hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Sázava - Lázek

30.8.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 30.8.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

OÚ Sázava u Lanškrouna
9:30 hodin

Přihlášky

do 9:00 hodin, Sázava u Lanškrouna - fot. hřiště

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 7,9 km
Převýšení: 375 m
první kilometr po asfaltu, dále polní a lesní cesty

Ceny pro vítěze

finanční, věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Malátek
tel. 723 629 402

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

malatek.jiri@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.9.2018Sázava - Lázek-
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek66
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 1895

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Bielčik Jindřich4019
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Vacek Martin6918
Jirásková Eva6417
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Keprtová Miloslava4814
Křenek Miroslav5014
Stránský Tomáš6514
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Dušková Lenka8013
Šimůnek Jan8213
Zdeněk Bílý5913
Pechek František5313
Žák Jiří7113
Dostálek Petr6713
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Krsek Jaroslav5112
Merta Jaroslav3512
Volf Břetislav5211
Havran Miroslav3711
Mannlová Jana8011
Horáček Michal7511
Ožana Václav6411
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Vraštilová Miloslava5610
Vítek Miroslav7210
Marek Dalimil609
Šrůtek Stanislav589
Javůrek Jiří489
Špacír Ladislav559
Stránská Adéla919
Čechal Milan599
Ehrig Rudolf489
Matyášová Jana659
Doležal Martin709
Tučný Jan479
Ouřecká Renáta708
Čechal Jaroslav618
Tempír František498
Chaloupková Marie538
Mertová Michaela768
Mazač Jaroslav688

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 30.08.2015, 11:06
  • zobrazeno již 982x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ664Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí (Vencl tým Ústí nad Or9800:36:3235
2MJ918Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:37:4831
3MJ1879Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:39:5627
4MJ2256Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:41:4724

Muži A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA131Hrdina PavelAK Perná8800:33:1935
2MA758Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:4331
3MA1425Buriánek Tomᚎižkovský tygři8900:38:4327
4MA1515Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:0524
5MA2014Jor MartinActivity Lanškroun8700:40:1322
6MA2644Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:43:1020
7MA4998Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:48:5219
8MA6376Dresler RomanLanškroun8100:56:0818

Muži B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB251Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:3135
2MB328Hejl RadekLetohrad7200:34:4431
3MB437Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:0427
4MB868Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:37:0524
5MB1196Moskva RomanPasivity Žamberk7500:38:1522
6MB1321Ulich PetrMT Dobruška6800:38:3820
7MB1674Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:39:2419
8MB1716Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:39:2618
9MB2186Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:40:4717
10MB2413Doležal MartinSPS Sázava7000:42:3116
11MB3265Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:44:1315
12MB3547Tempír JiříSokol Štíty7500:44:3014
13MB5097Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:49:5713
14MB5271Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:50:2012
15MB5438Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:52:4311

Muži C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC585Jančík BořekSVARTES Hořice6400:36:2935
2MC1077Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:38:0231
3MC1236Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:1727
4MC2833Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:43:2324
5MC3346Krátký LubošLanškroun6200:44:1622
6MC3463Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:2820
7MC4624Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:48:2619
8MC5340Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:52:2618
9MC5526Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:52:5517
10MC6649Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:59:1616
11MC6975Pečenka LiborKHB Radegast6101:03:1715

Muži D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2535Krupička MiroslavRUN SPORT TEAM5300:42:5535
2MD2917Krsek MiroslavM. K. Luková4900:43:5031
3MD3022Flegl VlastimilBrtev5300:44:0427
4MD3684Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:1024
5MD3799Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:45:3722
6MD3881Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:45:4420
7MD4159Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:46:1919
8MD4539Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:46:5518
9MD5112Švec MiroslavSokol Potštejn5200:50:0317
10MD5673Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:54:0916
11MD6261Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:56:0015
12MD6569Tučný JanMK Pardubice4700:56:5114

Muži E (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2327Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:42:0035
2ME4778Metelka JosefSpartak Police4400:48:2931
3ME6795Bielčik JindřichLichkov4000:59:3427
4ME6845Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:00:4124
5ME7382Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:01:0022

Juniorky (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1941Vévodová MartinaAK Perná9000:40:0935
2ZA3953Janů IvaŠumperk8100:45:5231
3ZA5948Krátká HanaLanškroun9500:55:1027
4ZA6472Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:56:4224

Ženy B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3143Tobišková TerezaLitice nad Orlicí7700:44:0835
2ZB4054Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:46:0831
3ZB4255Honsová HanaActivity lanškroun7900:46:2827
4ZB4419Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:46:5124
5ZB6052Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:55:3522

Ženy C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2788Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:1735
2ZC4362Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:46:4931
3ZC4829Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:48:4827
4ZC5734Jirásková EvaLanškroun6400:54:4924
5ZC5887Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:55:0222
6ZC6132Cinková JitkaDL Ponorka Pardubice6800:55:5320

Ženy D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7083Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:04:0535
2ZD7142Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:07:4731
3ZD7267Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4501:12:3527

Trať 7,9 km, 375 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA131Hrdina PavelAK Perná8800:33:1935
1MB251Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:3135
2MB328Hejl RadekLetohrad7200:34:4431
3MB437Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:0427
1MC585Jančík BořekSVARTES Hořice6400:36:2935
1MJ664Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí (Vencl tým Ústí nad Or9800:36:3235
2MA758Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:4331
4MB868Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:37:0524
2MJ918Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:37:4831
2MC1077Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:38:0231
5MB1196Moskva RomanPasivity Žamberk7500:38:1522
3MC1236Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:1727
6MB1321Ulich PetrMT Dobruška6800:38:3820
3MA1425Buriánek Tomᚎižkovský tygři8900:38:4327
4MA1515Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:0524
7MB1674Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:39:2419
8MB1716Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:39:2618
3MJ1879Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:39:5627
1ZA1941Vévodová MartinaAK Perná9000:40:0935
5MA2014Jor MartinActivity Lanškroun8700:40:1322
9MB2186Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:40:4717
4MJ2256Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:41:4724
1ME2327Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:42:0035
10MB2413Doležal MartinSPS Sázava7000:42:3116
1MD2535Krupička MiroslavRUN SPORT TEAM5300:42:5535
6MA2644Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:43:1020
1ZC2788Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:1735
4MC2833Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:43:2324
2MD2917Krsek MiroslavM. K. Luková4900:43:5031
3MD3022Flegl VlastimilBrtev5300:44:0427
1ZB3143Tobišková TerezaLitice nad Orlicí7700:44:0835
11MB3265Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:44:1315
5MC3346Krátký LubošLanškroun6200:44:1622
6MC3463Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:2820
12MB3547Tempír JiříSokol Štíty7500:44:3014
4MD3684Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:1024
5MD3799Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:45:3722
6MD3881Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:45:4420
2ZA3953Janů IvaŠumperk8100:45:5231
2ZB4054Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:46:0831
7MD4159Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:46:1919
3ZB4255Honsová HanaActivity lanškroun7900:46:2827
2ZC4362Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:46:4931
4ZB4419Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:46:5124
8MD4539Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:46:5518
7MC4624Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:48:2619
2ME4778Metelka JosefSpartak Police4400:48:2931
3ZC4829Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:48:4827
7MA4998Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:48:5219
13MB5097Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:49:5713
9MD5112Švec MiroslavSokol Potštejn5200:50:0317
14MB5271Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:50:2012
8MC5340Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:52:2618
15MB5438Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:52:4311
9MC5526Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:52:5517
10MD5673Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:54:0916
4ZC5734Jirásková EvaLanškroun6400:54:4924
5ZC5887Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:55:0222
3ZA5948Krátká HanaLanškroun9500:55:1027
5ZB6052Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:55:3522
6ZC6132Cinková JitkaDL Ponorka Pardubice6800:55:5320
11MD6261Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:56:0015
8MA6376Dresler RomanLanškroun8100:56:0818
4ZA6472Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:56:4224
12MD6569Tučný JanMK Pardubice4700:56:5114
10MC6649Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:59:1616
3ME6795Bielčik JindřichLichkov4000:59:3427
4ME6845Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:00:4124
11MC6975Pečenka LiborKHB Radegast6101:03:1715
1ZD7083Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:04:0535
2ZD7142Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:07:4731
3ZD7267Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4501:12:3527
5ME7382Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:01:0022

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1941Vévodová MartinaAK Perná9000:40:0935
2ZC2788Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:1731
3ZB3143Tobišková TerezaLitice nad Orlicí7700:44:0827
4ZA3953Janů IvaŠumperk8100:45:5224
5ZB4054Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:46:0822
6ZB4255Honsová HanaActivity lanškroun7900:46:2820
7ZC4362Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:46:4919
8ZB4419Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:46:5118
9ZC4829Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:48:4817
10ZC5734Jirásková EvaLanškroun6400:54:4916
11ZC5887Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:55:0215
12ZA5948Krátká HanaLanškroun9500:55:1014
13ZB6052Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:55:3513
14ZC6132Cinková JitkaDL Ponorka Pardubice6800:55:5312
15ZA6472Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:56:4211
16ZD7083Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:04:0510
17ZD7142Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:07:479
18ZD7267Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4501:12:358

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 40%
Zvolená trasa závodu: 80%
Značení závodu: 60%
Vyhlášení výsledků: 70%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 40%
Celkový dojem ze závodu: 40%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
61%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód