hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Slopenská desítka

23.8.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Slopenská desítka
  • datum konání: 23.8.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Obec Slopné

Sociální sítě

Místo konání

hřiště TJ Sokol Slopné
13:30 hodin

Přihlášky

na místě od 11:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Převýšení: 380 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Švihel Miroslav
Slopné 143
763 23 Slopné
tel. 420 776 370 275

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.slopenskadesitka.cz

E-mailová adresa

slopenska10@seznam.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 24.08.2015, 08:20
  • zobrazeno již 1093x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ669Mudrák ŠtěpánOB Luhačovice9600:40:2970
2MJ2483Fojtů VojtěchOrel Valašské Klobouky9800:45:2762
3MJ6423Sýkora KarelAC Jaroslava Halvy9900:51:1154
4MJ83112Kráčalík FrantišekSK Újezd9800:55:4948
5MJ97106Jemelka MatoušSanta Agnes Vrbětice9600:59:0744
6MJ11450Kašša JakubPoteč9801:08:2140

Muži A (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Bitava VáclavAK EZ Kopřivnice7700:37:0770
2MA379Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:38:0962
3MA476Hubáček MichalOB Luhačovice9300:38:5254
4MA598Vavrys JohanOB Luhačovice9300:39:0448
5MA714Višněvský AndrejFTVS UK9100:40:3944
6MA8117Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:41:1840
7MA1031Daněk JiříUh. Hradiště7600:42:0638
8MA11102Minařík TomášValachbajk Team8100:42:0836
9MA1225Vlček JiříPrometal Slavičín7700:42:0934
10MA13100Sýkora LukášAK Olomouc9000:42:4832
11MA1545Hečko MartinValachbajk Team8700:43:1130
12MA1620Dohnal JiříBěhatlon Valašské Klobouky7600:43:2828
13MA1938Petráš MichalSlopné9300:44:0226
14MA2171Olivík VojtěchTitan-Trilife Zlín8900:44:3124
15MA2310Dřímal MiroslavMT Pavla Nováka7600:45:0922
16MA2695Slezák ZdeněkOB Luhačovice8900:46:0620
17MA27114Štěpán PavelZlín8400:46:1518
18MA2856Bezslezina JanSab Tým8100:46:1916
19MA29119Dominec OndřejEndurance Lab8100:46:3014
20MA3094Dubčák PavelZlín8600:46:3412
21MA3574Trunkát EvženTJ Sokol Slopné8400:47:2210
22MA4253Badač MartinTobi Sport Team9000:47:518
23MA4557Dvorský OndřejSAB Tým8800:48:206
24MA4972Bažant PavelSlečinky Napajedla8300:49:014
25MA5137Bureš MartinAxiom Provis7700:49:332
26MA5396Slezák JiříOB Luhačovice9000:49:412
27MA5991Martinát VlastimilBS Popov7700:50:302
28MA6273Kropáček JanSlečinky Napajedla8300:51:002
29MA70104Drga TomášSK Outdoor-A-Sport.cz Sla8000:52:152
30MA7492Reich LiborRSC Zlín7900:52:232
31MA7544Zbranek VáclavValachbajk Team8100:53:022
32MA77109Kadlčák JanSlečinky Napajedla8800:54:012
33MA80110Kadlčák JakubSlečinky Napajedla8600:54:492
34MA90113Macek MartinEasy Fitness Zlín8200:57:222
35MA936Puškár Jozef---7600:57:512
36MA9430Růžička PavelBřeznice7600:58:052
37MA10588Koštyák LiborZlín8301:04:332

Muži B (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB217Janečka Svatopluk---7200:37:2670
2MB964Soukup RadomírZlín6800:41:4462
3MB1715Hubáček JosefKesbuk Team7300:43:4154
4MB2221Sýkora KarelVizovice6700:45:0748
5MB2555Ohnůtek OndřejLuco Klima Running Team7500:45:3344
6MB3351Kašša LadislavCykloremeš Slavičín7000:47:1940
7MB3427Brázdil DanielUltra Continental7500:47:2038
8MB3668Baný PavelMB7400:47:2636
9MB3989Coria Daniel-Roman---7500:47:39-
10MB4370Mudrák StanislavOB Luhačovice6700:48:0434
11MB4752Čtvrtlík JaroslavKolex Valašské Klobouky7200:48:3832
12MB5286Raška ZbyněkSK Zafar Frenštát p. R.7500:49:3430
13MB5439Pokluda Ondřej---6900:49:4928
14MB552Krpenský JaroslavBěhatlon Valašské Klobouky7500:49:5126
15MB5643Staněk PetrTJ Velké Těšany7400:49:5424
16MB57108Šuráň RenéOB Luhačovice7000:50:2222
17MB5882Fojtů PavelOrel Valašské Klobouky6900:50:2520
18MB6062Mana JiříVelký Ořechov7500:50:3718
19MB6529Machů KarelSP Malenovice7500:51:1916
20MB6748Šanda ZbyněkKapsy Plné Olova7200:51:3514
21MB6978Koten LukášČZS Ratíškovice7400:52:0712
22MB8266Hulín VlastimilUherský Brod7100:55:2710
23MB86107Podhajský JaroslavOB Vizovice7200:56:428
24MB100121Váňa Josef---7401:01:106

Muži C (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1342Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:42:4870
2MC1828Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:43:5262
3MC20111Gargulák JosefBS Slopné6200:44:2454
4MC3141Bolek Rostislav---6500:46:4148
5MC4635Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5800:48:2344
6MC48101Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:48:5140
7MC50116Cencinger DušanOlympia Zlín6400:49:1038
8MC6311Švihel MiroslavBS Slopné5800:51:0636
9MC7261Vrubel KarelSKOB Zlín6400:52:1934
10MC7932Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:54:4532
11MC8446Polanský LeopoldValachbajk Team6300:55:5630
12MC87115Lubínek LubomírSVT Zlín6000:56:4428
13MC885Prokop JiříCGS-TYRES Zlín5600:56:4726
14MC8997Slezák LiborOB Luhačovice6200:56:5524
15MC9185Kobliha MilanLRS Vyškov5700:57:2722
16MC10240Chlud Jaroslav---6001:02:2420

Muži D (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3780Lípa VáclavČernošice5200:47:2870
2MD3812Holeš BohumilJISVA Zlín4800:47:3462
3MD4158Kováč MiroslavTrenčín5200:47:45-
4MD4499Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:48:1154
5MD7890Škorňa VlastimilZlín5500:54:2648
6MD8184Škrabánek AloisViva Zlín5200:55:0044
7MD9919Mrázek KarelTJ Sokol Velký Ořechov5501:00:1940
8MD107105Šmakal PavelBS Slopné4801:04:5138
9MD110103Tučný JanMK Pardubice4701:05:5336

Muži E (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10633Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:04:4270

Juniorky (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ9554Marková NikolaTobi Sport Team9600:58:3070
2ZJ11118Kolaříková AnnaSlopné0001:05:5962
3ZJ11260Fiodorová DanielaSlopné9901:06:1554
4ZJ12049Balážová AnnaBaláž Extreme-Team Ostrava0901:30:4148

Ženy A (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3947Javorová LucieValachbajk Team8700:47:3970
2ZA61120Brázdová VeronikaKroměříž9000:50:4162
3ZA6677Tesařová MarcelaOB Opava9400:51:2754
4ZA7393Kadlčáková ZuzanaKesbuk Team8600:52:2048
5ZA9265Tunysová PetraSlečinky Napajedla8200:57:4444
6ZA9626Paušová Mariana---8300:58:3140
7ZA10487Mahovská IvetaZlín9001:04:2838

Ženy B (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB329Žaludková JanaBS Slopné7500:46:4970
2ZB7024Sýkorová Mária---7900:52:1562
3ZB7667Hvizdová Jana---7900:53:0854
4ZB10163Manová MartinaVelký Ořechov7601:02:2148
5ZB1031Krpenská RadkaBěhatlon Valašské Klobouky7901:04:1344
6ZB107118Změlíková Vlaďka---7401:04:5140
7ZB1157Dostálová IvonaOtrokovice7701:09:1238
8ZB1188Balážová Anna---7401:13:0436

Ženy C (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6875Koncěná LubaLudvíkov6500:51:4270
2ZC11313Višněvská PavlaQuort Team6301:07:5662
3ZC11659Solařová EvaOtrokovice7001:11:4254
4ZC1193Glozová Jana---6901:25:0248

Ženy D (trať 10 km, 380 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8536Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5600:56:1770
2ZD9881Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:59:4162
3ZD10916Janečková Anežka---4701:04:5754
4ZD11734Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:12:4848

Trať 10 km, 380 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Bitava VáclavAK EZ Kopřivnice7700:37:0770
1MB217Janečka Svatopluk---7200:37:2670
2MA379Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:38:0962
3MA476Hubáček MichalOB Luhačovice9300:38:5254
4MA598Vavrys JohanOB Luhačovice9300:39:0448
1MJ669Mudrák ŠtěpánOB Luhačovice9600:40:2970
5MA714Višněvský AndrejFTVS UK9100:40:3944
6MA8117Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:41:1840
2MB964Soukup RadomírZlín6800:41:4462
7MA1031Daněk JiříUh. Hradiště7600:42:0638
8MA11102Minařík TomášValachbajk Team8100:42:0836
9MA1225Vlček JiříPrometal Slavičín7700:42:0934
1MC1342Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:42:4870
10MA13100Sýkora LukášAK Olomouc9000:42:4832
11MA1545Hečko MartinValachbajk Team8700:43:1130
12MA1620Dohnal JiříBěhatlon Valašské Klobouky7600:43:2828
3MB1715Hubáček JosefKesbuk Team7300:43:4154
2MC1828Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:43:5262
13MA1938Petráš MichalSlopné9300:44:0226
3MC20111Gargulák JosefBS Slopné6200:44:2454
14MA2171Olivík VojtěchTitan-Trilife Zlín8900:44:3124
4MB2221Sýkora KarelVizovice6700:45:0748
15MA2310Dřímal MiroslavMT Pavla Nováka7600:45:0922
2MJ2483Fojtů VojtěchOrel Valašské Klobouky9800:45:2762
5MB2555Ohnůtek OndřejLuco Klima Running Team7500:45:3344
16MA2695Slezák ZdeněkOB Luhačovice8900:46:0620
17MA27114Štěpán PavelZlín8400:46:1518
18MA2856Bezslezina JanSab Tým8100:46:1916
19MA29119Dominec OndřejEndurance Lab8100:46:3014
20MA3094Dubčák PavelZlín8600:46:3412
4MC3141Bolek Rostislav---6500:46:4148
1ZB329Žaludková JanaBS Slopné7500:46:4970
6MB3351Kašša LadislavCykloremeš Slavičín7000:47:1940
7MB3427Brázdil DanielUltra Continental7500:47:2038
21MA3574Trunkát EvženTJ Sokol Slopné8400:47:2210
8MB3668Baný PavelMB7400:47:2636
1MD3780Lípa VáclavČernošice5200:47:2870
2MD3812Holeš BohumilJISVA Zlín4800:47:3462
9MB3989Coria Daniel-Roman---7500:47:39-
1ZA3947Javorová LucieValachbajk Team8700:47:3970
3MD4158Kováč MiroslavTrenčín5200:47:45-
22MA4253Badač MartinTobi Sport Team9000:47:518
10MB4370Mudrák StanislavOB Luhačovice6700:48:0434
4MD4499Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:48:1154
23MA4557Dvorský OndřejSAB Tým8800:48:206
5MC4635Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5800:48:2344
11MB4752Čtvrtlík JaroslavKolex Valašské Klobouky7200:48:3832
6MC48101Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:48:5140
24MA4972Bažant PavelSlečinky Napajedla8300:49:014
7MC50116Cencinger DušanOlympia Zlín6400:49:1038
25MA5137Bureš MartinAxiom Provis7700:49:332
12MB5286Raška ZbyněkSK Zafar Frenštát p. R.7500:49:3430
26MA5396Slezák JiříOB Luhačovice9000:49:412
13MB5439Pokluda Ondřej---6900:49:4928
14MB552Krpenský JaroslavBěhatlon Valašské Klobouky7500:49:5126
15MB5643Staněk PetrTJ Velké Těšany7400:49:5424
16MB57108Šuráň RenéOB Luhačovice7000:50:2222
17MB5882Fojtů PavelOrel Valašské Klobouky6900:50:2520
27MA5991Martinát VlastimilBS Popov7700:50:302
18MB6062Mana JiříVelký Ořechov7500:50:3718
2ZA61120Brázdová VeronikaKroměříž9000:50:4162
28MA6273Kropáček JanSlečinky Napajedla8300:51:002
8MC6311Švihel MiroslavBS Slopné5800:51:0636
3MJ6423Sýkora KarelAC Jaroslava Halvy9900:51:1154
19MB6529Machů KarelSP Malenovice7500:51:1916
3ZA6677Tesařová MarcelaOB Opava9400:51:2754
20MB6748Šanda ZbyněkKapsy Plné Olova7200:51:3514
1ZC6875Koncěná LubaLudvíkov6500:51:4270
21MB6978Koten LukášČZS Ratíškovice7400:52:0712
2ZB7024Sýkorová Mária---7900:52:1562
29MA70104Drga TomášSK Outdoor-A-Sport.cz Sla8000:52:152
9MC7261Vrubel KarelSKOB Zlín6400:52:1934
4ZA7393Kadlčáková ZuzanaKesbuk Team8600:52:2048
30MA7492Reich LiborRSC Zlín7900:52:232
31MA7544Zbranek VáclavValachbajk Team8100:53:022
3ZB7667Hvizdová Jana---7900:53:0854
32MA77109Kadlčák JanSlečinky Napajedla8800:54:012
5MD7890Škorňa VlastimilZlín5500:54:2648
10MC7932Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:54:4532
33MA80110Kadlčák JakubSlečinky Napajedla8600:54:492
6MD8184Škrabánek AloisViva Zlín5200:55:0044
22MB8266Hulín VlastimilUherský Brod7100:55:2710
4MJ83112Kráčalík FrantišekSK Újezd9800:55:4948
11MC8446Polanský LeopoldValachbajk Team6300:55:5630
1ZD8536Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5600:56:1770
23MB86107Podhajský JaroslavOB Vizovice7200:56:428
12MC87115Lubínek LubomírSVT Zlín6000:56:4428
13MC885Prokop JiříCGS-TYRES Zlín5600:56:4726
14MC8997Slezák LiborOB Luhačovice6200:56:5524
34MA90113Macek MartinEasy Fitness Zlín8200:57:222
15MC9185Kobliha MilanLRS Vyškov5700:57:2722
5ZA9265Tunysová PetraSlečinky Napajedla8200:57:4444
35MA936Puškár Jozef---7600:57:512
36MA9430Růžička PavelBřeznice7600:58:052
1ZJ9554Marková NikolaTobi Sport Team9600:58:3070
6ZA9626Paušová Mariana---8300:58:3140
5MJ97106Jemelka MatoušSanta Agnes Vrbětice9600:59:0744
2ZD9881Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:59:4162
7MD9919Mrázek KarelTJ Sokol Velký Ořechov5501:00:1940
24MB100121Váňa Josef---7401:01:106
4ZB10163Manová MartinaVelký Ořechov7601:02:2148
16MC10240Chlud Jaroslav---6001:02:2420
5ZB1031Krpenská RadkaBěhatlon Valašské Klobouky7901:04:1344
7ZA10487Mahovská IvetaZlín9001:04:2838
37MA10588Koštyák LiborZlín8301:04:332
1ME10633Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:04:4270
8MD107105Šmakal PavelBS Slopné4801:04:5138
6ZB107118Změlíková Vlaďka---7401:04:5140
3ZD10916Janečková Anežka---4701:04:5754
9MD110103Tučný JanMK Pardubice4701:05:5336
2ZJ11118Kolaříková AnnaSlopné0001:05:5962
3ZJ11260Fiodorová DanielaSlopné9901:06:1554
2ZC11313Višněvská PavlaQuort Team6301:07:5662
6MJ11450Kašša JakubPoteč9801:08:2140
7ZB1157Dostálová IvonaOtrokovice7701:09:1238
3ZC11659Solařová EvaOtrokovice7001:11:4254
4ZD11734Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:12:4848
8ZB1188Balážová Anna---7401:13:0436
4ZC1193Glozová Jana---6901:25:0248
4ZJ12049Balážová AnnaBaláž Extreme-Team Ostrava0901:30:4148

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Bitava VáclavAK EZ Kopřivnice7700:37:0770
2MB217Janečka Svatopluk---7200:37:2662
3MA379Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:38:0954
4MA476Hubáček MichalOB Luhačovice9300:38:5248
5MA598Vavrys JohanOB Luhačovice9300:39:0444
6MJ669Mudrák ŠtěpánOB Luhačovice9600:40:2940
7MA714Višněvský AndrejFTVS UK9100:40:3938
8MA8117Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:41:1836
9MB964Soukup RadomírZlín6800:41:4434
10MA1031Daněk JiříUh. Hradiště7600:42:0632
11MA11102Minařík TomášValachbajk Team8100:42:0830
12MA1225Vlček JiříPrometal Slavičín7700:42:0928
13MC1342Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:42:4826
13MA13100Sýkora LukášAK Olomouc9000:42:4826
15MA1545Hečko MartinValachbajk Team8700:43:1122
16MA1620Dohnal JiříBěhatlon Valašské Klobouky7600:43:2820
17MB1715Hubáček JosefKesbuk Team7300:43:4118
18MC1828Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:43:5216
19MA1938Petráš MichalSlopné9300:44:0214
20MC20111Gargulák JosefBS Slopné6200:44:2412
21MA2171Olivík VojtěchTitan-Trilife Zlín8900:44:3110
22MB2221Sýkora KarelVizovice6700:45:078
23MA2310Dřímal MiroslavMT Pavla Nováka7600:45:096
24MJ2483Fojtů VojtěchOrel Valašské Klobouky9800:45:274
25MB2555Ohnůtek OndřejLuco Klima Running Team7500:45:332

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB329Žaludková JanaBS Slopné7500:46:4970
2ZA3947Javorová LucieValachbajk Team8700:47:3962
3ZA61120Brázdová VeronikaKroměříž9000:50:4154
4ZA6677Tesařová MarcelaOB Opava9400:51:2748
5ZC6875Koncěná LubaLudvíkov6500:51:4244
6ZB7024Sýkorová Mária---7900:52:1540
7ZA7393Kadlčáková ZuzanaKesbuk Team8600:52:2038
8ZB7667Hvizdová Jana---7900:53:0836
9ZD8536Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5600:56:1734
10ZA9265Tunysová PetraSlečinky Napajedla8200:57:4432
11ZJ9554Marková NikolaTobi Sport Team9600:58:3030
12ZA9626Paušová Mariana---8300:58:3128
13ZD9881Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:59:4126
14ZB10163Manová MartinaVelký Ořechov7601:02:2124
15ZB1031Krpenská RadkaBěhatlon Valašské Klobouky7901:04:1322
16ZA10487Mahovská IvetaZlín9001:04:2820
17ZB107118Změlíková Vlaďka---7401:04:5118
18ZD10916Janečková Anežka---4701:04:5716
19ZJ11118Kolaříková AnnaSlopné0001:05:5914
20ZJ11260Fiodorová DanielaSlopné9901:06:1512
21ZC11313Višněvská PavlaQuort Team6301:07:5610
22ZB1157Dostálová IvonaOtrokovice7701:09:128
23ZC11659Solařová EvaOtrokovice7001:11:426
24ZD11734Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:12:484
25ZB1188Balážová Anna---7401:13:042

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

super
lucinkachromcakova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód