hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Pruské - Vršatec

16.8.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Pruské - Vršatec
  • datum konání: 16.8.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Obecný úrad Pruské

Sociální sítě

Místo konání

Pruské, Námestie
10:15 hodin

Přihlášky

Pruské - zdravotné stredisko 8:00 - 9:45 hodin

Startovné

5 EUR

Popis tratě

Vedie po značkovanom turistickom chodniku ubočim Bielych Karpat. Delkka trate 9 km, prevýšenie 534 m.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mobil: 0905 302 268

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.jogging-klubdca.sk

E-mailová adresa

bakyt@post.sk

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 21.08.2015, 10:58
  • zobrazeno již 1028x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9 km, 534 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1235Borovka MiroslavŠK ŠOG Nitra9800:41:41-
2MJ1318Drugda PatrikAK Svetlošák Banská Bystrica199900:41:42-
3MJ159Marko JánŠK Atléti BS Banská Štiavnica0000:42:18-
4MJ2310Gibala JozefŠK Atléti BS Banská Štiavnica9700:43:50-
5MJ2736Borovka PatrikŠK ŠOG Nitra9900:45:10-
6MJ4337Plachý BranislavAtletický club Nové Zámky9800:47:53-
7MJ5513Gaňo MartinTJ OBAL SERVIS Košice9800:49:41-
8MJ6543Strapko PeterŠKK Lednické Rovné9800:51:56-
9MJ7045Bystrický JakubŠK ŠOG Nitra9900:52:56-
10MJ10744Čerňan KristiánŠKK Lednické Rovné9800:59:32-
11MJ11434Mokryš MartinTK Kysucké Nové Mesto9601:00:30-
12MJ126130Šimko MatějPúchov9801:03:21-
13MJ127131Kucej JaroslavPúchov9801:03:36-
14MJ13691Malovec KrištofPardubice9901:09:2035
15MJ14193Malovec ŠtěpánPardubice9801:11:4131

Muži A (trať 9 km, 534 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Košík SlavomírPovažan Pruské8100:38:10-
2MA324Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:39:1435
3MA412Tomeček RadovanTJ OBAL SERVIS Košice9400:39:46-
4MA541Kačáni PeterMAC REDOX Lučenec8300:39:55-
5MA623Lukáč MiroslavŽiar nad Hronom8500:40:26-
6MA7133Ďurmek JánValašská Belá7800:40:32-
7MA811Džubara FilipTJ OBAL SERVIS Košice9300:40:38-
8MA9132Kasman PeterMaratón klub Rajec8200:40:59-
9MA1488Vyhnička KamilBežecký klub Lysá pod Makytou7900:42:16-
10MA1614Vaktor IgorTJ OBAL SERVIS Košice8800:42:48-
11MA19123Ceniga PeterPúchov9000:43:19-
12MA21118Benko Tomáš3 atletik Prievidza8700:43:28-
13MA22115Oravec JurajHasiči Trenčín7700:43:41-
14MA2679Pastorek PeterBehám pre radosť8000:44:40-
15MA2889Leskovianský PavolNová Dubnica8600:45:20-
16MA3076Ličko MatúšNitrianské Pravno7800:45:46-
17MA316Ondrašík JozefPovažan Pruské8000:45:58-
18MA32107Albert JánRáztočno7600:46:00-
19MA37141Denke RadoslavJogging club Dubnica nad Váhom7700:46:53-
20MA3895Jando JakubNová Dubnica8800:46:58-
21MA39111Brisuda JozefNemšová9200:47:09-
22MA41139Sýkora LukášAK Olomouc9000:47:3131
23MA42147Oláš MartinDubnica nad Váhom8600:47:41-
24MA4778Žigo MartinDlhé Diely8900:48:39-
25MA4890Líška AndrejBeluša9000:48:43-
26MA49125Lehotský StanislavTJ Sokol Čachtice7900:48:56-
27MA5038Pavlis IvanLysá pod Makytou7700:49:06-
28MA51126Jurga BranislavPúchov7700:49:09-
29MA5248Horvát MariánDubnica nad Váhom7600:49:25-
30MA5481Juriša PeterNavrchol.sk8500:49:36-
31MA6831Bac RóbertLitvor - Štrbské Pleso8300:52:1127
32MA71150Špirka JozefHorné Srnie9000:53:00-
33MA7496Jando JurajNová Dubnica8600:53:29-
34MA7771Adamec RomanIlava7900:53:51-
35MA8082Maršík TomášBrezno8100:54:13-
36MA8259Patka TomášChampion club8300:54:21-
37MA8961Patka PeterNemšová9400:55:26-
38MA91100Uhlár ZdenoVrbany7600:55:37-
39MA99136Floriš MilošBohunice9200:56:59-
40MA10249Jurčák RomanDubnica nad Váhom7600:58:02-
41MA109121Knižát PeterPúchov9300:59:41-
42MA11080Večerka RudolfSládkovičovo8100:59:55-
43MA116151Špirka JurajHorné Srnie9501:00:47-
44MA12070Lancz DominikNebojsa9101:01:34-
45MA12422Macháček JúliusDubnica nad Váhom8401:02:29-
46MA144149Harangózo DušanŠK pre radosť7701:12:48-
47MA14999Kapko PeterNová Dubnica7601:18:18-

Muži B (trať 9 km, 534 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB257Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:38:2135
2MB1077Kováčik ĽubomírSúlov6600:41:01-
3MB1117Jurčík JánKlub Kysuckého maratónu Čadca6800:41:07-
4MB2430Žák JiříLitvor - Štrbské Pleso7100:43:5631
5MB2975Bielik PeterCyklománia.sk7100:45:39-
6MB3352Malíček JánMalco Myjava6600:46:10-
7MB36142Tomčány MiroslavJogging klub Dubnica nad Váhom7100:46:49-
8MB40112Spodniak JánBanská Bystrica6700:47:26-
9MB45120Hudec MariánKBPŠ Púchov6700:48:15-
10MB61143Červenka ŠtafanDubnica nad Váhom6600:50:47-
11MB6374Jelenák MariánBežec TT6900:51:30-
12MB64152Brnčík KamilDobšiná7200:51:45-
13MB6654Mikuš FrantišekVýčapy - Opatovce7100:52:06-
14MB7316Bukovič NorbertNika WRC Rožňava7000:53:18-
15MB7521Schrön ĽudovítPrievidza7100:53:34-
16MB7651Jakúbek MilanIlava7400:53:40-
17MB8697Uhlár MiroslavVrbany7400:55:08-
18MB101144Meliš MariánPK Púchov7500:57:46-
19MB11760Kučiak PeterBorčice7401:01:00-
20MB11972Pružinec VladislavIlava7401:01:31-
21MB12566Gantial IvanPruské7401:02:37-
22MB12873Zermegh MariánDúlov7301:03:44-

Muži C (trať 9 km, 534 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1765Porubiak VladimírŠK Copy-Servis Liptovský Mikuláš6400:43:04-
2MC1839Celerín MilanTAT Martin6500:43:13-
3MC53153Ďuriga StanislavTrenčín6100:49:26-
4MC57106Madaj ĽubomírRáztočno6200:49:52-
5MC58102Gajdoš PeterMKŠS-Atletický klub Kysucké Nové Mesto6200:50:06-
6MC5964Gad ĽubomírŠK Copy-Servis Liptovský Mikuláš5600:50:17-
7MC60124Sobek MiroslavBK Lysá pod Makytou5600:50:39-
8MC67104Bátora MiroslavVelká Lehôtka6200:52:07-
9MC7850Jambor MiroslavJogging club Dubnica nad Váhom6300:53:56-
10MC8053Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:1335
11MC8433Hrivňák JánBS Tatran Turany6000:54:39-
12MC87154Pavlacký JaroslavTrenčianské Teplice6200:55:10-
13MC90140Sýkora JosefSK Hranice6300:55:2731
14MC9226Baugartner EduardRadošovce5700:55:40-
15MC9385Belianský StanislavŠtiavnik6400:55:48-
16MC9646Haninec JurajDubnica nad Váhom5700:56:19-
17MC97122Duleba AndrejPúchov5800:56:25-
18MC10883Greguška PeterPruské6000:59:40-
19MC113146Bežák JozefELUN Bánovce nad Bebravou5601:00:26-
20MC123108Rajčák AntonAŠK Grafobal Skalica6001:02:02-
21MC130148Adamkovič MariánBánovce nad Benravou6401:05:30-
22MC14387Gašpárek VladimírMikušovce5901:12:30-
-MC-135Floriš AntonBohunice63DNF-

Muži D (trať 9 km, 534 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD56138Kováč MiroslavSlovenský orol Trenčín5200:49:44-
2MD69101Flegl VlastimilBrtev5300:52:2435
3MD7940Sviták StanislavAK Žilina5000:54:09-
4MD8315Cyprián MariánJogging club Dubnica nad Váhom4700:54:33-
5MD88113Kminiak JánIlava4800:55:22-
6MD9527Spiška JozefHandlová5000:55:59-
7MD98103Vrták JozefNedožery5200:56:45-
8MD10355Hýrošš PavelSúčany5200:58:13-
9MD112105Vrana DušanJogging club Dubnica nad Váhom4501:00:13-
10MD115114Ďurdík PavolBS Tatran Turany5501:00:38-
11MD1212Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:01:5231
12MD1294Bakyta JánJogging klub Dubnica nad Váhom5301:05:17-
13MD13219Fiamin IvanSlávia STU Bratislava4101:08:06-
14MD1333Tichý FrantišekJogging klub Dubnica nad Váhom5501:08:25-
15MD13469Vodička JanMK Radslavice4501:08:3735
16MD137127Klimek JánČachtice4401:09:24-
17MD1427Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:12:2931
18MD146134Hlávka JozefJogging club Dubnica nad Váhom5101:16:17-
19MD1481Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:18:0527
20MD15129Číž FrantišekPrievidza3501:19:40-
21MD15247Gavenda MilanDružstevník Opatová5201:30:28-
22MD153109Pagáč FrantišekŠKK Lednické Rovné4801:33:16-

Juniorky (trať 9 km, 534 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ9384Belianská ErikaMKŠS-Atletický klub Kysucké Nové Mesto9900:55:48-
2ZJ10486Bachoríková LenkaŠtiavnik9800:58:15-

Ženy A (trať 9 km, 534 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2020Vnenčáková SoňaAtletický oddiel Svit9400:43:22-
2ZA2525Martinská JanaMAC REDOX Lučenec9000:44:13-
3ZA3442Beľová KatarínaAtletický klub ZTS Martin8400:46:37-
4ZA6263Točeková VladimíraValča8400:51:14-
5ZA85137Bakalárová VeronikaTrenčín8700:54:47-
6ZA11192Macková JanaNová Dubnica8701:00:01-
7ZA138117Žemlová MonikaSR TG Nitra9101:10:12-
8ZA140119Mendelová RomanaPrievidza8701:11:10-
9ZA14998Kapko AndreaNová Dubnica8101:18:18-

Ženy B (trať 9 km, 534 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3568Paulínyová KatarínaAtletický klub ZTS Martin7500:46:47-
2ZB44145Hulvátová IvetaJogging club Dubnica nad Váhom7000:47:55-
3ZB4658Delingerová MarieAK Kroměříž7600:48:1935
4ZB72128Howorka NinaAK Slávia UK Bratislava8000:53:01-
5ZB100110Žilková MichaelaDubnica nad Váhom7200:57:37-
6ZB10594Kadlecová AlenaBK Lysá pod Makytou6600:58:19-
7ZB122116Hatašová AndreaAutoškola Profesionál Galanta7101:01:58-
8ZB131129Doskočilová MiladaII Run Trench Town6801:06:11-

Ženy C (trať 9 km, 534 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC10656Budínská EvaOU Poluvsie5600:58:53-
2ZC13532Hrivnáková AnnaBS Tatran Turany6001:08:42-
3ZC13967Podhradská JanaDaňová6301:10:57-
4ZC1478Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:16:2035

Ženy D (trať 9 km, 534 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD11862Staroňová AnnaLK Opalisko Závažna Poruba4801:01:23-
2ZD14528Spišková ValériaHandlová5401:14:00-

Trať 9 km, 534 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Košík SlavomírPovažan Pruské8100:38:10-
1MB257Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:38:2135
2MA324Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:39:1435
3MA412Tomeček RadovanTJ OBAL SERVIS Košice9400:39:46-
4MA541Kačáni PeterMAC REDOX Lučenec8300:39:55-
5MA623Lukáč MiroslavŽiar nad Hronom8500:40:26-
6MA7133Ďurmek JánValašská Belá7800:40:32-
7MA811Džubara FilipTJ OBAL SERVIS Košice9300:40:38-
8MA9132Kasman PeterMaratón klub Rajec8200:40:59-
2MB1077Kováčik ĽubomírSúlov6600:41:01-
3MB1117Jurčík JánKlub Kysuckého maratónu Čadca6800:41:07-
1MJ1235Borovka MiroslavŠK ŠOG Nitra9800:41:41-
2MJ1318Drugda PatrikAK Svetlošák Banská Bystrica199900:41:42-
9MA1488Vyhnička KamilBežecký klub Lysá pod Makytou7900:42:16-
3MJ159Marko JánŠK Atléti BS Banská Štiavnica0000:42:18-
10MA1614Vaktor IgorTJ OBAL SERVIS Košice8800:42:48-
1MC1765Porubiak VladimírŠK Copy-Servis Liptovský Mikuláš6400:43:04-
2MC1839Celerín MilanTAT Martin6500:43:13-
11MA19123Ceniga PeterPúchov9000:43:19-
1ZA2020Vnenčáková SoňaAtletický oddiel Svit9400:43:22-
12MA21118Benko Tomáš3 atletik Prievidza8700:43:28-
13MA22115Oravec JurajHasiči Trenčín7700:43:41-
4MJ2310Gibala JozefŠK Atléti BS Banská Štiavnica9700:43:50-
4MB2430Žák JiříLitvor - Štrbské Pleso7100:43:5631
2ZA2525Martinská JanaMAC REDOX Lučenec9000:44:13-
14MA2679Pastorek PeterBehám pre radosť8000:44:40-
5MJ2736Borovka PatrikŠK ŠOG Nitra9900:45:10-
15MA2889Leskovianský PavolNová Dubnica8600:45:20-
5MB2975Bielik PeterCyklománia.sk7100:45:39-
16MA3076Ličko MatúšNitrianské Pravno7800:45:46-
17MA316Ondrašík JozefPovažan Pruské8000:45:58-
18MA32107Albert JánRáztočno7600:46:00-
6MB3352Malíček JánMalco Myjava6600:46:10-
3ZA3442Beľová KatarínaAtletický klub ZTS Martin8400:46:37-
1ZB3568Paulínyová KatarínaAtletický klub ZTS Martin7500:46:47-
7MB36142Tomčány MiroslavJogging klub Dubnica nad Váhom7100:46:49-
19MA37141Denke RadoslavJogging club Dubnica nad Váhom7700:46:53-
20MA3895Jando JakubNová Dubnica8800:46:58-
21MA39111Brisuda JozefNemšová9200:47:09-
8MB40112Spodniak JánBanská Bystrica6700:47:26-
22MA41139Sýkora LukášAK Olomouc9000:47:3131
23MA42147Oláš MartinDubnica nad Váhom8600:47:41-
6MJ4337Plachý BranislavAtletický club Nové Zámky9800:47:53-
2ZB44145Hulvátová IvetaJogging club Dubnica nad Váhom7000:47:55-
9MB45120Hudec MariánKBPŠ Púchov6700:48:15-
3ZB4658Delingerová MarieAK Kroměříž7600:48:1935
24MA4778Žigo MartinDlhé Diely8900:48:39-
25MA4890Líška AndrejBeluša9000:48:43-
26MA49125Lehotský StanislavTJ Sokol Čachtice7900:48:56-
27MA5038Pavlis IvanLysá pod Makytou7700:49:06-
28MA51126Jurga BranislavPúchov7700:49:09-
29MA5248Horvát MariánDubnica nad Váhom7600:49:25-
3MC53153Ďuriga StanislavTrenčín6100:49:26-
30MA5481Juriša PeterNavrchol.sk8500:49:36-
7MJ5513Gaňo MartinTJ OBAL SERVIS Košice9800:49:41-
1MD56138Kováč MiroslavSlovenský orol Trenčín5200:49:44-
4MC57106Madaj ĽubomírRáztočno6200:49:52-
5MC58102Gajdoš PeterMKŠS-Atletický klub Kysucké Nové Mesto6200:50:06-
6MC5964Gad ĽubomírŠK Copy-Servis Liptovský Mikuláš5600:50:17-
7MC60124Sobek MiroslavBK Lysá pod Makytou5600:50:39-
10MB61143Červenka ŠtafanDubnica nad Váhom6600:50:47-
4ZA6263Točeková VladimíraValča8400:51:14-
11MB6374Jelenák MariánBežec TT6900:51:30-
12MB64152Brnčík KamilDobšiná7200:51:45-
8MJ6543Strapko PeterŠKK Lednické Rovné9800:51:56-
13MB6654Mikuš FrantišekVýčapy - Opatovce7100:52:06-
8MC67104Bátora MiroslavVelká Lehôtka6200:52:07-
31MA6831Bac RóbertLitvor - Štrbské Pleso8300:52:1127
2MD69101Flegl VlastimilBrtev5300:52:2435
9MJ7045Bystrický JakubŠK ŠOG Nitra9900:52:56-
32MA71150Špirka JozefHorné Srnie9000:53:00-
4ZB72128Howorka NinaAK Slávia UK Bratislava8000:53:01-
14MB7316Bukovič NorbertNika WRC Rožňava7000:53:18-
33MA7496Jando JurajNová Dubnica8600:53:29-
15MB7521Schrön ĽudovítPrievidza7100:53:34-
16MB7651Jakúbek MilanIlava7400:53:40-
34MA7771Adamec RomanIlava7900:53:51-
9MC7850Jambor MiroslavJogging club Dubnica nad Váhom6300:53:56-
3MD7940Sviták StanislavAK Žilina5000:54:09-
35MA8082Maršík TomášBrezno8100:54:13-
10MC8053Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:1335
36MA8259Patka TomášChampion club8300:54:21-
4MD8315Cyprián MariánJogging club Dubnica nad Váhom4700:54:33-
11MC8433Hrivňák JánBS Tatran Turany6000:54:39-
5ZA85137Bakalárová VeronikaTrenčín8700:54:47-
17MB8697Uhlár MiroslavVrbany7400:55:08-
12MC87154Pavlacký JaroslavTrenčianské Teplice6200:55:10-
5MD88113Kminiak JánIlava4800:55:22-
37MA8961Patka PeterNemšová9400:55:26-
13MC90140Sýkora JosefSK Hranice6300:55:2731
38MA91100Uhlár ZdenoVrbany7600:55:37-
14MC9226Baugartner EduardRadošovce5700:55:40-
15MC9385Belianský StanislavŠtiavnik6400:55:48-
1ZJ9384Belianská ErikaMKŠS-Atletický klub Kysucké Nové Mesto9900:55:48-
6MD9527Spiška JozefHandlová5000:55:59-
16MC9646Haninec JurajDubnica nad Váhom5700:56:19-
17MC97122Duleba AndrejPúchov5800:56:25-
7MD98103Vrták JozefNedožery5200:56:45-
39MA99136Floriš MilošBohunice9200:56:59-
5ZB100110Žilková MichaelaDubnica nad Váhom7200:57:37-
18MB101144Meliš MariánPK Púchov7500:57:46-
40MA10249Jurčák RomanDubnica nad Váhom7600:58:02-
8MD10355Hýrošš PavelSúčany5200:58:13-
2ZJ10486Bachoríková LenkaŠtiavnik9800:58:15-
6ZB10594Kadlecová AlenaBK Lysá pod Makytou6600:58:19-
1ZC10656Budínská EvaOU Poluvsie5600:58:53-
10MJ10744Čerňan KristiánŠKK Lednické Rovné9800:59:32-
18MC10883Greguška PeterPruské6000:59:40-
41MA109121Knižát PeterPúchov9300:59:41-
42MA11080Večerka RudolfSládkovičovo8100:59:55-
6ZA11192Macková JanaNová Dubnica8701:00:01-
9MD112105Vrana DušanJogging club Dubnica nad Váhom4501:00:13-
19MC113146Bežák JozefELUN Bánovce nad Bebravou5601:00:26-
11MJ11434Mokryš MartinTK Kysucké Nové Mesto9601:00:30-
10MD115114Ďurdík PavolBS Tatran Turany5501:00:38-
43MA116151Špirka JurajHorné Srnie9501:00:47-
19MB11760Kučiak PeterBorčice7401:01:00-
1ZD11862Staroňová AnnaLK Opalisko Závažna Poruba4801:01:23-
20MB11972Pružinec VladislavIlava7401:01:31-
44MA12070Lancz DominikNebojsa9101:01:34-
11MD1212Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:01:5231
7ZB122116Hatašová AndreaAutoškola Profesionál Galanta7101:01:58-
20MC123108Rajčák AntonAŠK Grafobal Skalica6001:02:02-
45MA12422Macháček JúliusDubnica nad Váhom8401:02:29-
21MB12566Gantial IvanPruské7401:02:37-
12MJ126130Šimko MatějPúchov9801:03:21-
13MJ127131Kucej JaroslavPúchov9801:03:36-
22MB12873Zermegh MariánDúlov7301:03:44-
12MD1294Bakyta JánJogging klub Dubnica nad Váhom5301:05:17-
21MC130148Adamkovič MariánBánovce nad Benravou6401:05:30-
8ZB131129Doskočilová MiladaII Run Trench Town6801:06:11-
13MD13219Fiamin IvanSlávia STU Bratislava4101:08:06-
14MD1333Tichý FrantišekJogging klub Dubnica nad Váhom5501:08:25-
15MD13469Vodička JanMK Radslavice4501:08:3735
2ZC13532Hrivnáková AnnaBS Tatran Turany6001:08:42-
14MJ13691Malovec KrištofPardubice9901:09:2035
16MD137127Klimek JánČachtice4401:09:24-
7ZA138117Žemlová MonikaSR TG Nitra9101:10:12-
3ZC13967Podhradská JanaDaňová6301:10:57-
8ZA140119Mendelová RomanaPrievidza8701:11:10-
15MJ14193Malovec ŠtěpánPardubice9801:11:4131
17MD1427Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:12:2931
22MC14387Gašpárek VladimírMikušovce5901:12:30-
46MA144149Harangózo DušanŠK pre radosť7701:12:48-
2ZD14528Spišková ValériaHandlová5401:14:00-
18MD146134Hlávka JozefJogging club Dubnica nad Váhom5101:16:17-
4ZC1478Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:16:2035
19MD1481Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:18:0527
9ZA14998Kapko AndreaNová Dubnica8101:18:18-
47MA14999Kapko PeterNová Dubnica7601:18:18-
20MD15129Číž FrantišekPrievidza3501:19:40-
21MD15247Gavenda MilanDružstevník Opatová5201:30:28-
22MD153109Pagáč FrantišekŠKK Lednické Rovné4801:33:16-

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB257Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:38:2135
2MA324Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:39:1431
3MB2430Žák JiříLitvor - Štrbské Pleso7100:43:5627
4MA41139Sýkora LukášAK Olomouc9000:47:3124
5MA6831Bac RóbertLitvor - Štrbské Pleso8300:52:1122
6MD69101Flegl VlastimilBrtev5300:52:2420
7MC8053Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:1319
8MC90140Sýkora JosefSK Hranice6300:55:2718
9MD1212Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:01:5217
10MD13469Vodička JanMK Radslavice4501:08:3716
11MJ13691Malovec KrištofPardubice9901:09:2015
12MJ14193Malovec ŠtěpánPardubice9801:11:4114
13MD1427Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:12:2913
14MD1481Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:18:0512

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4658Delingerová MarieAK Kroměříž7600:48:1935
2ZC1478Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:16:2031

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód