hlavní strana
Svinnský Iscarex kros


ISCAREX Junior team


terminovka.cz


ISCAREX pohár 2016


HOLBA


ELEVEN


Kostka


Pardubický kraj


Český běh


Janské Lázně - Černá hora

8.8.2015, sobota

Propozice závodu

Název závodu: Janské Lázně - Černá hora
Datum konání: 8.8.2015
Pořadatel: TJ Maratonstav Úpice

Místo konání

Janské Lázně - kolonáda
13:00 hodin

Přihlášky

od 9:00 do 11:30 hodin na Městském úřadě v Janských Lázních

Startovné

100 Kč (do 1. 8. 2015)
130 Kč (na místě)

Popis tratě

Délka: 8,6 km
Převýšení: 650 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Šklíba
Puškinova 961
542 32 Úpice
tel. 602 152 296

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora

  • Ročníků: 31
  • Závodníků na všech ročnících: 5384

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4829
Pechek František5324
Marek František4124
Krejcar Petr4522
Vašíček Martin7122
Šimůnek Jan4921
Mach Václav5520
Mazač Jaroslav6820
Grohová Jaroslava5120
Brunclík Ivo5819
Gombita Josef5819
Šír Václav4818
Les Josef4718
Šmída Oldřich4818
Bolehovský Pavel7117
Groh Stanislav4617
Vimr Adolf4317
Šrůtek Stanislav5817
Tučný Jan4716
Friebelová Eva6216
Čipera Radek6416
Stránský Aleš6015
Smrčka Miloš5415
Paulů Blanka5415
Plecháček Jiří4414
Hrnčíř Jaroslav4914
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Pechek Petr8314
Kůtek Vladimír5014
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Šesták Karel7114
Linhart Miloš4413
Sadílek Ota4613
Novotná Eva4813
Skalický Roman7113
Keprtová Miloslava4813
Vítek Miroslav7213
Metelka Josef4413
Tichý Pavel6313
Bureš Jindřich5312
Gregor Jaroslav5112
Krejsa Václav5212
Kubr Václav5512
Tomíček Josef5912
Kynčl Stanislav6412
Kozel Karel5212
Špacír Ladislav5512

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 10.08.2015, 08:04
  • Zobrazeno již 320x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ221Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:48:17105,00

Muži A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:58105,00
2MA24Vagenknecht FrantišekKP CKFV Nová Paka7700:39:2993,00
3MA35Lukeš PetrSSK Vítkovice9200:39:4281,00
4MA46Herda JanSKP Nymburk8300:40:1772,00
5MA77Majoroš MichalPolice nad Metují8600:42:5466,00
6MA98Hruška JanOlfin Car - Vella Trutnov8900:43:3160,00
7MA139Balatka MiroslavSKP Kornspitz Jablonec8200:45:0357,00
8MA1710Handlíř JanASK Děčín7800:46:3654,00
9MA2311Oppitz TomášČR8300:48:2951,00
10MA2612Ličko MatušSVK7800:49:04-
11MA2713Syrovátka PetrČR8300:49:1248,00
12MA3014Šolc VítězslavRedpoint Eleven Team9100:49:2745,00
13MA3115Pělucha IvoPraha7900:49:3242,00
14MA3216Friede JanTerova Bezděkov n.M7700:49:4039,00
15MA3617Belko MichalNAC Ružomberok SVK8500:50:25-
16MA3918Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:50:5036,00
17MA4219Kosek LubošHYTOS Vrchlabí7900:52:0733,00
18MA4620Koubek TomášJanské Lázně9000:53:5130,00
19MA4821Lorenčík AlešChrudim7700:53:5727,00
20MA4922Kochel PawelKowary PL8100:54:07-
21MA5623Němec MichalSE4 Team Janské Lázně8000:55:5624,00
22MA6124Šikola JiříTJ Liaz Jablonec n.N.9500:56:5421,00
23MA7225Suchánek PavelBosorka Tým Janské Lázně7601:02:5918,00
24MA7326Divíšek DavidINS Náchod7701:03:0015,00
25MA7927Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7901:04:2312,00

Muži B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB528Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:23105,00
2MB629Malý JanELEVEN Run Team Lomnice7300:42:3093,00
3MB1030Beshir ErvinSK Zdice6700:44:0581,00
4MB1131Ulich PetrMT Dobruška6800:44:1972,00
5MB1632Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:46:3166,00
6MB1833Uchytil MilanKPA Pardubice7400:46:5560,00
7MB2134Malíček JanMALCO Myjava SVK6600:47:52-
8MB3435Havlíček IvoLánov6600:49:5557,00
9MB3536Šesták KarelRS Šepa Vysoké Mýto7100:50:0454,00
10MB3737Háka MichalSokol Studenec7500:50:2851,00
11MB4438Hanyš PetrAK LVK Janské Lázně7000:53:1748,00
12MB5239Šedivý PavelSK Janské Lázně7300:54:5745,00
13MB5440Odvárko MichalRH Kartouzy Valdice7400:55:1642,00
14MB5841David VáclavSmiřice7400:56:0739,00
15MB7042Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7101:01:0136,00
16MB7643Kulda JanTJ Sokol Olešnice7301:03:4133,00
17MB7844Měšťánek DušanHorní Bříza7201:04:1630,00
18MB8145Vondra JosefSDH Stolín7101:05:4627,00
19MB9246Christoph DavidLBC Nové Město n.M.7101:13:4424,00

Muži C (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC847Jančík BořekSVARTES Hořice6400:43:20105,00
2MC1448Vacarda VladimírEleven Run Team5900:45:5193,00
3MC2449Tichý PavelAC Náchod6300:48:3381,00
4MC4550Vanta JosefTC Dobruška6200:53:2372,00
5MC5351Šolc VítězslavBKL Machov5700:55:0866,00
6MC5552Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:3260,00
7MC5753Fátor MiloslavTJ Maratonstav Úpice6400:56:0257,00
8MC6354Kašparec PetrAJETO Lindava6200:57:3754,00
9MC6455Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6300:57:5851,00
10MC6756Groš ŠtefanS.K.Valašského Království6100:59:2548,00
11MC7757Gál LeošVyšehrad Praha5901:03:4945,00
12MC9558Cagwe JohnHvězda SKP Pardubice6501:19:2142,00
13MC9659Matek LadislavSokol Měchenice5701:38:0339,00

Muži D (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2860Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:49:13105,00
2MD2961Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:49:1993,00
3MD4062Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:51:0481,00
4MD4363Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:53:0272,00
5MD4764Bříza VladimírKRB Chrudim5100:53:5666,00
6MD5065Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:54:0960,00
7MD5966Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:56:2557,00
8MD6267Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:57:2254,00
9MD6568Kučera ZdeněkAC Náchod5500:59:0651,00
10MD6969Hájek FrantišekFGT Stolany4900:59:4248,00
11MD7570Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:03:2245,00
12MD8271Tučný JanMK Pardubice4701:05:5642,00
13MD8872Groh StanislavAC Vrchlabí4601:09:0139,00
14MD8973Bakyta JánJogging Klub Dubnica n. V.5301:10:42-
15MD9174Táborský FrantišekVrchlabí5501:13:0836,00

Muži E (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6875Metelka JosefSpartak Police4400:59:38105,00
2ME7476Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:03:1193,00
3ME8377Marek FrantišekSK Hronov4101:06:4681,00
4ME8478Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:07:3872,00
5ME8679Vodička JanMK Radslavice4501:08:1866,00
6ME9080Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:12:1660,00
7ME9381Fiamin IvanSlávia STU Bratislava4101:14:01-
8ME9782Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2702:12:5757,00

Juniorky (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ252Beshirová CarmenAdidas Boost Team9800:48:47105,00

Ženy A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2083Vajrychová RenataAK Bílina9200:47:36105,00
2ZA3384Khýrová AnetaRedpoint LV Team9300:49:5393,00
3ZA8585Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:08:0581,00
4ZA8786Mertlíková EliškaJanské Lázně9101:08:2472,00

Ženy B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1287Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:44:30105,00
2ZB1988Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:47:0793,00
3ZB3889Milesová IvaPSK OLYMP Praha7700:50:3981,00
4ZB8090Moravcová DanaTornádo Horní7401:05:0672,00

Ženy C (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1591Klimešová JanaUSK Praha7000:46:10105,00
2ZC4192Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:51:5993,00
3ZC6093Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:56:5281,00
4ZC6694Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:59:2072,00

Ženy D (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5195Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:54:11105,00
2ZD7196Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:02:2093,00
3ZD9497Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:16:4281,00

Trať 8,6 km, 650 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:58105,00
2MA24Vagenknecht FrantišekKP CKFV Nová Paka7700:39:2993,00
3MA35Lukeš PetrSSK Vítkovice9200:39:4281,00
4MA46Herda JanSKP Nymburk8300:40:1772,00
1MB528Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:23105,00
2MB629Malý JanELEVEN Run Team Lomnice7300:42:3093,00
5MA77Majoroš MichalPolice nad Metují8600:42:5466,00
1MC847Jančík BořekSVARTES Hořice6400:43:20105,00
6MA98Hruška JanOlfin Car - Vella Trutnov8900:43:3160,00
3MB1030Beshir ErvinSK Zdice6700:44:0581,00
4MB1131Ulich PetrMT Dobruška6800:44:1972,00
1ZB1287Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:44:30105,00
7MA139Balatka MiroslavSKP Kornspitz Jablonec8200:45:0357,00
2MC1448Vacarda VladimírEleven Run Team5900:45:5193,00
1ZC1591Klimešová JanaUSK Praha7000:46:10105,00
5MB1632Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:46:3166,00
8MA1710Handlíř JanASK Děčín7800:46:3654,00
6MB1833Uchytil MilanKPA Pardubice7400:46:5560,00
2ZB1988Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:47:0793,00
1ZA2083Vajrychová RenataAK Bílina9200:47:36105,00
7MB2134Malíček JanMALCO Myjava SVK6600:47:52-
1MJ221Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:48:17105,00
9MA2311Oppitz TomášČR8300:48:2951,00
3MC2449Tichý PavelAC Náchod6300:48:3381,00
1ZJ252Beshirová CarmenAdidas Boost Team9800:48:47105,00
10MA2612Ličko MatušSVK7800:49:04-
11MA2713Syrovátka PetrČR8300:49:1248,00
1MD2860Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:49:13105,00
2MD2961Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:49:1993,00
12MA3014Šolc VítězslavRedpoint Eleven Team9100:49:2745,00
13MA3115Pělucha IvoPraha7900:49:3242,00
14MA3216Friede JanTerova Bezděkov n.M7700:49:4039,00
2ZA3384Khýrová AnetaRedpoint LV Team9300:49:5393,00
8MB3435Havlíček IvoLánov6600:49:5557,00
9MB3536Šesták KarelRS Šepa Vysoké Mýto7100:50:0454,00
15MA3617Belko MichalNAC Ružomberok SVK8500:50:25-
10MB3737Háka MichalSokol Studenec7500:50:2851,00
3ZB3889Milesová IvaPSK OLYMP Praha7700:50:3981,00
16MA3918Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:50:5036,00
3MD4062Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:51:0481,00
2ZC4192Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:51:5993,00
17MA4219Kosek LubošHYTOS Vrchlabí7900:52:0733,00
4MD4363Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:53:0272,00
11MB4438Hanyš PetrAK LVK Janské Lázně7000:53:1748,00
4MC4550Vanta JosefTC Dobruška6200:53:2372,00
18MA4620Koubek TomášJanské Lázně9000:53:5130,00
5MD4764Bříza VladimírKRB Chrudim5100:53:5666,00
19MA4821Lorenčík AlešChrudim7700:53:5727,00
20MA4922Kochel PawelKowary PL8100:54:07-
6MD5065Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:54:0960,00
1ZD5195Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:54:11105,00
12MB5239Šedivý PavelSK Janské Lázně7300:54:5745,00
5MC5351Šolc VítězslavBKL Machov5700:55:0866,00
13MB5440Odvárko MichalRH Kartouzy Valdice7400:55:1642,00
6MC5552Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:3260,00
21MA5623Němec MichalSE4 Team Janské Lázně8000:55:5624,00
7MC5753Fátor MiloslavTJ Maratonstav Úpice6400:56:0257,00
14MB5841David VáclavSmiřice7400:56:0739,00
7MD5966Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:56:2557,00
3ZC6093Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:56:5281,00
22MA6124Šikola JiříTJ Liaz Jablonec n.N.9500:56:5421,00
8MD6267Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:57:2254,00
8MC6354Kašparec PetrAJETO Lindava6200:57:3754,00
9MC6455Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6300:57:5851,00
9MD6568Kučera ZdeněkAC Náchod5500:59:0651,00
4ZC6694Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:59:2072,00
10MC6756Groš ŠtefanS.K.Valašského Království6100:59:2548,00
1ME6875Metelka JosefSpartak Police4400:59:38105,00
10MD6969Hájek FrantišekFGT Stolany4900:59:4248,00
15MB7042Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7101:01:0136,00
2ZD7196Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:02:2093,00
23MA7225Suchánek PavelBosorka Tým Janské Lázně7601:02:5918,00
24MA7326Divíšek DavidINS Náchod7701:03:0015,00
2ME7476Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:03:1193,00
11MD7570Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:03:2245,00
16MB7643Kulda JanTJ Sokol Olešnice7301:03:4133,00
11MC7757Gál LeošVyšehrad Praha5901:03:4945,00
17MB7844Měšťánek DušanHorní Bříza7201:04:1630,00
25MA7927Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7901:04:2312,00
4ZB8090Moravcová DanaTornádo Horní7401:05:0672,00
18MB8145Vondra JosefSDH Stolín7101:05:4627,00
12MD8271Tučný JanMK Pardubice4701:05:5642,00
3ME8377Marek FrantišekSK Hronov4101:06:4681,00
4ME8478Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:07:3872,00
3ZA8585Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:08:0581,00
5ME8679Vodička JanMK Radslavice4501:08:1866,00
4ZA8786Mertlíková EliškaJanské Lázně9101:08:2472,00
13MD8872Groh StanislavAC Vrchlabí4601:09:0139,00
14MD8973Bakyta JánJogging Klub Dubnica n. V.5301:10:42-
6ME9080Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:12:1660,00
15MD9174Táborský FrantišekVrchlabí5501:13:0836,00
19MB9246Christoph DavidLBC Nové Město n.M.7101:13:4424,00
7ME9381Fiamin IvanSlávia STU Bratislava4101:14:01-
3ZD9497Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:16:4281,00
12MC9558Cagwe JohnHvězda SKP Pardubice6501:19:2142,00
13MC9659Matek LadislavSokol Měchenice5701:38:0339,00
8ME9782Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2702:12:5757,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:58105,00
2MA24Vagenknecht FrantišekKP CKFV Nová Paka7700:39:2993,00
3MA35Lukeš PetrSSK Vítkovice9200:39:4281,00
4MA46Herda JanSKP Nymburk8300:40:1772,00
5MB528Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:2366,00
6MB629Malý JanELEVEN Run Team Lomnice7300:42:3060,00
7MA77Majoroš MichalPolice nad Metují8600:42:5457,00
8MC847Jančík BořekSVARTES Hořice6400:43:2054,00
9MA98Hruška JanOlfin Car - Vella Trutnov8900:43:3151,00
10MB1030Beshir ErvinSK Zdice6700:44:0548,00
11MB1131Ulich PetrMT Dobruška6800:44:1945,00
12MA139Balatka MiroslavSKP Kornspitz Jablonec8200:45:0342,00
13MC1448Vacarda VladimírEleven Run Team5900:45:5139,00
14MB1632Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:46:3136,00
15MA1710Handlíř JanASK Děčín7800:46:3633,00
16MB1833Uchytil MilanKPA Pardubice7400:46:5530,00
17MJ221Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice9600:48:1727,00
18MA2311Oppitz TomášČR8300:48:2924,00
19MC2449Tichý PavelAC Náchod6300:48:3321,00
20MA2713Syrovátka PetrČR8300:49:1218,00
21MD2860Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:49:1315,00
22MD2961Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:49:1912,00
23MA3014Šolc VítězslavRedpoint Eleven Team9100:49:279,00
24MA3115Pělucha IvoPraha7900:49:326,00
25MA3216Friede JanTerova Bezděkov n.M7700:49:403,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1287Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:44:30105,00
2ZC1591Klimešová JanaUSK Praha7000:46:1093,00
3ZB1988Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:47:0781,00
4ZA2083Vajrychová RenataAK Bílina9200:47:3672,00
5ZJ252Beshirová CarmenAdidas Boost Team9800:48:4766,00
6ZA3384Khýrová AnetaRedpoint LV Team9300:49:5360,00
7ZB3889Milesová IvaPSK OLYMP Praha7700:50:3957,00
8ZC4192Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:51:5954,00
9ZD5195Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:54:1151,00
10ZC6093Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:56:5248,00
11ZC6694Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:59:2045,00
12ZD7196Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:02:2042,00
13ZB8090Moravcová DanaTornádo Horní7401:05:0639,00
14ZA8585Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:08:0536,00
15ZA8786Mertlíková EliškaJanské Lázně9101:08:2433,00
16ZD9497Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:16:4230,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

Celkově moc pěkný závod. Ovšem výsledky nechápu. Startovní čísla ve výsledovce nesedí se skutečností, což neumožňuje identifikovat potencionální soupeře. Chápu, že většina závodníků se zná osobně, ale pro nováčka je to chyba na kráse. Chyba je ve jménu "Gde" namísto správného Gál (u času 1:03:49), Prosím opravit. Každopádně díky za pěkný závod.
leos.gal
Gal opraven, vysledky jsme od poradatele obdrzeli bez startovnich cisel a proto neodpovidaji skutecnosti.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód