Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

HOLBA Běh na Šerák

13.6.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: HOLBA Běh na Šerák
  • datum konání: 13.6.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Šumperk

Sociální sítě

Místo konání

Lipová - Lázně, Bobrovník
start v 12:00 hodin

Popis tratě

Délka: 9,5 km
Převýšení: 905 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petra Ivanová
Slámova 45
618 00 Brno - Černonice
tel.mob.: +420 773 972 860

Internetové stránky

http://www.behnaserak.cz

E-mailová adresa

behnaserak@seznam.cz

Výsledky závodu

  • platné k 15.06.2015, 07:53
  • zobrazeno 1212x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 905 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ489Bulička DominikAK Kroměříž0301:31:40105
Muži A (trať 9,5 km, 905 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA132Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:49:57105
2MA243Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:50:4293
3MA46Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:52:5681
4MA651Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:55:3872
5MA1223Sedláček AntonínBanáni - Jeseník8801:01:5566
6MA2040Kárník JanŽižkov Praha8001:06:0260
7MA2139Kačín MiroslavBřezina7901:09:2357
8MA2413Zahálka Tomášnaboso.cz7801:11:1654
9MA2752Makovec Alešpekařství Makovec s.r.o.7701:12:0451
10MA281Findeis LukášČeská pirátská strana8501:12:2548
11MA2910Musil TomášOlomouc8201:12:3145
12MA3321Kuncek JaroslavMk Seitl7901:15:4542
13MA4046Machek DavidŠumperk8401:21:4539
Muži B (trať 9,5 km, 905 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB328Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:51:06105
2MB542Mráz Jiří-7300:54:5693
3MB812Vojkůvka JiříChuchelná6800:59:0681
4MB927Šesták KarelRS šepa Vysoké Mýto7100:59:3972
5MB1748Frank PavelTJ-Granitol Moravský Beroun6801:05:1666
6MB1934Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:05:4660
7MB2244Chrudina Robert-7301:09:3657
8MB3141Pšenica Julius-6701:13:37-
9MB3620Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:19:0854
Muži C (trať 9,5 km, 905 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC74Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:57:30105
2MC255Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:11:3493
3MC3549Kobliha MilanLRS Vyškov5701:18:4381
4MC468Seehofner RobertRSee6001:29:06-
Muži D (trať 9,5 km, 905 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1133Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:01:06105
2MD1411Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5501:02:2893
3MD1829Krsek MiroslavM. K. Luková4901:05:3681
4MD3222Hájek FrantišekFGT Stolany4901:13:5072
5MD372Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:19:4466
6MD3819Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:21:0460
7MD4717Svačina KarelPampeliška Olomouc5201:30:0357
8MD5037Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:34:3354
Muži E (trať 9,5 km, 905 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3026Metelka JosefSpartak Police4401:13:07105
2ME457Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:28:0993
3ME4925Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:32:0981
4ME5224Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:43:4172
5ME5314Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:50:1666
Juniorky (trať 9,5 km, 905 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 9,5 km, 905 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1331Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:02:21105
2ZA2315Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8201:10:2393
3ZA2653Ivanová PetraJeseník8301:11:4581
4ZA3936Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:21:3372
5ZA4245Machková MarkétaToronto Toddlers8401:23:5666
Ženy B (trať 9,5 km, 905 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1038Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:59:47105
2ZB1547Delingerová MarieAk Kroměříž7601:02:3593
Ženy C (trať 9,5 km, 905 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1630Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:03:48105
2ZC3435Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:17:3693
3ZC4418Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:25:5181
Ženy D (trať 9,5 km, 905 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4116Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5201:21:48105
2ZD4350Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:24:5793
3ZD513Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:34:5581
Trať 9,5 km, 905 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA132Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:49:57105
2MA243Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:50:4293
1MB328Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:51:06105
3MA46Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:52:5681
2MB542Mráz Jiří-7300:54:5693
4MA651Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:55:3872
1MC74Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:57:30105
3MB812Vojkůvka JiříChuchelná6800:59:0681
4MB927Šesták KarelRS šepa Vysoké Mýto7100:59:3972
1ZB1038Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:59:47105
1MD1133Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:01:06105
5MA1223Sedláček AntonínBanáni - Jeseník8801:01:5566
1ZA1331Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:02:21105
2MD1411Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5501:02:2893
2ZB1547Delingerová MarieAk Kroměříž7601:02:3593
1ZC1630Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:03:48105
5MB1748Frank PavelTJ-Granitol Moravský Beroun6801:05:1666
3MD1829Krsek MiroslavM. K. Luková4901:05:3681
6MB1934Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:05:4660
6MA2040Kárník JanŽižkov Praha8001:06:0260
7MA2139Kačín MiroslavBřezina7901:09:2357
7MB2244Chrudina Robert-7301:09:3657
2ZA2315Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8201:10:2393
8MA2413Zahálka Tomášnaboso.cz7801:11:1654
2MC255Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:11:3493
3ZA2653Ivanová PetraJeseník8301:11:4581
9MA2752Makovec Alešpekařství Makovec s.r.o.7701:12:0451
10MA281Findeis LukášČeská pirátská strana8501:12:2548
11MA2910Musil TomášOlomouc8201:12:3145
1ME3026Metelka JosefSpartak Police4401:13:07105
8MB3141Pšenica Julius-6701:13:37-
4MD3222Hájek FrantišekFGT Stolany4901:13:5072
12MA3321Kuncek JaroslavMk Seitl7901:15:4542
2ZC3435Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:17:3693
3MC3549Kobliha MilanLRS Vyškov5701:18:4381
9MB3620Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:19:0854
5MD372Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:19:4466
6MD3819Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:21:0460
4ZA3936Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:21:3372
13MA4046Machek DavidŠumperk8401:21:4539
1ZD4116Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5201:21:48105
5ZA4245Machková MarkétaToronto Toddlers8401:23:5666
2ZD4350Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:24:5793
3ZC4418Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:25:5181
2ME457Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:28:0993
4MC468Seehofner RobertRSee6001:29:06-
7MD4717Svačina KarelPampeliška Olomouc5201:30:0357
1MJ489Bulička DominikAK Kroměříž0301:31:40105
3ME4925Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:32:0981
8MD5037Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:34:3354
3ZD513Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:34:5581
4ME5224Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:43:4172
5ME5314Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:50:1666
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA132Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:49:57105
2MA243Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:50:4293
3MB328Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:51:0681
4MA46Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:52:5672
5MB542Mráz Jiří-7300:54:5666
6MA651Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:55:3860
7MC74Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:57:3057
8MB812Vojkůvka JiříChuchelná6800:59:0654
9MB927Šesták KarelRS šepa Vysoké Mýto7100:59:3951
10MD1133Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:01:0648
11MA1223Sedláček AntonínBanáni - Jeseník8801:01:5545
12MD1411Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5501:02:2842
13MB1748Frank PavelTJ-Granitol Moravský Beroun6801:05:1639
14MD1829Krsek MiroslavM. K. Luková4901:05:3636
15MB1934Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:05:4633
16MA2040Kárník JanŽižkov Praha8001:06:0230
17MA2139Kačín MiroslavBřezina7901:09:2327
18MB2244Chrudina Robert-7301:09:3624
19MA2413Zahálka Tomášnaboso.cz7801:11:1621
20MC255Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:11:3418
21MA2752Makovec Alešpekařství Makovec s.r.o.7701:12:0415
22MA281Findeis LukášČeská pirátská strana8501:12:2512
23MA2910Musil TomášOlomouc8201:12:319
24ME3026Metelka JosefSpartak Police4401:13:076
25MD3222Hájek FrantišekFGT Stolany4901:13:503
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1038Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:59:47105
2ZA1331Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:02:2193
3ZB1547Delingerová MarieAk Kroměříž7601:02:3581
4ZC1630Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:03:4872
5ZA2315Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8201:10:2366
6ZA2653Ivanová PetraJeseník8301:11:4560
7ZC3435Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:17:3657
8ZA3936Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:21:3354
9ZD4116Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5201:21:4851
10ZA4245Machková MarkétaToronto Toddlers8401:23:5648
11ZD4350Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:24:5745
12ZC4418Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:25:5142
13ZD513Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:34:5539

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

super závod, jen bylo opravdu vedro a v to poledne to bylo náročnější
kacin.m

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód