hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Šachty - Štěpánka

19.7.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Šachty - Štěpánka
  • datum konání: 19.7.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČSK vysoké nad Jizerou

Sociální sítě

Místo konání

dolní stanice vleku Šachty, Vysoké nad Jizerou
10:00 hodin

Popis tratě

Délka: 7,5 km
Převýšení: 450 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Zdeněk Seidl
Tyršova 295
512 11 Vysoké nad Jizerou
tel. 481 593 495

Internetové stránky

http://www.vysokenadjizerou.cz

E-mailová adresa

ski.vysoke@tiscali.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 20.07.2015, 11:42
  • zobrazeno již 1042x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1438Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:32:1035
2MJ1537Machač KarelČKS SKI Jilemnice9700:32:5631
3MJ1626Pitz PetrSki klub Jablonec9600:33:2527
4MJ2887Vysušil TomášASK Slavia Praha9600:34:5224
5MJ3039Matouš AdamČKS SKI Jilemnice9800:35:1522
6MJ3136Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:35:2920
7MJ3859Břečka DominikSKI klub Jablonec n.N.9900:37:0819
8MJ4348Vašátko MarekSKI Skuhrov n. Bělou0100:37:2818
9MJ4683Vodička TomášSC Radotín9700:37:3617
10MJ7335Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:45:0916

Muži A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA150Berka MartinKozákov8500:28:1235
2MA249Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:29:2831
3MA352Berka RadimKozákov8200:29:3527
4MA455Vagenknecht FrantišekKPCKFV Nová Paka7700:29:4224
5MA541Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:30:1822
6MA74Hostička JanPříbram7900:30:4020
7MA877Edlman MartinASK Slavia Praha9000:30:5219
8MA976Edlman TomášASK Slavia Praha9000:30:5318
9MA102Herda JanSKP Nymburk8300:31:0017
10MA1213Vavruška JiříKerda Sport Liberec7800:31:2416
11MA1784Ježek JanASK Slavia Praha8500:33:4515
12MA1885Javůrek PavelASK Slavia Praha8800:33:5814
13MA1979Hlaváč JanASK Slavia Praha9400:34:0313
14MA2063Matras TomášSK Chrast8000:34:0712
15MA2169Kožíšek DušanDukla Liberec8300:34:1411
16MA2254Šikola JiříTJ Liaz Jablonec n/N9500:34:2010
17MA2745Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:34:529
18MA2986Chyba MartinAC Čáslav8600:34:538
19MA3353Háze MartinJilemnice8500:35:377
20MA3682Mach OndřejASK Slavia Praha9400:36:286
21MA3919Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:37:105
22MA4118Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:37:194
23MA4278Hlaváč JakubAC Čáslav8700:37:203
24MA4816Šimůnek MatějTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou8700:38:002
25MA4974Malý AlešOK Jilemnice8700:38:231
26MA5381Dubský PetrASK Slavia Praha8900:39:301
27MA5867Šír VladimírKlub Josefa Buďárka7600:40:241
28MA7280Petrák JiříASK Slavia Praha9100:44:171

Muži B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB63Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:30:2035
2MB1110Malý JanElevent Run Team7300:31:1331
3MB1324Bartoš DaliborLIAZ Jablonec7500:32:0527
4MB3772Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:36:3324
5MB401Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7200:37:1622
6MB5215Zoubek ZdeněkSCWS Lučany n.N.6900:38:5620
7MB5671Dlab LadislavRoztoky7000:40:0719
8MB5727Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:40:1218

Muži C (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2323Vacarda VladimírEleven Run Team5900:34:2535
2MC2517Zuzánek ZdeněkTJ Tatran OB5900:34:5131
3MC2640Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:34:5227
4MC3212Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:35:3324
5MC4473Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5700:37:3022
6MC5022Valenta MichalPrales Tužín6200:38:4120
7MC5156Vlček BohumilPraha 136000:38:4419
8MC607Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:3318
9MC6670Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:42:2017
10MC8351Berka MilanKozákov5800:54:0016

Muži D (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3462Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:35:5835
2MD558Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:5831
3MD5968Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:41:1527
4MD6314Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:41:5324
5MD7025Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:43:3922
6MD7664Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:46:3020
7MD8029Kadavý ZdeněkMarpole MTB Vrchlabí4900:51:5619
8MD8261Dvořák LadislavSokol Velké Hamry4800:53:4318

Muži E (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7830Vodička JanMK Radslavice4500:47:2135
2ME8111Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:52:4431
3ME8628Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:07:2927

Juniorky (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3534Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice9700:36:0035
2ZJ4532Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice0000:37:3331
3ZJ6142Holíková ZuzanaSKI Skuhrov n. Bělou9900:41:4327
4ZJ6743Smažíková PetraSKI Skuhrov nad Bělou9900:42:4624
5ZJ6944Štefeková JitkaSKI Skuhrov n. Bělou9900:43:2822
6ZJ7447Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9600:45:2120
7ZJ7960Johanová AdélaČKS SKI Jilemnice9900:51:5619
8ZJ8446Dulhánková KristýnaSKI Skuhrov n. Bělou0000:56:1018

Ženy A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2466Matrasová KateřinaSK Chrast8300:34:3935
2ZA476Šibravová LenkaKerteam8200:37:5131
3ZA6258Blažková LenkaSokol Skuhrov8800:41:4827
4ZA6533Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9400:42:1324
5ZA7131Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice9200:43:5922

Ženy B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6820Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:43:0035

Ženy C (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6457Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:42:0935

Ženy D (trať 7,5 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5421Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:39:5035
2ZD7565Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6000:45:4031
3ZD779Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:46:5927
4ZD855Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:58:4924

Trať 7,5 km, 450 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA150Berka MartinKozákov8500:28:1235
2MA249Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:29:2831
3MA352Berka RadimKozákov8200:29:3527
4MA455Vagenknecht FrantišekKPCKFV Nová Paka7700:29:4224
5MA541Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:30:1822
1MB63Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:30:2035
6MA74Hostička JanPříbram7900:30:4020
7MA877Edlman MartinASK Slavia Praha9000:30:5219
8MA976Edlman TomášASK Slavia Praha9000:30:5318
9MA102Herda JanSKP Nymburk8300:31:0017
2MB1110Malý JanElevent Run Team7300:31:1331
10MA1213Vavruška JiříKerda Sport Liberec7800:31:2416
3MB1324Bartoš DaliborLIAZ Jablonec7500:32:0527
1MJ1438Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:32:1035
2MJ1537Machač KarelČKS SKI Jilemnice9700:32:5631
3MJ1626Pitz PetrSki klub Jablonec9600:33:2527
11MA1784Ježek JanASK Slavia Praha8500:33:4515
12MA1885Javůrek PavelASK Slavia Praha8800:33:5814
13MA1979Hlaváč JanASK Slavia Praha9400:34:0313
14MA2063Matras TomášSK Chrast8000:34:0712
15MA2169Kožíšek DušanDukla Liberec8300:34:1411
16MA2254Šikola JiříTJ Liaz Jablonec n/N9500:34:2010
1MC2323Vacarda VladimírEleven Run Team5900:34:2535
1ZA2466Matrasová KateřinaSK Chrast8300:34:3935
2MC2517Zuzánek ZdeněkTJ Tatran OB5900:34:5131
3MC2640Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:34:5227
17MA2745Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:34:529
4MJ2887Vysušil TomášASK Slavia Praha9600:34:5224
18MA2986Chyba MartinAC Čáslav8600:34:538
5MJ3039Matouš AdamČKS SKI Jilemnice9800:35:1522
6MJ3136Lukeš TomášČKS SKI Jilemnice0000:35:2920
4MC3212Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:35:3324
19MA3353Háze MartinJilemnice8500:35:377
1MD3462Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:35:5835
1ZJ3534Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice9700:36:0035
20MA3682Mach OndřejASK Slavia Praha9400:36:286
4MB3772Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:36:3324
7MJ3859Břečka DominikSKI klub Jablonec n.N.9900:37:0819
21MA3919Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:37:105
5MB401Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7200:37:1622
22MA4118Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:37:194
23MA4278Hlaváč JakubAC Čáslav8700:37:203
8MJ4348Vašátko MarekSKI Skuhrov n. Bělou0100:37:2818
5MC4473Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5700:37:3022
2ZJ4532Trojanová HanaČKS SKI Jilemnice0000:37:3331
9MJ4683Vodička TomášSC Radotín9700:37:3617
2ZA476Šibravová LenkaKerteam8200:37:5131
24MA4816Šimůnek MatějTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou8700:38:002
25MA4974Malý AlešOK Jilemnice8700:38:231
6MC5022Valenta MichalPrales Tužín6200:38:4120
7MC5156Vlček BohumilPraha 136000:38:4419
6MB5215Zoubek ZdeněkSCWS Lučany n.N.6900:38:5620
26MA5381Dubský PetrASK Slavia Praha8900:39:301
1ZD5421Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:39:5035
2MD558Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:5831
7MB5671Dlab LadislavRoztoky7000:40:0719
8MB5727Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:40:1218
27MA5867Šír VladimírKlub Josefa Buďárka7600:40:241
3MD5968Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:41:1527
8MC607Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:3318
3ZJ6142Holíková ZuzanaSKI Skuhrov n. Bělou9900:41:4327
3ZA6258Blažková LenkaSokol Skuhrov8800:41:4827
4MD6314Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:41:5324
1ZC6457Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:42:0935
4ZA6533Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9400:42:1324
9MC6670Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:42:2017
4ZJ6743Smažíková PetraSKI Skuhrov nad Bělou9900:42:4624
1ZB6820Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:43:0035
5ZJ6944Štefeková JitkaSKI Skuhrov n. Bělou9900:43:2822
5MD7025Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:43:3922
5ZA7131Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice9200:43:5922
28MA7280Petrák JiříASK Slavia Praha9100:44:171
10MJ7335Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:45:0916
6ZJ7447Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9600:45:2120
2ZD7565Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6000:45:4031
6MD7664Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:46:3020
3ZD779Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:46:5927
1ME7830Vodička JanMK Radslavice4500:47:2135
7ZJ7960Johanová AdélaČKS SKI Jilemnice9900:51:5619
7MD8029Kadavý ZdeněkMarpole MTB Vrchlabí4900:51:5619
2ME8111Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:52:4431
8MD8261Dvořák LadislavSokol Velké Hamry4800:53:4318
10MC8351Berka MilanKozákov5800:54:0016
8ZJ8446Dulhánková KristýnaSKI Skuhrov n. Bělou0000:56:1018
4ZD855Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:58:4924
3ME8628Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:07:2927

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA150Berka MartinKozákov8500:28:1235
2MA249Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:29:2831
3MA352Berka RadimKozákov8200:29:3527
4MA455Vagenknecht FrantišekKPCKFV Nová Paka7700:29:4224
5MA541Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:30:1822
6MB63Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:30:2020
7MA74Hostička JanPříbram7900:30:4019
8MA877Edlman MartinASK Slavia Praha9000:30:5218
9MA976Edlman TomášASK Slavia Praha9000:30:5317
10MA102Herda JanSKP Nymburk8300:31:0016
11MB1110Malý JanElevent Run Team7300:31:1315
12MA1213Vavruška JiříKerda Sport Liberec7800:31:2414
13MB1324Bartoš DaliborLIAZ Jablonec7500:32:0513
14MJ1438Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:32:1012
15MJ1537Machač KarelČKS SKI Jilemnice9700:32:5611
16MJ1626Pitz PetrSki klub Jablonec9600:33:2510
17MA1784Ježek JanASK Slavia Praha8500:33:459
18MA1885Javůrek PavelASK Slavia Praha8800:33:588
19MA1979Hlaváč JanASK Slavia Praha9400:34:037
20MA2063Matras TomášSK Chrast8000:34:076
21MA2169Kožíšek DušanDukla Liberec8300:34:145
22MA2254Šikola JiříTJ Liaz Jablonec n/N9500:34:204
23MC2323Vacarda VladimírEleven Run Team5900:34:253
24MC2517Zuzánek ZdeněkTJ Tatran OB5900:34:512
25MC2640Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:34:521

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Vysoké (potřicáté) nás přivítalo krásnými panoramaty a chládkem. Sklenařice si zapamatujete pro stoupání a upravené okolí chalup. Jsou tam i diváci a fanoušci. Tomášovy vrcha nabídnou další panoramata. Cesta k Prdku je v chládku a byli i další diváci. Ke Štěpánce kolem Rejdic je to kousek a pak můžete i na rozhlednu. Brzo visí pořadí st.č. a pak i časy. Čeká autobus na cestu k vyhlášení, tam už visí výsledky. Bylo to fajn. Přiďte pobejt.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód