Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Sokolí vrch

14.6.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Sokolí vrch
  • datum konání: 14.6.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Fenix Ski Team Jeseník

Sociální sítě

Místo konání

Jeseník, Masarykovo náměstí
start v 11:00 hodin

Popis tratě

Délka: 8 km
Převýšení: 540 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Teichman
Lipová 411
Lipová - lázně 790 63
tel.mob.: +420 724 335 962

Internetové stránky

http://www.feje.cz

E-mailová adresa

tomastejchman@gmail.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2018Běh na Sokolí vrch77
21.5.2017Běh na Sokolí vrch52
7.8.2016Běh na Sokolí vrch63
10.8.2014Běh na Sokolí vrch71
16.6.2013Běh na Sokolí vrch88
17.6.2012Jeseník - Sokolí vrch78
6.6.2010Běh na Sokolí vrch69
31.5.2009Běh na Sokolí vrch100
25.5.2008Běh na Sokolí vrch65
27.5.2007Jeseník - Lázeňský běh na Sokolí vrch74
28.5.2006Jeseník - Lázeňský běh na Sokolí vrch70

Statistika závodu Běh na Sokolí vrch

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 807

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Špacír Ladislav5511
Merta Jaroslav3511
Vraštilová Miloslava569
Dvořák Pavel828
Horák Ondřej758
Jirásková Eva648
Pechek František538
Žák Jiří718
Kovář Daniel807
Milesová Iva777
Zátopek Jiří607
Dvořáková Eva557
Weissová Gabriela916
Tučný Jan476
Fellner Adam936
Belobrad Ivan666
Šrůtek Stanislav586
Kobliha Milan576
Horáček Michal756
Delingerová Marie766
Dušková Lenka805
Vymazal Petr755
Tejchman Jakub885
Stránský Aleš605
Les Josef475
Fritscher Adam755
Zapalač Dušan905
Stránská Adéla915
Vacarda Vladimír595
Šimůnek Jan495
Pechoušek Jan974
Šimůnková Pavla774
Šmída Oldřich484
Sporek Miroslav544
Tomečka Libor624
Ožana Václav644
Gaman Jaroslav354
Strouhalová Anna014
Novotný Viktor824
Keprtová Miloslava484
Šmerda Tomáš914
Krejčí Josef494
Blaha Tomáš764
Portyšová Lucie904
Poulíková Karolína004
Horčička Jiří904
Vacek Martin694
Karlík Michal644
Růžička Karel564
Bráblík Michal983

Výsledky závodu

  • platné k 15.06.2015, 11:08
  • zobrazeno 1145x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ649Bednarský VojtěchTNF BIKE TEAM9700:33:5835
2MJ945Strouhal JakubFENIX SKI TEAM Jeseník0100:35:3531
3MJ1135Křeček JiříIVAKAR TEAM9800:36:0127
4MJ1550Bednarský VáclavTNF BIKE TEAM0100:38:1924
5MJ471Bulička DominikAK Kroměříž0300:57:2422
Muži A (trať 6 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:30:2235
2MA213Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:3831
3MA429Fellner AdamFENIX SKI TEAM Jeseník9300:32:0227
4MA747Lachnit JanTJ LIGA 100 Olomouc8000:34:0724
5MA828Zapalač DušanEXTREME OBSTACLE RUNNERS9000:34:4322
6MA1230Krajča StanislavKrálová8300:36:1920
7MA1334Skopalík ZbyněkKVS Olomouc7800:37:1619
8MA293Zahálka TomášNABOSO.CZ7800:45:0118
9MA3419Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:48:4117
10MA3731Buchbauer Radek-7600:49:3416
11MA382Findeis LukášČeská pirátská strana8500:49:3515
12MA4248Kovář DanielENJOY THE SPORT8000:51:2414
13MA4543Lenhart VítTJ LIGA 100 Olomouc8200:53:1013
Muži B (trať 6 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB338Horák OndřejAVA7500:31:5035
2MB514Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:33:1331
3MB1433Vymazal PetrSK SALIX Grymov7500:38:1227
4MB1840Fritscher AdamTJ LIGA 100 Olomouc7500:39:2224
5MB2039Chrudina Robert-7300:39:3022
6MB2124Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6800:39:5520
7MB2522Pšenica Julius-6700:43:58-
Muži C (trať 6 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC109Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:35:4335
2MC2710Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:4231
3MC3921Kobliha MilanLRS Vyškov5700:50:0427
4MC404Seehofner RobertRsee6000:50:11-
Muži D (trať 6 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1927Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:2835
2MD2311Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5500:40:5331
3MD2444Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5400:43:0627
4MD3512Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:49:1524
5MD3615Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:49:3322
6MD4423Svačina KarelPampeliška Olomouc5200:51:5320
Muži E (trať 6 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME308Metelka JosefSpartak Police4400:46:2135
2ME486Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:57:5731
3ME495Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:04:0527
Juniorky (trať 6 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3346Strouhalová AnnaFENIX SKI TEAM Jeseník0100:48:0435
Ženy A (trať 6 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1625Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:38:4135
2ZA2637Ivanová PetraJeseník8300:44:1731
3ZA2818Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8200:44:5927
4ZA3142Dřímalová MartinaTJ LIGA 100 Olomouc8900:46:2324
5ZA3241Matějíková JanaTJ LIGA 100 Olomouc9000:47:3722
Ženy B (trať 6 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1736Delingerová MarieAK Kroměříž7600:38:5435
Ženy C (trať 6 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2232Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:40:2635
2ZC4316Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:5231
Ženy D (trať 6 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4117Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5200:50:1435
2ZD4620Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:54:3331
3ZD507Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:05:1427
Trať 6 km, 550 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:30:2235
2MA213Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:3831
1MB338Horák OndřejAVA7500:31:5035
3MA429Fellner AdamFENIX SKI TEAM Jeseník9300:32:0227
2MB514Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:33:1331
1MJ649Bednarský VojtěchTNF BIKE TEAM9700:33:5835
4MA747Lachnit JanTJ LIGA 100 Olomouc8000:34:0724
5MA828Zapalač DušanEXTREME OBSTACLE RUNNERS9000:34:4322
2MJ945Strouhal JakubFENIX SKI TEAM Jeseník0100:35:3531
1MC109Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:35:4335
3MJ1135Křeček JiříIVAKAR TEAM9800:36:0127
6MA1230Krajča StanislavKrálová8300:36:1920
7MA1334Skopalík ZbyněkKVS Olomouc7800:37:1619
3MB1433Vymazal PetrSK SALIX Grymov7500:38:1227
4MJ1550Bednarský VáclavTNF BIKE TEAM0100:38:1924
1ZA1625Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:38:4135
1ZB1736Delingerová MarieAK Kroměříž7600:38:5435
4MB1840Fritscher AdamTJ LIGA 100 Olomouc7500:39:2224
1MD1927Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:2835
5MB2039Chrudina Robert-7300:39:3022
6MB2124Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6800:39:5520
1ZC2232Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:40:2635
2MD2311Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5500:40:5331
3MD2444Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5400:43:0627
7MB2522Pšenica Julius-6700:43:58-
2ZA2637Ivanová PetraJeseník8300:44:1731
2MC2710Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:4231
3ZA2818Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8200:44:5927
8MA293Zahálka TomášNABOSO.CZ7800:45:0118
1ME308Metelka JosefSpartak Police4400:46:2135
4ZA3142Dřímalová MartinaTJ LIGA 100 Olomouc8900:46:2324
5ZA3241Matějíková JanaTJ LIGA 100 Olomouc9000:47:3722
1ZJ3346Strouhalová AnnaFENIX SKI TEAM Jeseník0100:48:0435
9MA3419Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:48:4117
4MD3512Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:49:1524
5MD3615Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:49:3322
10MA3731Buchbauer Radek-7600:49:3416
11MA382Findeis LukášČeská pirátská strana8500:49:3515
3MC3921Kobliha MilanLRS Vyškov5700:50:0427
4MC404Seehofner RobertRsee6000:50:11-
1ZD4117Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5200:50:1435
12MA4248Kovář DanielENJOY THE SPORT8000:51:2414
2ZC4316Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:5231
6MD4423Svačina KarelPampeliška Olomouc5200:51:5320
13MA4543Lenhart VítTJ LIGA 100 Olomouc8200:53:1013
2ZD4620Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:54:3331
5MJ471Bulička DominikAK Kroměříž0300:57:2422
2ME486Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:57:5731
3ME495Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:04:0527
3ZD507Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:05:1427
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:30:2235
2MA213Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:3831
3MB338Horák OndřejAVA7500:31:5027
4MA429Fellner AdamFENIX SKI TEAM Jeseník9300:32:0224
5MB514Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:33:1322
6MJ649Bednarský VojtěchTNF BIKE TEAM9700:33:5820
7MA747Lachnit JanTJ LIGA 100 Olomouc8000:34:0719
8MA828Zapalač DušanEXTREME OBSTACLE RUNNERS9000:34:4318
9MJ945Strouhal JakubFENIX SKI TEAM Jeseník0100:35:3517
10MC109Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:35:4316
11MJ1135Křeček JiříIVAKAR TEAM9800:36:0115
12MA1230Krajča StanislavKrálová8300:36:1914
13MA1334Skopalík ZbyněkKVS Olomouc7800:37:1613
14MB1433Vymazal PetrSK SALIX Grymov7500:38:1212
15MJ1550Bednarský VáclavTNF BIKE TEAM0100:38:1911
16MB1840Fritscher AdamTJ LIGA 100 Olomouc7500:39:2210
17MD1927Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:289
18MB2039Chrudina Robert-7300:39:308
19MB2124Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6800:39:557
20MD2311Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5500:40:536
21MD2444Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5400:43:065
22MC2710Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:424
23MA293Zahálka TomášNABOSO.CZ7800:45:013
24ME308Metelka JosefSpartak Police4400:46:212
25MA3419Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:48:411
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1625Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:38:4135
2ZB1736Delingerová MarieAK Kroměříž7600:38:5431
3ZC2232Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:40:2627
4ZA2637Ivanová PetraJeseník8300:44:1724
5ZA2818Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8200:44:5922
6ZA3142Dřímalová MartinaTJ LIGA 100 Olomouc8900:46:2320
7ZA3241Matějíková JanaTJ LIGA 100 Olomouc9000:47:3719
8ZJ3346Strouhalová AnnaFENIX SKI TEAM Jeseník0100:48:0418
9ZD4117Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5200:50:1417
10ZC4316Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:5216
11ZD4620Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:54:3315
12ZD507Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:05:1414

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód