hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Náchod - Dobrošov

12.7.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 12.7.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SC Dobrošov

Sociální sítě

Místo konání

zimní stadion, Náchod
10:00 hodin

Popis tratě

Délka: 8,9 km
Převýšení: 410 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Josef Kolísko
Bílkova 1544
547 01 Náchod
tel. 607 933 811

Internetové stránky

http://www.scdobrosov.tk

E-mailová adresa

sc.dobrosov@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2566

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Javůrek Jiří4820
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Libra Jiří3715
Metelka Josef4415
Kučera Zdeněk5515
Tučný Jan4714
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Stránský Aleš6013
Šrutek Stanislav5813
Sedlák Jiří5812
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Doležal Luboš5412
Borůvka Jiří5612
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Balcar Luboš5812
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Kozel Karel5210
Jirka Jan8310
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Losman Miroslav5110
Lanta Jiří4410
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Vojáček Pavel5110
Škoda Kryštof419
Nečas Josef589
Bielčik Jindřich409
Skalský Miloš679
Šimůnek Jan829
Pešek Milan609
Zelený Luděk619
Buchar Jan339
Erber Jiří569
Švec Miroslav529
Dobšíček Pavel809

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Video ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 13.07.2015, 09:16
  • zobrazeno již 1001x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ10208Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:38:5070
2MJ22198Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:42:5962
3MJ28199Opočenský MatějOLFIN CAR Trutnov9600:43:4954

Muži A (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1181Pechek PetrMARATONSTAV Úpice8300:33:4870
2MA2188Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:34:1262
3MA4191Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:35:4654
4MA7190Davídek DušanVrchlabí8100:37:2748
5MA16138Heler TomášH. Králové8100:41:1044
6MA17209Háze MartinJilemnice8500:41:2640
7MA18203Šolc VítězslavREDPOINT Teplice9100:41:3038
8MA20184Šimák JanHradec Králové8300:42:1036
9MA23222Jirka JanAC Náchod8300:43:1734
10MA26168Fejk LukášCarla.kupkolo.cz8800:43:4132
11MA46197Roleček MilanPěčín7600:48:5030
12MA59105Hrevuš AlexandrBřehy7900:53:5228
13MA65213Svatoň JiříHořice - Čechovka8500:57:5726

Muži B (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3165Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:35:2470
2MB5178Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:35:5762
3MB6170Malý JanELEVEN RUNTEAM7300:36:2654
4MB9218Ulich PetrMT Dobruška6800:38:3548
5MB13205Moskva RomanPasivity Žamberk7500:39:5444
6MB19142Vejběra JanCYKLO POKR HK6600:42:0640
7MB25217Polej JiříHronov7100:43:3338
8MB34206Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:46:1736
9MB37174Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:46:3934
10MB41219Skalský MilošAC Náchod6700:47:2832
11MB64185Kulda JanTJ Sokol Olešnice7300:57:1030

Muži C (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC8161Jančík BořekSVARTES Hořice6400:38:1970
2MC12221Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:39:0262
3MC14186Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:40:1754
4MC15211Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:41:0548
5MC21166Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:42:1844
6MC31220Tichý PavelAC Náchod6300:45:0340
7MC33159Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:45:2038
8MC35167Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:46:2536
9MC38192Skalický JosefActivityla.cz Žichlínek6200:46:4034
10MC39201Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:0532
11MC43223Zelený LuděkAC Náchod6100:48:2730
12MC48173Šrůtek StanislavMARATONSTAV Úpice5800:49:2628
13MC50250Prokop MilanSport. centrum Dobrošov6200:49:4826
14MC62193Sedlák JiříPřelouč5800:56:2524
15MC68212Svatoň JiříČechovka Hořice6101:02:2422
16MC69140Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:04:2820

Muži D (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD27179Pechek FrantišekMARATONSTAV Úpice5300:43:4470
2MD29122Mach FrantišekSki klub Jablonec n. Nisou5000:44:0562
3MD32164Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:45:0954
4MD36171Bříza VladimírKRB Chrudim5100:46:3048
5MD44172Javůrek JiříMARATONSTAV Úpice4800:48:3844
6MD47156Hájek FrantišekFGT Stolany4900:49:2140
7MD54204Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:51:3238
8MD58214Kučera ZdeněkAC Náchod5500:53:2036
9MD60136Les JosefMARATONSTAV Úpice4700:54:3034
10MD61177Groh StanislavAC Vrchlabí4600:55:4232

Muži E (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME52187Janový PetrAC TRIAL Plzeň4500:50:3170
2ME55162Metelka JosefSpartak Police4400:52:1062
3ME71102Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:05:5754
4ME72160Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:06:1948
5ME74200Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:09:0544
6ME77207Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2702:05:1940

Juniorky (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA40180Solánská JanaMARATONSTAV Úpice8500:47:1370
2ZA56182Šimáková KláraHradec Králové8300:52:1362
3ZA66175Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:58:3054

Ženy B (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11169Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:39:0070
2ZB24216Hájková RenataMARATONSTAV Úpice7500:43:1862
3ZB51154Vejběrová EvaH. Králové7600:50:0854
4ZB57157Flašarová LenkaNáchod7200:52:3048
5ZB63189Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:56:4144

Ženy C (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC30194Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:1070
2ZC42152Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:48:1562
3ZC45196Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:48:4154
4ZC53176Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:50:3848
5ZC75137Šternerová HanaHradec Králové6301:14:0044
6ZC76139Hellerová HanaHradec Králové6101:14:5440

Ženy D (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD48215Mališová KarlaUSK Praha6000:49:2670
2ZD67210Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:00:0162
3ZD70202Vacková HanaSokol Starkoč5601:05:0254
4ZD73135Vraštilová MiloslavaMARATONSTAV Úpice5601:07:4248

Trať 8,9 km, 410 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1181Pechek PetrMARATONSTAV Úpice8300:33:4870
2MA2188Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:34:1262
1MB3165Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:35:2470
3MA4191Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:35:4654
2MB5178Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:35:5762
3MB6170Malý JanELEVEN RUNTEAM7300:36:2654
4MA7190Davídek DušanVrchlabí8100:37:2748
1MC8161Jančík BořekSVARTES Hořice6400:38:1970
4MB9218Ulich PetrMT Dobruška6800:38:3548
1MJ10208Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:38:5070
1ZB11169Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:39:0070
2MC12221Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:39:0262
5MB13205Moskva RomanPasivity Žamberk7500:39:5444
3MC14186Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:40:1754
4MC15211Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:41:0548
5MA16138Heler TomášH. Králové8100:41:1044
6MA17209Háze MartinJilemnice8500:41:2640
7MA18203Šolc VítězslavREDPOINT Teplice9100:41:3038
6MB19142Vejběra JanCYKLO POKR HK6600:42:0640
8MA20184Šimák JanHradec Králové8300:42:1036
5MC21166Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:42:1844
2MJ22198Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:42:5962
9MA23222Jirka JanAC Náchod8300:43:1734
2ZB24216Hájková RenataMARATONSTAV Úpice7500:43:1862
7MB25217Polej JiříHronov7100:43:3338
10MA26168Fejk LukášCarla.kupkolo.cz8800:43:4132
1MD27179Pechek FrantišekMARATONSTAV Úpice5300:43:4470
3MJ28199Opočenský MatějOLFIN CAR Trutnov9600:43:4954
2MD29122Mach FrantišekSki klub Jablonec n. Nisou5000:44:0562
1ZC30194Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:1070
6MC31220Tichý PavelAC Náchod6300:45:0340
3MD32164Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:45:0954
7MC33159Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:45:2038
8MB34206Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:46:1736
8MC35167Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:46:2536
4MD36171Bříza VladimírKRB Chrudim5100:46:3048
9MB37174Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:46:3934
9MC38192Skalický JosefActivityla.cz Žichlínek6200:46:4034
10MC39201Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:0532
1ZA40180Solánská JanaMARATONSTAV Úpice8500:47:1370
10MB41219Skalský MilošAC Náchod6700:47:2832
2ZC42152Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:48:1562
11MC43223Zelený LuděkAC Náchod6100:48:2730
5MD44172Javůrek JiříMARATONSTAV Úpice4800:48:3844
3ZC45196Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:48:4154
11MA46197Roleček MilanPěčín7600:48:5030
6MD47156Hájek FrantišekFGT Stolany4900:49:2140
1ZD48215Mališová KarlaUSK Praha6000:49:2670
12MC48173Šrůtek StanislavMARATONSTAV Úpice5800:49:2628
13MC50250Prokop MilanSport. centrum Dobrošov6200:49:4826
3ZB51154Vejběrová EvaH. Králové7600:50:0854
1ME52187Janový PetrAC TRIAL Plzeň4500:50:3170
4ZC53176Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:50:3848
7MD54204Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:51:3238
2ME55162Metelka JosefSpartak Police4400:52:1062
2ZA56182Šimáková KláraHradec Králové8300:52:1362
4ZB57157Flašarová LenkaNáchod7200:52:3048
8MD58214Kučera ZdeněkAC Náchod5500:53:2036
12MA59105Hrevuš AlexandrBřehy7900:53:5228
9MD60136Les JosefMARATONSTAV Úpice4700:54:3034
10MD61177Groh StanislavAC Vrchlabí4600:55:4232
14MC62193Sedlák JiříPřelouč5800:56:2524
5ZB63189Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:56:4144
11MB64185Kulda JanTJ Sokol Olešnice7300:57:1030
13MA65213Svatoň JiříHořice - Čechovka8500:57:5726
3ZA66175Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:58:3054
2ZD67210Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:00:0162
15MC68212Svatoň JiříČechovka Hořice6101:02:2422
16MC69140Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:04:2820
3ZD70202Vacková HanaSokol Starkoč5601:05:0254
3ME71102Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:05:5754
4ME72160Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:06:1948
4ZD73135Vraštilová MiloslavaMARATONSTAV Úpice5601:07:4248
5ME74200Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:09:0544
5ZC75137Šternerová HanaHradec Králové6301:14:0044
6ZC76139Hellerová HanaHradec Králové6101:14:5440
6ME77207Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2702:05:1940

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1181Pechek PetrMARATONSTAV Úpice8300:33:4870
2MA2188Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:34:1262
3MB3165Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:35:2454
4MA4191Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:35:4648
5MB5178Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:35:5744
6MB6170Malý JanELEVEN RUNTEAM7300:36:2640
7MA7190Davídek DušanVrchlabí8100:37:2738
8MC8161Jančík BořekSVARTES Hořice6400:38:1936
9MB9218Ulich PetrMT Dobruška6800:38:3534
10MJ10208Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:38:5032
11MC12221Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:39:0230
12MB13205Moskva RomanPasivity Žamberk7500:39:5428
13MC14186Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:40:1726
14MC15211Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:41:0524
15MA16138Heler TomášH. Králové8100:41:1022
16MA17209Háze MartinJilemnice8500:41:2620
17MA18203Šolc VítězslavREDPOINT Teplice9100:41:3018
18MB19142Vejběra JanCYKLO POKR HK6600:42:0616
19MA20184Šimák JanHradec Králové8300:42:1014
20MC21166Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:42:1812
21MJ22198Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:42:5910
22MA23222Jirka JanAC Náchod8300:43:178
23MB25217Polej JiříHronov7100:43:336
24MA26168Fejk LukášCarla.kupkolo.cz8800:43:414
25MD27179Pechek FrantišekMARATONSTAV Úpice5300:43:442

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11169Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:39:0070
2ZB24216Hájková RenataMARATONSTAV Úpice7500:43:1862
3ZC30194Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:1054
4ZA40180Solánská JanaMARATONSTAV Úpice8500:47:1348
5ZC42152Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:48:1544
6ZC45196Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:48:4140
7ZD48215Mališová KarlaUSK Praha6000:49:2638
8ZB51154Vejběrová EvaH. Králové7600:50:0836
9ZC53176Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:50:3834
10ZA56182Šimáková KláraHradec Králové8300:52:1332
11ZB57157Flašarová LenkaNáchod7200:52:3030
12ZB63189Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:56:4128
13ZA66175Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:58:3026
14ZD67210Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:00:0124
15ZD70202Vacková HanaSokol Starkoč5601:05:0222
16ZD73135Vraštilová MiloslavaMARATONSTAV Úpice5601:07:4220
17ZC75137Šternerová HanaHradec Králové6301:14:0018
18ZC76139Hellerová HanaHradec Králové6101:14:5416

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód