hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Velká cena Zadova

6.6.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Velká cena Zadova
  • datum konání: 6.6.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: PSK Olymp Praha

Sociální sítě

Místo konání

Stachy náměstí
start v 15:00 hodin

Popis tratě

Délka: 7,1 km
Převýšení: 410 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Linhart
Vondroušova 1162
163 00 Praha 6-Řepy II
tel.mob.: +420 723 304 588, zam.: +420 974 836 246

Internetové stránky

http://www.behdovrchu.com

E-mailová adresa

jin.linhart@post.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.5.2018Velká cena Zadova, kvalifikace na ME-
27.5.2017VC Zadova, MČR veteránů80
21.5.2016VC Zadova v běhu do vrchu21
7.6.2014Velká cena Zadova - kvalifikace na ME66
17.8.2013Velká cena Zadova, kvalifikace na MS, nahoru a dolů76
28.4.2012Velká cena Zadova34
30.4.2011Velká cena Zadova46
1.5.2010Velká cena Zadova41
2.5.2009Velká cena Zadova62
18.8.2007Velká cena Zadova, kvalifikace MS119
19.6.2004Velká cena Zadova, MČR veteránů122
24.6.2000Velká Cena Zadova55

Statistika závodu Velká cena Zadova

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 722

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vraštilová Miloslava5610
Šimurda Martin729
Valíček Radek747
Valíček Václav507
Dokulilová Ludmila626
Turek Martin806
Ulich Petr685
Voják Jiří885
Jelínek Karel515
Jirásková Eva645
Les Josef475
Vaněk Petr615
Vacarda Vladimír595
Žák Jiří715
Milesová Iva774
Westrmaier Jiří534
Královec Jiří514
Černý Vladimír524
Šimůnek Jan494
Kollertová Eva834
Kolínek František564
Pechek František534
Paulů Blanka544
Rus Zdeněk524
Metelka Josef443
Havlová Pavla823
Farář Jaroslav503
Metelková Táňa723
Janový Petr453
Herda Jan833
Šrůtek Stanislav583
Zahálková Jindra613
Kortus František403
Jirásková Bára913
Fričková Pavla823
Pechková Šárka563
Gombita Josef583
Tischler Josef003
Jančaříková Lenka703
Svatoš Otakar343
Grabmüllerová Šárka693
Řehoř František703
Flegl Vlastimil533
Plecháček Jiří443
Stránský Aleš603
Ožana Václav643
Neubauer Ludvík493
Friček Martin793
Rypl Miroslav923
Stránská Michaela973

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 08.06.2015, 08:00
  • zobrazeno již 1000x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,1 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ17100Novák DavidFischer SKI Klub Šumava9800:38:1170
2MJ28105Tischler JosefFischer Skiklub Šumava Vimperk0000:44:1862

Muži A (trať 7,1 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA188Hostička JanDejvice7900:30:4470
2MA289Herda JanSKP Nymburk8300:30:5662
3MA790Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:33:2754
4MA2299Voldřich PetrStachy7800:41:2448

Muži B (trať 7,1 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB394Šimurda MartinSki klub Šumava7200:31:2870
2MB484Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:32:1562
3MB10102Valíček RadekOsek7400:35:3054
4MB1273Fröhr JanMilevsko7000:36:1748
5MB13106Řehoř František-7000:36:4944

Muži C (trať 7,1 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC696Petrou JanSKI klub Velešín6400:33:2670
2MC883Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:33:4462
3MC991Vaněk PetrAC Praha 18906100:33:5154
4MC1977Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM Liberec5900:40:4548
5MC2576Groš ŠtefanS.K.Valašského Království6100:42:2744

Muži D (trať 7,1 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1674Flegl VlastimilBrtev5300:37:5570
2MD18103Valíček VáclavČZ Strakonice5000:38:3462
3MD2187Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:41:1654
4MD2379Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:41:3148
5MD2786Kučera ZdeněkAC Náchod5500:43:5644
6MD3098Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:45:4940
7MD3175Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:46:2438

Muži E (trať 7,1 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2693Janový PetrAC-TRIAL Plzeň4500:42:4570
2ME2985Metelka JosefSpartak Police4400:45:4462
3ME3382Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:54:5054

Juniorky (trať 7,1 km, 410 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 7,1 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA595Preibischová MonikaAdidas BOOST team8500:32:3970
2ZA11101Fričková PavlaPSK Olymp Praha8200:35:5162

Ženy B (trať 7,1 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1578Babinská MarkétaAtletika Písek o.s.7800:37:1670

Ženy C (trať 7,1 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1497Grabmüllerová ŠárkaSKI Klub Šumava6900:36:5670
2ZC2092Lukášová MirkaPraha6100:41:0762
3ZC24104Dokulilová LudmilaTJ Sokol Stachy6200:41:4154

Ženy D (trať 7,1 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3281Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:48:0570
2ZD3480Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:57:4162

Trať 7,1 km, 410 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA188Hostička JanDejvice7900:30:4470
2MA289Herda JanSKP Nymburk8300:30:5662
1MB394Šimurda MartinSki klub Šumava7200:31:2870
2MB484Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:32:1562
1ZA595Preibischová MonikaAdidas BOOST team8500:32:3970
1MC696Petrou JanSKI klub Velešín6400:33:2670
3MA790Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:33:2754
2MC883Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:33:4462
3MC991Vaněk PetrAC Praha 18906100:33:5154
3MB10102Valíček RadekOsek7400:35:3054
2ZA11101Fričková PavlaPSK Olymp Praha8200:35:5162
4MB1273Fröhr JanMilevsko7000:36:1748
5MB13106Řehoř František-7000:36:4944
1ZC1497Grabmüllerová ŠárkaSKI Klub Šumava6900:36:5670
1ZB1578Babinská MarkétaAtletika Písek o.s.7800:37:1670
1MD1674Flegl VlastimilBrtev5300:37:5570
1MJ17100Novák DavidFischer SKI Klub Šumava9800:38:1170
2MD18103Valíček VáclavČZ Strakonice5000:38:3462
4MC1977Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM Liberec5900:40:4548
2ZC2092Lukášová MirkaPraha6100:41:0762
3MD2187Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:41:1654
4MA2299Voldřich PetrStachy7800:41:2448
4MD2379Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:41:3148
3ZC24104Dokulilová LudmilaTJ Sokol Stachy6200:41:4154
5MC2576Groš ŠtefanS.K.Valašského Království6100:42:2744
1ME2693Janový PetrAC-TRIAL Plzeň4500:42:4570
5MD2786Kučera ZdeněkAC Náchod5500:43:5644
2MJ28105Tischler JosefFischer Skiklub Šumava Vimperk0000:44:1862
2ME2985Metelka JosefSpartak Police4400:45:4462
6MD3098Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:45:4940
7MD3175Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:46:2438
1ZD3281Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:48:0570
3ME3382Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:54:5054
2ZD3480Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:57:4162

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA188Hostička JanDejvice7900:30:4470
2MA289Herda JanSKP Nymburk8300:30:5662
3MB394Šimurda MartinSki klub Šumava7200:31:2854
4MB484Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:32:1548
5MC696Petrou JanSKI klub Velešín6400:33:2644
6MA790Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:33:2740
7MC883Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:33:4438
8MC991Vaněk PetrAC Praha 18906100:33:5136
9MB10102Valíček RadekOsek7400:35:3034
10MB1273Fröhr JanMilevsko7000:36:1732
11MB13106Řehoř František-7000:36:4930
12MD1674Flegl VlastimilBrtev5300:37:5528
13MJ17100Novák DavidFischer SKI Klub Šumava9800:38:1126
14MD18103Valíček VáclavČZ Strakonice5000:38:3424
15MC1977Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM Liberec5900:40:4522
16MD2187Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:41:1620
17MA2299Voldřich PetrStachy7800:41:2418
18MD2379Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:41:3116
19MC2576Groš ŠtefanS.K.Valašského Království6100:42:2714
20ME2693Janový PetrAC-TRIAL Plzeň4500:42:4512
21MD2786Kučera ZdeněkAC Náchod5500:43:5610
22MJ28105Tischler JosefFischer Skiklub Šumava Vimperk0000:44:188
23ME2985Metelka JosefSpartak Police4400:45:446
24MD3098Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:45:494
25MD3175Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:46:242

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA595Preibischová MonikaAdidas BOOST team8500:32:3970
2ZA11101Fričková PavlaPSK Olymp Praha8200:35:5162
3ZC1497Grabmüllerová ŠárkaSKI Klub Šumava6900:36:5654
4ZB1578Babinská MarkétaAtletika Písek o.s.7800:37:1648
5ZC2092Lukášová MirkaPraha6100:41:0744
6ZC24104Dokulilová LudmilaTJ Sokol Stachy6200:41:4140
7ZD3281Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:48:0538
8ZD3480Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:57:4136

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód