hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd

27.6.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd
  • datum konání: 27.6.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: VIKING Jilemnice, ABK Liberec a SWCW Lučany nad Nisou

Sociální sítě

Místo konání

Hodkovice nad Mohelkou - náměstí
start v 11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 do 10:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 14,2 km
Převýšení: 790 m

Ceny pro vítěze

věcné obdrží první tři závodníci v každé kategorii v celkové hodnotě cca 30.000 Kč
Finanční: dle finančních možností pořadatele

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Roman Koucký
Vlčí vrch 892
460 15 Liberec 15
tel.mob.: +420 602 265 857

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://behnajested.cz

E-mailová adresa

roman.koucky@fiamm.com

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 01.07.2015, 12:43
  • zobrazeno již 1055x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DM4263Křeček JiříIVAKAR Team9800:36:5672
2DM6274Břečka DominikČKS SKI Jilemnice9900:38:2160
3DM12273Matouš AdamČKS SKI Jilemnice9800:43:3757

Junioři (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1266Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:35:29105
2MJ2270Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:36:0793
3MJ3275Schütz FilipČKS SKI Jilemnice9700:36:3381
4MJ5272Machač KarelČKS SKI Jilemnice9700:37:0466

Muži A (trať 14,2 km, 790 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA226Hostička JanDejvice7901:03:40105
2MA335Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:04:4393
3MA646Roštejnský MichalKerda Sport Liberec7701:07:3081
4MA845Mareš JiříKerteam8701:08:3872
5MA1229Rexa MartinKerda Sport Liberec7901:10:1366
6MA1358Hagan ZeinPSV Zittau9101:10:46-
7MA1431Třešňák RadimLiberec8401:11:5560
8MA1570Pirkl PavelLiberec7901:12:4257
9MA1724Dvořák PetrTeamInternet Pb9501:13:0954
10MA1960Urx RadekTřebotov7601:14:4551
11MA2281Novák LukášAC Sake Kateřinky8201:15:1048
12MA2430Cipín JiříKofoláci8901:15:5945
13MA2615Šplíchal JanSokol Valteřice8301:17:0042
14MA3038Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:19:1039
15MA3369Stančo LadislavČelákovice7701:19:4036
16MA3661Kopáček OndřejHO Skol8101:21:1833
17MA3977Dušek MartinLibřice7701:24:2330
18MA4073Hradečný ViktorNeracity8001:24:3027
19MA4152Cicvárek JakubFF7701:24:4724
20MA4676Böhnish RadekSkanska7701:27:1921
21MA4963Holub LiborAIR Frenštát8001:28:4618
22MA5149Fleitas Santiago-7701:29:2915

Muži B (trať 14,2 km, 790 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB140Kunčar DavidSpartak Praha 47501:03:05105
2MB475Ulich PetrMT Dobruška6801:06:3093
3MB947Fořt MartinEleven Test Team6801:08:4981
4MB1833Fix JiříSK Maxipes Fík7401:13:1972
5MB2044Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:14:5466
6MB2122Šesták KarelŠEPA R.S.7101:15:0260
7MB2364Ondrášek MarekSMT7401:15:5157
8MB2580Scheu HaraldLMB6901:16:43-
9MB2928Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7201:18:3454
10MB3513Zoubek ZdeněkSKI Klub W. Samesche Lučany6901:20:3051
11MB4362Jakš MartinJablonec Nad Nisou6601:25:1548
12MB4579Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:26:5845
13MB4778Pröller MiroslavČeská Lípa7001:27:5242
14MB4853Kočárek MichalOK Chrastava7401:28:1839
15MB5082Sianec JakubNamax7201:28:5136

Muži C (trať 14,2 km, 790 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC534Jančík BořekSvartes Hořice6401:07:16105
2MC1027Vacarda VladimírEleven Run Team5901:09:0893
3MC1142Vaněk PetrAC Praha6101:09:5781
4MC1657Berno KrostackPSV Zittau6401:13:00-
5MC3441Rys JiřiMladá Boleslav6401:20:2372
6MC3725Dvořák PetrTeamInternet Pb6101:21:5566
7MC3823Bříza VladimírKRB Chrudim5101:22:4660
8MC4212Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:25:0557
9MC4456Hanyš OldřichSokol Frýdštejn5901:25:2454
10MC5232Prýmek PetrBoseň6501:29:3951
11MC5571Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:32:4848
12MC5639Šlapák MichalPraha 76301:33:1645
13MC5751Rygál LiborSK Maxtri Liberec6201:36:0642

Muži D (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7279Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:40:11105
2MD8265Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:40:4293
3MD10269Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:3881
4MD11228Flegl VlastimilBrtev5300:42:2172
5MD13267Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:0266
6MD15236Hájek FrantišekFGT Stolany4900:45:2560
7MD16280Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:45:5457
8MD18223Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:52:0954
9MD19268Hubalowsky Volker-4700:53:2751
10MD20220Tučný JanMK Pardubice4700:54:4348
10MD20278Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:54:4348

Muži E (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME17213Metelka JosefSpartak Police4400:49:10105
2ME22234Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:59:1593

Dorostenky (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DZ14277Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice0000:45:0493

Juniorky (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ9276Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice9700:40:48105

Ženy A (trať 14,2 km, 790 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2874Schützová SandraČKS SKI Jilemnice9101:17:53105
2ZA3159Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:19:2093
3ZA5366Knýřová IvanaSK Maxtri Liberec9101:30:5281
4ZA5472Vančová LucieSkanska8401:32:3872

Ženy B (trať 14,2 km, 790 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB754Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:08:00105
2ZB2748Fořtová IvetaEleven Run Team7201:17:2993

Ženy C (trať 14,2 km, 790 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3268Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:19:29105
2ZC5865Knýřová JitkaSK Maxtri Liberec6301:38:5393
3ZC5955Wolfová SylvaSokol Frydštejn7001:39:1881
4ZC6050Breburdová HanaMK Kladno6101:42:5172

Ženy D (trať 8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD23232Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:05:38105

Trať 8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1266Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:35:29105
2MJ2270Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:36:0793
3MJ3275Schütz FilipČKS SKI Jilemnice9700:36:3381
1DM4263Křeček JiříIVAKAR Team9800:36:5672
4MJ5272Machač KarelČKS SKI Jilemnice9700:37:0466
2DM6274Břečka DominikČKS SKI Jilemnice9900:38:2160
1MD7279Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:40:11105
2MD8265Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:40:4293
1ZJ9276Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice9700:40:48105
3MD10269Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:3881
4MD11228Flegl VlastimilBrtev5300:42:2172
3DM12273Matouš AdamČKS SKI Jilemnice9800:43:3757
5MD13267Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:0266
1DZ14277Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice0000:45:0493
6MD15236Hájek FrantišekFGT Stolany4900:45:2560
7MD16280Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:45:5457
1ME17213Metelka JosefSpartak Police4400:49:10105
8MD18223Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:52:0954
9MD19268Hubalowsky Volker-4700:53:2751
10MD20220Tučný JanMK Pardubice4700:54:4348
10MD20278Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:54:4348
2ME22234Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:59:1593
1ZD23232Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:05:38105

Trať 14,2 km, 790 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB140Kunčar DavidSpartak Praha 47501:03:05105
1MA226Hostička JanDejvice7901:03:40105
2MA335Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:04:4393
2MB475Ulich PetrMT Dobruška6801:06:3093
1MC534Jančík BořekSvartes Hořice6401:07:16105
3MA646Roštejnský MichalKerda Sport Liberec7701:07:3081
1ZB754Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:08:00105
4MA845Mareš JiříKerteam8701:08:3872
3MB947Fořt MartinEleven Test Team6801:08:4981
2MC1027Vacarda VladimírEleven Run Team5901:09:0893
3MC1142Vaněk PetrAC Praha6101:09:5781
5MA1229Rexa MartinKerda Sport Liberec7901:10:1366
6MA1358Hagan ZeinPSV Zittau9101:10:46-
7MA1431Třešňák RadimLiberec8401:11:5560
8MA1570Pirkl PavelLiberec7901:12:4257
4MC1657Berno KrostackPSV Zittau6401:13:00-
9MA1724Dvořák PetrTeamInternet Pb9501:13:0954
4MB1833Fix JiříSK Maxipes Fík7401:13:1972
10MA1960Urx RadekTřebotov7601:14:4551
5MB2044Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:14:5466
6MB2122Šesták KarelŠEPA R.S.7101:15:0260
11MA2281Novák LukášAC Sake Kateřinky8201:15:1048
7MB2364Ondrášek MarekSMT7401:15:5157
12MA2430Cipín JiříKofoláci8901:15:5945
8MB2580Scheu HaraldLMB6901:16:43-
13MA2615Šplíchal JanSokol Valteřice8301:17:0042
2ZB2748Fořtová IvetaEleven Run Team7201:17:2993
1ZA2874Schützová SandraČKS SKI Jilemnice9101:17:53105
9MB2928Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7201:18:3454
14MA3038Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:19:1039
2ZA3159Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:19:2093
1ZC3268Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:19:29105
15MA3369Stančo LadislavČelákovice7701:19:4036
5MC3441Rys JiřiMladá Boleslav6401:20:2372
10MB3513Zoubek ZdeněkSKI Klub W. Samesche Lučany6901:20:3051
16MA3661Kopáček OndřejHO Skol8101:21:1833
6MC3725Dvořák PetrTeamInternet Pb6101:21:5566
7MC3823Bříza VladimírKRB Chrudim5101:22:4660
17MA3977Dušek MartinLibřice7701:24:2330
18MA4073Hradečný ViktorNeracity8001:24:3027
19MA4152Cicvárek JakubFF7701:24:4724
8MC4212Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:25:0557
11MB4362Jakš MartinJablonec Nad Nisou6601:25:1548
9MC4456Hanyš OldřichSokol Frýdštejn5901:25:2454
12MB4579Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:26:5845
20MA4676Böhnish RadekSkanska7701:27:1921
13MB4778Pröller MiroslavČeská Lípa7001:27:5242
14MB4853Kočárek MichalOK Chrastava7401:28:1839
21MA4963Holub LiborAIR Frenštát8001:28:4618
15MB5082Sianec JakubNamax7201:28:5136
22MA5149Fleitas Santiago-7701:29:2915
10MC5232Prýmek PetrBoseň6501:29:3951
3ZA5366Knýřová IvanaSK Maxtri Liberec9101:30:5281
4ZA5472Vančová LucieSkanska8401:32:3872
11MC5571Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:32:4848
12MC5639Šlapák MichalPraha 76301:33:1645
13MC5751Rygál LiborSK Maxtri Liberec6201:36:0642
2ZC5865Knýřová JitkaSK Maxtri Liberec6301:38:5393
3ZC5955Wolfová SylvaSokol Frydštejn7001:39:1881
4ZC6050Breburdová HanaMK Kladno6101:42:5172

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB140Kunčar DavidSpartak Praha 47501:03:05105
2MA226Hostička JanDejvice7901:03:4093
3MA335Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:04:4381
4MB475Ulich PetrMT Dobruška6801:06:3072
5MC534Jančík BořekSvartes Hořice6401:07:1666
6MA646Roštejnský MichalKerda Sport Liberec7701:07:3060
7MA845Mareš JiříKerteam8701:08:3857
8MB947Fořt MartinEleven Test Team6801:08:4954
9MC1027Vacarda VladimírEleven Run Team5901:09:0851
10MC1142Vaněk PetrAC Praha6101:09:5748
11MA1229Rexa MartinKerda Sport Liberec7901:10:1345
12MA1431Třešňák RadimLiberec8401:11:5542
13MA1570Pirkl PavelLiberec7901:12:4239
14MA1724Dvořák PetrTeamInternet Pb9501:13:0936
15MB1833Fix JiříSK Maxipes Fík7401:13:1933
16MA1960Urx RadekTřebotov7601:14:4530
17MB2044Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:14:5427
18MB2122Šesták KarelŠEPA R.S.7101:15:0224
19MA2281Novák LukášAC Sake Kateřinky8201:15:1021
20MB2364Ondrášek MarekSMT7401:15:5118
21MA2430Cipín JiříKofoláci8901:15:5915
22MA2615Šplíchal JanSokol Valteřice8301:17:0012
23MB2928Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7201:18:349
24MA3038Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:19:106
25MA3369Stančo LadislavČelákovice7701:19:403

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB754Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:08:00105
2ZB2748Fořtová IvetaEleven Run Team7201:17:2993
3ZA2874Schützová SandraČKS SKI Jilemnice9101:17:5381
4ZA3159Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8501:19:2072
5ZC3268Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:19:2966
6ZA5366Knýřová IvanaSK Maxtri Liberec9101:30:5260
7ZA5472Vančová LucieSkanska8401:32:3857
8ZC5865Knýřová JitkaSK Maxtri Liberec6301:38:5354
9ZC5955Wolfová SylvaSokol Frydštejn7001:39:1851
10ZC6050Breburdová HanaMK Kladno6101:42:5148

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód