Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Lysou horu

25.7.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Lysou horu
  • datum konání: 25.7.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jäkl Karviná

Sociální sítě

Místo konání

Krásná - Nižní Mohelnice
15:00 hodin

Popis tratě

Délka: 8,4 km
Převýšení: 704 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Chalupa
V. Klicpery 4/288
736 01 Havířov-Šumbark
tel. 596 883 926

Internetové stránky

http://www.atletika-karvina.mzf.cz/

E-mailová adresa

jarchal@seznam.cz

Výsledky závodu

  • platné k 27.07.2015, 10:04
  • zobrazeno 1431x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ596Gaura AdamTJ TŽ Třinec9600:40:08105
2MJ1150Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:43:2093
3MJ1457Dobiáš OndřejKopřivnice9700:43:4081
4MJ4229Weideman DawidStowa Rzyszenie Biegow Gor9900:50:32-
5MJ8070Jurášek VáclavPraha9701:02:0672
6MJ8592Wojewoda OndřejKarviná9601:04:1066
7MJ8889Bulička DominikAK Kroměříž0301:05:1860
Muži A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA198Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:38:02105
2MA228Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:2993
3MA460Fousek JanMK Seitl Ostrava9100:39:4681
4MA631Polášek JanAO Slavia Havířov8000:41:3772
5MA732Ketner KarelSSK Vítkovice9000:41:5966
6MA899Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:3760
7MA1283Skoták DavidPalkovice7600:43:2457
8MA1316Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:43:2754
9MA1714Dominik OndřejMK SEITL OV7700:44:3151
10MA1981Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7700:46:1448
11MA20105Richter OndřejAVA8700:46:1745
12MA2353Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:46:5242
13MA2587Ženatík OliverKarviňáci Bombarďáci9500:47:1939
14MA2630Lukeš PetrSSK Vítkovice9200:47:2536
15MA2743Škuca ZbyněkVinotéka u Karla8700:47:4033
16MA3161Perknovský RadimSK Prostějov8200:48:1330
17MA3382Benesz RadomírLepus7700:49:3827
18MA3445Goryczka MichalPEPA Team FM7600:49:4024
19MA3649Pěchula PetrMK Seitl Ostrava7700:49:4921
20MA383Václavík MichaelTJ Slezan FM7600:50:0718
21MA41101Sýkora LukášAK Olomouc9000:50:2215
22MA4347Zámečník JanAK EZ Kopřivnice8000:50:4512
23MA4680Pietrzyk RostislavF.M.T. Group7700:51:509
24MA4751Belej DavidNEWLINE8100:51:576
25MA5084Polášek VítAO Slavia Havířov9400:52:403
26MA5641Badač MartinTichá9000:54:083
27MA5791Meisner LukášKarviňáci Bombarďáci9500:54:113
28MA5846Husánik RóbertPEPA Team FM8500:54:16-
29MA6279Juřica PavelMK Seitl Ostrava7900:55:563
30MA632Wawreczka DavidTJ Jäkl Karviná8100:56:163
31MA82107Gavlas LiborAVA7801:02:493
32MA8988Timčák PatrikKarviňáci Bombarďáci9001:05:283
33MA101111Gulec JakubTJ Jakl Karviná9501:11:413
34MA10490Václavík TomášKarviňáci Bombarďáci9401:15:033
35MA107114Hanulík JiříOstrava8501:28:123
Muži B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB371Horák OndřejFortex Mor. Beroun7500:38:45105
2MB959Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:43:0593
3MB1074Ulich PetrMT Dobruška6800:43:0981
4MB1524Ryška VítUSK Brno7500:43:5572
5MB2463Moskva RomanPasivity Žamberk7500:47:1266
6MB3012Chrudina RobertOstrava7300:48:0060
7MB3794Vojkůvka JanChuchelná6800:49:5957
8MB4064Sobek LumírDobratice7500:50:2054
9MB4434Frank PavelTJ Granitol Mor.Ber.6800:50:5451
10MB4867Krejzl HenrichBK SAK Ložiska Karviná6600:52:0548
11MB4948Staněk PetrTJ Velké Těšany7400:52:2545
12MB5121Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:53:2042
13MB5297Bruk Davidběhshop.cz6800:53:4539
14MB5466Kněžík RomanHavířov7200:53:5236
15MB5552Mizajca TomášMK SEITL OV7200:53:5333
16MB59108Tešnar MarekPetřvald7500:54:3130
17MB6733Chovanec PatrikMK Seitl Ostrava7400:57:0427
18MB6895Šubert PavelHoralové7400:58:1624
19MB7169Jurášek MichalPraha6700:58:4821
20MB7211Jedziniak MichalOstrava7400:59:0318
21MB7578Štýbar LuděkPorubští Rafani6900:59:4415
22MB92115Vraspir ZdeněkOstrava7501:06:3912
23MB9768Celuch MilanSlavia Havířov6601:08:459
Muži C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC16112Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:44:19105
2MC1818Vacarda VladimírEleven run team5900:45:0793
3MC211Baláž RomanSSK Vítkovice6500:46:2881
4MC2262Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:46:4372
5MC2810Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:47:5266
6MC3938Vaktskjold ArildNorsko6200:50:15-
7MC4565Collen MalcolmTEAM GB!!!6000:51:17-
8MC606Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:1260
9MC61102Sýkora JosefValašská Polanka6300:55:4557
10MC6458Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6500:56:2554
11MC6556Weigert MiloslavPalkovice5900:56:3751
12MC7044Groš ŠtefanS.K.Valašského Království6100:58:3348
13MC73104Krupa LubomírLubíci6100:59:0445
14MC7613Staněk VladimírSTS Chvojkovice6300:59:4742
15MC7793Vojkůvka ZdeněkChuchelná6101:00:2339
16MC78103Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:0636
17MC8419Cymerlik KrysztofPL6201:04:03-
18MC9475Nadažy RadekSK Šafrata Boh6501:07:4033
-MC-25Chlubna JaroslavOstravský maraton63DNF-
Muži D (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD919Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:06:12105
Muži E (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9677Beskydský DědekKlub důchodců4501:08:17105
2ME1005Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:11:0393
3ME10215Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:13:3881
4ME103110Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:14:0372
5ME105109Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4101:17:3266
Juniorky (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7435Debnárová JanaAO Slavia Havířov9800:59:05105
2ZJ8739Lacinová KateřinaMushing Team Ostrava9701:04:3693
3ZJ9542Marková NikolaTOBI Sport team9601:07:4681
-ZJ-85Čaganová MonikaTJ Slezan Frýdek Místek98DNF-
Ženy A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3527Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:49:45105
2ZA69106Chmelková KristýnaTJ LIGA 100 Olomouc8700:58:2193
3ZA8176Břeská MartinaAtletika Poruba8301:02:3681
4ZA8622Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:04:2772
5ZA9340Kulichová ŽanetaMushing Team Ostrava8601:06:4466
6ZA9836Ulmanová AdélaMushing team OV8801:09:3160
Ženy B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2920Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:47:57105
2ZB3272Delingerová MarieAK Kroměříž7600:48:1793
Ženy C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5373Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:53:46105
2ZC6623Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:56:4493
Ženy D (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7926Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:01:08105
2ZD83100Dvořáková EvaProstějov5501:03:5393
3ZD9054Šokalová LudmilaPepa Team F-M5601:05:4881
4ZD9955Budinská HanaAC Moravská Slávia Brno6001:09:5472
5ZD1068Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:17:3466
Trať 8,4 km, 704 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA198Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:38:02105
2MA228Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:2993
1MB371Horák OndřejFortex Mor. Beroun7500:38:45105
3MA460Fousek JanMK Seitl Ostrava9100:39:4681
1MJ596Gaura AdamTJ TŽ Třinec9600:40:08105
4MA631Polášek JanAO Slavia Havířov8000:41:3772
5MA732Ketner KarelSSK Vítkovice9000:41:5966
6MA899Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:3760
2MB959Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:43:0593
3MB1074Ulich PetrMT Dobruška6800:43:0981
2MJ1150Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:43:2093
7MA1283Skoták DavidPalkovice7600:43:2457
8MA1316Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:43:2754
3MJ1457Dobiáš OndřejKopřivnice9700:43:4081
4MB1524Ryška VítUSK Brno7500:43:5572
1MC16112Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:44:19105
9MA1714Dominik OndřejMK SEITL OV7700:44:3151
2MC1818Vacarda VladimírEleven run team5900:45:0793
10MA1981Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7700:46:1448
11MA20105Richter OndřejAVA8700:46:1745
3MC211Baláž RomanSSK Vítkovice6500:46:2881
4MC2262Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:46:4372
12MA2353Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:46:5242
5MB2463Moskva RomanPasivity Žamberk7500:47:1266
13MA2587Ženatík OliverKarviňáci Bombarďáci9500:47:1939
14MA2630Lukeš PetrSSK Vítkovice9200:47:2536
15MA2743Škuca ZbyněkVinotéka u Karla8700:47:4033
5MC2810Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:47:5266
1ZB2920Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:47:57105
6MB3012Chrudina RobertOstrava7300:48:0060
16MA3161Perknovský RadimSK Prostějov8200:48:1330
2ZB3272Delingerová MarieAK Kroměříž7600:48:1793
17MA3382Benesz RadomírLepus7700:49:3827
18MA3445Goryczka MichalPEPA Team FM7600:49:4024
1ZA3527Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:49:45105
19MA3649Pěchula PetrMK Seitl Ostrava7700:49:4921
7MB3794Vojkůvka JanChuchelná6800:49:5957
20MA383Václavík MichaelTJ Slezan FM7600:50:0718
6MC3938Vaktskjold ArildNorsko6200:50:15-
8MB4064Sobek LumírDobratice7500:50:2054
21MA41101Sýkora LukášAK Olomouc9000:50:2215
4MJ4229Weideman DawidStowa Rzyszenie Biegow Gor9900:50:32-
22MA4347Zámečník JanAK EZ Kopřivnice8000:50:4512
9MB4434Frank PavelTJ Granitol Mor.Ber.6800:50:5451
7MC4565Collen MalcolmTEAM GB!!!6000:51:17-
23MA4680Pietrzyk RostislavF.M.T. Group7700:51:509
24MA4751Belej DavidNEWLINE8100:51:576
10MB4867Krejzl HenrichBK SAK Ložiska Karviná6600:52:0548
11MB4948Staněk PetrTJ Velké Těšany7400:52:2545
25MA5084Polášek VítAO Slavia Havířov9400:52:403
12MB5121Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:53:2042
13MB5297Bruk Davidběhshop.cz6800:53:4539
1ZC5373Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:53:46105
14MB5466Kněžík RomanHavířov7200:53:5236
15MB5552Mizajca TomášMK SEITL OV7200:53:5333
26MA5641Badač MartinTichá9000:54:083
27MA5791Meisner LukášKarviňáci Bombarďáci9500:54:113
28MA5846Husánik RóbertPEPA Team FM8500:54:16-
16MB59108Tešnar MarekPetřvald7500:54:3130
8MC606Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:1260
9MC61102Sýkora JosefValašská Polanka6300:55:4557
29MA6279Juřica PavelMK Seitl Ostrava7900:55:563
30MA632Wawreczka DavidTJ Jäkl Karviná8100:56:163
10MC6458Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6500:56:2554
11MC6556Weigert MiloslavPalkovice5900:56:3751
2ZC6623Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:56:4493
17MB6733Chovanec PatrikMK Seitl Ostrava7400:57:0427
18MB6895Šubert PavelHoralové7400:58:1624
2ZA69106Chmelková KristýnaTJ LIGA 100 Olomouc8700:58:2193
12MC7044Groš ŠtefanS.K.Valašského Království6100:58:3348
19MB7169Jurášek MichalPraha6700:58:4821
20MB7211Jedziniak MichalOstrava7400:59:0318
13MC73104Krupa LubomírLubíci6100:59:0445
1ZJ7435Debnárová JanaAO Slavia Havířov9800:59:05105
21MB7578Štýbar LuděkPorubští Rafani6900:59:4415
14MC7613Staněk VladimírSTS Chvojkovice6300:59:4742
15MC7793Vojkůvka ZdeněkChuchelná6101:00:2339
16MC78103Kobliha MilanLRS Vyškov5701:01:0636
1ZD7926Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:01:08105
5MJ8070Jurášek VáclavPraha9701:02:0672
3ZA8176Břeská MartinaAtletika Poruba8301:02:3681
31MA82107Gavlas LiborAVA7801:02:493
2ZD83100Dvořáková EvaProstějov5501:03:5393
17MC8419Cymerlik KrysztofPL6201:04:03-
6MJ8592Wojewoda OndřejKarviná9601:04:1066
4ZA8622Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:04:2772
2ZJ8739Lacinová KateřinaMushing Team Ostrava9701:04:3693
7MJ8889Bulička DominikAK Kroměříž0301:05:1860
32MA8988Timčák PatrikKarviňáci Bombarďáci9001:05:283
3ZD9054Šokalová LudmilaPepa Team F-M5601:05:4881
1MD919Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:06:12105
22MB92115Vraspir ZdeněkOstrava7501:06:3912
5ZA9340Kulichová ŽanetaMushing Team Ostrava8601:06:4466
18MC9475Nadažy RadekSK Šafrata Boh6501:07:4033
3ZJ9542Marková NikolaTOBI Sport team9601:07:4681
1ME9677Beskydský DědekKlub důchodců4501:08:17105
23MB9768Celuch MilanSlavia Havířov6601:08:459
6ZA9836Ulmanová AdélaMushing team OV8801:09:3160
4ZD9955Budinská HanaAC Moravská Slávia Brno6001:09:5472
2ME1005Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:11:0393
33MA101111Gulec JakubTJ Jakl Karviná9501:11:413
3ME10215Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:13:3881
4ME103110Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:14:0372
34MA10490Václavík TomášKarviňáci Bombarďáci9401:15:033
5ME105109Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4101:17:3266
5ZD1068Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:17:3466
35MA107114Hanulík JiříOstrava8501:28:123
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA198Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:38:02105
2MA228Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:2993
3MB371Horák OndřejFortex Mor. Beroun7500:38:4581
4MA460Fousek JanMK Seitl Ostrava9100:39:4672
5MJ596Gaura AdamTJ TŽ Třinec9600:40:0866
6MA631Polášek JanAO Slavia Havířov8000:41:3760
7MA732Ketner KarelSSK Vítkovice9000:41:5957
8MA899Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:3754
9MB959Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:43:0551
10MB1074Ulich PetrMT Dobruška6800:43:0948
11MJ1150Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:43:2045
12MA1283Skoták DavidPalkovice7600:43:2442
13MA1316Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:43:2739
14MJ1457Dobiáš OndřejKopřivnice9700:43:4036
15MB1524Ryška VítUSK Brno7500:43:5533
16MC16112Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:44:1930
17MA1714Dominik OndřejMK SEITL OV7700:44:3127
18MC1818Vacarda VladimírEleven run team5900:45:0724
19MA1981Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7700:46:1421
20MA20105Richter OndřejAVA8700:46:1718
21MC211Baláž RomanSSK Vítkovice6500:46:2815
22MC2262Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:46:4312
23MA2353Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:46:529
24MB2463Moskva RomanPasivity Žamberk7500:47:126
25MA2587Ženatík OliverKarviňáci Bombarďáci9500:47:193
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2920Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:47:57105
2ZB3272Delingerová MarieAK Kroměříž7600:48:1793
3ZA3527Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:49:4581
4ZC5373Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:53:4672
5ZC6623Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:56:4466
6ZA69106Chmelková KristýnaTJ LIGA 100 Olomouc8700:58:2160
7ZJ7435Debnárová JanaAO Slavia Havířov9800:59:0557
8ZD7926Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:01:0854
9ZA8176Břeská MartinaAtletika Poruba8301:02:3651
10ZD83100Dvořáková EvaProstějov5501:03:5348
11ZA8622Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:04:2745
12ZJ8739Lacinová KateřinaMushing Team Ostrava9701:04:3642
13ZD9054Šokalová LudmilaPepa Team F-M5601:05:4839
14ZA9340Kulichová ŽanetaMushing Team Ostrava8601:06:4436
15ZJ9542Marková NikolaTOBI Sport team9601:07:4633
16ZA9836Ulmanová AdélaMushing team OV8801:09:3130
17ZD9955Budinská HanaAC Moravská Slávia Brno6001:09:5427
18ZD1068Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:17:3424

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Co jsopu to za výsledky. K běhu na Lysou horu to nepatří
jbulickova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód