hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Hvězdu

11.7.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hvězdu
  • datum konání: 11.7.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Spartak Police nad Metují

Sociální sítě

Místo konání

Masarykovo náměstí, Police nad Metují
14:30 hodin

Přihlášky

Městský úřad v Polici nad Metují od 12:00 hodin

Startovné

60,- Kč v hlavním závodě (8,9 km a 5 km)

Popis tratě

Délka: 8,9 km (juniorky do 19 let, muži nad 80 let – trať 5 km)
Převýšení: +505/-271 m

Ceny pro vítěze

finanční nebo věcné pro první tři v kategorii, finanční pro prvních pět v absolutním pořadí mužů i žen, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Mazač
Žďárská 302
549 54 Police nad Metují
tel. 605 901 133

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

jmaja@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.7.2017Běh na Hvězdu161
16.7.2016Běh na Hvězdu163
12.7.2014Běh na Hvězdu128
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2012Běh na Hvězdu88
16.7.2011Běh na Hvězdu184
10.7.2010Police nad Metují - Hvězda156
11.7.2009Běh na Hvězdu94
12.7.2008Běh na Hvězdu (MČR veteránů)226
14.7.2007Police nad Metují - Hvězda125
15.7.2006Police nad Metují - Hvězda119
16.7.2005Police nad Metují - Hvězda109
10.7.2004Police nad Metují - Hvězda99
12.7.2003Police nad Metují - Hvězda132
13.7.2002Police nad Metují - Hvězda109
14.7.2001Běh na Hvězdu96
15.7.2000Běh na Hvězdu87
17.7.1999Police nad Metují - Hvězda145
18.7.1998Police nad Metují - Hvězda113
16.8.1997Police nad Metují - Hvězda152
13.7.1996Police nad Metují - Hvězda98
9.7.1995Police nad Metují - Hvězda106

Statistika závodu Běh na Hvězdu

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 2830

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Beran Jan8318
Hejnyš Miroslav6018
Šrutek Stanislav5818
Javůrek Jiří4818
Pechek František5318
Jirásková Eva6417
Pohl Jan7616
Polej Jiří7116
Kvapil Vojtěch4815
Šesták Karel7115
Marek František4115
Šimůnek Jan4914
Stránský Aleš6014
Šír Václav4814
Linhart Miloš4414
Hanušová Lenka7913
Hájková Renata7513
Brunclík Ivo5813
Vraštilová Miloslava5612
Bém František2712
Pechek Petr8312
Kolář Radek6912
Kubrová Dagmar6312
Kubr Václav5512
Paulů Blanka5412
Nečas Josef5812
Zelený Luděk6112
Pechková Jana8512
Trejbal Karel5111
Šrůtek David8011
Rücker Oldřich5511
Tichý Pavel6311
Vacková Hana5611
Tučný Jan4711
Havlíček Zdeněk3511
Klimeš Bedřich5611
Binar Luboš6611
Jirka Jan8311
Čipera Radek6411
Vacek Miroslav7710
Svatoš Otakar3410
Vacarda Vladimír5910
Vašíček Martin7110
Groh Stanislav4610
Brýdl Pavel8010
Tůmová Eva6910
Vaš Matěj8310
Soukup Jiří2710
Šimůnek Jan8210
Šmída Oldřich4810

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 13.07.2015, 11:49
  • zobrazeno již 1325x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,9 km, 250 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ6165Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:38:54-
2MJ1236Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:40:0235
3MJ13147Bárta MartinNové Město nad Metují9800:40:0431
4MJ1428Schütz FilipSKI Jilemnice9700:40:0627
5MJ18144Štolfa ŠtěpánSPARTAK Police nad Metují9800:40:2224
6MJ28116Opočenský MatějOLFIN Car - VELLA Trutnov9600:41:4922
7MJ45148Bárta PetrSOKOL Jetřichov0100:44:0920
8MJ47182Volák OndřejSPARTAK Police nad Metují0000:44:3219
9MJ81406Peška MiroslavGymnázium Broumov9800:48:4918
10MJ9729Schütz MichaelSKI Jilemnice0000:51:0617
11MJ14035Hepnar MartinKlub SUN Náchod0100:59:5316

Muži A (trať 8,9 km, 250 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1126Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:35:0735
2MA2129Pechek PetrMARATONSTAV Úpice8300:35:3431
3MA375Brýdl PavelAdidas Boost Team8000:37:1327
4MA589Kozlík LukášAC SPARTA Praha8900:37:5124
5MA7139Bidmon JiříPSK Olymp Praha9300:39:1022
6MA8157Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:39:15-
7MA10102Hornych MiroslavSPARTAK Police nad Metují8000:39:3820
8MA15414Beran JanSPARTAK Police nad Metují8300:40:1219
9MA1959Rücker PavelBonbon BKL Lhota7600:40:3118
10MA23402Majoroš MichalPolice nad Metují8600:40:5717
11MA24160Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:41:08-
12MA26132Penc OndřejCYKLO TONY Náchod7700:41:3216
13MA27198Šolc VítězslavRedpoint ELEVEN9100:41:4215
14MA31119Remeš PetrOK SLAVIA Hradec Králové9400:42:1614
15MA33410Pohl JanSPARTAK Police nad Metují7600:42:2313
16MA3476Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7800:42:2912
17MA35173Rücker JakubBonbon Lhota8800:42:5411
18MA36118Svoboda OndřejOK SLAVIA Hradec Králové7600:43:0010
19MA38200Macháček LukášHOVRCH7900:43:129
20MA3958Friede JanTEROVA Bezděkov nad Metují7700:43:158
21MA40179Heller TomášHradec Králové8100:43:217
22MA41407Pýcha LukášWikov8400:43:366
23MA44187Jirka JanAC Náchod8300:43:585
24MA48142Šimák JanHradec Králové8300:44:374
25MA49117Lán FilipOK SLAVIA Hradec Králové8000:44:433
26MA51169Kosuciński SlawomirULKS Bystryzca KŁodzka8100:45:14-
27MA53171Scholz VojtěchPILA Machov9200:45:262
28MA5454Plewko JakubGlogów8300:45:27-
29MA55184Scholz VladimírPILA Machov7900:45:281
30MA58415Szuszkiewicz FilipMieroszow8000:45:58-
31MA6164Sychrovský MartinWikov7600:46:231
32MA67167Dostál JanNáchod8600:47:151
33MA742Brát JakubVlčata Červený Kostelec8600:48:201
34MA8249Kocurek PavelWikov8900:48:551
35MA83156Vacek MiroslavLTC Bukovice7700:48:561
36MA88199Herda TomášTEROVA Bezděkov nad Metují9000:49:321
37MA8960Schejbal JanRunsport team7600:49:351
38MA96185Vajsar JiříSTVOŘITEL7700:50:441
39MA98153Wiesner RadekBADUNA8000:51:161
40MA9973Čermák MichalPraha7900:51:191
41MA102124Šupich MartinWikov7700:51:421
42MA11740Hanousek JakubPolice nad Metují9100:53:411
43MA12791Valtera PavelBKL Machov7600:55:491
44MA12895Czagan JanSDH Dědek9300:55:581
45MA131109Buchar DanielPěkov8300:56:281
46MA158189Brož VladislavRtyně v Podkrkonoší7901:07:531
47MA165193Zeman JaroslavKOB Dobruška8801:11:121

Muži B (trať 8,9 km, 250 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4134Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:37:1935
2MB9133Kincl MarekMARATONSTAV Úpice7400:39:2031
3MB17143Štolfa MartinSPARTAK Police nad Metují7400:40:1627
4MB20123Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:3324
5MB32122Moskva RomanPASIVITY Žamberk7500:42:2122
6MB4272Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:43:3820
7MB52411Polej JiříHronov7400:45:2219
8MB59115Šesták KarelRS ŠEPA Vysoké Mýto7100:46:0618
9MB63161Růžička AntonínWikov7300:46:3417
10MB6478Řezníček JanČervený Kostelec7300:46:3716
11MB69136Herbs JanVRCHAŘI Vrchlabí7500:47:2915
12MB70121Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6600:47:3614
13MB7698Vašíček RomanSK Radvanice7400:48:3913
14MB77158Novotný MilošHVĚZDA Pardubice7300:48:4212
15MB8694Czagan JanSDH Dědek7100:49:1911
16MB92138Vašíček MartinMARATONSTAV Úpice7100:50:1710
17MB93149Skalický PetrNelahozeves7300:50:209
18MB94188Stuchlík MichalWikov7400:50:238
19MB95145Volák PavelOB Ulita Broumov7000:50:327
20MB113100Gult MartinWikov7500:52:436
21MB114409Kolář ZdeněkOB Ulita Broumov7100:52:585
22MB115150Mžourek JaroslavVálečci Meziměstí7000:53:144
23MB116403Jirásek PetrWikov6800:53:393
24MB125168Kulda JanTJ SOKOL Olešnice7300:55:352
25MB13990Král ZdeněkNáchod6800:59:031
26MB152107Moník MilanSmiřice6901:03:041
27MB15981Antl LubošPolice nad Metují6801:07:531
28MB16782Poláček JanNáchod6801:18:021
29MB17016Buchar FilipPěkov7301:45:141

Muži C (trať 8,9 km, 250 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11176Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:39:5435
2MC16401Baczewski EdwardWalbrzych6400:40:14-
3MC21131Jančík BořekSVARTES Hořice6400:40:3531
4MC22128Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:5027
5MC29151Osoba MartinLOKO Meziměstí6500:41:5524
6MC3010Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:42:1122
7MC46159Čipera RadekRadvanice6400:44:2720
8MC60112Valenta MichalPRALES Tužín6200:46:1319
9MC65412Tichý PavelAC Náchod6300:46:5018
10MC6868Vanta JosefTC Dobruška6200:47:1817
11MC71190Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:4616
12MC78166Skalický JosefACTIVITYLA.CZ Žichlínek6200:48:4415
13MC7969Malý JiříTT Janovičky6300:48:4514
14MC84405Zelený LuděkAC Náchod6100:49:0313
15MC8586Karlík MichalLOKO Trutnov6400:49:1712
16MC9097Vacarda VladimírEleven Run Team5900:49:3811
17MC9113Šrůtek StanislavMARATONSTAV Úpice5800:49:4010
18MC100197Hejnyš MiroslavSPARTAK Police nad Metují6000:51:379
19MC101408Brunclík IvoSLOVAN Špindlerův Mlýn5800:51:418
20MC10341Werner OldřichWikov6400:51:447
21MC10892Milan MilanSportovní centrum Dobrošov6200:52:246
22MC121196Tér DušanTEROVA Bezděkov nad Metují6500:54:405
23MC12361Nečas JosefMARATONSTAV Úpice5800:55:184
24MC12480Matějíček LubošHOVRCH6200:55:313
25MC14162Sedlák JiříPřelouč5801:00:092
26MC156103Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:07:011
27MC16683Gloser Jiříza manželství5601:14:361

Muži D (trať 8,9 km, 250 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD435Šimůnek JaromírSKP Kornšpic5500:43:4435
2MD62130Pechek FrantišekMARATONSTAV Úpice5300:46:2931
3MD721Flegl VlastimilBrtev5300:48:0127
4MD104152Hájek FrantišekFGT Stolany4900:51:4624
5MD10731Javůrek JiříMARATONSTAV Úpice4800:51:5722
6MD109186Kučera ZdeněkAC Náchod5500:52:2720
7MD111192Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:52:3919
8MD13888Groh StanislavAC Vrchlabí4600:59:0218
9MD145426Siegel MilanPolice nad Metují5401:00:4917
10MD150172Rücker OldřichBonbon Lhota5501:02:3116
11MD15120Sponar JanTesla Brno5001:02:4315
12MD16070Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4801:08:5114
13MD1638Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:10:2213

Muži F (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF352Jantsch VítězslavEleven Run Team3500:44:45-
2MF474Culka VáclavNové Město nad Metují3500:50:41-
3MF551Bém FrantišekAC SLOVAN Liberec2700:50:54-
4MF9114Soukup JiříLIGA 100 Hradec Králové2701:30:19-

Muži E (trať 8,9 km, 250 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12215Metelka JosefSPARTAK Police nad Metují4400:54:4535
2ME132413Janový PetrAC Trial Plzeň4500:56:3131
3ME169106Vorel MilanSlatiňany4001:33:3927

Juniorky (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ133Šefcová KateřinaSPARTAK Police nad Metují0000:35:1235
2ZJ29Meierová BáraSPARTAK Police nad Metují0200:39:2731
3ZJ6195Peterová JanaKOB Dobruška0000:58:2727
4ZJ7404Jirásková MartinaWikov9801:00:0824
5ZJ811Petrová AdélaINS Atelier Náchod0001:09:2422

Ženy A (trať 8,9 km, 250 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3727Schützová SandraSKI Jilemnice9100:43:0735
2ZA56113Khýrová AnetaRedpoint ELEVEN9300:45:2931
3ZA87170Beranová AnnaSPARTAK Police nad Metují9100:49:2027
4ZA112110Haramulová LenkaPraha 58700:52:4024
5ZA119140Šimáková KláraHradec Králové8300:54:1122
6ZA130120Teplá KarolínaOK SLAVIA Hradec Králové9200:56:2320
7ZA136105Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:58:5919
8ZA137162Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:59:01-
9ZA142177Kollertová EvaVOPIČÁCI z Nováče8301:00:1118
10ZA14321Klimešová SimonaWikov8201:00:2017
11ZA144135Klampflová HanaVRCHAŘI Vrchlabí9301:00:4716
12ZA14899Gultová AdélaWikov8201:01:0915
13ZA153194Peterová AlenaKOB Dobruška8901:03:5514
14ZA157191Kociánová PetraRtyně v Podkrkonoší8401:07:5213

Ženy B (trať 8,9 km, 250 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB25174Metelková TáňaTJ SOKOL Hradec Králové7200:41:3035
2ZB5093Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:44:4631
3ZB6618Hanušová LenkaTT Janovičky7900:46:5527
4ZB7585Tůmová DagmarSPARTAK Vrchlabí7100:48:2124
5ZB10548Kramlová KateřinaDELFÍN Náchod7500:51:5122
6ZB120178Háková MichaelaSVS Krkonoše Vrchlabí7100:54:3920
7ZB12647Moravcová DanaBezděkov nad Metují7400:55:3619
8ZB135141Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:58:0818
9ZB14645Malá DagmarPolice nad Metují7301:00:5517
10ZB155163Kopicová GábinaWikov7401:06:3916

Ženy C (trať 8,9 km, 250 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5726Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:45:5035
2ZC80104Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:48:4731
3ZC106137Klampflová EvaVrchlabí6400:51:5627
4ZC118127Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:53:5124
5ZC133125Jirásková EvaLanškroun6400:57:1522
6ZC13434Šefcová EvaSPARTAK Police nad Metují6400:57:5220
7ZC14712Hauschková DagmarWikov6501:01:0719
8ZC14984Gloserová Alenaza manželství6901:01:2418
9ZC162180Hellerová HanaHradec Králové6101:09:2917
10ZC164181Šternerová HanaHradec Králové6301:10:3316

Ženy D (trať 8,9 km, 250 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD73111Paulů BlankaMARATONSTAV Úpice5400:48:1635
2ZD110183Mališová KarlaUSK Praha6000:52:3531
3ZD129155Pechková ŠárkaMARATONSTAV Úpice5600:56:1027
4ZD154108Vacková HanaSokol Starkoč5601:06:2724
5ZD16155Vraštilová MiloslavaMARATONSTAV Úpice5601:09:0522
6ZD16867Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:24:5020

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ133Šefcová KateřinaSPARTAK Police nad Metují0000:35:1235
2ZJ29Meierová BáraSPARTAK Police nad Metují0200:39:2731
1MF352Jantsch VítězslavEleven Run Team3500:44:45-
2MF474Culka VáclavNové Město nad Metují3500:50:41-
3MF551Bém FrantišekAC SLOVAN Liberec2700:50:54-
3ZJ6195Peterová JanaKOB Dobruška0000:58:2727
4ZJ7404Jirásková MartinaWikov9801:00:0824
5ZJ811Petrová AdélaINS Atelier Náchod0001:09:2422
4MF9114Soukup JiříLIGA 100 Hradec Králové2701:30:19-

Trať 8,9 km, 250 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1126Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:35:0735
2MA2129Pechek PetrMARATONSTAV Úpice8300:35:3431
3MA375Brýdl PavelAdidas Boost Team8000:37:1327
1MB4134Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:37:1935
4MA589Kozlík LukášAC SPARTA Praha8900:37:5124
1MJ6165Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:38:54-
5MA7139Bidmon JiříPSK Olymp Praha9300:39:1022
6MA8157Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:39:15-
2MB9133Kincl MarekMARATONSTAV Úpice7400:39:2031
7MA10102Hornych MiroslavSPARTAK Police nad Metují8000:39:3820
1MC11176Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:39:5435
2MJ1236Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:40:0235
3MJ13147Bárta MartinNové Město nad Metují9800:40:0431
4MJ1428Schütz FilipSKI Jilemnice9700:40:0627
8MA15414Beran JanSPARTAK Police nad Metují8300:40:1219
2MC16401Baczewski EdwardWalbrzych6400:40:14-
3MB17143Štolfa MartinSPARTAK Police nad Metují7400:40:1627
5MJ18144Štolfa ŠtěpánSPARTAK Police nad Metují9800:40:2224
9MA1959Rücker PavelBonbon BKL Lhota7600:40:3118
4MB20123Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:3324
3MC21131Jančík BořekSVARTES Hořice6400:40:3531
4MC22128Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:5027
10MA23402Majoroš MichalPolice nad Metují8600:40:5717
11MA24160Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:41:08-
1ZB25174Metelková TáňaTJ SOKOL Hradec Králové7200:41:3035
12MA26132Penc OndřejCYKLO TONY Náchod7700:41:3216
13MA27198Šolc VítězslavRedpoint ELEVEN9100:41:4215
6MJ28116Opočenský MatějOLFIN Car - VELLA Trutnov9600:41:4922
5MC29151Osoba MartinLOKO Meziměstí6500:41:5524
6MC3010Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:42:1122
14MA31119Remeš PetrOK SLAVIA Hradec Králové9400:42:1614
5MB32122Moskva RomanPASIVITY Žamberk7500:42:2122
15MA33410Pohl JanSPARTAK Police nad Metují7600:42:2313
16MA3476Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7800:42:2912
17MA35173Rücker JakubBonbon Lhota8800:42:5411
18MA36118Svoboda OndřejOK SLAVIA Hradec Králové7600:43:0010
1ZA3727Schützová SandraSKI Jilemnice9100:43:0735
19MA38200Macháček LukášHOVRCH7900:43:129
20MA3958Friede JanTEROVA Bezděkov nad Metují7700:43:158
21MA40179Heller TomášHradec Králové8100:43:217
22MA41407Pýcha LukášWikov8400:43:366
6MB4272Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:43:3820
1MD435Šimůnek JaromírSKP Kornšpic5500:43:4435
23MA44187Jirka JanAC Náchod8300:43:585
7MJ45148Bárta PetrSOKOL Jetřichov0100:44:0920
7MC46159Čipera RadekRadvanice6400:44:2720
8MJ47182Volák OndřejSPARTAK Police nad Metují0000:44:3219
24MA48142Šimák JanHradec Králové8300:44:374
25MA49117Lán FilipOK SLAVIA Hradec Králové8000:44:433
2ZB5093Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:44:4631
26MA51169Kosuciński SlawomirULKS Bystryzca KŁodzka8100:45:14-
7MB52411Polej JiříHronov7400:45:2219
27MA53171Scholz VojtěchPILA Machov9200:45:262
28MA5454Plewko JakubGlogów8300:45:27-
29MA55184Scholz VladimírPILA Machov7900:45:281
2ZA56113Khýrová AnetaRedpoint ELEVEN9300:45:2931
1ZC5726Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:45:5035
30MA58415Szuszkiewicz FilipMieroszow8000:45:58-
8MB59115Šesták KarelRS ŠEPA Vysoké Mýto7100:46:0618
8MC60112Valenta MichalPRALES Tužín6200:46:1319
31MA6164Sychrovský MartinWikov7600:46:231
2MD62130Pechek FrantišekMARATONSTAV Úpice5300:46:2931
9MB63161Růžička AntonínWikov7300:46:3417
10MB6478Řezníček JanČervený Kostelec7300:46:3716
9MC65412Tichý PavelAC Náchod6300:46:5018
3ZB6618Hanušová LenkaTT Janovičky7900:46:5527
32MA67167Dostál JanNáchod8600:47:151
10MC6868Vanta JosefTC Dobruška6200:47:1817
11MB69136Herbs JanVRCHAŘI Vrchlabí7500:47:2915
12MB70121Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6600:47:3614
11MC71190Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:4616
3MD721Flegl VlastimilBrtev5300:48:0127
1ZD73111Paulů BlankaMARATONSTAV Úpice5400:48:1635
33MA742Brát JakubVlčata Červený Kostelec8600:48:201
4ZB7585Tůmová DagmarSPARTAK Vrchlabí7100:48:2124
13MB7698Vašíček RomanSK Radvanice7400:48:3913
14MB77158Novotný MilošHVĚZDA Pardubice7300:48:4212
12MC78166Skalický JosefACTIVITYLA.CZ Žichlínek6200:48:4415
13MC7969Malý JiříTT Janovičky6300:48:4514
2ZC80104Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:48:4731
9MJ81406Peška MiroslavGymnázium Broumov9800:48:4918
34MA8249Kocurek PavelWikov8900:48:551
35MA83156Vacek MiroslavLTC Bukovice7700:48:561
14MC84405Zelený LuděkAC Náchod6100:49:0313
15MC8586Karlík MichalLOKO Trutnov6400:49:1712
15MB8694Czagan JanSDH Dědek7100:49:1911
3ZA87170Beranová AnnaSPARTAK Police nad Metují9100:49:2027
36MA88199Herda TomášTEROVA Bezděkov nad Metují9000:49:321
37MA8960Schejbal JanRunsport team7600:49:351
16MC9097Vacarda VladimírEleven Run Team5900:49:3811
17MC9113Šrůtek StanislavMARATONSTAV Úpice5800:49:4010
16MB92138Vašíček MartinMARATONSTAV Úpice7100:50:1710
17MB93149Skalický PetrNelahozeves7300:50:209
18MB94188Stuchlík MichalWikov7400:50:238
19MB95145Volák PavelOB Ulita Broumov7000:50:327
38MA96185Vajsar JiříSTVOŘITEL7700:50:441
10MJ9729Schütz MichaelSKI Jilemnice0000:51:0617
39MA98153Wiesner RadekBADUNA8000:51:161
40MA9973Čermák MichalPraha7900:51:191
18MC100197Hejnyš MiroslavSPARTAK Police nad Metují6000:51:379
19MC101408Brunclík IvoSLOVAN Špindlerův Mlýn5800:51:418
41MA102124Šupich MartinWikov7700:51:421
20MC10341Werner OldřichWikov6400:51:447
4MD104152Hájek FrantišekFGT Stolany4900:51:4624
5ZB10548Kramlová KateřinaDELFÍN Náchod7500:51:5122
3ZC106137Klampflová EvaVrchlabí6400:51:5627
5MD10731Javůrek JiříMARATONSTAV Úpice4800:51:5722
21MC10892Milan MilanSportovní centrum Dobrošov6200:52:246
6MD109186Kučera ZdeněkAC Náchod5500:52:2720
2ZD110183Mališová KarlaUSK Praha6000:52:3531
7MD111192Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:52:3919
4ZA112110Haramulová LenkaPraha 58700:52:4024
20MB113100Gult MartinWikov7500:52:436
21MB114409Kolář ZdeněkOB Ulita Broumov7100:52:585
22MB115150Mžourek JaroslavVálečci Meziměstí7000:53:144
23MB116403Jirásek PetrWikov6800:53:393
42MA11740Hanousek JakubPolice nad Metují9100:53:411
4ZC118127Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:53:5124
5ZA119140Šimáková KláraHradec Králové8300:54:1122
6ZB120178Háková MichaelaSVS Krkonoše Vrchlabí7100:54:3920
22MC121196Tér DušanTEROVA Bezděkov nad Metují6500:54:405
1ME12215Metelka JosefSPARTAK Police nad Metují4400:54:4535
23MC12361Nečas JosefMARATONSTAV Úpice5800:55:184
24MC12480Matějíček LubošHOVRCH6200:55:313
24MB125168Kulda JanTJ SOKOL Olešnice7300:55:352
7ZB12647Moravcová DanaBezděkov nad Metují7400:55:3619
43MA12791Valtera PavelBKL Machov7600:55:491
44MA12895Czagan JanSDH Dědek9300:55:581
3ZD129155Pechková ŠárkaMARATONSTAV Úpice5600:56:1027
6ZA130120Teplá KarolínaOK SLAVIA Hradec Králové9200:56:2320
45MA131109Buchar DanielPěkov8300:56:281
2ME132413Janový PetrAC Trial Plzeň4500:56:3131
5ZC133125Jirásková EvaLanškroun6400:57:1522
6ZC13434Šefcová EvaSPARTAK Police nad Metují6400:57:5220
8ZB135141Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:58:0818
7ZA136105Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:58:5919
8ZA137162Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:59:01-
8MD13888Groh StanislavAC Vrchlabí4600:59:0218
25MB13990Král ZdeněkNáchod6800:59:031
11MJ14035Hepnar MartinKlub SUN Náchod0100:59:5316
25MC14162Sedlák JiříPřelouč5801:00:092
9ZA142177Kollertová EvaVOPIČÁCI z Nováče8301:00:1118
10ZA14321Klimešová SimonaWikov8201:00:2017
11ZA144135Klampflová HanaVRCHAŘI Vrchlabí9301:00:4716
9MD145426Siegel MilanPolice nad Metují5401:00:4917
9ZB14645Malá DagmarPolice nad Metují7301:00:5517
7ZC14712Hauschková DagmarWikov6501:01:0719
12ZA14899Gultová AdélaWikov8201:01:0915
8ZC14984Gloserová Alenaza manželství6901:01:2418
10MD150172Rücker OldřichBonbon Lhota5501:02:3116
11MD15120Sponar JanTesla Brno5001:02:4315
26MB152107Moník MilanSmiřice6901:03:041
13ZA153194Peterová AlenaKOB Dobruška8901:03:5514
4ZD154108Vacková HanaSokol Starkoč5601:06:2724
10ZB155163Kopicová GábinaWikov7401:06:3916
26MC156103Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:07:011
14ZA157191Kociánová PetraRtyně v Podkrkonoší8401:07:5213
46MA158189Brož VladislavRtyně v Podkrkonoší7901:07:531
27MB15981Antl LubošPolice nad Metují6801:07:531
12MD16070Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4801:08:5114
5ZD16155Vraštilová MiloslavaMARATONSTAV Úpice5601:09:0522
9ZC162180Hellerová HanaHradec Králové6101:09:2917
13MD1638Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:10:2213
10ZC164181Šternerová HanaHradec Králové6301:10:3316
47MA165193Zeman JaroslavKOB Dobruška8801:11:121
27MC16683Gloser Jiříza manželství5601:14:361
28MB16782Poláček JanNáchod6801:18:021
6ZD16867Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:24:5020
3ME169106Vorel MilanSlatiňany4001:33:3927
29MB17016Buchar FilipPěkov7301:45:141

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1126Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:35:0735
2MA2129Pechek PetrMARATONSTAV Úpice8300:35:3431
3MA375Brýdl PavelAdidas Boost Team8000:37:1327
4MB4134Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:37:1924
5MA589Kozlík LukášAC SPARTA Praha8900:37:5122
6MA7139Bidmon JiříPSK Olymp Praha9300:39:1020
7MB9133Kincl MarekMARATONSTAV Úpice7400:39:2019
8MA10102Hornych MiroslavSPARTAK Police nad Metují8000:39:3818
9MC11176Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:39:5417
10MJ1236Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:40:0216
11MJ13147Bárta MartinNové Město nad Metují9800:40:0415
12MJ1428Schütz FilipSKI Jilemnice9700:40:0614
13MA15414Beran JanSPARTAK Police nad Metují8300:40:1213
14MB17143Štolfa MartinSPARTAK Police nad Metují7400:40:1612
15MJ18144Štolfa ŠtěpánSPARTAK Police nad Metují9800:40:2211
16MA1959Rücker PavelBonbon BKL Lhota7600:40:3110
17MB20123Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:339
18MC21131Jančík BořekSVARTES Hořice6400:40:358
19MC22128Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:507
20MA23402Majoroš MichalPolice nad Metují8600:40:576
21MA26132Penc OndřejCYKLO TONY Náchod7700:41:325
22MA27198Šolc VítězslavRedpoint ELEVEN9100:41:424
23MJ28116Opočenský MatějOLFIN Car - VELLA Trutnov9600:41:493
24MC29151Osoba MartinLOKO Meziměstí6500:41:552
25MC3010Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:42:111

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB25174Metelková TáňaTJ SOKOL Hradec Králové7200:41:3035
2ZA3727Schützová SandraSKI Jilemnice9100:43:0731
3ZB5093Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:44:4627
4ZA56113Khýrová AnetaRedpoint ELEVEN9300:45:2924
5ZC5726Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:45:5022
6ZB6618Hanušová LenkaTT Janovičky7900:46:5520
7ZD73111Paulů BlankaMARATONSTAV Úpice5400:48:1619
8ZB7585Tůmová DagmarSPARTAK Vrchlabí7100:48:2118
9ZC80104Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:48:4717
10ZA87170Beranová AnnaSPARTAK Police nad Metují9100:49:2016
11ZB10548Kramlová KateřinaDELFÍN Náchod7500:51:5115
12ZC106137Klampflová EvaVrchlabí6400:51:5614
13ZD110183Mališová KarlaUSK Praha6000:52:3513
14ZA112110Haramulová LenkaPraha 58700:52:4012
15ZC118127Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:53:5111
16ZA119140Šimáková KláraHradec Králové8300:54:1110
17ZB120178Háková MichaelaSVS Krkonoše Vrchlabí7100:54:399
18ZB12647Moravcová DanaBezděkov nad Metují7400:55:368
19ZD129155Pechková ŠárkaMARATONSTAV Úpice5600:56:107
20ZA130120Teplá KarolínaOK SLAVIA Hradec Králové9200:56:236
21ZC133125Jirásková EvaLanškroun6400:57:155
22ZC13434Šefcová EvaSPARTAK Police nad Metují6400:57:524
23ZB135141Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:58:083
24ZA136105Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:58:592
25ZA142177Kollertová EvaVOPIČÁCI z Nováče8301:00:111

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 30%
Zvolená trasa závodu: 50%
Značení závodu: 50%
Vyhlášení výsledků: 20%
Zpracování výsledků: 20%
Ceny vítězům: 0%
Celkový dojem ze závodu: 40%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
30%

Názory na závod

Sháním kontakt na Anetu Khýrovou a Lukáše Kozlíka. Jarda Mazač
jmaja
Toto je naprosto super závod, nevím, proč není zařazený aspoň do kategoie A. Některé jiné prostě jen stoupají, ale Hvězda má mnoho prudkých výběhů a seběhů, přitom skoro všechno se dá běžet, ne chodit (na rozdíl od extrémních neběžeckých Dvoraček, které mám rád z jiného důvodu, než že by to byl běžecký závod), na Hvězdě to není fádní ve stylu "nejdřív málo, pak hodně do kopce" (jako mnoho jiných), v druhé půlce velmi technická trať s všestrannými (!) nároky na fyzickou práci i na smysly a rozhodování, žádná nuda, boj od začátku do konce. Takových je málo a měly by se preferovat! - Stačí jen doplnit nebo zkvalitnit kádr pořadatelů a rozhodčích (lyžařský oddíl Police?). Přimlouvám se za zařazení do kat. "A". Olda Čepelka
oldrich.cepelka

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód