol Potštejn5200:21:2077,52
6MD6550Leszkow PetrMK Hlinsko4400:21:32168,14
4ZJ6646Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:21:4973,53
7MD6773Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:5371,78
8ZB6851Kubíková MonikaVosívejvanovice6900:21:5973,37
9ZB6960Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:22:0173,02
16MA7092Černý Jiří-9200:22:153,00
7MC7189Wendlig JosefSokol Damníkov6100:22:3633,68
17MA7295Slavík Jiří-8100:22:403,00
18MA7368Ptáček JosefAnenská Studánka8700:22:533,00
8MC7467Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:23:0328,38
10ZB7584Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:1257,49
11ZB7647Jirásková EvaLanškroun6400:23:1460,48
16MB7791Řehák RudolfDamníkov7300:23:245,04
12ZB7829Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:3157,56
8MD7927Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:23:4552,32
13ZB8020Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:24:1546,52
19MA8139Straževič MichalTJ Damníkov9400:25:063,00
12MJ823Kozák Michal-0300:25:263,00
3ZA8353Černohlávková LenkaFDU9300:25:3857,48
20MA8438Hrabal Ladislav-9400:25:543,00
9MC8579Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:26:363,00
14ZB8617Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:26:48100,56
15ZB8787Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:26:5119,34
16ZB8830Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:26:5799,44
17MB8921Zelinka Michal-7300:27:353,00
9MD9016Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:30:52110,99
17ZB9132Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:32:243,00
5ZJ924Kozáková Klára-0000:33:323,00
18MB925Kozák Milan-7100:33:323,00
10MD9415Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:45:3520,87

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ148Kovář JáchymDUKLA Praha9600:13:54104,61
2MA276Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:14:00103,20
3MA319Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:14:4792,19
4MB463Hejl RadekKrálíky7200:14:5789,85
5MJ518Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:15:0687,74
6MJ610Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:15:0987,04
7MB723Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:1685,40
8MA854Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:4578,60
9MC935Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:5975,32
10MA1059Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:16:0673,68
11MC1122Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:16:0972,98
12MA1258Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:16:1970,64
13MA1441Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:16:2768,76
14MJ1685Chlup TomášActivity Lanškroun0000:16:3866,19
15MA171Kosucinski TadeuszMountain Top Polanica8100:16:4165,48
16MA1826Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:16:4464,78
17MJ1972Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:16:5362,67
18MJ2037Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:17:0061,03
19MJ2181Gregora JakubActivity Lanškroun9800:17:0958,92
20MB228Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:17:2355,64
21MB2357Dejdar MiroslavTřebovice7200:17:5049,32
22MB249Scheuer JanActivity Lanškroun6600:17:5847,44
23MA2642Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:18:2042,29
24MB2788Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:18:2740,65
25MB2856Sirový AlešTřebovice7000:18:3039,95
25MA2864Živný Marek3D Fitnes race team9100:18:3039,95
27MD3149Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:18:4137,37
28MC3231Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:18:4735,96
29MB3443Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:18:5733,62
30MA3552Kubík JakubVosivejvanovice9300:19:2427,29
31MD366Ráb PavelČeská Třebová5200:19:2527,06
32MD3714Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:19:2626,83
33MB3812Stečínský MartinOpatov7500:19:2726,59
34MB3940Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:19:3125,65
35MB4083Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:19:3923,78
36MA4177Ptáček OndřejN.C.A.S.8900:19:4123,31
37MB4261Hruban JanČeská Třebová6600:19:4322,84
38MC4569Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:20:0018,86
39MC4694Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:20:0916,75
40MJ4882Gregora FilipActivity Lanškroun0200:20:2014,17
41MA4974Cimburek Jan-9500:20:2113,94
42MB5086Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:20:2612,77
43MA517Štochl PavelDamníkov8500:20:2712,53
44MJ5475Cimburek Tomáš-0000:20:389,96
45MA5590Broulík DanielASC 18938900:20:448,55
46MC5655Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:20:477,85
47MB5793Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:20:487,61
48MB5811Korda JiříOpatov7300:21:053,63
49MD5928Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:093,00
50MJ6025Doleček OndřejTJ Damníkov0200:21:123,00
51MJ6224Šípek MatějTJ Damníkov0200:21:133,00
52MD6470Švec MiroslavSokol Potštejn5200:21:203,00
53MD6550Leszkow PetrMK Hlinsko4400:21:323,00
54MD6773Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:533,00
55MA7092Černý Jiří-9200:22:153,00
56MC7189Wendlig JosefSokol Damníkov6100:22:363,00
57MA7295Slavík Jiří-8100:22:403,00
58MA7368Ptáček JosefAnenská Studánka8700:22:533,00
59MC7467Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:23:033,00
60MB7791Řehák RudolfDamníkov7300:23:243,00
61MD7927Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:23:453,00
62MA8139Straževič MichalTJ Damníkov9400:25:063,00
63MJ823Kozák Michal-0300:25:263,00
64MA8438Hrabal Ladislav-9400:25:543,00
65MC8579Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:26:363,00
66MB8921Zelinka Michal-7300:27:353,00
67MD9016Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:30:523,00
68MB925Kozák Milan-7100:33:323,00
69MD9415Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:45:353,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1344Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:16:24106,93
2ZA1545Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:16:34104,97
3ZB2571Tobišková TerezaLitice nad Orlicí7700:18:0088,10
4ZB3033Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:18:3182,01
5ZB3313Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:18:5577,31
6ZB4378Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:19:5066,51
7ZB4436Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:19:5166,32
8ZJ4766Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:20:1262,20
9ZB5234Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:2958,86
10ZB5380Frišová KateřinaČerti Kunčina7900:20:3457,88
11ZJ6065Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:21:1250,43
12ZA6262Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:1350,23
13ZJ6646Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:21:4943,17
14ZB6851Kubíková MonikaVosívejvanovice6900:21:5941,20
15ZB6960Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:22:0140,81
16ZB7584Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:1226,88
17ZB7647Jirásková EvaLanškroun6400:23:1426,49
18ZB7829Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:3123,15
19ZB8020Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:24:1514,52
20ZA8353Černohlávková LenkaFDU9300:25:383,00
21ZB8617Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:26:483,00
22ZB8787Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:26:513,00
23ZB8830Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:26:573,00
24ZB9132Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:32:243,00
25ZJ924Kozáková Klára-0000:33:323,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód