Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Dolní Dobrouč - Strážný

5.9.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Dolní Dobrouč - Strážný
  • datum konání: 5.9.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Orel Jednota Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

u základní školy v Dolní Dobrouči
10:00 hodin

Přihlášky

na místě do 30 minut před startem kategorie

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 12 km (junioři, juniorky a lidový běh 7,25 km)
Převýšení: 450 m (junioři, juniorky a lidový běh 265 m)

Ceny pro vítěze

finanční a věcné v hodnotě 15.000 Kč
závodnická tombola pro všechny účastníky
Cena společnosti SILYBA a.s. - věcné odměny pro 3 závodníky s nejlepším výsledkem společně s Během dobroučským krajem
pohár pro nejlepší členy Orla v jednotlivých kategoriích
vrchařská prémie pro nejrychlejšího muže (ženu) na Strážném v 1.kole
skokan roku (závodník(ce) s nejlepším zlepšením výsledku oproti roku 2014)
finanční cena za překonání traťového rekordu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Orel Jednota Dolní Dobrouč
561 02 Dolní Dobrouč 408
kontaktní osoba: Vlastimil Mlynář
tel: 724 288 255

Plakát pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.snd.orlicko.cz

E-mailová adresa

mlynar7@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 06.09.2015, 13:33
  • zobrazeno 1196x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Grzyb MateuszOpoczno Sport Team9900:29:07-
2MJ32Nováček OndřejOrel Kuřim9700:30:5070
3MJ43Gregora JakubActivity Lanškroun9800:31:5662
Muži A (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:45:3570
2MA22Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:46:5962
3MA43Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:47:2254
4MA64Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:48:3548
5MA85Adamec MilanOrel Vyškov7700:49:2344
6MA96Roháček JanRunsport Team8200:49:3840
7MA107Juránek StanislavOrel Židenice8700:50:1138
8MA148Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:51:5236
9MA179Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:53:1634
10MA1810Janů LiborŠumperk7800:53:2432
11MA1911Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:54:2330
12MA2012Dryml MojmírRunsport Team8600:54:5328
13MA2613Štumpf EduardSokol Kunvald8000:56:1526
14MA2714Živný MarekOrel Orlice 3D Finess RT9100:56:2124
15MA3915Moravec Filip3D Fitness Race Team8801:00:0522
16MA4716Pinkas TomášDolní Dobrouč7901:02:3420
17MA5017Nehybka JosefOrel Židenice9501:03:1318
18MA6118Hronek JaroslavOrel Obřany9101:08:2416
19MA6319Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:08:3914
Muži B (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB31Hejl RadekLetohrad7200:47:1670
2MB52Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:48:3162
3MB73Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:48:5254
4MB124Moskva RomanPasivity Žamberk7500:51:2348
5MB215Jadrný LubomírÚstí nad Orlicí7300:54:5944
6MB246Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:55:2640
7MB327Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:57:3638
8MB388Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:00:0036
9MB409Hladký JiříOrel Židenice7501:00:3534
10MB4110Gregora ZdenekActivity Lanškroun7301:00:3632
11MB4411Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7301:01:1630
12MB4612Hampl AloisOstrov7001:01:5028
13MB4813Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7101:02:5826
14MB4914Pražák TomášJiskra Hylváty kuželky7101:03:1024
15MB5515Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:05:0622
16MB6516Svoboda FilipLetohrad7101:08:5320
17MB6617Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:10:0618
Muži D (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD281Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:56:4570
2MD452Krupička MiroslavRunsport Team5301:01:3762
3MD523Hájek FrantišekFGT Stolany4901:04:0654
4MD604Brtník JiříOrel Obřany5201:07:2348
5MD685Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:11:5844
6MD726Leszkow JosefMK Hlinsko5101:13:2340
7MD737Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:13:3238
8MD778Tučný JanMK Pardubice4701:19:3336
9MD839Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5301:24:1034
Muži E (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME331Krátký FrantišekKrálíky4300:57:3870
2ME712Leszkow PetrMK Hlinsko4401:13:0062
3ME783Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:20:0354
4ME894Holý JosefOrel Židenice4101:36:2748
Juniorky (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ21Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:29:5970
2ZJ52Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:38:5162
Ženy A (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA231Solánská JanaMaratonstav Úpice8500:55:0570
2ZA542Lauterbachová LucieLíšnice8101:04:4562
3ZA703Krátká HanaLanškroun9501:12:1754
Ženy B (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB111Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:50:4370
2ZB252Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:56:0762
3ZB433Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:00:4754
4ZB514Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:03:1448
5ZB575Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:06:3644
6ZB756Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:18:1040
7ZB817Tomanová LenkaOrel Vyškov7601:20:4338
8ZB828Hladká KláraOrel Židenice7801:22:0836
9ZB859Chládková StanislavaActivity Lanškroun7601:24:3734
Ženy C (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC291Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:56:5970
2ZC532Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:0862
3ZC673Skřivánková DanaOrel Vyškov6701:11:3254
4ZC744Jirásková EvaLanškroun6401:15:2448
5ZC765Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:18:3644
6ZC806Málková AnnaOrel Vyškov6301:20:4240
7ZC907Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:41:5038
Ženy D (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD361Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:59:2470
2ZD842Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:24:2762
3ZD873Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:26:3554
4ZD884Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:36:2248
Trať 7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Grzyb MateuszOpoczno Sport Team9900:29:07-
1ZJ21Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:29:5970
2MJ32Nováček OndřejOrel Kuřim9700:30:5070
3MJ43Gregora JakubActivity Lanškroun9800:31:5662
2ZJ52Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:38:5162
Trať 12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:45:3570
2MA22Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:46:5962
1MB31Hejl RadekLetohrad7200:47:1670
3MA43Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:47:2254
2MB52Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:48:3162
4MA64Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:48:3548
3MB73Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:48:5254
5MA85Adamec MilanOrel Vyškov7700:49:2344
6MA96Roháček JanRunsport Team8200:49:3840
7MA107Juránek StanislavOrel Židenice8700:50:1138
1ZB111Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:50:4370
4MB124Moskva RomanPasivity Žamberk7500:51:2348
1MC131Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:51:2470
8MA148Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:51:5236
2MC152Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:52:4362
3MC163Vacarda VladimírEleven Run Team5900:52:5954
9MA179Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:53:1634
10MA1810Janů LiborŠumperk7800:53:2432
11MA1911Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:54:2330
12MA2012Dryml MojmírRunsport Team8600:54:5328
5MB215Jadrný LubomírÚstí nad Orlicí7300:54:5944
4MC224Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:55:0148
1ZA231Solánská JanaMaratonstav Úpice8500:55:0570
6MB246Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:55:2640
2ZB252Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:56:0762
13MA2613Štumpf EduardSokol Kunvald8000:56:1526
14MA2714Živný MarekOrel Orlice 3D Finess RT9100:56:2124
1MD281Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:56:4570
1ZC291Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:56:5970
5MC305Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:57:1744
6MC316Skalický JosefActivity Lanškroun - Žichlínek6200:57:2840
7MB327Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:57:3638
1ME331Krátký FrantišekKrálíky4300:57:3870
7MC347Krátký LubošLanškroun6200:58:2338
8MC358Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5800:58:5036
1ZD361Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:59:2470
9MC379Valenta MichalPrales Tužín6200:59:5934
8MB388Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:00:0036
15MA3915Moravec Filip3D Fitness Race Team8801:00:0522
9MB409Hladký JiříOrel Židenice7501:00:3534
10MB4110Gregora ZdenekActivity Lanškroun7301:00:3632
10MC4210Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6301:00:4332
3ZB433Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:00:4754
11MB4411Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7301:01:1630
2MD452Krupička MiroslavRunsport Team5301:01:3762
12MB4612Hampl AloisOstrov7001:01:5028
16MA4716Pinkas TomášDolní Dobrouč7901:02:3420
13MB4813Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7101:02:5826
14MB4914Pražák TomášJiskra Hylváty kuželky7101:03:1024
17MA5017Nehybka JosefOrel Židenice9501:03:1318
4ZB514Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:03:1448
3MD523Hájek FrantišekFGT Stolany4901:04:0654
2ZC532Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:0862
2ZA542Lauterbachová LucieLíšnice8101:04:4562
15MB5515Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:05:0622
11MC5611Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6001:05:1030
5ZB575Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:06:3644
12MC5812Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:06:5428
13MC5913Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:07:0326
4MD604Brtník JiříOrel Obřany5201:07:2348
18MA6118Hronek JaroslavOrel Obřany9101:08:2416
14MC6214Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:08:3324
19MA6319Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:08:3914
15MC6415Kunc JosefOrel Vyškov6001:08:4522
16MB6516Svoboda FilipLetohrad7101:08:5320
17MB6617Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:10:0618
3ZC673Skřivánková DanaOrel Vyškov6701:11:3254
5MD685Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:11:5844
16MC6916Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:12:0020
3ZA703Krátká HanaLanškroun9501:12:1754
2ME712Leszkow PetrMK Hlinsko4401:13:0062
6MD726Leszkow JosefMK Hlinsko5101:13:2340
7MD737Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:13:3238
4ZC744Jirásková EvaLanškroun6401:15:2448
6ZB756Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:18:1040
5ZC765Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:18:3644
8MD778Tučný JanMK Pardubice4701:19:3336
3ME783Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:20:0354
17MC7917Juránek StanislavOrel Židenice5601:20:4118
6ZC806Málková AnnaOrel Vyškov6301:20:4240
7ZB817Tomanová LenkaOrel Vyškov7601:20:4338
8ZB828Hladká KláraOrel Židenice7801:22:0836
9MD839Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5301:24:1034
2ZD842Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5601:24:2762
9ZB859Chládková StanislavaActivity Lanškroun7601:24:3734
18MC8618Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5701:26:2416
3ZD873Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:26:3554
4ZD884Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:36:2248
4ME894Holý JosefOrel Židenice4101:36:2748
7ZC907Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:41:5038
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:45:3570
2MA22Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:46:5962
3MB31Hejl RadekLetohrad7200:47:1654
4MA43Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:47:2248
5MB52Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:48:3144
6MA64Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:48:3540
7MB73Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:48:5238
8MA85Adamec MilanOrel Vyškov7700:49:2336
9MA96Roháček JanRunsport Team8200:49:3834
10MA107Juránek StanislavOrel Židenice8700:50:1132
11MB124Moskva RomanPasivity Žamberk7500:51:2330
12MC131Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:51:2428
13MA148Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:51:5226
14MC152Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:52:4324
15MC163Vacarda VladimírEleven Run Team5900:52:5922
16MA179Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:53:1620
17MA1810Janů LiborŠumperk7800:53:2418
18MA1911Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:54:2316
19MA2012Dryml MojmírRunsport Team8600:54:5314
20MB215Jadrný LubomírÚstí nad Orlicí7300:54:5912
21MC224Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:55:0110
22MB246Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:55:268
23MA2613Štumpf EduardSokol Kunvald8000:56:156
24MA2714Živný MarekOrel Orlice 3D Finess RT9100:56:214
25MD281Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:56:452

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Díky všem závodníkům, počet 103 běžců v závodě nás jako pořadatele těší, je to účastnický rekord! Výsledky na webu závodu : www.snd.orlicko.cz
mlynar7
Opět perfektně připravený závod, pečlivě označená trať, zázemí, občerstvení, vyhlášení, vše paráda. V Dobrouči se to už stalo tradicí a na počtech závodníků je to znát. Děkujeme pořadatelům!
ales.stransky
Díky !
pmlynar

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód