hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Pekelný kilometr

29.8.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Pekelný kilometr
  • datum konání: 29.8.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Časový pořad v PDF

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace



Propozice poháru Pekelný kilometr 2015:

Seriál závodů ve zdolávání sjezdovky v České Třebové.
Pořadatel soutěže: Šimůnek, s.r.o. ve spolupráci s Eko Bi s. r. o., Česká Třebová
Statistik soutěže: Milan Kebrle, tel. 732 965 590, e-mail: team@iscarex.cz

Seriál obsahuje 5 závodů, celkové výsledky jsou zařazeny do Iscarex poháru 2015.
Termíny závodů:
1) 1. 4. 2015
2) 6. 5. 2015
3) 3. 6. 2015
4) 1. 7. 2015
5) 29. 8. 2015 - večerní závod - vyhlášení série závodů

Kategorie trať 1 km:
Dorostenci - 16-17 let (r. 98-99)
Junioři - 18-19 let (r. 96-97)
Muži A - 20-39 let (r. 76-95)
Muži B - 40-49 let (r. 66-75)
Muži C - 50-59 let (r. 56-65)
Muži D - 60-69 let (r. 46-55)
Muži E - 70 let a starší (r. 45 a starší)

Dorostenky 16-17 let (r. 98-99)
Juniorky - 18-19 let (r. 96-97)
Ženy A - 20-34 let (r. 81-95)
Ženy B - 35-44 let (r. 71-80)
Ženy C - 45-54 let (r. 61-70)
Ženy D - 55 let a starší (r. 60 a starší)

Kategorie trať 500 m:
Starší žáci 14-15 let (r. 00-01)
Mladší žáci 12-13 let (r. 02-03)

Starší žákyně 14-15 let (r. 00-01)
Mladší žákyně 12-13 let (r. 02-03)

Kategorie trať 250 m:
Nejmladší žáci II 10-11 let (r. 04-05)
Nejmladší žáci I 8-9 let (r. 06-07)

Nejmladší žákyně II 10-11 let (r. 04-05)
Nejmladší žákyně I 8-9 let (r. 06-07)

Kategorie trať 100 m:
Chlapci 7 let a mladší (r. 08 a mladší)
Dívky 7 let a mladší (r. 08 a mladší)

Bodování:
Počet získaných bodů je úměrný výkonu. Součet nejlepších časů každého závodníka bude porovnán s průměrem prvních tří závodníků v kategorii. Tomuto průměru je přidělena hodnota 100 bodů. Z pěti závodů se budou sčítat tři nejlepší dosažené časy. Závodník s časem 150% a horším již nezíská žádný bod. Při rovnosti bodů rozhoduje větší počet lepších umístění. Podmínkou zařazení do celkového hodnocení Pekelného kilometru je absolvování alespoň 3 běhů.

Celkový výsledek běžce v poháru Pekelný kilometr 2015 bude započítán do Iscarex poháru 2015.

Místo konání:
Sportovní areál Peklák, Česká Třebová
Intervalový start - jeden závodník po 30 s. Každý závodník dostane přiřazený startovní čas.
První start v 17:00 hodin (29. 8. - od 18:00 hodin) pro tratě 100 m, 250 m a 500 m, pro trať 1 km od 17:45 hodin (29. 8. - od 20:30 hodin).

Přihlášky:
V místě startu, od 16:00 do 16:45 hodin (29. 8. - od 17:00 do 17:45 hodin) pro tratě 100 m, 250 m a 500 m, od 16:00 do 17:30 (29. 8. - od 17:00 do 20:00 hodin) pro trať 1 km.

Startovné:
Jednotné 30 Kč / závod (předškolní děti zdarma)

Popis tratě:
Trať 100 m pro předškolní děti do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 250 m pro žáky a žákyně do mírného stoupání, travnatý povrch.
Trať 500 m do poloviny sjezdovky, travnatý povrch.
Trať 1 km na vrchol sjezdovky, travnatý povrch, převýšení 150 m.

Ceny a vyhlášení vítězů:
Vyhlášení vítězů se uskuteční a ceny budou uděleny pouze za celý seriál, po posledním závodě 29. 8. 2015. Ceny je možné převzít pouze osobně. Odměněni budou vždy první 3 závodníci ve vypsaných kategoriích. Závodníci obdrží věcné ceny a volné poukazy na sportoviště (plavecký bazén, lanové centrum, SKI areál).

Sponzoři poháru:
Šimůnek, s.r.o.
Iscarex, s.r.o.
Eko Bi s.r.o., Česká Třebová

Ostatní informace u pořadatele soutěže:
Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845
cncvyroba@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.10.2008Pekelný kilometr63

Statistika závodu Pekelný kilometr

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 63

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marhold Luboš772
Záveský Filip932
Keprtová Miloslava482
Šimůnek Jan822
Stránská Michaela972
Sejkorová Lenka632
Vacek Martin692
Sadílek Ota462
Borek Petr702
Buriánek Roman652

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 14.10.2015, 12:03
  • zobrazeno již 930x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ344Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí (Vencl tým Ústí nad Or9800:05:1035
2MJ543Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:2031
3MJ645Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:2027
4MJ736Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:2324
5MJ1742Novák DavidSK Donocykl9800:05:5422
6MJ2021Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:0720
7MJ4424Kučera JanČeská Třebová9700:07:4519

Juniorky 19 let a mladší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1569Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:5135
2ZJ3040Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:07:2231
3ZJ5446Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:08:0327
4ZJ6212Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:0824
5ZJ7060Růžičková Lucie-9800:10:1622

Muži A 20-39 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:0135
2MA450Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:1431
3MA870Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:2527
4MA1051Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:05:3724
5MA1264Schwarzbach Martinneregistrován8200:05:4122
6MA1647Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:5320
7MA1858Kolář MichalBox Club Dynamo Svitavy8600:06:0019
8MA2162Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:06:1418
9MA2268Kovář JanSKB Česká Třebová8100:06:1917
10MA2665Švec MartinVK Choceň8700:06:5416
11MA3119Vaculík MiroslavTJ Svitavy8500:07:2315
12MA336Marhold LubošHorní Jelení7700:07:2914
13MA359Pavlík PetrHorní Jelení8000:07:3113
14MA3755Prchal DavidBox Club Dynamo Svitavy9300:07:3612
15MA4072Cvrček MartinAtletika Polička7900:07:4011
16MA4157Nedoma Ondřejtrailrun.cz8300:07:4210
17MA4571Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:459
18MA4767Chudý MartinBox Club Dynamo Svitavy8500:07:498
19MA5159Dvořáček JanTrailrun.cz7900:08:007
20MA568Bryška TomášSvitavy7800:08:056
21MA6410Havel Zdeněk-8100:09:105
22MA6613Flídr MarekČeská Třebová9000:09:224

Muži B 40-49 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB252Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:0935
2MB948Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:2931
3MB1141Novák PetrSK Donocykl6700:05:4127
4MB1935Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:06:0324
5MB2366Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:06:3922
6MB2753Ondráček MartinPro-Music Prolog Bike Trutnov7300:07:1120
7MB3223Hruban JanČeská Třebová6600:07:2519
8MB3863Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:07:3618
9MB435Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:4317
10MB5018Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:0016

Muži C 50-59 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC134Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:4435
2MC1430Jančík BořekSVARTES Hořice6400:05:4531
3MC2533Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:06:5027
4MC293Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:07:1824
5MC6154Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:0322

Muži D 60-69 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2832Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:1735
2MD3649Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:3231
3MD3934Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:07:3827
4MD4837Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:07:5324
5MD5529Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:0322
6MD6038Tučný JanMK Pardubice4700:09:0020
7MD671Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:3619

Muži E 70 let a starší (trať 1 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A 20-34 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5314Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:0335
2ZA5926Šlachtová IvanaStudénka8500:08:5731
3ZA6556Volfová GabrielaBox Club Dynamo Svitavy8800:09:1327

Ženy B 35-44 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4261Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:4335
2ZB4617Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:07:4731
3ZB4927Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:5427
4ZB5216Dostálová PetraLanškroun7800:08:0224
5ZB5715Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:4322
6ZB6325Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:09:0920
7ZB6811Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:4519
8ZB717Minaříková IvaHorní Jelení7900:10:2518

Ženy C 45-54 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2439Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:4435
2ZC3420Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:3131
3ZC582Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:5127

Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6931Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:09:5135
2ZD7222Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:1331

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:0135
1MB252Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:0935
1MJ344Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí (Vencl tým Ústí nad Or9800:05:1035
2MA450Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:1431
2MJ543Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:2031
3MJ645Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:2027
4MJ736Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:2324
3MA870Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:2527
2MB948Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:2931
4MA1051Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:05:3724
3MB1141Novák PetrSK Donocykl6700:05:4127
5MA1264Schwarzbach Martinneregistrován8200:05:4122
1MC134Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:4435
2MC1430Jančík BořekSVARTES Hořice6400:05:4531
1ZJ1569Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:5135
6MA1647Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:5320
5MJ1742Novák DavidSK Donocykl9800:05:5422
7MA1858Kolář MichalBox Club Dynamo Svitavy8600:06:0019
4MB1935Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:06:0324
6MJ2021Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:0720
8MA2162Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:06:1418
9MA2268Kovář JanSKB Česká Třebová8100:06:1917
5MB2366Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:06:3922
1ZC2439Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:4435
3MC2533Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:06:5027
10MA2665Švec MartinVK Choceň8700:06:5416
6MB2753Ondráček MartinPro-Music Prolog Bike Trutnov7300:07:1120
1MD2832Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:1735
4MC293Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:07:1824
2ZJ3040Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:07:2231
11MA3119Vaculík MiroslavTJ Svitavy8500:07:2315
7MB3223Hruban JanČeská Třebová6600:07:2519
12MA336Marhold LubošHorní Jelení7700:07:2914
2ZC3420Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:3131
13MA359Pavlík PetrHorní Jelení8000:07:3113
2MD3649Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:3231
14MA3755Prchal DavidBox Club Dynamo Svitavy9300:07:3612
8MB3863Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:07:3618
3MD3934Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:07:3827
15MA4072Cvrček MartinAtletika Polička7900:07:4011
16MA4157Nedoma Ondřejtrailrun.cz8300:07:4210
1ZB4261Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:4335
9MB435Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:4317
7MJ4424Kučera JanČeská Třebová9700:07:4519
17MA4571Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:459
2ZB4617Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:07:4731
18MA4767Chudý MartinBox Club Dynamo Svitavy8500:07:498
4MD4837Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:07:5324
3ZB4927Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:5427
10MB5018Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:0016
19MA5159Dvořáček JanTrailrun.cz7900:08:007
4ZB5216Dostálová PetraLanškroun7800:08:0224
1ZA5314Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:0335
3ZJ5446Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:08:0327
5MD5529Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:0322
20MA568Bryška TomášSvitavy7800:08:056
5ZB5715Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:4322
3ZC582Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:5127
2ZA5926Šlachtová IvanaStudénka8500:08:5731
6MD6038Tučný JanMK Pardubice4700:09:0020
5MC6154Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:0322
4ZJ6212Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:0824
6ZB6325Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:09:0920
21MA6410Havel Zdeněk-8100:09:105
3ZA6556Volfová GabrielaBox Club Dynamo Svitavy8800:09:1327
22MA6613Flídr MarekČeská Třebová9000:09:224
7MD671Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:3619
7ZB6811Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:4519
1ZD6931Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:09:5135
5ZJ7060Růžičková Lucie-9800:10:1622
8ZB717Minaříková IvaHorní Jelení7900:10:2518
2ZD7222Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:1331

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:0135
2MB252Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:0931
3MJ344Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí (Vencl tým Ústí nad Or9800:05:1027
4MA450Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:05:1424
5MJ543Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:2022
6MJ645Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:2020
7MJ736Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:2319
8MA870Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:05:2518
9MB948Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:2917
10MA1051Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:05:3716
11MB1141Novák PetrSK Donocykl6700:05:4115
12MA1264Schwarzbach Martinneregistrován8200:05:4114
13MC134Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:05:4413
14MC1430Jančík BořekSVARTES Hořice6400:05:4512
15MA1647Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:5311
16MJ1742Novák DavidSK Donocykl9800:05:5410
17MA1858Kolář MichalBox Club Dynamo Svitavy8600:06:009
18MB1935Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:06:038
19MJ2021Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:077
20MA2162Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:06:146
21MA2268Kovář JanSKB Česká Třebová8100:06:195
22MB2366Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:06:394
23MC2533Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:06:503
24MA2665Švec MartinVK Choceň8700:06:542
25MB2753Ondráček MartinPro-Music Prolog Bike Trutnov7300:07:111

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód