Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Lochovice - Plešivec

5.7.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Lochovice - Plešivec
  • datum konání: 5.7.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AVC ČR 1982 a OÚ Lochovice

Sociální sítě

Místo konání

OÚ Lochovice
11:00 hodin

Popis tratě

Délka: 5,6 km
Převýšení: 370 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Biško
Amforová 1939/19
155 00 Praha 13
tel. 736 128 099

E-mailová adresa

miroslav.bisko@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.7.2018Lochovice - Plešivec191
6.7.2017Lochovice - Plešivec171
10.7.2016Lochovice - Plešivec166
6.7.2014Lochovice - Plešivec149
5.5.2013Lochovice - Plešivec, MČR veteránů, vzpomínka na Ivo Domanského206
6.7.2012Lochovice - Plešivec125
6.7.2011Lochovice - Plešivec151
5.7.2010Lochovice - Plešivec107
5.7.2009Lochovice - Plešivec140
6.7.2008Lochovice - Plešivec126
5.7.2007Lochovice - Plešivec, MČR veteránů207
6.7.2006Lochovice - Plešivec109
8.5.2005Lochovice - Plešivec85
9.5.2004Lochovice - Plešivec98
11.5.2003Lochovice - Plešivec67

Statistika závodu Lochovice - Plešivec

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2098

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mašek Roman6116
Chochola Petr7716
Chochola Vladimír5016
Jirásková Eva6415
Mališová Karla6014
Soukup Petr6513
Mikoláš Milan4212
Svobodová Dana5212
Vraštilová Miloslava5612
Mucha Petr4711
Rychecký Tomáš6611
Kuncl František5011
Čapek Antonín4111
Svoboda Jan4310
Pergner Petr6110
Kyselý Petr6410
Turek Jiří6210
Popovová Jaroslava489
Zelinka Miloslav249
Janeček Jaroslav409
Raboch Ivan669
Průša Josef529
Pour Svatopluk529
Pštrossová Marie599
Rendl Josef768
Doležal Jaromír578
Havlín Antonín558
Hlusička Josef388
Krejsa Václav528
Schovánek Petr658
Zeidlerová Jarmila518
Hofman Vít927
Boček Jan907
Gregor Jaroslav517
Beshir Ervin677
Štěpánek Petr657
Pechek František537
Vacarda Vladimír597
Pechek Petr837
Šůcha Václav467
Jelínek Karel517
Chytrý Štěpán887
Šimůnek Jan497
Černý Vladimír527
Vaněk Mikuláš907
Les Josef477
Smrčka Miloš546
Herda Jan836
Škrabálek Jan706
Kříž Vladimír586

Výsledky závodu

  • platné k 07.07.2015, 08:20
  • zobrazeno 1256x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1048Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:27:4370
2MJ12140Beshir RobinAdidas Boost Team0100:28:1462
3MJ1636Křeček JiříAtletika Kolín9800:28:4854
4MJ30146Svoboda PetrNHL9600:32:5348
5MJ62144Jobek OndřejNHL9600:38:2944
6MJ6395Kubr LukášAC Laura Praha0400:38:5740
7MJ73152Sedláček PatrikOK Roztoky0800:40:4938
Muži A (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA176Gerych DavidAK Kroměříž7700:24:3070
2MA334Herda JanSKP Nymburk8300:25:2462
3MA6114Rendl JosefTJ Packa Praha7600:26:3654
4MA956Hostička JanDejvice7900:27:3848
5MA11141Čada RadimPodkozí7600:28:0744
6MA20130Soukup PetrPříbram7600:29:5740
7MA22156Špringl ŠtěpánPraha 58400:30:2038
8MA25143Řehák DavidSRTGP Praha8500:31:5336
9MA39125Hartman MarekFlorbal NS9000:34:1534
10MA42132Pavlíček JaroslavKralupy nad Vltavou7800:35:0932
11MA44154Spousta TadeášJince8900:35:1330
12MA45116Chochola PetrFlorbal NS7700:35:2828
13MA5251Vašík MiroslavLochovice9500:36:2126
14MA5599Blecha JiříNové Strašecí9000:37:0024
15MA57153Jánský VáclavSVVAT8900:37:3522
16MA5866Liehne ZdeněkLoko Beroun8600:37:4320
17MA59160Kratochvíl MartinLhotka8500:37:5518
18MA64162Hornáček JakubPříbram8500:38:5916
19MA6792Kubr JaroslavAC Laura Praha9000:39:3214
20MA74161Špaček LiborLhotka8200:40:5012
21MA81127Jánský ZdeněkFlorbal NS8700:42:5810
22MA82118Hofman VítNové Strašecí9200:43:078
23MA83122Chochola OndřejTuchlovice8300:43:116
24MA9424Krahulec MarekLochovice8800:46:434
25MA102115Chytrý ŠtěpánBubákovští Kocouři8800:51:182
26MA109113Veselý TomášNové Strašecí9200:57:102
Muži B (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB278Kunčar DavidPraha 47500:25:0870
2MB5138Beshir ErvinSK Zdice6700:26:1662
3MB753Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:26:4954
4MB891Rosol JiříLoko Beroun7400:27:1648
5MB13163Šimek PavelPraha 37100:28:3144
6MB1884Kašpařík TomášSK Přerov7500:29:1140
7MB19158Šíp RomanKovárna Hluboš7000:29:4338
8MB28159Zeman RadekSlavoj Osek7000:32:0636
9MB2987Mazač JaroslavWikov Hronov6800:32:4334
10MB31129Matula ŠtěpánExtrém Kladno7000:32:5732
11MB33157Bláha FrantišekDrásov6700:33:2330
12MB4044Novák RadomírUhlířské Janovice7000:34:2228
13MB5069Gregořica MiroslavPříbram6700:36:1626
14MB5398Novák JaroslavVrchlabí6600:36:3424
15MB54108Chmela JiříSparta Košíře6900:36:3822
16MB56142Skopový LubošJince7000:37:1720
17MB10431Vozka KarelPlzeň6600:51:2618
Muži C (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC410Poduška JosefTJ Sokol Unhošť B6200:25:5470
2MC1752Vacarda VladimírEleven Run Team5900:29:0462
3MC2161Flaks JanAC Nýřany6200:30:1554
4MC2777Voráček KarelSokol Dolany6300:32:0248
5MC36128Šiman EduardPraha 106500:33:4144
6MC4212Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:35:0940
7MC4841Soukup PetrKovohutě Příbram6500:35:4938
8MC77112Schovánek MilanKrčský les B6200:40:5836
9MC8588Šesták JindřichKKK Praha5600:43:5534
10MC878Mašek RomanSNB Praha6100:44:0632
11MC8897Kubr VáclavAC Laura6200:44:0730
12MC9633Krátký JosefSKP Hvězda Pardubice6500:48:2128
Muži D (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD263Flegl VlastimilBrtev5300:31:5670
2MD3455Lukačišin MilanCykloservis Malát Klatovy5500:33:26-
3MD3746Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:33:5862
4MD41150Sehnal AdrienDukla Praha5300:34:4154
5MD5149Zeman JiříLiteň5000:36:2048
6MD6615Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:39:1144
7MD7283Pour SvatoplukSlavoj Obecnice5200:40:4840
8MD7547Šůcha VáclavStříbro4600:40:5138
9MD78121Chochola VladimírMaratón klub Kladno5000:41:0636
10MD9582Průša JosefSlavoj Obecnice5200:47:3134
11MD10571Mucha PetrSokol Kobylisy4700:51:4932
12MD1132Krejsa VáclavBonBon5201:07:0130
13MD114109Kučera VilémTJ Slovan Hradišťko5101:10:3828
Muži E (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4730Janový PetrAC Trial Plzeň4500:35:4770
2ME6017Metelka JosefSpartak Police4400:38:1862
3ME7957Pytelka VáclavPlzeň4500:41:4554
4ME8954Plecháček JiříMaratostav Úpice4400:44:1448
5ME10035Janeček JaroslavSABZO Praha4000:50:2644
6ME1019Málek ZdeněkAVC Praha4300:51:0440
7ME10719Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:54:0338
-ME-67Malý ZdeněkLoko Beroun42DNF-
Juniorky (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3527Šuková MartinaTJ Sokol Kolín9800:33:3070
2ZJ8696Kubrová LauraAC Laura0100:44:0362
3ZJ102107Kleknerová KristýnaNové Strašecí9700:51:1854
4ZJ110104Jandová LucieNové Strašecí9600:58:1648
Ženy A (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1489Fričková PavlaPSK Olymp Praha8200:28:3470
2ZA1575Gerychová MichaelaTJ Loko Beroun8200:28:4062
3ZA2370Šibravová LenkaKerteam8200:30:2854
4ZA64103Hnízdilová LenkaZa hezčí zadeček8600:38:5948
5ZA69148Macháčová LucieMaratón klub Kladno8700:40:2644
6ZA90136Froňková VendulaAC Domažlice8400:45:0240
7ZA92123Nová AnetaNové Strašecí9500:45:4538
8ZA98155Horká JitkaPraha 108300:48:4236
9ZA111105Jandová EliškaNové Strašecí9401:02:2834
9ZA111106Hnízdilová RadkaZa hezčí zadeček9001:02:2834
Ženy B (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2460Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:31:1570
2ZB61139Kučerová PavlaSK Zdice7600:38:1962
3ZB80110Gololobová BlankaAVC Praha7300:42:5454
4ZB93131Chocholová IvanaMC Jinačáček7900:45:4748
5ZB1066Blumentritová SimonaPraha7800:52:2744
6ZB115149Jamborová DášaDukla Praha7801:17:4240
Ženy C (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3232Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:33:0370
2ZC3820Vavrušová HelenaTJ Liga 100 Praha6100:34:0962
3ZC4950Vlachynská LibušeMěsto Dobříš6200:36:0054
4ZC70151Sedláčková PetraOK Roztoky7000:40:3848
5ZC7190Zodererová VáclavaSokol Žižkov6100:40:4544
6ZC76100Jirásková EvaLanškroun6400:40:5740
7ZC97102Sovová StanislavaBudějovické běhny6300:48:3638
8ZC108111Truhlářová ElenaSokol Kobilisy6500:54:1536
Ženy D (trať 5,6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4694Mališová KarlaUSK Praha6000:35:4170
2ZD6821Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:40:0662
3ZD8414Pštrossová MarieSNB AVC Praha5900:43:2154
4ZD9180Svobodová DanaPříbram5200:45:2448
5ZD9916Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:50:0144
Trať 5,6 km, 370 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA176Gerych DavidAK Kroměříž7700:24:3070
1MB278Kunčar DavidPraha 47500:25:0870
2MA334Herda JanSKP Nymburk8300:25:2462
1MC410Poduška JosefTJ Sokol Unhošť B6200:25:5470
2MB5138Beshir ErvinSK Zdice6700:26:1662
3MA6114Rendl JosefTJ Packa Praha7600:26:3654
3MB753Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:26:4954
4MB891Rosol JiříLoko Beroun7400:27:1648
4MA956Hostička JanDejvice7900:27:3848
1MJ1048Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:27:4370
5MA11141Čada RadimPodkozí7600:28:0744
2MJ12140Beshir RobinAdidas Boost Team0100:28:1462
5MB13163Šimek PavelPraha 37100:28:3144
1ZA1489Fričková PavlaPSK Olymp Praha8200:28:3470
2ZA1575Gerychová MichaelaTJ Loko Beroun8200:28:4062
3MJ1636Křeček JiříAtletika Kolín9800:28:4854
2MC1752Vacarda VladimírEleven Run Team5900:29:0462
6MB1884Kašpařík TomášSK Přerov7500:29:1140
7MB19158Šíp RomanKovárna Hluboš7000:29:4338
6MA20130Soukup PetrPříbram7600:29:5740
3MC2161Flaks JanAC Nýřany6200:30:1554
7MA22156Špringl ŠtěpánPraha 58400:30:2038
3ZA2370Šibravová LenkaKerteam8200:30:2854
1ZB2460Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:31:1570
8MA25143Řehák DavidSRTGP Praha8500:31:5336
1MD263Flegl VlastimilBrtev5300:31:5670
4MC2777Voráček KarelSokol Dolany6300:32:0248
8MB28159Zeman RadekSlavoj Osek7000:32:0636
9MB2987Mazač JaroslavWikov Hronov6800:32:4334
4MJ30146Svoboda PetrNHL9600:32:5348
10MB31129Matula ŠtěpánExtrém Kladno7000:32:5732
1ZC3232Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:33:0370
11MB33157Bláha FrantišekDrásov6700:33:2330
2MD3455Lukačišin MilanCykloservis Malát Klatovy5500:33:26-
1ZJ3527Šuková MartinaTJ Sokol Kolín9800:33:3070
5MC36128Šiman EduardPraha 106500:33:4144
3MD3746Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:33:5862
2ZC3820Vavrušová HelenaTJ Liga 100 Praha6100:34:0962
9MA39125Hartman MarekFlorbal NS9000:34:1534
12MB4044Novák RadomírUhlířské Janovice7000:34:2228
4MD41150Sehnal AdrienDukla Praha5300:34:4154
6MC4212Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:35:0940
10MA42132Pavlíček JaroslavKralupy nad Vltavou7800:35:0932
11MA44154Spousta TadeášJince8900:35:1330
12MA45116Chochola PetrFlorbal NS7700:35:2828
1ZD4694Mališová KarlaUSK Praha6000:35:4170
1ME4730Janový PetrAC Trial Plzeň4500:35:4770
7MC4841Soukup PetrKovohutě Příbram6500:35:4938
3ZC4950Vlachynská LibušeMěsto Dobříš6200:36:0054
13MB5069Gregořica MiroslavPříbram6700:36:1626
5MD5149Zeman JiříLiteň5000:36:2048
13MA5251Vašík MiroslavLochovice9500:36:2126
14MB5398Novák JaroslavVrchlabí6600:36:3424
15MB54108Chmela JiříSparta Košíře6900:36:3822
14MA5599Blecha JiříNové Strašecí9000:37:0024
16MB56142Skopový LubošJince7000:37:1720
15MA57153Jánský VáclavSVVAT8900:37:3522
16MA5866Liehne ZdeněkLoko Beroun8600:37:4320
17MA59160Kratochvíl MartinLhotka8500:37:5518
2ME6017Metelka JosefSpartak Police4400:38:1862
2ZB61139Kučerová PavlaSK Zdice7600:38:1962
5MJ62144Jobek OndřejNHL9600:38:2944
6MJ6395Kubr LukášAC Laura Praha0400:38:5740
4ZA64103Hnízdilová LenkaZa hezčí zadeček8600:38:5948
18MA64162Hornáček JakubPříbram8500:38:5916
6MD6615Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:39:1144
19MA6792Kubr JaroslavAC Laura Praha9000:39:3214
2ZD6821Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:40:0662
5ZA69148Macháčová LucieMaratón klub Kladno8700:40:2644
4ZC70151Sedláčková PetraOK Roztoky7000:40:3848
5ZC7190Zodererová VáclavaSokol Žižkov6100:40:4544
7MD7283Pour SvatoplukSlavoj Obecnice5200:40:4840
7MJ73152Sedláček PatrikOK Roztoky0800:40:4938
20MA74161Špaček LiborLhotka8200:40:5012
8MD7547Šůcha VáclavStříbro4600:40:5138
6ZC76100Jirásková EvaLanškroun6400:40:5740
8MC77112Schovánek MilanKrčský les B6200:40:5836
9MD78121Chochola VladimírMaratón klub Kladno5000:41:0636
3ME7957Pytelka VáclavPlzeň4500:41:4554
3ZB80110Gololobová BlankaAVC Praha7300:42:5454
21MA81127Jánský ZdeněkFlorbal NS8700:42:5810
22MA82118Hofman VítNové Strašecí9200:43:078
23MA83122Chochola OndřejTuchlovice8300:43:116
3ZD8414Pštrossová MarieSNB AVC Praha5900:43:2154
9MC8588Šesták JindřichKKK Praha5600:43:5534
2ZJ8696Kubrová LauraAC Laura0100:44:0362
10MC878Mašek RomanSNB Praha6100:44:0632
11MC8897Kubr VáclavAC Laura6200:44:0730
4ME8954Plecháček JiříMaratostav Úpice4400:44:1448
6ZA90136Froňková VendulaAC Domažlice8400:45:0240
4ZD9180Svobodová DanaPříbram5200:45:2448
7ZA92123Nová AnetaNové Strašecí9500:45:4538
4ZB93131Chocholová IvanaMC Jinačáček7900:45:4748
24MA9424Krahulec MarekLochovice8800:46:434
10MD9582Průša JosefSlavoj Obecnice5200:47:3134
12MC9633Krátký JosefSKP Hvězda Pardubice6500:48:2128
7ZC97102Sovová StanislavaBudějovické běhny6300:48:3638
8ZA98155Horká JitkaPraha 108300:48:4236
5ZD9916Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:50:0144
5ME10035Janeček JaroslavSABZO Praha4000:50:2644
6ME1019Málek ZdeněkAVC Praha4300:51:0440
25MA102115Chytrý ŠtěpánBubákovští Kocouři8800:51:182
3ZJ102107Kleknerová KristýnaNové Strašecí9700:51:1854
17MB10431Vozka KarelPlzeň6600:51:2618
11MD10571Mucha PetrSokol Kobylisy4700:51:4932
5ZB1066Blumentritová SimonaPraha7800:52:2744
7ME10719Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:54:0338
8ZC108111Truhlářová ElenaSokol Kobilisy6500:54:1536
26MA109113Veselý TomášNové Strašecí9200:57:102
4ZJ110104Jandová LucieNové Strašecí9600:58:1648
9ZA111105Jandová EliškaNové Strašecí9401:02:2834
9ZA111106Hnízdilová RadkaZa hezčí zadeček9001:02:2834
12MD1132Krejsa VáclavBonBon5201:07:0130
13MD114109Kučera VilémTJ Slovan Hradišťko5101:10:3828
6ZB115149Jamborová DášaDukla Praha7801:17:4240
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA176Gerych DavidAK Kroměříž7700:24:3070
2MB278Kunčar DavidPraha 47500:25:0862
3MA334Herda JanSKP Nymburk8300:25:2454
4MC410Poduška JosefTJ Sokol Unhošť B6200:25:5448
5MB5138Beshir ErvinSK Zdice6700:26:1644
6MA6114Rendl JosefTJ Packa Praha7600:26:3640
7MB753Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:26:4938
8MB891Rosol JiříLoko Beroun7400:27:1636
9MA956Hostička JanDejvice7900:27:3834
10MJ1048Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:27:4332
11MA11141Čada RadimPodkozí7600:28:0730
12MJ12140Beshir RobinAdidas Boost Team0100:28:1428
13MB13163Šimek PavelPraha 37100:28:3126
14MJ1636Křeček JiříAtletika Kolín9800:28:4824
15MC1752Vacarda VladimírEleven Run Team5900:29:0422
16MB1884Kašpařík TomášSK Přerov7500:29:1120
17MB19158Šíp RomanKovárna Hluboš7000:29:4318
18MA20130Soukup PetrPříbram7600:29:5716
19MC2161Flaks JanAC Nýřany6200:30:1514
20MA22156Špringl ŠtěpánPraha 58400:30:2012
21MA25143Řehák DavidSRTGP Praha8500:31:5310
22MD263Flegl VlastimilBrtev5300:31:568
23MC2777Voráček KarelSokol Dolany6300:32:026
24MB28159Zeman RadekSlavoj Osek7000:32:064
25MB2987Mazač JaroslavWikov Hronov6800:32:432
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1489Fričková PavlaPSK Olymp Praha8200:28:3470
2ZA1575Gerychová MichaelaTJ Loko Beroun8200:28:4062
3ZA2370Šibravová LenkaKerteam8200:30:2854
4ZB2460Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:31:1548
5ZC3232Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:33:0344
6ZJ3527Šuková MartinaTJ Sokol Kolín9800:33:3040
7ZC3820Vavrušová HelenaTJ Liga 100 Praha6100:34:0938
8ZD4694Mališová KarlaUSK Praha6000:35:4136
9ZC4950Vlachynská LibušeMěsto Dobříš6200:36:0034
10ZB61139Kučerová PavlaSK Zdice7600:38:1932
11ZA64103Hnízdilová LenkaZa hezčí zadeček8600:38:5930
12ZD6821Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:40:0628
13ZA69148Macháčová LucieMaratón klub Kladno8700:40:2626
14ZC70151Sedláčková PetraOK Roztoky7000:40:3824
15ZC7190Zodererová VáclavaSokol Žižkov6100:40:4522
16ZC76100Jirásková EvaLanškroun6400:40:5720
17ZB80110Gololobová BlankaAVC Praha7300:42:5418
18ZD8414Pštrossová MarieSNB AVC Praha5900:43:2116
19ZJ8696Kubrová LauraAC Laura0100:44:0314
20ZA90136Froňková VendulaAC Domažlice8400:45:0212
21ZD9180Svobodová DanaPříbram5200:45:2410
22ZA92123Nová AnetaNové Strašecí9500:45:458
23ZB93131Chocholová IvanaMC Jinačáček7900:45:476
24ZC97102Sovová StanislavaBudějovické běhny6300:48:364
25ZA98155Horká JitkaPraha 108300:48:422

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód