hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Sokolí vrch

14.6.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Sokolí vrch
  • datum konání: 14.6.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Fenix Ski Team Jeseník

Sociální sítě

Místo konání

Jeseník, Masarykovo náměstí
start v 11:00 hodin

Popis tratě

Délka: 8 km
Převýšení: 540 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Teichman
Lipová 411
Lipová - lázně 790 63
tel.mob.: +420 724 335 962

Internetové stránky

http://www.feje.cz

E-mailová adresa

tomastejchman@gmail.com

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 15.06.2015, 11:08
  • zobrazeno již 906x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ649Bednarský VojtěchTNF BIKE TEAM9700:33:5835
2MJ945Strouhal JakubFENIX SKI TEAM Jeseník0100:35:3531
3MJ1135Křeček JiříIVAKAR TEAM9800:36:0127
4MJ1550Bednarský VáclavTNF BIKE TEAM0100:38:1924
5MJ471Bulička DominikAK Kroměříž0300:57:2422

Muži A (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:30:2235
2MA213Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:3831
3MA429Fellner AdamFENIX SKI TEAM Jeseník9300:32:0227
4MA747Lachnit JanTJ LIGA 100 Olomouc8000:34:0724
5MA828Zapalač DušanEXTREME OBSTACLE RUNNERS9000:34:4322
6MA1230Krajča StanislavKrálová8300:36:1920
7MA1334Skopalík ZbyněkKVS Olomouc7800:37:1619
8MA293Zahálka TomášNABOSO.CZ7800:45:0118
9MA3419Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:48:4117
10MA3731Buchbauer Radek-7600:49:3416
11MA382Findeis LukášČeská pirátská strana8500:49:3515
12MA4248Kovář DanielENJOY THE SPORT8000:51:2414
13MA4543Lenhart VítTJ LIGA 100 Olomouc8200:53:1013

Muži B (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB338Horák OndřejAVA7500:31:5035
2MB514Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:33:1331
3MB1433Vymazal PetrSK SALIX Grymov7500:38:1227
4MB1840Fritscher AdamTJ LIGA 100 Olomouc7500:39:2224
5MB2039Chrudina Robert-7300:39:3022
6MB2124Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6800:39:5520
7MB2522Pšenica Julius-6700:43:58-

Muži C (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC109Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:35:4335
2MC2710Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:4231
3MC3921Kobliha MilanLRS Vyškov5700:50:0427
4MC404Seehofner RobertRsee6000:50:11-

Muži D (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1927Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:2835
2MD2311Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5500:40:5331
3MD2444Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5400:43:0627
4MD3512Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:49:1524
5MD3615Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:49:3322
6MD4423Svačina KarelPampeliška Olomouc5200:51:5320

Muži E (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME308Metelka JosefSpartak Police4400:46:2135
2ME486Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:57:5731
3ME495Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:04:0527

Juniorky (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3346Strouhalová AnnaFENIX SKI TEAM Jeseník0100:48:0435

Ženy A (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1625Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:38:4135
2ZA2637Ivanová PetraJeseník8300:44:1731
3ZA2818Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8200:44:5927
4ZA3142Dřímalová MartinaTJ LIGA 100 Olomouc8900:46:2324
5ZA3241Matějíková JanaTJ LIGA 100 Olomouc9000:47:3722

Ženy B (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1736Delingerová MarieAK Kroměříž7600:38:5435

Ženy C (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2232Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:40:2635
2ZC4316Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:5231

Ženy D (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4117Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5200:50:1435
2ZD4620Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:54:3331
3ZD507Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:05:1427

Trať 6 km, 550 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:30:2235
2MA213Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:3831
1MB338Horák OndřejAVA7500:31:5035
3MA429Fellner AdamFENIX SKI TEAM Jeseník9300:32:0227
2MB514Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:33:1331
1MJ649Bednarský VojtěchTNF BIKE TEAM9700:33:5835
4MA747Lachnit JanTJ LIGA 100 Olomouc8000:34:0724
5MA828Zapalač DušanEXTREME OBSTACLE RUNNERS9000:34:4322
2MJ945Strouhal JakubFENIX SKI TEAM Jeseník0100:35:3531
1MC109Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:35:4335
3MJ1135Křeček JiříIVAKAR TEAM9800:36:0127
6MA1230Krajča StanislavKrálová8300:36:1920
7MA1334Skopalík ZbyněkKVS Olomouc7800:37:1619
3MB1433Vymazal PetrSK SALIX Grymov7500:38:1227
4MJ1550Bednarský VáclavTNF BIKE TEAM0100:38:1924
1ZA1625Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:38:4135
1ZB1736Delingerová MarieAK Kroměříž7600:38:5435
4MB1840Fritscher AdamTJ LIGA 100 Olomouc7500:39:2224
1MD1927Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:2835
5MB2039Chrudina Robert-7300:39:3022
6MB2124Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6800:39:5520
1ZC2232Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:40:2635
2MD2311Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5500:40:5331
3MD2444Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5400:43:0627
7MB2522Pšenica Julius-6700:43:58-
2ZA2637Ivanová PetraJeseník8300:44:1731
2MC2710Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:4231
3ZA2818Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8200:44:5927
8MA293Zahálka TomášNABOSO.CZ7800:45:0118
1ME308Metelka JosefSpartak Police4400:46:2135
4ZA3142Dřímalová MartinaTJ LIGA 100 Olomouc8900:46:2324
5ZA3241Matějíková JanaTJ LIGA 100 Olomouc9000:47:3722
1ZJ3346Strouhalová AnnaFENIX SKI TEAM Jeseník0100:48:0435
9MA3419Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:48:4117
4MD3512Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:49:1524
5MD3615Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:49:3322
10MA3731Buchbauer Radek-7600:49:3416
11MA382Findeis LukášČeská pirátská strana8500:49:3515
3MC3921Kobliha MilanLRS Vyškov5700:50:0427
4MC404Seehofner RobertRsee6000:50:11-
1ZD4117Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5200:50:1435
12MA4248Kovář DanielENJOY THE SPORT8000:51:2414
2ZC4316Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:5231
6MD4423Svačina KarelPampeliška Olomouc5200:51:5320
13MA4543Lenhart VítTJ LIGA 100 Olomouc8200:53:1013
2ZD4620Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:54:3331
5MJ471Bulička DominikAK Kroměříž0300:57:2422
2ME486Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:57:5731
3ME495Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:04:0527
3ZD507Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:05:1427

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:30:2235
2MA213Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:3831
3MB338Horák OndřejAVA7500:31:5027
4MA429Fellner AdamFENIX SKI TEAM Jeseník9300:32:0224
5MB514Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:33:1322
6MJ649Bednarský VojtěchTNF BIKE TEAM9700:33:5820
7MA747Lachnit JanTJ LIGA 100 Olomouc8000:34:0719
8MA828Zapalač DušanEXTREME OBSTACLE RUNNERS9000:34:4318
9MJ945Strouhal JakubFENIX SKI TEAM Jeseník0100:35:3517
10MC109Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:35:4316
11MJ1135Křeček JiříIVAKAR TEAM9800:36:0115
12MA1230Krajča StanislavKrálová8300:36:1914
13MA1334Skopalík ZbyněkKVS Olomouc7800:37:1613
14MB1433Vymazal PetrSK SALIX Grymov7500:38:1212
15MJ1550Bednarský VáclavTNF BIKE TEAM0100:38:1911
16MB1840Fritscher AdamTJ LIGA 100 Olomouc7500:39:2210
17MD1927Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:289
18MB2039Chrudina Robert-7300:39:308
19MB2124Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6800:39:557
20MD2311Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5500:40:536
21MD2444Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5400:43:065
22MC2710Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:424
23MA293Zahálka TomášNABOSO.CZ7800:45:013
24ME308Metelka JosefSpartak Police4400:46:212
25MA3419Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:48:411

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1625Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:38:4135
2ZB1736Delingerová MarieAK Kroměříž7600:38:5431
3ZC2232Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:40:2627
4ZA2637Ivanová PetraJeseník8300:44:1724
5ZA2818Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8200:44:5922
6ZA3142Dřímalová MartinaTJ LIGA 100 Olomouc8900:46:2320
7ZA3241Matějíková JanaTJ LIGA 100 Olomouc9000:47:3719
8ZJ3346Strouhalová AnnaFENIX SKI TEAM Jeseník0100:48:0418
9ZD4117Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5200:50:1417
10ZC4316Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:5216
11ZD4620Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:54:3315
12ZD507Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:05:1414

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód