hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Nýrsko - Hraničář

21.6.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Nýrsko - Hraničář
  • datum konání: 21.6.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KČT TJ Nýrsko

Sociální sítě

Místo konání

Nýrsko - Lesní divadlo
start v 10:00 hodin

Popis tratě

Délka: 5 km
Převýšení: 378 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mayer Josef
Jiráskova 675
340 22 Nýrsko
tel.mob.: +420 736 264 488, byt: +420 376 571 450

Internetové stránky

http://www.kct-nyrsko.cz

E-mailová adresa

info@kct-nyrsko.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 25.06.2015, 07:18
  • zobrazeno již 924x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 378 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3545Havel DanielTJ Sušice0000:44:0835

Muži A (trať 5 km, 378 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA38Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:25:3435
2MA59Teska OndřejL ČR Klatovy8600:27:3931
3MA610Majer PavelDomažlice7600:27:5327
4MA711Mráz VáclavSlavia Praha8300:28:1224
5MA812Novák LukášAC Saké Kateřinky8200:28:2522
6MA1213Václavík JanKOS Plzeň8700:29:1620
7MA1914Pruner MilanARBO Velhartice7900:31:4919
8MA2315Malý JiříNýrsko7600:34:1618
9MA2716Opluštil BohuslavNýrsko7600:36:1017
10MA3117Reif LubošDomažlice8100:38:4616

Muži B (trať 5 km, 378 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB118Šimurda MartinSKI Klub Šumava Vimperk7200:23:5935
2MB419Veselý PetrSquash Plzeň7300:26:2231
3MB1020Matějka JaroslavNýrsko7500:28:5727
4MB1621Veselý PavelHK Horní Rokytnice6600:30:2924
5MB1822Kubal VlastimilBrnířov7500:31:4022
6MB2223Havel MilanZdouň Hrádek6900:34:0220

Muži C (trať 5 km, 378 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC224Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:25:1335
2MC925Voráček KarelSokol Dolany6300:28:4531
3MC1326Beroušek PavelLK Tatran Chodov6200:29:2027
4MC2027Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:32:1524
-MC-28Šatra AloisTatran Velké Hydčice58DNF-

Muži D (trať 5 km, 378 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1432Lukačišin MilanCykloMalát Klatovy5500:30:03-
2MD1533Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:30:2635
3MD1734Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:31:0131
4MD2435Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:34:4327
5MD2836Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:37:3324
6MD3037Čada JiříKČT Nýrsko4800:38:4522
7MD3238Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:41:2420
-MD-39Molhanc KarelKČT Nýrsko50DNF-

Muži E (trať 5 km, 378 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2140Janový PetrAC TRIAL Plzeň4500:33:0835
2ME2541Metelka JosefSpartak Police4400:34:5131
3ME2942Pytelka VáclavPlzeň4500:37:4427
4ME3343Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:42:4824
5ME3444März FrantišekKout na Šumavě4300:43:4422

Juniorky (trať 5 km, 378 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 5 km, 378 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy B (trať 5 km, 378 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB111Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:29:0135

Ženy C (trať 5 km, 378 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC264Zahálková JindraChlumčany6100:35:0535

Ženy D (trať 5 km, 378 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD367Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:46:0635

Trať 5 km, 378 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB118Šimurda MartinSKI Klub Šumava Vimperk7200:23:5935
1MC224Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:25:1335
1MA38Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:25:3435
2MB419Veselý PetrSquash Plzeň7300:26:2231
2MA59Teska OndřejL ČR Klatovy8600:27:3931
3MA610Majer PavelDomažlice7600:27:5327
4MA711Mráz VáclavSlavia Praha8300:28:1224
5MA812Novák LukášAC Saké Kateřinky8200:28:2522
2MC925Voráček KarelSokol Dolany6300:28:4531
3MB1020Matějka JaroslavNýrsko7500:28:5727
1ZB111Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:29:0135
6MA1213Václavík JanKOS Plzeň8700:29:1620
3MC1326Beroušek PavelLK Tatran Chodov6200:29:2027
1MD1432Lukačišin MilanCykloMalát Klatovy5500:30:03-
2MD1533Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:30:2635
4MB1621Veselý PavelHK Horní Rokytnice6600:30:2924
3MD1734Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:31:0131
5MB1822Kubal VlastimilBrnířov7500:31:4022
7MA1914Pruner MilanARBO Velhartice7900:31:4919
4MC2027Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:32:1524
1ME2140Janový PetrAC TRIAL Plzeň4500:33:0835
6MB2223Havel MilanZdouň Hrádek6900:34:0220
8MA2315Malý JiříNýrsko7600:34:1618
4MD2435Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:34:4327
2ME2541Metelka JosefSpartak Police4400:34:5131
1ZC264Zahálková JindraChlumčany6100:35:0535
9MA2716Opluštil BohuslavNýrsko7600:36:1017
5MD2836Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:37:3324
3ME2942Pytelka VáclavPlzeň4500:37:4427
6MD3037Čada JiříKČT Nýrsko4800:38:4522
10MA3117Reif LubošDomažlice8100:38:4616
7MD3238Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:41:2420
4ME3343Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:42:4824
5ME3444März FrantišekKout na Šumavě4300:43:4422
1MJ3545Havel DanielTJ Sušice0000:44:0835
1ZD367Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:46:0635

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB118Šimurda MartinSKI Klub Šumava Vimperk7200:23:5935
2MC224Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:25:1331
3MA38Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:25:3427
4MB419Veselý PetrSquash Plzeň7300:26:2224
5MA59Teska OndřejL ČR Klatovy8600:27:3922
6MA610Majer PavelDomažlice7600:27:5320
7MA711Mráz VáclavSlavia Praha8300:28:1219
8MA812Novák LukášAC Saké Kateřinky8200:28:2518
9MC925Voráček KarelSokol Dolany6300:28:4517
10MB1020Matějka JaroslavNýrsko7500:28:5716
11MA1213Václavík JanKOS Plzeň8700:29:1615
12MC1326Beroušek PavelLK Tatran Chodov6200:29:2014
13MD1533Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:30:2613
14MB1621Veselý PavelHK Horní Rokytnice6600:30:2912
15MD1734Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:31:0111
16MB1822Kubal VlastimilBrnířov7500:31:4010
17MA1914Pruner MilanARBO Velhartice7900:31:499
18MC2027Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:32:158
19ME2140Janový PetrAC TRIAL Plzeň4500:33:087
20MB2223Havel MilanZdouň Hrádek6900:34:026
21MA2315Malý JiříNýrsko7600:34:165
22MD2435Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:34:434
23ME2541Metelka JosefSpartak Police4400:34:513
24MA2716Opluštil BohuslavNýrsko7600:36:102
25MD2836Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:37:331

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB111Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:29:0135
2ZC264Zahálková JindraChlumčany6100:35:0531
3ZD367Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:46:0627

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

V kategorii Ženy C je chyba, běžela jen jedna závodnice a to Zahálková Jindra. Pořadatel uvedl výsledky této kategorie z roku 2014. V neděli jsme běžely jen tři ženy a to Renata Hájková v ŽB, Jindra Zahálková v ŽC a já v ŽD. Miluška Vraštilová
vrastilovam
vysledky opraveny...
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód