Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Půlmaraton Pardubice-Chrudim-Pardubice 2001

8.5.2001, úterý

Propozice závodu

  • název závodu: Půlmaraton Pardubice-Chrudim-Pardubice 2001
  • datum konání: 8.5.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AFK SKP Pardubice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Půlmaraton Pardubice-Chrudim-Pardubice 2001

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 21,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Čotov IvanBulharsko6601:07:53-
2MA2105Vodehnal JanAFK SKP Pardubice7301:08:11-
3MA350Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí7501:08:13-
4MA4119Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7201:08:21-
5MA5126Serbessa MulugetaFTUS Etiopie7201:11:03-
6MA6106Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7501:11:08-
7MA773Kopal JanTJ Sokol Nová Paka7801:11:32-
8MA1059Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6801:12:00-
9MA1225Kalousek BořivojAFK SKP Pardubice6501:12:27-
10MA1358Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7101:12:43-
11MA14122Matoušek PetrSKPŠ Praha8801:12:48-
12MA1529Velinský RadekAFK Chrudim7201:13:30-
13MA1657Musil JiříMK Hlinsko7201:13:57-
14MA1760Šesták KarelMaratonstav Úpice7101:14:24-
15MA1955Bareš JosefBAMBAS Skalice7901:14:46-
16MA21114Louda PetrAC Turnov6401:15:49-
17MA2286Cacek TomášJiskra Litomyšl8301:17:42-
18MA2549Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6201:18:07-
19MA2635Alexa JaroslavKRB Chrudim7401:18:10-
20MA3126Klusoň PetrStará Boleslav 01:19:40-
21MA33100Doucha JiříStart Náchod7101:20:55-
22MA3675Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7101:22:36-
23MA3740Dostál MilanPolička8301:23:05-
24MA4033Šlajs TomášKOB Choceň8301:23:10-
25MA41111Bohdal JaroslavSOČR Praha7601:23:24-
26MA4321Petříček StanislavKolín6601:23:56-
27MA4599Smola JanKRB Chrudim6701:25:07-
28MA49123Maier LukášSKP Jeseník7801:26:57-
29MA5093Horký JiříDelta team8101:27:04-
30MA5288Beliov PetrAlbrechtice6301:27:30-
31MA5319Born DušanSKP Staré Čivice6901:27:50-
32MA5639Pelikán MilošPardubice7301:28:14-
33MA5995Ehler TomášVSK Humanita Praha8101:29:23-
34MA6172Sucharda ZdeněkSokol Nová Paka7101:29:36-
35MA626Fabián LubomírBorohrádek7201:29:42-
36MA6817Licek MartinSKP Staré Čivice8101:31:10-
37MA77104Krutílek MiroslavTT Pardubice7601:32:39-
38MA782Čejka BořivojMTB Klub Sokol Chrudim8001:32:52-
39MA8394Švehla JanDelta team7401:36:12-
40MA853Jirásko LubomírSrch7101:36:28-
41MA87128Šulc RadekTJ Milovice6801:37:07-
42MA9345David VáclavSmiřice7401:39:08-
43MA9678Pavla Jiříneregistrován7101:39:50-
44MA9744Petronyuk ViktorJaroměř6001:39:53-
45MA10476Vágenknecht JanTJ Sokol Nová Paka7301:45:05-
46MA1054Jirásko DušanSrch7301:45:15-
47MA109118Krutílek MarekTT Pardubice6501:48:11-
48MA11010Hybler Josefneregistrován6901:48:22-
49MA11874Fink JiříTJ Sokol Nová Paka7802:04:58-
Muži B (trať 21,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB843Petroňuk ViktorTJ ČZU Praha 01:11:44-
2MB9108Filip VáclavAK Kroměříž6001:11:51-
3MB1118Wastl MiroslavAFK Chrudim6001:12:25-
4MB1842Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:14:41-
5MB2083Kašpárek PavelIronman Sudoměř team6101:15:31-
6MB2461Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6001:18:05-
7MB2730Lomoz JanAFK CHrudim6001:18:58-
8MB2953Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:19:20-
9MB3032Šlajs TomášMontan Choceň6001:19:36-
10MB3456Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:21:51-
11MB3524Budínský JanBrandýs nad Labem6101:22:09-
12MB37112Toman JiříHZS Hradec Králové6101:23:05-
13MB4213Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:23:52-
14MB46109Ryzner MiroslavTT Pardubice8001:25:25-
15MB51116Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:27:12-
16MB5414Šimek ŠtefanSokol Mořice5601:27:51-
17MB5546Pečenka LiborKHB Radegast ValMez6101:28:11-
18MB571Zajíc JanKRB Chrudim5301:28:16-
19MB6323Straka SamuelSBK Nový Vestec5801:29:50-
20MB6581Zdeněk BílýMK Pardubice5901:30:12-
21MB6765Drozd JiříSeverka Pardubice5701:30:49-
22MB6989Jirák JiříBK Pardubice5501:31:14-
23MB7237Čižinský JaromírSokol Kolín5501:31:35-
24MB8047Fišer MilanSK Bečváry5301:34:52-
25MB8834Páriš AttilaKRB Chrudim6001:37:09-
26MB94124Krejsa VáclavBering Praha5201:39:31-
27MB9992Schwarcz Ivanneregistrován6601:40:21-
28MB1018Petržílek ZdeněkSlatiňany5501:41:31-
29MB10891Albrecht VáclavSK ČNB5901:48:03-
30MB12054Kasal KarelTJ Liga 100 Praha5702:21:06-
Muži C (trať 21,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC23120Stolařík JosefACOH Praha5101:17:43-
2MC2880Novotný JosefTransporta Chrudim4801:19:17-
3MC3270Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5101:20:10-
4MC3997Šváb ZdeněkSokol Žabovřesky5101:23:09-
5MC4498Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5001:24:15-
6MC4836Zeman PavelKRB Chrudim4301:26:45-
7MC5877Štregl TomášSpartak Vrchlabí5001:28:53-
8MC6696Čapský FrantišekFRČÁK Pardubice4901:30:22-
9MC7038Pour LadislavRozkoš7201:31:18-
9MC7028Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:31:18-
11MC7485Linhart MilošAC Náchod4401:32:08-
12MC75110Bříza VladimírKRB Chrudim5101:32:20-
13MC7667Horáček KarelBK Pardubice4701:32:28-
14MC8162Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:34:55-
15MC82127Biško MiroslavAVC Praha4401:35:43-
16MC8664Kulich JaroslavPardubice4801:36:54-
17MC9051Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4601:37:25-
18MC9166Pecka JosefŘečany4901:38:04-
19MC9241Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:38:09-
20MC10227Nosek ZdeněkSlavoj Hloubětín4801:42:16-
21MC106101Tučný JanMK Pardubice4701:45:21-
22MC10790Tuček JosefPardubice4401:47:18-
23MC1129Doleček FrantišekSokol Stará Boleslav4301:49:07-
24MC117113Kašpar MilošOSTACOLOR Pardubice4401:58:11-
Muži D (trať 21,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4771Fiala JaroslavENJO Pardubice3801:26:41-
2MD64115Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:29:57-
3MD8411Březina JiříSK Přerov3901:36:15-
4MD8982Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:37:24-
5MD95107Straka JosefŠumperk3901:39:46-
6MD10015Kabelík JaroslavSlovácká Slavia Uherské Hradiště7601:40:33-
7MD10387Hrubý MilanASK Blansko3801:44:53-
8MD12168Konečný JiříTJ Krásný Dvůr3202:38:32-
Ženy (trať 21,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž60121Havlová PetraOlymp Praha7601:29:31-
2Ž7352Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:31:46-
3Ž7984Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:33:53-
4Ž9848Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6901:39:58-
5Ž111125Dimitriadu MichaelaPraha6201:48:49-
6Ž11322Straková ZuzanaSBK Nový Vestec6001:49:13-
7Ž1145Komárková Jiřinaneregistrována6501:50:02-
8Ž1157Záhorská Andreaneregistrována7701:50:53-
9Ž11663Vrbovská Hananeregistrována6901:52:47-
10Ž11979Krupičková Jananeregistrována6302:17:35-
Trať 21,100 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Čotov IvanBulharsko6601:07:53-
2MA2105Vodehnal JanAFK SKP Pardubice7301:08:11-
3MA350Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí7501:08:13-
4MA4119Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7201:08:21-
5MA5126Serbessa MulugetaFTUS Etiopie7201:11:03-
6MA6106Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7501:11:08-
7MA773Kopal JanTJ Sokol Nová Paka7801:11:32-
1MB843Petroňuk ViktorTJ ČZU Praha 01:11:44-
2MB9108Filip VáclavAK Kroměříž6001:11:51-
8MA1059Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6801:12:00-
3MB1118Wastl MiroslavAFK Chrudim6001:12:25-
9MA1225Kalousek BořivojAFK SKP Pardubice6501:12:27-
10MA1358Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7101:12:43-
11MA14122Matoušek PetrSKPŠ Praha8801:12:48-
12MA1529Velinský RadekAFK Chrudim7201:13:30-
13MA1657Musil JiříMK Hlinsko7201:13:57-
14MA1760Šesták KarelMaratonstav Úpice7101:14:24-
4MB1842Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:14:41-
15MA1955Bareš JosefBAMBAS Skalice7901:14:46-
5MB2083Kašpárek PavelIronman Sudoměř team6101:15:31-
16MA21114Louda PetrAC Turnov6401:15:49-
17MA2286Cacek TomášJiskra Litomyšl8301:17:42-
1MC23120Stolařík JosefACOH Praha5101:17:43-
6MB2461Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6001:18:05-
18MA2549Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6201:18:07-
19MA2635Alexa JaroslavKRB Chrudim7401:18:10-
7MB2730Lomoz JanAFK CHrudim6001:18:58-
2MC2880Novotný JosefTransporta Chrudim4801:19:17-
8MB2953Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:19:20-
9MB3032Šlajs TomášMontan Choceň6001:19:36-
20MA3126Klusoň PetrStará Boleslav 01:19:40-
3MC3270Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5101:20:10-
21MA33100Doucha JiříStart Náchod7101:20:55-
10MB3456Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:21:51-
11MB3524Budínský JanBrandýs nad Labem6101:22:09-
22MA3675Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7101:22:36-
23MA3740Dostál MilanPolička8301:23:05-
12MB37112Toman JiříHZS Hradec Králové6101:23:05-
4MC3997Šváb ZdeněkSokol Žabovřesky5101:23:09-
24MA4033Šlajs TomášKOB Choceň8301:23:10-
25MA41111Bohdal JaroslavSOČR Praha7601:23:24-
13MB4213Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:23:52-
26MA4321Petříček StanislavKolín6601:23:56-
5MC4498Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5001:24:15-
27MA4599Smola JanKRB Chrudim6701:25:07-
14MB46109Ryzner MiroslavTT Pardubice8001:25:25-
1MD4771Fiala JaroslavENJO Pardubice3801:26:41-
6MC4836Zeman PavelKRB Chrudim4301:26:45-
28MA49123Maier LukášSKP Jeseník7801:26:57-
29MA5093Horký JiříDelta team8101:27:04-
15MB51116Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:27:12-
30MA5288Beliov PetrAlbrechtice6301:27:30-
31MA5319Born DušanSKP Staré Čivice6901:27:50-
16MB5414Šimek ŠtefanSokol Mořice5601:27:51-
17MB5546Pečenka LiborKHB Radegast ValMez6101:28:11-
32MA5639Pelikán MilošPardubice7301:28:14-
18MB571Zajíc JanKRB Chrudim5301:28:16-
7MC5877Štregl TomášSpartak Vrchlabí5001:28:53-
33MA5995Ehler TomášVSK Humanita Praha8101:29:23-
1Ž60121Havlová PetraOlymp Praha7601:29:31-
34MA6172Sucharda ZdeněkSokol Nová Paka7101:29:36-
35MA626Fabián LubomírBorohrádek7201:29:42-
19MB6323Straka SamuelSBK Nový Vestec5801:29:50-
2MD64115Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:29:57-
20MB6581Zdeněk BílýMK Pardubice5901:30:12-
8MC6696Čapský FrantišekFRČÁK Pardubice4901:30:22-
21MB6765Drozd JiříSeverka Pardubice5701:30:49-
36MA6817Licek MartinSKP Staré Čivice8101:31:10-
22MB6989Jirák JiříBK Pardubice5501:31:14-
9MC7038Pour LadislavRozkoš7201:31:18-
9MC7028Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:31:18-
23MB7237Čižinský JaromírSokol Kolín5501:31:35-
2Ž7352Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:31:46-
11MC7485Linhart MilošAC Náchod4401:32:08-
12MC75110Bříza VladimírKRB Chrudim5101:32:20-
13MC7667Horáček KarelBK Pardubice4701:32:28-
37MA77104Krutílek MiroslavTT Pardubice7601:32:39-
38MA782Čejka BořivojMTB Klub Sokol Chrudim8001:32:52-
3Ž7984Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:33:53-
24MB8047Fišer MilanSK Bečváry5301:34:52-
14MC8162Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:34:55-
15MC82127Biško MiroslavAVC Praha4401:35:43-
39MA8394Švehla JanDelta team7401:36:12-
3MD8411Březina JiříSK Přerov3901:36:15-
40MA853Jirásko LubomírSrch7101:36:28-
16MC8664Kulich JaroslavPardubice4801:36:54-
41MA87128Šulc RadekTJ Milovice6801:37:07-
25MB8834Páriš AttilaKRB Chrudim6001:37:09-
4MD8982Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:37:24-
17MC9051Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4601:37:25-
18MC9166Pecka JosefŘečany4901:38:04-
19MC9241Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:38:09-
42MA9345David VáclavSmiřice7401:39:08-
26MB94124Krejsa VáclavBering Praha5201:39:31-
5MD95107Straka JosefŠumperk3901:39:46-
43MA9678Pavla Jiříneregistrován7101:39:50-
44MA9744Petronyuk ViktorJaroměř6001:39:53-
4Ž9848Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6901:39:58-
27MB9992Schwarcz Ivanneregistrován6601:40:21-
6MD10015Kabelík JaroslavSlovácká Slavia Uherské Hradiště7601:40:33-
28MB1018Petržílek ZdeněkSlatiňany5501:41:31-
20MC10227Nosek ZdeněkSlavoj Hloubětín4801:42:16-
7MD10387Hrubý MilanASK Blansko3801:44:53-
45MA10476Vágenknecht JanTJ Sokol Nová Paka7301:45:05-
46MA1054Jirásko DušanSrch7301:45:15-
21MC106101Tučný JanMK Pardubice4701:45:21-
22MC10790Tuček JosefPardubice4401:47:18-
29MB10891Albrecht VáclavSK ČNB5901:48:03-
47MA109118Krutílek MarekTT Pardubice6501:48:11-
48MA11010Hybler Josefneregistrován6901:48:22-
5Ž111125Dimitriadu MichaelaPraha6201:48:49-
23MC1129Doleček FrantišekSokol Stará Boleslav4301:49:07-
6Ž11322Straková ZuzanaSBK Nový Vestec6001:49:13-
7Ž1145Komárková Jiřinaneregistrována6501:50:02-
8Ž1157Záhorská Andreaneregistrována7701:50:53-
9Ž11663Vrbovská Hananeregistrována6901:52:47-
24MC117113Kašpar MilošOSTACOLOR Pardubice4401:58:11-
49MA11874Fink JiříTJ Sokol Nová Paka7802:04:58-
10Ž11979Krupičková Jananeregistrována6302:17:35-
30MB12054Kasal KarelTJ Liga 100 Praha5702:21:06-
8MD12168Konečný JiříTJ Krásný Dvůr3202:38:32-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód