hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Šachty - Štěpánka

19.7.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Šachty - Štěpánka
  • datum konání: 19.7.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČSK vysoké nad Jizerou

Sociální sítě

Místo konání

dolní stanice vleku Šachty, Vysoké nad Jizerou
10:00 hodin

Popis tratě

Délka: 7,5 km
Převýšení: 450 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Zdeněk Seidl
Tyršova 295
512 11 Vysoké nad Jizerou
tel. 481 593 495

Internetové stránky

http://www.vysokenadjizerou.cz

E-mailová adresa

ski.vysoke@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.7.2018Šachty - Štěpánka-
23.7.2017Šachty - Štěpánka76
14.8.2016Šachty - Štěpánka62
20.7.2014Šachty - Štěpánka61
21.7.2013Šachty - Štěpánka95
22.7.2012Šachty - Štěpánka93
24.7.2011Šachty - Štěpánka100
25.7.2010Šachty - Štěpánka98
26.7.2009Šachty - Štěpánka111
24.8.2008Šachty - Štěpánka61
29.7.2001Šachty - Štěpánka70
23.6.1991Šachty - Štěpánka64
10.10.1987Šachty - Štěpánka37

Statistika závodu Šachty - Štěpánka

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 928

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4811
Brunclík Ivo5810
Vacarda Vladimír5910
Trejbal Karel5110
Berka Radim829
Vraštilová Miloslava569
Paulů Blanka548
Bém František278
Šrůtek Stanislav588
Zátopek Jiří608
Vodička Jan457
Machačka Martin757
Vavruška Jiří787
Nečas Josef587
Jančík Bořek647
Vejnar Josef577
Dvořák Ladislav487
Kubíček Zdeněk726
Erlebach David716
Šmída Oldřich486
Tučný Jan476
Ožana Václav646
Berka Martin856
Gombita Josef586
Groh Stanislav466
Jirásková Eva645
Kadavý Jan475
Nesvadba Petr865
Kožíšek Dušan835
Šimůnková Pavla775
Kožnarová Kristýna945
Žák Jiří715
Čech Jan935
Marek František415
Šimůnek Jan825
Šír Václav485
Kavalír Josef825
Herda Jan835
Ševčík Štěpán965
Baláž Roman655
Pechek František535
Palas Jaroslav535
Veselý Pavel664
Flegl Vlastimil534
Metelková Táňa724
Poborská Helena784
Zuzánková Tereza864
Blažková Lenka884
Malý Jan734
Klampflová Eva644

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 20.07.2015, 11:42
  • zobrazeno již 1138x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1438Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:32:1035
2MJ1537Machač KarelČKS SKI Jilemnice9700:32:5631
3MJ1626Pitz PetrSki klub Jablonec9600:33:2527
4MJ2887Vysušil TomášASK Slavia Praha9600:34:5224
5MJ3039Matouš AdamČKS SKI Jilemnice9800:35:1522
6MJ3136Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:35:2920
7MJ3859Břečka DominikSKI klub Jablonec n.N.9900:37:0819
8MJ4348Vašátko MarekSKI Skuhrov n. Bělou0100:37:2818
9MJ4683Vodička TomášSC Radotín9700:37:3617
10MJ7335Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:45:0916

Muži A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA150Berka MartinKozákov8500:28:1235
2MA249Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:29:2831
3MA352Berka RadimKozákov8200:29:3527
4MA455Vagenknecht FrantišekKPCKFV Nová Paka7700:29:4224
5MA541Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:30:1822
6MA74Hostička JanPříbram7900:30:4020
7MA877Edlman MartinASK Slavia Praha9000:30:5219
8MA976Edlman TomášASK Slavia Praha9000:30:5318
9MA102Herda JanSKP Nymburk8300:31:0017
10MA1213Vavruška JiříKerda Sport Liberec7800:31:2416
11MA1784Ježek JanASK Slavia Praha8500:33:4515
12MA1885Javůrek PavelASK Slavia Praha8800:33:5814
13MA1979Hlaváč JanASK Slavia Praha9400:34:0313
14MA2063Matras TomášSK Chrast8000:34:0712
15MA2169Kožíšek DušanDukla Liberec8300:34:1411
16MA2254Šikola JiříTJ Liaz Jablonec n/N9500:34:2010
17MA2745Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:34:529
18MA2986Chyba MartinAC Čáslav8600:34:538
19MA3353Háze MartinJilemnice8500:35:377
20MA3682Mach OndřejASK Slavia Praha9400:36:286
21MA3919Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:37:105
22MA4118Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:37:194
23MA4278Hlaváč JakubAC Čáslav8700:37:203
24MA4816Šimůnek MatějTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou8700:38:002
25MA4974Malý AlešOK Jilemnice8700:38:231
26MA5381Dubský PetrASK Slavia Praha8900:39:301
27MA5867Šír VladimírKlub Josefa Buďárka7600:40:241
28MA7280Petrák JiříASK Slavia Praha9100:44:171

Muži B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB63Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:30:2035
2MB1110Malý JanElevent Run Team7300:31:1331
3MB1324Bartoš DaliborLIAZ Jablonec7500:32:0527
4MB3772Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:36:3324
5MB401Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7200:37:1622
6MB5215Zoubek ZdeněkSCWS Lučany n.N.6900:38:5620
7MB5671Dlab LadislavRoztoky7000:40:0719
8MB5727Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:40:1218

Muži C (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2323Vacarda VladimírEleven Run Team5900:34:2535
2MC2517Zuzánek ZdeněkTJ Tatran OB5900:34:5131
3MC2640Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:34:5227
4MC3212Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:35:3324
5MC4473Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5700:37:3022
6MC5022Valenta MichalPrales Tužín6200:38:4120
7MC5156Vlček BohumilPraha 136000:38:4419
8MC607Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:3318
9MC6670Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:42:2017
10MC8351Berka MilanKozákov5800:54:0016

Muži D (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3462Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:35:5835
2MD558Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:5831
3MD5968Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:41:1527
4MD6314Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:41:5324
5MD7025Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:43:3922
6MD7664Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:46:3020
7MD8029Kadavý ZdeněkMarpole MTB Vrchlabí4900:51:5619
8MD8261Dvořák LadislavSokol Velké Hamry4800:53:4318

Muži E (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7830Vodička JanMK Radslavice4500:47:2135
2ME8111Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:52:4431
3ME8628Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:07:2927

Juniorky (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3534Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice9700:36:0035
2ZJ4532Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice0000:37:3331
3ZJ6142Holíková ZuzanaSKI Skuhrov n. Bělou9900:41:4327
4ZJ6743Smažíková PetraSKI Skuhrov nad Bělou9900:42:4624
5ZJ6944Štefeková JitkaSKI Skuhrov n. Bělou9900:43:2822
6ZJ7447Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9600:45:2120
7ZJ7960Johanová AdélaČKS SKI Jilemnice9900:51:5619
8ZJ8446Dulhánková KristýnaSKI Skuhrov n. Bělou0000:56:1018

Ženy A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2466Matrasová KateřinaSK Chrast8300:34:3935
2ZA476Šibravová LenkaKerteam8200:37:5131
3ZA6258Blažková LenkaSokol Skuhrov8800:41:4827
4ZA6533Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9400:42:1324
5ZA7131Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice9200:43:5922

Ženy B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6820Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:43:0035

Ženy C (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6457Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:42:0935

Ženy D (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5421Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:39:5035
2ZD7565Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6000:45:4031
3ZD779Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:46:5927
4ZD855Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:58:4924

Trať 7,5 km, 450 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA150Berka MartinKozákov8500:28:1235
2MA249Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:29:2831
3MA352Berka RadimKozákov8200:29:3527
4MA455Vagenknecht FrantišekKPCKFV Nová Paka7700:29:4224
5MA541Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:30:1822
1MB63Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:30:2035
6MA74Hostička JanPříbram7900:30:4020
7MA877Edlman MartinASK Slavia Praha9000:30:5219
8MA976Edlman TomášASK Slavia Praha9000:30:5318
9MA102Herda JanSKP Nymburk8300:31:0017
2MB1110Malý JanElevent Run Team7300:31:1331
10MA1213Vavruška JiříKerda Sport Liberec7800:31:2416
3MB1324Bartoš DaliborLIAZ Jablonec7500:32:0527
1MJ1438Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:32:1035
2MJ1537Machač KarelČKS SKI Jilemnice9700:32:5631
3MJ1626Pitz PetrSki klub Jablonec9600:33:2527
11MA1784Ježek JanASK Slavia Praha8500:33:4515
12MA1885Javůrek PavelASK Slavia Praha8800:33:5814
13MA1979Hlaváč JanASK Slavia Praha9400:34:0313
14MA2063Matras TomášSK Chrast8000:34:0712
15MA2169Kožíšek DušanDukla Liberec8300:34:1411
16MA2254Šikola JiříTJ Liaz Jablonec n/N9500:34:2010
1MC2323Vacarda VladimírEleven Run Team5900:34:2535
1ZA2466Matrasová KateřinaSK Chrast8300:34:3935
2MC2517Zuzánek ZdeněkTJ Tatran OB5900:34:5131
3MC2640Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:34:5227
17MA2745Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:34:529
4MJ2887Vysušil TomášASK Slavia Praha9600:34:5224
18MA2986Chyba MartinAC Čáslav8600:34:538
5MJ3039Matouš AdamČKS SKI Jilemnice9800:35:1522
6MJ3136Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:35:2920
4MC3212Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:35:3324
19MA3353Háze MartinJilemnice8500:35:377
1MD3462Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:35:5835
1ZJ3534Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice9700:36:0035
20MA3682Mach OndřejASK Slavia Praha9400:36:286
4MB3772Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:36:3324
7MJ3859Břečka DominikSKI klub Jablonec n.N.9900:37:0819
21MA3919Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:37:105
5MB401Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7200:37:1622
22MA4118Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:37:194
23MA4278Hlaváč JakubAC Čáslav8700:37:203
8MJ4348Vašátko MarekSKI Skuhrov n. Bělou0100:37:2818
5MC4473Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5700:37:3022
2ZJ4532Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice0000:37:3331
9MJ4683Vodička TomášSC Radotín9700:37:3617
2ZA476Šibravová LenkaKerteam8200:37:5131
24MA4816Šimůnek MatějTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou8700:38:002
25MA4974Malý AlešOK Jilemnice8700:38:231
6MC5022Valenta MichalPrales Tužín6200:38:4120
7MC5156Vlček BohumilPraha 136000:38:4419
6MB5215Zoubek ZdeněkSCWS Lučany n.N.6900:38:5620
26MA5381Dubský PetrASK Slavia Praha8900:39:301
1ZD5421Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:39:5035
2MD558Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:5831
7MB5671Dlab LadislavRoztoky7000:40:0719
8MB5727Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:40:1218
27MA5867Šír VladimírKlub Josefa Buďárka7600:40:241
3MD5968Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:41:1527
8MC607Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:3318
3ZJ6142Holíková ZuzanaSKI Skuhrov n. Bělou9900:41:4327
3ZA6258Blažková LenkaSokol Skuhrov8800:41:4827
4MD6314Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:41:5324
1ZC6457Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:42:0935
4ZA6533Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9400:42:1324
9MC6670Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:42:2017
4ZJ6743Smažíková PetraSKI Skuhrov nad Bělou9900:42:4624
1ZB6820Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:43:0035
5ZJ6944Štefeková JitkaSKI Skuhrov n. Bělou9900:43:2822
5MD7025Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:43:3922
5ZA7131Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice9200:43:5922
28MA7280Petrák JiříASK Slavia Praha9100:44:171
10MJ7335Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:45:0916
6ZJ7447Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9600:45:2120
2ZD7565Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6000:45:4031
6MD7664Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:46:3020
3ZD779Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:46:5927
1ME7830Vodička JanMK Radslavice4500:47:2135
7ZJ7960Johanová AdélaČKS SKI Jilemnice9900:51:5619
7MD8029Kadavý ZdeněkMarpole MTB Vrchlabí4900:51:5619
2ME8111Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:52:4431
8MD8261Dvořák LadislavSokol Velké Hamry4800:53:4318
10MC8351Berka MilanKozákov5800:54:0016
8ZJ8446Dulhánková KristýnaSKI Skuhrov n. Bělou0000:56:1018
4ZD855Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:58:4924
3ME8628Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:07:2927

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA150Berka MartinKozákov8500:28:1235
2MA249Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:29:2831
3MA352Berka RadimKozákov8200:29:3527
4MA455Vagenknecht FrantišekKPCKFV Nová Paka7700:29:4224
5MA541Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:30:1822
6MB63Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:30:2020
7MA74Hostička JanPříbram7900:30:4019
8MA877Edlman MartinASK Slavia Praha9000:30:5218
9MA976Edlman TomášASK Slavia Praha9000:30:5317
10MA102Herda JanSKP Nymburk8300:31:0016
11MB1110Malý JanElevent Run Team7300:31:1315
12MA1213Vavruška JiříKerda Sport Liberec7800:31:2414
13MB1324Bartoš DaliborLIAZ Jablonec7500:32:0513
14MJ1438Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:32:1012
15MJ1537Machač KarelČKS SKI Jilemnice9700:32:5611
16MJ1626Pitz PetrSki klub Jablonec9600:33:2510
17MA1784Ježek JanASK Slavia Praha8500:33:459
18MA1885Javůrek PavelASK Slavia Praha8800:33:588
19MA1979Hlaváč JanASK Slavia Praha9400:34:037
20MA2063Matras TomášSK Chrast8000:34:076
21MA2169Kožíšek DušanDukla Liberec8300:34:145
22MA2254Šikola JiříTJ Liaz Jablonec n/N9500:34:204
23MC2323Vacarda VladimírEleven Run Team5900:34:253
24MC2517Zuzánek ZdeněkTJ Tatran OB5900:34:512
25MC2640Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:34:521

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Vysoké (potřicáté) nás přivítalo krásnými panoramaty a chládkem. Sklenařice si zapamatujete pro stoupání a upravené okolí chalup. Jsou tam i diváci a fanoušci. Tomášovy vrcha nabídnou další panoramata. Cesta k Prdku je v chládku a byli i další diváci. Ke Štěpánce kolem Rejdic je to kousek a pak můžete i na rozhlednu. Brzo visí pořadí st.č. a pak i časy. Čeká autobus na cestu k vyhlášení, tam už visí výsledky. Bylo to fajn. Přiďte pobejt.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód