hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

2.8.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná
  • datum konání: 2.8.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI Skuhrov nad Bělou

Sociální sítě

Místo konání

Společenské centrum Skuhrov nad Bělou
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 13,5 km (juniorky 4,5 km)
Převýšení: 750 m (juniorky 450 m)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Krunčík
Skuhrov nad Bělou 139
517 03
tel. 734 494 373

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.ski-skuhrov.cz

E-mailová adresa

velkadestna@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.7.2016Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná - ZRUŠENO!!!-
30.8.2014Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
3.8.2013Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná117
5.8.2012Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná91
3.9.2011Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná78
15.8.2010Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná97
12.9.2009Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná70
13.9.2008Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
15.9.2007Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
20.8.2006Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná101
27.8.2005Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná75
28.8.2004Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná77

Statistika závodu Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 972

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin699
Javůrek Jiří489
Stuchlík Zdeněk509
Vraštilová Miloslava569
Sedláček František408
Flegl Bohumil608
Metelková Táňa728
Ulich Petr688
Dušková Lenka807
Jirásková Eva647
Marek František417
Šrůtek Stanislav587
Matyášová Jana657
Jirka Jan837
Vacarda Vladimír597
Paulů Blanka547
Ožana Václav647
Flegl Vlastimil537
Kollertová Eva837
Sadílek Ota467
Šimůnek Jan827
Herda Jan836
Benák Jan826
Hájek František496
Kučera Zdeněk556
Stránský Aleš606
Kubrová Dagmar636
Horáček Michal756
Balcar Pavel566
Hrdina Vilém566
Knápek Ladislav616
Metelka Josef446
Krejsa Tomáš776
Nečas Josef586
Kapl Libor656
Štefek Richard746
Zelený Luděk616
Pechek František536
Tučný Jan476
Kubr Václav555
Šesták Karel715
Chlubna Jan845
Šimůnek Jan495
Valenta Michal625
Hájková Renata755
Merta Jaroslav355
Mertová Michaela765
Svatoš Otakar345
Mannlová Jana805
Turek Martin805

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 02.08.2015, 20:05
  • zobrazeno již 918x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ10150Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9601:03:01105
2MJ2651Křeček JiříAtletika Kolín9801:08:2293
3MJ10358Bulička DominikAK Kroměříž0301:39:5081

Muži A (trať 13 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:55:10105
2MA227Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:57:0093
3MA34Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:59:2281
4MA437Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:59:5472
5MA735Herda JanSKP Nymburk8301:01:4966
6MA857Hruška JanOlfincar-Vella Trutnov8901:02:1960
7MA11107Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8001:03:1457
8MA153Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8001:04:3554
9MA1877Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:05:4051
10MA1962Šolc VítězslavRedpoint Eleven Team9101:05:4548
11MA2286Heller TomášHradec Králové8101:07:1345
12MA2340Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:07:2542
13MA24108Matras TomášSK Chrast8001:07:3539
14MA25106Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8301:08:1936
15MA2713Kocián PetrRunsport Team7801:08:3133
16MA28117Macháček LukášHovrch7901:08:4130
17MA32112Šimák JanHradec Králové8301:10:1727
18MA33111Jirka JanAC Náchod8301:10:4424
19MA3510Ehl JaroslavSKI Skuhrov n.B.8101:11:4121
20MA41127Ehler TomášHumanita VSK8101:14:0518
21MA42144Balcar MichalVella Náchod8501:14:1715
22MA43129Singr MartinSKP Nymburk8701:14:3212
23MA5350Joachymstál VítZajko Team8101:18:069
24MA5885Dušek MartinLibřice7701:19:276
25MA6472Chudý JonášTC Dobruška9001:21:003
26MA65118Roleček MilanPěčín7601:21:183
27MA6671Hoder JanTC Dobruška8401:21:283
28MA7295Novák PetrHSK Cycling Team7701:22:053
29MA7526Venzara DavidPardubice7601:22:423
30MA8346Hrevuš AlexandrBřehy7901:27:243

Muži B (trať 13 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB575Hejl RadekLetohrad7201:00:09105
2MB639Malý JanELEVEN RUN Team7301:00:2493
3MB12119Ulich PetrMT Dobruška6801:03:4081
4MB1315Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:03:5972
5MB14124Wallenfels JiříSokol Hradec Králové7201:04:2766
6MB21101Moskva RomanPasivity Žamberk7501:07:0760
7MB2981Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7101:09:4857
8MB3161Chrudina RobertOstrava7301:09:5854
9MB3453Scheuer JanActivity Lanškroun6601:11:2951
10MB36110Polej JiříHronov7101:12:0348
11MB37123Rychetský TomášHH Smíchov6601:12:1645
12MB49100Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:16:5742
13MB52103Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:17:5239
14MB636Vaněk VáclavCafe Bajer Pardubice7201:20:4336
15MB6860Lorenčík AlešChrudim7301:21:3233
16MB7155Číhař TomášChvojenec7001:21:4730
17MB84114Nádhera PetrHradec Králové6701:28:1927
18MB86122Vaňous MartinNovák Team6901:28:3224
19MB9097Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6901:30:2121
20MB9359Hroneš MichaelJaroměř7401:31:0918
21MB9563Rapčák MichalBK Malá Lipovka7301:33:2415
22MB98120Švagr ZdeněkTýniště nad Orlicí6801:35:3212

Muži C (trať 13 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC934Jančík BořekSvartes Hořice6401:02:36105
2MC1629Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:04:5193
3MC2031Vacarda VladimírELEVEN RUN Team5901:06:5881
4MC39149Tichý PavelAC Náchod6301:12:3372
5MC4587Vlček BohumilPraha6001:14:5166
6MC46128Novotný MilanOK 99 Hradec Králové6501:14:5760
7MC4754Šolc VítězslavBKL Machov5701:15:3057
8MC5089Jindra DavidBRID Team6001:17:2554
9MC5499Skalický JosefActivity Lanškroun6201:18:1651
10MC5617Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5801:18:4648
11MC59143Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6301:19:3345
12MC60113Zelený LuděkAC ND Domažďár6101:20:0742
13MC6268Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6001:20:2139
14MC6991Hrdina VilémBohnice5601:21:4036
15MC73125Prokop MilanSportovní Centrum Dobrošov6201:22:1133
16MC7793Chroust JanKřinický pivovar Krásná Lípa6001:23:2930
17MC797Groš ŠtefanS.K. Valašské Království6101:24:0727
18MC812Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:25:1224
19MC859Kobliha MilanLRS Vyškov5701:28:2721
20MC8943Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:29:1818
21MC9164Sedlák JiříPřelouč5801:30:3415
22MC10748Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:48:5712
23MC110104Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:56:119

Muži D (trať 13 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3812Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:12:28105
2MD5120Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:17:4793
3MD5524Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:18:2481
4MD6170Hájek FrantišekFGT Stolany4901:20:1972
5MD7821Kučera ZdeněkAC Náchod5501:23:3866
6MD9494Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou5001:32:3060
7MD9728Leszkow JosefMK Hlinsko5101:34:5457
8MD99126Ehler EduardLoko Pardubice4801:36:4554
9MD10225Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:38:5151
10MD10444Tučný JanMK Pardubice4701:40:1148
11MD10569Černý LumírVamberk5001:43:5845

Muži E (trať 13 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8018Metelka JosefSpartak Police4401:24:28105
2ME8732Leszkow PetrMK Hlinsko4401:28:3593
3ME10633Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:45:2181
4ME10865Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:49:1272
5ME11441Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4202:09:3366
-ME-45Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice39DNF-

Juniorky (trať 4,5 km, 370 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1138Novotná KláraOK 99 Hradec Králové9700:30:55105
2ZJ2135Dohnálková JanaSKI Skuhrov nad Bělou0200:33:4293
3ZJ3134Kulhánková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou0000:34:4281
4ZJ4133Zemanová NikaSKI Skuhrov nad Bělou9900:36:3172

Ženy A (trať 13 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4011Solánská JanaMaratonstav Úpice8501:13:47105
2ZA6784Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9901:21:3093
3ZA74121Lauterbachová LucieLíšnice8101:22:1981
4ZA7649Kabátová ZuzkaZajko Team8601:22:5972
5ZA8296Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:25:3966
6ZA9267Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9601:30:4360
7ZA96105Kollertová EvaVopičáci z Nováče8301:34:4157
8ZA100102Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:37:0154

Ženy B (trať 13 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1738Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:05:06105
2ZB30116Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:09:5093
3ZB5714Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:18:4981

Ženy C (trať 13 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4482Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:14:41105
2ZC7047Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:21:4693
3ZC11190Hellerová HanaHradec Králové6101:56:2581
4ZC11252Šternerová HanaHradec Králové6302:09:1272
5ZC115115Nádherová HanaHradec Králové6802:29:3966

Ženy D (trať 13 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4874Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:16:36105
2ZD8878Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5601:29:0493
3ZD1018Dvořáková EvaProstějov5501:38:4381
4ZD10916Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:51:3272
5ZD11342Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4502:09:3266

Trať 4,5 km, 370 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1138Novotná KláraOK 99 Hradec Králové9700:30:55105
2ZJ2135Dohnálková JanaSKI Skuhrov nad Bělou0200:33:4293
3ZJ3134Kulhánková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou0000:34:4281
4ZJ4133Zemanová NikaSKI Skuhrov nad Bělou9900:36:3172

Trať 13 km, 750 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:55:10105
2MA227Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:57:0093
3MA34Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:59:2281
4MA437Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:59:5472
1MB575Hejl RadekLetohrad7201:00:09105
2MB639Malý JanELEVEN RUN Team7301:00:2493
5MA735Herda JanSKP Nymburk8301:01:4966
6MA857Hruška JanOlfincar-Vella Trutnov8901:02:1960
1MC934Jančík BořekSvartes Hořice6401:02:36105
1MJ10150Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9601:03:01105
7MA11107Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8001:03:1457
3MB12119Ulich PetrMT Dobruška6801:03:4081
4MB1315Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:03:5972
5MB14124Wallenfels JiříSokol Hradec Králové7201:04:2766
8MA153Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8001:04:3554
2MC1629Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:04:5193
1ZB1738Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:05:06105
9MA1877Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:05:4051
10MA1962Šolc VítězslavRedpoint Eleven Team9101:05:4548
3MC2031Vacarda VladimírELEVEN RUN Team5901:06:5881
6MB21101Moskva RomanPasivity Žamberk7501:07:0760
11MA2286Heller TomášHradec Králové8101:07:1345
12MA2340Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:07:2542
13MA24108Matras TomášSK Chrast8001:07:3539
14MA25106Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8301:08:1936
2MJ2651Křeček JiříAtletika Kolín9801:08:2293
15MA2713Kocián PetrRunsport Team7801:08:3133
16MA28117Macháček LukášHovrch7901:08:4130
7MB2981Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7101:09:4857
2ZB30116Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:09:5093
8MB3161Chrudina RobertOstrava7301:09:5854
17MA32112Šimák JanHradec Králové8301:10:1727
18MA33111Jirka JanAC Náchod8301:10:4424
9MB3453Scheuer JanActivity Lanškroun6601:11:2951
19MA3510Ehl JaroslavSKI Skuhrov n.B.8101:11:4121
10MB36110Polej JiříHronov7101:12:0348
11MB37123Rychetský TomášHH Smíchov6601:12:1645
1MD3812Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:12:28105
4MC39149Tichý PavelAC Náchod6301:12:3372
1ZA4011Solánská JanaMaratonstav Úpice8501:13:47105
20MA41127Ehler TomášHumanita VSK8101:14:0518
21MA42144Balcar MichalVella Náchod8501:14:1715
22MA43129Singr MartinSKP Nymburk8701:14:3212
1ZC4482Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:14:41105
5MC4587Vlček BohumilPraha6001:14:5166
6MC46128Novotný MilanOK 99 Hradec Králové6501:14:5760
7MC4754Šolc VítězslavBKL Machov5701:15:3057
1ZD4874Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:16:36105
12MB49100Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:16:5742
8MC5089Jindra DavidBRID Team6001:17:2554
2MD5120Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:17:4793
13MB52103Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:17:5239
23MA5350Joachymstál VítZajko Team8101:18:069
9MC5499Skalický JosefActivity Lanškroun6201:18:1651
3MD5524Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:18:2481
10MC5617Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5801:18:4648
3ZB5714Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:18:4981
24MA5885Dušek MartinLibřice7701:19:276
11MC59143Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6301:19:3345
12MC60113Zelený LuděkAC ND Domažďár6101:20:0742
4MD6170Hájek FrantišekFGT Stolany4901:20:1972
13MC6268Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6001:20:2139
14MB636Vaněk VáclavCafe Bajer Pardubice7201:20:4336
25MA6472Chudý JonášTC Dobruška9001:21:003
26MA65118Roleček MilanPěčín7601:21:183
27MA6671Hoder JanTC Dobruška8401:21:283
2ZA6784Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9901:21:3093
15MB6860Lorenčík AlešChrudim7301:21:3233
14MC6991Hrdina VilémBohnice5601:21:4036
2ZC7047Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:21:4693
16MB7155Číhař TomášChvojenec7001:21:4730
28MA7295Novák PetrHSK Cycling Team7701:22:053
15MC73125Prokop MilanSportovní Centrum Dobrošov6201:22:1133
3ZA74121Lauterbachová LucieLíšnice8101:22:1981
29MA7526Venzara DavidPardubice7601:22:423
4ZA7649Kabátová ZuzkaZajko Team8601:22:5972
16MC7793Chroust JanKřinický pivovar Krásná Lípa6001:23:2930
5MD7821Kučera ZdeněkAC Náchod5501:23:3866
17MC797Groš ŠtefanS.K. Valašské Království6101:24:0727
1ME8018Metelka JosefSpartak Police4401:24:28105
18MC812Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:25:1224
5ZA8296Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:25:3966
30MA8346Hrevuš AlexandrBřehy7901:27:243
17MB84114Nádhera PetrHradec Králové6701:28:1927
19MC859Kobliha MilanLRS Vyškov5701:28:2721
18MB86122Vaňous MartinNovák Team6901:28:3224
2ME8732Leszkow PetrMK Hlinsko4401:28:3593
2ZD8878Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5601:29:0493
20MC8943Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:29:1818
19MB9097Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6901:30:2121
21MC9164Sedlák JiříPřelouč5801:30:3415
6ZA9267Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9601:30:4360
20MB9359Hroneš MichaelJaroměř7401:31:0918
6MD9494Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou5001:32:3060
21MB9563Rapčák MichalBK Malá Lipovka7301:33:2415
7ZA96105Kollertová EvaVopičáci z Nováče8301:34:4157
7MD9728Leszkow JosefMK Hlinsko5101:34:5457
22MB98120Švagr ZdeněkTýniště nad Orlicí6801:35:3212
8MD99126Ehler EduardLoko Pardubice4801:36:4554
8ZA100102Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:37:0154
3ZD1018Dvořáková EvaProstějov5501:38:4381
9MD10225Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:38:5151
3MJ10358Bulička DominikAK Kroměříž0301:39:5081
10MD10444Tučný JanMK Pardubice4701:40:1148
11MD10569Černý LumírVamberk5001:43:5845
3ME10633Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:45:2181
22MC10748Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:48:5712
4ME10865Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:49:1272
4ZD10916Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:51:3272
23MC110104Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:56:119
3ZC11190Hellerová HanaHradec Králové6101:56:2581
4ZC11252Šternerová HanaHradec Králové6302:09:1272
5ZD11342Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4502:09:3266
5ME11441Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4202:09:3366
5ZC115115Nádherová HanaHradec Králové6802:29:3966

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:55:10105
2MA227Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:57:0093
3MA34Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:59:2281
4MA437Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:59:5472
5MB575Hejl RadekLetohrad7201:00:0966
6MB639Malý JanELEVEN RUN Team7301:00:2460
7MA735Herda JanSKP Nymburk8301:01:4957
8MA857Hruška JanOlfincar-Vella Trutnov8901:02:1954
9MC934Jančík BořekSvartes Hořice6401:02:3651
10MJ10150Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9601:03:0148
11MA11107Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8001:03:1445
12MB12119Ulich PetrMT Dobruška6801:03:4042
13MB1315Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:03:5939
14MB14124Wallenfels JiříSokol Hradec Králové7201:04:2736
15MA153Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8001:04:3533
16MC1629Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:04:5130
17MA1877Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:05:4027
18MA1962Šolc VítězslavRedpoint Eleven Team9101:05:4524
19MC2031Vacarda VladimírELEVEN RUN Team5901:06:5821
20MB21101Moskva RomanPasivity Žamberk7501:07:0718
21MA2286Heller TomášHradec Králové8101:07:1315
22MA2340Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:07:2512
23MA24108Matras TomášSK Chrast8001:07:359
24MA25106Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8301:08:196
25MJ2651Křeček JiříAtletika Kolín9801:08:223

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1738Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:05:06105
2ZB30116Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:09:5093
3ZA4011Solánská JanaMaratonstav Úpice8501:13:4781
4ZC4482Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:14:4172
5ZD4874Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:16:3666
6ZB5714Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:18:4960
7ZA6784Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9901:21:3057
8ZC7047Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:21:4654
9ZA74121Lauterbachová LucieLíšnice8101:22:1951
10ZA7649Kabátová ZuzkaZajko Team8601:22:5948
11ZA8296Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:25:3945
12ZD8878Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5601:29:0442
13ZA9267Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9601:30:4339
14ZA96105Kollertová EvaVopičáci z Nováče8301:34:4136
15ZA100102Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:37:0133
16ZD1018Dvořáková EvaProstějov5501:38:4330
17ZD10916Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:51:3227
18ZC11190Hellerová HanaHradec Králové6101:56:2524
19ZC11252Šternerová HanaHradec Králové6302:09:1221
20ZD11342Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4502:09:3218
21ZC115115Nádherová HanaHradec Králové6802:29:3915

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Celkově závod se nám moc líbil. p. Tomíškovi co zkolaboval a musela pro něj přijet sanitka přejeme at se uzdraví.
jbulickova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód