Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mistrovství republiky v půlmaratonu ve Vyškově

26.5.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mistrovství republiky v půlmaratonu ve Vyškově
  • datum konání: 26.5.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AHA Vyškov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Mistrovství republiky v půlmaratonu ve Vyškově

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A - 40 let a mladší (trať 21,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1114Danilov AndrejUkrajina6301:08:10-
2MA2101Križák JánAŠK Grafobal Skalica7001:08:16-
3MA32Bláha JanSŠ Sokol České Budějovice7101:08:42-
4MA445Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7501:09:09-
5MA51Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7201:09:49-
6MA619Kadlec PetrAC Čejkovice6501:10:33-
7MA74Dúbravčík ZdeněkSlovan Mariánské Lázně6401:10:51-
8MA816Maceček VladoAK Kroměříž7501:11:21-
9MA99Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6901:11:44-
10MA1149Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí7501:12:00-
11MA128Vymazal PetrAsics AK Olomouc7501:12:57-
12MA1522Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6801:13:50-
13MA1729Šesták KarelMaratonstav Úpice7101:14:00-
14MA1826Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:14:01-
15MA2047Stanovský PavelSokol Královské Vinohrady7101:14:25-
16MA2532Velinský RadekAFK Chrudim7201:17:22-
17MA26113Čivrný JiříSemily8001:18:03-
18MA2728Procházka JosefAC Česká Lípa7101:18:07-
19MA2820Kišš MartinSSK Vítkovice8101:18:18-
20MA2915Bětík MiroslavAK Kroměříž7201:18:42-
21MA30246Zatloukal MarekKopečkáři6501:18:50-
22MA3412Bareš JosefBAMBAS Skalice7901:19:47-
23MA35102Alexa JaroslavKRB Chrudim7401:20:04-
24MA4127Plachý LubomírUniverzita Brno6801:22:26-
25MA4331Vaculka RichardSK Železárny Prostějov7001:22:55-
26MA46298Weinreich RichardUniversita Brno8101:23:43-
27MA4818Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7201:24:35-
28MA54134Tuček VáclavChotěboř7701:26:06-
29MA58123Krpec EmilKřižanovice7701:26:51-
30MA60131Štefek JaroslavCS Maraton Team Žďár nad Sázavou6201:27:14-
31MA62282Stopka VladimírJogging klub Dubnica n/V. 01:27:48-
32MA65112Vašíček ZdeněkVVŠ PV Vyškov7301:28:23-
33MA66285Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí8001:28:24-
34MA67110Polák ZdeněkFrenštát8401:28:35-
35MA68106Kyzlink KarelASK TT Ski Blansko6401:28:37-
36MA70308Bohdal JaroslavSOČR Praha7601:29:10-
37MA72116Dvořák PavelPřerov7701:29:29-
38MA87136Janoušek Peterneregistrován8001:31:47-
39MA91304Kasík KonstantinUNI ASK Vyškov6001:32:42-
40MA93130Soural Lukášneregistrován5001:33:03-
41MA100240Goč LadislavMK Tatran Spišská Nová Ves8401:33:49-
42MA109119Horák Pavelneregistrován7101:35:10-
43MA113103Dvořák ZbyněkNC Vyškov6401:35:47-
44MA119244Petronyukova MyroslavaAC Kovosrot Praha8701:37:34-
45MA123111Bílek LubošHavlíčkův Brod6401:38:03-
46MA127320Quirenc TomášSK Atletik Brno5401:38:19-
47MA129128Skyba Martinneregistrován6201:38:43-
48MA133115Drápal PavelLRS Vyškov6301:39:53-
49MA135120Jančařík PetrLitomyšl6801:40:06-
50MA136288Strnad Richardneregistrován6201:40:07-
51MA143117Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:40:50-
52MA145239Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk7601:41:09-
53MA147303Obořil LukášUNI ASK Vyškov8101:41:41-
54MA149290Křížek PetrOrel Vyškov5301:41:53-
55MA151125Mazal ZdeněkNC Vyškov7301:42:10-
56MA155122Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:42:49-
57MA158107Orlich Marcelneregistrován8401:43:06-
58MA166132Trávníček JaroslavDrnovice7601:44:56-
59MA17425Olšer Tomáš SSK Vítkovice - Janovice7201:46:26-
60MA178237Divoký Karelneregistrován5101:46:54-
61MA186314Skoták JaroslavDOMO Service Brno7601:49:38-
62MA187127Oppelt KarelNC Vyškov6301:50:17-
63MA188321Polanský TomášSK Atletik Brno8001:50:43-
64MA192105Kysa Radoslavneregistrován7601:51:47-
65MA205306Masařík PetrČD Bohumín7601:58:39-
66MA207135Verner RostislavNC Vyškov7301:58:55-
67MA212118Gabriel EvženBlišice6502:01:19-
68MA215305Raděj KarelUNI ASK Vyškov5702:03:23-
69MA216133Trojanec MarekNC Vyškov5402:06:46-
70MA217287Kytka Petrneregistrován3802:08:02-
Muži B - 40-44 let (trať 21,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB10158Ženčák JaroslavTJ Šumperk6101:11:50-
2MB14157Wastl MiroslavAFK Chrudim6001:13:34-
3MB16137Bukovjan VlastimilJiskra Otrokovice6101:13:56-
4MB1938Filip VáclavAK Kroměříž6001:14:19-
5MB2135Horák PavelAHA Vyškov6101:14:54-
6MB23156Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5701:16:01-
7MB33319Pechek VladimírTJ Nová Včelnice5701:19:31-
8MB36141Vévoda IvanSK Švábenice6001:21:03-
9MB42170Olšjak LadislavSKP České Budějovice5901:22:34-
10MB47149Havlík MiroslavČalounictví Bořitov5801:23:50-
11MB52140Petřík FrantišekUniverzita Brno5901:25:50-
12MB5548Weiss MichalAC Praha 18905901:26:16-
13MB57309Hromek TomášAK Kroměříž7301:26:49-
14MB74163Kolařík AloisMK Kopřivnice5501:29:47-
15MB7924Mocker FrantišekAK Bílina5801:30:49-
16MB85162Chaloupka JiříOrbitt Praha6101:31:41-
17MB89147Motálek PetrTJ JE Dukovany6101:32:24-
18MB90155Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:32:30-
19MB95104Bátěk JosefOlomouc7201:33:09-
20MB103299Bekeni Pavelneregistrován5901:34:19-
21MB122151Profous PetrUSC STATIC Ostrožská Nová5801:37:58-
22MB125129Soural JanTTK JME Brno6601:38:11-
23MB131328Baďura AlešOlomouc7001:39:07-
24MB132145Kubík JaromírTTK JME Brno6001:39:24-
25MB142109Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:40:50-
26MB160307Navrátil KarelNC Vyškov5501:43:13-
27MB176124Kunc JosefLRS Vyškov6001:46:38-
28MB206297David KarelLRS Vyškov6801:58:46-
29MB208167Žoužela RadekLRS Vyškov6001:59:04-
30MB210153Šiberský PetrČKD Blansko6202:00:26-
Muži C - 45-49 let (trať 21,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1310Čivrný JiříSlovan Liberec5301:13:03-
2MC22148Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:15:08-
3MC31175Kolínek FrantišekAK Perná5601:19:03-
4MC40296Slavík JiříSokol Žabovřesky5401:22:16-
5MC44183Gottwald VáclavKřižanovice5501:23:18-
6MC45146Švec MiroslavSokol Potštejn5201:23:20-
7MC69324Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:29:02-
8MC73171Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:29:38-
9MC77286Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí5301:30:03-
10MC80181Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:31:17-
11MC82294Tománek PavelKHB Radegast5501:31:22-
12MC8844Rinka ErichMKS Ostrava5401:32:09-
13MC94169Fiedler JanStart Brno 01:33:08-
14MC101159Alexa JiříKRB Chrudim5301:34:02-
15MC107152Tureček JanKyjov7901:35:01-
16MC108176Lerch VladislavAK MILO Olomouc7001:35:05-
17MC112150Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5601:35:28-
18MC120323Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:37:52-
19MC124338Wittner BerndOSV Wien5601:38:06-
20MC128142Budík KarelLiga 100 Zlín7801:38:33-
21MC137188Švrček JiříPoruba5301:40:09-
22MC156143Holeček StanislavJinačovice5501:42:50-
23MC170139Novotný JanTTK JME Brno5401:45:32-
24MC173186Krejsa VáclavBering Praha5201:46:05-
25MC180187Slováček Jaroslavneregistrován5101:47:42-
26MC196182Čerešňa DušanSlovan Krajné, Slovensko7801:53:36-
27MC204172Bardoň JanPoruba5201:57:35-
28MC209166Zejda IvoMoravská Slávia Brno5601:59:49-
29MC211185Havlíček PavelServité OSM5202:01:08-
30MC220315Sedláček PavelTriatlon Brno5302:12:54-
Muži D - 50-54 let (trať 21,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD38197Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5001:21:17-
2MD49318Absolon FrantišekTJ Liga 100 Olomouc4801:25:00-
3MD51196Křenek FrantišekTJ JE Dukovany8301:25:38-
4MD56334Koštoval JiříJeseník5101:26:19-
5MD71312Samec MilanKRB Partizánske8301:29:16-
6MD75192Bartál LubomírBK Hodonín7701:29:53-
7MD78333Šádková IrenaAC Pardubice6901:30:44-
8MD83191Ženčák MiroslavPřerov5001:31:26-
9MD92121Čižmár PetrSKP Nový Jičín8501:32:54-
10MD98195Kabela VojtěchHrušovany u Brna4601:33:37-
11MD105199Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:34:38-
12MD106193Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:34:54-
13MD115189Smola Josefneregistrován5101:36:12-
14MD162322Klimeš Františekneregistrován 01:43:35-
15MD172194Fůsek VladimírTJ Mez Mohelnice5301:45:56-
16MD179200Tučný JanMK Pardubice4701:47:33-
17MD194202Azari PeterBodanovce pri Košiciach8001:52:25-
Muži E - 55-59 let (trať 21,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME53205Vodička JanŠela Sport Přerov4501:25:56-
2ME64293Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4601:28:15-
3ME84206Bednařík JiříMK Kopřivnice4501:31:36-
4ME86301Novotný FrantišekAK Kroměříž4601:31:46-
5ME102316Pour LadislavRozkoš7201:34:09-
6ME110209Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:35:21-
7ME114217Pochobradský PavelNová Včelnice4601:35:53-
8ME116329Mikšovský ZdeněkSK Včelná4501:36:41-
9ME140211Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:40:31-
10ME146214Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4201:41:39-
11ME184212Tuček JosefPardubice4401:49:11-
12ME198216Volf JiříSPV Sigma Hranice4601:54:03-
13ME199213Zapletal JosefAK Kroměříž4301:54:27-
14ME203203Košťál PavelSpartak Adamov4401:56:11-
Muži F - 60-64 let (trať 21,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF81108Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:31:20-
2MF99300Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:33:43-
3MF118219Březina JiříSK Přerov3901:37:25-
4MF139160Herbst ManfredJeseník4101:40:23-
5MF150221Kabelík JaroslavSlovácká Slavia Uherské Hradiště7601:41:53-
6MF154226Žid MilanTJ Maratonstav Úpice4101:42:42-
7MF164220Hrubý MilanASK Blansko3801:44:38-
8MF165225Straka JosefŠumperk3901:44:52-
9MF171224Kousal OldřichSK Přerov3801:45:48-
10MF175222Kašpar JosefAVC Praha3801:46:29-
11MF191138Holý JosefBrno5301:51:03-
12MF201289Brandýs VlastimilTJ LRS Vyškov4101:54:43-
Muži G - 65-69 let (trať 21,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MG76126Herlich KurtLiga 100 Olomouc3401:29:57-
2MG169230Tkadleček JosefUherský Brod3401:45:20-
3MG177231Trčka JosefSokol Opava3501:46:53-
Muži H - 70 let a starší (trať 21,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MH167232Leheček AntonínAVC Praha3101:45:02-
2MH213235Cupánek JosefSK Přerov2602:01:55-
3MH221236Pacner IvanTJ Praga2602:13:01-
4MH223331Pokorný ZdeněkTJ Praga8702:16:49-
Ženy A - 34 let a mladší (trať 21,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2494Drajzajtlová PetraAK Milo Olomouc-PUMA ČR 7301:16:08-
2ZA37100Klimešová JanaVSK Praha7001:21:05-
3ZA5087Zvoníčková DanielaSokol Písek7901:25:22-
4ZA59277Loskotová GabrielaOrbitt Praha8101:27:08-
5ZA6396Procházková MilenaSokol SŠ České Budějovice7201:27:52-
6ZA96258Ammerová JanaAK Hodonín7701:33:13-
7ZA9798Kalovská LenkaAAC Brno7001:33:31-
8ZA10489Tomass DanielaRPG Brno7401:34:22-
9ZA11191Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8101:35:22-
10ZA13495Barešová MiladaBAMBAS Skalice7501:39:58-
11ZA138253Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8001:40:11-
12ZA14484Suková VěraZetor Brno8001:40:51-
13ZA148252Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6901:41:51-
14ZA153257Židová IvanaMaratonstav Úpice6801:42:40-
15ZA157255Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:42:56-
16ZA16192Pokorová JaroslavaHorský pramen Opava7201:43:20-
17ZA16890Tomanová MonikaTJ Nové Město na Moravě7701:45:14-
18ZA183311Balážová ZlaticaKRB Partizánske5301:49:04-
19ZA197251Beranová LenkaBK Krnov6501:53:38-
20ZA214332Kociánová JiřinaKřenovice8402:03:03-
21ZA222281Střeštíková IlonaNC Vyškov4202:15:02-
Ženy B - 35-39 let (trať 21,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3985Hajná DanaAK Kroměříž6401:21:21-
2ZB6199Hanáková MiroslavaACP Junior Brno6601:27:30-
3ZB126325Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:38:14-
4ZB141261Klimešová JanaKyjov8601:40:35-
5ZB193326Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:52:15-
6ZB200279Málková AnnaVVŠ Vyškov6301:54:27-
7ZB218254Oppeltová ZdeňkaNC Vyškov6602:09:11-
8ZB219262Přívětivá SvatavaBranky6402:11:39-
Ženy C - 40-44 let (trať 21,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3286Peterková AlenaHavířov MBK6101:19:18-
2ZC117337Gstettner BlankaSV Marswiese, Rakousko5701:36:59-
3ZC159263Zárubová JanaAC 1890 Praha5901:43:07-
4ZC202302Procházková IrenaTJ Háje5701:55:55-
Ženy D - 45-49 let (trať 21,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD121266Kováříková PavlaŠAK Chodov3901:37:56-
2ZD152264Lednická ZdeňkaAK Zlín5401:42:19-
3ZD163268Vacková HanaSK Hronov5601:44:04-
4ZD182267Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chrop.5601:49:04-
5ZD185265Koubková IlonaSpartak Praha 48401:49:23-
Ženy E - 50-54 let (trať 21,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZE130273Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:38:44-
2ZE181270Dvořáčková DagmarTTK JME Brno5001:48:47-
3ZE190274Janečková AnežkaAK Zlín4701:50:54-
4ZE195272Kašparová JanaSokol Křivoklát4701:53:20-
Ženy F - 55-59 let (trať 21,100 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy G - 60 let a starší (trať 21,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZG189275Ellingerová Dananeregistrována5901:50:46-
Trať 21,100 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1114Danilov AndrejUkrajina6301:08:10-
2MA2101Križák JánAŠK Grafobal Skalica7001:08:16-
3MA32Bláha JanSŠ Sokol České Budějovice7101:08:42-
4MA445Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7501:09:09-
5MA51Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7201:09:49-
6MA619Kadlec PetrAC Čejkovice6501:10:33-
7MA74Dúbravčík ZdeněkSlovan Mariánské Lázně6401:10:51-
8MA816Maceček VladoAK Kroměříž7501:11:21-
9MA99Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6901:11:44-
1MB10158Ženčák JaroslavTJ Šumperk6101:11:50-
10MA1149Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí7501:12:00-
11MA128Vymazal PetrAsics AK Olomouc7501:12:57-
1MC1310Čivrný JiříSlovan Liberec5301:13:03-
2MB14157Wastl MiroslavAFK Chrudim6001:13:34-
12MA1522Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6801:13:50-
3MB16137Bukovjan VlastimilJiskra Otrokovice6101:13:56-
13MA1729Šesták KarelMaratonstav Úpice7101:14:00-
14MA1826Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:14:01-
4MB1938Filip VáclavAK Kroměříž6001:14:19-
15MA2047Stanovský PavelSokol Královské Vinohrady7101:14:25-
5MB2135Horák PavelAHA Vyškov6101:14:54-
2MC22148Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:15:08-
6MB23156Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5701:16:01-
1ZA2494Drajzajtlová PetraAK Milo Olomouc-PUMA ČR 7301:16:08-
16MA2532Velinský RadekAFK Chrudim7201:17:22-
17MA26113Čivrný JiříSemily8001:18:03-
18MA2728Procházka JosefAC Česká Lípa7101:18:07-
19MA2820Kišš MartinSSK Vítkovice8101:18:18-
20MA2915Bětík MiroslavAK Kroměříž7201:18:42-
21MA30246Zatloukal MarekKopečkáři6501:18:50-
3MC31175Kolínek FrantišekAK Perná5601:19:03-
1ZC3286Peterková AlenaHavířov MBK6101:19:18-
7MB33319Pechek VladimírTJ Nová Včelnice5701:19:31-
22MA3412Bareš JosefBAMBAS Skalice7901:19:47-
23MA35102Alexa JaroslavKRB Chrudim7401:20:04-
8MB36141Vévoda IvanSK Švábenice6001:21:03-
2ZA37100Klimešová JanaVSK Praha7001:21:05-
1MD38197Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5001:21:17-
1ZB3985Hajná DanaAK Kroměříž6401:21:21-
4MC40296Slavík JiříSokol Žabovřesky5401:22:16-
24MA4127Plachý LubomírUniverzita Brno6801:22:26-
9MB42170Olšjak LadislavSKP České Budějovice5901:22:34-
25MA4331Vaculka RichardSK Železárny Prostějov7001:22:55-
5MC44183Gottwald VáclavKřižanovice5501:23:18-
6MC45146Švec MiroslavSokol Potštejn5201:23:20-
26MA46298Weinreich RichardUniversita Brno8101:23:43-
10MB47149Havlík MiroslavČalounictví Bořitov5801:23:50-
27MA4818Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7201:24:35-
2MD49318Absolon FrantišekTJ Liga 100 Olomouc4801:25:00-
3ZA5087Zvoníčková DanielaSokol Písek7901:25:22-
3MD51196Křenek FrantišekTJ JE Dukovany8301:25:38-
11MB52140Petřík FrantišekUniverzita Brno5901:25:50-
1ME53205Vodička JanŠela Sport Přerov4501:25:56-
28MA54134Tuček VáclavChotěboř7701:26:06-
12MB5548Weiss MichalAC Praha 18905901:26:16-
4MD56334Koštoval JiříJeseník5101:26:19-
13MB57309Hromek TomášAK Kroměříž7301:26:49-
29MA58123Krpec EmilKřižanovice7701:26:51-
4ZA59277Loskotová GabrielaOrbitt Praha8101:27:08-
30MA60131Štefek JaroslavCS Maraton Team Žďár nad Sázavou6201:27:14-
2ZB6199Hanáková MiroslavaACP Junior Brno6601:27:30-
31MA62282Stopka VladimírJogging klub Dubnica n/V. 01:27:48-
5ZA6396Procházková MilenaSokol SŠ České Budějovice7201:27:52-
2ME64293Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4601:28:15-
32MA65112Vašíček ZdeněkVVŠ PV Vyškov7301:28:23-
33MA66285Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí8001:28:24-
34MA67110Polák ZdeněkFrenštát8401:28:35-
35MA68106Kyzlink KarelASK TT Ski Blansko6401:28:37-
7MC69324Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:29:02-
36MA70308Bohdal JaroslavSOČR Praha7601:29:10-
5MD71312Samec MilanKRB Partizánske8301:29:16-
37MA72116Dvořák PavelPřerov7701:29:29-
8MC73171Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:29:38-
14MB74163Kolařík AloisMK Kopřivnice5501:29:47-
6MD75192Bartál LubomírBK Hodonín7701:29:53-
1MG76126Herlich KurtLiga 100 Olomouc3401:29:57-
9MC77286Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí5301:30:03-
7MD78333Šádková IrenaAC Pardubice6901:30:44-
15MB7924Mocker FrantišekAK Bílina5801:30:49-
10MC80181Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:31:17-
1MF81108Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:31:20-
11MC82294Tománek PavelKHB Radegast5501:31:22-
8MD83191Ženčák MiroslavPřerov5001:31:26-
3ME84206Bednařík JiříMK Kopřivnice4501:31:36-
16MB85162Chaloupka JiříOrbitt Praha6101:31:41-
4ME86301Novotný FrantišekAK Kroměříž4601:31:46-
38MA87136Janoušek Peterneregistrován8001:31:47-
12MC8844Rinka ErichMKS Ostrava5401:32:09-
17MB89147Motálek PetrTJ JE Dukovany6101:32:24-
18MB90155Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:32:30-
39MA91304Kasík KonstantinUNI ASK Vyškov6001:32:42-
9MD92121Čižmár PetrSKP Nový Jičín8501:32:54-
40MA93130Soural Lukášneregistrován5001:33:03-
13MC94169Fiedler JanStart Brno 01:33:08-
19MB95104Bátěk JosefOlomouc7201:33:09-
6ZA96258Ammerová JanaAK Hodonín7701:33:13-
7ZA9798Kalovská LenkaAAC Brno7001:33:31-
10MD98195Kabela VojtěchHrušovany u Brna4601:33:37-
2MF99300Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:33:43-
41MA100240Goč LadislavMK Tatran Spišská Nová Ves8401:33:49-
14MC101159Alexa JiříKRB Chrudim5301:34:02-
5ME102316Pour LadislavRozkoš7201:34:09-
20MB103299Bekeni Pavelneregistrován5901:34:19-
8ZA10489Tomass DanielaRPG Brno7401:34:22-
11MD105199Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:34:38-
12MD106193Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:34:54-
15MC107152Tureček JanKyjov7901:35:01-
16MC108176Lerch VladislavAK MILO Olomouc7001:35:05-
42MA109119Horák Pavelneregistrován7101:35:10-
6ME110209Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:35:21-
9ZA11191Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8101:35:22-
17MC112150Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5601:35:28-
43MA113103Dvořák ZbyněkNC Vyškov6401:35:47-
7ME114217Pochobradský PavelNová Včelnice4601:35:53-
13MD115189Smola Josefneregistrován5101:36:12-
8ME116329Mikšovský ZdeněkSK Včelná4501:36:41-
2ZC117337Gstettner BlankaSV Marswiese, Rakousko5701:36:59-
3MF118219Březina JiříSK Přerov3901:37:25-
44MA119244Petronyukova MyroslavaAC Kovosrot Praha8701:37:34-
18MC120323Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:37:52-
1ZD121266Kováříková PavlaŠAK Chodov3901:37:56-
21MB122151Profous PetrUSC STATIC Ostrožská Nová5801:37:58-
45MA123111Bílek LubošHavlíčkův Brod6401:38:03-
19MC124338Wittner BerndOSV Wien5601:38:06-
22MB125129Soural JanTTK JME Brno6601:38:11-
3ZB126325Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:38:14-
46MA127320Quirenc TomášSK Atletik Brno5401:38:19-
20MC128142Budík KarelLiga 100 Zlín7801:38:33-
47MA129128Skyba Martinneregistrován6201:38:43-
1ZE130273Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:38:44-
23MB131328Baďura AlešOlomouc7001:39:07-
24MB132145Kubík JaromírTTK JME Brno6001:39:24-
48MA133115Drápal PavelLRS Vyškov6301:39:53-
10ZA13495Barešová MiladaBAMBAS Skalice7501:39:58-
49MA135120Jančařík PetrLitomyšl6801:40:06-
50MA136288Strnad Richardneregistrován6201:40:07-
21MC137188Švrček JiříPoruba5301:40:09-
11ZA138253Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8001:40:11-
4MF139160Herbst ManfredJeseník4101:40:23-
9ME140211Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:40:31-
4ZB141261Klimešová JanaKyjov8601:40:35-
25MB142109Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:40:50-
51MA143117Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:40:50-
12ZA14484Suková VěraZetor Brno8001:40:51-
52MA145239Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk7601:41:09-
10ME146214Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4201:41:39-
53MA147303Obořil LukášUNI ASK Vyškov8101:41:41-
13ZA148252Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6901:41:51-
54MA149290Křížek PetrOrel Vyškov5301:41:53-
5MF150221Kabelík JaroslavSlovácká Slavia Uherské Hradiště7601:41:53-
55MA151125Mazal ZdeněkNC Vyškov7301:42:10-
2ZD152264Lednická ZdeňkaAK Zlín5401:42:19-
14ZA153257Židová IvanaMaratonstav Úpice6801:42:40-
6MF154226Žid MilanTJ Maratonstav Úpice4101:42:42-
56MA155122Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:42:49-
22MC156143Holeček StanislavJinačovice5501:42:50-
15ZA157255Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:42:56-
57MA158107Orlich Marcelneregistrován8401:43:06-
3ZC159263Zárubová JanaAC 1890 Praha5901:43:07-
26MB160307Navrátil KarelNC Vyškov5501:43:13-
16ZA16192Pokorová JaroslavaHorský pramen Opava7201:43:20-
14MD162322Klimeš Františekneregistrován 01:43:35-
3ZD163268Vacková HanaSK Hronov5601:44:04-
7MF164220Hrubý MilanASK Blansko3801:44:38-
8MF165225Straka JosefŠumperk3901:44:52-
58MA166132Trávníček JaroslavDrnovice7601:44:56-
1MH167232Leheček AntonínAVC Praha3101:45:02-
17ZA16890Tomanová MonikaTJ Nové Město na Moravě7701:45:14-
2MG169230Tkadleček JosefUherský Brod3401:45:20-
23MC170139Novotný JanTTK JME Brno5401:45:32-
9MF171224Kousal OldřichSK Přerov3801:45:48-
15MD172194Fůsek VladimírTJ Mez Mohelnice5301:45:56-
24MC173186Krejsa VáclavBering Praha5201:46:05-
59MA17425Olšer Tomáš SSK Vítkovice - Janovice7201:46:26-
10MF175222Kašpar JosefAVC Praha3801:46:29-
27MB176124Kunc JosefLRS Vyškov6001:46:38-
3MG177231Trčka JosefSokol Opava3501:46:53-
60MA178237Divoký Karelneregistrován5101:46:54-
16MD179200Tučný JanMK Pardubice4701:47:33-
25MC180187Slováček Jaroslavneregistrován5101:47:42-
2ZE181270Dvořáčková DagmarTTK JME Brno5001:48:47-
4ZD182267Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chrop.5601:49:04-
18ZA183311Balážová ZlaticaKRB Partizánske5301:49:04-
11ME184212Tuček JosefPardubice4401:49:11-
5ZD185265Koubková IlonaSpartak Praha 48401:49:23-
61MA186314Skoták JaroslavDOMO Service Brno7601:49:38-
62MA187127Oppelt KarelNC Vyškov6301:50:17-
63MA188321Polanský TomášSK Atletik Brno8001:50:43-
1ZG189275Ellingerová Dananeregistrována5901:50:46-
3ZE190274Janečková AnežkaAK Zlín4701:50:54-
11MF191138Holý JosefBrno5301:51:03-
64MA192105Kysa Radoslavneregistrován7601:51:47-
5ZB193326Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:52:15-
17MD194202Azari PeterBodanovce pri Košiciach8001:52:25-
4ZE195272Kašparová JanaSokol Křivoklát4701:53:20-
26MC196182Čerešňa DušanSlovan Krajné, Slovensko7801:53:36-
19ZA197251Beranová LenkaBK Krnov6501:53:38-
12ME198216Volf JiříSPV Sigma Hranice4601:54:03-
13ME199213Zapletal JosefAK Kroměříž4301:54:27-
6ZB200279Málková AnnaVVŠ Vyškov6301:54:27-
12MF201289Brandýs VlastimilTJ LRS Vyškov4101:54:43-
4ZC202302Procházková IrenaTJ Háje5701:55:55-
14ME203203Košťál PavelSpartak Adamov4401:56:11-
27MC204172Bardoň JanPoruba5201:57:35-
65MA205306Masařík PetrČD Bohumín7601:58:39-
28MB206297David KarelLRS Vyškov6801:58:46-
66MA207135Verner RostislavNC Vyškov7301:58:55-
29MB208167Žoužela RadekLRS Vyškov6001:59:04-
28MC209166Zejda IvoMoravská Slávia Brno5601:59:49-
30MB210153Šiberský PetrČKD Blansko6202:00:26-
29MC211185Havlíček PavelServité OSM5202:01:08-
67MA212118Gabriel EvženBlišice6502:01:19-
2MH213235Cupánek JosefSK Přerov2602:01:55-
20ZA214332Kociánová JiřinaKřenovice8402:03:03-
68MA215305Raděj KarelUNI ASK Vyškov5702:03:23-
69MA216133Trojanec MarekNC Vyškov5402:06:46-
70MA217287Kytka Petrneregistrován3802:08:02-
7ZB218254Oppeltová ZdeňkaNC Vyškov6602:09:11-
8ZB219262Přívětivá SvatavaBranky6402:11:39-
30MC220315Sedláček PavelTriatlon Brno5302:12:54-
3MH221236Pacner IvanTJ Praga2602:13:01-
21ZA222281Střeštíková IlonaNC Vyškov4202:15:02-
4MH223331Pokorný ZdeněkTJ Praga8702:16:49-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód