hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Kozlovský kopec

28.6.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 28.6.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK Iscarex Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, Habrmanova ul., budova VDA
start v 10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 5,2 km
Převýšení: 234 m
Povrch: asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Aleš Stránský
Kozlovská 847
560 02 Česká Třebová
tel.mob.:+420 724 213 134, zam.: +420 465 568 134

E-mailová adresa

ales.stransky@vda.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec-
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 2493

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6925
Stránský Aleš6023
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Zajíc Jan5318
Ducháček Bedřich5918
Šimůnek Jan8218
Svatoš Otakar3416
Kalous Petr7716
Keprtová Miloslava4816
Krsek Miroslav4916
Kebrle Milan7515
Horáček Michal7515
Jirásková Eva6415
Kalousek Jan4114
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Mannlová Jana8014
Dušková Lenka8014
Razým Jan5713
Tučný Jan4713
Krupička Miroslav5312
Vodička Jan4512
Červ Miloslav5012
Bielčik Jindřich4012
Sedlák Jiří5812
Javůrek Jiří4812
Zajíc Jakub8912
Wendlig Miroslav5311
Šimůnková Pavla7711
Vraštilová Miloslava5611
Doleček Josef7911
Merta Jaroslav3511
Vítek Miroslav7210
Brádle Václav3710
Krsek Jaroslav5110
Kostřicová Blanka6110
Král Josef4010
Leszkow Petr4410
Novotný Jiří4510
Kubíček Jan8710
Borek Petr7010
Matyášová Jana6510
Jelínek Matěj4210
Velechovský Jiří5510
Pečenka Libor6110
Hrdina Pavel889
Stránská Adéla919
Šrutek Stanislav589
Ouřecká Renáta709

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 4)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 28.06.2015, 13:43
  • zobrazeno již 1082x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ453Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:18:5535
2MJ1078Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:20:1231
3MJ12129Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:20:3827
4MJ1720Grzyb MateuszULKS Bystrica Klodska9900:20:55-
5MJ2863Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:22:0724
6MJ309Křeček JiříIVAKAR TEAM9800:22:2422
7MJ4744Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:24:1920
8MJ7986Ondejčík MichalFK Choceň0100:26:5619
9MJ103121Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:29:4818
10MJ13658Toman AdamPasivity Žamberk0100:41:2517

Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA181Hübl RadekJiskra Ústí nad Oricí8800:18:0635
2MA226Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:3831
3MA335Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:18:4727
4MA75Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:2524
5MA9139Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:19:5922
6MA142Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:20:4420
7MA1692Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:20:5119
8MA18107Jedlička PetrDošel dech a ztěžkly nohy8600:21:0018
9MA2074Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:21:0417
10MA21127Lorenz MarekBalaz extreme team Ostrava7900:21:2616
11MA2247Jor MartinActivity Lanškroun8700:21:3115
12MA2395Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:21:4414
13MA2590Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:5113
14MA29143Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:22:1012
15MA31119Kochánek PetrNotable8700:22:2811
16MA33108Budina JakubBox Club Dynamo Svitavy9300:22:3210
17MA3427Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:22:339
18MA40126Hurt OndřejHovězí bota8600:23:288
19MA43142Nepraš Vladimír-9100:23:427
20MA46109Kovář JanSKB Česká Třebová8100:24:016
21MA5049Beneš MichalRUNSPORT8300:24:255
22MA5256Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:24:454
23MA5442Tobek Ondřej-9200:24:573
24MA56138Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:25:032
25MA5882Svoboda DavidLitomyšl8600:25:051
26MA6284Marhold PetrChoceň7800:25:251
27MA64111Kalous PetrSK Žamberk7700:25:331
28MA66116Roleček MilanPěčín7600:25:391
29MA70134Novák PetrHSK7700:26:011
30MA75117Műller TomášJen blbni8300:26:301
31MA7791Velecký Janneregistrován7900:26:431
32MA8177Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:27:031
33MA8388Marhold LubošHorní Jelení7700:27:211
34MA8596Dvořáček JanTrailrun.cz7900:27:491
35MA8868Příborský AlešHlubočky7600:27:571
36MA9661Kaplan MilanSK Brčekoly7700:28:481
37MA117114Nádhera JiříHradec Králové9300:33:461
38MA11997Kafonek ŠtěpánTrailrun.cz9500:34:231
39MA131140Kubát ZdeněkBike Centrum8200:38:401

Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB537Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:18:5835
2MB652Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:0931
3MB860Hejl RadekLetohrad7200:19:5127
4MB1124Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:3324
5MB26125Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:21:5322
6MB3270Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:22:3120
7MB3594Scheuer JanActivity Lanškroun6600:22:5319
8MB36102Zachař JiříSruby7200:23:0018
9MB38112Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:23:1117
10MB39131Horák OndřejAVA7500:23:2216
11MB41132Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:23:3315
12MB48141Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:24:2214
13MB5357Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:24:5513
14MB55100Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:24:5912
15MB65105Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:25:3811
16MB6945Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:5810
17MB72115Nádhera PetrHradec Králové6700:26:279
18MB86124Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:568
19MB9046Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:28:097
20MB9443Hruban JanČeská Třebová6600:28:366
21MB10464Kolda JiříOpatov7300:29:575
22MB108106Šabata PetrČeská Třebová7400:30:374

Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1511Jančík BořekSvartes Hořice6400:20:4835
2MC1955Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:0231
3MC2431Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:21:4727
4MC3713Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:23:0124
5MC447Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:23:4922
6MC6383Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:25:3320
7MC7439Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:26:2919
8MC8465Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:27:2818
9MC8767Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:27:5717
10MC9179Sedlák JiříPřelouč5800:28:1816
11MC9234Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:2815
12MC98137Kobliha MilanLRS Vyškov5700:28:5114
13MC11619Pečenka LiborKHB Radegast6100:32:5613

Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD45118Vynikal BedřichAVA5200:23:5435
2MD4973Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:24:2431
3MD5721Krsek MiroslavM. K. Luková4900:25:0527
4MD5951Hájek FrantišekFGT Stolany4900:25:1024
5MD614Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:25:2222
6MD8228Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:1420
7MD10022Hruša ZdeněkJirčany4600:29:0919
8MD10638Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:30:1918
9MD11150Tučný JanMK Pardubice4700:31:2117
10MD11559Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:32:3516
11MD12930Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:37:3815
12MD1341Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:4714

Muži E (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8936Metelka JosefSpartak Police4400:28:0435
2ME10989Vodička JanMK Radslavice4500:30:4531
3ME1133Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:32:0127
4ME12066Bielčik JindřichLichkov4000:34:3524
5ME123104Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:34:5522
6ME126110Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:36:0220
7ME13025Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:37:5919
8ME135103Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:40:0318
9ME14048Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:59:4117

Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1332Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:20:4235
2ZJ6040Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:25:1831
3ZJ132122Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:39:2827

Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2733Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:5535
2ZA68120Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:4831
3ZA93128Jelénková IvaAtletiko Zdiby8900:28:3327
4ZA95135Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:28:4824
5ZA9793Janošíková LenkaChrudim9100:28:4922
6ZA101133Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:29:3520
7ZA11275Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:31:5219

Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB42130Delingerová MarieAVA7600:23:3535
2ZB7116Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:26:0831
3ZB7699Dostálová PetraLanškroun7800:26:3827
4ZB7817Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:4424
5ZB8054Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:27:0122
6ZB9941Holíková MarkétaSki Skuhrov7300:28:5620
7ZB10272Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:29:4619
8ZB10715Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:30:2418
9ZB11471Vejběrová EvaCyklo Pokr Pardubice7600:32:3217
10ZB122101Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:34:5416
11ZB127123Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:1115
12ZB13387Marholdová MichaelaHorní Jelení7700:39:4514

Ženy C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5198Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:24:2935
2ZC6762Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:4031
3ZC7380Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:26:2827
4ZC11010Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:5224
5ZC12469Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6800:35:0022
6ZC1376Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:42:0020
7ZC139113Nádherová HanaHradec Králové6800:44:1319

Ženy D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD105136Dvořáková EvaProstějov5500:29:5935
2ZD11876Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:34:2031
3ZD12123Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:5027
4ZD12518Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:35:4724
5ZD1288Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:36:4022
6ZD13814Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:43:4720

Trať 5,2 km, 234 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA181Hübl RadekJiskra Ústí nad Oricí8800:18:0635
2MA226Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:3831
3MA335Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:18:4727
1MJ453Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:18:5535
1MB537Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:18:5835
2MB652Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:0931
4MA75Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:2524
3MB860Hejl RadekLetohrad7200:19:5127
5MA9139Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:19:5922
2MJ1078Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:20:1231
4MB1124Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:3324
3MJ12129Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:20:3827
1ZJ1332Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:20:4235
6MA142Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:20:4420
1MC1511Jančík BořekSvartes Hořice6400:20:4835
7MA1692Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:20:5119
4MJ1720Grzyb MateuszULKS Bystrica Klodska9900:20:55-
8MA18107Jedlička PetrDošel dech a ztěžkly nohy8600:21:0018
2MC1955Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:0231
9MA2074Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:21:0417
10MA21127Lorenz MarekBalaz extreme team Ostrava7900:21:2616
11MA2247Jor MartinActivity Lanškroun8700:21:3115
12MA2395Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:21:4414
3MC2431Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:21:4727
13MA2590Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:5113
5MB26125Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:21:5322
1ZA2733Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:5535
5MJ2863Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:22:0724
14MA29143Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:22:1012
6MJ309Křeček JiříIVAKAR TEAM9800:22:2422
15MA31119Kochánek PetrNotable8700:22:2811
6MB3270Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:22:3120
16MA33108Budina JakubBox Club Dynamo Svitavy9300:22:3210
17MA3427Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:22:339
7MB3594Scheuer JanActivity Lanškroun6600:22:5319
8MB36102Zachař JiříSruby7200:23:0018
4MC3713Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:23:0124
9MB38112Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:23:1117
10MB39131Horák OndřejAVA7500:23:2216
18MA40126Hurt OndřejHovězí bota8600:23:288
11MB41132Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:23:3315
1ZB42130Delingerová MarieAVA7600:23:3535
19MA43142Nepraš Vladimír-9100:23:427
5MC447Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:23:4922
1MD45118Vynikal BedřichAVA5200:23:5435
20MA46109Kovář JanSKB Česká Třebová8100:24:016
7MJ4744Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:24:1920
12MB48141Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:24:2214
2MD4973Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:24:2431
21MA5049Beneš MichalRUNSPORT8300:24:255
1ZC5198Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:24:2935
22MA5256Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:24:454
13MB5357Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:24:5513
23MA5442Tobek Ondřej-9200:24:573
14MB55100Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:24:5912
24MA56138Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:25:032
3MD5721Krsek MiroslavM. K. Luková4900:25:0527
25MA5882Svoboda DavidLitomyšl8600:25:051
4MD5951Hájek FrantišekFGT Stolany4900:25:1024
2ZJ6040Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:25:1831
5MD614Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:25:2222
26MA6284Marhold PetrChoceň7800:25:251
6MC6383Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:25:3320
27MA64111Kalous PetrSK Žamberk7700:25:331
15MB65105Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:25:3811
28MA66116Roleček MilanPěčín7600:25:391
2ZC6762Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:4031
2ZA68120Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:4831
16MB6945Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:5810
29MA70134Novák PetrHSK7700:26:011
2ZB7116Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:26:0831
17MB72115Nádhera PetrHradec Králové6700:26:279
3ZC7380Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:26:2827
7MC7439Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:26:2919
30MA75117Műller TomášJen blbni8300:26:301
3ZB7699Dostálová PetraLanškroun7800:26:3827
31MA7791Velecký Janneregistrován7900:26:431
4ZB7817Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:4424
8MJ7986Ondejčík MichalFK Choceň0100:26:5619
5ZB8054Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:27:0122
32MA8177Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:27:031
6MD8228Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:1420
33MA8388Marhold LubošHorní Jelení7700:27:211
8MC8465Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:27:2818
34MA8596Dvořáček JanTrailrun.cz7900:27:491
18MB86124Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:568
9MC8767Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:27:5717
35MA8868Příborský AlešHlubočky7600:27:571
1ME8936Metelka JosefSpartak Police4400:28:0435
19MB9046Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:28:097
10MC9179Sedlák JiříPřelouč5800:28:1816
11MC9234Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:2815
3ZA93128Jelénková IvaAtletiko Zdiby8900:28:3327
20MB9443Hruban JanČeská Třebová6600:28:366
4ZA95135Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:28:4824
36MA9661Kaplan MilanSK Brčekoly7700:28:481
5ZA9793Janošíková LenkaChrudim9100:28:4922
12MC98137Kobliha MilanLRS Vyškov5700:28:5114
6ZB9941Holíková MarkétaSki Skuhrov7300:28:5620
7MD10022Hruša ZdeněkJirčany4600:29:0919
6ZA101133Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:29:3520
7ZB10272Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:29:4619
9MJ103121Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:29:4818
21MB10464Kolda JiříOpatov7300:29:575
1ZD105136Dvořáková EvaProstějov5500:29:5935
8MD10638Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:30:1918
8ZB10715Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:30:2418
22MB108106Šabata PetrČeská Třebová7400:30:374
2ME10989Vodička JanMK Radslavice4500:30:4531
4ZC11010Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:5224
9MD11150Tučný JanMK Pardubice4700:31:2117
7ZA11275Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:31:5219
3ME1133Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:32:0127
9ZB11471Vejběrová EvaCyklo Pokr Pardubice7600:32:3217
10MD11559Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:32:3516
13MC11619Pečenka LiborKHB Radegast6100:32:5613
37MA117114Nádhera JiříHradec Králové9300:33:461
2ZD11876Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:34:2031
38MA11997Kafonek ŠtěpánTrailrun.cz9500:34:231
4ME12066Bielčik JindřichLichkov4000:34:3524
3ZD12123Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:5027
10ZB122101Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:34:5416
5ME123104Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:34:5522
5ZC12469Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6800:35:0022
4ZD12518Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:35:4724
6ME126110Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:36:0220
11ZB127123Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:1115
5ZD1288Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:36:4022
11MD12930Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:37:3815
7ME13025Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:37:5919
39MA131140Kubát ZdeněkBike Centrum8200:38:401
3ZJ132122Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:39:2827
12ZB13387Marholdová MichaelaHorní Jelení7700:39:4514
12MD1341Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:4714
8ME135103Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:40:0318
10MJ13658Toman AdamPasivity Žamberk0100:41:2517
6ZC1376Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:42:0020
6ZD13814Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:43:4720
7ZC139113Nádherová HanaHradec Králové6800:44:1319
9ME14048Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:59:4117

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód