hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Kozubovou

26.7.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozubovou
  • datum konání: 26.7.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Dolní Lomná

Sociální sítě

Místo konání

Dolní Lomná - pekárna
10:00 hodin

Popis tratě

Délka: 5 km
Převýšení: 500 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Stanislav Marszalek
Dolní Lomná 162
739 91 Dolní Lomná
tel. 602 551 462

Internetové stránky

http://www.behnakozubovou.cz

E-mailová adresa

smarszalek@tcl-digitrade.com

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 27.07.2015, 09:37
  • zobrazeno již 996x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3160Chrascina Marek1.běžecký Jablunkov9700:25:1870
2MJ674Czeczotka Marek1.běžecký Jablunkov9800:26:4862
3MJ1390Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:28:2154
4MJ1458Filípek SebastianOB TJ TŽ Třinec0000:28:2948
5MJ16165Bielesz DavidTJ TŽ Třinec9700:28:4044
6MJ3338Solowski TobiášTJ Dolní Lomná0100:30:4540
7MJ3776Konderla Jakub1.běžecký Jablunkov0100:31:0738
8MJ5741Tomiczek RomanOldřichovice9600:33:0436
9MJ64215Stoltny DanielBiegiem przez Chybie9800:33:43-
10MJ676Nieslanik VítekTJ Dolní Lomná0000:33:5334
11MJ72131Krupka AdamIndičtí běžci Šárovcova Lhota0100:34:2032
12MJ7914Tuharský ErikOB TJ TŽ Třinec0100:34:3730
13MJ91146Nezval OndřejNVPP9900:35:2228
14MJ92134Krišica MarekSKI Mosty0200:35:2326
15MJ9581Ćmiel LukášMilíkov9900:35:2824
16MJ119206Wala VojtěchAC Sparta Praha9900:36:5022
17MJ12088Szmek PetrMilíkov9900:36:5120
18MJ13331Tyl MarekSK Universe0300:38:0618
19MJ142130Krupka MilanIndičtí běžci Šárovcova Lhota0300:39:1316
20MJ145228Szotkowski DawidSKI Mosty0400:39:2014
21MJ150207Adamec OndřejSGT Havířov0400:39:3912
22MJ17056Lysek JaroslavTJ Dolní Lomná0200:41:3510

Muži A (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1163Lichý TomášSalomon/SvetBehu.cz9400:24:5370
2MA277Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:25:0262
3MA5104Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:26:2154
4MA7194Otevřel VítSalomon-Run8800:27:0948
5MA8126Sikora JakubChata Gírova8400:27:1244
6MA9222Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:27:2440
7MA1148Vacovský JakubLAUBA9100:27:5138
8MA17216Krupa PrzemysławMnich8300:28:52-
9MA19128Tuka OndrejChata Gírova9100:29:0036
10MA23157Navrátík JiříTJ TŽ Třinec7700:29:2534
11MA24180Košut LukášNVPP Třinec9400:29:2732
12MA28129Řepa VojtěchBohumín9500:30:2630
13MA30138Škuca ZbyněkVinotéka u Karla Frenštát p. R8700:30:3428
14MA31184Misiak BartoszTřinec8700:30:3826
15MA32198Žuška MarcelLepus.cz8300:30:4324
16MA3513Tuharsky MartinSalomon-Run.cz7700:30:5722
17MA38145Urbaczka JanNVPP9100:31:0920
18MA42136Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:31:3318
19MA4347Ponek TiborKyčerský - Trháči7600:31:47-
20MA4424Delina Daniel1.běžecký Jablunkov8000:31:5316
21MA4542Šrubař PavelTJ Karpentná8800:31:5714
22MA4946Lysek JakubDolní Lomná8900:32:3012
23MA5233Goryczka MichalPepa team F-M7600:32:4910
24MA53142Belej DavidNewline8100:32:528
25MA54148Capek MartinČadecka8400:32:566
26MA57220Siuda StanislavBK SAK Ložiska Karviná8900:33:044
27MA6036Lipták RadimPepa Team Frýdek Místek7900:33:102
28MA6562Kaluža LubošBystřice8200:33:472
29MA68187Walek BenjamínTJ Jakl Karviná9200:33:562
29MA68214Święczyk KrzysztofBiegiem przez chybie8500:33:56-
31MA71192Labudek TomášTeam LightBIKE8300:34:052
32MA7349Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8000:34:222
33MA81111Waloszek VlastislavSalomon-Run.cz7800:34:522
34MA83218Szczypka PiotrBiegiem przez chybie8900:35:05-
35MA8820Musil TomášOlomouc8200:35:192
36MA90140Husánik RóbertPepa Team Frýdek-Místek8500:35:20-
37MA93154Klimek StanislavChotěbuz7600:35:242
38MA101150Kisza VáclavDolní Lomná9300:35:392
39MA107155Solowski ZdeněkBystřice7700:36:082
40MA10919Machnik TomášDolní Lomná9000:36:152
41MA111172Borner LukášNVPP9100:36:242
42MA112112Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:36:282
43MA11560Lotter JanTřinec8500:36:422
44MA12170Šrajer JanSSK Vítkovice9100:36:522
45MA124231Heczko MichalTřinec8900:36:542
46MA125139Lysek JanTJ Dolní Lomná8900:37:022
47MA130199Zajíc JosefLepus.cz7600:37:492
48MA135208Wieremiejczyk ŁukaszUstroń8300:38:18-
49MA13634Landsberger FilipPepa team F-M7900:38:332
50MA137226Marosz VojtěchOldřichovice8700:38:402
51MA139191Marcol DanielLihgt Bike8200:39:002
52MA14844Gembara JanBohumín9300:39:352
53MA15112Podermanski DavidJablunkov9000:39:472
54MA153186Gaš StefanČeský Těšín9100:40:032
55MA157156Boháč RadekHO Mosty8100:40:172
56MA1587Murin MiroslavTK Elán Senior Třinec7800:40:212
57MA163227Marosz BřetislavOldřichovice8500:40:342
58MA166144Stebel LukášVendryně8200:40:442
59MA168211Burawa TomaszFINCLUB7800:40:57-
60MA18559Czylok PavelBěžecká skupina Český Těšín7700:44:572
61MA191188Kantor PetrPetrklíč HELP7800:45:502
62MA19711Vavříček LukasTřinec8400:48:312

Muži B (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4205Horák OndřejAK Kroměříž7500:25:5270
2MB10147Jurčík JánKKM Čadca6800:27:30-
3MB15122Zembovski EdvardTřinec7200:28:3962
4MB18173Vrana VladislavTJ Slovan Skalité6600:28:57-
5MB20114Ulich PetrMT Dobruška6800:29:0354
6MB21164Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov7000:29:0548
7MB2237Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:29:1344
8MB2540Szebesta PavelBurik Team6800:29:3340
9MB2997Rajnoch EdvardSplašení Goroli6600:30:3238
10MB46149Chrudina RobertOstrava7300:32:0736
11MB47193Bidlo PetrTeam Light Bike7500:32:1234
12MB59167Lichý DušanSplašení Goroli6700:33:0532
13MB6182Frank PavelTJ-GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN6800:33:2030
14MB70209Tešnar MarekPetřvald7500:34:0128
15MB769Szmek DaliborBukovec7300:34:2526
16MB80181Peterek Libor1.běžecký Jablunkov6900:34:5024
17MB8489Ernst Tomáš1.běžecký Jablunkov7300:35:0622
18MB8515Šubert PavelHoralové7400:35:0720
19MB88110Bocek DavidCoffee Team7500:35:1918
20MB9543Ježowicz AntonínJablunkov6800:35:2816
21MB102168Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:35:4114
22MB1038Rusnok Petr1.běžecký Jablunkov6700:35:4712
23MB105210Tochowicz BartoszGoleszów6900:35:55-
24MB110177Bartoňák PavolTJ Slovan Skalité6900:36:22-
25MB117132Krupka MilanIndičtí běžci Šárovcova Lhota7200:36:4710
26MB11854Kubisz RomanKPM Třinec7300:36:488
27MB132174Urbaczka PavelNVPP Team6900:38:036
28MB138190Valko PetrValkoPartners7200:38:484
29MB143151Jedziniak MichalOstrava7400:39:142
30MB146133Záškolný AlešŠenov7000:39:222
31MB14785Wágner RobertOstravar7200:39:272
32MB15264Zoubek DanielKPM Třinec6700:39:542
33MB154171Laboj RadomírNávsí6900:40:042
34MB1565Dorda MiloslavBěžecká skupina v Českém Těšíně7100:40:102
35MB15955Cupek JiříCoffee Team7000:40:232
36MB16483Štefek Radim1. běžecký Jablunkov7400:40:382
37MB167201Heczko IgorHO Mosty6600:40:492
38MB17321Lipowski KamilKPM Hrádek7100:42:062
39MB18030Tyl JosefSK Universe7100:43:562
40MB19029Urbas ArmandBystřice6900:45:142
41MB20339Ocieczek MarekPS SLEZAN Český Těšín7200:51:232

Muži C (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC12189Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:28:1170
2MC26117Baláž RomanBaláž Extreme-Team Ostrava6500:30:1462
3MC27123Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:30:1954
4MC34116Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:30:5148
5MC3623Slowiaczek JosefTK Elán Senior Třinec6200:31:0644
6MC4135Zátopek Jiříak ez kopřivnice6000:31:3040
7MC5171Bielesz Josef1.běžecký Jablunkov6500:32:3738
8MC5653Orlicki StanislawRudze5900:33:03-
9MC6263Martynek VladislavSKI Mosty5900:33:2336
10MC6369Slowioczek RomanJablunkov5900:33:3934
11MC6622Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:33:5032
12MC7499Kantor RomanOB TJ Třinec6500:34:2330
13MC75183Pauler OldřichGoral Marathon Team5900:34:24-
14MC82105Kubienka Libor1.běžecký Jablunkov6500:35:0028
15MC100152Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:35:3526
16MC10565Březina LadislavOstravice6100:35:5524
17MC108200Pešat JanVeslařský klub Perun Ostrava5600:36:1422
18MC11245Buda BoleslavBystřice5700:36:2820
19MC122161Jamrik MirekKrál Šumavy5700:36:5318
20MC127143Groš ŠtefanS.K. Valašského Království6100:37:2016
21MC129195Jaroš JánKKM Čadca6100:37:43-
22MC134127Kawulok StanislavDolní Lomná5600:38:1014
23MC140159Skupieň JosefHranice5700:39:0612
24MC14192Kadura JozefKrásno nad Kysucou6300:39:09-
25MC160196Slivka JanKKM Čadca5700:40:26-
26MC178107Kobliha MilanLRS Vyškov5700:43:2910
27MC18625Nadažy RadekSK Šafrata Bohumín6500:45:018

Muži D (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7757Sviták StanislavAK Žilina5000:34:26-
2MD86141Přívětivý MiroslavDD Všechovice5300:35:1270
3MD16110Kaluža MilanBystřice5400:40:2962
4MD17651Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:42:5854

Muži E (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1723Vodička JanM.K.Radslavice4500:41:4870
2ME183219Dědek BeskydskýKlub důchodců Orlová4500:44:4262
3ME195137Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:48:0554
4ME199153Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:48:5848

Juniorky (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7880Ćmielová DanielaMilíkov9600:34:2870
2ZJ98229Szotkowská EvaSKI Mosty9700:35:3062
3ZJ99166Galaczová EvaTJ TŽ Třinec9600:35:3454
4ZJ104182Peterková NikolaAtletika TJ TŽ Třinec9800:35:5148
5ZJ122125Kohutová KarolínaSKI Mosty0200:36:5344
6ZJ162162Byrtusová Sylwa1.běžecký Jablunkov0400:40:3140
7ZJ1644Konderlová TerezaNVPP Team9600:40:3838
8ZJ171178Ruceková VanesaTJ Slovan Skalité0300:41:37-
9ZJ174179Ruceková SandraTJ Slovan Skalité0200:42:19-
10ZJ182176Varmusová AlexandraTJ Slovan Skalité0100:44:16-
11ZJ18779Rusnok ZuzanaTJ Dolní Lomná0300:45:0436
11ZJ18775Stonawská PavlaTJ Dolní Lomná0300:45:0436
13ZJ194119Kubašková BarboraGoral Marathon Team9900:47:4732
14ZJ196212Waclawková IzabelaTJ Dolní Lomná0100:48:3030
15ZJ198175Čanecká KatarínaTJ Slovan Skalité0300:48:49-
16ZJ205223Oczadla KarolínaSvědci Kozubovi0300:54:2028
17ZJ20767Sikorová LindaPísečná9700:55:5626
18ZJ20891Šindelářová BarbaraBystřice9600:55:5724

Ženy A (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3995Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:31:1070
2ZA50124Mrázková KarolínaTJ TŽ Třinec9500:32:3662
3ZA5573Byrtusová Jana1.běžecký Jablunkov8200:33:0054
4ZA94202Doležalová MonikaSK Kamenice8800:35:2748
5ZA128158Skupieňová KristýnaHranice8900:37:2944
6ZA14452Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:39:1540
7ZA148197Walaská AnnaNVPP Team8200:39:3538
8ZA169170Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:41:0436
9ZA184113Kollertová EvaVopičáci z Nováče8300:44:5234
10ZA193230Krywdová LenkaDolní Lomná8700:47:1932
11ZA20478Sližová DanielaTřinec9500:52:4730
12ZA205221Koláčková TerezaSvědci Kozubovi8400:54:2028
13ZA209225Szajterová DenisaSvědci Kozubovi9401:00:5226
14ZA210224Pastuszková LenkaSvědci Kozubovi9501:02:0024

Ženy B (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB40203Delingerová MarieAK Kroměříž7600:31:2470
2ZB4816Robinson MartinaJablunkov7900:32:2362
3ZB87120Kirkpatrick MargitaGoral Marathon Team7300:35:13-
4ZB9787Szmeková IvetaMilíkov7300:35:2954
5ZB116217Húdoková ŽanetaKošařiska8000:36:4448
6ZB13126Czeczotková Helena1.běžecký Jablunkov7400:38:0244
7ZB17766Rusnoková MartinaPísečná7500:42:5940
8ZB179135Záškolná DanielaŠenov7300:43:4338
9ZB181103Sikorová GabrielaSki Club Ipeco7600:44:0636
10ZB19286Wagnerová LenkaVZS Ostrava7200:46:2734
11ZB201213Waclawková UrszulaTJ Dolní Lomná7900:49:4432

Ženy C (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC114101Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:36:3170
2ZC126169Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:37:1062

Ženy D (trať 5 km, 500 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD15594Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:40:0970
2ZD175204Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5600:42:5762
3ZD189106Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:45:1354
4ZD20084Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:49:3448
5ZD202185Paulerová AmáliaGoral Marathon Team6000:51:21-

Trať 5 km, 500 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1163Lichý TomášSalomon/SvetBehu.cz9400:24:5370
2MA277Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:25:0262
1MJ3160Chrascina Marek1.běžecký Jablunkov9700:25:1870
1MB4205Horák OndřejAK Kroměříž7500:25:5270
3MA5104Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:26:2154
2MJ674Czeczotka Marek1.běžecký Jablunkov9800:26:4862
4MA7194Otevřel VítSalomon-Run8800:27:0948
5MA8126Sikora JakubChata Gírova8400:27:1244
6MA9222Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:27:2440
2MB10147Jurčík JánKKM Čadca6800:27:30-
7MA1148Vacovský JakubLAUBA9100:27:5138
1MC12189Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:28:1170
3MJ1390Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:28:2154
4MJ1458Filípek SebastianOB TJ TŽ Třinec0000:28:2948
3MB15122Zembovski EdvardTřinec7200:28:3962
5MJ16165Bielesz DavidTJ TŽ Třinec9700:28:4044
8MA17216Krupa PrzemysławMnich8300:28:52-
4MB18173Vrana VladislavTJ Slovan Skalité6600:28:57-
9MA19128Tuka OndrejChata Gírova9100:29:0036
5MB20114Ulich PetrMT Dobruška6800:29:0354
6MB21164Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov7000:29:0548
7MB2237Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:29:1344
10MA23157Navrátík JiříTJ TŽ Třinec7700:29:2534
11MA24180Košut LukášNVPP Třinec9400:29:2732
8MB2540Szebesta PavelBurik Team6800:29:3340
2MC26117Baláž RomanBaláž Extreme-Team Ostrava6500:30:1462
3MC27123Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:30:1954
12MA28129Řepa VojtěchBohumín9500:30:2630
9MB2997Rajnoch EdvardSplašení Goroli6600:30:3238
13MA30138Škuca ZbyněkVinotéka u Karla Frenštát p. R8700:30:3428
14MA31184Misiak BartoszTřinec8700:30:3826
15MA32198Žuška MarcelLepus.cz8300:30:4324
6MJ3338Solowski TobiášTJ Dolní Lomná0100:30:4540
4MC34116Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:30:5148
16MA3513Tuharsky MartinSalomon-Run.cz7700:30:5722
5MC3623Slowiaczek JosefTK Elán Senior Třinec6200:31:0644
7MJ3776Konderla Jakub1.běžecký Jablunkov0100:31:0738
17MA38145Urbaczka JanNVPP9100:31:0920
1ZA3995Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:31:1070
1ZB40203Delingerová MarieAK Kroměříž7600:31:2470
6MC4135Zátopek Jiříak ez kopřivnice6000:31:3040
18MA42136Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:31:3318
19MA4347Ponek TiborKyčerský - Trháči7600:31:47-
20MA4424Delina Daniel1.běžecký Jablunkov8000:31:5316
21MA4542Šrubař PavelTJ Karpentná8800:31:5714
10MB46149Chrudina RobertOstrava7300:32:0736
11MB47193Bidlo PetrTeam Light Bike7500:32:1234
2ZB4816Robinson MartinaJablunkov7900:32:2362
22MA4946Lysek JakubDolní Lomná8900:32:3012
2ZA50124Mrázková KarolínaTJ TŽ Třinec9500:32:3662
7MC5171Bielesz Josef1.běžecký Jablunkov6500:32:3738
23MA5233Goryczka MichalPepa team F-M7600:32:4910
24MA53142Belej DavidNewline8100:32:528
25MA54148Capek MartinČadecka8400:32:566
3ZA5573Byrtusová Jana1.běžecký Jablunkov8200:33:0054
8MC5653Orlicki StanislawRudze5900:33:03-
8MJ5741Tomiczek RomanOldřichovice9600:33:0436
26MA57220Siuda StanislavBK SAK Ložiska Karviná8900:33:044
12MB59167Lichý DušanSplašení Goroli6700:33:0532
27MA6036Lipták RadimPepa Team Frýdek Místek7900:33:102
13MB6182Frank PavelTJ-GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN6800:33:2030
9MC6263Martynek VladislavSKI Mosty5900:33:2336
10MC6369Slowioczek RomanJablunkov5900:33:3934
9MJ64215Stoltny DanielBiegiem przez Chybie9800:33:43-
28MA6562Kaluža LubošBystřice8200:33:472
11MC6622Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:33:5032
10MJ676Nieslanik VítekTJ Dolní Lomná0000:33:5334
29MA68214Święczyk KrzysztofBiegiem przez chybie8500:33:56-
29MA68187Walek BenjamínTJ Jakl Karviná9200:33:562
14MB70209Tešnar MarekPetřvald7500:34:0128
31MA71192Labudek TomášTeam LightBIKE8300:34:052
11MJ72131Krupka AdamIndičtí běžci Šárovcova Lhota0100:34:2032
32MA7349Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8000:34:222
12MC7499Kantor RomanOB TJ Třinec6500:34:2330
13MC75183Pauler OldřichGoral Marathon Team5900:34:24-
15MB769Szmek DaliborBukovec7300:34:2526
1MD7757Sviták StanislavAK Žilina5000:34:26-
1ZJ7880Ćmielová DanielaMilíkov9600:34:2870
12MJ7914Tuharský ErikOB TJ TŽ Třinec0100:34:3730
16MB80181Peterek Libor1.běžecký Jablunkov6900:34:5024
33MA81111Waloszek VlastislavSalomon-Run.cz7800:34:522
14MC82105Kubienka Libor1.běžecký Jablunkov6500:35:0028
34MA83218Szczypka PiotrBiegiem przez chybie8900:35:05-
17MB8489Ernst Tomáš1.běžecký Jablunkov7300:35:0622
18MB8515Šubert PavelHoralové7400:35:0720
2MD86141Přívětivý MiroslavDD Všechovice5300:35:1270
3ZB87120Kirkpatrick MargitaGoral Marathon Team7300:35:13-
35MA8820Musil TomášOlomouc8200:35:192
19MB88110Bocek DavidCoffee Team7500:35:1918
36MA90140Husánik RóbertPepa Team Frýdek-Místek8500:35:20-
13MJ91146Nezval OndřejNVPP9900:35:2228
14MJ92134Krišica MarekSKI Mosty0200:35:2326
37MA93154Klimek StanislavChotěbuz7600:35:242
4ZA94202Doležalová MonikaSK Kamenice8800:35:2748
20MB9543Ježowicz AntonínJablunkov6800:35:2816
15MJ9581Ćmiel LukášMilíkov9900:35:2824
4ZB9787Szmeková IvetaMilíkov7300:35:2954
2ZJ98229Szotkowská EvaSKI Mosty9700:35:3062
3ZJ99166Galaczová EvaTJ TŽ Třinec9600:35:3454
15MC100152Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:35:3526
38MA101150Kisza VáclavDolní Lomná9300:35:392
21MB102168Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:35:4114
22MB1038Rusnok Petr1.běžecký Jablunkov6700:35:4712
4ZJ104182Peterková NikolaAtletika TJ TŽ Třinec9800:35:5148
16MC10565Březina LadislavOstravice6100:35:5524
23MB105210Tochowicz BartoszGoleszów6900:35:55-
39MA107155Solowski ZdeněkBystřice7700:36:082
17MC108200Pešat JanVeslařský klub Perun Ostrava5600:36:1422
40MA10919Machnik TomášDolní Lomná9000:36:152
24MB110177Bartoňák PavolTJ Slovan Skalité6900:36:22-
41MA111172Borner LukášNVPP9100:36:242
18MC11245Buda BoleslavBystřice5700:36:2820
42MA112112Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:36:282
1ZC114101Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:36:3170
43MA11560Lotter JanTřinec8500:36:422
5ZB116217Húdoková ŽanetaKošařiska8000:36:4448
25MB117132Krupka MilanIndičtí běžci Šárovcova Lhota7200:36:4710
26MB11854Kubisz RomanKPM Třinec7300:36:488
16MJ119206Wala VojtěchAC Sparta Praha9900:36:5022
17MJ12088Szmek PetrMilíkov9900:36:5120
44MA12170Šrajer JanSSK Vítkovice9100:36:522
5ZJ122125Kohutová KarolínaSKI Mosty0200:36:5344
19MC122161Jamrik MirekKrál Šumavy5700:36:5318
45MA124231Heczko MichalTřinec8900:36:542
46MA125139Lysek JanTJ Dolní Lomná8900:37:022
2ZC126169Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:37:1062
20MC127143Groš ŠtefanS.K. Valašského Království6100:37:2016
5ZA128158Skupieňová KristýnaHranice8900:37:2944
21MC129195Jaroš JánKKM Čadca6100:37:43-
47MA130199Zajíc JosefLepus.cz7600:37:492
6ZB13126Czeczotková Helena1.běžecký Jablunkov7400:38:0244
27MB132174Urbaczka PavelNVPP Team6900:38:036
18MJ13331Tyl MarekSK Universe0300:38:0618
22MC134127Kawulok StanislavDolní Lomná5600:38:1014
48MA135208Wieremiejczyk ŁukaszUstroń8300:38:18-
49MA13634Landsberger FilipPepa team F-M7900:38:332
50MA137226Marosz VojtěchOldřichovice8700:38:402
28MB138190Valko PetrValkoPartners7200:38:484
51MA139191Marcol DanielLihgt Bike8200:39:002
23MC140159Skupieň JosefHranice5700:39:0612
24MC14192Kadura JozefKrásno nad Kysucou6300:39:09-
19MJ142130Krupka MilanIndičtí běžci Šárovcova Lhota0300:39:1316
29MB143151Jedziniak MichalOstrava7400:39:142
6ZA14452Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:39:1540
20MJ145228Szotkowski DawidSKI Mosty0400:39:2014
30MB146133Záškolný AlešŠenov7000:39:222
31MB14785Wágner RobertOstravar7200:39:272
52MA14844Gembara JanBohumín9300:39:352
7ZA148197Walaská AnnaNVPP Team8200:39:3538
21MJ150207Adamec OndřejSGT Havířov0400:39:3912
53MA15112Podermanski DavidJablunkov9000:39:472
32MB15264Zoubek DanielKPM Třinec6700:39:542
54MA153186Gaš StefanČeský Těšín9100:40:032
33MB154171Laboj RadomírNávsí6900:40:042
1ZD15594Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:40:0970
34MB1565Dorda MiloslavBěžecká skupina v Českém Těšíně7100:40:102
55MA157156Boháč RadekHO Mosty8100:40:172
56MA1587Murin MiroslavTK Elán Senior Třinec7800:40:212
35MB15955Cupek JiříCoffee Team7000:40:232
25MC160196Slivka JanKKM Čadca5700:40:26-
3MD16110Kaluža MilanBystřice5400:40:2962
6ZJ162162Byrtusová Sylwa1.běžecký Jablunkov0400:40:3140
57MA163227Marosz BřetislavOldřichovice8500:40:342
36MB16483Štefek Radim1. běžecký Jablunkov7400:40:382
7ZJ1644Konderlová TerezaNVPP Team9600:40:3838
58MA166144Stebel LukášVendryně8200:40:442
37MB167201Heczko IgorHO Mosty6600:40:492
59MA168211Burawa TomaszFINCLUB7800:40:57-
8ZA169170Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:41:0436
22MJ17056Lysek JaroslavTJ Dolní Lomná0200:41:3510
8ZJ171178Ruceková VanesaTJ Slovan Skalité0300:41:37-
1ME1723Vodička JanM.K.Radslavice4500:41:4870
38MB17321Lipowski KamilKPM Hrádek7100:42:062
9ZJ174179Ruceková SandraTJ Slovan Skalité0200:42:19-
2ZD175204Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5600:42:5762
4MD17651Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:42:5854
7ZB17766Rusnoková MartinaPísečná7500:42:5940
26MC178107Kobliha MilanLRS Vyškov5700:43:2910
8ZB179135Záškolná DanielaŠenov7300:43:4338
39MB18030Tyl JosefSK Universe7100:43:562
9ZB181103Sikorová GabrielaSki Club Ipeco7600:44:0636
10ZJ182176Varmusová AlexandraTJ Slovan Skalité0100:44:16-
2ME183219Dědek BeskydskýKlub důchodců Orlová4500:44:4262
9ZA184113Kollertová EvaVopičáci z Nováče8300:44:5234
60MA18559Czylok PavelBěžecká skupina Český Těšín7700:44:572
27MC18625Nadažy RadekSK Šafrata Bohumín6500:45:018
11ZJ18775Stonawská PavlaTJ Dolní Lomná0300:45:0436
11ZJ18779Rusnok ZuzanaTJ Dolní Lomná0300:45:0436
3ZD189106Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:45:1354
40MB19029Urbas ArmandBystřice6900:45:142
61MA191188Kantor PetrPetrklíč HELP7800:45:502
10ZB19286Wagnerová LenkaVZS Ostrava7200:46:2734
10ZA193230Krywdová LenkaDolní Lomná8700:47:1932
13ZJ194119Kubašková BarboraGoral Marathon Team9900:47:4732
3ME195137Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:48:0554
14ZJ196212Waclawková IzabelaTJ Dolní Lomná0100:48:3030
62MA19711Vavříček LukasTřinec8400:48:312
15ZJ198175Čanecká KatarínaTJ Slovan Skalité0300:48:49-
4ME199153Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:48:5848
4ZD20084Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:49:3448
11ZB201213Waclawková UrszulaTJ Dolní Lomná7900:49:4432
5ZD202185Paulerová AmáliaGoral Marathon Team6000:51:21-
41MB20339Ocieczek MarekPS SLEZAN Český Těšín7200:51:232
11ZA20478Sližová DanielaTřinec9500:52:4730
12ZA205221Koláčková TerezaSvědci Kozubovi8400:54:2028
16ZJ205223Oczadla KarolínaSvědci Kozubovi0300:54:2028
17ZJ20767Sikorová LindaPísečná9700:55:5626
18ZJ20891Šindelářová BarbaraBystřice9600:55:5724
13ZA209225Szajterová DenisaSvědci Kozubovi9401:00:5226
14ZA210224Pastuszková LenkaSvědci Kozubovi9501:02:0024

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1163Lichý TomášSalomon/SvetBehu.cz9400:24:5370
2MA277Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:25:0262
3MJ3160Chrascina Marek1.běžecký Jablunkov9700:25:1854
4MB4205Horák OndřejAK Kroměříž7500:25:5248
5MA5104Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:26:2144
6MJ674Czeczotka Marek1.běžecký Jablunkov9800:26:4840
7MA7194Otevřel VítSalomon-Run8800:27:0938
8MA8126Sikora JakubChata Gírova8400:27:1236
9MA9222Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:27:2434
10MA1148Vacovský JakubLAUBA9100:27:5132
11MC12189Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:28:1130
12MJ1390Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:28:2128
13MJ1458Filípek SebastianOB TJ TŽ Třinec0000:28:2926
14MB15122Zembovski EdvardTřinec7200:28:3924
15MJ16165Bielesz DavidTJ TŽ Třinec9700:28:4022
16MA19128Tuka OndrejChata Gírova9100:29:0020
17MB20114Ulich PetrMT Dobruška6800:29:0318
18MB21164Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov7000:29:0516
19MB2237Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:29:1314
20MA23157Navrátík JiříTJ TŽ Třinec7700:29:2512
21MA24180Košut LukášNVPP Třinec9400:29:2710
22MB2540Szebesta PavelBurik Team6800:29:338
23MC26117Baláž RomanBaláž Extreme-Team Ostrava6500:30:146
24MC27123Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:30:194
25MA28129Řepa VojtěchBohumín9500:30:262

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3995Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:31:1070
2ZB40203Delingerová MarieAK Kroměříž7600:31:2462
3ZB4816Robinson MartinaJablunkov7900:32:2354
4ZA50124Mrázková KarolínaTJ TŽ Třinec9500:32:3648
5ZA5573Byrtusová Jana1.běžecký Jablunkov8200:33:0044
6ZJ7880Ćmielová DanielaMilíkov9600:34:2840
7ZA94202Doležalová MonikaSK Kamenice8800:35:2738
8ZB9787Szmeková IvetaMilíkov7300:35:2936
9ZJ98229Szotkowská EvaSKI Mosty9700:35:3034
10ZJ99166Galaczová EvaTJ TŽ Třinec9600:35:3432
11ZJ104182Peterková NikolaAtletika TJ TŽ Třinec9800:35:5130
12ZC114101Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:36:3128
13ZB116217Húdoková ŽanetaKošařiska8000:36:4426
14ZJ122125Kohutová KarolínaSKI Mosty0200:36:5324
15ZC126169Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:37:1022
16ZA128158Skupieňová KristýnaHranice8900:37:2920
17ZB13126Czeczotková Helena1.běžecký Jablunkov7400:38:0218
18ZA14452Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:39:1516
19ZA148197Walaská AnnaNVPP Team8200:39:3514
20ZD15594Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:40:0912
21ZJ162162Byrtusová Sylwa1.běžecký Jablunkov0400:40:3110
22ZJ1644Konderlová TerezaNVPP Team9600:40:388
23ZA169170Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:41:046
24ZD175204Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5600:42:574
25ZB17766Rusnoková MartinaPísečná7500:42:592

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Poprvé na podobné akci. Skvělé. Příští rok opět přijedu.
kantor78
Naprosto skvělá akce, dokonalá organizace, počasí, pivo, klobáska, tombola :o))
skoroja

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód