hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Kohout

20.6.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kohout
  • datum konání: 20.6.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: rodina Kožíškova

Sociální sítě

Místo konání

Besednice, okr. Č. Krumlov, koupaliště
start 11:30 hodin, děti 9:30 hodin

Přihlášky

Při přihlášení a platbě (č. ú. 512430143/0300) do 31. května 2015 na níže uvedený email obdržíte tričko dle zvolené velikosti.

Startovné

Předem: žactvo 20 Kč, dospělí 120 Kč
Na místě: dospělí 150 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Převýšení: 350 m

Ceny pro vítěze

Celkové pořadí (pro muže i ženy): 50€, 40€, 30€, 20€, 10€
Věcné ceny a tombola.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

rodina Kožíškova
Kijevská 56/23
370 12 České Budějovice
Lenka Kožíšková, tel.mob.: +420 602 840 067

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

behnakohout@seznam.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 25.06.2015, 08:24
  • zobrazeno již 1396x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ359Rybka VojtěchFbl Štíři ČB9600:38:4535
2MJ2460Rybka Lukáš-9900:47:5931
3MJ3645Koubek TomášBBK9800:53:0727
4MJ435Ardamica DavidVeselí nad Lužnicí0100:55:3524
5MJ4969Šimek DanielSK Čtyři Dvory9600:59:3022

Muži A (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Macoun JanSokol ČB9200:36:4635
2MA963Jirák LukášÉSL Humpolec8100:42:0631
3MA1165Tomek DanielCyklo extra8000:43:0227
4MA1713Ardamica DavidDolní Bukovsko7600:45:4624
5MA3821Badia AlexandrLevné Elektro8900:53:5122
6MA4618Petřík Milan-8900:56:1620
7MA4940Hegedüš JakubBBK9100:59:3019
8MA5419Szabo JuliusLevné Elektro8501:01:3018
9MA6017Viktora Jan-8701:07:3017
10MA6322Liška OndřejLevné Elektro8301:20:0016

Muži B (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB211Bláha JanAK Kroměříž7100:37:5035
2MB429Habara JaromírVeselí nad Lužnicí7400:39:4231
3MB715Čejka Jiříneregistrován7100:40:4827
4MB862Hrubý Martinneregistrován7300:41:5724
5MB1854Selinger StephanFH OOE SPORTS TEAM7200:46:07-
6MB1910Haňur RomanBBK Boršov6900:46:0822
7MB2067Pexa Martin-7400:46:3820
8MB2638Maršík MilošTC Dvořák ČB6600:49:2219
9MB27100Hegedüš JosefBBK Boršov6600:49:4518
10MB2847Kroupa EvženBBK Boršov6700:49:5117
11MB3055Rybka JanSrubec ČB7000:50:4916
12MB3241Mikšl Rostislav-7200:51:3815
13MB3751Habara JanLOKO Veselí nad Lužnicí7200:53:0914
14MB4233Bumba LiborKamenictví Bumba ČB6800:55:2913
15MB4824Procházka PetrLevné Elektro7200:57:5012
16MB5366Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory6601:01:1011
17MB5743Koubek Václav-6901:03:5010
18MB5975Žamberský Pavel-7301:06:409

Muži C (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC57Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:39:5935
2MC626Petrou JanSki Velešín6400:40:0231
3MC1531Grabmüller IvoSki Šumava6200:44:3727
4MC166Mikolášek ArnoštNákří6500:44:4824
5MC2156Novák JaroslavČB Mokkré6400:47:0722
6MC2257Tůma JaroslavSK EGO Šindlovy Dvory6300:47:2820
7MC2336Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5800:47:5819
8MC2558Voráček KarelCyklo Velešín6200:48:0518
9MC4050Pavlíček FrantišekSoběslav5800:54:4617

Muži D (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1432Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:44:2735
2MD339Smetana JiříČiko Český Krumlov5300:51:3931
3MD3461Kopřiva JosefTC Dvořák ČB5200:51:5927
4MD445Les JosefMaratonstav Úpice4700:55:5024
5MD5128Řídel LadislavHlinice4801:00:5022
6MD5825Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:05:0020

Muži E (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3549Metelka JosefSpartak Police4400:52:4735
2ME4135Pecháček JiříMaratonstav Úpice4400:55:2431
3ME5616Mikšovský ZdeněkSK Včelná4501:02:1027

Juniorky (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5496Kožíšková KristýnaSK Čtyři Dvory9601:01:3035

Ženy A (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3120Míková JiřinaLevné elektro8300:50:5935
2ZA4564Ševecová ZuzanaÉSL Humpolec8700:56:1131
3ZA474Dirnerová AlžbětaAVA8200:57:2527

Ženy B (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1027Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:42:3835
2ZB3939Žamberská MarkétaDobřichovice7800:53:5231

Ženy C (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1230Grabmüllerová ŠárkaSki klub Šumava6900:43:2835
2ZC1314Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:5731
3ZC2953Tomášková GabrielaSZŠ ČB6900:50:0427
4ZC6048Bumbová MartinaBŽB6901:07:3024

Ženy D (trať 10 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD523Výborná IrenaSokol Vodňany5401:01:0035
2ZD622Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:10:1031

Chlapci r. 2000 a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1958Bláha JanBorek ČB1000:00:31-
2C11041Janš Martin-1000:00:32-
3C1124Hyška JosefAtletika Veselí1100:00:35-
4C11359Bláha JohanBorek ČB1200:01:10-
5C1156Mareš TadeášTJ SK Čečova ČB1300:01:40-
6C11611Šuchaň JakubTJ SK Čečova ČB1300:02:11-

Děvčata r. 2000 a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D173Šuchaň DanielTJ SK Čečova ČB1100:00:29-
2D1857Žamberská SofieDobřichovice1000:00:30-
3D11463Bumbová BertaBŽB1200:01:38-

Chlapci r. 2008-2009 (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2110Čoka TomášTJ SK Čečova ČB0800:00:22-
2C2216Mareš MatějTJ SK Čečova ČB0800:00:22-
3C2312Štier FilipTJ SK Čečova ČB0800:00:23-
4C2415Kollar TomášTJ SK Čečova ČB0900:00:25-
5C2513Břehovský TobiášTJ SK Čečova ČB0900:00:26-
6C21762Selinger DavidLinec0800:03:15-

Děvčata r. 2008-2009 (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2542Paťhová LucieBesednice0900:00:26-
2D21153Majblová ViktorieSokol Sepekov0900:00:32-

Chlapci r. 2006-2007 (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1124Čoka JanSK Čéčova0700:01:15-
2M1330Mikšl MartinFC Čtyři Dvory ČB0600:01:19-
3M1427Šuchaň MarekSK Čéčova0600:01:21-
4M1625Čermák JanSK Čéčova0700:01:26-
5M1726Krejčí RadovanSK Čéčova0600:01:26-
6M1939Sikyta MartinBesednice0600:01:30-
7M11045Janiš Filip-0600:01:36-

Dívky r. 2006-2007 (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1229Strusková AdélaTJ SK Čečova ČB0600:01:19-
2Z1519Hlaváčková KateřinaTJ SK Čečova ČB0700:01:22-
3Z1818Ardamicová AnetaVeselí nad Lužnicí0700:01:27-
4Z11123Bumbová MatyldaBŽB0700:02:53-

Chlapci r. 2004-2005 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2236Mikšl RostislavFC Čtyři Dvory ČB0500:02:44-
2M2840Nový OndřejSK Čéčova ČB0500:02:58-
3M21044Šimek SamuelSK Šimek0400:03:12-

Chlapci r. 2004-2005 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2317Hyšková ElenaAtletika Veselí0500:02:45-
2Z2537Kollarová LenkaSK Čéčova ČB0500:02:48-
3Z2633Břehovská AndreaSK Čéčova ČB0400:02:52-
4Z2734Šteierová NelaSK Čéčova ČB0500:02:52-
5Z21260Obminová Natálie-0500:03:18-
6Z21347Plíhalová OldřiškaSokol Sepekov0400:03:23-

Chlapci r. 2002-2003 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M317Gribbin DanielSK Čtyři Dvory0300:02:34-
2M3920Markovič KolomanSK Čéčova ČB0200:03:05-

Dívky r. 2002-2003 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3443Kubíčková SabinaSokol Sepekov0300:02:48-
2Z31161Hrstková BarboraBesednice0300:03:13-

Chlapci r. 2000-2001 (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4122Linhart ErnestSK Čéčova ČB0000:08:06-
2M4248Ladič GejzaSK Čéčova ČB0000:08:12-
3M4538Ardamica DavidVeselí nad Lužnicí0100:09:15-
4M4632Máté DanielSK Čéčova ČB0000:09:22-
5M4752Dubi ErikSK Čéčova ČB0000:09:24-
6M4931Dvořák PatrikSK Čéčova ČB0100:13:09-

Dorostenci 1998-1999 (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5354Šesták RomanSK Čéčova ČB9900:08:20-
2M5456Kukuczka JakubSK Čéčova ČB9900:08:23-
3M5855Čureja TomášSK Čéčova ČB9900:11:21-

Trať 0,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2110Čoka TomášTJ SK Čečova ČB0800:00:22-
2C2216Mareš MatějTJ SK Čečova ČB0800:00:22-
3C2312Štier FilipTJ SK Čečova ČB0800:00:23-
4C2415Kollar TomášTJ SK Čečova ČB0900:00:25-
1D2542Paťhová LucieBesednice0900:00:26-
5C2513Břehovský TobiášTJ SK Čečova ČB0900:00:26-
1D173Šuchaň DanielTJ SK Čečova ČB1100:00:29-
2D1857Žamberská SofieDobřichovice1000:00:30-
1C1958Bláha JanBorek ČB1000:00:31-
2C11041Janš Martin-1000:00:32-
2D21153Majblová ViktorieSokol Sepekov0900:00:32-
3C1124Hyška JosefAtletika Veselí1100:00:35-
4C11359Bláha JohanBorek ČB1200:01:10-
3D11463Bumbová BertaBŽB1200:01:38-
5C1156Mareš TadeášTJ SK Čečova ČB1300:01:40-
6C11611Šuchaň JakubTJ SK Čečova ČB1300:02:11-
6C21762Selinger DavidLinec0800:03:15-

Trať 0,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1124Čoka JanSK Čéčova0700:01:15-
1Z1229Strusková AdélaTJ SK Čečova ČB0600:01:19-
2M1330Mikšl MartinFC Čtyři Dvory ČB0600:01:19-
3M1427Šuchaň MarekSK Čéčova0600:01:21-
2Z1519Hlaváčková KateřinaTJ SK Čečova ČB0700:01:22-
4M1625Čermák JanSK Čéčova0700:01:26-
5M1726Krejčí RadovanSK Čéčova0600:01:26-
3Z1818Ardamicová AnetaVeselí nad Lužnicí0700:01:27-
6M1939Sikyta MartinBesednice0600:01:30-
7M11045Janiš Filip-0600:01:36-
4Z11123Bumbová MatyldaBŽB0700:02:53-

Trať 0,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M317Gribbin DanielSK Čtyři Dvory0300:02:34-
1M2236Mikšl RostislavFC Čtyři Dvory ČB0500:02:44-
1Z2317Hyšková ElenaAtletika Veselí0500:02:45-
1Z3443Kubíčková SabinaSokol Sepekov0300:02:48-
2Z2537Kollarová LenkaSK Čéčova ČB0500:02:48-
3Z2633Břehovská AndreaSK Čéčova ČB0400:02:52-
4Z2734Šteierová NelaSK Čéčova ČB0500:02:52-
2M2840Nový OndřejSK Čéčova ČB0500:02:58-
2M3920Markovič KolomanSK Čéčova ČB0200:03:05-
3M21044Šimek SamuelSK Šimek0400:03:12-
2Z31161Hrstková BarboraBesednice0300:03:13-
5Z21260Obminová Natálie-0500:03:18-
6Z21347Plíhalová OldřiškaSokol Sepekov0400:03:23-

Trať 2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4122Linhart ErnestSK Čéčova ČB0000:08:06-
2M4248Ladič GejzaSK Čéčova ČB0000:08:12-
1M5354Šesták RomanSK Čéčova ČB9900:08:20-
2M5456Kukuczka JakubSK Čéčova ČB9900:08:23-
3M4538Ardamica DavidVeselí nad Lužnicí0100:09:15-
4M4632Máté DanielSK Čéčova ČB0000:09:22-
5M4752Dubi ErikSK Čéčova ČB0000:09:24-
3M5855Čureja TomášSK Čéčova ČB9900:11:21-
6M4931Dvořák PatrikSK Čéčova ČB0100:13:09-

Trať 10 km, 350 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Macoun JanSokol ČB9200:36:4635
1MB211Bláha JanAK Kroměříž7100:37:5035
1MJ359Rybka VojtěchFbl Štíři ČB9600:38:4535
2MB429Habara JaromírVeselí nad Lužnicí7400:39:4231
1MC57Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:39:5935
2MC626Petrou JanSki Velešín6400:40:0231
3MB715Čejka Jiříneregistrován7100:40:4827
4MB862Hrubý Martinneregistrován7300:41:5724
2MA963Jirák LukášÉSL Humpolec8100:42:0631
1ZB1027Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:42:3835
3MA1165Tomek DanielCyklo extra8000:43:0227
1ZC1230Grabmüllerová ŠárkaSki klub Šumava6900:43:2835
2ZC1314Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:5731
1MD1432Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:44:2735
3MC1531Grabmüller IvoSki Šumava6200:44:3727
4MC166Mikolášek ArnoštNákří6500:44:4824
4MA1713Ardamica DavidDolní Bukovsko7600:45:4624
5MB1854Selinger StephanFH OOE SPORTS TEAM7200:46:07-
6MB1910Haňur RomanBBK Boršov6900:46:0822
7MB2067Pexa Martin-7400:46:3820
5MC2156Novák JaroslavČB Mokkré6400:47:0722
6MC2257Tůma JaroslavSK EGO Šindlovy Dvory6300:47:2820
7MC2336Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5800:47:5819
2MJ2460Rybka Lukáš-9900:47:5931
8MC2558Voráček KarelCyklo Velešín6200:48:0518
8MB2638Maršík MilošTC Dvořák ČB6600:49:2219
9MB27100Hegedüš JosefBBK Boršov6600:49:4518
10MB2847Kroupa EvženBBK Boršov6700:49:5117
3ZC2953Tomášková GabrielaSZŠ ČB6900:50:0427
11MB3055Rybka JanSrubec ČB7000:50:4916
1ZA3120Míková JiřinaLevné elektro8300:50:5935
12MB3241Mikšl Rostislav-7200:51:3815
2MD339Smetana JiříČiko Český Krumlov5300:51:3931
3MD3461Kopřiva JosefTC Dvořák ČB5200:51:5927
1ME3549Metelka JosefSpartak Police4400:52:4735
3MJ3645Koubek TomášBBK9800:53:0727
13MB3751Habara JanLOKO Veselí nad Lužnicí7200:53:0914
5MA3821Badia AlexandrLevné Elektro8900:53:5122
2ZB3939Žamberská MarkétaDobřichovice7800:53:5231
9MC4050Pavlíček FrantišekSoběslav5800:54:4617
2ME4135Pecháček JiříMaratonstav Úpice4400:55:2431
14MB4233Bumba LiborKamenictví Bumba ČB6800:55:2913
4MJ435Ardamica DavidVeselí nad Lužnicí0100:55:3524
4MD445Les JosefMaratonstav Úpice4700:55:5024
2ZA4564Ševecová ZuzanaÉSL Humpolec8700:56:1131
6MA4618Petřík Milan-8900:56:1620
3ZA474Dirnerová AlžbětaAVA8200:57:2527
15MB4824Procházka PetrLevné Elektro7200:57:5012
5MJ4969Šimek DanielSK Čtyři Dvory9600:59:3022
7MA4940Hegedüš JakubBBK9100:59:3019
5MD5128Řídel LadislavHlinice4801:00:5022
1ZD523Výborná IrenaSokol Vodňany5401:01:0035
16MB5366Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory6601:01:1011
1ZJ5496Kožíšková KristýnaSK Čtyři Dvory9601:01:3035
8MA5419Szabo JuliusLevné Elektro8501:01:3018
3ME5616Mikšovský ZdeněkSK Včelná4501:02:1027
17MB5743Koubek Václav-6901:03:5010
6MD5825Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:05:0020
18MB5975Žamberský Pavel-7301:06:409
4ZC6048Bumbová MartinaBŽB6901:07:3024
9MA6017Viktora Jan-8701:07:3017
2ZD622Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:10:1031
10MA6322Liška OndřejLevné Elektro8301:20:0016

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Macoun JanSokol ČB9200:36:4635
2MB211Bláha JanAK Kroměříž7100:37:5031
3MJ359Rybka VojtěchFbl Štíři ČB9600:38:4527
4MB429Habara JaromírVeselí nad Lužnicí7400:39:4224
5MC57Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:39:5922
6MC626Petrou JanSki Velešín6400:40:0220
7MB715Čejka Jiříneregistrován7100:40:4819
8MB862Hrubý Martinneregistrován7300:41:5718
9MA963Jirák LukášÉSL Humpolec8100:42:0617
10MA1165Tomek DanielCyklo extra8000:43:0216
11MD1432Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:44:2715
12MC1531Grabmüller IvoSki Šumava6200:44:3714
13MC166Mikolášek ArnoštNákří6500:44:4813
14MA1713Ardamica DavidDolní Bukovsko7600:45:4612
15MB1910Haňur RomanBBK Boršov6900:46:0811
16MB2067Pexa Martin-7400:46:3810
17MC2156Novák JaroslavČB Mokkré6400:47:079
18MC2257Tůma JaroslavSK EGO Šindlovy Dvory6300:47:288
19MC2336Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5800:47:587
20MJ2460Rybka Lukáš-9900:47:596
21MC2558Voráček KarelCyklo Velešín6200:48:055
22MB2638Maršík MilošTC Dvořák ČB6600:49:224
23MB27100Hegedüš JosefBBK Boršov6600:49:453
24MB2847Kroupa EvženBBK Boršov6700:49:512
25MB3055Rybka JanSrubec ČB7000:50:491

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1027Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:42:3835
2ZC1230Grabmüllerová ŠárkaSki klub Šumava6900:43:2831
3ZC1314Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:5727
4ZC2953Tomášková GabrielaSZŠ ČB6900:50:0424
5ZA3120Míková JiřinaLevné elektro8300:50:5922
6ZB3939Žamberská MarkétaDobřichovice7800:53:5220
7ZA4564Ševecová ZuzanaÉSL Humpolec8700:56:1119
8ZA474Dirnerová AlžbětaAVA8200:57:2518
9ZD523Výborná IrenaSokol Vodňany5401:01:0017
10ZJ5496Kožíšková KristýnaSK Čtyři Dvory9601:01:3016
11ZC6048Bumbová MartinaBŽB6901:07:3015
12ZD622Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:10:1014

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Velké poděkování rodině Kožíšků a všem organizátorům tento závod prostě neměl jedinou chybu gratuluju
david.ardamica
Trochu mě mrzí, že pořadatelé zapomněli na výsledky dětí. Dětské závody bylo rovněž součástí běhu, ale ve výsledcích se bohužel neobjevily :-(
brdy16
Poradatele nezapomneli, vysledky nam dodali kompletni, zverejnili jsme nejprve poharove kategorie, detske kategorie doplnujeme nyni...
team
báječný závod, místo, den hlavně báječná rodina KOŽÍŠKOVA
roman.hanur

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód