hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Vánoční běh okolo Zlatého pásku

12.12.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vánoční běh okolo Zlatého pásku
  • datum konání: 12.12.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Obec Němčice a Iscarex, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Kulturní centrum v Němčicích u Litomyšle
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

dospělí 80 Kč
děti 30 Kč

Popis tratě

Délka: 5,2 km a méně
silniční běh obcí Němčice

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Plakát ve formátu PDF

PO SKONČENÍ ZÁVODU PROBĚHNE V KULTURNÍM CENTRU VYHLÁŠENÍ ISCAREX POHÁRU 2015!!!

E-mailová adresa

nemcice@uo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.12.2018Vánoční běh okolo Zlatého pásku-
16.12.2017Vánoční běh okolo Zlatého pásku125
17.12.2016Vánoční běh okolo Zlatého pásku119
13.12.2014Vánoční běh okolo Zlatého pásku128
14.12.2013Vánoční běh okolo Zlatého pásku (vyhlášení Iscarex poháru 2013)118
15.12.2012Vánoční běh okolo Zlatého pásku110
10.12.2011Vánoční běh okolo Zlatého pásku156
11.12.2010Vánoční běh okolo Zlatého pásku-
12.12.2009Vánoční běh okolo Zlatého pásku, Němčice142

Statistika závodu Vánoční běh okolo Zlatého pásku

  • ročníků: 10
  • závodníků na všech ročnících: 898

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin698
Červ Miloslav508
Matyášová Jana658
Nechvílová Miroslava608
Borková Agáta028
Ožana Václav647
Kubišta Oto537
Škeříková Nela077
Borek Viktor047
Vacarda Vladimír597
Stránský Aleš607
Nechvíl Petr917
Keprtová Miloslava487
Dušková Lenka807
Bielčik Jindřich407
Sejkorová Lenka637
Doleček Josef796
Sadílek Ota466
Boháč Pankrác066
Kalousek Jan716
Preislerová Agáta Nela096
Černá Markéta706
Brychta Jakub086
Boháč Bonifác016
Brychtová Veronika106
Radiměřský Karel876
Šafář Jaroslav516
Šimůnková Pavla776
Jelínek Matěj426
Gregora Filip025
Švorčík Petr765
Pirklová Markéta795
Bubeníček Jiří515
Marhold Petr785
Kačerovský Michal985
Sedláček Roman645
Vondra Vojtěch985
Mlynář Vojtěch985
Marhold Luboš775
Buriánek Roman655
Jelínková Magdalena455
Šimůnek Jan825
Hübl Radek885
Chlubna Jan845
Fajfr František725
Gregora Zdenek735
Kopecký Libor565
Švec Miroslav525
Štyndl Miroslav575
Živný Marek915

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 49)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1118Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:18-
2C1453Knejfl ŠtěpánTJ - Svitavy1100:00:27-
3C1544Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:32-

Děvčata 5 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1241Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:19-
2D1337Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:00:22-

Chlapci 6-7 let (trať 0,26 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2136Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:56-
2C2240Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:57-
3C2366Marhold JanChoceň0800:01:00-
4C2517Racek JosefSokol Němčice0800:01:04-
5C2770Marhold DanielHorní Jelení0900:01:10-

Děvčata 6-7 let (trať 0,26 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2447Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:00-
2D2649Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:04-
3D2874Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:01:11-
4D2980Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:01:24-

Nejmladší žáci I (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1230Boháč PankrácAC Choceň0600:02:51-
2M1445Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:02:58-
3M1542Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:03:06-
4M11065Havla JanSokol Němčice0600:04:14-

Nejmladší žákyně I (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1659Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:03:18-
2Z1855Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:03:36-
3Z1915Škeříková NelaSokol Němčice0700:03:39-
4Z11114Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:04:22-
5Z11268Marholdová AnetaHorní Jelení0700:04:57-

Nejmladší žáci II (trať 1,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2733Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:05:38-
2M21035Topinka JonášActivity Lanškroun0500:06:12-
3M21260Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:28-

Nejmladší žákyně II (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2158Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:46-
2Z2332Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:57-
3Z2725Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:03:22-

Mladší žáci (trať 1,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3422Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:05:29-
2M3564Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:34-
3M3948Steklý Františekneregistrován0300:06:10-

Mladší žákyně (trať 1,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3626Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:05:36-
2Z3857Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:46-
3Z31154Frantová VendulaTJ - Svitavy0300:06:22-
4Z31362Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:15-

Starší žáci (trať 1,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4131Boháč BonifácAC Choceň0100:05:05-
2M4256Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:05-
3M4323Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:13-

Starší žákyně (trať 1,45 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Junioři 16-19 let (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ16Kovář JáchymDUKLA Praha9600:16:15-
2MJ398Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:16:39-
3MJ421Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:16:47-
4MJ5104Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:22-
5MJ40114Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:21:54-

Juniorky 16-19 let (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2392Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:12-

Muži A 20-39 let (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA283Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:31-
2MA778Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:17:38-
3MA88Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:44-
4MA9118Šutera JosefAtletika Polička7900:17:53-
5MA1399Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:18:25-
6MA15110Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:42-
7MA1691Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:18:46-
8MA173Krunčík PavelSkuhrov nad Bělou8500:18:51-
9MA1838Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:19:36-
10MA19112Živný Marek3D Fitnes race team9100:19:45-
11MA2551Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:20:21-
12MA26111Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:20:28-
13MA3567Marhold PetrChoceň7800:21:40-
14MA4376Veselý JanNěmčice8900:22:39-
15MA4569Marhold LubošHorní Jelení7700:23:12-

Muži B 40-49 let (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6100Hejl RadekKrálíky7200:17:29-
2MB1082Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:07-
3MB1184Zelinger MichalČeská Třebová6900:18:17-
4MB20102Scheuer JanActivity Lanškroun6600:19:47-
5MB29107Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:20:55-
6MB3150Steklý Petrneregistrován7400:21:25-
7MB33106Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:21:33-
8MB3472Hruban JanČeská Třebová6600:21:37-
9MB36117Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:21:47-
10MB3761Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:21:48-

Muži C 50-59 let (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1243Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:18-
2MC1479Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:33-
3MC2188Vacarda VladimírEleven Run Team5900:19:53-
4MC2289Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:19:59-
5MC3896Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:21:51-
6MC491Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:24:19-
7MC512Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:29-

Muži D 60-69 let (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3281Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:29-
2MD4195Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:22:11-
3MD4271Ráb PavelČeská Třebová5200:22:34-
4MD4477Švec MiroslavSokol Potštejn5200:22:50-
5MD47116Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:51-
6MD5294Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:25:38-

Muži E 70 let a starší (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME48103Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:03-
2ME59109Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:28:56-
3ME60101Bielčik JindřichLichkov4000:29:27-
4ME6490Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:32:45-

Ženy A 20-34 let (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA46115Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:13-
2ZA5539Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:26:14-

Ženy B 35-44 let (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2487Fořtová IvetaEleven Run Team7200:20:17-
2ZB2852Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:50-
3ZB5046Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:25:25-
4ZB5319Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:25:50-
5ZB564Hrušková Darina-7500:26:33-
6ZB6313Jasanská PetraSvinná7700:32:35-

Ženy C 45-54 let (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2710Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:32-
2ZC3097Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:21:10-
3ZC39113Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:54-
4ZC545Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:12-
5ZC6212Ducháčková HanaSvinná6600:32:35-

Ženy D 55 let a starší (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5711Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:28:09-
2ZD5820Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:35-
3ZD6186Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:29:58-
4ZD65108Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:33:41-

Trať 0,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1118Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:18-
1D1241Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:19-
2D1337Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:00:22-
2C1453Knejfl ŠtěpánTJ - Svitavy1100:00:27-
3C1544Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:32-

Trať 0,26 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2136Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:56-
2C2240Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:57-
3C2366Marhold JanChoceň0800:01:00-
1D2447Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:00-
4C2517Racek JosefSokol Němčice0800:01:04-
2D2649Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:04-
5C2770Marhold DanielHorní Jelení0900:01:10-
3D2874Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:01:11-
4D2980Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:01:24-

Trať 0,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2158Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:46-
1M1230Boháč PankrácAC Choceň0600:02:51-
2Z2332Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:57-
2M1445Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:02:58-
3M1542Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:03:06-
1Z1659Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:03:18-
3Z2725Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:03:22-
2Z1855Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:03:36-
3Z1915Škeříková NelaSokol Němčice0700:03:39-
4M11065Havla JanSokol Němčice0600:04:14-
4Z11114Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:04:22-
5Z11268Marholdová AnetaHorní Jelení0700:04:57-

Trať 1,45 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4131Boháč BonifácAC Choceň0100:05:05-
2M4256Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:05-
3M4323Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:13-
1M3422Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:05:29-
2M3564Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:34-
1Z3626Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:05:36-
1M2733Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:05:38-
2Z3857Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:46-
3M3948Steklý Františekneregistrován0300:06:10-
2M21035Topinka JonášActivity Lanškroun0500:06:12-
3Z31154Frantová VendulaTJ - Svitavy0300:06:22-
3M21260Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:06:28-
4Z31362Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:15-

Trať 5,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ16Kovář JáchymDUKLA Praha9600:16:15-
1MA283Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:31-
2MJ398Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:16:39-
3MJ421Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:16:47-
4MJ5104Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:22-
1MB6100Hejl RadekKrálíky7200:17:29-
2MA778Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:17:38-
3MA88Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:44-
4MA9118Šutera JosefAtletika Polička7900:17:53-
2MB1082Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:07-
3MB1184Zelinger MichalČeská Třebová6900:18:17-
1MC1243Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:18-
5MA1399Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:18:25-
2MC1479Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:33-
6MA15110Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:42-
7MA1691Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:18:46-
8MA173Krunčík PavelSkuhrov nad Bělou8500:18:51-
9MA1838Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:19:36-
10MA19112Živný Marek3D Fitnes race team9100:19:45-
4MB20102Scheuer JanActivity Lanškroun6600:19:47-
3MC2188Vacarda VladimírEleven Run Team5900:19:53-
4MC2289Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:19:59-
1ZJ2392Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:12-
1ZB2487Fořtová IvetaEleven Run Team7200:20:17-
11MA2551Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:20:21-
12MA26111Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:20:28-
1ZC2710Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:32-
2ZB2852Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:50-
5MB29107Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:20:55-
2ZC3097Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:21:10-
6MB3150Steklý Petrneregistrován7400:21:25-
1MD3281Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:29-
7MB33106Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:21:33-
8MB3472Hruban JanČeská Třebová6600:21:37-
13MA3567Marhold PetrChoceň7800:21:40-
9MB36117Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:21:47-
10MB3761Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:21:48-
5MC3896Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:21:51-
3ZC39113Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:54-
5MJ40114Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:21:54-
2MD4195Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:22:11-
3MD4271Ráb PavelČeská Třebová5200:22:34-
14MA4376Veselý JanNěmčice8900:22:39-
4MD4477Švec MiroslavSokol Potštejn5200:22:50-
15MA4569Marhold LubošHorní Jelení7700:23:12-
1ZA46115Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:13-
5MD47116Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:51-
1ME48103Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:03-
6MC491Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:24:19-
3ZB5046Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:25:25-
7MC512Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:29-
6MD5294Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:25:38-
4ZB5319Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:25:50-
4ZC545Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:12-
2ZA5539Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:26:14-
5ZB564Hrušková Darina-7500:26:33-
1ZD5711Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:28:09-
2ZD5820Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:35-
2ME59109Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:28:56-
3ME60101Bielčik JindřichLichkov4000:29:27-
3ZD6186Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:29:58-
5ZC6212Ducháčková HanaSvinná6600:32:35-
6ZB6313Jasanská PetraSvinná7700:32:35-
4ME6490Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:32:45-
4ZD65108Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:33:41-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód